Mūsu jautājumi un atbildes no Kaspara Škinča

Kaspars Škinčs - Radisson Blu Konferenču un pasākumu centra pārzinis. Šoziem piedalījās projektā Pedal for no Medal (ar velo no Rīgas līdz Sočiem!)

Kāpēc Tu brauc ar riteni?
Ar riteni braucu ikdienā uz darbu, no darba un citās darīšanās, arī ziemā jebkuros laikapstākļos :) Tas ir ērti un var nokļūt jebkur Rīgā ļoti ātri. Un pats galvenais, tas ir veselīgi. Tāpēc man patīk braukt ar riteni.

Kādos velomaratonos un citās sacensībās piedalies?

Pagājušo gadu piedalījos ļoti daudzos seriālos. Populārājos visos - SEB, Trek kauss, Vivus protams :), arī šosejas, bet šogad domāju startēt mazāk sacensībās un vairāk laika veltīt garākiem daudzdienu velo ceļojumiem. Bet noteikti turpināšu piedalīties Vivus maratonā.

Kāpēc piedalies Vivus.lv MTB maratonā?

Vivus.lv MTB maratonā piedalos, jo tā, tiešām, ir cīņa ne tikai ar citiem braucējiem, bet ar sevi, tas ir grūts un sasniedzot finišu ir ļoti liels gandarījums.

Trīs lietas, kas Tev patīk Vivus.lv MTB maratonos vai ar ko tie atšķiras?

Tas noteikti stipri atšķiras no visiem pārējiem seriāliem. Šis, pēc manām domām, ir, iespējams, vienīgais seriāls, ko var nosaukt par MTB.

Vai turpmāk brauksi Vivus.lv MTB maratonā?

Ja man tagad būtu jāizvēlas tikai vienu seriālu, kur es vēlētos braukt sacensību sezonas garumā, tad tas noteikti būs Vivus.lv MTB maratons. Turpmāk noteikti braukšu!

Mūsu jautājumi un atbildes no Kaspara Škinča