Dalībnieku saraksts 2022

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Martin Meltsov Vīri 40 Haanja Rattaklubi maratons 7 Parksepa unpaid
2 Martin Meltsov Kļūda maratona tipā
Haanja Rattaklubi nav-distance 7 Parksepa unpaid
3 Zigmārs Bērziņš Vīri 30 Velohooligans/Ķeizari-1 maratons 7 Valmiera unpaid
4 Edgars Kursītis Vīri 30 maratons 7 Valmiera unpaid
5 Artis Kalniņš Kļūda maratona tipā
SK Piebalga nav-distance 7 Cēsis unpaid
6 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 7 Viesīte unpaid
7 Dana Sila Sievietes 35 Selonia maratons 7 Viesīte unpaid
8 Gatis Loditis Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 7 Ādāži unpaid
9 Linards Veips Vīri Velo Outlets maratons 7 Riga unpaid
10 Uldis Ceske Vīri 40 Velo Outlets maratons 7 Riga unpaid
11 Renārs Kupčs Vīri 40 Velo Outlets maratons 7 Riga unpaid
12 Ivars Štrāls Vīri 30 GreenDragonsMTB maratons 7 Rīga unpaid
13 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 7 Viesīte unpaid
14 Juris Zlobins Vīri 40 Selonia maratons 7 Viesīte unpaid
15 Gints Grinbergs Vīri 40 Selonia maratons 7 Viesīte unpaid
16 Lauris Miķelsons Vīri 40 ROADEX maratons 7 Rīga unpaid
17 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 7 Gulbene unpaid
18 Kārlis Švēde-Grīnbergs Vīri Riteņbraukšanas pulciņš maratons 7 Stende unpaid
19 Jānis Grīnvalds Vīri 30 Riteņbraukšanas pulciņš maratons 7 Stende unpaid
20 uldis Jegurs Vīri 30 elpo maratons 7 sigulda unpaid
21 Aigars Umblejs Vīri 50 Velotreniņi.lv maratons 7 Sigulda unpaid
22 EGILS KAMPUSS Vīri 30 Adven maratons 7 Cēsis unpaid
23 Edmunds Gaidis Vīri 30 maratons 7 Rēzekne unpaid
24 Česlavs Gaidis Vīri 30 maratons 7 Rēzekne unpaid
25 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 7 Rīga unpaid
26 Andris Ribulis Vīri 50 DREMEL maratons 7 Dzelmes unpaid
27 Gatis Muižnieks Vīri 40 Stopiņi velo maratons 7 Dreiliņi unpaid
28 Oskars Pļavnieks Vīri 30 ECENTA maratons 7 Ikšķile unpaid
29 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 7 Saulkrasti unpaid
30 Uldis Kalviškis Vīri 30 ECENTA maratons 7 Ogre unpaid
31 Janis Bošs Vīri 30 Ko te notiek? maratons 7 Rīga unpaid
32 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 7 Rīga unpaid
33 Aleksandrs Sukhorukovs Vīri maratons 7 Rīga unpaid
34 Einārs Pļehņevics Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
35 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 7 Ērgļi unpaid
36 Andrejs Slaikovskis Vīri 40 maratons 7 Rīga unpaid
37 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 7 Vecpiebalga unpaid
38 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 7 Mārupe unpaid
39 Edgars Ārgalis Vīri 30 Velohooligans/Keizari-1 maratons 7 Valka unpaid
40 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 7 Ogre unpaid
41 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 7 Vecpiebalga unpaid
42 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
43 Madara Kukaine Sievietes maratons 7 Rīga unpaid
44 Juris Dzērve Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
45 Māris Klismets Vīri 40 Vellapēda maratons 7 Rīga unpaid
46 Madara Kukaine Sievietes maratons 7 Rīga unpaid
47 Juris Dzērve Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
48 Artemijs Rudens Vīri 30 maratons 7 Rēzekne unpaid
49 Aleksandrs Brīvers Vīri 40 maratons 7 Rēzekne unpaid
50 Jānis Vējons Vīri 30 Tet maratons 7 Rīga unpaid
51 Henrihs Damroze Vīri 40 EfTEN Capital maratons 7 Rīga unpaid
52 Jevgenijs Tarasovs Vīri 30 maratons 7 Rezekne unpaid
53 Jānis Auziņš Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
54 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 7 Salaspils paid
55 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
56 Inna Juršēviča Sievietes 35 SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
57 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
58 Ainārs Apsītis Vīri 40 maratons 7 Rīga unpaid
59 Kristaps Jaunozoliņš Vīri 30 #normālakomanda maratons 7 Ērgļi unpaid
60 Deniss Podļeskis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Garkalne unpaid
61 Aigars Kalnups Vīri 30 maratons 7 Ķekava unpaid
62 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 7 Rīga paid
63 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 7 Vecpiebalga paid
64 Kārlis Rūdolfs Mednis Kļūda maratona tipā
Āgenskalna klīnika 7 Ogre unpaid
65 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 7 Ogre unpaid
66 Aleksandrs Brīvers Kļūda maratona tipā
nav-distance 7 Rēzekne unpaid
67 Mārtiņš Zalonskis Vīri 40 MTB Grobiņa maratons 7 Grobiņa paid
68 Alvis Zelčs Vīri 30 Valmieras Velo Vienība maratons 7 Valmiera paid
69 Uldis Taubenbergs Vīri 30 maratons 7 Rīga paid
70 ZINTIS SKOPĀNS Vīri 50 GULBENE maratons 7 Gulbene paid
71 Evita Bauska Sievietes 35 Selonia maratons 7 Viesīte unpaid
72 Andris Karlsons Vīri 40 maratons 7 Dzidriņas unpaid
73 Gatis Pētersons Vīri 40 maratons 7 Ogre paid
74 Arturs Švūksts Vīri 30 Labākā maratons 7 Alūksne, Ciemupe paid
75 Guntis Šeflers Vīri 40 maratons 7 Ādaži paid
76 Pēteris Kreilis Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
77 Andris Mašnjuks Vīri 40 Ironwill Stell maratons 7 Ogre unpaid
78 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6, 7 Ādaži unpaid
79 Kārlis Mazurs Vīri 30 maratons 7 Jūrmala paid
80 Regnārs Ukins Zēni 9 bernu-velobrauciens Ādažu novads unpaid
81 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 7 Ventspils nov. unpaid
82 Kārlis Rūdolfs Mednis Juniori Āgenskalna klīnika pusmaratons 6 Ogre unpaid
83 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 6 Ogre unpaid
84 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
85 Ainārs Apsītis V 45 pusmaratons 6 Mālpils pag. paid
86 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 6 Riga unpaid
87 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Tukums paid
88 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus paid
89 Jānis Vanags Vīri 40 Valmieras Velo Vienība maratons 6, 7 Valmiera paid
90 Marta Šnepa-Šnepe Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Riga paid
91 Kārlis Šneps-Šnepe V 45 Riteņvasara pusmaratons 6 Riga paid
92 Pēteris Frīdenbergs Pusmaratona kungi Veloprofs.lv pusmaratons 6 Rīga unpaid
93 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 6 Straupe paid
94 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6, 7 Ādaži paid
95 Aigars Umblejs V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 6 Sigulda paid
96 Dmitrijs Kurlovics Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Marupe paid
97 Ketrīna Mihejeva Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 6 Ādaži unpaid
98 Keita Mihejeva Meitenes 7 bernu-velobrauciens 6 Ādaži unpaid
99 Dmitrijs Kurlovics Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Marupe unpaid
100 Edijs Brambats V 45 pusmaratons 6 Mārupes novads paid
101 Aigars Kalnups Vīri 30 maratons 6 Ķekava paid
102 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6 Rīga paid
103 Jānis Hartmanis V 45 VELO SALDUS pusmaratons 6 Brocēni unpaid
104 Toms Hartmanis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 6 Brocēni unpaid
105 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
106 Kārlis Barančans Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus unpaid
107 Roberts Jumiķis Vīri 30 maratons 6 Cēsis paid
108 Oskars Buls Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
109 Martins Rainers Čeksters V 14 ĶNSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava unpaid
110 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Valmiera unpaid
111 Andis Gailitis Vīri 40 maratons 6 Cēsis paid
112 Emīls Bergs Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 6 Rīga paid
113 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
114 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
115 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
116 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
117 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusmaratons 6 Baldone unpaid
118 Ralfs Luberts V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 6 Smiltene paid
119 Monta Vikštrema Pusmaratona dāmas pusmaratons 6 Jūrmala paid
120 Edžus Klieders Zēni 9 bernu-velobrauciens 6, 7 Lizums unpaid
121 Jānis Kuršs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Ikšķile paid
122 Salvis Skaistais V 45 Riteņvasara pusmaratons 6 Rīga paid
123 Martins Rainers Čeksters V 14 ĶNSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
124 Viktors Jakovlevs Pusmaratona kungi Bez komandas pusmaratons 6 Cesis unpaid
125 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 6 Rīga unpaid
126 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 6 Alūksne paid
127 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
128 Kristers Celitāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6 Rīga paid
129 Andris Apalups V 45 pusmaratons 6 Carnikava paid
130 Tīna Drauga Kļūda maratona tipā
VELO EXPRESS SCOTT 6 Rīga paid
131 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 6 Rīga paid
132 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 6 Rīga paid
133 Gustavs Gidrevics Jaunieši Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus paid
134 Ilvija Ziemele S 45 Patria Bottecchia pusmaratons 6 Līgatnes pagasts paid
135 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 6 Līgatnes pagasts paid
136 Kārlis Krievāns Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Riga paid
137 Agris Krievāns Vīri 30 maratons 6 Riga paid
138 Edgars Ābols Vīri 30 maratons 6 Ogre unpaid
139 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 6 Riga paid
140 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
141 Uģis Strazdiņš Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons 6, 7 Cesis unpaid
142 Jānis Šteinbergs V 45 pusmaratons 6 Priekuļi paid
143 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 6 Dobele paid
144 Rūdolfs Mūrnieks Jaunieši pusmaratons 6 Rīga paid
145 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 6, 7 Riga paid
146 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 6, 7 Riga unpaid
147 Uldis Reinicāns V 45 pusmaratons 6 Jelgava unpaid
148 Roberts Vonda Jaunieši Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS pusmaratons 6 Dobele paid
149 Valters Tams Jaunieši Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS pusmaratons 6 Dobele paid
150 Linda Eihmane Sievietes U23 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS pusmaratons 6 Dobele paid
151 Henrijs Smildziņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Baldone unpaid
152 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Baldone unpaid
153 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 6 Baldone paid
154 Rodrigo Jurciņš V 12 Smiltene pusaudzu-mtb 6, 7 Smiltene unpaid
155 Henrijs Smildziņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
156 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
157 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 7 Baldone unpaid
158 Mihails Makijenko Pusmaratona kungi nav pusmaratons 6 nav paid
159 Henrijs Smildziņš Kļūda maratona tipā
6 Baldone unpaid
160 Olivers Sīlis Kļūda dzimumā 4
bernu-velobrauciens 6, 7 Baldone unpaid
161 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 6, 7 Baldone unpaid
162 Gints Sluckis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Ikšķile paid
163 Henrijs Smildziņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
164 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
165 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 7 Baldone unpaid
166 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
167 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
168 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
169 Jurģis Pētersons Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Stopiņu novads unpaid
170 Jurģis Pētersons Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Stopiņu novads unpaid
171 Agris Pētersons V 45 BOSCH pusmaratons 6 Rīga paid
172 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 6 Rīga paid
173 Karlīna Knopa Meitenes 9 EVELO TEAM bernu-velobrauciens 6 Carnikava unpaid
174 Kārlis Knops Zēni 7 EVELO TEAM bernu-velobrauciens 6 Carnikava unpaid
175 Mareks Plētiens V 45 Metālu Pasaule pusmaratons 6 Rauna, Smiltenes novads paid
176 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 6 Rauna, Smiltenes novads paid
177 Kristaps Kanašnieks Vīri 40 maratons 6 Valmiera unpaid
178 Santa Sanija Andrijanova Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
179 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
180 Madara Āboma Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
181 Zane Priede Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
182 Artis Fjodorovs Kļūda maratona tipā
Giant & Liv Team Latvia 6 Dobele unpaid
183 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
184 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Normāla komanda pusmaratons 6 Ērgļi paid
185 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Valmiera unpaid
186 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 6 SAldus paid
187 Kristers Zviedris V 14 Valmieras Velo vienība pusaudzu-mtb 6 Valmiera unpaid
188 Uldis Rumpis Kļūda maratona tipā
Velo Saldus nav-distance 6 SAldus unpaid
189 Ervins Freimanis Vīri 30 Tregers.lv maratons 6 Riga paid
190 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 6 Rīga paid
191 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/ Feel Free pusmaratons 6 Dobele paid
192 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Valmiera paid
193 Andris Siliņš Kļūda maratona tipā
nav-distance 6 Valmiera unpaid
194 Rihards Liepa Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 6 Valmiera paid
195 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 6 Talsi paid
196 Gints Krastiņš Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus unpaid
197 Daniels Homko Zēni 9 DAKO ZIEMEĻVIDZEME bernu-velobrauciens 6 Limbaži paid
198 Jānis Homko V 12 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusaudzu-mtb 6 Limbaži paid
199 ivars drulle Vīri 40 maratons 6, 7 Druviena paid
200 Oskars Sedols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
201 Kārlis Ceriņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Priekuļi unpaid
202 Matīss Toms Vārna Juniori Sk Priekuļi pusmaratons 6 Priekuļi paid
203 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 6 Ērgļi paid
204 Ivars Tobiass V 45 pusmaratons 6 Ķeipene paid
205 Alexander Sacha Bowen Vīri U23 maratons 6 Rīga unpaid
206 Aldis Āboliņš Pusmaratona kungi YUASA pusmaratons 6, 7 Ogre paid
207 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 6 Liepāja paid
208 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
209 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 6 Lizdēni paid
210 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 6 Rīga paid
211 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jēkabpils unpaid
212 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 6 Krasti paid
213 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 6 Cēsis paid
214 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 6 Cēsis paid
215 Zintis Skopāns V 45 pusmaratons 6 Rīga paid
216 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
217 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 6 Rīga paid
218 Pēteris Dzedulis Pusmaratona kungi pusmaratons 6, 7 Rīga paid
219 Juris Bērziņš Pusmaratona kungi Velo klubs Sigulda pusmaratons 6 Līgatne paid
220 Egīls Dude Vīri 50 maratons 6, 7 Kandava paid
221 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus paid
222 ALDIS SIMSONS Vīri 50 MTJāņmuiža maratons 6 Jāņmuiža unpaid
223 Metjū Filips Mirks V 12 pusaudzu-mtb 6 Ces paid
224 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 6 Bauska paid
225 Edijs Cirītis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jelgava paid
226 Ivo Laktiņš Vīri 30 EMU Mālpils sporta klubs maratons 6 Malpils paid
227 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 6 Malpils paid
228 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 6 Malpils paid
229 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 6 Malpils paid
230 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 6 Ikšķile unpaid
231 Patrīcija Priede S 14 ĶEVAVAS NSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
232 Aivars Vītols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
233 Ģirts Harkins Juniori MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 6 Smiltene paid
234 Mārcis Klieders Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 6 Smiltene paid
235 Gatis Luberts Vīri 30 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS maratons 6 Smiltene paid
236 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Jaunpiebalga paid
237 Zigmārs Zučiks Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
238 Oskars Jaunbērziņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
239 Jānis Rubiks Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
240 Rainers Zviedris Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
241 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
242 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
243 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
244 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
245 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
246 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
247 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
248 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
249 KRISTAPS LEIBUKS Jaunieši Carnikava pusmaratons 6 Saulkrasti paid
250 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 6 Rīga paid
251 Māris Pūce Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Saulkrasti paid
252 Elīza Pūce S 12 pusaudzu-mtb 6 Saulkrasti paid
253 Roberts Bērziņš Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Augšlīgatne paid
254 Kaspars Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Augšlīgatne paid
255 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 6 Rīga paid
256 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 6 Ķekava paid
257 Raimonds Pilenieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
258 Edmunds Dreimanis V 45 LMT pusmaratons 6 Rīga unpaid
259 Gustavs Krasts Jaunieši NN Sporta Klubs pusmaratons 6 Ulbroka unpaid
260 Aigars Krasts V 45 NN Sporta Klubs pusmaratons 6 Ulbroka unpaid
261 Egils Mežaks V 45 VeloRīts pusmaratons 6 Gulbene paid
262 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 6 Rīga paid
263 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 6 Rīga paid
264 Juris Zlobins Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 6 Sēlija paid
265 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 6 Sēlija paid
266 Nikola Galigina S 12 Bauskas velokomanda pusaudzu-mtb 6 Bauska paid
267 Igors Eitminovičs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 6 Rīga paid
268 Jurģis Balodis V 45 pusmaratons 6 Smiltene paid
269 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga unpaid
270 Uldis Veinbergs Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 6 Valmiera paid
271 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
272 Igors Vedmeckis Juniori Scarlight Movistar Team pusmaratons 6 Riga paid
273 Kārlis Kaktiņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Ķegums unpaid
274 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 6 Gulbene paid
275 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jūrmala paid
276 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulstenīte pusmaratons 6 Daugavpils paid
277 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulstenīte pusmaratons 6 Daugavpils paid
278 Edgars Kursitis Vīri 30 maratons 6 Valmiera paid
279 Reinis Balmaks Vīri 30 BKUS/BSF maratons 6 Rīga paid
280 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 6 Rīga paid
281 Andris Rozītis Vīri 40 ZZK maratons 7 Carnikava paid
282 Santija Treija Sievietes Iesācēji maratons 6 Jaunpiebalga paid
283 Artis Treijs Pusmaratona kungi Iesācēji pusmaratons 6 Jaunpiebalga paid
284 Enriko Šika Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Stopiņu pag., Ropažu nov. paid
285 Olivers Šika V 12 pusaudzu-mtb 6 Stopiņu pag., Ropažu nov. paid
286 Diāna Šika Sievietes 35 maratons 6 Stopiņu pag., Ropažu nov. paid
287 Jēkabs Kaktiņš Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 6 Ķegums unpaid
288 Ingus Šterns Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 6, 7 Rīga paid
289 Mārcis Rokjānis Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 6 Valodzes paid
290 Gatis Vītols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Bukulti paid
291 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 6 Riga paid
292 Juris Nīmants Pusmaratona kungi pusmaratons 6, 7 Smiltene paid
293 Aigars Matisovs Pusmaratona kungi elpo pusmaratons 6 Rīga paid
294 Māris Klismets V 45 VELLAPĒDA pusmaratons 6 Rīga paid
295 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
296 Jānis Kolego Vīri 30 SK Priekuļi maratons 6, 7 Cēsis paid
297 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 6 Rīga paid
298 Mareks Brokans V 45 4finance pusmaratons 6 Riga paid
299 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Rumpi pumpi vīrs pusmaratons 6 Ērgļi paid
300 Jānis Gaiķis V 45 Velo Express pusmaratons 6 Lielvārde paid
301 Edgars Kaupe Pusmaratona kungi KGK pusmaratons 6 Carnikava paid
302 Jurgis Eglitis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Kuldīga paid
303 Madars Frīdmanis Vīri 30 maratons 6 Mārupe unpaid
304 Gustavs Venters Pusmaratona kungi Swisscom pusmaratons 6 Vālodzes paid
305 Dāvis Odziņš Pusmaratona kungi Gorilla pusmaratons 6, 7 Riga paid
306 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Salaspils paid
307 Kristers Bruno Štrauhmanis V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Salaspils paid
308 Zintis Gaspažiņš Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 6 Rīga paid
309 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Riga paid
310 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Riga paid
311 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 6 Dzelmes paid
312 Madars Frīdmanis Vīri 30 maratons 6 Mārupe paid
313 Šarlote Briede Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Riga unpaid
314 maris briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga unpaid
315 Kārlis Krūklītis Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Cēsis unpaid
316 VIKTORS BAUMANIS V 60 pusmaratons 6 Rîga paid
317 Voldemārs Kaktiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Ķegums paid
318 Edgars Adijāns Vīri 40 DREMEL maratons 6 Rīga paid
319 Roberts Krauklis Vīri 30 maratons 6 koknese paid
320 Andris Vorons Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 7 Alūksne unpaid
321 Krists Močs Pusmaratona kungi VeloSaldus pusmaratons 6 Saldus paid
322 Artis Kalniņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Cēsis paid
323 Uldis Reitmanis V 45 28Stone pusmaratons 6 Rīga paid
324 Sandris Kovaļonoks Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
325 Līga Actiņa Pusmaratona dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 6 Līvāni paid
326 Vīgants Radziņš Vīri 40 LMT maratons 7 Rīga paid
327 Ivans Spicins Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Cēsu novads paid
328 Uldis Lukstiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Cēsis paid
329 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 6 Ogre paid
330 Vladimirs Bogdanovs Vīri 30 Velopark.lv maratons 7 Mezares, Babites Pagasts unpaid
331 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 6 Līvāni unpaid
332 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 6, 7 Tukums paid
333 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
334 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga unpaid
335 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga unpaid
336 Dominiks Timšans Juniori pusmaratons 6 Rīga paid
337 Juris Timšans Vīri 40 maratons 6 Rīga paid
338 Kārlis Treijs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
339 Uldis Ceske Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
340 Linards Veips Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
341 Renārs Kupčs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
342 Jānis Bošs Vīri 30 BikeBay maratons 6 rīga unpaid
343 Maksims Usakovs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga unpaid
344 Mārtiņš Zalonskis Vīri 40 MTB Grobiņa maratons 7 Grobiņa unpaid
345 Mārtiņš Ļipatovs Pusmaratona kungi Elpo pusmaratons 6 Cēsis paid
346 Janis Prindulis Vīri 40 maratons 6, 7 Mārupes novads paid
347 Mārtiņš Eglītis Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 6 Viesīte paid
348 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga paid
349 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga paid
350 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 6 Salaspils paid
351 Andis Ansulis Vīri 50 MTB Grobiņa maratons 6 Grobiņa paid
352 Mārtiņš Riņķis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Sigulda paid
353 Alvis Matīss Zariņš V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
354 Mārtiņš Gūža Pusmaratona kungi Kīts pusmaratons 6 Rīga unpaid
355 Jānis Goža Pusmaratona kungi Kīts pusmaratons 6 Rīga unpaid
356 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 6 Ventspils nov. paid
357 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 6 Liepāja paid
358 Martins Spreslis Kļūda maratona tipā
nav-distance 6 Riga unpaid
359 Toms Skujiņš Vīri 30 TREK-Segafredo maratons 6 Carnikava paid
360 Henrihs Damroze Vīri 40 EfTEN maratons 6 RĪGA paid
361 ALDIS SLAIDIŅŠ Vīri 50 VeloDepo maratons 7 Rīga paid
362 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 6 Viesīte paid
363 Gundars Muižnieks V 45 pusmaratons 6 Saldus paid
364 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 6 Baloži paid
365 Šarlote Briede Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
366 Māris Briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
367 Rolands Rozenfelds Vīri 40 maratons 7 Babīte paid
368 Mārtiņš Šķiņķis Vīri 40 DTG-MySport maratons 7 Riga paid
369 Mārtiņš Šķiņķis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 6 Riga paid
370 Imants Vadzis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Lēdmane unpaid
371 Aigars Girvičs Pusmaratona kungi Lidl pusmaratons 6 Rīga paid
372 Ernests Ļeonovs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 6 Rīga unpaid
373 Matīss Buncis V 12 Ventspils pusaudzu-mtb 6, 7 VENTSPILS paid
374 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 Ventspils bernu-velobrauciens 6, 7 VENTSPILS paid
375 Krists Buncis V 14 Ventspils pusaudzu-mtb 6, 7 VENTSPILS paid
376 Toms Viļķins Pusmaratona kungi Lidl pusmaratons 6, 7 Rīga paid
377 Valdis Pluksis Pusmaratona kungi Lidl pusmaratons 6 Salaspils novads paid
378 Kristers Eduards Usārs Pusmaratona kungi DAKO Ziemeļvidzeme pusmaratons 6 Lejasciems paid
379 Karlis Baumanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Valmiera unpaid
380 Karlis Baumanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Valmiera unpaid
381 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 5 Rīga paid
382 Oskars Pļavnieks Pusmaratona kungi ECENTA pusmaratons 5 Ikšķile, Ikšķiles nov. paid
383 Roberts Krauklis Vīri 30 maratons 5 Koknese paid
384 Alise Pomenko Kļūda maratona tipā
Flying Hedgehog 5 Jelgava unpaid
385 Andrejs Pomenko Kļūda maratona tipā
Flying Hedgehog nav-distance 5 Jelgava unpaid
386 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi Velve MST/ MAPEI pusmaratons 5 Baloži paid
387 Eduards Butāns Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Ķekava paid
388 Dmitrijs Gavrilovs Pusmaratona kungi TurboVāvere pusmaratons 5, 6 Rīga paid
389 Dmitrijs Gavrilovs Kļūda maratona tipā
TurboVāvere nav-distance 4, 5, 6 Rīga unpaid
390 Marks Jakobsons V 14 Riteņ vasara pusaudzu-mtb 5, 6, 7 Carnikava paid
391 Raitis Zuļģis V 45 Baltijas Sports pusmaratons 5, 6, 7 Rīga unpaid
392 Arnis Zvirbulis V 45 pusmaratons 5 Durbe paid
393 Arnis Zvirbulis Kļūda maratona tipā
nav-distance 5 Durbe unpaid
394 Raivo Reigass Pusmaratona kungi Āgenskalna Šmuļi pusmaratons 5 Riga paid
395 Everts Meijers V 14 Baltais pusaudzu-mtb 5 Rīga unpaid
396 Kristers Meijers Juniori Baltais pusmaratons 5 Rīga unpaid
397 Rūdolfs Raudziņš V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 5 Inčukalns paid
398 Ervins Freimanis Pusmaratona kungi Tregers.lv pusmaratons 5 Riga unpaid
399 Maksims Zevakins Pusmaratona kungi CUCITS pusmaratons 6, 7 Alūksne paid
400 Milena Karlsone Meitenes 9 bernu-velobrauciens 4, 5, 6, 7 Dzidriņas unpaid
401 Didzis Lazdiņš Jaunieši Dobeles sporta skola pusmaratons 5 Dobele unpaid
402 Jānis Vaivars Pusmaratona kungi Klusais centrs pusmaratons 4, 5 Rīga paid
403 Atis Vidovskis Vīri maratons 6, 7 Ogre unpaid
404 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Tukums paid
405 Kārlis Pūce Zēni 7 Saulkrasti bernu-velobrauciens 4, 5 Saulkrasti paid
406 Elīza Pūce S 12 Saulkrasti pusaudzu-mtb 4, 5 Saulkrasti paid
407 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
408 Kristers Krūmiņš V 14 A2 pusaudzu-mtb 5 Sigulda paid
409 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 5 Sigulda paid
410 Elīza Lejiņa Jaunietes Elīza Racing Team pusmaratons 4 Rīga paid
411 Andis Lejiņš V 60 Elīza Racing Team pusmaratons 4 Rīga paid
412 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Ādaži paid
413 Matīss Ķeķers Vīri 30 maratons 4 Riga paid
414 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 4, 5 Riga paid
415 Roberts lūsi Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 5 Talai unpaid
416 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Rīga paid
417 Roberts Lūsis Kļūda maratona tipā
TNSS nav-distance 5 Talai unpaid
418 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones RN pusmaratons 4, 5 Rīga paid
419 Ģirts Muižnieks Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Ventspils paid
420 Helmārs Rūmnieks Vīri 40 maratons 4 Rīga paid
421 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 5 Rīga paid
422 Edmunds Dreimanis V 45 LMT pusmaratons 5 Rīga unpaid
423 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 5 Cēsis paid
424 Karīna Bernāne Sievietes U23 mammadaba pusmaratons 4 Latvija paid
425 Karīna Bernāne Kļūda maratona tipā
mammadaba 4 Latvija paid
426 Ansis Čuba Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 4 Latvija paid
427 Mareks Ratnieks V 45 mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
428 Raivis Nīmants Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
429 Marta Ratniece Sievietes U23 mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
430 Krišjānis Justs Ratnieks Juniori mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
431 Ivars Tolmanis V 45 Apes Draugi pusmaratons 4 RIGA paid
432 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 4 Rīga unpaid
433 Toms Hartmanis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 4, 5 Saldus paid
434 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
435 Kristers Bruno Štrauhmanis V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
436 Amēlija Tīna Zariņa S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
437 Raimonds Pilinieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
438 Patrīcija Priede S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
439 Alvis Matiss Zariņš V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
440 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
441 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
442 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
443 Atis Vidovskis Vīri maratons 6, 7 Ogre unpaid
444 Tīna Drauga S 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
445 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Rīga paid
446 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
447 Kristers Celitāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Rīga paid
448 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Rīga paid
449 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Rīga paid
450 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Jūrmala paid
451 Markuss Ozols Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
452 Ansis Nudiens Pusmaratona kungi Džedaiskij Kraj pusmaratons 5 Rīga paid
453 Annika Dillon Jaunietes Delco pusmaratons 4 Bukulti unpaid
454 Jurgis Eglitis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Kuldīga paid
455 Ivo Grinbergs Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 4, 5 Talsi paid
456 Teodors Kambala V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
457 Luka Kleinbergs Pusmaratona kungi VW Veloprofs pusmaratons 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
458 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 4 Baldone paid
459 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 4 Baldone paid
460 Ingus Šterns Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Rīga paid
461 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Straupe paid
462 Karlis Baumanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Valmiera paid
463 Lelde Ardava Sievietes 35 Veloprofs.lv maratons 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
464 Tomas Bumbulevicius Vīri 30 After Stats maratons 4, 5, 7 Kulautuva paid
465 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 4, 5 Ērgļi paid
466 Alexander Sacha Bowen Vīri U23 maratons 4 Rīga paid
467 Annika Dillon Jaunietes Delco pusmaratons 4 Bukulti paid
468 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 4, 5 Rīga paid
469 Ervīns Eihmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Dobele paid
470 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 4 Dobele paid
471 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 4 Krasti paid
472 Imants SNITKO Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ogre unpaid
473 Imants SNITKO Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ogre paid
474 Linda Eihmane Sievietes U23 Giant & Liv Team Latvia pusmaratons 4, 5 Dobele paid
475 Liene Galigina Meitenes 7 Bauskas velokomanda bernu-velobrauciens 4, 5 Bauska paid
476 Nikola Galigina S 12 Bauskas velokomanda pusaudzu-mtb 4, 5 Bauska paid
477 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
478 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Rumpi pumpi vīrs pusmaratons 5 Riga paid
479 Anna Sīle Jaunietes - pusmaratons 5 Liepāja paid
480 Jānis Cakuls Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Saldus paid
481 Gustavs Krasts Jaunieši NN Sporta Klubs pusmaratons 5 Ulbroka unpaid
482 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 5 Ulbroka unpaid
483 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens Baldone unpaid
484 Ilgonis Smildziņš Kļūda maratona tipā
nav-distance Baldone unpaid
485 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 5, 6, 7 Baldone unpaid
486 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 5, 6, 7 Baldone unpaid
487 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga unpaid
488 Ervīns Eihmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Dobele paid
489 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 5 Dobele paid
490 Alexander Sacha Bowen Vīri U23 maratons 5 Rīga paid
491 Raivo Vainovskis Vīri 30 Erica Synths maratons 5 Jūrmala paid
492 Redžinalds Šaicāns V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
493 Redžinalds Šaicāns V 14 RRS Alfa pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga unpaid
494 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
495 Māris Klismets V 45 VELLAPĒDA pusmaratons 4 Rīga paid
496 Emīls Dāvis Gelbergs Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 4 Valmiera paid
497 Mārcis Andrejs Teriņš Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
498 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Riga paid
499 Mareks Plētiens V 45 Metālu Pasaule pusmaratons 4, 5 Rauna, Raunas novads paid
500 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 4, 5 Rauna, Raunas novads paid
501 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
502 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 4, 5 Ikšķile paid
503 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas MTB cerība pusmaratons 4, 5 Ķekava paid
504 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 4, 5 SAldus paid
505 Giedrius Skupeika Vīri 30 S-Sportas maratons 5 Šiaulių rajonas paid
506 Aldis Raginskis Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 4 Engure unpaid
507 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
508 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
509 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
510 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
511 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 4, 5 Tukums paid
512 Kārlis Smilktens Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 7 Ikšķile unpaid
513 Kārlis Smilktens V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 4 Ikšķile paid
514 Ģirts Muižnieks Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ventspils unpaid
515 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga paid
516 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga paid
517 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
518 RIHARDS LIEPA Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 5 Rīga paid
519 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 4, 5 Līgatnes pagasts paid
520 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
521 Vjačeslavs Jarošenko Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 5 Liepaja paid
522 Milena Karlsone Meitenes 9 Ķekavas NSS bernu-velobrauciens 6, 7 Ulbroka paid
523 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6, 7 Ulbroka paid
524 Romāns Ježovs Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 4 Riga unpaid
525 Nauris Birkentāls Vīri RAIMAKS maratons 4, 5 Talsi paid
526 REINIS NORITIS Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 OGRE paid
527 Aldis Simsons Vīri 50 MTB Jāņmuiža maratons 5 Jāņmuiža unpaid
528 Aldis Simsons Vīri 50 MTB Jāņmuiža maratons 4, 5 Jāņmuiža unpaid
529 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 4, 5, 6 Sigulda paid
530 Andris Pivars V 60 pusmaratons 4 Ogre paid
531 Kaspars Ramiņš Kļūda maratona tipā
SEB Global Services team nav-distance 4 Rīga unpaid
532 Juris Stanka V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 4 Rīga paid
533 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 5 Rīga paid
534 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 4, 5 Cēsis paid
535 Linda Miscenko Pusmaratona dāmas pusmaratons 4 Jelgava paid
536 Jurijs Miscenko Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Jelgava paid
537 Edgars Ābols Vīri 30 Rigabicycle.com cycling team maratons 4, 5 ogre unpaid
538 Dominiks Timšans Juniori pusmaratons 4, 5 Riga paid
539 Juris Timsans Vīri 40 maratons 4, 5 Riga paid
540 Raitis Zelmenis Meitenes/Zēni 5 Baltijas Sports bernu-velobrauciens 4 Jūrmala unpaid
541 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 4, 5 Ozolnieku novads unpaid
542 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/ FeelFree pusmaratons 4, 5 Dobele paid
543 Romāns Ježovs Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 4 Riga paid
544 Kristīne Estere Lūse Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 4 Rīga paid
545 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 4 Rīga paid
546 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 4, 5 Rīga paid
547 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 5 Rīga paid
548 Santa Sanija Andrijanova Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 4 Dobele paid
549 Madara Āboma Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
550 Artis Fjodorovs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
551 Oskars Dankbārs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
552 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
553 Māris Bogdanovičs Vīri 30 Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
554 Raivis Ančs V 45 VeloRīts pusmaratons 4 Gulbene paid
555 Mikus Herbsts Vīri EMU Mālpils sporta klubs maratons 4, 5 Malpils paid
556 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 4, 5 Malpils paid
557 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 4, 5 Malpils paid
558 Ričards Jakobsons Vīri 40 EMU Mālpils sporta klubs maratons 4 Malpils paid
559 Ivo Laktiņš Vīri 30 EMU Mālpils sporta klubs maratons 5 Malpils paid
560 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 5 Malpils paid
561 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 5 Malpils paid
562 Aivis Zetmanis Vīri 40 Kandava maratons 5 Kandava unpaid
563 Agris Zelmenis Jaunieši Baltijas Sports pusmaratons 4 Jūrmala paid
564 Mārtiņš Zelmenis Pusmaratona kungi Baltijas Sports pusmaratons 4 Jūrmala paid
565 Ilmars Birskis Kļūda maratona tipā
Scarlight Movistar Team nav-distance 5 Riga paid
566 Kārlis Krievāns Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
567 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 4, 5 Smiltene paid
568 Rainers Zviedrs Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
569 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
570 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
571 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
572 Oskars Jaunbērziņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
573 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
574 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
575 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
576 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
577 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 4, 5 Viesīte paid
578 Andrejs Leontjevs Kļūda maratona tipā
nav-distance 5 Riga unpaid
579 Rudolfs Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 4, 5 Ventspils paid
580 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 4 Valodzes paid
581 Arvis Neilands V 45 EVERUN pusmaratons 5 Ozolnieki paid
582 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 5 Dzelmes paid
583 Salvis Skaistais V 45 Riteņvasara pusmaratons 4 Rīga paid
584 Kārlis Rūdolfs Mednis Juniori Āgenskalna klīnika pusmaratons 5 Ogre unpaid
585 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 5 Ogre unpaid
586 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 4, 5 Gulbene paid
587 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
588 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
589 Laimonas Skabeikis Pusmaratona kungi SK Liga pusmaratons 4, 5 Akmene paid
590 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 4, 5 Rīga paid
591 Jēkabs Kaktiņš Meitenes/Zēni 5 Līvānu Stikls. bernu-velobrauciens 4, 5 Ķegums unpaid
592 Ilvija Ziemele S 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 4, 5 Sigulda paid
593 Namejs Mednis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Kabiles pagasts unpaid
594 Juris Nīmants Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Smiltene paid
595 Matīss Saklaurs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
596 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 4, 5 SAldus unpaid
597 Ivo Irbe Pusmaratona kungi Aerify pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
598 Voldemars Kaktiņš Pusmaratona kungi Komanda pusmaratons 4, 5 Ķegums paid
599 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 4, 5 Rīga paid
600 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 4, 5 Baldone paid
601 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 4, 5 Bauska paid
602 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Jaunpiebalga paid
603 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 4, 5 Saulkrasti paid
604 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 4 Allaži paid
605 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 4, 5 Baloži paid
606 Gatis Vītols Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Bukulti paid
607 Pēteris Dzedulis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga unpaid
608 Uvis Dambergs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Talsi paid
609 Gustavs Gidrēvičs Jaunieši Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus unpaid
610 Egīls Dude Vīri 50 maratons 4 Kandava paid
611 Rūdolfz Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus paid
612 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Ventspils nov. paid
613 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
614 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 4, 5 Riga unpaid
615 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 4, 5 Rīga paid
616 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
617 Ēriks Andersons V 45 pusmaratons 4, 5 Rīga paid
618 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 4, 5 Talsi paid
619 Uldis Mors Vīri 30 maratons 4, 5, 6 Liepāja paid
620 Gatis Birznieks Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Liepāja paid
621 Dāvids Noa Kavruss V 14 TNSS pusaudzu-mtb 4 Talsi unpaid
622 Rainers Rēders V 12 TNSS pusaudzu-mtb 4, 5 Talsi unpaid
623 Kate Balode S 12 TNSS pusaudzu-mtb 4, 5 Talsi unpaid
624 Guntis Sverns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 5 Ragana paid
625 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Tukums unpaid
626 Klaids Fridrihsons Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Saldus paid
627 Matiss Sirics Pusmaratona kungi Saldus Actionsports pusmaratons 5 Saldus paid
628 Kārlis Barančans Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4 Saldus paid
629 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
630 Mārtiņš Lejiņš Vīri 30 maratons 7 Rīga paid
631 Agris Apsitis V 45 pusmaratons 4 Talsi paid
632 Oskars Āboliņš V 45 pusmaratons 4, 5 Talsi paid
633 Nauris Lūks Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
634 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Jaunpieblaga paid
635 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 4, 5 Rīga paid
636 Nauris Ķiepe Vīri 40 maratons 4 Talsi paid
637 ARMANDS LIEPA V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 5 Valmiera paid
638 Salvis Ļūļaks Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
639 Andris Perts V 60 pusmaratons 4 Rīga paid
640 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus paid
641 Aigars Popsujevičs Pusmaratona kungi Corrado pusmaratons 5 Ventspils paid
642 Kristers Apars Kļūda maratona tipā
nav-distance 4, 5, 6, 7 Sigulda unpaid
643 Rihards Skuja Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5, 6, 7 Rīga paid
644 Aigars Popsujevičs Kļūda maratona tipā
Corrado nav-distance 5 Ventspils unpaid
645 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 4, 7 Cēsis unpaid
646 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Vecpiebalga unpaid
647 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Vecpiebalga paid
648 Alberts Grants Vīri 30 Stopiņi Velo maratons 4, 5 Ulbroka paid
649 Jēkabs Dosbergs V 12 D4 pusaudzu-mtb 4, 5 Salaspils paid
650 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 4, 5 Salaspils paid
651 Juris Kalnins Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Rīga paid
652 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Riga paid
653 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 5 SALDUS unpaid
654 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
655 Rainers Rēders Zēni 9 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
656 Lūsis Roberts Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 4 Talai unpaid
657 Kārlis Simanovičs Zēni 9 TNSS bernu-velobrauciens 4 Talai unpaid
658 Rainers Rēders Kļūda maratona tipā
TNSS 4, 5 Talai unpaid
659 Pauls Rancāns Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talai unpaid
660 Emīls Freibergs Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talai unpaid
661 Toms Bitmanis Zēni 9 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talai unpaid
662 Matīss Buncis V 12 Ventspils pusaudzu-mtb 4, 5 VENTSPILS paid
663 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 Ventspils bernu-velobrauciens 4, 5 VENTSPILS paid
664 Krists Buncis V 14 Ventspils pusaudzu-mtb 4, 5 VENTSPILS paid
665 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 4, 5 Viesīte paid
666 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Vecpiebalga paid
667 Oskars Sedols Kļūda maratona tipā
nav-distance 4, 5 Rīga paid
668 Madara Lezdiņa Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Priekuļi unpaid
669 Digna Lezdiņa Meitenes 7 bernu-velobrauciens 6 Priekuļi unpaid
670 Gabriels Brokāns V 14 pusaudzu-mtb 4 Rembate, Ķeguma nov., Ogres rajons unpaid
671 Aleksandrs Gavrilovs Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5, 6 Rīga unpaid
672 Tīna Ratniece Pusmaratona dāmas EVELO TEAM pusmaratons 4 Baloži paid
673 Tadas Zubrickis Pusmaratona kungi S-sportas pusmaratons 4, 5 Kuršėnai paid
674 Deividas Martišauskas Pusmaratona kungi S-sportas pusmaratons 4, 5 Kuršėnai paid
675 Jānis Bošs Vīri 30 Ko te notiek? maratons 4, 5 Rīga paid
676 Emīls Vēveris Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Sejas novads unpaid
677 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 4, 5 Ogre paid
678 Uldis Ceske Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
679 Linards Veips Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
680 Kārlis Treijs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
681 Renārs Kupčs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
682 Kaspars Dalbiņš V 45 Rero Serviss pusmaratons 7 Dobele paid
683 Ralfs Luters Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Cēsis unpaid
684 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 4, 5 Talsi paid
685 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 4, 5 Talsi paid
686 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
687 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
688 Oskars Kumskis Vīri 30 maratons 7 Sigulda unpaid
689 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
690 Renārs Zadvinskis Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5, 6, 7 Rīga paid
691 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
692 Paula Madara Mika Meitenes 7 bernu-velobrauciens 3 Alūksne unpaid
693 Sergej Jakovels Pusmaratona kungi Dva kirila pusmaratons 2, 3 Riga paid
694 Gints Žeigurs V 45 mammadaba pusmaratons 3 Latvija paid
695 Vilnis Meisītis Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 3 Latvija paid
696 Alvis Zelčs Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 2 Rīga unpaid
697 Ainārs Apsītis Kļūda maratona tipā
nav-distance 3 Mālpils pag. unpaid
698 ARMANDS LIEPA V 45 Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 6 Valmiera paid
699 Gustavs Gidrēvičs Jaunieši Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus paid
700 Ivars Drulle Vīri 40 maratons 2, 3 Druviena paid
701 Roberts Veismanis Pusmaratona kungi Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
702 Edgars Pīčs Pusmaratona kungi Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
703 Pauls Gereišs Pusmaratona kungi Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
704 Ints Marcinkevičs V 45 Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
705 Elvis Ilgvars Stiprais Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
706 Raivis Nīmants Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 2, 3 Latvija paid
707 Kārlis Smildziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ādaži paid
708 Mārcis Andrejs Teriņš Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
709 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 3, 4 Rauna, Raunas novads paid
710 Artis Treijs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Valmiera paid
711 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 2, 3 Valka paid
712 Oļegs Meļehs Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2 Rīga unpaid
713 Oskars Pļavnieks Pusmaratona kungi ECENTA pusmaratons 3 Ikšķile paid
714 Artis Gedrovics V 45 Riteņvasara pusmaratons 2, 3 Rīga paid
715 Edvards Gedrovics V 14 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
716 Alvis Zelčs Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 2 Rīga paid
717 Emīls Dāvis Gelbergs Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
718 Daniels Homko Zēni 9 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 3 Limbaži paid
719 Jānis Homko V 12 Dako Ziemeļvidzeme pusaudzu-mtb 2, 3 Limbaži paid
720 Ainārs Volts V 45 pusmaratons 3 Aluksne paid
721 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi Velve MST/ MAPEI pusmaratons 2, 3 Baloži paid
722 Edgars Abols Vīri 30 Rigabicycle.com team maratons 2, 3 Ogre unpaid
723 Ainars Jansons V 45 Priekuli mtb pusmaratons 2 Cesis paid
724 Jānis Kalniņš Kļūda maratona tipā
nav-distance 2 Rīga paid
725 Dmitrijs Kurlovics Vīri 30 maratons 2, 3 Marupe unpaid
726 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas MTB cerība pusmaratons 2, 3 Ķekava paid
727 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
728 Lote Freināte Sievietes U23 Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
729 Arnis Veismanis Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
730 Aldis Raginskis Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
731 Mareks Ozoliņš Kļūda maratona tipā
Engures sportam 2, 3 Engure unpaid
732 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
733 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
734 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
735 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 2, 3 Rīga unpaid
736 Justinas Pavlovas Jaunieši DSK Minu pusmaratons 2, 3 Kaunas paid
737 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 2, 3 Straupe paid
738 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
739 Kristers Celitāns Kļūda dzimumā 2
VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga paid
740 Uldis Selga Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga paid
741 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga paid
742 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 2, 3 Rīga paid
743 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Riga paid
744 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 3 Līgatnes pagasts paid
745 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 2 Lizdēni paid
746 Edmunds Dreimanis V 45 LMT pusmaratons 2 Rīga unpaid
747 Arturs Bautris Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 2, 3 Siguldas Nov, Krimuldas Pag paid
748 Egīls Dude Vīri 50 maratons 2 Kandava paid
749 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusmaratons 2, 3 Rīga paid
750 Egīls Dude Vīri 50 maratons 3 Kandava paid
751 Elīza Pūce S 12 pusaudzu-mtb 2 Riga paid
752 Kārlis Pūce Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Riga paid
753 Māris Pūce Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga paid
754 Kristers Bruno Štrauhmanis V 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
755 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
756 Olivers Vaisūns V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
757 Loreta Vaisūna S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
758 Patrīcija Priede S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
759 Amēlija Tīna Zariņā S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
760 Raimonds Pilinieks V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
761 Alvis Matiss Zariņš V 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
762 Maris Dubra Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
763 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 2 Baldone paid
764 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baldone unpaid
765 Mārtiņš Jansons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
766 Nils Jansons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
767 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 2, 3 Rīga paid
768 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
769 Linards Lukss Juniori Skanste/Virši-A pusmaratons 3 Pļaviņas paid
770 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 3 Ulbroka paid
771 Uldis Ceske Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
772 Juris Tarasovs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
773 Markuss Ločmelis Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
774 RIHARDS LIEPA Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
775 ARMANDS LIEPA V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
776 Markuss Ločmelis Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga unpaid
777 Juris Tarasovs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
778 Markuss Ločmelis Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
779 Teodors Kambala V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
780 KATE Livina S 12 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga paid
781 Klāvs Livins V 14 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga paid
782 KATE Livins S 12 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga unpaid
783 klāvs Livins V 14 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga unpaid
784 Zintis Skopāns V 45 Gulbene pusmaratons 4 Gulbene paid
785 Kaspars Čikste Vīri 40 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
786 Ivars Nudiens Pusmaratona kungi Veloprofs-DžedaiskijKraj pusmaratons 3 Ventspils paid
787 Ansis Nudiens Pusmaratona kungi Džedaiskij Kraj pusmaratons 3 Vārve paid
788 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene paid
789 Edžus Klieders Zēni 9 bernu-velobrauciens 2, 3 Lizums unpaid
790 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 2, 3 Taksi unpaid
791 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 3 Rīga paid
792 Imants Laizāns V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
793 Aivars Jakāns V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
794 Kārlis Baltacis Vīri Veloprofs.lv maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava paid
795 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 2, 3 Ozolnieku novads unpaid
796 Māris Naļivaiko V 60 pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
797 Oskars Sedols Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Rīga paid
798 Agris Pētersons V 45 BOSCH pusmaratons 3 Doles sala, Salaspils nov. paid
799 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
800 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 3 Ērgļi paid
801 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 2, 3 Saulkrasti paid
802 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 4, 5, 6, 7 Saulkrasti unpaid
803 Elīza Dombrovska Sievietes U23 KS Sporta klubs pusmaratons 2 Ikšķile unpaid
804 Ieva Štikāne Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 3 Rēzekne unpaid
805 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 3 Ogre unpaid
806 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 2, 3 Dobele paid
807 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2, 3 VENTSPILS paid
808 Matīss Buncis V 12 pusaudzu-mtb 2, 3 VENTSPILS paid
809 Krists Buncis V 14 pusaudzu-mtb 2, 3 VENTSPILS paid
810 Jānis Siliņš Vīri 30 EŽI maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Inčukalns paid
811 Jānis Siliņš Vīri 30 Eži maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Inčukalns unpaid
812 Andis Berzins Vīri 40 SK Priekuļi maratons 7 Priekuļi paid
813 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 2, 3 Rīga paid
814 Gints Šķēps V 45 Raimaks pusmaratons 2 Cesis paid
815 Juris Stanka V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 2, 3 Rīga paid
816 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 2, 3 Rīga paid
817 Neringa Valuckyte Pusmaratona dāmas pusmaratons 3 Kulautuva paid
818 Gatis Šleiņus Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ogre paid
819 Justs Blumbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Riga unpaid
820 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene unpaid
821 Mihails Janins Vīri 40 maratons 3 Riga paid
822 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 2, 3 Cēsis paid
823 Juris Nīmants Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Smiltene paid
824 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene paid
825 Raivis Ančs V 45 VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene paid
826 Reinis Markss Pusmaratona kungi VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene paid
827 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 2, 3 Viesīte paid
828 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 2, 3 Viesīte paid
829 Agnis Baumanis Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 3 Rīga paid
830 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Jaunpiebalga paid
831 Arvis Neilands V 45 EVERUN pusmaratons 3 Ozolnieki paid
832 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 2 Rīga paid
833 Inga Haritonova Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 2, 3 Rīga paid
834 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 2 Rīga paid
835 Igors Eitminovičs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
836 Rainers Zviedris Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
837 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
838 Oskars Jaunbērziņs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
839 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
840 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
841 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
842 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
843 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
844 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
845 Andris Laganovska Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
846 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
847 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2, 3 Rīga paid
848 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2, 3 Rīga paid
849 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
850 Igors Vedmeckis Juniori Scarlight Movistar Team pusmaratons 2 Riga paid
851 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 2 Riga paid
852 Mikus Herbsts Vīri EMU Mālpils sporta klubs maratons 2, 3 Malpils paid
853 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 2, 3 Malpils paid
854 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2, 3 Malpils paid
855 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2, 3 Malpils paid
856 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2, 3 Malpils paid
857 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
858 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 2 Valodzes paid
859 Aigars Umblejs V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 3 Sigulda paid
860 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Jēkabpils paid
861 Imants Nulle Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jelgava paid
862 Adrians Nulle Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Jelgava paid
863 Eduards Nulle Juniori pusmaratons 2 Jelgava paid
864 edijs Strelis Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 3 Rīga paid
865 Regnārs Ukins Zēni 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 2, 3 Ādaži unpaid
866 Ilze Freimane S 45 Riteņvasara pusmaratons 2, 3 Riga paid
867 Marta Šnepa-Šnepe Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2, 3 Riga paid
868 Kārlis Šneps-Šnepe V 45 Riteņvasara pusmaratons 2, 3 Riga paid
869 Jānis Skujiņš V 45 Baltais pusmaratons 2, 3 Babīte unpaid
870 Kate Skujiņa S 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Babīte unpaid
871 Valts Skujiņš V 12 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Babīte unpaid
872 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 2 Bauska paid
873 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
874 Toms Strēlis V 14 VELOSHOPS pusaudzu-mtb 3 Jaunmārupe unpaid
875 Aleksandrs Filipovs Vīri 30 DTG MySport maratons 3 Riga paid
876 Didzis Žīgurs V 45 pusmaratons 2, 3, 4, 6, 7 Ilzene paid
877 Astra Laugale S 45 pusmaratons 3 Rīga paid
878 Mārcis Klieders Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 2, 3 Smiltene paid
879 Eduards Pundurs V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2, 3 Smiltene paid
880 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
881 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2, 3 Smiltene paid
882 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 2, 3 Tukums paid
883 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene unpaid
884 Gatis Luberts Vīri 30 VeloLifestyle maratons 2, 3 Smiltene paid
885 Gatis Mauriņš V 45 pusmaratons 2, 3 Tukums paid
886 Martin Meltsov Vīri 40 Haanja Rattaklubi maratons 3 Parksepa paid
887 Ilvija Ziemele S 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda paid
888 Deividas Valiūnas Vīri Kaunas Cycling Team maratons 2, 3 Vilnius paid
889 Gvido Sabulis V 45 Virsotne/MARMOT pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Priekuļi unpaid
890 Sandis Griķis V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda unpaid
891 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 3 Dzelmes paid
892 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus unpaid
893 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
894 Voldemars Kaktiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ķegums paid
895 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ogre unpaid
896 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2, 3 Talsi paid
897 Emīls Freibergs Zēni 7 bernu-velobrauciens 2, 3 Talsi paid
898 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Talsi paid
899 Zane Ķelpe Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
900 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
901 Santa Sanija Andrijanova Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
902 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
903 Kārlis Klismets Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
904 Oskars Dankbārs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
905 Artis Fjodorovs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
906 Māris Bogdanovičs Vīri 30 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
907 Jānis Gaiķis V 45 Velo Express Scott pusmaratons 2 Lielvārdes paid
908 Jānis Gaiķis V 45 Velo Express Scott pusmaratons 2, 6 Lielvarde unpaid
909 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Jaunpieblaga paid
910 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 2, 3 Ilzene unpaid
911 Edgars Utāns V 60 pusmaratons 3 Lapenieki paid
912 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 2, 3 Liepāja paid
913 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus unpaid
914 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 2, 3 Rīga paid
915 Mārcis Rokjānis Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 2, 3 Sigulda paid
916 Paula Norīte Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2 OGRE paid
917 Rūta Norīte S 12 pusaudzu-mtb 2 OGRE paid
918 REINIS NORITIS Pusmaratona kungi pusmaratons 2 OGRE paid
919 Sandis Griķis V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda unpaid
920 Sandis Griķis V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda paid
921 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
922 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 2, 3 Rīga paid
923 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Vecpiebalga paid
924 Krista Putniņa Kļūda maratona tipā
nav-distance 6 Rīga unpaid
925 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Riga paid
926 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 2, 3 Dobele paid
927 Romāns Semjonovs V 45 pusmaratons 3 Cesvaine paid
928 Aleksandrs Gerojevs Vīri 30 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
929 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Ape paid
930 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Vecpiebalga paid
931 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
932 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
933 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
934 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2, 3 Daugavpils paid
935 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
936 Jēkabs Dosbergs V 12 D4 pusaudzu-mtb 2, 3 Salaspils paid
937 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 2, 3 Salaspils paid
938 Uldis Zimants Vīri 40 maratons 2 Riga unpaid
939 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 2, 3 Rīga paid
940 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
941 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus paid
942 Patrīcija Penka Meitenes/Zēni 3 AK bernu-velobrauciens 2, 3 Valmiera paid
943 Kalvis Penka Pusmaratona kungi AK pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
944 Andis Penka Pusmaratona kungi AK pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
945 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 2, 3 Saulkrasti paid
946 Janis Prindulis Vīri 40 maratons 2 Jaunmārupe paid
947 Māris Klismets V 45 VELLAPĒDA pusmaratons 2, 3 Rīga paid
948 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
949 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo /Zelta Zeme maratons 4, 5 Rīga unpaid
950 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo /Zelta Zeme maratons 4, 5 Rīga unpaid
951 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo /Zelta Zeme maratons 4, 5 Rīga unpaid
952 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 2, 3 Riga paid
953 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 2, 3 Riga unpaid
954 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
955 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 2 Liepāja paid
956 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 2, 3 Riga unpaid
957 Maksims Zevakins Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Alūksne paid
958 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
959 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
960 Romans Jezovs Pusmaratona kungi DAKO Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Riga paid
961 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
962 Deividas Martišauskas Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 2, 3 Kuršėnai paid
963 Tadas Zubrickis Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 2, 3 Kuršėnai paid
964 Matt Ozo Vīri 30 maratons 7 Riga unpaid
965 Jānis Kuršs Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ikšķile paid
966 krišs andrejevs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 rīga paid
967 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 2, 3 Rīga unpaid
968 Tomas Bumbulevičius Vīri 30 After Stats maratons 2, 3 Kulautuva paid
969 Oskars Švāgera Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 2, 3 Bauska unpaid
970 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 2, 3 Ogre paid
971 Rudolfs Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 2, 3 Ventspils paid
972 Gints Sluckis Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ikškile paid
973 Agnis Ekšteins Vīri 30 maratons 7 Mārupe paid
974 Matīss Liepiņš Vīri 30 maratons 7 Mārupe paid
975 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 2, 3 Talsi paid
976 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 2, 3 Talsi paid
977 Emīls Krustiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
978 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
979 Nauris Lūks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 2 Liepāja paid
980 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
981 Linda Daniela Ķestere Sievietes U23 pusmaratons 2 Gulbene unpaid
982 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2 Baloži paid
983 Kristians Markuss Gunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 2 Baloži paid
984 Emīls Lorencs Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3 Baloži unpaid
985 Kristians markuss puzaksGunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3 Baloži unpaid
986 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Baloži unpaid
987 Kristians Markuss Gunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3 Baloži unpaid
988 Šarlote Briede Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga paid
989 Māris Briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Rīga paid
990 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Baloži unpaid
991 Kristiāns Markuss Gunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 2, 3 Baloži unpaid
992 Valdis Pivars Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 4, 5 Baloži unpaid
993 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Baloži unpaid
994 Miķelis Lūža V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Baloži paid
995 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Baloži paid
996 Valdis Pivars Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baloži paid
997 Kristians Markuss Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baloži unpaid
998 Valdis Pivars Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baloži unpaid
999 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Baloži unpaid
1000 Mareks Pučinskis V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 2, 3 Mārupe paid
1001 Ādolfs Žunna Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1002 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 2, 3 Riga paid
1003 Gvido Kalnins Vīri 30 Es maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jekabpils unpaid
1004 Daiga Rutka S 45 pusmaratons 3, 5, 6, 7 Rīga paid
1005 Hugo Melngailis Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Cēsis unpaid
1006 Katrīna Hansone S 12 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga unpaid
1007 Ričards Hansons V 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga unpaid
1008 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 2, 3 Talsi paid
1009 Aldis Simsons Vīri 50 MTB Jāņmuiža maratons 3 Jāņmuiža paid
1010 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Riga unpaid
1011 Ava Senna Marskella Meitenes 7 Cēsu golfa klubs bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cēsis unpaid
1012 Oskars Viljams Marskells V 12 Cēsu golfa klubs pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cēsis unpaid
1013 Aigars Straubergs Pusmaratona kungi Baltais pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Mārupe unpaid
1014 Roberts Straubergs V 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Mārupe unpaid
1015 Kermo Tsäro Vīri 40 maratons 2 TARTUMAA paid
1016 Edgars Riekstiņš Vīri 40 maratons 3 Rīga paid
1017 AINARS PRIEDESLAIPA V 45 pusmaratons 2, 4, 6 Roja paid
1018 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi VELLAPĒDA pusmaratons 2 Liepājā unpaid
1019 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi VELLAPĒDA pusmaratons 2 Liepājā unpaid
1020 Bruno Lazdiņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ķekavas Novads unpaid
1021 Annija Lazdina Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ķekavas Novads unpaid
1022 Carl Fredrick Heine Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cesis unpaid
1023 Vita Heine Sievietes 35 maratons 2 Cesis unpaid
1024 Gundars Reidzāns Pusmaratona kungi Garām ejot/Nanotev.lv pusmaratons Rīga unpaid
1025 Janis Bošs Vīri 30 Ko te notiek? maratons 2, 3 Rīga paid
1026 Anna ARESA Meitenes/Zēni 3 Baldones RN bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1027 Artūrs ARESS Zēni 7 Baldones RN bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1028 Gundars Neļķe Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1029 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Baldone unpaid
1030 Gustavs Gidrevics Jaunieši Velo Saldus pusmaratons Saldus unpaid
1031 Edvards Mūrnieks V 12 SK APEX pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1032 Henrijs Mūrnieks V 12 SK APEX pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1033 Imants Mūrnieks Vīri 40 SK APEX maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7+ Riga paid
1034 Reinis Reinholds Pusmaratona kungi Bro Bro pusmaratons 1 Jaunzemi unpaid
1035 Ronalds Blumbergs Vīri U23 KS sporta klubs maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ikšķile unpaid
1036 kaspars dalbins V 45 rerro serviss pusmaratons 2, 3, 6 dobele paid
1037 Edgars Utrāns V 60 pusmaratons 2, 4, 5, 6, 7 Lapenieki paid
1038 Mārcis Ābelīte Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Mazsalaca unpaid
1039 Emīls Blūms Pusmaratona kungi Metālu Pasaule/Lemeši pusmaratons 2 Rauna unpaid
1040 Emīls Blūms Pusmaratona kungi Metālu Pasaule/Lemeši pusmaratons Rauna unpaid
1041 Māris Zudāns Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ikskile paid
1042 Arvis Neilands V 45 EVERUN pusmaratons 2, 4, 6, 7 Ozolnieki paid
1043 Sigma Astoņi V 12 pusaudzu-mtb 2 Riga unpaid
1044 Ričards Leo Baumanis Meitenes/Zēni 3 LiVelo / Zelta Zeme bernu-velobrauciens 2 Līvāni paid
1045 Imants Laizāns V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
1046 Lauma Lange S 14 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 2 Līvāni paid
1047 Lote Lange S 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 2 Līvāni paid
1048 Dana Alksne Pusmaratona dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
1049 Edmunds Dreimanis V 45 BedRull pusmaratons 1 Rīga paid
1050 Ivars Veide Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ainaži paid
1051 Daniels Jasinkēvičs Jaunieši pusmaratons 1 Ainaži paid
1052 Gatis Šleiņus Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
1053 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
1054 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi unpaid
1055 Reinis Markss Pusmaratona kungi VeloRīts pusmaratons 1 Gulbene paid
1056 Rūdolfs Raudziņš V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 1 Inčukalns paid
1057 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro Bro maratons 1 Jaunzemi paid
1058 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1 Saldus unpaid
1059 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Ape paid
1060 Uldis Sedliņš V 45 Engures Sportam pusmaratons 1 Engure paid
1061 Toms Sedliņš Meitenes/Zēni 3 Engures Sportam bernu-velobrauciens 1 Engure unpaid
1062 Toms Sedliņš Kļūda maratona tipā
Engures Sportam 1 Engure unpaid
1063 Ieva Sedliņa Meitenes/Zēni 5 Engures Sportam bernu-velobrauciens 1 Engure unpaid
1064 Ainārs Apsītis V 45 pusmaratons 1 Mālpils pag. paid
1065 Kaspars Čikste Vīri 40 Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1066 Miks Oskerko Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
1067 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
1068 Reinis Rozenbergs Vīri 30 SK Priekuļi maratons 7 Limbaži paid
1069 Jānis Priževoits Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ķegums unpaid
1070 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre paid
1071 Reinis Rozenbergs Vīri 30 SK Priekuļi maratons 7 Limbaži unpaid
1072 Gatis Grīnšpons Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1 Saldus paid
1073 Kate Skujins S 14 Baltais pusaudzu-mtb 1 Babīte unpaid
1074 Valts Skujins V 12 Baltais pusaudzu-mtb 1 Babīte unpaid
1075 Janis Skujins V 45 Baltais pusmaratons 1 Babīte unpaid
1076 Lauris Celitāns Vīri 40 Garām ejot maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1077 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 1 Dobele paid
1078 Marta Šnepa-Šnepe Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Riga paid
1079 Kārlis Šneps-Šnepe V 45 Riteņvasara pusmaratons 1 Riga paid
1080 Oskars Mellers Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 3, 5, 6, 7 Jūrmala unpaid
1081 Oskars Mellers Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 3, 5, 6, 7 Jūrmala paid
1082 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas MTB cerība pusmaratons 1 Ķekava paid
1083 Artūrs Oščepkovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Tukums paid
1084 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 1 Riga paid
1085 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 Ērgļi paid
1086 Maris Dubra Kļūda maratona tipā
nav-distance 1 Riga unpaid
1087 Kristaps Kreceris Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Tukums paid
1088 Tīna Drauga S 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1089 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1090 Kristers Celitāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
1091 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
1092 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
1093 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Straupe paid
1094 Elīza Dombrovska Sievietes U23 KS Sporta klubs pusmaratons 1 Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads paid
1095 Oskars Sedols Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1096 Ronalds Blumbergs Vīri U23 KS sporta klubs maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ikšķile paid
1097 Renārs Zadvinskis Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
1098 Vjačeslavs Jarošenko Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 1 Liepaja paid
1099 Māris Ločmelis V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1100 Kristaps Egle Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1101 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1102 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1 Dobele paid
1103 Arturs bautris Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
1104 Janis Balodis V 45 pusmaratons 1 Riga unpaid
1105 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Dobele unpaid
1106 Edijs Brambats V 45 PAR BRĪVU LV pusmaratons 1 Rīga paid
1107 Smiltnieks Olafs V 45 PAR BRĪVU LV pusmaratons 1 Rīga paid
1108 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1109 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1110 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1111 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1112 Gints Jakovels Vīri 40 VELOPROFS.LV maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1113 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1 Riga paid
1114 REINIS NORITIS Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 OGRE unpaid
1115 Roberts Straubergs V 14 Baltais pusaudzu-mtb 1 Mārupe paid
1116 Agris Pētersons V 45 BOSCH pusmaratons 1 Rīga paid
1117 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1118 Ingus Reinholds Vīri 40 Jūrmalnieki maratons 1 Jūrmala paid
1119 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 1 Dzelmes paid
1120 Amēlija Žimante Meitenes 9 MTB GROBIŅA bernu-velobrauciens 1 Grobiņa unpaid
1121 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 1 Baldone paid
1122 Krišjānis Vīksna Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Tukums paid
1123 Ēriks Piņķis V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1124 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
1125 Justinas Bieksa Vīri U23 Colibri cycling maratons 1 Vilnius unpaid
1126 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1 Tukums unpaid
1127 Teodors Kambala V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1128 Dominiks Timšans Juniori pusmaratons 1 Rīga paid
1129 Juris Timšans Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
1130 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 1 Salaspils paid
1131 Mārtiņš Paupers Vīri 30 VELOSHOPS maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Upesciems paid
1132 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
1133 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
1134 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1135 Marks Lipsbergs Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 1 Kegums unpaid
1136 Jurijs Mozins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Salaspils unpaid
1137 Martins Viksne Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Līgatnes pagasts paid
1138 Annija Purniņa Meitenes/Zēni 3 DTG-MySport bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1139 Luīze Purniņa Meitenes 7 DTG-MySport bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1140 Rihards Lozbers V 14 DTG-MySport pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1141 Sandis Ķemers Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1142 Andžs Flaksis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1143 Juris Damškalns Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1144 Gints Lūsis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1145 Kārlis Vanags Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1146 Uldis Ālītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1147 Oskars Muižnieks Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1148 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1149 Lauris Purniņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1150 Jurijs Mozins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Salaspils unpaid
1151 Māris Klismets V 45 "VELLAPĒDA" pusmaratons 1 Rīga paid
1152 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1153 Kristaps Zalupe Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Limbazi paid
1154 Patricīja Priede S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1155 Henrijs Ganzburgs V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1156 Pilinieks Raimonds V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1157 Kristers Karlsons V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1158 Milena Karlsone Meitenes 9 ĶEKAVAS NSS bernu-velobrauciens 1, 2 ĶEKAVA paid
1159 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1160 Loreta Vaisūna S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1161 Olivers Vaisūns V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1162 Uldis Robļevskis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1163 Mārtiņš Bramanis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1164 Mārtiņš Gailītis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1165 Oskars Mežals Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1166 Mārtiņš Romanovskis Vīri U23 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1167 Kristaps Kazarevskis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1168 Andris Romanovskis Vīri Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1169 Armands Pivors Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1170 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 1 Rīga paid
1171 Mareks Plētiens V 45 pusmaratons 1 Rauna, Smiltenes nov. paid
1172 Kintija Plētiena Sievietes U23 pusmaratons 1 Rauna, Smiltenes nov. paid
1173 Regnārs Ukins Zēni 9 Livelo bernu-velobrauciens 1 Ādažu novads unpaid
1174 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi Velve MST/ MAPEI pusmaratons 1 Baloži, Ķekavas nov. paid
1175 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones RN pusmaratons 1 Rīga paid
1176 Sergejs Rodionovs V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži unpaid
1177 Renāte Rodionova Vīri U23 ĀdažiVelo maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži unpaid
1178 Lauris Sniķers V 60 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Dobele paid
1179 Aivis Karzons Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1180 Uldis Platnieks Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1181 Oskars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1182 Agris Podiņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1183 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1184 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1185 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1186 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1187 Elza Radziņa S 12 LMT pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1188 Rihards Radziņš Jaunieši LMT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1189 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1190 Artis Pulkstenis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
1191 Igors Vedmeckis Juniori Scarlight Movistar Team pusmaratons 1 Riga paid
1192 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 1 Riga paid
1193 Artis Pulkstenis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 4 talsi unpaid
1194 RAIMO SOLDĀNS Zēni 9 Mītavas Kumeļi bernu-velobrauciens 1 Jelgava unpaid
1195 Rihards Rieka Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1196 Inga Haritonova Sievietes Latvian Cycling Girls maratons 7 Rīga unpaid
1197 Artis Bisnieks Pusmaratona kungi Nav pusmaratons 1 Rīga unpaid
1198 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jēkabpils paid
1199 DAINIS GULBIS Vīri 50 maratons 1 Rīga paid
1200 Tadas Zubrickis Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 1 Kuršėnai paid
1201 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ventspils nov. paid
1202 Deividas Martišauskas Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 1 Kuršėnai paid
1203 Viesturs Kazainis V 60 Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ilzene unpaid
1204 Alise Kazaine Pusmaratona dāmas Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ilzene unpaid
1205 Sandris Kovaļonoks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1206 Daniels Homko Zēni 9 DAKO ZIEMEĻVIDZEME bernu-velobrauciens 1 Limbaži paid
1207 Jānis Homko V 12 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusaudzu-mtb 1 Limbaži paid
1208 Raitis Cielēns Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1209 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 1 Rīga paid
1210 Lauris Biezbārdis V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 1 Rīga paid
1211 Edgars Lacis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga unpaid
1212 Voldemārs Kaktiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ķegums paid
1213 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1 Cēsis paid
1214 Ilvija Ziemele S 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 1 Sigulda paid
1215 Lūkass Svensons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Valmiera unpaid
1216 Kārlis Baltacis Vīri Veloprofs.lv maratons 1 Carnikava paid
1217 Dāvis Kalniņš Jaunieši Velotreniņi.lv pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Sigulda paid
1218 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 1 Rīga paid
1219 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 1 Jaunpieblaga paid
1220 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 1 Jaunpiebalga paid
1221 Jānis Kubliņš Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
1222 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 1 Mārupe unpaid
1223 Andrejs Demjanenko Vīri 40 maratons 1 Jūrmala paid
1224 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 1 Ozolnieku novads paid
1225 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valmiera paid
1226 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 1 Mārupe paid
1227 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Talsi paid
1228 Emīls Freibergs Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Talsi paid
1229 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
1230 Roberts Garda Zēni 9 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1231 AGNIS APSE Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Smiltene unpaid
1232 Andis Ansulis Vīri 50 MTB Grobiņa maratons 1 Grobiņa paid
1233 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
1234 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 1 Saulkrasti paid
1235 Andrius Jurkus Vīri 40 maratons 1 Vilnius paid
1236 Lūkass Svensons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Valmiera paid
1237 Juris Zlobins Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 1 Aknīste paid
1238 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 1 Viesīte paid
1239 Svajūnas Ambrazas Vīri 50 SK S-Sportas maratons 1 Šiauliai paid
1240 Ignas Ambrazas Vīri SK S-Sportas maratons 1 Šiauliai paid
1241 Aleksejs Kovaļonoks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1242 Bruno Noreiko Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
1243 Vladislavs Fesenko Kļūda maratona tipā
Velo+ Bottaribaltic nav-distance 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1244 Almants Kalniņš V 45 MTB Talsi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi unpaid
1245 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 1 Liepāja paid
1246 Egīls Vidžups Vīri 40 eBIKE maratons 1 Spilve paid
1247 Kristers Žukas V 14 pusaudzu-mtb 1 Brocēni paid
1248 Dāvis Aizpurietis Aizpurietis Jaunieši Carnikava pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava paid
1249 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 1 SAldus paid
1250 Kaspars Bajārs Vīri 30 maratons 1 Mārupe unpaid
1251 Ilga Bāliņa Pusmaratona dāmas Bauskas velokomanda pusmaratons 1, 6, 7 Bauska paid
1252 Mindaugas Beržanskis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Klaipėda unpaid
1253 Māris Ešmanis V 45 Geste pusmaratons 1 Ventspils paid
1254 Egīls Dude Vīri 50 maratons 1, 5 Kandava paid
1255 Arvis Eņģelis Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1256 Kaspars Krievs Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1257 Lauris Morovskis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1258 Karīna Krūmiņliepa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1259 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1260 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1261 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1262 Monta Pauloviča Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1263 Jānis Briedis V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1264 Evelīna Emane-Marčenko Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1265 Madara Āboma Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1266 Zane Ķelpe Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1267 Santa Sanija Andrijanova Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1268 Kārlis Klismets Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1269 Oskars Dankbārs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1270 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1271 Artis Fjodorovs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1272 Māris Bogdanovičs Vīri 30 Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1273 Ivo Laktiņš Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Malpils paid
1274 Mikus Herbsts Vīri EMU Mālpils sporta klubs maratons 1 Malpils paid
1275 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Malpils paid
1276 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Malpils paid
1277 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Malpils paid
1278 Mārtins Klints Pusmaratona kungi Krauzers pusmaratons 1 Talsi paid
1279 Ilga Bāliņa Pusmaratona dāmas Bauskas velokomanda pusmaratons 1 Bauska unpaid
1280 Jānis Rubiks Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1281 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1282 Oskars Jaunbērziņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1283 Rainers Zviedris Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1284 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1285 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1286 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1287 Kaspars Zuičiks Jaunieši DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1288 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1289 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
1290 Zigmārs Zučiks Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
1291 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
1292 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
1293 Matīss Buncis V 12 pusaudzu-mtb 1 VENTSPILS paid
1294 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 VENTSPILS paid
1295 Krists Buncis V 14 pusaudzu-mtb 1 VENTSPILS paid
1296 Rodžers Petaks Vīri U23 ZZK maratons 1 Cēsis paid
1297 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga paid
1298 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 1 Ogre unpaid
1299 Ārons Šaicāns Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1300 Juris Bērziņš Vīri 40 maratons 1, 2, 3, 4, 5 Līgatne paid
1301 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 1 Rīga paid
1302 Gaitis Nummurs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Makstenieki, Garkalnes pagasts paid
1303 Mareks Pučinskis V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 1 Mārupe paid
1304 Mārcis Rokjānis Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 1 Sigulda paid
1305 Kaspars Holšteins Vīri 40 mezaterapija.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Lielvārde paid
1306 Aleksandrs Sukhorukovs Vīri maratons 1 Rīga paid
1307 Einārs Pļehņevics Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
1308 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jurmala paid
1309 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1, 4, 5, 6, 7 Ventspils nov. unpaid
1310 Uldis Rubenis Pusmaratona kungi Ledusskapis pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre paid
1311 Toms Hartmanis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Brocēni paid
1312 Ernests Nīmanis Jaunieši pusmaratons 1 Ogre paid
1313 Ernests Nīmanis Kļūda maratona tipā
1 Ogre paid
1314 Roberts Nīmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
1315 Reinis Nīmanis V 45 pusmaratons 1 Ogre paid
1316 Rolands Rozenfelds Kļūda maratona tipā
nav-distance 1 Babīte unpaid
1317 Rolands Rozenfelds V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Babīte unpaid
1318 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
1319 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1320 Matīss Toms Vārna Juniori SK Priekuļi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1321 Jānis Levitass Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1322 Inna Juršēviča Sievietes 35 SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 5, 6 Cēsis unpaid
1323 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 5, 6 Cēsis unpaid
1324 Mārcis Ceijers Vīri 30 SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1325 Ulvis Bērziņš Vīri SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1326 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 5, 6 Cēsis unpaid
1327 Reinis Rozenbergs Vīri 30 SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1328 Jānis Kolego Vīri 30 SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1329 Andris Mašnjuks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
1330 Gediminas Mukas Vīri 40 Velloccino maratons 1 Vilnius unpaid
1331 Andris Habermanis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1332 Māris Lūsis Pusmaratona kungi Baltais pusmaratons 1 Tukums unpaid
1333 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 1 Vecpiebalga paid
1334 Gatis Luberts Vīri 30 KRS/NKUP Smiltene maratons 1 Smiltene paid
1335 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 1 Ikšķile paid
1336 Toms Strēlis Kļūda maratona tipā
VELOSHOPS nav-distance 1 Jaunmārupe paid
1337 Gediminas Mukas Vīri 40 Velloccino maratons 1 Vilnius paid
1338 Evija Vate Pusmaratona dāmas pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Tukums unpaid
1339 MARIS DUBRA Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 1 Riga paid
1340 SERGEJS JAKOVELS Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 1 Riga paid
1341 Test Maksa Vīri 30 nav maratons 1 Sigulda unpaid
1342 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 1 Bauska paid
1343 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 1 Ulbroka paid
1344 Salvis Sarkanābols Vīri 30 mezaterapija.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Baloži paid
1345 Raivo Sarkanābols Vīri 40 mezaterapija.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1346 Andis Miončinskis Vīri 40 mezaterapija.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1347 Katrīna Hansone S 12 Baltais pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1348 Ričards Hansons V 14 Baltais pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1349 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 1 Riga unpaid
1350 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 1 Tukums paid
1351 Nauris Rags Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Sigulda unpaid
1352 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 1 Ogre paid
1353 Edgars Riekstiņš Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
1354 Ādolfs Žunna Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 1 Rīga paid
1355 Vladislavs Peticonoks Vīri 40 Velo+ Bottari Baltic maratons 1, 3, 5, 6, 7 Jurmala paid
1356 Sergejs Kačanovs Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 1, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
1357 Ivo Valdmanis V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 2, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1358 Edijs Silnieks Vīri MTB GROBIŅA maratons 1, 7 Grobiņa unpaid
1359 Andris Jurka Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ape paid
1360 Krišjanis Lejiņš Jaunieši CARNIKAVA pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava unpaid
1361 Krišjanis Lejiņš Jaunieši CARNIKAVA pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava unpaid
1362 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Baldone paid
1363 Raitis Bēmers Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Baldone paid
1364 Mārtins Klints Pusmaratona kungi Krauzers pusmaratons 1 Talsi unpaid
1365 Janis Bošs Vīri 30 BikeBay maratons 1 Rīga paid
1366 Edijs Silnieks Vīri MTB GROBIŅA maratons 1, 7 Grobiņa paid
1367 Justinas Bieksa Kļūda maratona tipā
Colibri cycling nav-distance 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Vilnius unpaid
1368 Jānis Cīmurs Vīri 30 eBIKE maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava paid
1369 Alberts Smilktens Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ikšķile paid
1370 Oskars Saulītis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1371 Ulvis Krišmanis Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 1, 2, 3, 4, 5 Talsi paid
1372 Armands Priede Vīri DTG-Mysport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1373 Igors Mihaļevs Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Viesīte paid
1374 Toms Dinsbergs Vīri 30 Velo Express Scott maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi paid
1375 Atis Paksis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1376 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 6 Cēsis paid
1377 Herberts Pudans Pusmaratona kungi Decathlon pusmaratons 1, 3, 4, 5, 6 Riga paid
1378 Jānis Roberts Kalniņš Meitenes/Zēni 5 Valmieras Velo vienība bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 6, 7 Rencēni paid
1379 Kalvis Kalniņš Pusmaratona kungi Valmieras Velo vienība pusmaratons 1, 2, 3, 6, 7 Rencēni paid
1380 Agris Krievāns Vīri 30 maratons 1, 2, 3, 4, 5 Naukšēni paid
1381 Helvijs Sebris Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1382 Jānis Pētersons Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi paid
1383 Tomass Kalniņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valmiera unpaid
1384 Lācis Ivars V 45 Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 VALKA paid
1385 Jānis Vīlips V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1386 Anita Muižniece S 45 DTG-Mysport pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1387 Alvis Bringulis Vīri U23 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1388 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1389 Jānis Ratnieks V 45 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1390 Reinis Kancēvičs Juniori Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1391 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1392 Līga Actiņa Sievietes 35 LiVelo / Zelta Zeme maratons 1, 2, 3, 4, 5 Līvāni paid
1393 Jānis Bautris Vīri 40 Black Label maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7+ Riga paid
1394 Jānis Bibis Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Grobiņa paid
1395 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1396 Sandris Liepins Vīri nav maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Salaspils unpaid
1397 Henrihs Damroze Vīri 40 maratons 1, 2, 3, 4, 5 RĪGA paid
1398 Valdis Ukins Vīri 40 maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādažu novads paid
1399 Kaspars Zučiks Jaunieši pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga unpaid
1400 Jānis Roberts Kalniņš Meitenes/Zēni 5 Valmieras Velo vienība bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 6, 7 Rencēni unpaid
1401 Kalvis Kalniņš Pusmaratona kungi Valmieras Velo vienība pusmaratons 1, 2, 3, 6, 7 Rencēni unpaid
1402 Artis Fjodorovs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 1, 2, 3, 4, 7 Ilūkste, Ilūkstes nov. unpaid
1403 NATALIJA PROFJEVA Kļūda maratona tipā
nav-distance 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jelgava unpaid
1404 Jānis Bisenieks Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 2, 3, 4, 6, 7 Rīga paid
1405 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1406 Jānis Bērziņš Vīri 40 Giant & Liv Team Latvia maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cēsis paid
1407 MARTA RADOMIŠĶE S 12 MTB Nīca pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5 Nīca paid
1408 INDRA RADOMIŠĶE Pusmaratona dāmas MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Nīca paid
1409 Viktors Baumanis V 60 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Riga paid
1410 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi Stopiņi Velo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Stopiņi paid
1411 Raivis Riežnieks Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
1412 Armands Freidenfelds Vīri 50 maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Skrundas nov. Nīkrāces pag. paid
1413 Anita Antone Sievietes Latvian Cycling Girls maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Baldone paid
1414 Mārtiņš Bērzājs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2, 4, 5, 6 Saldus paid
1415 Ivars Jurbergs Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Iecava, Latvia unpaid
1416 Eduards Krumovics Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Iecava, Latvia unpaid
1417 Reinis Lapiņš Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Iecava, Latvia unpaid
1418 Verners Rinkovičs Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Iecava, Latvia unpaid
1419 Janis Rukke Vīri 40 Krauzers MTB maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi paid
1420 Juris Bērziņš Vīri 40 maratons 1, 2, 3, 4, 5 Līgatne unpaid
1421 Matīss Reinšmits Vīri U23 Carnikava/Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 3, 4, 6, 7 Carnikava paid
1422 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1423 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1424 Eduards Rieksts Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
1425 Pēteris Birkants Vīri 30 NN Sporta klubs maratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1426 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1427 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1428 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Salaspils paid
1429 Rolands Zarītis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1430 Matiss Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ventspils paid
1431 Uldis Sakne V 45 RUMS pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ventspils paid
1432 Oskars Bondars Zēni 7 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1433 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 4, 5, 6 Ķekava paid
1434 Armands Eglītis Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Saurieši paid
1435 Edzus Cabulis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cesis paid
1436 Mārtiņš Āboliņš Zēni 7 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi unpaid
1437 Renārs Vaitkevics V 12 Flatland Warriors pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jaunbērze paid
1438 Samanta Luberte Meitenes 9 KRS/NKUP Smiltene bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Smiltene unpaid
1439 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2, 3, 4, 6 SALDUS paid
1440 Martins Sergijevics Zēni 7 Velo Express Scott bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jelgava paid
1441 Marks Sergijevics Jaunieši Velo Express Scott pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jelgava paid
1442 Artjoms Sergijevics Juniori Velo Express Scott pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jelgava paid
1443 Kārlis Mazurs Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6 Jūrmala paid
1444 Uldis Volgemuts V 45 MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Grobina, Grobinas nov. paid
1445 Kaspars Kravalis Pusmaratona kungi MAPEI pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1446 Normunds Griestiņš Vīri 30 Erica Synths maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Madona paid
1447 Aivars Dārznieks Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Lizums paid
1448 Raimonds Straume V 45 FizioAG_MTB team pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1449 Gatis Poltiņņikovs Pusmaratona kungi FizioAG_MTB team pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1450 Andris Sniķeris Pusmaratona kungi FizioAG_MTB team pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1451 Andis Jonāns Pusmaratona kungi FizioAG_MTB team pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1452 Artūrs Grīnbergs Pusmaratona kungi FizioAG_MTB team pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1453 Alvils Pētersons V 14 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1454 Māris Priede V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ķekava paid
1455 Gundars Lazdans Vīri 50 RK Liepāja maratons 1, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
1456 Andris Rancāns Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1457 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1458 Rihards Bondars V 12 pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1459 Ēriks Bondars Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1460 Aigars Lebedoks V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1461 Jurijs Mozins Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Salaspils unpaid
1462 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Ķekava paid
1463 Andrejs Ziema V 45 SK Piebalga pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Kocēni paid
1464 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 1, 3, 5, 6, 7 Jaunpils paid
1465 Viktors Borisovskis Pusmaratona kungi Skonto pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1466 Ādolfs Žunna Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1467 Dzintars Ausmanis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Kuldiga paid
1468 Jānis Pētersons Pusmaratona kungi Nav pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi unpaid
1469 Katrīna Jaunslaviete-Kipure Sievietes ZZK maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ugeres paid
1470 Reinis Nartišs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1471 Ivars Romancevics Vīri 30 KS SPORTAKLUBS maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jekabpils paid
1472 Pēteris Caune Vīri 30 Valmieras Velo Vienība maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valmiera paid
1473 Deniss Galiņš Vīri 40 Trakās bites maratons 1, 2, 5, 6, 7 Dreilini paid
1474 Jānis Dansons Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Blāzma paid
1475 Jēkabs Vītols Vīri U23 Veloprofs.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1476 Mārtiņš Jansons V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1477 Jānis Beļēvičs Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1478 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1479 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1480 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1481 Una Lagzdiņā S 14 MTB Nīca pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Nīca paid
1482 Kārlis Ārvalds Mūsiņš Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Nīca paid
1483 Jānis Brūklis V 45 MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Nīca paid
1484 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Nīca paid
1485 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas velokomanda pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Bauska paid
1486 Aivars Galigins Vīri 40 Bauskas velokomanda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Bauska paid
1487 Aivars Skridulis Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1488 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-MySport pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6 Riga paid
1489 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-MySport pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6 Riga unpaid
1490 Dzintars Osītis Vīri 50 individuāli maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Preikuļi unpaid
1491 Guntis Šverns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Sunīši paid
1492 Valērija Semeņenko Meitenes 7 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1493 Deniss Semeņenko V 12 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
1494 Karolaina Druka-Jaunzeme Meitenes 7 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1495 Aiga Paegle S 45 MTB Garkalne pusmaratons 1, 3, 4, 5, 6 Garkalne paid
1496 Imants Šnitko Vīri 40 O2 Team maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre paid
1497 Vitālijs Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 3, 5, 6, 7 Garkalne paid
1498 Māris Trepša V 45 MTB Garkalne pusmaratons 1, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1499 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1500 Ernests Neļķe Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1501 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne unpaid
1502 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne unpaid
1503 Ernests Neļķe Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne unpaid
1504 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1505 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1506 Atis Neļķe V 45 MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1507 Kristaps Vēveris Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Sejas novads paid
1508 Rauls Ukins Jaunieši pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādažu novads paid
1509 Guntis Šverns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Sunīši unpaid
1510 Guntis Šverns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Sunīši paid
1511 Guntis Šverns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sunīši unpaid
1512 Andris Stalidzāns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sunīši unpaid
1513 Gatis Pētersons Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6 Ogre paid
1514 Mārcis Viškints Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cēsis paid
1515 Artūrs Gabaliņš Vīri 30 MTB Grobiņa maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
1516 Jānis Plakanis Pusmaratona kungi elpo pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Ķekavas nov. unpaid
1517 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Valmiera unpaid
1518 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Valmiera unpaid
1519 Aigars Žukovskis Pusmaratona kungi Elpo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1520 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1521 Tīna Teiviša Meitenes 9 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1522 Lība Teiviša Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1523 Janis Teiviss Vīri 40 Virsotne/MARMOT maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1524 Dinārs Mihailovs Vīri maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1525 Alens Šaicāns Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1526 Sofija Šaicāne Meitenes 9 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1527 Edijs Šaicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1528 Kaspars Čipots Vīri 40 #GroheTeamLatvia maratons 1, 2, 3, 6, 7 Rīga paid
1529 Uldis Leimanis