Dalībnieku saraksts 2022

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Andris Smaukstelis Vīri 40 Valmieras Velo Vieniba maratons 7 Ikskile paid
2 Kalvis Vērzemnieks Pusmaratona kungi Smiltene pusmaratons 7 Smiltene paid
3 Gustavs Gidrevics Jaunieši Velo Saldus pusmaratons 7 Saldus unpaid
4 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 7 Cēsis paid
5 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 7 Rīga paid
6 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 7 Rīga paid
7 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 7 Krasti paid
8 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
9 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 7 Baldone paid
10 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones velokomanda pusmaratons 7 Baldone paid
11 Ilmārs Kranāts Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 7 Ādaži paid
12 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 7 Talsi paid
13 Emīls Freibergs Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Talsi paid
14 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Talsi paid
15 Tīna Drauga S 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
16 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
17 Kristers Celitāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Rīga paid
18 Juris Veldre Vīri 40 maratons 7 Rīga paid
19 Everts Meijers V 14 Baltais pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
20 Kristers Meijers Juniori Baltais pusmaratons 7 Rīga unpaid
21 Jānis Homko V 12 Dako Ziemeļvidzeme pusaudzu-mtb 7 Limbaži paid
22 Didzis Lazdiņš Jaunieši Dobeles SS pusmaratons 7 Dobele paid
23 Voldemārs Kaktiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Ķegums paid
24 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Rīga paid
25 Jānis Jansons Vīri 30 Morisson.LV maratons 7 Smiltene paid
26 Andris Smaukstelis Vīri 40 Valmieras Velo Vieniba maratons 7 Ikskile unpaid
27 Andris Smaukstelis Vīri 40 Valmieras Velo Vieniba maratons 7 Ikskile unpaid
28 Vineta Verika Kļūda maratona tipā
Arnis un draugi 22km 7 Garciems paid
29 Antra Fogele Kļūda maratona tipā
Arnis un draugi 22km 7 Garciems paid
30 Arnis Fogelis Kļūda maratona tipā
Arnis un draugi 22km 7 Garciems paid
31 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 7 Alūksne paid
32 Dainis Bekers Vīri 40 maratons 7 Lizdēni paid
33 Mārtiņš Blūms Vīri CST PostNL Bafang maratons 7 Priekuļi paid
34 ANDIS CERS Kļūda maratona tipā
iecavas velo komanda 22km 7 Iecava paid
35 Nikolajs Verhovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
36 Uldis Čukurs V 45 MTB Grobiņa pusmaratons 7 Liepāja paid
37 Amēlija Tīna Zariņa S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava paid
38 Raimonds Pilinieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava paid
39 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava paid
40 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava paid
41 Patricīja Priede S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava paid
42 Alvis Matiss Zariņš V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava paid
43 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava paid
44 Kristers Štrauhmanis V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava paid
45 Uldis Selga Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 7 Rīga paid
46 Mārtiņš Lasmanis Vīri 40 maratons 7 Ropaži unpaid
47 Mārtiņš Ice V 12 Velolivestyle/Smiltenes BJSS pusaudzu-mtb 7 smiltene paid
48 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 7 Dobele paid
49 Gustavs Krasts Jaunieši NN Sporta Klubs pusmaratons 7 Ulbroka paid
50 Aigars Krasts V 45 NN Sporta Klubs pusmaratons 7 Ulbroka paid
51 Gints Rudzītis Vīri 40 Valmieras velo vienība maratons 7 Valmiera paid
52 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 7 Rīga paid
53 Ilgonis Leišavnieks V 60 pusmaratons 7 Ķekava paid
54 Mareks Plētiens V 45 Metālu Pasaule pusmaratons 7 Rauna, Smiltenes novads paid
55 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 7 Rauna, Smiltenes novads paid
56 Arnis Veismanis Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 7 Engure paid
57 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 7 Engure paid
58 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 7 Engure paid
59 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 7 Engure paid
60 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 7 Engure paid
61 Jānis Sondors Vīri 30 Metalmaster maratons 7 Jelgava unpaid
62 Edmunds Dreimanis V 45 LMT pusmaratons 7 Rīga unpaid
63 Dita Zemīte Pusmaratona dāmas pusmaratons 7 Rīga paid
64 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK Liepāja pusmaratons 7 Liepāja paid
65 Aivars Saulīts Vīri 50 Sanistal-Hansgrohe maratons 7 Ozolnieki paid
66 Reinis Reinholds Pusmaratona kungi Bro bro pusmaratons 7 Cēsis paid
67 Līga Bērziņa Kļūda maratona tipā
Bro bro 22km 7 Cēsis paid
68 Edīte Mežciema Kļūda maratona tipā
Bro bro 22km 7 Cēsis paid
69 Raivo Vainovskis Vīri 30 Erica Synths maratons 7 Jūrmala paid
70 Jānis Rutkups Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme maratons 7 Līvāni paid
71 Jānis Novikovs Vīri 40 LiVelo / Zelta Zeme maratons 7 Līvāni paid
72 Nikolajs Verhovskis Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
73 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 7 Ērgļi paid
74 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones RN pusmaratons 7 Rīga unpaid
75 Rolands Salaks Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Rīga unpaid
76 Jānis Gaiķis V 45 Velo Express Scott pusmaratons 7 Ogre paid
77 Jānis Kalniņš Kļūda maratona tipā
nav-distance 7 Riga paid
78 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Ķekava paid
79 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 7 Gulbene paid
80 Gints Žeigurs V 45 mammadaba pusmaratons 7 Latvija paid
81 Ģirts Markovs Vīri 30 mammadaba maratons 7 Latvija paid
82 Juris Āboliņš Vīri 30 mammadaba maratons 7 Latvija paid
83 Vilnis Meisītis Vīri 40 mammadaba maratons 7 Latvija paid
84 Mareks Ratnieks Vīri 40 mammadaba maratons 7 Latvija paid
85 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 7 Mālpils paid
86 Ivo Laktiņš Vīri 30 EMU Mālpils sporta klubs maratons 7 Mālpils paid
87 Ričards Jakobsons Vīri 40 EMU Mālpils sporta klubs maratons 7 Mālpils paid
88 Mikus Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 7 Mālpils paid
89 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 7 Mālpils paid
90 Mikus Sarma Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 7 Mālpils paid
91 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 7 Mālpils paid
92 Mārcis Andrejs Teriņš Pusmaratona kungi Valmieras Velo Vienība pusmaratons 7 Valmiera unpaid
93 Nauris Zviedris Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera paid
94 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera paid
95 Rainers Zviedrs Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera paid
96 Oskars Jaunbērziņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera paid
97 Zigmārs Zučiks Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera paid
98 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera paid
99 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 7 Valmiera paid
100 Kaspars Zučiks Jaunieši DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera paid
101 Edijs Jurgensons Vīri 30 Fast Trak Ogre maratons 7 Ogre paid
102 Gunārs Rozenbergs Vīri 50 4sekundes-Vudlande maratons 7 Alūksne paid
103 Mārcis Klieders Jaunieši pusmaratons 7 Lizums paid
104 Mareks Kalažs V 45 pusmaratons 7 Jelgava paid
105 Ainars Volts Vīri 50 maratons 7 Aluksne paid
106 Kārlis Rūdolfs Mednis Juniori Āgenskalna klīnika pusmaratons 7 Ogre unpaid
107 Alise Skaistkalne Kļūda maratona tipā
22km 7 Alūksne paid
108 Andis Skaistkalns Kļūda maratona tipā
22km 7 Alūksne paid
109 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 7 Ikšķile unpaid
110 Mārtiņš Ketners Vīri 40 OZK maratons 7 Rīga paid
111 Uldis Mors Vīri 30 maratons 7 Liepāja paid
112 Oskars Buls Pusmaratona kungi OB team pusmaratons 7 Rīga paid
113 Igors Vedmeckis Juniori Scarlight Movistar Team pusmaratons 7 Riga paid
114 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 7 Riga paid
115 Edgars Ozols Vīri maratons 7 Valmiera unpaid
116 Edgars Ozols Vīri maratons 7 Valmiera unpaid
117 Raimonds Bruks Vīri 50 Livelo / Zelta Zeme maratons 7 Jēkabpils, Pasta iela 33 paid
118 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 7 Vālodzes paid
119 Raivis Levans Vīri 30 maratons 7 Ape paid
120 Artūrs Zandersons Pusmaratona kungi Karcher pusmaratons 7 Rīga paid
121 Alar Reiska Vīri 50 Haanja RK maratons 7 Võru paid
122 Oskars Ābolińš Abolins V 45 pusmaratons 7 Talsi unpaid
123 Guntis Lavrinovičs Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 7 Valodzes paid
124 Mārcis Rokjānis Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 7 Valodzes paid
125 KRISTAPS LEIBUKS Jaunieši Carnikava pusmaratons 7 Vestiena paid
126 Roberts Bērziņš Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Augšlīgatne unpaid
127 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Valmiera paid
128 Ginta Baltaisbrence Kļūda maratona tipā
Veloprofs.lv 22km 7 Rīga unpaid
129 Miķelis Baltaisbrencis V 12 Veloprofs.lv pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
130 Gusts Baltaisbrencis Juniori Veloprofs.lv pusmaratons 7 Rīga unpaid
131 Ainars Krumovics Kļūda maratona tipā
Velo Iecava 22km 7 Iecava paid
132 Grēta Zvejniece Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 7 Ape paid
133 Matilde Zvejniece Meitenes 7 bernu-velobrauciens 7 Ape paid
134 Jānis Zālītis Vīri 30 Metālu Pasaule maratons 7 Cēsis paid
135 Teodors Kambala V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
136 Aiga Paegle S 45 MTB Garkalne pusmaratons 7 Garkalne paid
137 Ivo Rohtla Vīri 50 SIGULDIETIS maratons 7 Sigulda paid
138 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Normāla komanda pusmaratons 7 Ērgļi paid
139 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 7 Bauska paid
140 Edgars Ozols Vīri maratons 7 Valmiera unpaid
141 Juris Zlobins Vīri 40 Selonia maratons 7 Viesīte unpaid
142 Raivo Reigass Vīri 30 Āgenskalna Šmuļi maratons 7 Rīga paid
143 Elvijs Millers Vīri 30 Velo+ Bottari Baltic maratons 7 Jurmala paid
144 Māris Bogdanovičs Vīri 30 Giant & Liv Team Latvia maratons 7 Dobele paid
145 Maija Šķiņķe Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 7 Riga unpaid
146 Jurģis Meisters Vīri 30 Metālu Pasaule maratons 7 Cēsis paid
147 Intars Ieviņš Vīri 40 Metālu Pasaule maratons 7 Cēsis paid
148 Guntis Slaidiņš Vīri 30 Metālu Pasaule maratons 7 Cēsis paid
149 Emīls Blūms Vīri Metālu Pasaule maratons 7 Cēsis paid
150 Kaspars Stupelis Vīri 40 Metālu Pasaule maratons 7 Cēsis paid
151 Kalvis Blūms Vīri 30 Metālu Pasaule maratons 7 Cēsis paid
152 Raivis Klieders Kļūda maratona tipā
22km 7 Lizums paid
153 Vladimir Beljajev Vīri 50 Tartu SK Velo maratons 7 Tartu paid
154 Beāte Medne Kļūda maratona tipā
MK Ape 22km 7 Lejasciems unpaid
155 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 7 Rīga paid
156 Gatis Vītols Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Bukulti paid
157 Lelde Tilko Kļūda maratona tipā
Riteņvasara 22km 7 Rīga paid
158 Jurģis Balodis V 45 pusmaratons 7 Smiltene paid
159 Marta Šnepa-Šnepe Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 7 Rīga paid
160 Kārlis Šneps-Šnepe V 45 Riteņvasara pusmaratons 7 Rīga paid
161 Ilze Freimane Kļūda maratona tipā
Riteņvasara 22km 7 Rīga paid
162 Ieva Tolmane Kļūda maratona tipā
22km 7 Rīga paid
163 Kārlis Kalniņš Meitenes/Zēni 3 Valmieras velo vienība bernu-velobrauciens 7 Rencēni unpaid
164 Ansis Nudiens Vīri 30 Džedaiskij Kraj maratons 7 Rīga unpaid
165 Jānis Sondors Vīri 30 SK Ozolnieki maratons 7 Jelgava unpaid
166 Kaspars Vaisūns Vīri 40 maratons 7 Riga paid
167 Jaanis Merila Vīri 40 BSS/ Profloors maratons 7 Tartu paid
168 Tiit Tiivoja Vīri 50 Röuge racing team maratons 7 Vöru paid
169 Andris Dimants Vīri 40 TRITANS TRIATHLON TEAM maratons 7 Ogre paid
170 Līga Actiņa Pusmaratona dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 7 Līvāni paid
171 Kaspars Čikste Vīri 40 Giant & Liv Team Latvia maratons 7 Dobele unpaid
172 VIKTORS BAUMANIS V 60 pusmaratons 7 Rîga unpaid
173 Uldis Reitmanis V 45 28Stone pusmaratons 7 Riga paid
174 Paulius Natalevičius Vīri 30 Colibri Cycling maratons 7 Vilnius paid
175 Justinas Ožiūnas Vīri 30 Colibri Cycling maratons 7 Vilnius paid
176 Janis Brikmanis Vīri 30 Autodiagnostika maratons 7 Valmiera paid
177 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 7 Bauska unpaid
178 Normunds Gustiņš Vīri 50 Baldones velokomanda maratons 7 Baldone paid
179 Ēriks Voroņins Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 7 Baldone paid
180 Kaspars Šteinbergs Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 7 Baldone paid
181 Renārs Ņikitins Pusmaratona kungi RĪGAS SATIKSME pusmaratons 7 Rīga paid
182 Harijs Pūris Vīri 50 RĪGAS SATIKSME maratons 7 Rīga paid
183 Juris Stanka Vīri 50 RĪGAS SATIKSME maratons 7 Rīga paid
184 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 7 Rīga paid
185 Lauris Biezbārdis V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 7 Rīga paid
186 Kristaps Vēveris Pusmaratona kungi BITE pusmaratons 7 Sejas novads paid
187 Andris Sarksņa Vīri Velotreniņi.lv maratons 7 Ogre paid
188 Ivars Vertuls Vīri 40 maratons 7 Rīga paid
189 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 7 Jaunpieblaga paid
190 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Riga paid
191 Elīza Dombrovska Sievietes U23 KS Sporta klubs pusmaratons 7 Ikšķile paid
192 Andris Balodis Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons 7 Rīga paid
193 Viktorija Nadejeva Pusmaratona dāmas WESS Motors TOYOTA pusmaratons 7 Rīga paid
194 Aleksandrs Nadejevs Vīri 40 WESS Motors TOYOTA maratons 7 Rīga paid
195 Gundars Diske Pusmaratona kungi Bmx marupe pusmaratons 7 Marupe unpaid
196 Kristers Krūmiņš V 14 A2 pusaudzu-mtb 7 Sigulda paid
197 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 7 Sigulda paid
198 Ģirts Blumbergs V 45 Lejaskalni pusmaratons 7 Ikšķile paid
199 Jānis Šteinbergs Vīri 50 maratons 7 Priekuļi unpaid
200 Ilvija Ziemele S 45 Patria Bottecchia pusmaratons 7 Līgatnes pagasts paid
201 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 7 Līgatnes pagasts paid
202 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 7 Saldus unpaid
203 Matīss Toms Vārna Juniori Sk Priekuļi pusmaratons 7 Priekuļi unpaid
204 Intārs Stalbergs Vīri 40 Force Fix maratons 7 Rīga paid
205 Jānis Kuršs Vīri 30 maratons 7 Ikšķile paid
206 Ralfs Riežnieks Kļūda maratona tipā
MTB Grobiņa nav-distance 7 Liepāja unpaid
207 Gints Sluckis Vīri 30 maratons 7 Ikšķile paid
208 Sad Bean Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Ropaži unpaid
209 Andrejs Ositis Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 7 Ādażi paid
210 Artis Buliņš Vīri 50 maratons 7 Mazsalaca paid
211 Edijs Kudiņš Vīri 50 Ādaži Velo maratons 7 Ādaži paid
212 Elīza Pūce S 12 Saulkrasti pusaudzu-mtb 7 Saulkrasti unpaid
213 Māris Pūce Pusmaratona kungi Saulkrasti pusmaratons 7 Saulkrasti unpaid
214 Karl Teearu Vīri 50 Otepää Vändad maratons 7 Otepää paid
215 Hans Teearu Vīri 30 Otepää Vändad maratons 7 Otepää paid
216 Paul Teearu Vīri 30 Otepää Vändad maratons 7 Otepää paid
217 Tarmo Kärdi Vīri 40 SuusaAkadeemia maratons 7 Otepää paid
218 Tanel Uudeberg Vīri 30 SuusaAkadeemia maratons 7 Otepää paid
219 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
220 Rihards Ganuļevičs Vīri 30 4Finance maratons 7 Rīga unpaid
221 Ivars Tobiass V 45 pusmaratons 7 Ķeipene paid
222 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 7 Straupe paid
223 Andis Gailitis Vīri 40 Bro bro maratons 7 Cēsis paid
224 Gatis Luberts Vīri 30 VeloLifestyle maratons 7 Smiltene paid
225 Artūrs Ronis Vīri 30 maratons 7 Jelgava unpaid
226 Emīls Krustiņš Pusmaratona kungi BNi pusmaratons 7 Rīga paid
227 Kārlis Ducens Vīri 30 SK Priekuļi maratons 7 Cēsis paid
228 Ričards Krims Vīri 30 Elpo maratons 7 Cēsis paid
229 Māris Lazdiņš Vīri 30 maratons 7 Rīga paid
230 Ints Lērme Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 7 Valmiera paid
231 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 7 Valmiera paid
232 Dainis Homko Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 7 Valmiera paid
233 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 7 Valmiera paid
234 Edgars Abols Vīri 30 maratons 7 Ogre paid
235 Roberts Mišurovs Vīri 30 Beer Team maratons 7 Rīga paid
236 JĀNIS VIMBA Vīri 50 VVV maratons 7 Valmiera paid
237 Sandijs Kłavińš Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 7 Rīga paid
238 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 7 Rīga paid
239 Nils Kazaks Vīri 50 maratons 7 Baldone paid
240 Aldis Salaks Vīri 40 --> maratons 7 Rīga paid
241 Ingrīda Šmite Sievietes 35 Latvian Cycling Girls maratons 7 Rīga paid
242 Arturs bautris Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 7 Siguldas Nov, Krimuldas Pag paid
243 Sentis Kārkliņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 7 Rīga paid
244 Artis Žugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 7 Rīga paid
245 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 7 Allaži paid
246 Andris Semjonovs Vīri 40 Dako ziemeļvidzeme maratons 7 Valmiera paid
247 Matīss Sniegs Vīri Valmieras velo vienība maratons 7 Valmiera unpaid
248 Konstantīns Mališevs Vīri 30 Velo Iecava maratons 7 Iecava, Latvia paid
249 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro Bro maratons 7 Jaunzemi paid
250 Mareks Pučinskis Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 7 Mārupe paid
251 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 7 Saldus paid
252 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 7 Dobele paid
253 Zane Priede Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 7 Dobele paid
254 Oskars Dankbārs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 7 Dobele paid
255 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 7 Dobele paid
256 Artis Fjodorovs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 7 Dobele paid
257 Sandis Nete Vīri 50 VIRSOTNE Marmot maratons 7 Cēsis paid
258 Aivars Gaidlazda Vīri 40 Riteņvasara maratons 7 Rīga paid
259 Oskars Sedols Vīri maratons 7 Rīga paid
260 Oskars Sedols Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga unpaid
261 Gints Bukovskis Vīri 50 Tet maratons 7 Rīga paid
262 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 7 Liepāja paid
263 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 7 Rīga paid
264 Romāns Semjonovs V 45 Krauss pusmaratons 7 Cesvaine paid
265 Henrihs Taurins Vīri Riteņbraucēju pūlciņš maratons 7 Riga paid
266 IVARS TOLMANIS V 45 Apes draugi pusmaratons 7 Rīga paid
267 Madars Frīdmanis Vīri 30 maratons 7 Mārupe paid
268 Gatis Birznieks Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Liepāja paid
269 Egīls Pilenieks Vīri 40 Ķekavas MTB cerība maratons 7 Ķekava paid
270 Santija Treija Pusmaratona dāmas Iesācēji pusmaratons 7 Jaunpiebalga paid
271 Artis Treijs Pusmaratona kungi Iesācēji pusmaratons 7 Cēsis paid
272 Kristaps Kanašnieks Vīri 40 Labā Feja maratons 7 Valmiera paid
273 Enriko Šika Zēni 7 3.RNC bernu-velobrauciens 7 Ulbroka paid
274 Olivers Šika V 12 3.RNC pusaudzu-mtb 7 Ulbroka paid
275 Sandris Šika Vīri 40 3.RNC maratons 7 Ulbroka paid
276 Vilnis Klinovičs Vīri 50 maratons 7 Ikšķile paid
277 Ingars Gudermanis Vīri 40 maratons 7 Ādaži paid
278 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Jēkabpils unpaid
279 Druvis Paeglis Vīri 50 Valmieras Velo vienība maratons 7 Valmiera paid
280 Gatis Anerauds Vīri 40 maratons 7 Ape unpaid
281 Māris Briedis Vīri 30 maratons 7 Rīga paid
282 Edgars Sijāts Vīri 30 maratons 7 Priekuļi paid
283 Rūta Norīte S 12 pusaudzu-mtb 7 OGRE paid
284 REINIS NORITIS Pusmaratona kungi pusmaratons 7 OGRE paid
285 Martin Meltsov Vīri 40 Haanja Rattaklubi maratons 7 Parksepa paid
286 Zigmārs Bērziņš Vīri 30 Velohooligans/Ķeizari-1 maratons 7 Valmiera paid
287 Edgars Kursītis Vīri 30 maratons 7 Valmiera paid
288 Artis Kalniņš Vīri 30 SK Piebalga maratons 7 Cēsis paid
289 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 7 Viesīte paid
290 Dana Sila Sievietes 35 Selonia maratons 7 Viesīte paid
291 Gatis Loditis Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 7 Ādāži paid
292 Linards Veips Vīri Velo Outlets maratons 7 Riga paid
293 Uldis Ceske Vīri 40 Velo Outlets maratons 7 Riga paid
294 Renārs Kupčs Vīri 40 Velo Outlets maratons 7 Riga paid
295 Ivars Štrāls Vīri 30 GreenDragonsMTB maratons 7 Rīga paid
296 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 7 Viesīte paid
297 Juris Zlobins Vīri 40 Selonia maratons 7 Viesīte paid
298 Gints Grinbergs Vīri 40 Selonia maratons 7 Viesīte paid
299 Lauris Miķelsons Vīri 40 ROADEX maratons 7 Rīga paid
300 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 7 Gulbene paid
301 Kārlis Švēde-Grīnbergs Vīri Riteņbraukšanas pulciņš maratons 7 Stende paid
302 Jānis Grīnvalds Vīri 30 Riteņbraukšanas pulciņš maratons 7 Stende paid
303 uldis Jegurs Vīri 30 elpo maratons 7 sigulda unpaid
304 Aigars Umblejs Vīri 50 Velotreniņi.lv maratons 7 Sigulda paid
305 EGILS KAMPUSS Vīri 30 Adven maratons 7 Cēsis paid
306 Edmunds Gaidis Vīri 30 maratons 7 Rēzekne paid
307 Česlavs Gaidis Vīri 30 maratons 7 Rēzekne paid
308 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 7 Rīga paid
309 Andris Ribulis Vīri 50 DREMEL maratons 7 Dzelmes paid
310 Gatis Muižnieks Vīri 40 Stopiņi velo maratons 7 Dreiliņi paid
311 Oskars Pļavnieks Vīri 30 ECENTA maratons 7 Ikšķile paid
312 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 7 Saulkrasti paid
313 Uldis Kalviškis Vīri 30 ECENTA maratons 7 Ogre paid
314 Janis Bošs Vīri 30 Ko te notiek? maratons 7 Rīga paid
315 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 7 Rīga paid
316 Aleksandrs Sukhorukovs Vīri maratons 7 Rīga paid
317 Einārs Pļehņevics Vīri 30 maratons 7 Rīga paid
318 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 7 Ērgļi paid
319 Andrejs Slaikovskis Vīri 40 maratons 7 Rīga paid
320 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 7 Vecpiebalga unpaid
321 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 7 Mārupe paid
322 Edgars Ārgalis Vīri 30 Velohooligans/Keizari-1 maratons 7 Valka paid
323 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 7 Ogre paid
324 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 7 Vecpiebalga paid
325 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
326 Madara Kukaine Sievietes maratons 7 Rīga paid
327 Juris Dzērve Vīri 30 maratons 7 Rīga paid
328 Māris Klismets Vīri 40 Vellapēda maratons 7 Rīga paid
329 Madara Kukaine Sievietes maratons 7 Rīga unpaid
330 Juris Dzērve Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
331 Artemijs Rudens Vīri 30 maratons 7 Rēzekne paid
332 Aleksandrs Brīvers Vīri 40 maratons 7 Rēzekne paid
333 Jānis Vējons Vīri 30 Tet maratons 7 Rīga paid
334 Henrihs Damroze Vīri 40 EfTEN Capital maratons 7 Rīga unpaid
335 Jevgenijs Tarasovs Vīri 30 maratons 7 Rezekne paid
336 Jānis Auziņš Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
337 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 7 Salaspils paid
338 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
339 Inna Juršēviča Sievietes 35 SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
340 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
341 Ainārs Apsītis Vīri 40 maratons 7 Rīga paid
342 Kristaps Jaunozoliņš Vīri 30 #normālakomanda maratons 7 Ērgļi paid
343 Deniss Podļeskis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Garkalne unpaid
344 Aigars Kalnups Vīri 30 maratons 7 Ķekava paid
345 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 7 Rīga paid
346 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 7 Vecpiebalga paid
347 Kārlis Rūdolfs Mednis Kļūda maratona tipā
Āgenskalna klīnika 7 Ogre unpaid
348 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 7 Ogre unpaid
349 Aleksandrs Brīvers Kļūda maratona tipā
nav-distance 7 Rēzekne unpaid
350 Mārtiņš Zalonskis Vīri 40 MTB Grobiņa maratons 7 Grobiņa paid
351 Alvis Zelčs Vīri 30 Valmieras Velo Vienība maratons 7 Valmiera paid
352 Uldis Taubenbergs Vīri 30 maratons 7 Rīga paid
353 ZINTIS SKOPĀNS Vīri 50 GULBENE maratons 7 Gulbene paid
354 Evita Bauska Sievietes 35 Selonia maratons 7 Viesīte unpaid
355 Andris Karlsons Vīri 40 maratons 7 Dzidriņas paid
356 Gatis Pētersons Vīri 40 maratons 7 Ogre paid
357 Arturs Švūksts Vīri 30 Labākā maratons 7 Alūksne, Ciemupe paid
358 Guntis Šeflers Vīri 40 maratons 7 Ādaži paid
359 Pēteris Kreilis Vīri 30 maratons 7 Rīga paid
360 Andris Mašnjuks Vīri 40 Ironwill Stell maratons 7 Ogre unpaid
361 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6, 7 Ādaži unpaid
362 Kārlis Mazurs Vīri 30 maratons 7 Jūrmala paid
363 Regnārs Ukins Zēni 9 bernu-velobrauciens Ādažu novads unpaid
364 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 7 Ventspils nov. paid
365 Kārlis Rūdolfs Mednis Juniori Āgenskalna klīnika pusmaratons 6 Ogre unpaid
366 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 6 Ogre unpaid
367 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
368 Ainārs Apsītis V 45 pusmaratons 6 Mālpils pag. paid
369 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 6 Riga unpaid
370 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Tukums paid
371 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus paid
372 Jānis Vanags Vīri 40 Valmieras Velo Vienība maratons 6, 7 Valmiera paid
373 Marta Šnepa-Šnepe Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Riga paid
374 Kārlis Šneps-Šnepe V 45 Riteņvasara pusmaratons 6 Riga paid
375 Pēteris Frīdenbergs Pusmaratona kungi Veloprofs.lv pusmaratons 6 Rīga paid
376 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 6 Straupe paid
377 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6, 7 Ādaži paid
378 Aigars Umblejs V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 6 Sigulda paid
379 Dmitrijs Kurlovics Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Marupe paid
380 Ketrīna Mihejeva Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 6 Ādaži unpaid
381 Keita Mihejeva Meitenes 7 bernu-velobrauciens 6 Ādaži unpaid
382 Dmitrijs Kurlovics Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Marupe unpaid
383 Edijs Brambats V 45 pusmaratons 6 Mārupes novads paid
384 Aigars Kalnups Vīri 30 maratons 6 Ķekava paid
385 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6 Rīga paid
386 Jānis Hartmanis V 45 VELO SALDUS pusmaratons 6 Brocēni unpaid
387 Toms Hartmanis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 6 Brocēni unpaid
388 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
389 Kārlis Barančans Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus unpaid
390 Roberts Jumiķis Vīri 30 maratons 6 Cēsis paid
391 Oskars Buls Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
392 Martins Rainers Čeksters V 14 ĶNSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava unpaid
393 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Valmiera unpaid
394 Andis Gailitis Vīri 40 maratons 6 Cēsis paid
395 Emīls Bergs Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 6 Rīga paid
396 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
397 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
398 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
399 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
400 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusmaratons 6 Baldone paid
401 Ralfs Luberts V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 6 Smiltene paid
402 Monta Vikštrema Pusmaratona dāmas pusmaratons 6 Jūrmala paid
403 Edžus Klieders Zēni 9 bernu-velobrauciens 6, 7 Lizums unpaid
404 Jānis Kuršs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Ikšķile paid
405 Salvis Skaistais V 45 Riteņvasara pusmaratons 6 Rīga paid
406 Martins Rainers Čeksters V 14 ĶNSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
407 Viktors Jakovlevs Pusmaratona kungi Bez komandas pusmaratons 6 Cesis unpaid
408 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 6 Rīga paid
409 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 6 Alūksne paid
410 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
411 Kristers Celitāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6 Rīga paid
412 Andris Apalups V 45 pusmaratons 6 Carnikava paid
413 Tīna Drauga Kļūda maratona tipā
VELO EXPRESS SCOTT 6 Rīga paid
414 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 6 Rīga paid
415 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 6 Rīga paid
416 Gustavs Gidrevics Jaunieši Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus paid
417 Ilvija Ziemele S 45 Patria Bottecchia pusmaratons 6 Līgatnes pagasts paid
418 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 6 Līgatnes pagasts paid
419 Kārlis Krievāns Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Riga paid
420 Agris Krievāns Vīri 30 maratons 6 Riga paid
421 Edgars Ābols Vīri 30 maratons 6 Ogre unpaid
422 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 6 Riga paid
423 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
424 Uģis Strazdiņš Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons 6, 7 Cesis unpaid
425 Jānis Šteinbergs V 45 pusmaratons 6 Priekuļi paid
426 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 6 Dobele paid
427 Rūdolfs Mūrnieks Jaunieši pusmaratons 6 Rīga paid
428 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 6, 7 Riga paid
429 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 6, 7 Riga unpaid
430 Uldis Reinicāns V 45 pusmaratons 6 Jelgava unpaid
431 Roberts Vonda Jaunieši Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS pusmaratons 6 Dobele paid
432 Valters Tams Jaunieši Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS pusmaratons 6 Dobele paid
433 Linda Eihmane Sievietes U23 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS pusmaratons 6 Dobele paid
434 Henrijs Smildziņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Baldone unpaid
435 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Baldone unpaid
436 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 6 Baldone paid
437 Rodrigo Jurciņš V 12 Smiltene pusaudzu-mtb 6, 7 Smiltene unpaid
438 Henrijs Smildziņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
439 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
440 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 7 Baldone unpaid
441 Mihails Makijenko Pusmaratona kungi nav pusmaratons 6 nav paid
442 Henrijs Smildziņš Kļūda maratona tipā
6 Baldone unpaid
443 Olivers Sīlis Kļūda dzimumā 4
bernu-velobrauciens 6, 7 Baldone unpaid
444 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 6, 7 Baldone unpaid
445 Gints Sluckis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Ikšķile paid
446 Henrijs Smildziņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
447 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
448 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 7 Baldone unpaid
449 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
450 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
451 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
452 Jurģis Pētersons Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Stopiņu novads unpaid
453 Jurģis Pētersons Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Stopiņu novads unpaid
454 Agris Pētersons V 45 BOSCH pusmaratons 6 Rīga paid
455 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 6 Rīga paid
456 Karlīna Knopa Meitenes 9 EVELO TEAM bernu-velobrauciens 6 Carnikava unpaid
457 Kārlis Knops Zēni 7 EVELO TEAM bernu-velobrauciens 6 Carnikava unpaid
458 Mareks Plētiens V 45 Metālu Pasaule pusmaratons 6 Rauna, Smiltenes novads paid
459 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 6 Rauna, Smiltenes novads paid
460 Kristaps Kanašnieks Vīri 40 maratons 6 Valmiera unpaid
461 Santa Sanija Andrijanova Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
462 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
463 Madara Āboma Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
464 Zane Priede Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
465 Artis Fjodorovs Kļūda maratona tipā
Giant & Liv Team Latvia 6 Dobele unpaid
466 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
467 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Normāla komanda pusmaratons 6 Ērgļi paid
468 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Valmiera unpaid
469 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 6 SAldus paid
470 Kristers Zviedris V 14 Valmieras Velo vienība pusaudzu-mtb 6 Valmiera unpaid
471 Uldis Rumpis Kļūda maratona tipā
Velo Saldus nav-distance 6 SAldus unpaid
472 Ervins Freimanis Vīri 30 Tregers.lv maratons 6 Riga paid
473 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 6 Rīga paid
474 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/ Feel Free pusmaratons 6 Dobele paid
475 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Valmiera paid
476 Andris Siliņš Kļūda maratona tipā
nav-distance 6 Valmiera unpaid
477 Rihards Liepa Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 6 Valmiera paid
478 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 6 Talsi paid
479 Gints Krastiņš Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus unpaid
480 Daniels Homko Zēni 9 DAKO ZIEMEĻVIDZEME bernu-velobrauciens 6 Limbaži paid
481 Jānis Homko V 12 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusaudzu-mtb 6 Limbaži paid
482 ivars drulle Vīri 40 maratons 6, 7 Druviena paid
483 Oskars Sedols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
484 Kārlis Ceriņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Priekuļi unpaid
485 Matīss Toms Vārna Juniori Sk Priekuļi pusmaratons 6 Priekuļi paid
486 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 6 Ērgļi paid
487 Ivars Tobiass V 45 pusmaratons 6 Ķeipene paid
488 Alexander Sacha Bowen Vīri U23 maratons 6 Rīga unpaid
489 Aldis Āboliņš Pusmaratona kungi YUASA pusmaratons 6, 7 Ogre paid
490 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 6 Liepāja paid
491 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
492 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 6 Lizdēni paid
493 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 6 Rīga paid
494 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jēkabpils unpaid
495 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 6 Krasti paid
496 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 6 Cēsis paid
497 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 6 Cēsis paid
498 Zintis Skopāns V 45 pusmaratons 6 Rīga paid
499 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
500 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 6 Rīga paid
501 Pēteris Dzedulis Pusmaratona kungi pusmaratons 6, 7 Rīga paid
502 Juris Bērziņš Pusmaratona kungi Velo klubs Sigulda pusmaratons 6 Līgatne paid
503 Egīls Dude Vīri 50 maratons 6, 7 Kandava paid
504 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus paid
505 ALDIS SIMSONS Vīri 50 MTJāņmuiža maratons 6 Jāņmuiža unpaid
506 Metjū Filips Mirks V 12 pusaudzu-mtb 6 Ces paid
507 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 6 Bauska paid
508 Edijs Cirītis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jelgava paid
509 Ivo Laktiņš Vīri 30 EMU Mālpils sporta klubs maratons 6 Malpils paid
510 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 6 Malpils paid
511 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 6 Malpils paid
512 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 6 Malpils paid
513 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 6 Ikšķile unpaid
514 Patrīcija Priede S 14 ĶEVAVAS NSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
515 Aivars Vītols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
516 Ģirts Harkins Juniori MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 6 Smiltene paid
517 Mārcis Klieders Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 6 Smiltene paid
518 Gatis Luberts Vīri 30 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS maratons 6 Smiltene paid
519 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Jaunpiebalga paid
520 Zigmārs Zučiks Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
521 Oskars Jaunbērziņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
522 Jānis Rubiks Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
523 Rainers Zviedris Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
524 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
525 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
526 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
527 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
528 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
529 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
530 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
531 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
532 KRISTAPS LEIBUKS Jaunieši Carnikava pusmaratons 6 Saulkrasti paid
533 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 6 Rīga paid
534 Māris Pūce Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Saulkrasti paid
535 Elīza Pūce S 12 pusaudzu-mtb 6 Saulkrasti paid
536 Roberts Bērziņš Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Augšlīgatne paid
537 Kaspars Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Augšlīgatne paid
538 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 6 Rīga paid
539 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 6 Ķekava paid
540 Raimonds Pilenieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
541 Edmunds Dreimanis V 45 LMT pusmaratons 6 Rīga unpaid
542 Gustavs Krasts Jaunieši NN Sporta Klubs pusmaratons 6 Ulbroka unpaid
543 Aigars Krasts V 45 NN Sporta Klubs pusmaratons 6 Ulbroka unpaid
544 Egils Mežaks V 45 VeloRīts pusmaratons 6 Gulbene paid
545 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 6 Rīga paid
546 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 6 Rīga paid
547 Juris Zlobins Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 6 Sēlija paid
548 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 6 Sēlija paid
549 Nikola Galigina S 12 Bauskas velokomanda pusaudzu-mtb 6 Bauska paid
550 Igors Eitminovičs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 6 Rīga paid
551 Jurģis Balodis V 45 pusmaratons 6 Smiltene paid
552 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga unpaid
553 Uldis Veinbergs Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 6 Valmiera paid
554 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
555 Igors Vedmeckis Juniori Scarlight Movistar Team pusmaratons 6 Riga paid
556 Kārlis Kaktiņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Ķegums unpaid
557 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 6 Gulbene paid
558 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jūrmala paid
559 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulstenīte pusmaratons 6 Daugavpils paid
560 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulstenīte pusmaratons 6 Daugavpils paid
561 Edgars Kursitis Vīri 30 maratons 6 Valmiera paid
562 Reinis Balmaks Vīri 30 BKUS/BSF maratons 6 Rīga paid
563 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 6 Rīga paid
564 Andris Rozītis Vīri 40 ZZK maratons 7 Carnikava paid
565 Santija Treija Sievietes Iesācēji maratons 6 Jaunpiebalga paid
566 Artis Treijs Pusmaratona kungi Iesācēji pusmaratons 6 Jaunpiebalga paid
567 Enriko Šika Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Stopiņu pag., Ropažu nov. paid
568 Olivers Šika V 12 pusaudzu-mtb 6 Stopiņu pag., Ropažu nov. paid
569 Diāna Šika Sievietes 35 maratons 6 Stopiņu pag., Ropažu nov. paid
570 Jēkabs Kaktiņš Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 6 Ķegums unpaid
571 Ingus Šterns Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 6, 7 Rīga paid
572 Mārcis Rokjānis Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 6 Valodzes paid
573 Gatis Vītols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Bukulti paid
574 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 6 Riga paid
575 Juris Nīmants Pusmaratona kungi pusmaratons 6, 7 Smiltene paid
576 Aigars Matisovs Pusmaratona kungi elpo pusmaratons 6 Rīga paid
577 Māris Klismets V 45 VELLAPĒDA pusmaratons 6 Rīga paid
578 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
579 Jānis Kolego Vīri 30 SK Priekuļi maratons 6, 7 Cēsis paid
580 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 6 Rīga paid
581 Mareks Brokans V 45 4finance pusmaratons 6 Riga paid
582 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Rumpi pumpi vīrs pusmaratons 6 Ērgļi paid
583 Jānis Gaiķis V 45 Velo Express pusmaratons 6 Lielvārde paid
584 Edgars Kaupe Pusmaratona kungi KGK pusmaratons 6 Carnikava paid
585 Jurgis Eglitis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Kuldīga paid
586 Madars Frīdmanis Vīri 30 maratons 6 Mārupe unpaid
587 Gustavs Venters Pusmaratona kungi Swisscom pusmaratons 6 Vālodzes paid
588 Dāvis Odziņš Pusmaratona kungi Gorilla pusmaratons 6, 7 Riga paid
589 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Salaspils paid
590 Kristers Bruno Štrauhmanis V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Salaspils paid
591 Zintis Gaspažiņš Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 6 Rīga paid
592 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Riga paid
593 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Riga paid
594 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 6 Dzelmes paid
595 Madars Frīdmanis Vīri 30 maratons 6 Mārupe paid
596 Šarlote Briede Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Riga unpaid
597 maris briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga unpaid
598 Kārlis Krūklītis Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Cēsis unpaid
599 VIKTORS BAUMANIS V 60 pusmaratons 6 Rîga paid
600 Voldemārs Kaktiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Ķegums paid
601 Edgars Adijāns Vīri 40 DREMEL maratons 6 Rīga paid
602 Roberts Krauklis Vīri 30 maratons 6 koknese paid
603 Andris Vorons Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 7 Alūksne unpaid
604 Krists Močs Pusmaratona kungi VeloSaldus pusmaratons 6 Saldus paid
605 Artis Kalniņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Cēsis paid
606 Uldis Reitmanis V 45 28Stone pusmaratons 6 Rīga paid
607 Sandris Kovaļonoks Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
608 Līga Actiņa Pusmaratona dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 6 Līvāni paid
609 Vīgants Radziņš Vīri 40 LMT maratons 7 Rīga paid
610 Ivans Spicins Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Cēsu novads paid
611 Uldis Lukstiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Cēsis paid
612 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 6 Ogre paid
613 Vladimirs Bogdanovs Vīri 30 Velopark.lv maratons 7 Mezares, Babites Pagasts unpaid
614 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 6 Līvāni unpaid
615 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 6, 7 Tukums paid
616 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
617 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga unpaid
618 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga unpaid
619 Dominiks Timšans Juniori pusmaratons 6 Rīga paid
620 Juris Timšans Vīri 40 maratons 6 Rīga paid
621 Kārlis Treijs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
622 Uldis Ceske Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
623 Linards Veips Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
624 Renārs Kupčs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
625 Jānis Bošs Vīri 30 BikeBay maratons 6 rīga unpaid
626 Maksims Usakovs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga unpaid
627 Mārtiņš Zalonskis Vīri 40 MTB Grobiņa maratons 7 Grobiņa unpaid
628 Mārtiņš Ļipatovs Pusmaratona kungi Elpo pusmaratons 6 Cēsis paid
629 Janis Prindulis Vīri 40 maratons 6, 7 Mārupes novads paid
630 Mārtiņš Eglītis Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 6 Viesīte paid
631 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga paid
632 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga paid
633 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 6 Salaspils paid
634 Andis Ansulis Vīri 50 MTB Grobiņa maratons 6 Grobiņa paid
635 Mārtiņš Riņķis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Sigulda paid
636 Alvis Matīss Zariņš V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
637 Mārtiņš Gūža Pusmaratona kungi Kīts pusmaratons 6 Rīga unpaid
638 Jānis Goža Pusmaratona kungi Kīts pusmaratons 6 Rīga unpaid
639 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 6 Ventspils nov. paid
640 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 6 Liepāja paid
641 Martins Spreslis Kļūda maratona tipā
nav-distance 6 Riga unpaid
642 Toms Skujiņš Vīri 30 TREK-Segafredo maratons 6 Carnikava paid
643 Henrihs Damroze Vīri 40 EfTEN maratons 6 RĪGA paid
644 ALDIS SLAIDIŅŠ Vīri 50 VeloDepo maratons 7 Rīga paid
645 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 6 Viesīte paid
646 Gundars Muižnieks V 45 pusmaratons 6 Saldus paid
647 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 6 Baloži paid
648 Šarlote Briede Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
649 Māris Briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
650 Rolands Rozenfelds Vīri 40 maratons 7 Babīte paid
651 Mārtiņš Šķiņķis Vīri 40 DTG-MySport maratons 7 Riga paid
652 Mārtiņš Šķiņķis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 6 Riga paid
653 Imants Vadzis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Lēdmane unpaid
654 Aigars Girvičs Pusmaratona kungi Lidl pusmaratons 6 Rīga paid
655 Ernests Ļeonovs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 6 Rīga unpaid
656 Matīss Buncis V 12 Ventspils pusaudzu-mtb 6, 7 VENTSPILS paid
657 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 Ventspils bernu-velobrauciens 6, 7 VENTSPILS paid
658 Krists Buncis V 14 Ventspils pusaudzu-mtb 6, 7 VENTSPILS paid
659 Toms Viļķins Pusmaratona kungi Lidl pusmaratons 6, 7 Rīga paid
660 Valdis Pluksis Pusmaratona kungi Lidl pusmaratons 6 Salaspils novads paid
661 Kristers Eduards Usārs Pusmaratona kungi DAKO Ziemeļvidzeme pusmaratons 6 Lejasciems paid
662 Karlis Baumanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Valmiera unpaid
663 Karlis Baumanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Valmiera unpaid
664 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 5 Rīga paid
665 Oskars Pļavnieks Pusmaratona kungi ECENTA pusmaratons 5 Ikšķile, Ikšķiles nov. paid
666 Roberts Krauklis Vīri 30 maratons 5 Koknese paid
667 Alise Pomenko Kļūda maratona tipā
Flying Hedgehog 5 Jelgava unpaid
668 Andrejs Pomenko Kļūda maratona tipā
Flying Hedgehog nav-distance 5 Jelgava unpaid
669 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi Velve MST/ MAPEI pusmaratons 5 Baloži paid
670 Eduards Butāns Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Ķekava paid
671 Dmitrijs Gavrilovs Pusmaratona kungi TurboVāvere pusmaratons 5, 6 Rīga paid
672 Dmitrijs Gavrilovs Kļūda maratona tipā
TurboVāvere nav-distance 4, 5, 6 Rīga unpaid
673 Marks Jakobsons V 14 Riteņ vasara pusaudzu-mtb 5, 6, 7 Carnikava paid
674 Raitis Zuļģis V 45 Baltijas Sports pusmaratons 5, 6, 7 Rīga unpaid
675 Arnis Zvirbulis V 45 pusmaratons 5 Durbe paid
676 Arnis Zvirbulis Kļūda maratona tipā
nav-distance 5 Durbe unpaid
677 Raivo Reigass Pusmaratona kungi Āgenskalna Šmuļi pusmaratons 5 Riga paid
678 Everts Meijers V 14 Baltais pusaudzu-mtb 5 Rīga unpaid
679 Kristers Meijers Juniori Baltais pusmaratons 5 Rīga unpaid
680 Rūdolfs Raudziņš V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 5 Inčukalns paid
681 Ervins Freimanis Pusmaratona kungi Tregers.lv pusmaratons 5 Riga unpaid
682 Maksims Zevakins Pusmaratona kungi CUCITS pusmaratons 6, 7 Alūksne paid
683 Milena Karlsone Meitenes 9 bernu-velobrauciens 4, 5, 6, 7 Dzidriņas unpaid
684 Didzis Lazdiņš Jaunieši Dobeles sporta skola pusmaratons 5 Dobele unpaid
685 Jānis Vaivars Pusmaratona kungi Klusais centrs pusmaratons 4, 5 Rīga paid
686 Atis Vidovskis Vīri maratons 6, 7 Ogre unpaid
687 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Tukums paid
688 Kārlis Pūce Zēni 7 Saulkrasti bernu-velobrauciens 4, 5 Saulkrasti paid
689 Elīza Pūce S 12 Saulkrasti pusaudzu-mtb 4, 5 Saulkrasti paid
690 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
691 Kristers Krūmiņš V 14 A2 pusaudzu-mtb 5 Sigulda paid
692 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 5 Sigulda paid
693 Elīza Lejiņa Jaunietes Elīza Racing Team pusmaratons 4 Rīga paid
694 Andis Lejiņš V 60 Elīza Racing Team pusmaratons 4 Rīga paid
695 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Ādaži paid
696 Matīss Ķeķers Vīri 30 maratons 4 Riga paid
697 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 4, 5 Riga paid
698 Roberts lūsi Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 5 Talai unpaid
699 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Rīga paid
700 Roberts Lūsis Kļūda maratona tipā
TNSS nav-distance 5 Talai unpaid
701 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones RN pusmaratons 4, 5 Rīga paid
702 Ģirts Muižnieks Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Ventspils paid
703 Helmārs Rūmnieks Vīri 40 maratons 4 Rīga paid
704 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 5 Rīga paid
705 Edmunds Dreimanis V 45 LMT pusmaratons 5 Rīga unpaid
706 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 5 Cēsis paid
707 Karīna Bernāne Sievietes U23 mammadaba pusmaratons 4 Latvija paid
708 Karīna Bernāne Kļūda maratona tipā
mammadaba 4 Latvija paid
709 Ansis Čuba Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 4 Latvija paid
710 Mareks Ratnieks V 45 mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
711 Raivis Nīmants Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
712 Marta Ratniece Sievietes U23 mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
713 Krišjānis Justs Ratnieks Juniori mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
714 Ivars Tolmanis V 45 Apes Draugi pusmaratons 4 RIGA paid
715 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 4 Rīga unpaid
716 Toms Hartmanis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 4, 5 Saldus paid
717 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
718 Kristers Bruno Štrauhmanis V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
719 Amēlija Tīna Zariņa S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
720 Raimonds Pilinieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
721 Patrīcija Priede S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
722 Alvis Matiss Zariņš V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
723 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
724 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
725 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
726 Atis Vidovskis Vīri maratons 6, 7 Ogre unpaid
727 Tīna Drauga S 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
728 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Rīga paid
729 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
730 Kristers Celitāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Rīga paid
731 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Rīga paid
732 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Rīga paid
733 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Jūrmala paid
734 Markuss Ozols Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
735 Ansis Nudiens Pusmaratona kungi Džedaiskij Kraj pusmaratons 5 Rīga paid
736 Annika Dillon Jaunietes Delco pusmaratons 4 Bukulti unpaid
737 Jurgis Eglitis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Kuldīga paid
738 Ivo Grinbergs Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 4, 5 Talsi paid
739 Teodors Kambala V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
740 Luka Kleinbergs Pusmaratona kungi VW Veloprofs pusmaratons 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
741 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 4 Baldone paid
742 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 4 Baldone paid
743 Ingus Šterns Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Rīga paid
744 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Straupe paid
745 Karlis Baumanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Valmiera paid
746 Lelde Ardava Sievietes 35 Veloprofs.lv maratons 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
747 Tomas Bumbulevicius Vīri 30 After Stats maratons 4, 5, 7 Kulautuva paid
748 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 4, 5 Ērgļi paid
749 Alexander Sacha Bowen Vīri U23 maratons 4 Rīga paid
750 Annika Dillon Jaunietes Delco pusmaratons 4 Bukulti paid
751 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 4, 5 Rīga paid
752 Ervīns Eihmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Dobele paid
753 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 4 Dobele paid
754 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 4 Krasti paid
755 Imants SNITKO Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ogre unpaid
756 Imants SNITKO Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ogre paid
757 Linda Eihmane Sievietes U23 Giant & Liv Team Latvia pusmaratons 4, 5 Dobele paid
758 Liene Galigina Meitenes 7 Bauskas velokomanda bernu-velobrauciens 4, 5 Bauska paid
759 Nikola Galigina S 12 Bauskas velokomanda pusaudzu-mtb 4, 5 Bauska paid
760 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
761 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Rumpi pumpi vīrs pusmaratons 5 Riga paid
762 Anna Sīle Jaunietes - pusmaratons 5 Liepāja paid
763 Jānis Cakuls Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Saldus paid
764 Gustavs Krasts Jaunieši NN Sporta Klubs pusmaratons 5 Ulbroka unpaid
765 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 5 Ulbroka unpaid
766 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens Baldone unpaid
767 Ilgonis Smildziņš Kļūda maratona tipā
nav-distance Baldone unpaid
768 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 5, 6, 7 Baldone unpaid
769 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 5, 6, 7 Baldone unpaid
770 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga unpaid
771 Ervīns Eihmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Dobele paid
772 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 5 Dobele paid
773 Alexander Sacha Bowen Vīri U23 maratons 5 Rīga paid
774 Raivo Vainovskis Vīri 30 Erica Synths maratons 5 Jūrmala paid
775 Redžinalds Šaicāns V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
776 Redžinalds Šaicāns V 14 RRS Alfa pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga unpaid
777 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
778 Māris Klismets V 45 VELLAPĒDA pusmaratons 4 Rīga paid
779 Emīls Dāvis Gelbergs Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 4 Valmiera paid
780 Mārcis Andrejs Teriņš Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
781 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Riga paid
782 Mareks Plētiens V 45 Metālu Pasaule pusmaratons 4, 5 Rauna, Raunas novads paid
783 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 4, 5 Rauna, Raunas novads paid
784 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
785 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 4, 5 Ikšķile paid
786 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas MTB cerība pusmaratons 4, 5 Ķekava paid
787 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 4, 5 SAldus paid
788 Giedrius Skupeika Vīri 30 S-Sportas maratons 5 Šiaulių rajonas paid
789 Aldis Raginskis Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 4 Engure unpaid
790 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
791 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
792 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
793 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
794 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 4, 5 Tukums paid
795 Kārlis Smilktens Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 7 Ikšķile unpaid
796 Kārlis Smilktens V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 4 Ikšķile paid
797 Ģirts Muižnieks Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ventspils unpaid
798 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga paid
799 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga paid
800 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
801 RIHARDS LIEPA Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 5 Rīga paid
802 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 4, 5 Līgatnes pagasts paid
803 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
804 Vjačeslavs Jarošenko Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 5 Liepaja paid
805 Milena Karlsone Meitenes 9 Ķekavas NSS bernu-velobrauciens 6, 7 Ulbroka paid
806 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6, 7 Ulbroka paid
807 Romāns Ježovs Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 4 Riga unpaid
808 Nauris Birkentāls Vīri RAIMAKS maratons 4, 5 Talsi paid
809 REINIS NORITIS Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 OGRE paid
810 Aldis Simsons Vīri 50 MTB Jāņmuiža maratons 5 Jāņmuiža unpaid
811 Aldis Simsons Vīri 50 MTB Jāņmuiža maratons 4, 5 Jāņmuiža unpaid
812 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 4, 5, 6 Sigulda paid
813 Andris Pivars V 60 pusmaratons 4 Ogre paid
814 Kaspars Ramiņš Kļūda maratona tipā
SEB Global Services team nav-distance 4 Rīga unpaid
815 Juris Stanka V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 4 Rīga paid
816 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 5 Rīga paid
817 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 4, 5 Cēsis paid
818 Linda Miscenko Pusmaratona dāmas pusmaratons 4 Jelgava paid
819 Jurijs Miscenko Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Jelgava paid
820 Edgars Ābols Vīri 30 Rigabicycle.com cycling team maratons 4, 5 ogre unpaid
821 Dominiks Timšans Juniori pusmaratons 4, 5 Riga paid
822 Juris Timsans Vīri 40 maratons 4, 5 Riga paid
823 Raitis Zelmenis Meitenes/Zēni 5 Baltijas Sports bernu-velobrauciens 4 Jūrmala unpaid
824 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 4, 5 Ozolnieku novads unpaid
825 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/ FeelFree pusmaratons 4, 5 Dobele paid
826 Romāns Ježovs Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 4 Riga paid
827 Kristīne Estere Lūse Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 4 Rīga paid
828 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 4 Rīga paid
829 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 4, 5 Rīga paid
830 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 5 Rīga paid
831 Santa Sanija Andrijanova Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 4 Dobele paid
832 Madara Āboma Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
833 Artis Fjodorovs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
834 Oskars Dankbārs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
835 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
836 Māris Bogdanovičs Vīri 30 Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
837 Raivis Ančs V 45 VeloRīts pusmaratons 4 Gulbene paid
838 Mikus Herbsts Vīri EMU Mālpils sporta klubs maratons 4, 5 Malpils paid
839 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 4, 5 Malpils paid
840 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 4, 5 Malpils paid
841 Ričards Jakobsons Vīri 40 EMU Mālpils sporta klubs maratons 4 Malpils paid
842 Ivo Laktiņš Vīri 30 EMU Mālpils sporta klubs maratons 5 Malpils paid
843 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 5 Malpils paid
844 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 5 Malpils paid
845 Aivis Zetmanis Vīri 40 Kandava maratons 5 Kandava unpaid
846 Agris Zelmenis Jaunieši Baltijas Sports pusmaratons 4 Jūrmala paid
847 Mārtiņš Zelmenis Pusmaratona kungi Baltijas Sports pusmaratons 4 Jūrmala paid
848 Ilmars Birskis Kļūda maratona tipā
Scarlight Movistar Team nav-distance 5 Riga paid
849 Kārlis Krievāns Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
850 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 4, 5 Smiltene paid
851 Rainers Zviedrs Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
852 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
853 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
854 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
855 Oskars Jaunbērziņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
856 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
857 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
858 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
859 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
860 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 4, 5 Viesīte paid
861 Andrejs Leontjevs Kļūda maratona tipā
nav-distance 5 Riga unpaid
862 Rudolfs Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 4, 5 Ventspils paid
863 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 4 Valodzes paid
864 Arvis Neilands V 45 EVERUN pusmaratons 5 Ozolnieki paid
865 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 5 Dzelmes paid
866 Salvis Skaistais V 45 Riteņvasara pusmaratons 4 Rīga paid
867 Kārlis Rūdolfs Mednis Juniori Āgenskalna klīnika pusmaratons 5 Ogre unpaid
868 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 5 Ogre unpaid
869 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 4, 5 Gulbene paid
870 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
871 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
872 Laimonas Skabeikis Pusmaratona kungi SK Liga pusmaratons 4, 5 Akmene paid
873 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 4, 5 Rīga paid
874 Jēkabs Kaktiņš Meitenes/Zēni 5 Līvānu Stikls. bernu-velobrauciens 4, 5 Ķegums unpaid
875 Ilvija Ziemele S 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 4, 5 Sigulda paid
876 Namejs Mednis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Kabiles pagasts unpaid
877 Juris Nīmants Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Smiltene paid
878 Matīss Saklaurs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
879 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 4, 5 SAldus unpaid
880 Ivo Irbe Pusmaratona kungi Aerify pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
881 Voldemars Kaktiņš Pusmaratona kungi Komanda pusmaratons 4, 5 Ķegums paid
882 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 4, 5 Rīga paid
883 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 4, 5 Baldone paid
884 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 4, 5 Bauska paid
885 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Jaunpiebalga paid
886 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 4, 5 Saulkrasti paid
887 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 4 Allaži paid
888 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 4, 5 Baloži paid
889 Gatis Vītols Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Bukulti paid
890 Pēteris Dzedulis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga unpaid
891 Uvis Dambergs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Talsi paid
892 Gustavs Gidrēvičs Jaunieši Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus unpaid
893 Egīls Dude Vīri 50 maratons 4 Kandava paid
894 Rūdolfz Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus paid
895 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Ventspils nov. paid
896 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
897 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 4, 5 Riga unpaid
898 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 4, 5 Rīga paid
899 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
900 Ēriks Andersons V 45 pusmaratons 4, 5 Rīga paid
901 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 4, 5 Talsi paid
902 Uldis Mors Vīri 30 maratons 4, 5, 6 Liepāja paid
903 Gatis Birznieks Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Liepāja paid
904 Dāvids Noa Kavruss V 14 TNSS pusaudzu-mtb 4 Talsi unpaid
905 Rainers Rēders V 12 TNSS pusaudzu-mtb 4, 5 Talsi unpaid
906 Kate Balode S 12 TNSS pusaudzu-mtb 4, 5 Talsi unpaid
907 Guntis Sverns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 5 Ragana paid
908 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Tukums unpaid
909 Klaids Fridrihsons Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Saldus paid
910 Matiss Sirics Pusmaratona kungi Saldus Actionsports pusmaratons 5 Saldus paid
911 Kārlis Barančans Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4 Saldus paid
912 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
913 Mārtiņš Lejiņš Vīri 30 maratons 7 Rīga paid
914 Agris Apsitis V 45 pusmaratons 4 Talsi paid
915 Oskars Āboliņš V 45 pusmaratons 4, 5 Talsi paid
916 Nauris Lūks Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
917 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Jaunpieblaga paid
918 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 4, 5 Rīga paid
919 Nauris Ķiepe Vīri 40 maratons 4 Talsi paid
920 ARMANDS LIEPA V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 5 Valmiera paid
921 Salvis Ļūļaks Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
922 Andris Perts V 60 pusmaratons 4 Rīga paid
923 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus paid
924 Aigars Popsujevičs Pusmaratona kungi Corrado pusmaratons 5 Ventspils paid
925 Kristers Apars Kļūda maratona tipā
nav-distance 4, 5, 6, 7 Sigulda unpaid
926 Rihards Skuja Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5, 6, 7 Rīga paid
927 Aigars Popsujevičs Kļūda maratona tipā
Corrado nav-distance 5 Ventspils unpaid
928 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 4, 7 Cēsis unpaid
929 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Vecpiebalga unpaid
930 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Vecpiebalga paid
931 Alberts Grants Vīri 30 Stopiņi Velo maratons 4, 5 Ulbroka paid
932 Jēkabs Dosbergs V 12 D4 pusaudzu-mtb 4, 5 Salaspils paid
933 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 4, 5 Salaspils paid
934 Juris Kalnins Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Rīga paid
935 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Riga paid
936 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 5 SALDUS unpaid
937 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
938 Rainers Rēders Zēni 9 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
939 Lūsis Roberts Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 4 Talai unpaid
940 Kārlis Simanovičs Zēni 9 TNSS bernu-velobrauciens 4 Talai unpaid
941 Rainers Rēders Kļūda maratona tipā
TNSS 4, 5 Talai unpaid
942 Pauls Rancāns Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talai unpaid
943 Emīls Freibergs Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talai unpaid
944 Toms Bitmanis Zēni 9 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talai unpaid
945 Matīss Buncis V 12 Ventspils pusaudzu-mtb 4, 5 VENTSPILS paid
946 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 Ventspils bernu-velobrauciens 4, 5 VENTSPILS paid
947 Krists Buncis V 14 Ventspils pusaudzu-mtb 4, 5 VENTSPILS paid
948 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 4, 5 Viesīte paid
949 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Vecpiebalga paid
950 Oskars Sedols Kļūda maratona tipā
nav-distance 4, 5 Rīga paid
951 Madara Lezdiņa Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Priekuļi unpaid
952 Digna Lezdiņa Meitenes 7 bernu-velobrauciens 6 Priekuļi unpaid
953 Gabriels Brokāns V 14 pusaudzu-mtb 4 Rembate, Ķeguma nov., Ogres rajons unpaid
954 Aleksandrs Gavrilovs Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5, 6 Rīga unpaid
955 Tīna Ratniece Pusmaratona dāmas EVELO TEAM pusmaratons 4 Baloži paid
956 Tadas Zubrickis Pusmaratona kungi S-sportas pusmaratons 4, 5 Kuršėnai paid
957 Deividas Martišauskas Pusmaratona kungi S-sportas pusmaratons 4, 5 Kuršėnai paid
958 Jānis Bošs Vīri 30 Ko te notiek? maratons 4, 5 Rīga paid
959 Emīls Vēveris Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Sejas novads unpaid
960 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 4, 5 Ogre paid
961 Uldis Ceske Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
962 Linards Veips Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
963 Kārlis Treijs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
964 Renārs Kupčs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
965 Kaspars Dalbiņš V 45 Rero Serviss pusmaratons 7 Dobele paid
966 Ralfs Luters Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Cēsis unpaid
967 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 4, 5 Talsi paid
968 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 4, 5 Talsi paid
969 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
970 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
971 Oskars Kumskis Vīri 30 maratons 7 Sigulda unpaid
972 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
973 Renārs Zadvinskis Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5, 6, 7 Rīga paid
974 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
975 Paula Madara Mika Meitenes 7 bernu-velobrauciens 3 Alūksne unpaid
976 Sergej Jakovels Pusmaratona kungi Dva kirila pusmaratons 2, 3 Riga paid
977 Gints Žeigurs V 45 mammadaba pusmaratons 3 Latvija paid
978 Vilnis Meisītis Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 3 Latvija paid
979 Alvis Zelčs Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 2 Rīga unpaid
980 Ainārs Apsītis Kļūda maratona tipā
nav-distance 3 Mālpils pag. unpaid
981 ARMANDS LIEPA V 45 Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 6 Valmiera paid
982 Gustavs Gidrēvičs Jaunieši Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus paid
983 Ivars Drulle Vīri 40 maratons 2, 3 Druviena paid
984 Roberts Veismanis Pusmaratona kungi Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
985 Edgars Pīčs Pusmaratona kungi Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
986 Pauls Gereišs Pusmaratona kungi Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
987 Ints Marcinkevičs V 45 Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
988 Elvis Ilgvars Stiprais Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
989 Raivis Nīmants Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 2, 3 Latvija paid
990 Kārlis Smildziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ādaži paid
991 Mārcis Andrejs Teriņš Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
992 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 3, 4 Rauna, Raunas novads paid
993 Artis Treijs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Valmiera paid
994 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 2, 3 Valka paid
995 Oļegs Meļehs Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2 Rīga unpaid
996 Oskars Pļavnieks Pusmaratona kungi ECENTA pusmaratons 3 Ikšķile paid
997 Artis Gedrovics V 45 Riteņvasara pusmaratons 2, 3 Rīga paid
998 Edvards Gedrovics V 14 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
999 Alvis Zelčs Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 2 Rīga paid
1000 Emīls Dāvis Gelbergs Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
1001 Daniels Homko Zēni 9 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 3 Limbaži paid
1002 Jānis Homko V 12 Dako Ziemeļvidzeme pusaudzu-mtb 2, 3 Limbaži paid
1003 Ainārs Volts V 45 pusmaratons 3 Aluksne paid
1004 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi Velve MST/ MAPEI pusmaratons 2, 3 Baloži paid
1005 Edgars Abols Vīri 30 Rigabicycle.com team maratons 2, 3 Ogre unpaid
1006 Ainars Jansons V 45 Priekuli mtb pusmaratons 2 Cesis paid
1007 Jānis Kalniņš Kļūda maratona tipā
nav-distance 2 Rīga paid
1008 Dmitrijs Kurlovics Vīri 30 maratons 2, 3 Marupe unpaid
1009 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas MTB cerība pusmaratons 2, 3 Ķekava paid
1010 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
1011 Lote Freināte Sievietes U23 Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
1012 Arnis Veismanis Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
1013 Aldis Raginskis Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
1014 Mareks Ozoliņš Kļūda maratona tipā
Engures sportam 2, 3 Engure unpaid
1015 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
1016 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
1017 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
1018 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 2, 3 Rīga unpaid
1019 Justinas Pavlovas Jaunieši DSK Minu pusmaratons 2, 3 Kaunas paid
1020 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 2, 3 Straupe paid
1021 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
1022 Kristers Celitāns Kļūda dzimumā 2
VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga paid
1023 Uldis Selga Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga paid
1024 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga paid
1025 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 2, 3 Rīga paid
1026 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Riga paid
1027 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 3 Līgatnes pagasts paid
1028 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 2 Lizdēni paid
1029 Edmunds Dreimanis V 45 LMT pusmaratons 2 Rīga unpaid
1030 Arturs Bautris Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 2, 3 Siguldas Nov, Krimuldas Pag paid
1031 Egīls Dude Vīri 50 maratons 2 Kandava paid
1032 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusmaratons 2, 3 Rīga paid
1033 Egīls Dude Vīri 50 maratons 3 Kandava paid
1034 Elīza Pūce S 12 pusaudzu-mtb 2 Riga paid
1035 Kārlis Pūce Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Riga paid
1036 Māris Pūce Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga paid
1037 Kristers Bruno Štrauhmanis V 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
1038 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
1039 Olivers Vaisūns V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
1040 Loreta Vaisūna S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
1041 Patrīcija Priede S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
1042 Amēlija Tīna Zariņā S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
1043 Raimonds Pilinieks V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
1044 Alvis Matiss Zariņš V 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
1045 Maris Dubra Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1046 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 2 Baldone paid
1047 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baldone unpaid
1048 Mārtiņš Jansons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
1049 Nils Jansons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
1050 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 2, 3 Rīga paid
1051 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
1052 Linards Lukss Juniori Skanste/Virši-A pusmaratons 3 Pļaviņas paid
1053 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 3 Ulbroka paid
1054 Uldis Ceske Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
1055 Juris Tarasovs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
1056 Markuss Ločmelis Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
1057 RIHARDS LIEPA Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
1058 ARMANDS LIEPA V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
1059 Markuss Ločmelis Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga unpaid
1060 Juris Tarasovs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1061 Markuss Ločmelis Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1062 Teodors Kambala V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
1063 KATE Livina S 12 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga paid
1064 Klāvs Livins V 14 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga paid
1065 KATE Livins S 12 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga unpaid
1066 klāvs Livins V 14 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga unpaid
1067 Zintis Skopāns V 45 Gulbene pusmaratons 4 Gulbene paid
1068 Kaspars Čikste Vīri 40 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
1069 Ivars Nudiens Pusmaratona kungi Veloprofs-DžedaiskijKraj pusmaratons 3 Ventspils paid
1070 Ansis Nudiens Pusmaratona kungi Džedaiskij Kraj pusmaratons 3 Vārve paid
1071 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene paid
1072 Edžus Klieders Zēni 9 bernu-velobrauciens 2, 3 Lizums unpaid
1073 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 2, 3 Taksi unpaid
1074 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 3 Rīga paid
1075 Imants Laizāns V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
1076 Aivars Jakāns V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
1077 Kārlis Baltacis Vīri Veloprofs.lv maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava paid
1078 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 2, 3 Ozolnieku novads unpaid
1079 Māris Naļivaiko Vīri 50 maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
1080 Oskars Sedols Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Rīga paid
1081 Agris Pētersons V 45 BOSCH pusmaratons 3 Doles sala, Salaspils nov. paid
1082 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
1083 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 3 Ērgļi paid
1084 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 2, 3 Saulkrasti paid
1085 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 4, 5, 6, 7 Saulkrasti unpaid
1086 Elīza Dombrovska Sievietes U23 KS Sporta klubs pusmaratons 2 Ikšķile unpaid
1087 Ieva Štikāne Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 3 Rēzekne unpaid
1088 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 3 Ogre unpaid
1089 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 2, 3 Dobele paid
1090 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2, 3 VENTSPILS paid
1091 Matīss Buncis V 12 pusaudzu-mtb 2, 3 VENTSPILS paid
1092 Krists Buncis V 14 pusaudzu-mtb 2, 3 VENTSPILS paid
1093 Jānis Siliņš Vīri 30 EŽI maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Inčukalns paid
1094 Jānis Siliņš Vīri 30 Eži maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Inčukalns unpaid
1095 Andis Berzins Vīri 40 SK Priekuļi maratons 7 Priekuļi paid
1096 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 2, 3 Rīga paid
1097 Gints Šķēps V 45 Raimaks pusmaratons 2 Cesis paid
1098 Juris Stanka V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 2, 3 Rīga paid
1099 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 2, 3 Rīga paid
1100 Neringa Valuckyte Pusmaratona dāmas pusmaratons 3 Kulautuva paid
1101 Gatis Šleiņus Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ogre paid
1102 Justs Blumbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Riga unpaid
1103 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene unpaid
1104 Mihails Janins Vīri 40 maratons 3 Riga paid
1105 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 2, 3 Cēsis paid
1106 Juris Nīmants Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Smiltene paid
1107 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene paid
1108 Raivis Ančs V 45 VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene paid
1109 Reinis Markss Pusmaratona kungi VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene paid
1110 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 2, 3 Viesīte paid
1111 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 2, 3 Viesīte paid
1112 Agnis Baumanis Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 3 Rīga paid
1113 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Jaunpiebalga paid
1114 Arvis Neilands V 45 EVERUN pusmaratons 3 Ozolnieki paid
1115 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 2 Rīga paid
1116 Inga Haritonova Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 2, 3 Rīga paid
1117 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 2 Rīga paid
1118 Igors Eitminovičs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
1119 Rainers Zviedris Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
1120 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
1121 Oskars Jaunbērziņs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
1122 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
1123 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
1124 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
1125 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
1126 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
1127 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
1128 Andris Laganovska Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
1129 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
1130 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2, 3 Rīga paid
1131 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2, 3 Rīga paid
1132 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
1133 Igors Vedmeckis Juniori Scarlight Movistar Team pusmaratons 2 Riga paid
1134 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 2 Riga paid
1135 Mikus Herbsts Vīri EMU Mālpils sporta klubs maratons 2, 3 Malpils paid
1136 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 2, 3 Malpils paid
1137 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2, 3 Malpils paid
1138 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2, 3 Malpils paid
1139 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2, 3 Malpils paid
1140 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
1141 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 2 Valodzes paid
1142 Aigars Umblejs V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 3 Sigulda paid
1143 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Jēkabpils paid
1144 Imants Nulle Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jelgava paid
1145 Adrians Nulle Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Jelgava paid
1146 Eduards Nulle Juniori pusmaratons 2 Jelgava paid
1147 edijs Strelis Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 3 Rīga paid
1148 Regnārs Ukins Zēni 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 2, 3 Ādaži unpaid
1149 Ilze Freimane S 45 Riteņvasara pusmaratons 2, 3 Riga paid
1150 Marta Šnepa-Šnepe Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2, 3 Riga paid
1151 Kārlis Šneps-Šnepe V 45 Riteņvasara pusmaratons 2, 3 Riga paid
1152 Jānis Skujiņš V 45 Baltais pusmaratons 2, 3 Babīte unpaid
1153 Kate Skujiņa S 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Babīte unpaid
1154 Valts Skujiņš V 12 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Babīte unpaid
1155 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 2 Bauska paid
1156 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
1157 Toms Strēlis V 14 VELOSHOPS pusaudzu-mtb 3 Jaunmārupe unpaid
1158 Aleksandrs Filipovs Vīri 30 DTG MySport maratons 3 Riga paid
1159 Didzis Žīgurs V 45 pusmaratons 2, 3, 4, 6, 7 Ilzene paid
1160 Astra Laugale S 45 pusmaratons 3 Rīga paid
1161 Mārcis Klieders Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 2, 3 Smiltene paid
1162 Eduards Pundurs V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2, 3 Smiltene paid
1163 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
1164 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2, 3 Smiltene paid
1165 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 2, 3 Tukums paid
1166 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene unpaid
1167 Gatis Luberts Vīri 30 VeloLifestyle maratons 2, 3 Smiltene paid
1168 Gatis Mauriņš V 45 pusmaratons 2, 3 Tukums paid
1169 Martin Meltsov Vīri 40 Haanja Rattaklubi maratons 3 Parksepa paid
1170 Ilvija Ziemele S 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda paid
1171 Deividas Valiūnas Vīri Kaunas Cycling Team maratons 2, 3 Vilnius paid
1172 Gvido Sabulis V 45 Virsotne/MARMOT pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Priekuļi unpaid
1173 Sandis Griķis V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda unpaid
1174 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 3 Dzelmes paid
1175 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus unpaid
1176 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
1177 Voldemars Kaktiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ķegums paid
1178 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ogre unpaid
1179 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2, 3 Talsi paid
1180 Emīls Freibergs Zēni 7 bernu-velobrauciens 2, 3 Talsi paid
1181 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Talsi paid
1182 Zane Ķelpe Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
1183 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
1184 Santa Sanija Andrijanova Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
1185 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
1186 Kārlis Klismets Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
1187 Oskars Dankbārs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
1188 Artis Fjodorovs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
1189 Māris Bogdanovičs Vīri 30 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
1190 Jānis Gaiķis V 45 Velo Express Scott pusmaratons 2 Lielvārdes paid
1191 Jānis Gaiķis V 45 Velo Express Scott pusmaratons 2, 6 Lielvarde unpaid
1192 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Jaunpieblaga paid
1193 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 2, 3 Ilzene unpaid
1194 Edgars Utāns V 60 pusmaratons 3 Lapenieki paid
1195 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 2, 3 Liepāja paid
1196 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus unpaid
1197 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 2, 3 Rīga paid
1198 Mārcis Rokjānis Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 2, 3 Sigulda paid
1199 Paula Norīte Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2 OGRE paid
1200 Rūta Norīte S 12 pusaudzu-mtb 2 OGRE paid
1201 REINIS NORITIS Pusmaratona kungi pusmaratons 2 OGRE paid
1202 Sandis Griķis V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda unpaid
1203 Sandis Griķis V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda paid
1204 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
1205 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 2, 3 Rīga paid
1206 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Vecpiebalga paid
1207 Krista Putniņa Kļūda maratona tipā
nav-distance 6 Rīga unpaid
1208 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Riga paid
1209 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 2, 3 Dobele paid
1210 Romāns Semjonovs V 45 pusmaratons 3 Cesvaine paid
1211 Aleksandrs Gerojevs Vīri 30 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
1212 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Ape paid
1213 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Vecpiebalga paid
1214 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
1215 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
1216 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
1217 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2, 3 Daugavpils paid
1218 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
1219 Jēkabs Dosbergs V 12 D4 pusaudzu-mtb 2, 3 Salaspils paid
1220 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 2, 3 Salaspils paid
1221 Uldis Zimants Vīri 40 maratons 2 Riga unpaid
1222 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 2, 3 Rīga paid
1223 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
1224 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus paid
1225 Patrīcija Penka Meitenes/Zēni 3 AK bernu-velobrauciens 2, 3 Valmiera paid
1226 Kalvis Penka Pusmaratona kungi AK pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
1227 Andis Penka Pusmaratona kungi AK pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
1228 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 2, 3 Saulkrasti paid
1229 Janis Prindulis Vīri 40 maratons 2 Jaunmārupe paid
1230 Māris Klismets V 45 VELLAPĒDA pusmaratons 2, 3 Rīga paid
1231 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
1232 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo /Zelta Zeme maratons 4, 5 Rīga unpaid
1233 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo /Zelta Zeme maratons 4, 5 Rīga unpaid
1234 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo /Zelta Zeme maratons 4, 5 Rīga unpaid
1235 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 2, 3 Riga paid
1236 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 2, 3 Riga unpaid
1237 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
1238 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 2 Liepāja paid
1239 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 2, 3 Riga unpaid
1240 Maksims Zevakins Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Alūksne paid
1241 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
1242 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
1243 Romans Jezovs Pusmaratona kungi DAKO Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Riga paid
1244 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
1245 Deividas Martišauskas Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 2, 3 Kuršėnai paid
1246 Tadas Zubrickis Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 2, 3 Kuršėnai paid
1247 Matt Ozo Vīri 30 maratons 7 Riga unpaid
1248 Jānis Kuršs Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ikšķile paid
1249 krišs andrejevs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 rīga paid
1250 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 2, 3 Rīga unpaid
1251 Tomas Bumbulevičius Vīri 30 After Stats maratons 2, 3 Kulautuva paid
1252 Oskars Švāgera Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 2, 3 Bauska unpaid
1253 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 2, 3 Ogre paid
1254 Rudolfs Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 2, 3 Ventspils paid
1255 Gints Sluckis Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ikškile paid
1256 Agnis Ekšteins Vīri 30 maratons 7 Mārupe paid
1257 Matīss Liepiņš Vīri 30 maratons 7 Mārupe paid
1258 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 2, 3 Talsi paid
1259 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 2, 3 Talsi paid
1260 Emīls Krustiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
1261 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
1262 Nauris Lūks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 2 Liepāja paid
1263 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
1264 Linda Daniela Ķestere Sievietes U23 pusmaratons 2 Gulbene unpaid
1265 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2 Baloži paid
1266 Kristians Markuss Gunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 2 Baloži paid
1267 Emīls Lorencs Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3 Baloži unpaid
1268 Kristians markuss puzaksGunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3 Baloži unpaid
1269 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Baloži unpaid
1270 Kristians Markuss Gunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3 Baloži unpaid
1271 Šarlote Briede Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga paid
1272 Māris Briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Rīga paid
1273 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Baloži unpaid
1274 Kristiāns Markuss Gunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 2, 3 Baloži unpaid
1275 Valdis Pivars Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 4, 5 Baloži unpaid
1276 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Baloži unpaid
1277 Miķelis Lūža V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Baloži paid
1278 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Baloži paid
1279 Valdis Pivars Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baloži paid
1280 Kristians Markuss Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baloži unpaid
1281 Valdis Pivars Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baloži unpaid
1282 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Baloži unpaid
1283 Mareks Pučinskis V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 2, 3 Mārupe paid
1284 Ādolfs Žunna Vīri ROADEX maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1285 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 2, 3 Riga paid
1286 Gvido Kalnins Vīri 30 Es maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jekabpils unpaid
1287 Daiga Rutka S 45 pusmaratons 3, 5, 6, 7 Rīga paid
1288 Hugo Melngailis Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Cēsis unpaid
1289 Katrīna Hansone S 12 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga unpaid
1290 Ričards Hansons V 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga unpaid
1291 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 2, 3 Talsi paid
1292 Aldis Simsons Vīri 50 MTB Jāņmuiža maratons 3 Jāņmuiža paid
1293 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Riga unpaid
1294 Ava Senna Marskella Meitenes 7 Cēsu golfa klubs bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cēsis unpaid
1295 Oskars Viljams Marskells V 12 Cēsu golfa klubs pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cēsis unpaid
1296 Aigars Straubergs Pusmaratona kungi Baltais pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Mārupe unpaid
1297 Roberts Straubergs V 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Mārupe unpaid
1298 Kermo Tsäro Vīri 40 maratons 2 TARTUMAA paid
1299 Edgars Riekstiņš Vīri 40 maratons 3 Rīga paid
1300 AINARS PRIEDESLAIPA V 45 pusmaratons 2, 4, 6 Roja paid
1301 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi VELLAPĒDA pusmaratons 2 Liepājā unpaid
1302 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi VELLAPĒDA pusmaratons 2 Liepājā unpaid
1303 Bruno Lazdiņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ķekavas Novads unpaid
1304 Annija Lazdina Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ķekavas Novads unpaid
1305 Carl Fredrick Heine Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cesis unpaid
1306 Vita Heine Sievietes 35 maratons 2 Cesis unpaid
1307 Gundars Reidzāns Pusmaratona kungi Garām ejot/Nanotev.lv pusmaratons Rīga unpaid
1308 Janis Bošs Vīri 30 Ko te notiek? maratons 2, 3 Rīga paid
1309 Anna ARESA Meitenes/Zēni 3 Baldones RN bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1310 Artūrs ARESS Zēni 7 Baldones RN bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1311 Gundars Neļķe Vīri 30 maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1312 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Baldone unpaid
1313 Gustavs Gidrevics Jaunieši Velo Saldus pusmaratons Saldus unpaid
1314 Edvards Mūrnieks V 12 SK APEX pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1315 Henrijs Mūrnieks V 12 SK APEX pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1316 Imants Mūrnieks Vīri 40 SK APEX maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7+ Riga paid
1317 Reinis Reinholds Pusmaratona kungi Bro Bro pusmaratons 1 Jaunzemi unpaid
1318 Ronalds Blumbergs Vīri U23 KS sporta klubs maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ikšķile unpaid
1319 kaspars dalbins V 45 rerro serviss pusmaratons 2, 3, 6 dobele paid
1320 Edgars Utrāns V 60 pusmaratons 2, 4, 5, 6, 7 Lapenieki paid
1321 Mārcis Ābelīte Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Mazsalaca unpaid
1322 Emīls Blūms Pusmaratona kungi Metālu Pasaule/Lemeši pusmaratons 2 Rauna unpaid
1323 Emīls Blūms Pusmaratona kungi Metālu Pasaule/Lemeši pusmaratons Rauna unpaid
1324 Māris Zudāns Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ikskile paid
1325 Arvis Neilands V 45 EVERUN pusmaratons 2, 4, 6, 7 Ozolnieki paid
1326 Sigma Astoņi V 12 pusaudzu-mtb 2 Riga unpaid
1327 Ričards Leo Baumanis Meitenes/Zēni 3 LiVelo / Zelta Zeme bernu-velobrauciens 2 Līvāni paid
1328 Imants Laizāns V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
1329 Lauma Lange S 14 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 2 Līvāni paid
1330 Lote Lange S 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 2 Līvāni paid
1331 Dana Alksne Pusmaratona dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
1332 Edmunds Dreimanis V 45 BedRull pusmaratons 1 Rīga paid
1333 Ivars Veide Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ainaži paid
1334 Daniels Jasinkēvičs Jaunieši pusmaratons 1 Ainaži paid
1335 Gatis Šleiņus Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
1336 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
1337 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi unpaid
1338 Reinis Markss Pusmaratona kungi VeloRīts pusmaratons 1 Gulbene paid
1339 Rūdolfs Raudziņš V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 1 Inčukalns paid
1340 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro Bro maratons 1 Jaunzemi paid
1341 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1 Saldus unpaid
1342 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Ape paid
1343 Uldis Sedliņš V 45 Engures Sportam pusmaratons 1 Engure paid
1344 Toms Sedliņš Meitenes/Zēni 3 Engures Sportam bernu-velobrauciens 1 Engure unpaid
1345 Toms Sedliņš Kļūda maratona tipā
Engures Sportam 1 Engure unpaid
1346 Ieva Sedliņa Meitenes/Zēni 5 Engures Sportam bernu-velobrauciens 1 Engure unpaid
1347 Ainārs Apsītis V 45 pusmaratons 1 Mālpils pag. paid
1348 Kaspars Čikste Vīri 40 Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1349 Miks Oskerko Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
1350 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
1351 Reinis Rozenbergs Vīri 30 SK Priekuļi maratons 7 Limbaži paid
1352 Jānis Priževoits Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ķegums unpaid
1353 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre paid
1354 Reinis Rozenbergs Vīri 30 SK Priekuļi maratons 7 Limbaži unpaid
1355 Gatis Grīnšpons Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1 Saldus paid
1356 Kate Skujins S 14 Baltais pusaudzu-mtb 1 Babīte unpaid
1357 Valts Skujins V 12 Baltais pusaudzu-mtb 1 Babīte unpaid
1358 Janis Skujins V 45 Baltais pusmaratons 1 Babīte unpaid
1359 Lauris Celitāns Vīri 40 Garām ejot maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1360 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 1 Dobele paid
1361 Marta Šnepa-Šnepe Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Riga paid
1362 Kārlis Šneps-Šnepe V 45 Riteņvasara pusmaratons 1 Riga paid
1363 Oskars Mellers Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 3, 5, 6, 7 Jūrmala unpaid
1364 Oskars Mellers Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 3, 5, 6, 7 Jūrmala paid
1365 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas MTB cerība pusmaratons 1 Ķekava paid
1366 Artūrs Oščepkovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Tukums paid
1367 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 1 Riga paid
1368 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 Ērgļi paid
1369 Maris Dubra Kļūda maratona tipā
nav-distance 1 Riga unpaid
1370 Kristaps Kreceris Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Tukums paid
1371 Tīna Drauga S 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1372 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1373 Kristers Celitāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
1374 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
1375 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
1376 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Straupe paid
1377 Elīza Dombrovska Sievietes U23 KS Sporta klubs pusmaratons 1 Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads paid
1378 Oskars Sedols Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1379 Ronalds Blumbergs Vīri U23 KS sporta klubs maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ikšķile paid
1380 Renārs Zadvinskis Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
1381 Vjačeslavs Jarošenko Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 1 Liepaja paid
1382 Māris Ločmelis Vīri 50 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1383 Kristaps Egle Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1384 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1385 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1 Dobele paid
1386 Arturs bautris Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
1387 Janis Balodis V 45 pusmaratons 1 Riga unpaid
1388 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Dobele unpaid
1389 Edijs Brambats V 45 PAR BRĪVU LV pusmaratons 1 Rīga paid
1390 Smiltnieks Olafs V 45 PAR BRĪVU LV pusmaratons 1 Rīga paid
1391 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1392 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1393 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1394 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1395 Gints Jakovels Vīri 40 VELOPROFS.LV maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1396 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1 Riga paid
1397 REINIS NORITIS Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 OGRE unpaid
1398 Roberts Straubergs V 14 Baltais pusaudzu-mtb 1 Mārupe paid
1399 Agris Pētersons V 45 BOSCH pusmaratons 1 Rīga paid
1400 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1401 Ingus Reinholds Vīri 40 Jūrmalnieki maratons 1 Jūrmala paid
1402 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 1 Dzelmes paid
1403 Amēlija Žimante Meitenes 9 MTB GROBIŅA bernu-velobrauciens 1 Grobiņa unpaid
1404 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 1 Baldone paid
1405 Krišjānis Vīksna Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Tukums paid
1406 Ēriks Piņķis V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1407 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
1408 Justinas Bieksa Vīri U23 Colibri cycling maratons 1 Vilnius unpaid
1409 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1 Tukums unpaid
1410 Teodors Kambala V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1411 Dominiks Timšans Juniori pusmaratons 1 Rīga paid
1412 Juris Timšans Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
1413 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 1 Salaspils paid
1414 Mārtiņš Paupers Vīri 30 VELOSHOPS maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Upesciems paid
1415 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
1416 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
1417 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1418 Marks Lipsbergs Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 1 Kegums unpaid
1419 Jurijs Mozins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Salaspils unpaid
1420 Martins Viksne Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Līgatnes pagasts paid
1421 Annija Purniņa Meitenes/Zēni 3 DTG-MySport bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1422 Luīze Purniņa Meitenes 7 DTG-MySport bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1423 Rihards Lozbers V 14 DTG-MySport pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1424 Sandis Ķemers Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1425 Andžs Flaksis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1426 Juris Damškalns Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1427 Gints Lūsis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1428 Kārlis Vanags Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1429 Uldis Ālītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1430 Oskars Muižnieks Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1431 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1432 Lauris Purniņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1433 Jurijs Mozins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Salaspils unpaid
1434 Māris Klismets V 45 "VELLAPĒDA" pusmaratons 1 Rīga paid
1435 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1436 Kristaps Zalupe Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Limbazi paid
1437 Patricīja Priede S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1438 Henrijs Ganzburgs V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1439 Pilinieks Raimonds V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1440 Kristers Karlsons V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1441 Milena Karlsone Meitenes 9 ĶEKAVAS NSS bernu-velobrauciens 1, 2 ĶEKAVA paid
1442 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1443 Loreta Vaisūna S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1444 Olivers Vaisūns V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1445 Uldis Robļevskis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1446 Mārtiņš Bramanis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1447 Mārtiņš Gailītis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1448 Oskars Mežals Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1449 Mārtiņš Romanovskis Vīri U23 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1450 Kristaps Kazarevskis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1451 Andris Romanovskis Vīri Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1452 Armands Pivors Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1453 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 1 Rīga paid
1454 Mareks Plētiens V 45 pusmaratons 1 Rauna, Smiltenes nov. paid
1455 Kintija Plētiena Sievietes U23 pusmaratons 1 Rauna, Smiltenes nov. paid
1456 Regnārs Ukins Zēni 9 Livelo bernu-velobrauciens 1 Ādažu novads unpaid
1457 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi Velve MST/ MAPEI pusmaratons 1 Baloži, Ķekavas nov. paid
1458 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones RN pusmaratons 1 Rīga paid
1459 Sergejs Rodionovs V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži unpaid
1460 Renāte Rodionova Vīri U23 ĀdažiVelo maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži unpaid
1461 Lauris Sniķers V 60 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Dobele paid
1462 Aivis Karzons Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1463 Uldis Platnieks Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1464 Oskars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1465 Agris Podiņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1466 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1467 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1468 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1469 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1470 Elza Radziņa S 12 LMT pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1471 Rihards Radziņš Jaunieši LMT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1472 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1473 Artis Pulkstenis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
1474 Igors Vedmeckis Juniori Scarlight Movistar Team pusmaratons 1 Riga paid
1475 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 1 Riga paid
1476 Artis Pulkstenis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 4 talsi unpaid
1477 RAIMO SOLDĀNS Zēni 9 Mītavas Kumeļi bernu-velobrauciens 1 Jelgava unpaid
1478 Rihards Rieka Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1479 Inga Haritonova Sievietes Latvian Cycling Girls maratons 7 Rīga unpaid
1480 Artis Bisnieks Pusmaratona kungi Nav pusmaratons 1 Rīga unpaid
1481 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jēkabpils paid
1482 DAINIS GULBIS Vīri 50 maratons 1 Rīga paid
1483 Tadas Zubrickis Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 1 Kuršėnai paid
1484 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ventspils nov. paid
1485 Deividas Martišauskas Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 1 Kuršėnai paid
1486 Viesturs Kazainis V 60 Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ilzene unpaid
1487 Alise Kazaine Pusmaratona dāmas Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ilzene unpaid
1488 Sandris Kovaļonoks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1489 Daniels Homko Zēni 9 DAKO ZIEMEĻVIDZEME bernu-velobrauciens 1 Limbaži paid
1490 Jānis Homko V 12 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusaudzu-mtb 1 Limbaži paid
1491 Raitis Cielēns Vīri 30 maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1492 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 1 Rīga paid
1493 Lauris Biezbārdis V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 1 Rīga paid
1494 Edgars Lacis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga unpaid
1495 Voldemārs Kaktiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ķegums paid
1496 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1 Cēsis paid
1497 Ilvija Ziemele S 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 1 Sigulda paid
1498 Lūkass Svensons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Valmiera unpaid
1499 Kārlis Baltacis Vīri Veloprofs.lv maratons 1 Carnikava paid
1500 Dāvis Kalniņš Jaunieši Velotreniņi.lv pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Sigulda paid
1501 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 1 Rīga paid
1502 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 1 Jaunpieblaga paid
1503 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 1 Jaunpiebalga paid
1504 Jānis Kubliņš Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
1505 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 1 Mārupe unpaid
1506 Andrejs Demjanenko Vīri 40 maratons 1 Jūrmala paid
1507 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 1 Ozolnieku novads paid
1508 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valmiera paid
1509 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 1 Mārupe paid
1510 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Talsi paid
1511 Emīls Freibergs Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Talsi paid
1512 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
1513 Roberts Garda Zēni 9 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1514 AGNIS APSE Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Smiltene unpaid
1515 Andis Ansulis Vīri 50 MTB Grobiņa maratons 1 Grobiņa paid
1516 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
1517 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 1 Saulkrasti paid
1518 Andrius Jurkus Vīri 40 maratons 1 Vilnius paid
1519 Lūkass Svensons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Valmiera paid
1520 Juris Zlobins Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 1 Aknīste paid
1521 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 1 Viesīte paid
1522 Svajūnas Ambrazas Vīri 50 SK S-Sportas maratons 1 Šiauliai paid
1523 Ignas Ambrazas Vīri SK S-Sportas maratons 1 Šiauliai paid
1524 Aleksejs Kovaļonoks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1525 Bruno Noreiko Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
1526 Vladislavs Fesenko Kļūda maratona tipā
Velo+ Bottaribaltic nav-distance 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1527 Almants Kalniņš V 45 MTB Talsi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi unpaid
1528 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 1 Liepāja paid
1529 Egīls Vidžups Vīri 40 eBIKE maratons 1 Spilve paid
1530 Kristers Žukas V 14 pusaudzu-mtb 1 Brocēni paid
1531 Dāvis Aizpurietis Aizpurietis Jaunieši Carnikava pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava paid
1532 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 1 SAldus paid
1533 Kaspars Bajārs Vīri 30 maratons 1 Mārupe unpaid
1534 Ilga Bāliņa Pusmaratona dāmas Bauskas velokomanda pusmaratons 1, 6, 7 Bauska paid
1535 Mindaugas Beržanskis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Klaipėda