Ar Rietumu-Delfin dubultuzvaru Tukumā turpinās Vivus.lv MTB Maratons 2015. gada sezona

Svētdien, 24. maijā sporta un atpūtas kompleksā Milzkalns pie Tukuma notika “Vivus.lv” MTB Maratons 2. posms.

50 kilometru garajā TREK distancē vīriešu ieskaitē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dmitrijs Sorokins (Rietumu-Delfin), kurš arī kļuvis par LMT Līdera krekla īpašnieku un kopvērtējuma līderi pēc diviem posmiem.

Sieviešu konkurencē ātrākā bija Dmitrija komandas biedrene Lelde Ardava, kura saglabā Radisson Blu Līderes kreklu.

Pirmo vasarīgo maija dienu gandrīz 1000 kalnu riteņbraukšanas profesionāļu un entuziastu pavadīja Tukuma apkaimē, kur sporta un atpūtas kompleksā Milzkalns norisinājās 20145 gada sezonas Vivus.lv MTB Maratona otrais posms.

Ar ļoti lielu interesi tika gaidīts TREK distances (50km) starts, jo Tukuma posmā nepiedalījās pirmā posma uzvarētāji Mārtiņš Blūms un Arnis Pētersons. Tas nozīmēja, ka Vivus.lv MTB Maratonā būs jauns kopvērtējuma līderis. Jau no brauciena pirmajiem kilometriem vadībā izvirzījās Rietumu-Delfin, Volkswagen-Veloprofs.lv un Sportlife Cycling Team komandas braucēji. Pēc grūtajā un kalnainajā trasē pavadītajām 2 stundām  un veikatajiem 50km (kopējā augstuma starpība 1200m), spēcīgākais šodien izrādījās Dmitrijs Sorokins (Rietumu-Delfin), otrais Oskars Muižnieks, bet trešais Ivars Prokofjevs (abi Sportlife Cycling Team).

Tāpat kā pirmajā posmā Ventspilī, arī Tukumā sieviešu konkurencē  pārliecinošu uzvaru izcīnīja Lelde Ardava, kura saglabā Radisson Blu Līderes kreklu, otrajā vietā Ingrīda Šmite (Sportlife Cycling team) un trešā Mari-Liis Mottus (Haanja rattaklubi, Igaunija).

Šogad ļoti spraiga cīņa notiek tradicionāli populārajā Latvijas Valsts Mežu Pusmaratonā, kur uz starta izgāja gandrīz 500 riteņbraucēju. 25km distancē viss goda pjedestāls Sportlife Cycling komandai - pirmais Zigmārs Zučiks, otrais Toms Knostenbergs un trešais viņu velomeistars Raivis Jansons.

Ātrākā no dāmām pusmaratona distance Ieva Strēle, otrā Dace Čerņavska, trešā Līna Berga.

Pēc sacensībām ikviens dalībnieks saņēma garšīgas pusdienas no pašmāju pārtikas ražotājiem Nākotne, Latvijas Maiznieks, Garīši un Balticovo.

Vivus.lv MTB Maratons trešais posms jau 7. jūnijā Baldonē, atpūtas centrā Riekstukalns.

Vairāk par Vivus.lv MTB Maratonu, rezultāti, foto un videogalerijas – www.mtb-maratons.lv

Ar Rietumu-Delfin dubultuzvaru Tukumā turpinās Vivus.lv MTB Maratons 2015. gada sezona