Dalībnieku saraksts 2021

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Arvis Neilands V 45 Everun pusmaratons 3 Ozolnieki unpaid
2 Markuss Daniels Jauntirāns Juniori Lizums pusmaratons 3 Lizums paid
3 Sarmīte Vītoliņa S JOHNNY BLOOM’S mammadaba johnny bloom's 3 Latvija paid
4 Nils Vītoliņš V 14 mammadaba pusaudzu-mtb 3 Latvija paid
5 Nadīna Vītoliņa S JOHNNY BLOOM’S mammadaba johnny bloom's 3 Latvija paid
6 Olga Vītoliņa S JOHNNY BLOOM’S mammadaba johnny bloom's 3 Latvija paid
7 Raivis Nīmants Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 3 Latvija paid
8 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ērgļi paid
9 Uģis Strazdiņš Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons 3 Cesis unpaid
10 Emīls Mednis V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Rīga paid
11 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 3 Ērgļi paid
12 Kaspars Čikste Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele unpaid
13 Anton Bazõlev Vīri 30 Adduco moving maratons 3 Tallinn unpaid
14 Merilin Metsalu Sievietes Adduco moving maratons 3 Tallinn unpaid
15 Māris Trepša Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 3 Rīga paid
16 Olivers Šika V 12 3.RNC pusaudzu-mtb 3 Ulbroka paid
17 Diāna Šika Sievietes 35 3.RNC maratons 3 Ulbroka paid
18 Sandris Šika Vīri 40 3.RNC maratons 3 Ulbroka paid
19 Aleksandrs Vaganovs Pusmaratona kungi Resnie putni pusmaratons 3 Lielvarde paid
20 Andrejs Osipovs Juniori Resnie putni pusmaratons 3 Lielvarde paid
21 Justs Jurka V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Ādaži paid
22 Andris Jurka Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Ādaži paid
23 Uldis Ceske Vīri 40 Belo Cycling Proyect maratons 3 Riga paid
24 Almants Kalniņš V 45 MTB TALSI pusmaratons 3 Talsi unpaid
25 Pēteris Frīdenbergs Pusmaratona kungi Veloprofs.lv pusmaratons 3 Rīga paid
26 Jēkabs Vītols Vīri U23 Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
27 Dana Sila S JOHNNY BLOOM’S Jēkabpils johnny bloom's 3 Jēkabpils paid
28 Igors Mihaļevs Pusmaratona kungi Jēkabpils pusmaratons 3 Jēkabpils paid
29 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži unpaid
30 Mārtiņš Nurža Vīri U23 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži unpaid
31 Arvis Eņģelis Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži unpaid
32 Kaspars Krievs Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži unpaid
33 Edijs Kudiņš V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži unpaid
34 Pēteris Lauriņš Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži unpaid
35 Jānis Briedis V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži unpaid
36 Monta Pauloviča Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži unpaid
37 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži unpaid
38 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži unpaid
39 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži unpaid
40 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
41 Valters Vīķis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
42 Valters Vīķis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera unpaid
43 Ilgvars Šmits Pusmaratona kungi Velogooligans/Ķezari1 pusmaratons 3 Valmiera paid
44 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
45 Kaspars Bajārs Pusmaratona kungi - pusmaratons 3 Mārupe paid
46 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
47 Bruno Noreiko Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
48 Dinārs Mihailovs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
49 Martin Meltsov Vīri 40 Haanja Rattaklubi maratons 3 Parksepa unpaid
50 kaspars celms Vīri 40 velo express scott maratons 3 rīga paid
51 Mareks Pučinskis V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 3 Mārupe paid
52 Jēkabs Jaunslavietis Vīri ZZK maratons 3 KOKŠI paid
53 Daniels Rēķiis Pusmaratona kungi Rīgas satiksme pusmaratons 3 Rīga paid
54 Vladislavs Hļiboiko Pusmaratona kungi The Last Gentleman! pusmaratons 3 Riga paid
55 Juris Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Līgatne unpaid
56 Girts Draugs Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga unpaid
57 KRISTERS KRŪMIŅŠ V 12 A2 pusaudzu-mtb 3 Sigulda paid
58 INGUS KRŪMIŅŠ Vīri 40 A2 maratons 3 Sigulda paid
59 Jānis Cīmurs Vīri 30 Ebike maratons 3 Carnikava paid
60 Sergejs Rodionovs Vīri 50 Ādaživelo maratons 3 Carnikava paid
61 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga unpaid
62 Uldis Berners V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga unpaid
63 Uldis Selga Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga unpaid
64 Artūrs Gabaliņš Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 3 LIEPAJA paid
65 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valka paid
66 Elza Radziņa S 12 pusaudzu-mtb 3 Riga paid
67 Vigants Radziņš V 45 pusmaratons 3 Riga paid
68 Matiss Berzins Pusmaratona kungi MTB Talsi pusmaratons 3 Talsi paid
69 Arnis Pētersons Vīri DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
70 Edmunds Dreimanis Pusmaratona kungi Dabas vērotāji pusmaratons 3 Rīga unpaid
71 Pierre Aaslund Pusmaratona kungi BERERIX pusmaratons 3 Mārupe unpaid
72 Pedro Manuel Fernandes Nunes V 45 BERERIX pusmaratons 3 Mārupe unpaid
73 Dzintars Sarmulis Vīri 50 Apollo Kino maratons 3 Rīga unpaid
74 Antra Zemīte Sievietes 35 Apollo Kino maratons 3 Rīga unpaid
75 Eriks Pinkis V 45 HRX pusmaratons 3 Rīga paid
76 Gustavs Krasts Jaunieši NN Sporta Klubs pusmaratons 3 Riga paid
77 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 3 Riga paid
78 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 3 Saldus paid
79 Redžinalds Šaicāns V 12 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 3 Rīga unpaid
80 Didzis Žīgurs V 45 pusmaratons 3 Alūksnes nov. Ilzenes pag. paid
81 Ivo Skribis Pusmaratona kungi Sava pusmaratons 3 Rīga paid
82 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Gulbene unpaid
83 Kaspars Beitāns Pusmaratona kungi VeloRīts pusmaratons 3 Gulbene paid
84 Raivis Ančs V 45 VeloRīts pusmaratons 3 Gulbene paid
85 Reinis Markss Vīri 30 VeloRīts maratons 3 Gulbene paid
86 Zinta Mača Pusmaratona dāmas SK Priekuļi Dāmas pusmaratons 3 Augšlīgatne paid
87 Matīss Reinšmits Vīri U23 Carnikava maratons 3 Carnikava paid
88 Jānis Siliņš Pusmaratona kungi MINT pusmaratons 3 Inčukalns unpaid
89 Ivans Oļeičenko Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
90 Ģirts Knubis Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
91 Toms Dinsbergs Vīri 30 Velo Express Scott maratons 3 Talsi unpaid
92 Ulvis Rubezis V 45 pusmaratons 3 Priekule paid
93 Ieva Kalniņa S 14 VeloRīts pusaudzu-mtb 3 Gulbene paid
94 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jaunpiebalga paid
95 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
96 Eva Šankova S JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Rīga paid
97 Pēteris Mikuss Ģirupnieks Jaunieši pusmaratons 3 Ogre paid
98 Rūdolfs Raudziņš V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 3 Inčukalns paid
99 Kārlis Ārvalds Mūsiņš Juniori MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
100 Inna Juršēviča Sievietes 35 SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
101 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
102 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
103 Rolands Kokins Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
104 Valdis Ukins Vīri 40 BikeBay maratons 3 Ādaži paid
105 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 3 Alūksne unpaid
106 Dāvis Dreimanis Juniori EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Malpils paid
107 Vija Frīda Pusmaratona dāmas TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
108 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
109 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SOCTT pusmaratons 3 Rīga paid
110 GATIS BORMANIS Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Straupe unpaid
111 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
112 Kārlis Klismets Juniori MSĢ/RRS pusmaratons 3 Rīga paid
113 Māris Klismets V 45 "VELLAPĒDA" pusmaratons 3 Rīga paid
114 Aleksandrs Puskins Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
115 Kārlis Livins V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Jaunpiebalga paid
116 Klāvs Livins V 12 pusaudzu-mtb 3 Jaunpiebalga paid
117 Ronalds Rītiņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 3 Saldus unpaid
118 Jānis Skujiņš V 45 Baltais pusmaratons 3 Babīte unpaid
119 Kate Skujiņa S 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Babīte unpaid
120 Valts Skujiņš V 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Babīte unpaid
121 Reinis Nartišs Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Sigulda paid
122 Jānis Siliņš Kļūda maratona tipā
Eži nav-distance 3 Inčukalns unpaid
123 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 3 Baldone paid
124 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ķekava paid
125 Lauma Čerņevska Sievietes 35 Latvian Cycling Girls maratons 3 Rīga paid
126 Kaspars Holšteins Vīri 40 BASSO maratons 3 Rīga paid
127 Andis Miončinskis Vīri 40 BASSO maratons 3 Rīga paid
128 Raivo Sarkanābols Vīri 30 BASSO maratons 3 Rīga paid
129 Salvis Sarkanābols Vīri 30 BASSO maratons 3 Rīga paid
130 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi Jaunpiebalga pusmaratons 3 Jaunpiebalga paid
131 Amanda Reilija Zariņa S 14 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusaudzu-mtb 3 Baldone unpaid
132 Jānis Ķigurs V 45 pusmaratons 3 Saulkrasti paid
133 Amanda Reilija Zariņa S 14 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusaudzu-mtb 3 Baldone unpaid
134 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 3 Alūksne unpaid
135 Ivars Poļaks V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Alūksne paid
136 Līva Poļaka S JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Alūksne paid
137 Ance Poļaka S 12 pusaudzu-mtb 3 Alūksne paid
138 Ivars Poļaks V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Alūksne unpaid
139 Līva Poļaka S JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Alūksne unpaid
140 Ance Poļaka S 12 pusaudzu-mtb 3 Alūksne unpaid
141 Pēteris Vaganovs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Mārupe paid
142 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 3 Jaunpils paid
143 Ivars Tolmanis V 45 Apes draugi pusmaratons 3 Rīga paid
144 Ieva Tolmane S JOHNNY BLOOM’S Apes draugi johnny bloom's 3 Rīga paid
145 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 3 Rīga paid
146 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 3 Rīga paid
147 Linsija Sila Sievietes U23 MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
148 Sandis Riņķis Vīri 30 maratons 3 Mārupe paid
149 Sofija Šaicāne S 12 pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
150 Edijs Šaicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
151 JANIS KLIPS V 45 ALDERI pusmaratons 3 ALDERI paid
152 Jānis Jansons V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Smiltene unpaid
153 Aigars Straubergs Pusmaratona kungi Baltais pusmaratons 3 Mārupe unpaid
154 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 3 Rīga paid
155 Lauris Sniķers V 60 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 3 Dobele paid
156 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 3 Jaunpils unpaid
157 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Sigulda paid
158 Oskars Blumbergs Juniori KS sporta klubs pusmaratons 3 Ikšķile paid
159 Ronalds Blumbergs Juniori KS sporta klubs pusmaratons 3 Ikšķile paid
160 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-MySport pusmaratons 3 Riga paid
161 Juris Bērziņš Kļūda maratona tipā
nav-distance 3 Līgatne paid
162 Jānis Bisenieks Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 3 Cēsis paid
163 Edgars Mednis Vīri 50 Āgenskalna klīnika maratons 3 Ogre unpaid
164 ANDRIS BALODIS Vīri 40 Virsotne/MARMOT maratons 3 SAULKRASTI paid
165 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 3 Jaunpils unpaid
166 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valmiera paid
167 Deniss Leibenzons Pusmaratona kungi Rigonda pusmaratons 3 Rīga paid
168 Kaspars Kasparsons Pusmaratona kungi Mtb Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
169 Ainārs Ludboržs V 45 Jēkabpils pusmaratons 3 Jēkabpils paid
170 Matīss Toms Vārna Juniori SK Priekuļi pusmaratons 3 Priekuļi paid
171 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 3 Carnikava paid
172 Rauls Ukins V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 3 Carnikava paid
173 Ivo Valdmanis V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 3 Carnikava paid
174 Krišjānis Lejiņš V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 3 Carnikava paid
175 Dāvis Aizpurietis Jaunieši Carnikava pusmaratons 3 Carnikava paid
176 Renāte Rodionova Sievietes U23 Carnikava pusmaratons 3 Carnikava paid
177 Atis Paksis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
178 Nils Lībietis Juniori pusmaratons 3 Mārupe paid
179 Kaspars Štrauhmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Salaspils novads unpaid
180 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi Dva Kirila pusmaratons 3 Riga paid
181 Maris Dubra Pusmaratona kungi Dva Kirila pusmaratons 3 Riga paid
182 Una Lagzdiņa S 12 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 3 Liepāja unpaid
183 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Liepāja paid
184 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 3 Jaunpils unpaid
185 Andis Ansulis Vīri 50 MTB Grobiņas novads maratons 3 Grobiņa paid
186 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 3 Tukums paid
187 Martins Rainers Čeksters V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
188 Amēlija Tīna Zariņa S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
189 Raimonds Pilenieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
190 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
191 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
192 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
193 Alvis Matīss Zariņš V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
194 Oskars Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
195 Kristers Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
196 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
197 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
198 Krišs Andrejevs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 3 rīga paid
199 Nauris Birkentāls Vīri RAIMAKS maratons 3 Talsi paid
200 Aldis Kambala V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Rīga paid
201 Raivis Klieders V 45 pusmaratons 3 Lizums paid
202 Martins Skinkis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Pavilosta paid
203 Agris Krievāns Vīri 30 maratons 3 Naukšēni paid
204 Jānis Sproģis Kļūda maratona tipā
nav-distance 3 Katlakalns unpaid
205 Alexander Sacha Bowen Juniori Dordogne Sud Cyclisme pusmaratons 3 Riga paid
206 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
207 Kārlis Baltacis Vīri Veloprofs.lv maratons 3 Carnikava paid
208 Ivars Lazdinš Kļūda maratona tipā
4sekundes/Vudlande nav-distance 3 Alūksne paid
209 Jānis Kolego Vīri 30 SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
210 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 3 Baldone unpaid
211 Raitis Bēmers Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 3 Baldone unpaid
212 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 3 Baldone unpaid
213 Renārs Zadvinskis Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 3 Ikšķile paid
214 Albers Smilktens Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 3 Ikšķile paid
215 Andris Zālītis V 45 MTB Garkalne pusmaratons 3 Rīga unpaid
216 Maksims Zevakins Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Alūksne paid
217 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 3 Līgatnes pagasts paid
218 Raivis Jansons Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 3 Mārupe paid
219 Mārcis Ceijers Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Limbazi paid
220 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
221 Andris Karlsons V 45 pusmaratons 3 Ulbroka paid
222 Aivars Skridulis Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
223 Teodors Kambala V 12 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
224 Armands Priede Vīri DTG-MySport maratons 3 Riga paid
225 Roberts Straubergs V 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Mārupe paid
226 Emīls Vanags V 12 Siguldas Sporta skola pusaudzu-mtb 3 Sigulda paid
227 Markuss Ločmelis V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
228 Māris Ločmelis V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
229 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
230 Juris Nīmants Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Apes novads paid
231 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 3 Allaži paid
232 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK "Sniegpulkstenīte" pusmaratons 3 Daugavpils paid
233 Einārs Pļehņevičs Vīri 30 Komanda maratons 3 Rīga paid
234 Mārtinš Jansons Vīri 30 maratons 3 Rīga paid
235 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Riga paid
236 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes U23 ZZK pusmaratons 3 Riga unpaid
237 Anita Muižniece S 45 pusmaratons 3 Alūksne paid
238 Mārtinš Jansons Vīri 30 maratons 3 Rīga unpaid
239 Jānis Vīlips V 45 pusmaratons 3 Cēsis paid
240 Viesturs Lejins Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks / Feel Free maratons 3 Carnikava paid
241 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
242 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
243 Eduards Pundurs V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
244 Dāniels Apse V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
245 Mārcis Meiss V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
246 Mārcis Klieders Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 3 Smiltene paid
247 Daniels Jasinkēvičs Jaunieši pusmaratons 3 Saulkrasti paid
248 Ivars Veide Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Saulkrasti paid
249 Aleksandrs Brīvers Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rēzekne paid
250 Uldis Sakne V 45 RUMS pusmaratons 3 Ventspils paid
251 Rudolfs Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 3 Ventspils paid
252 Matiss Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 3 Ventspils paid
253 Gustavs Dosbergs V 14 D4 pusaudzu-mtb 3 Salaspils paid
254 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 3 Salaspils paid
255 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
256 Elvis Ilgvars Stiprais Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
257 Aivars Dārznieks Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 3 Lizums paid
258 Zane Ķelpe Sievietes MTB Garkalne maratons 3 Garkalne unpaid
259 Rodžers Petaks Vīri U23 ZZK maratons 3 Cēsis unpaid
260 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ogre paid
261 Ilvars Dūjiņš Juniori pusmaratons 3 Smiltene, Smiltenes nov. paid
262 Gints Jakovels Vīri 30 veloprofs.lv maratons 3 Riga paid
263 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
264 Valts Zakis Vīri U23 VeloRīts Gulbene maratons 3 Gulbene paid
265 Aiga Paegle S 45 MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
266 Ernests Neļķe Juniori MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
267 Atis Neļķe V 45 MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
268 Deniss Podleskis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Garkalne paid
269 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera unpaid
270 Didzis Prauliņš Pusmaratona kungi NN sporta klubs pusmaratons 3 Riga paid
271 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
272 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 3 Valodzes paid
273 Vladislavs Fesenko Pusmaratona kungi Velo+ Bottaribaltic pusmaratons 3 Riga paid
274 Artis Kalējs Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 3 Iecava paid
275 Eduards Krumovics Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 3 Iecava paid
276 Renis Lapins Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 3 Iecava paid
277 Marks Sergijevics V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 3 Jelgava paid
278 Vladimirs Sergijevics V 45 Engures sportam pusmaratons 3 Jelgava paid
279 Kristaps Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
280 Artjoms Sergijevics Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Jelgava paid
281 Kristaps Kārkliņš Kļūda maratona tipā
DAKO ZIEMEĻVIDZEME 3 Valmiera paid
282 Oskars Jaunbērziņš Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
283 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
284 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
285 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
286 Mārīte Kājiņa S 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
287 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
288 Uldis Ozoliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
289 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
290 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
291 Zigmārs Zučiks Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
292 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
293 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
294 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
295 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
296 Normunds Griestiņš Vīri 30 Erica Synths maratons 3 Madona paid
297 Ingus Stradiņš Pusmaratona kungi Moller Auto Krasta pusmaratons 3 Rīga paid
298 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Gulbene unpaid
299 Jānis Cīmurs Vīri 30 Ebike maratons 3 Carnikava unpaid
300 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 3 Rīga paid
301 Sergejs Apsītis V 45 pusmaratons 3 Saulkrasti paid
302 Līga Actiņa Sievietes 35 LiVelo / Zelta Zeme maratons 3 Līvāni paid
303 Georgs Borošenko V 14 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
304 Jānis Teivišs Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 3 Rīga paid
305 Ivars Zvirbulis Vīri 50 maratons 3 Valmiera paid
306 Ilvars Kalniņš Jaunieši pusmaratons 3 Limbaži paid
307 Ilgvars Kalniņš V 45 pusmaratons 3 Limbaži paid
308 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jēkabpils paid
309 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
310 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 3 Ozolnieku novads paid
311 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 3 Lizdēni paid
312 Imants Nulle Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jelgava paid
313 Eduards Nulle Juniori pusmaratons 3 Jelgava paid
314 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Gulbene unpaid
315 Normunds Stanevics Vīri 40 KS Sporta Klubs maratons 3 Riga paid
316 Artūrs Nummurs Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Makstenieki paid
317 Gaitis Nummurs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Makstenieki paid
318 Andis Skaistkalns Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Alūksne paid
319 Gints Šķēps V 45 Raimaks pusmaratons 3 Cēsis paid
320 Andris Mašnjuks Kļūda maratona tipā
Ironwill Stell nav-distance 3 Ogre paid
321 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 3 RIGA paid
322 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 3 Saldus paid
323 Kārlis Mazurs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jūrmala paid
324 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
325 Oskars Pļavnieks Pusmaratona kungi ECENTA pusmaratons 3 Ikšķile paid
326 Ivars Drulle Vīri 40 maratons 3 druviena paid
327 Uldis Vorons Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 3 Baltezers, Garkalnes novads paid
328 Valdis Vorons Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 3 Baltezers, Garkalnes novads paid
329 Andris Vorons V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 3 Baltezers, Garkalnes novads paid
330 Jānis Ratnieks V 45 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 3 Rīga paid
331 Kristaps Velauers Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 3 Rīga paid
332 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 3 Rīga paid
333 Rihards Lozbers V 12 DTG-MySport pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
334 Sandis Ķemers Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Rīga paid
335 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Rīga paid
336 Juris Damškalns Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
337 Gints Lūsis Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
338 Kārlis Vanags Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
339 Uldis Ālītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
340 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
341 Andžs Flaksis Vīri DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
342 Oskars Muižnieks Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
343 Lauris Purniņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
344 Raimonds Straume V 45 pusmaratons 3 Rīga paid
345 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Talsi paid
346 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 3 Talsi unpaid
347 Pēteris Mikuss Ģirupnieks Jaunieši pusmaratons 3 Ogre unpaid
348 Uldis Platnieks Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valka paid
349 Rihards Rieka Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valka paid
350 Oskars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valka paid
351 Agris Podiņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valka paid
352 Dzintars Osītis Vīri 50 maratons 3 Priekuļi paid
353 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 3 Cēsis paid
354 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 3 Cēsis paid
355 Astra Laugale S 45 pusmaratons 3 Rīga paid
356 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 3 Ilzene paid
357 Vitalijs Lakins Pusmaratona kungi Yuasa pusmaratons 3 Riga paid
358 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Flatland Warriors maratons 3 Jaunbērze paid
359 Māris Zudāns Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 3 Ikšķile paid
360 Katrīna Jansone S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
361 Andris Sniķeris Vīri 30 FizioAG - Diverse maratons 3 Alūksne paid
362 Māris Koralkevičs Vīri 30 GROHE TEAM LATVIA maratons 3 Rīga paid
363 Jānis Tiltiņš V 45 GROHE TEAM LATVIA pusmaratons 3 Rīga paid
364 Aigars Krauklis Vīri 30 GROHE TEAM LATVIA maratons 3 Rīga paid
365 Oskars Ozols Vīri 40 GROHE TEAM LATVIA maratons 3 Rīga paid
366 Māris Kamerads Pusmaratona kungi GROHE TEAM LATVIA pusmaratons 3 Rīga paid
367 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi GROHE TEAM LATVIA pusmaratons 3 Rīga paid
368 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
369 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Gulbene paid
370 Martins Sulte Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
371 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 3 Rīga unpaid
372 Letīcija Ieviņa S 14 FREMAX pusaudzu-mtb 3 Rīga unpaid
373 Vineta Ieviņa S JOHNNY BLOOM’S FREMAX johnny bloom's 3 Rīga unpaid
374 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 3 Rīga unpaid
375 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Gulbene unpaid
376 Jānis Brūklis V 45 MTB Nīca pusmaratons 3 Aizpute paid
377 Ričards Austers Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 3 Ventspils nov. paid
378 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jēkabpils unpaid
379 Ādolfs Žunna Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 3 Rīga paid
380 VIKTORS BAUMANIS V 60 pusmaratons 3 Rîga paid
381 Paulis Snipke Vīri 40 Basso maratons 3 Baloži paid
382 Andrejs Ivanovs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
383 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Rīga paid
384 Alekss Krasts Vīri U23 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele paid
385 Reinis Andrijanovs Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele paid
386 Māris Bogdanovičs Vīri Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele paid
387 Artis Fjodorovs Vīri U23 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele paid
388 Guntars Arklons Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 3 Ogre unpaid
389 Kristaps Kazarevskis Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 3 Ogre unpaid
390 Mārtiņš Romanovskis Vīri U23 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
391 Oskars Mežals Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
392 Mārtiņš Gailītis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
393 Armands Pivors Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
394 Jānis Rukke Vīri 30 Krauzers MTB maratons 3 Talsi paid
395 Elīza Dombrovska Jaunietes KS Sporta klubs pusmaratons 3 Ikšķile paid
396 Jānis Beļevičs Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
397 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
398 Matīss Zērvēns Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
399 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
400 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
401 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
402 Liene Gaspažiņa S JOHNNY BLOOM’S Velotreniņi.lv johnny bloom's 3 Rīga paid
403 Zintis Gaspažiņš Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 3 Rīga paid
404 Ivars Romancevics Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 3 Jekabpils paid
405 Kristers ŽUKAS V 14 pusaudzu-mtb 3 Brocēni paid
406 Henrihs Damroze Vīri 40 maratons 3 Rīga paid
407 Elīza Pūce S 12 Saulkrasti pusaudzu-mtb 3 Saulkrasti paid
408 Eduards Rieksts Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Liepāja paid
409 Oskars Priedītis Jaunieši VeloRīts Gulbene pusmaratons 3 Gulbene paid
410 Marks Jakobsons V 14 Riteņvasara/MTBNica pusaudzu-mtb 1 Carnikava paid
411 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 3 Malpils paid
412 Mikus Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Malpils paid
413 Jurijs Kovgers Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Malpils paid
414 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Malpils paid
415 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Malpils paid
416 Gundars Lazdans Vīri 50 RK Liepāja maratons 3 Liepāja paid
417 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
418 Krists Buncis V 14 pusaudzu-mtb 3 VENTSPILS paid
419 Lauris Celitāns Vīri 40 Garām ejot/nanotev.lv maratons 3 Rīga paid
420 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
421 Kristers Celitāns V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
422 Aigars Paegle Vīri 40 HC Bike Tours maratons 3 Kegums paid
423 Jānis Gailis Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
424 Sandis Kalniņš Pusmaratona kungi Velotrenini.lv pusmaratons 3 Sigulda paid
425 Dāvis Kalniņš V 14 Velotrenini.lv pusaudzu-mtb 3 Sigulda paid
426 Alvis Bringulis Juniori VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
427 kaspars artamonovs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 rīga paid
428 Uldis Volgemuts V 45 pusmaratons 3 Grobiņa paid
429 Mārtiņš Bramanis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
430 Ralfs Ceijers V 14 pusaudzu-mtb 3 Valmiera paid
431 Gedimins Lubiņš V JOHNNY BLOOM’S voka.lv johnny bloom's 3 Talsi paid
432 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 3 Talsi paid
433 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 3 Talsi paid
434 Jānis Bautris V 45 Black Label pusmaratons 3 Rīga paid
435 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 3 Kocēni paid
436 Dainis Jurgens Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Cesis paid
437 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 3 Kocēni unpaid
438 Krišjānis Cers Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Saulkrasti paid
439 Ričards Hansons V 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Rīga unpaid
440 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB team pusmaratons 3 Salaspils paid
441 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 3 Saldus paid
442 Artis Ludboržs Vīri 30 ReVelo maratons 3 Ogre paid
443 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
444 Mārtiņš Lasmanis Vīri 40 maratons 3 Ropaži unpaid
445 Marcis Andrejs Terins Juniori Valmieras velo vieniba pusmaratons 3 Valmiera paid
446 Gatis Luberts Pusmaratona kungi KRS/NKUP Smiltene pusmaratons 3 Smiltene paid
447 Alise Kazaine Sievietes U23 VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 3 Ilzene paid
448 Viesturs Kazainis V 60 VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 3 Ilzene paid
449 Kārlis Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
450 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
451 Kaspars Garda Vīri 40 Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
452 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-MySport pusmaratons 3 Riga unpaid
453 Valērijs Ivanovs Pusmaratona kungi MollerAutoKrasta pusmaratons 3 Riga paid
454 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 3 Bauska paid
455 Gatis Poltiņņikovs Vīri 30 Fizio AG MTB Team maratons 3 Riga paid
456 Elizabete Millere S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava paid
457 Raivis Ritums Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Sigulda paid
458 Imants Šnitko Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ogre paid
459 Marks Jakobsons V 14 Riteņvasara/MTBNica pusaudzu-mtb 3 Carnikava unpaid
460 Alvis Šķēps Pusmaratona kungi Raimaks pusmaratons 3 Cēsis paid
461 Emīls Krustiņš Pusmaratona kungi BNI pusmaratons 3 Rīga paid
462 Mārcis Tilko Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 3 Rīga paid
463 Paula Patrīcija Tilko Jaunietes Riteņvasara pusmaratons 3 Rīga paid
464 Alvils Pētersons V 14 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
465 Artis Gedrovics V JOHNNY BLOOM’S Riteņvasara/MTB Nīca johnny bloom's 3 Rīga paid
466 Edvards Gedrovics V 12 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
467 Ričards Hansons V 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Riga unpaid
468 Rihards Bondars V 12 pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
469 Ēriks Bondars Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
470 Edzus Cabulis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Cēsis paid
471 Edzus Cabulis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Cēsis unpaid
472 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 3 Talsi paid
473 Matīss Kauls Pusmaratona kungi Vecpiebalga pusmaratons 3 Vecpiebalga paid
474 Andris Brokāns V 45 Pēdu nav pusmaratons 3 Mazsalaca paid
475 Didzis Prauliņš Pusmaratona kungi NN sporta klubs pusmaratons Rīga unpaid
476 Ricards Reiss V 12 Ķekavas sporta skola pusaudzu-mtb Salaspils unpaid
477 Aldis Salaks Vīri 40 --> maratons Lone unpaid
478 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons Rīga unpaid
479 Karīna Bernāne Jaunietes mammadaba pusmaratons 2 Latvija paid
480 Andris Bernāns V JOHNNY BLOOM’S mammadaba johnny bloom's 1 Latvija paid
481 Andris Karlsons Vīri 40 Kekavas MTB cerība maratons Ulbroka unpaid
482 Matīss Bērziņš Pusmaratona kungi MTB Talsi pusmaratons 1 Talsi paid
483 Martins Skinkis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Riga paid
484 Matīss Bērziņš Pusmaratona kungi MTB Talsi pusmaratons 1 Talsi unpaid
485 Kārlis Ancāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
486 Dzintars Sarmulis Vīri 50 Apollo Kino maratons Rīga unpaid
487 Antra Zemīte Sievietes 35 Apollo Kino maratons Rīga unpaid
488 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga unpaid
489 Dzintars Sarmulis Vīri 50 Apollo Kino maratons Rīga unpaid
490 Antra Zemīte Vīri 40 Apollo Kino maratons Rīga unpaid
491 Uldis Robļevskis Vīri 30 Nesēdi mājās maratons 1 Ogre paid
492 Redžinalds Šaicāns V 12 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 1 Rīga unpaid
493 Andris Stalidzāns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons Sigulda paid
494 Uldis Ceske Vīri 40 Belo Cycling Proyect maratons 1 Riga paid
495 Aigars Kalnups Vīri 30 4sekundes-Vudlande maratons Ķekavas nov. paid
496 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1 Rīga unpaid
497 Aigars Zvingulis Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons Kuldīga paid
498 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rezekne paid
499 Katrīna Hansone S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Rīga unpaid
500 Katrīna Hansone S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Rīga unpaid
501 Helvijs Sebris Pusmaratona kungi Vegan pusmaratons 1 Talsi paid
502 Diāna Spiridovska Pusmaratona dāmas ZZK pusmaratons 1 Rīga paid
503 Edijs Šaicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
504 Sofija Saicane S 12 pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
505 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 1 Tukums paid
506 Anna Ratniece Pusmaratona dāmas mammadaba pusmaratons 1 Latvija paid
507 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 2 Rīga paid
508 Dzintars Pundurs V JOHNNY BLOOM’S Velolifestyle/SBJSS johnny bloom's 1 Smiltene paid
509 Jānis Fišeris Pusmaratona kungi Elpo pusmaratons 1, 2 Ogre paid
510 Emīls Geldbergs V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 1 Valmiera paid
511 Rūdolfs Piziks Juniori Valmieras velo vienība pusmaratons 1 Valmiera paid
512 Vladislavs Hļiboiko Pusmaratona kungi The Last Gentleman! pusmaratons 1 Rīga paid
513 Uldis Mors Vīri 30 maratons 2 Liepāja paid
514 Sergejs Kuncevičs Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 1, 2 Valka paid
515 Edgars Mednis Vīri 50 Āgenskalna klīnika maratons 1 Ogre unpaid
516 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi Sniegpulkstenīte pusmaratons 1, 2 Daugavpils unpaid
517 Mārtiņš Kondrāts Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ainaži paid
518 Valters Gorkins Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
519 Ulvis Rubezis V 45 Priekules velo klubs pusmaratons 1, 2 Priekule paid
520 Rihards Liepa Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Valmiera paid
521 Armands Liepa V 45 Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Valmiera paid
522 Gustavs Krasts Jaunieši NN Sporta Klubs pusmaratons 1 Ulbroka unpaid
523 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 1 Ulbroka unpaid
524 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1, 2 Baldone paid
525 Raitis Bēmers Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone paid
526 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone paid
527 Anita Antone Sievietes Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone paid
528 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 1, 2 Riga paid
529 Amanda Reilija Zariņa S 14 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusaudzu-mtb 1, 2 Baldone paid
530 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 2 Rīga paid
531 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 2 Vimbukrogs, Kekavas nov. paid
532 Andris Vanags Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
533 Martins Skinkis Pusmaratona kungi DTG MySport pusmaratons 1 Riga paid
534 Imants ŠNITKO Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Ogre paid
535 Raivo Vainovskis Vīri 30 Erica Synths maratons 1, 2 Jūrmala paid
536 Ansis Nudiens Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
537 Arturs Zalitis Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks / FeelFree maratons 1 Sigulda paid
538 Mareks Ratnieks Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 1, 2 Latvija paid
539 Oskars Plavnieks Pusmaratona kungi ECENTA pusmaratons 1 Ikšķile, Ikšķiles nov. paid
540 Kristaps Velauers Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
541 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
542 Andris Mašnjuks Pusmaratona kungi Ironwill Stell pusmaratons 2 Ogre paid
543 Ansis Zadiņš Kļūda maratona tipā
nav-distance 1 Dundaga unpaid
544 Ēriks Bondars Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
545 Lote Lange S 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 1 Līvāni paid
546 Dana Alksne S JOHNNY BLOOM’S LiVelo / Zelta Zeme johnny bloom's 1 Līvāni paid
547 Edijs Silnieks Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Grobiņa paid
548 Līva Bērze Jaunietes Velopuikas pusmaratons 1 Jūrmala paid
549 ILONA LAVRENOVA S 45 Rigas Satiksme pusmaratons 2 Riga paid
550 Rihards Evele Pusmaratona kungi Grind Fibers pusmaratons 1, 2 Riga paid
551 Inna Juršēviča Sievietes 35 SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
552 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
553 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
554 Annika Dilane S 14 Balta pusaudzi pusaudzu-mtb 1 Riga paid
555 Valts Laicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ādaži paid
556 Kintija Plētiena Sievietes U23 pusmaratons 2 Rauna, Raunas novads paid
557 Dzintars Ausmanis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1 Kuldīga paid
558 Mārtiņš Ketners Vīri 40 maratons 1, 2 Rīga paid
559 Jēkabs Jaunslavietis Vīri ZZK maratons 1, 2 KOKŠI paid
560 Jānis Kampuss V JOHNNY BLOOM’S VELO EXPRESS SCOTT johnny bloom's 1 Rīga paid
561 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
562 Kārlis Treijs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 1 Rīga unpaid
563 Valdis Ukins Vīri 40 Fans maratons 1, 2 Ādažu novads paid
564 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 1 Jaunpils paid
565 Anna Sīle S 14 MTB Nīca pusaudzu-mtb 1, 2 Liepāja paid
566 Janis Rutkups V 45 LiVelo/ZeltaZeme pusmaratons 1, 2 Talsi paid
567 Līva Bērze Jaunieši Velopuikas pusmaratons 1 Jūrmala unpaid
568 Ilga Bāliņa Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
569 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2 Valka paid
570 Nils Lībietis Juniori pusmaratons 2 Marupe paid
571 Janis Rutkups V 45 LiVelo/ZeltaZeme pusmaratons 1, 2 Talsi unpaid
572 Kristers Krūmiņš V 12 A2 pusaudzu-mtb 2 Sigulda paid
573 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 2 Sigulda paid
574 Ervins Freimanis Pusmaratona kungi Tregers.lv pusmaratons 1 Riga paid
575 Mārtiñš Ērglis Ērglis Pusmaratona kungi Krasti piekūns pusmaratons 1 Krasti paid
576 Arvids Pipirs Pipirs V 45 Krastu piekūni pusmaratons 1 Krasti paid
577 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe team Latvija maratons 2 Koknese paid
578 Mareks Kalažs Kļūda maratona tipā
nav-distance 1, 2 Jelgava unpaid
579 Ivars Brikmanis V 45 pusmaratons 1, 2 Talsi unpaid
580 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi Sniegpulkstenīte pusmaratons 1, 2 Daugavpils unpaid
581 Raivis Jansons Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2 Riga paid
582 Kaspars Adams Pusmaratona kungi Krastu piekūni pusmaratons 1 Krasti unpaid
583 Kaspars Bajārs Pusmaratona kungi - pusmaratons 2 Mārupe paid
584 Ivars Nudiens Pusmaratona kungi Veloprofs-DžedaiskijKraj pusmaratons 1, 2 Ventspils paid
585 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 1, 2 Rīga paid
586 Kaspars Adams Pusmaratona kungi Krastu piekūni pusmaratons 1 Krasti paid
587 Gatis Penka Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Mazsalaca paid
588 Mārtiņš Bruņenieks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 2 Rīga paid
589 Jānis Bautris V 45 Black Label pusmaratons 2 Rīga paid
590 Egīls Dude V 45 pusmaratons 1, 2 Kandava paid
591 ROLANDS ZARĪTIS Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1 ,,, paid
592 HARIJS PURIS V 45 Rigas Satiksme pusmaratons 1 Riga paid
593 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1, 2 Rīga paid
594 Bruno Noreiko Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
595 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Smiltene paid
596 Mārcis Meiss V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1, 2 Smiltene paid
597 Tomass Broms V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1, 2 Smiltene paid
598 Roberts Judins V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
599 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
600 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
601 Renārs Zadvinskis Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Riga paid
602 Einārs Bērze Vīri 40 Velopuikas maratons 1, 2 Jūrmala paid
603 Renārs Zadvinskis Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ikšķile paid
604 Alberts Smilktens Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ikšķile paid
605 Renāte Rodionova Sievietes U23 Carnikava pusmaratons 2 Carnikava paid
606 Ilmārs Kranāts Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Ādaži unpaid
607 Jānis Briedis V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Ādaži unpaid
608 Edijs Kudiņš V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Ādaži unpaid
609 Oskars Saulītis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2 Sigulda paid
610 Kārlis Ārvalds Mūsiņš Juniori MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Nīca paid
611 Kaspars Štrauhmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Salaspils novads paid
612 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-MySport pusmaratons 1, 2 Rīga paid
613 Emīls Mednis V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 1, 2 Rīga paid
614 Gatis Lange Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 1 Rīga paid
615 Rolands Kokins Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Nīca paid
616 Ricards Reiss V 12 pusaudzu-mtb 1, 2 Salaspils paid
617 Ricards Reiss V 12 pusaudzu-mtb 1, 2 Salaspils paid
618 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
619 Dainis Jurgens Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
620 Tīna Ratniece Pusmaratona dāmas EVELO TEAM pusmaratons 1 Baloži paid
621 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK "Sniegpulkstenīte" pusmaratons 1 Daugavpils paid
622 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK "Sniegpulkstenīte" pusmaratons 1 Daugavpils paid
623 Jānis Hartmanis V 45 VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
624 Toms Hartmanis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
625 Andris Zālītis V 45 MTB Garkalne pusmaratons 1 Rīga unpaid
626 Viesturs Lejins Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks / Feel Free maratons 1, 2 Carnikava paid
627 Ivars Žerbis V 45 pusmaratons 1 Mārupe paid
628 Ervins Freimanis Pusmaratona kungi Tregers.lv pusmaratons 2 Rīga unpaid
629 Anita Antone Sievietes Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone unpaid
630 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1, 2 Baldone unpaid
631 Raitis Bēmers Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone unpaid
632 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone unpaid
633 Ervīns Freimanis Pusmaratona kungi Tregers.lv pusmaratons 1, 2 Rīga unpaid
634 Dāvis Dreimanis Juniori EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1, 2 Mālpils paid
635 Aleksandrs Puskins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
636 Oskars Mežals Vīri 40 Ogre/Nesēdimājas maratons 2 Ogre paid
637 Mārtiņš Gailītis Vīri 30 Nesēdi mājās maratons 2 Ogre paid
638 Jānis Tiltiņš V 45 Grohe Team Latvia pusmaratons 1, 2 Rīga unpaid
639 Jānis Beļevičs Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2 Rīga paid
640 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1 Rīga paid
641 Matīss Zērvēns Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2 Rīga paid
642 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 1, 2 Rīga paid
643 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2 Rīga paid
644 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2 Rīga paid
645 Mārtiņš Bramanis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 2 Ogre paid
646 Agris Briedis Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 1 Riga paid
647 Sergejs Lepers Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 2 Riga paid
648 Edgars Melnalksnis Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 Rīga paid
649 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 1 Bauska paid
650 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
651 Henrihs Damroze Vīri 40 maratons 1, 2 Rīga paid
652 Roberts Kalniņš Juniori Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus unpaid
653 Arvis Neilands V 45 Everun pusmaratons 1, 2 Ozolnieki paid
654 Jānis Bošs Vīri 30 BikeBay maratons 1 Rīga paid
655 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 1, 2 Jaunpils unpaid
656 Imants Nulle Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Jelgava paid
657 Eduards Nulle Juniori pusmaratons 1, 2 Jelgava paid
658 Artūrs Gabaliņš Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1, 2 Liepāja unpaid
659 Edgars Riekstiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
660 Aigars Lebedoks Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2 Sigulda paid
661 Jānis Vanags Vīri 40 Valmieras Velo Vienība maratons 1 Valmiera paid
662 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus paid
663 Valdis Pelšs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
664 Lauris Sniķers V 60 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 2 Dobele paid
665 Maaike Vanhee Pusmaratona dāmas BERERIX pusmaratons 2 Mārupe unpaid
666 Maaike Vanhee Pusmaratona dāmas BERERIX pusmaratons 2 Mārupe paid
667 Maris Dubra Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Riga paid
668 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Riga paid
669 Kaspars Artamonovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Rīga paid
670 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 2 Lizdēni paid
671 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
672 Dzintars Osītis Vīri 50 individuāli maratons 1, 2 Priekuļi unpaid
673 Kaspars Kravalis Pusmaratona kungi MAPEI pusmaratons 1 Rīga paid
674 Niklāvs Eglītis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
675 Ivars Romancevics Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 1, 2 Jēkabpils paid
676 Reinis Kils Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Liepāja paid
677 Sergejs Apsītis V 45 pusmaratons 2 Saulkrasti paid
678 Markuss Ločmelis V 14 Velo Express Scott pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
679 Māris Ločmelis V 45 Velo Express Scott pusmaratons 1, 2 Rīga paid
680 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 2 Baldone paid
681 AGRIS APSĪTIS V 45 pusmaratons 1 Talsi paid
682 Sandis Sokolovs V 45 Rīgas satiksme pusmaratons 1, 2 Salaspils paid
683 Artjoms Sergijevičs Jaunieši Velo express pusmaratons 1, 2 Jelgava paid
684 Aleksejs Mucenieks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jaunmārupe paid
685 Mārtiņš Paupers Vīri 30 VELOSHOPS maratons 1, 2 Upesciems paid
686 Renārs Šarākovs Vīri 40 ebike maratons 1, 2 Saulkrasti unpaid
687 Elīza Pūce S 12 Saulkrasti pusaudzu-mtb 2 Saulkrasti paid
688 Sacha Alexander Bowen Juniori Dordogne Sud Cyclisme pusmaratons 1, 2 Riga paid
689 Gundars Muižnieks V 45 pusmaratons 1, 2 Saldus paid
690 Juris Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Holter paid
691 Lauris Celitāns Vīri 40 Garām ejot maratons 1, 2 Rīga unpaid
692 Emīls Vanags V 12 Siguldas sporta skola pusaudzu-mtb 1, 2 Sigulda paid
693 Kristaps Vēveris Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Sejas novads paid
694 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 1 Talsi paid
695 Mārtiņš Lejiņš Pusmaratona kungi TEAM ZZK pusmaratons 1 Rīga paid
696 Katrīna Jaunslaviete-Kipure Sievietes ZZK maratons 1, 2 Uģēres paid
697 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 1, 2 Lielvardes nov. paid
698 Kārlis Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Riga paid
699 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Riga paid
700 Kristers ŽUKAS V 14 pusaudzu-mtb 1, 2 Brocēni paid
701 Jānis Priževoits Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2 Ķegums paid
702 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Tukums paid
703 Mārtiņš Vīksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1, 2 Augsligatne paid
704 Pēteris Birkants Vīri 30 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
705 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
706 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 1, 2 Rīga paid
707 Agris Krievāns Vīri 30 maratons 1, 2 Naukšēni paid
708 Monta Pauloviča Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 unpaid
709 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 unpaid
710 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 unpaid
711 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 unpaid
712 Jānis Gailis Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2 Ogre paid
713 Dinārs Mihailovs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
714 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 1, 2 Kocēni paid
715 Mārtiņš Nurža Vīri U23 ĀdažiVelo maratons 1 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 unpaid
716 Arvis Eņģelis Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 unpaid
717 Kaspars Krievs Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 unpaid
718 Aldis Kambala V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 1 Rīga paid
719 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 1 R iga paid
720 Alens Ermanis-Marčenko V 12 ZZK pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
721 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes U23 ZZK pusmaratons 1 Rīga paid
722 Teodors Kambala V 12 pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
723 Gints Šķēps V 45 Raimaks pusmaratons 1, 2 Cēsis paid
724 Lauma Čerņevska Sievietes 35 Latvian Cycling Girls maratons 1, 2 Rīga paid
725 Ronalds Rītiņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2 Saldus paid
726 Mareks Balodis Vīri U23 ZZK maratons 2 Saulkrasti paid
727 Alvis Šķēps Pusmaratona kungi Raimaks pusmaratons 1, 2 Cēsis paid
728 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 1, 2 Cēsis paid
729 Igors Vedmeckis Juniori Starlight Movistar Team pusmaratons 1 Riga paid
730 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Starlight Movistar Team pusmaratons 1 Riga paid
731 Nauris Rags Pusmaratona kungi The Last Gentleman pusmaratons 1 Sigulda paid
732 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1, 2 Cēsis paid
733 Agnis Baumanis Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 1 Rīga paid
734 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Ādaži unpaid
735 Andris Habermanis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
736 Reinis Norītis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
737 Lauris Biezbārdis V 45 "Rīgas satiksme" pusmaratons 2 Rīga paid
738 Alise Kazaine Sievietes U23 VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2 Ilzene paid
739 Viesturs Kazainis V 60 VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2 Ilzene paid
740 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Upeslejas paid
741 Salvis Skaistais V JOHNNY BLOOM’S Riteņvasara johnny bloom's 1, 2 Rīga paid
742 Jānis Vīlips V 45 pusmaratons 1, 2 Cēsis paid
743 Reinis Keiselis V 14 pusaudzu-mtb 1 Baldone paid
744 Janis Keiselis V 45 pusmaratons 1 Baldone paid
745 Guntars Arklons Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 1, 2 ogre paid
746 Anita Muižniece S 45 pusmaratons 1, 2 Alūksne paid
747 kaspars celms Vīri 40 velo express scott maratons 1, 2 rīga paid
748 Martins Sulte Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
749 Rodžers Petaks Vīri U23 ZZK maratons 1 Cēsis paid
750 Māris Zudāns Vīri 50 KS sporta klubs maratons 1, 2 Ikšķile paid
751 Sandis Kalniņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Sigulda paid
752 Dāvis Kalniņš V 14 Velotrenini.lv pusaudzu-mtb 1, 2 Sigulda paid
753 Artūrs Gabaliņš Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1, 2 Liepāja paid
754 Mareks Pučinskis V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 2 Mārupe paid
755 Aigars Lagzdiņš V 45 MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Grobiņa paid
756 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1, 2 Gulbene paid
757 Dzintars Ausmanis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 2 Kuldīga paid
758 Rihards Lozbers V 12 DTG-MySport pusaudzu-mtb 1, 2 Talsi paid
759 Olivers Bresme Jaunieši pusmaratons 2 Talsi paid
760 Valters Bresme Jaunieši pusmaratons 2 Talsi paid
761 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ķekava paid
762 Jurģis Eglītis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
763 Una Lagzdiņa S 12 MTB Nīca pusaudzu-mtb 1, 2 Liepāja paid
764 Paulis Snipke Vīri 40 BASSO maratons 1, 2 Baloži unpaid
765 Artis Pulkstenis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Talsi paid
766 Vitalijs Lakins Vīri 30 Yuasa maratons 1 Rīga paid
767 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
768 Sandis Ādamsons Pusmaratona kungi Heisterkamp Transport Latvija pusmaratons 1 Sigulda paid
769 Ilmars krampe V 45 pusmaratons 1 Rīga paid
770 Gustavs Dosbergs V 14 D4 pusaudzu-mtb 1, 2 Salaspils paid
771 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 1, 2 Salaspils paid
772 Emīls Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
773 Arvids Šteinbergs V 60 pusmaratons 1, 2 Ozolnieki paid
774 Davis Gutmanis Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1 Saldus paid
775 Andris Karlsons V 45 pusmaratons 1, 2 Ulbroka unpaid
776 Andris Rozītis Vīri 40 ZZK maratons 1 Carnikava paid
777 Alēns Jukšinskis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
778 Martins Flaksis Vīri 30 Team ZZK maratons 1, 2 DUNALKA paid
779 Ģirts Knubis Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Nīca paid
780 Rudolfs Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons Ventspils paid
781 Uldis Sakne V 45 RUMS pusmaratons 1, 2 Ventspils paid
782 Matiss Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 1, 2 Ventspils paid
783 Astra Laugale S 45 pusmaratons 2 Rīga paid
784 Ilvars Kalniņš Jaunieši pusmaratons 1, 2 Limbaži paid
785 Ilgvars Kalniņš V 45 pusmaratons 1, 2 Limbaži paid
786 Aivars Dārznieks Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2 Lizums paid
787 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus paid
788 Mārtiņš Bērzājs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus paid
789 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
790 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus unpaid
791 EGILS KAMPUSS Vīri RRC maratons 2 Cēsis paid
792 Renārs Pūcītis Vīri 30 Lizums maratons 1, 2 Rīga paid
793 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus paid
794 Elīza Pūce S 12 - pusaudzu-mtb 2 Saulkrasti unpaid
795 Linsija Sila Sievietes U23 MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Nīca paid
796 Zinta Mača Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1 Augšlīgatne paid
797 Edmunds Dreimanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga unpaid
798 Kristers Žukas V 14 pusaudzu-mtb 1, 2 Brocēni paid
799 Toms Strēlis V 14 RRS/Dzirciems pusaudzu-mtb 1 Mārupe paid
800 Liga Actina Sievietes 35 Livelo /Zelta Zeme maratons 1, 2 Riga paid
801 Aleksandrs Sapožņikovs Pusmaratona kungi Rigonda pusmaratons 1 Rīga unpaid
802 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi MySport-DTG pusmaratons 1 Rīga unpaid
803 Helmārs Rūmnieks Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
804 Kaspars Zučiks V 14 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusaudzu-mtb 1, 2 Valmiera paid
805 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
806 Oskars Jaunbērziņš Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
807 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
808 Mārīte Kājiņa S 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
809 Uldis Ozoliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
810 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
811 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
812 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
813 Zigmārs Zučiks Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Valmiera paid
814 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Valmiera paid
815 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Valmiera paid
816 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Valmiera paid
817 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Valmiera paid
818 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
819 Viktors Baumanis V 60 Livelo /Zelta Zeme pusmaratons 1, 2 Riga paid
820 Marks Sergijevičs V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1, 2 Engure paid
821 Vladimirs Sergijevičs V 45 Engures sportam pusmaratons 1, 2 Engure paid
822 Andrejs Pomenko Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Engure paid
823 Ivo Levāns Vīri 40 Engures sportam maratons 1, 2 Engure paid
824 Guntis Dukalskis Pusmaratona kungi KS sporta klubs pusmaratons 1 Krustkalni paid
825 Alvis Zelčs Pusmaratona kungi RaWood pusmaratons 1 Rīga paid
826 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro maratons 1, 2 Jaunzemi unpaid
827 Kristaps Ozols Pusmaratona kungi RaWood pusmaratons 1 Saliena paid
828 Artis Liepiņš Vīri 30 maratons 1, 2 Rīga paid
829 Kaspars Čikste Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1 Dobele paid
830 Andris Romanovskis Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 1, 2 Ogre paid
831 Mārtiņš Romanovskis Vīri U23 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2 Ogre paid
832 Eva Šankova S JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 2 Rīga paid
833 Matīss Kauls Pusmaratona kungi Vecpiebalga pusmaratons 1, 2 Vecpiebalga paid
834 Vladislavs Fesenko Pusmaratona kungi Velo+ Bottaribaltic pusmaratons 1, 2 Riga paid
835 Ivars Drulle Vīri 40 maratons 1, 2 Druviena paid
836 Jānis Kolego Vīri 30 SK Priekuļi maratons 1, 2 Cēsis paid
837 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1, 2 Rīga paid
838 Ligita Flakse Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1, 2 Rīga paid
839 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1, 2 Rīga paid
840 Inga Haritonova Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1, 2 Rīga paid
841 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi elpo pusmaratons 1 Rīga paid
842 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 1 Saldus paid
843 Ivans Oļeičenko Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
844 Arnis Zvirbulis V 45 pusmaratons 2 Durbe paid
845 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Allaži paid
846 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jurmala paid
847 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 1, 2 Rīga unpaid
848 Letīcija Ieviņa S 14 FREMAX pusaudzu-mtb 1 Rīga unpaid
849 Vineta Ieviņa S JOHNNY BLOOM’S FREMAX johnny bloom's 1 Rīga unpaid
850 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 1 Rīga unpaid
851 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
852 Mikus Hercs Vīri maratons 2 Jelgava paid
853 Normunds Griestiņš Vīri 30 Erica Synths maratons 1, 2 Madona paid
854 Raivo Vainovskis Pusmaratona kungi Erica Synths pusmaratons 1, 2 Jūrmala paid
855 Edzus Cabulis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Cesis paid
856 Ulvis Krišmanis Juniori Dobeles dzirnavnieks/feelfree pusmaratons 1, 2 Talsi paid
857 Kārlis Smildziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Baldone paid
858 Janis Teiviss Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 1, 2 Rīga paid
859 Andis Ansulis Vīri 50 MTB Grobiņas novads maratons 1, 2 Grobiņa paid
860 Ādolfs Žunna Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 1, 2 Rīga paid
861 Toms Dinsbergs Vīri 30 Velo Express Scott maratons 1, 2 Talsi paid
862 Una Timermane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1, 2 Rīga paid
863 Amanda Reilija Zariņa S 14 Baldones RN pusaudzu-mtb 1, 2 Baldone unpaid
864 Jānis Rukke Vīri 30 KRAUZERS MTB maratons 1, 2 Talsi paid
865 Reinis Avens Vīri 40 E - bike maratons 1, 2 Rīga paid
866 Ivo Grinbergs Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 1, 2 Talsi paid
867 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 2 Saulkrasti paid
868 Gatis Luberts Pusmaratona kungi KRS/NKUP Smiltene pusmaratons 1, 2 Smiltene paid
869 Deniss Leibenzons Pusmaratona kungi Rigonda pusmaratons 1 Riga paid
870 Artis Gedrovics V 45 Vellapēda pusmaratons 1, 2 Rīga paid
871 Edvards Gedrovics V 12 Vellapēda pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
872 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 1, 2 Liepāja paid
873 Elizabete Millere S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
874 Guntis Mūrēns Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
875 Marcis Andrejs Terins Juniori Valmieras velo vieniba pusmaratons 1 Valmiera paid
876 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 1, 2 Ilzene paid
877 Kristers Auziņš V 14 Velo klubs Sigulda pusaudzu-mtb 1, 2 Sigulda paid
878 Artūrs Bautris Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2 Sigulda paid
879 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
880 Amēlija Tīna Zariņa S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
881 Raimonds Pilenieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
882 Kristers Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
883 Oskars Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
884 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
885 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
886 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
887 Alvis Matīss Zariņš V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
888 Paulis Snipke Vīri 40 BASSO maratons 1, 2 Baloži paid
889 Deniss Podleskis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Garkalne paid
890 Nauris Birkentāls Vīri RAIMAKS maratons 1, 2 Talsi paid
891 Kristaps Kazarevskis Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi Mājās pusmaratons 1, 2 Ogrē paid
892 Artis Fjodorovs Vīri U23 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 2 Dobele paid
893 Reinis Andrijanovs Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 2 Dobele paid
894 Alekss Krasts Vīri U23 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 2 Dobele paid
895 Kaspars Serģis Vīri Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 2 Dobele paid
896 Māris Bogdanovičs Vīri Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 2 Dobele paid
897 Lauris Celitāns Vīri 40 Garām ejot maratons 1, 2 Rīga paid
898 Gedimins Lubiņš V JOHNNY BLOOM’S voka.lv johnny bloom's 1, 2 Talsi paid
899 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 1, 2 Talsi paid
900 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 1, 2 Talsi paid
901 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Flatland Warriors maratons 1, 2 Jaunbērze paid
902 Sandis Griķis Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
903 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB team pusmaratons 1, 2 Salaspils paid
904 Armands Pivors Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2 Ogre paid
905 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 1 Jaunpils unpaid
906 Kaspars Holšteins Vīri 40 BASSO maratons 2 Rīga unpaid
907 Andis Miončinskis Vīri 40 BASSO maratons 1, 2 Rīga unpaid
908 Raivo Sarkanābols Vīri 30 BASSO maratons 1, 2 Rīga unpaid
909 Salvis Sarkanābols Vīri 30 BASSO maratons 1, 2 Rīga unpaid
910 Uldis Platnieks Pusmaratona kungi VelohooligansĶeizari-1 pusmaratons 1, 2 Valka paid
911 Rihards Rieka Pusmaratona kungi VelohooligansĶeizari-1 pusmaratons 1, 2 Valka paid
912 Oskars Ārgalis Pusmaratona kungi VelohooligansĶeizari-1 pusmaratons 1, 2 Valka paid
913 Agris Podiņš Pusmaratona kungi VelohooligansĶeizari-1 pusmaratons 1, 2 Valka paid
914 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
915 Kristers Celitāns V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
916 Vīgants Radziņš V 45 pusmaratons 1, 2 Rīga paid
917 Elza Radziņa S 12 pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
918 Rihards Radziņš Jaunieši pusmaratons 1, 2 Rīga paid
919 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 1, 2 Talsi paid
920 Māris Briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Rīga paid
921 Valdis Eglītis Vīri 30 Flatland Warriors maratons 1, 2 Jaunbērze paid
922 Kristers-Aleksis Vīgrants V 14 pusaudzu-mtb 1 Sūnupes paid
923 Elīza Dombrovska Jaunietes KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ikšķile paid
924 Jānis Bibis Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1, 2 Grobiņa paid
925 Kaspars Celms Kļūda maratona tipā
VELO EXPRESS SCOTT nav-distance 1, 2 Riga unpaid
926 Matīss Toms Vārna Juniori SK Priekuļi pusmaratons 1, 2 Priekuļi paid
927 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1, 2 Rīga paid
928 Ričards Jakobsons Vīri 40 EMU Mālpils sporta klubs maratons 2 Mālpils paid
929 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 1, 2 Mālpils paid
930 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 1 Ērgļi paid
931 Kārlis Baltacis Vīri Veloprofs.lv maratons 1, 2 Carnikava paid
932 Mārtiņš Jansons V JOHNNY BLOOM’S Morici johnny bloom's 1, 2 Ikšķile paid
933 Katrīna Jansone S 12 Morici pusaudzu-mtb 1, 2 Ikšķile paid
934 Andris Jurka Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2 Ādaži paid
935 Justs Jurka V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1, 2 Ādaži paid
936 Mareks Rūsa V JOHNNY BLOOM’S Yuasa johnny bloom's 1 Kaltene unpaid
937 Santa Namavīra S JOHNNY BLOOM’S Yuasa johnny bloom's 1 Kaltene unpaid
938 Toms Vandzbergs Vīri Yuasa maratons 1 Kaltene unpaid
939 Aleksis Merga Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Rīga paid
940 Markuss Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1, 2 Mālpils paid
941 Mikus Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1, 2 Mālpils paid
942 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1, 2 Mālpils paid
943 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Mālpils paid
944 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1, 2 Mālpils paid
945 Jānis Cīmurs Vīri 30 Ebike maratons 1, 2 Carnikava paid
946 Kaspars Kasparsons Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne unpaid
947 Annija Krūma Pusmaratona dāmas Velotreniņi.lv pusmaratons 1, 2 Rīga paid
948 Oskars Blumbergs Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 1, 2 Ikšķile paid
949 Ronalds Blumbergs Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 1, 2 Ikšķile paid
950 Liene Gaspažiņa S JOHNNY BLOOM’S Velotreniņi.lv johnny bloom's 1, 2 Rīga paid
951 Juris Stanka V 45 Rīgas Satiksme pusmaratons 1, 2 Riga paid
952 Eduards Krumovics Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1 Iecava paid
953 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1 Iecava paid
954 Reinis Lapiņš Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1 Iecava paid
955 Krists Buncis V 14 pusaudzu-mtb 1, 2 VENTSPILS paid
956 Jānis Kalniņš Pusmaratona kungi HRX pusmaratons 2 Rīga paid
957 Ēriks Piņķis V 45 HRX pusmaratons 1 Rīga paid
958 Uldis Rubenis Pusmaratona kungi HRX pusmaratons 1, 2 Rīga paid
959 Lote Freināte Sievietes U23 Engures sportam pusmaratons 1 Engure unpaid
960 Gustavs Gronskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
961 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
962 Toms Tramdahs V 12 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
963 Aldis Raginskis Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 1 Engure unpaid
964 Gints Freināts V 45 Engures sportam pusmaratons 1 Engure unpaid
965 Pēteris Frīdenbergs Pusmaratona kungi Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2 paid
966 Jēkabs Vītols Vīri U23 Veloprofs.lv maratons 1, 2 paid
967 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Nīca paid
968 Gints Krastiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Saldus paid
969 Sandijs Kļaviņš Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2 Rīga paid
970 Kristaps Egle Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2 Sigulda paid
971 Uldis Volgemuts V 45 pusmaratons 1, 2 Grobiņa paid
972 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Liepāja paid
973 Mārtiņš Jansons Pusmaratona kungi HRX / Velo klubs Sigulda pusmaratons 1, 2 Sigulda paid
974 Eduards Rieksts Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Liepāja paid
975 Aiga Paegle V 45 MTB Garkalne pusmaratons 1, 2 Garkalne unpaid
976 ARMANDS PRIEDE Vīri DTG-MySport maratons 1, 2 Rīga paid
977 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 1, 2 Rīga paid
978 Ričards Austers Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Ventspils nov. paid
979 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 1 Ķekava paid
980 Ilze Lukoševiča S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Ķekava paid
981 Jānis Brūklis V 45 MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Aizpute paid
982 Kristaps Zalupe Vīri 40 Individuāli maratons 1, 2 Limbazi paid
983 Armands Freidenfelds Vīri 50 maratons 1, 2 Skrunda paid
984 Jānis Skujiņš V 45 Baltais pusmaratons 1, 2 Babīte paid
985 Vjačeslavs Jarošenko Pusmaratona kungi VeloLiepāja pusmaratons 1 Liepāja paid
986 Kate Skujiņa S 12 Baltais pusaudzu-mtb 1, 2 Babīte paid
987 Valts Skujiņš V 12 Baltais pusaudzu-mtb 1, 2 Babīte paid
988 Zane Ķelpe Sievietes MTB Garkalne maratons 1, 2 Garkalne unpaid
989 Ernests Neļķe Juniori MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne unpaid
990 Atis Neļķe V 45 MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne unpaid
991 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Rīga unpaid
992 Ilvars Dūjiņš Juniori pusmaratons 1 Smiltene paid
993 Raivis Jansons Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2 Riga unpaid
994 Mārtinš Jansons Vīri 30 maratons 1, 2 Rīga paid
995 Andrejs Ivanovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Rīga unpaid
996 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi GROHE TEAM LATVIA pusmaratons 2 Rīga paid
997 Oskars Ozols Vīri 40 GROHE TEAM LATVIA maratons 1, 2 Rīga paid
998 Aigars Krauklis Vīri 30 GROHE TEAM LATVIA maratons 2 Rīga paid
999 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi GROHE TEAM LATVIA pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1000 Māris Koraļkēvičs Vīri 30 GROHE TEAM LATVIA maratons 1, 2 Rīga paid
1001 Jānis Tiltiņš V 45 GROHE TEAM LATVIA pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1002 Māris Kamerads Pusmaratona kungi GROHE TEAM LATVIA pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1003 Aigars Straubergs Pusmaratona kungi BELO Cycling Project pusmaratons 1, 2 Mārupe unpaid
1004 Roberts Straubergs V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1, 2 Mārupe unpaid
1005 Andrejs Ivanovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1006 Mārcis Ābelīte Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2 Mazsalaca paid
1007 Aivars Skridulis Vīri 30 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 1, 2 Rīga paid
1008 Daniels Jasinkēvičs Jaunieši pusmaratons 1 Saulkrasti paid
1009 Ivars Veide Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Saulkrasti paid
1010 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 Ērgļi paid
1011 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1, 2 Engure unpaid
1012 Jurğis Freināts V 12 Engures sportam pusaudzu-mtb 1, 2 Engure unpaid
1013 Krišjānis Cers Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Saulkrasti paid
1014 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 1 Ērgļi paid
1015 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 1 Rīga paid
1016 Sandis Ķemers Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1017 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1018 Juris Damškalns Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2 Rīga paid
1019 Gints Lūsis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2 Rīga paid
1020 Kārlis Vanags Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2 Rīga paid
1021 Uldis Ālītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2 Rīga paid
1022 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2 Rīga paid
1023 Andžs Flaksis Vīri DTG-MySport maratons 1, 2 Rīga paid
1024 Oskars Muižnieks Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2 Rīga paid
1025 Lauris Purniņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2 Rīga paid
1026 ARTŪRS KAUROVS Vīri 30 VALMIERAS VELO VIENĪBA maratons 1, 2 CARNIKAVA paid
1027 Ervīns Smoļins Pusmaratona kungi Carnikava pusmaratons 1, 2 Carnikava paid
1028 Matīss Reinšmits Vīri U23 Carnikava maratons 1 Carnikava paid
1029 Renāte Rodionova Sievietes U23 Carnikava pusmaratons 1 Carnikava paid
1030 Ivo Valdmanis V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 1, 2 Carnikava paid
1031 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 1, 2 Carnikava paid
1032 Rauls Ukins V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 1, 2 Carnikava paid
1033 Dāvis Aizpurietis Jaunieši Carnikava pusmaratons 1, 2 Carnikava paid
1034 Krišjānis Lejiņš V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 1, 2 Carnikava paid
1035 Artis Ludboržs Vīri 30 ReVelo maratons 1, 2 Ogre paid
1036 Zintis Gaspažiņš Pusmaratona kungi Velotrenini.lv pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1037 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 1 Vālodzes paid
1038 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 1, 2 Baloži paid
1039 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Ķekava paid
1040 Tīna Drauga S 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
1041 Uldis Selga Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2 Rīga paid
1042 Uldis Berners V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1043 Reinis Nartišs Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2 Rīga paid
1044 Girts Draugs Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2 Rīga paid
1045 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2 Rīga paid
1046 Voldemars Kaktins Pusmaratona kungi Komanda pusmaratons 1, 2 Ķegums paid
1047 Kārlis Mazurs Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Jūrmala paid
1048 Rihards Liepa Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1, 2 Valmiera unpaid
1049 Armands Liepa V 45 Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1, 2 Valmiera unpaid
1050 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Jēkabpils paid
1051 Alvis Bringulis Juniori VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1052 Uldis Vorons Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1053 Valdis Vorons Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1054 Andris Vorons V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1055 Gaitis Nummurs V 45 VELOEXPRESS SCOTT pusmaratons 1, 2 Garkalne paid
1056 Kristaps Velauers Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
1057 Reinis Kancēvičs Jaunieši Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
1058 Jānis Ratnieks V 45 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
1059 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
1060 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
1061 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
1062 Artūrs Nummurs Jaunieši VELOEXPRESS SCOTT pusmaratons 1, 2 Garkalne paid
1063 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi Velo Express Scott pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1064 Kaspars Garda Vīri 40 Volkswagen - Veloprofs.lv MTB maratons 1, 2 Rīga paid
1065 Atis Paksis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2 Rīga paid
1066 Gusts Pikša Pusmaratona kungi Moller Auto Krasta pusmaratons 2 Rīga paid
1067 Mārtiņš Zalonskis Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1, 2 Grobiņa paid
1068 Ivars Šteinbergs Pusmaratona kungi Āganskalna šmuļi pusmaratons 2 Rīga paid
1069 Francisco Javier Garcia Costas Pusmaratona kungi BERERIX pusmaratons 2 Mārupe paid
1070 Natālija Savranska Pusmaratona dāmas BERERIX pusmaratons 2 Mārupe paid
1071 Gatis Birznieks Pusmaratona kungi BERERIX pusmaratons 2 Mārupe paid
1072 Uldis Selga Vīri 30 Veloexpress Scott maratons 1, 2 Ogre paid
1073 Elēna Selga Jaunietes Veloexpress Scott pusmaratons 1, 2 Ogre paid
1074 Nauris Selga Pusmaratona kungi Veloexpress Scott pusmaratons 1, 2 Ogre paid
1075 Guntis Čukurs V 45 MTB Grobiņas novads pusmaratons 1, 2 Liepāja unpaid
1076 Mārcis Tilko Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1077 Paula Patrīcija Tilko Jaunietes Riteņvasara pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1078 Jānis Stepanovs Pusmaratona kungi BERERIX pusmaratons 2 Mārupe paid
1079 Elīna Banga S 45 BERERIX pusmaratons 2 Mārupe paid
1080 Valērijs Ivanovs Pusmaratona kungi MollerAutoKrasta pusmaratons 1, 2 Riga paid
1081 Ģirts Levenšteins Vīri 30 maratons 1 Rīga paid