7. posms - Ape - rezultāti pa distancēm (labots: 10.09.2022. 17:22:09)

2. posma rezultāti - Alūksne, 21/05/2022

3. posma rezultāti - Alūksne, 22/05/2022

4. posma rezultāti - Talsi, 09/07/2022

5. posma rezultāti - Talsi, 10/07/2022

6. posma rezultāti - Cēsis, 07/08/2022

# Maratons-100km
# Pusmaratons-50km
# Pierobežas velobrauciens-22km
# Pusaudžu-22km

Maratons - 100km

pos. (v)  grupāDalībnieks (Nr)            -     Laiks   -t dist  kmh PunktiD  Pārstāv                        
 1   (1)  V    Mārtiņš Blūms (302)              4:13:12          23,6 1500    CST PostNL Bafang                        
 2   (1)  V 30 Oskars Muižnieks (10)            4:13:16 +0:00:04 23,6 1495    DTG-MySport                              
 3   (2)  V 30 Māris Bogdanovičs (11)           4:17:25 +0:04:13 23,3 1492    Giant & Liv Team Latvia                  
 4   (3)  V 30 Lauris Purniņš (12)              4:21:04 +0:07:52 22,9 1489    DTG-MySport                              
 5   (2)  V    Kaspars Serģis (17)              4:28:37 +0:15:25 22,3 1487    Giant & Liv Team Latvia                  
 6   (3)  V    Sandijs Klavins (13)             4:29:47 +0:16:35 22,2 1485    VELO EXPRESS SCOTT                       
 7   (4)  V 30 Kārlis Vanags (16)               4:33:59 +0:20:47 21,8 1484    DTG-MySport                              
 8   (5)  V 30 Gints Lūsis (15)                 4:33:59 +0:20:47 21,8 1483    DTG-MySport                              
 9   (6)  V 30 Jānis Priževoits (105)           4:35:02 +0:21:50 21,8 1482    Veloprofs.lv                             
 10  (4)  V    Kristers Kovgers (20)            4:35:02 +0:21:50 21,8 1481    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 11  (7)  V 30 Aivars Dārznieks (22)            4:36:21 +0:23:09 21,7 1480    Veloprofs.lv                             
 12  (8)  V 30 Justinas Ožiūnas (303)           4:37:40 +0:24:28 21,6 1479    Colibri Cycling                          
 13  (9)  V 30 Konstantins Smotrovs (62)        4:37:46 +0:24:34 21,6 1478    eBIKE                                    
 14  (5)  V    Kārlis Baltacis (23)             4:38:01 +0:24:49 21,5 1477    Veloprofs.lv                             
 15  (10) V 30 Toms Dinsbergs (21)              4:41:36 +0:28:24 21,3 1476    VELO EXPRESS SCOTT                       
 16  (1)  V 40 Reinis Nartišs (237)             4:42:25 +0:29:13 21,2 1475    VELO EXPRESS SCOTT                       
 17  (2)  V 40 Roberts Draugs (28)              4:42:27 +0:29:15 21,2 1474    VELO EXPRESS SCOTT                       
 18  (3)  V 40 Mārtiņš Puriņš (26)              4:42:27 +0:29:15 21,2 1473    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 19  (1)  V 50 Dzintars Osītis (31)             4:42:40 +0:29:28 21,2 1472                                             
 20  (4)  V 40 Janis Teiviss (34)               4:43:25 +0:30:13 21,1 1471    Virsotne/MARMOT                          
 21  (1)  V U23Jēkabs Vītols (96)               4:45:04 +0:31:52 21,0 1470    Veloprofs.lv                             
 22  (11) V 30 Paulius Natalevičius (471)       4:45:10 +0:31:58 21,0 1469    Colibri Cycling                          
 23  (12) V 30 Mārcis Ābelīte (328)             4:46:50 +0:33:38 20,9 1468    Veloprofs.lv                             
 24  (5)  V 40 Artis Žugs (459)                 4:54:37 +0:41:25 20,3 1467    VELO EXPRESS SCOTT                       
 25  (2)  V U23Artis Fjodorovs (49)             4:54:47 +0:41:35 20,3 1466    Giant & Liv Team Latvia                  
 26  (6)  V 40 Kaspars Stupelis (319)           4:56:20 +0:43:08 20,2 1465    Metālu Pasaule                           
 27  (13) V 30 Gatis Svētiņš (24)               4:56:20 +0:43:08 20,2 1464    DTG-MySport                              
 28  (14) V 30 Andris Habermanis (106)          4:56:33 +0:43:21 20,2 1463    Velo klubs Sigulda                       
 29  (2)  V 50 Alar Reiska (479)                4:57:05 +0:43:53 20,1 1462    Haanja RK                                
 30  (15) V 30 Aivars Skridulis (35)            4:57:47 +0:44:35 20,1 1461    Veloprofs.lv                             
 31  (16) V 30 Edzus Cabulis (358)              4:57:47 +0:44:35 20,1 1460                                             
 32  (7)  V 40 Jānis Vanags (276)               5:00:27 +0:47:15 19,9 1459    Valmieras Velo Vienība                   
 33  (8)  V 40 Gatis Anerauds (311)             5:01:50 +0:48:38 19,8 1458                                             
 34  (17) V 30 Janis Bošs (111)                 5:03:03 +0:49:51 19,7 1457    BikeBay                                  
 35  (18) V 30 Tomas Bumbulevičius (206)        5:03:06 +0:49:54 19,7 1456    After Stats                              
 36  (19) V 30 Aigars Kalnups (278)             5:03:07 +0:49:55 19,7 1455                                             
 37  (9)  V 40 Gatis Bormanis (100)             5:03:12 +0:50:00 19,7 1454    VELO EXPRESS SCOTT                       
 38  (10) V 40 Sandris Šika (316)               5:03:14 +0:50:02 19,7 1453    3.RNC                                    
 39  (11) V 40 Guntis Šeflers (313)             5:03:17 +0:50:05 19,7 1452                                             
 40  (1)  S    Katrīna Jaunslaviete-Kipure (65)
                                                5:03:43 +0:50:31 19,7 1451    ZZK                                      
 41  (20) V 30 Jānis Cīmurs (50)                5:05:09 +0:51:57 19,6 1450    eBIKE                                    
 42  (12) V 40 Valdis Ukins (30)                5:06:21 +0:53:09 19,5 1449    Carnikava                                
 43  (3)  V 50 Gints Bukovskis (315)            5:08:43 +0:55:31 19,4 1448    Tet                                      
 44  (21) V 30 Mārtiņš Lejiņš (317)             5:08:46 +0:55:34 19,4 1447                                             
 45  (22) V 30 Artis Ludboržs (69)              5:08:56 +0:55:44 19,4 1446    DTG-Mysport                              
 46  (23) V 30 Juris Āboliņš (238)              5:09:10 +0:55:58 19,4 1445    mamadaba                                 
 47  (6)  V    Andris Romanovskis (108)         5:09:53 +0:56:41 19,3 1444    Ogre/Nesēdi mājās                        
 48  (24) V 30 Raitis Cielēns (306)             5:09:58 +0:56:46 19,3 1443                                             
 49  (7)  V    Kristaps Kārkliņš (61)           5:10:41 +0:57:29 19,3 1442    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 50  (13) V 40 Ģirts Jakuška (48)               5:10:51 +0:57:39 19,3 1441    Baldones velokomanda                     
 51  (14) V 40 Andris Rozītis (318)             5:10:52 +0:57:40 19,3 1440    ZZK                                      
 52  (25) V 30 Dainis Homko (312)               5:11:27 +0:58:15 19,2 1439    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 53  (15) V 40 Ints Lērme (307)                 5:11:27 +0:58:15 19,2 1438    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 54  (16) V 40 Kristaps Egle (39)               5:13:23 +1:00:11 19,1 1437    Velo klubs Sigulda                       
 55  (17) V 40 Kristaps Zalupe (242)            5:13:23 +1:00:11 19,1 1436    Velo klubs Sigulda                       
 56  (18) V 40 Lauris Celitāns (38)             5:14:22 +1:01:10 19,0 1435    Garām ejot                               
 57  (26) V 30 Einārs Pļehņevics (74)           5:15:38 +1:02:26 19,0 1434                                             
 58  (27) V 30 Jānis Kolego (45)                5:15:53 +1:02:41 18,9 1433    SK Priekuļi                              
 59  (19) V 40 Ivo Levāns (71)                  5:16:05 +1:02:53 18,9 1432    Flying hedgehog                          
 60  (8)  V    Helvijs Sebris (369)             5:16:37 +1:03:25 18,9 1431                                             
 61  (9)  V    Andris Sarksņa (468)             5:16:51 +1:03:39 18,9 1430    Velotreniņi.lv                           
 62  (20) V 40 Andis Miončinskis (78)           5:17:03 +1:03:51 18,9 1429    mezaterapija.lv                          
 63  (1)  S 35 Lelde Ardava (121)               5:17:07 +1:03:55 18,9 1428    Veloprofs.lv                             
 64  (10) V    Roberts Birkants (64)            5:17:14 +1:04:02 18,9 1427    NN Sporta klubs                          
 65  (28) V 30 Rihards Ganuļevičs (464)         5:18:45 +1:05:33 18,8 1426    4Finance                                 
 66  (21) V 40 Mārtiņš Šķiņķis (362)            5:19:16 +1:06:04 18,7 1425    DTG-MySport                              
 67  (4)  V 50 Vladimir Beljajev (361)          5:19:27 +1:06:15 18,7 1424    Tartu SK Velo                            
 68  (22) V 40 Arvis Eņģelis (77)               5:20:13 +1:07:01 18,7 1423    ĀdažiVelo                                
 69  (5)  V 50 Māris Zudāns (171)               5:20:13 +1:07:01 18,7 1422    KS Sporta klubs                          
 70  (23) V 40 Ričards Jakobsons (220)          5:20:31 +1:07:19 18,7 1421    EMU Mālpils sporta klubs                 
 71  (29) V 30 Jānis Vējons (352)               5:20:57 +1:07:45 18,6 1420    Tet                                      
 72  (2)  S    Beate Kovgere (194)              5:20:59 +1:07:47 18,6 1419    EMU Mālpils sporta klubs                 
 73  (11) V    Ādolfs Žunna (360)               5:21:30 +1:08:18 18,6 1418    ROADEX                                   
 74  (30) V 30 Toms Skujiņš (485)               5:21:30 +1:08:18 18,6 1417    ROADEX                                   
 75  (24) V 40 Renārs Kupčs (309)               5:21:47 +1:08:35 18,6 1416    Velo Outlets                             
 76  (31) V 30 Edgars Kursitis (279)            5:21:48 +1:08:36 18,6 1415                                             
 77  (32) V 30 Jānis Vaitkevics (44)            5:22:09 +1:08:57 18,6 1414    Flatland Warriors                        
 78  (33) V 30 Valdis Eglītis (67)              5:22:09 +1:08:57 18,6 1413    Flatland Warriors                        
 79  (6)  V 50 Armands Freidenfelds (85)        5:23:10 +1:09:58 18,5 1412                                             
 80  (25) V 40 Kaspars Holšteins (41)           5:24:28 +1:11:16 18,4 1411    mezaterapija.lv                          
 81  (34) V 30 Normunds Griestiņš (37)          5:25:20 +1:12:08 18,4 1410    Erica Synths                             
 82  (35) V 30 Mārcis Viškints (495)            5:25:57 +1:12:45 18,4 1409    Cēsis                                    
 83  (26) V 40 Māris Klismets (382)             5:27:10 +1:13:58 18,3 1408    Vellapēda                                
 84  (36) V 30 Mārtiņš Paupers (52)             5:27:16 +1:14:04 18,3 1407    VELOSHOPS                                
 85  (27) V 40 Raivo Sarkanābols (75)           5:27:17 +1:14:05 18,3 1406    mezaterapija.lv                          
 86  (12) V    Reinis Juršēvičs (66)            5:27:25 +1:14:13 18,3 1405    SK Priekuļi                              
 87  (37) V 30 Reinis Rozenbergs (117)          5:27:26 +1:14:14 18,3 1404    SK Priekuļi                              
 88  (28) V 40 Martin Meltsov (198)             5:27:28 +1:14:16 18,3 1403    Haanja Rattaklubi                        
 89  (3)  S    Anita Antone (122)               5:29:25 +1:16:13 18,2 1402    Latvian Cycling Girls                    
 90  (29) V 40 Andris Semjonovs (374)           5:29:59 +1:16:47 18,1 1401    Dako ziemeļvidzeme                       
 91  (38) V 30 Ivo Laktiņš (179)                5:30:57 +1:17:45 18,1 1400    EMU-Mālpils sporta klubs                 
 92  (30) V 40 Andris Jurka (135)               5:31:36 +1:18:24 18,0 1399    VELO EXPRESS SCOTT                       
 93  (4)  S    Evelīna Ermane-Marčenko (160)
                                                5:31:59 +1:18:47 18,0 1398    Giant & Liv Team Latvia                  
 94  (31) V 40 Raitis Zalitis (299)             5:34:37 +1:21:25 17,9 1397                                             
 95  (39) V 30 Edgars Sijāts (300)              5:34:38 +1:21:26 17,9 1396    Priekuļi                                 
 96  (7)  V 50 Egīls Dude (239)                 5:35:05 +1:21:53 17,9 1395                                             
 97  (40) V 30 Artūrs Ronis (463)               5:37:07 +1:23:55 17,7 1394                                             
 98  (32) V 40 Janis Prindulis (196)            5:37:34 +1:24:22 17,7 1393                                             
 99  (41) V 30 Pēteris Caune (152)              5:37:46 +1:24:34 17,7 1392    Valmieras Velo vienība                   
 100 (13) V    Oskars Sedols (324)              5:38:01 +1:24:49 17,7 1391                                             
 101 (5)  S    Zane Priede (63)                 5:38:02 +1:24:50 17,7 1390    Giant & Liv Team Latvia                  
 102 (42) V 30 Sandis Ķemers (363)              5:38:30 +1:25:18 17,7 1389    DTG-MySport                              
 103 (8)  V 50 Jānis Vimba (462)                5:39:02 +1:25:50 17,6 1388    VVV                                      
 104 (43) V 30 Aigars Krauklis (79)             5:39:05 +1:25:53 17,6 1387    #GroheTeamLatvia                         
 105 (14) V    Dāvis Pazars (440)               5:39:14 +1:26:02 17,6 1386    DTG-Mysport                              
 106 (44) V 30 Jānis Bibis (308)                5:39:47 +1:26:35 17,6 1385    MTB Grobiņa                              
 107 (15) V    Edijs Silnieks (134)             5:39:47 +1:26:35 17,6 1384    MTB Grobiņa                              
 108 (33) V 40 Sentis Kārkliņš (321)            5:40:05 +1:26:53 17,6 1383    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 109 (45) V 30 Kaspars Artamonovs (377)         5:41:13 +1:28:01 17,5 1382                                             
 110 (34) V 40 Juris Veldre (436)               5:41:14 +1:28:02 17,5 1381                                             
 111 (46) V 30 Zigmārs Bērziņš (301)            5:43:48 +1:30:36 17,4 1380    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 112 (9)  V 50 Vilnis Klinovičs (367)           5:45:48 +1:32:36 17,3 1379                                             
 113 (3)  V U23Ronalds Blumbergs (297)          5:47:32 +1:34:20 17,2 1378    KS Sporta klubs                          
 114 (35) V 40 Ēriks Voroņins (373)             5:47:52 +1:34:40 17,2 1377    Baldones velokomanda                     
 115 (47) V 30 Artis Kalniņš (391)              5:49:24 +1:36:12 17,1 1376    SK Piebalga                              
 116 (48) V 30 Kārlis Mazurs (330)              5:50:46 +1:37:34 17,1 1375                                             
 117 (36) V 40 Gaitis Nummurs (304)             5:51:51 +1:38:39 17,0 1374    VELO EXPRESS SCOTT                       
 118 (49) V 30 Oskars Lubavs (492)              5:51:54 +1:38:42 17,0 1373    Stopiņi velo                             
 119 (37) V 40 Ingars Gudermanis (455)          5:53:16 +1:40:04 16,9 1372                                             
 120 (38) V 40 Aivars Galigins (119)            5:53:21 +1:40:09 16,9 1371    Bauskas velokomanda                      
 121 (50) V 30 Gatis Poltiņņikovs (354)         5:54:08 +1:40:56 16,9 1370    FizioAG_MTB team                         
 122 (51) V 30 Andris Sniķeris (353)            5:54:08 +1:40:56 16,9 1369    FizioAG_MTB team                         
 123 (10) V 50 Gundars Lazdans (81)             5:54:10 +1:40:58 16,9 1368    RK Liepāja                               
 124 (52) V 30 Gatis Luberts (136)              5:56:13 +1:43:01 16,8 1367    KRS/NKUP Smiltene                        
 125 (39) V 40 Mārtiņš Lasmanis (350)           5:56:44 +1:43:32 16,8 1366                                             
 126 (11) V 50 Artis Buliņš (435)               5:57:17 +1:44:05 16,7 1365                                             
 127 (40) V 40 Paulis Snipke (80)               5:57:48 +1:44:36 16,7 1364    mezaterapija.lv                          
 128 (53) V 30 Uldis Selga (335)                5:58:00 +1:44:48 16,7 1363    VELO EXPRESS SCOTT                       
 129 (41) V 40 Lauris Morovskis (310)           5:58:11 +1:44:59 16,7 1362    ĀdažiVelo                                
 130 (54) V 30 Edijs Jurgensons (383)           5:58:29 +1:45:17 16,7 1361    Fast Trak Ogre                           
 131 (42) V 40 Māris Trepša (370)               5:58:29 +1:45:17 16,7 1360    MTB Garkalne                             
 132 (43) V 40 Raitis Bēmers (84)               6:01:15 +1:48:03 16,6 1359    Baldones velokomanda                     
 133 (55) V 30 Jānis Auziņš (366)               6:01:31 +1:48:19 16,5 1358                                             
 134 (12) V 50 Jānis Briedis (498)              6:02:26 +1:49:14 16,5 1357    ĀdažiVelo                                
 135 (56) V 30 Gints Sluckis (376)              6:02:58 +1:49:46 16,5 1356                                             
 136 (13) V 50 Aigars Krasts (236)              6:03:28 +1:50:16 16,5 1355                                             
 137 (14) V 50 Jānis Rutkups (400)              6:03:35 +1:50:23 16,5 1354    LiVelo / Zelta Zeme                      
 138 (44) V 40 Andris Dimants (472)             6:03:59 +1:50:47 16,4 1353    TRITANS TRIATHLON TEAM                   
 139 (45) V 40 Juris Zlobins (3)                6:05:14 +1:52:02 16,4 1352    Selonia                                  
 140 (57) V 30 Ivars Romancevics (55)           6:05:14 +1:52:02 16,4 1351    KS Sporta klubs                          
 141 (2)  S 35 Dana Sila (454)                  6:05:30 +1:52:18 16,4 1350    Selonia                                  
 142 (58) V 30 Alvis Zelčs (392)                6:05:43 +1:52:31 16,4 1349    Valmieras Velo Vienība                   
 143 (16) V    Emīls Blūms (329)                6:05:51 +1:52:39 16,4 1348    Metālu Pasaule                           
 144 (59) V 30 Ričards Krims (379)              6:06:02 +1:52:50 16,3 1347    Elpo                                     
 145 (46) V 40 Verners Rinkovičs (322)          6:06:21 +1:53:09 16,3 1346    Velo Iecava                              
 146 (47) V 40 Māris Priede (323)               6:06:21 +1:53:09 16,3 1345                                             
 147 (48) V 40 Egīls Pilenieks (327)            6:07:09 +1:53:57 16,3 1344    Ķekavas MTB cerība                       
 148 (60) V 30 Ģirts Markovs (344)              6:07:22 +1:54:10 16,3 1343    mammadaba                                
 149 (61) V 30 Jānis Ulmanis (144)              6:09:05 +1:55:53 16,2 1342                                             
 150 (62) V 30 Elvijs Millers (384)             6:11:44 +1:58:32 16,1 1341    Velo+ Bottari Baltic                     
 151 (49) V 40 Ivars Jurbergs (411)             6:11:53 +1:58:41 16,1 1340    Velo Iecava                              
 152 (63) V 30 Reinis Lapiņš (398)              6:11:55 +1:58:43 16,1 1339    Velo Iecava                              
 153 (64) V 30 Uldis Mors (222)                 6:12:10 +1:58:58 16,1 1338                                             
 154 (50) V 40 Andrejs Demjanenko (166)         6:12:35 +1:59:23 16,1 1337                                             
 155 (65) V 30 Igors Mihaļevs (491)             6:12:36 +1:59:24 16,1 1336    Selonia                                  
 156 (15) V 50 Raimonds Straume (387)           6:12:59 +1:59:47 16,0 1335    FizioAG_MTB team                         
 157 (66) V 30 Andis Jonāns (420)               6:12:59 +1:59:47 16,0 1334    FizioAG_MTB team                         
 158 (67) V 30 Artūrs Grīnbergs (419)           6:12:59 +1:59:47 16,0 1333    FizioAG_MTB team                         
 159 (4)  V U23Gustavs Harijs Ābele (486)       6:13:25 +2:00:13 16,0 1332                                             
 160 (51) V 40 Mareks Ratnieks (389)            6:14:26 +2:01:14 16,0 1331    mammadaba                                
 161 (68) V 30 Matīss Liepiņš (202)             6:15:05 +2:01:53 15,9 1330                                             
 162 (16) V 50 Druvis Paeglis (386)             6:16:29 +2:03:17 15,9 1329    Valmieras Velo vienība                   
 163 (17) V 50 Edijs Kudiņš (396)               6:17:20 +2:04:08 15,9 1328    Ādaži Velo                               
 164 (69) V 30 Edgars Ārgalis (320)             6:19:33 +2:06:21 15,8 1327    Velohooligans/Keizari-1                  
 165 (70) V 30 Roberts Mišurovs (397)           6:20:44 +2:07:32 15,7 1326    Beer Team                                
 166 (18) V 50 Dainis Gulbis (87)               6:21:58 +2:08:46 15,7 1325                                             
 167 (71) V 30 Mārtiņš Bruņenieks (381)         6:22:38 +2:09:26 15,6 1324    Vellapēda                                
 168 (52) V 40 Uldis Rubenis (368)              6:23:23 +2:10:11 15,6 1323    Ledusskapis                              
 169 (53) V 40 Dainis Bekers (334)              6:23:55 +2:10:43 15,6 1322                                             
 170 (54) V 40 Kaspars Vaisūns (385)            6:24:56 +2:11:44 15,5 1321                                             
 171 (3)  S 35 Lauma Čerņevska (92)             6:24:59 +2:11:47 15,5 1320                                             
 172 (55) V 40 Mareks Pučinskis (401)           6:24:59 +2:11:47 15,5 1319    KS Sporta klubs                          
 173 (72) V 30 Egils Kampuss (357)              6:25:42 +2:12:30 15,5 1318    Adven                                    
 174 (56) V 40 Uldis Ceske (337)                6:26:42 +2:13:30 15,5 1317    Velo Outlets                             
 175 (57) V 40 Intārs Stalbergs (466)           6:26:47 +2:13:35 15,5 1316    Force Fix                                
 176 (73) V 30 Madars Frīdmanis (285)           6:28:02 +2:14:50 15,4 1315                                             
 177 (58) V 40 Deniss Galiņš (267)              6:28:43 +2:15:31 15,4 1314    Trakās bites                             
 178 (59) V 40 Mārcis Tilko (487)               6:28:53 +2:15:41 15,4 1313    Riteņvasara                              
 179 (74) V 30 Kristaps Jaunozoliņš (399)       6:29:10 +2:15:58 15,4 1312    #normālakomanda                          
 180 (75) V 30 Jānis Pētersons (496)            6:29:21 +2:16:09 15,4 1311    Bauskas velokomanda                      
 181 (17) V    Edgars Ozols (490)               6:29:59 +2:16:47 15,3 1310                                             
 182 (19) V 50 Jānis Šteinbergs (343)           6:30:01 +2:16:49 15,3 1309                                             
 183 (76) V 30 Jānis Zālītis (218)              6:30:37 +2:17:25 15,3 1308                                             
 184 (77) V 30 Kaspars Šteinbergs (469)         6:31:40 +2:18:28 15,3 1307    Baldones velokomanda                     
 185 (20) V 50 Normunds Gustiņš (438)           6:31:41 +2:18:29 15,3 1306    Baldones velokomanda                     
 186 (21) V 50 Juris Stanka (388)               6:32:02 +2:18:50 15,3 1305    RĪGAS SATIKSME                           
 187 (4)  S 35 Anita Muižniece (393)            6:32:40 +2:19:28 15,2 1304    DTG-Mysport                              
 188 (60) V 40 Andrejs Slaikovskis (390)        6:33:56 +2:20:44 15,2 1303                                             
 189 (61) V 40 Mārtiņš Zalonskis (434)          6:34:35 +2:21:23 15,2 1302    MTB Grobiņa                              
 190 (5)  V U23Alvis Bringulis (102)            6:34:38 +2:21:26 15,2 1301    VELO EXPRESS SCOTT                       
 191 (78) V 30 Jānis Kuršs (331)                6:35:42 +2:22:30 15,1 1300                                             
 192 (62) V 40 Jānis Vīlips (394)               6:37:19 +2:24:07 15,1 1299                                             
 193 (63) V 40 Vīgants Radziņš (378)            6:37:39 +2:24:27 15,0 1298    LMT                                      
 194 (22) V 50 Andris Vorons (395)              6:37:39 +2:24:27 15,0 1297    KS Sporta klubs                          
 195 (18) V    Aleksandrs Sukhorukovs (147)
                                                6:37:45 +2:24:33 15,0 1296                                             
 196 (23) V 50 Raimonds Bruks (439)             6:38:36 +2:25:24 15,0 1295    Livelo / Zelta Zeme                      
 197 (79) V 30 Kalvis Blūms (474)               6:38:47 +2:25:35 15,0 1294    Metālu Pasaule                           
 198 (64) V 40 Andrejs Ositis (95)              6:41:28 +2:28:16 14,9 1293    ĀdažiVelo                                
 199 (80) V 30 Ilmārs Kranāts (372)             6:42:12 +2:29:00 14,9 1292    ĀdažiVelo                                
 200 (81) V 30 Ritvars Neupakojevs (484)        6:42:14 +2:29:02 14,9 1291    Apes Velovienība                         
 201 (24) V 50 Agris Pētersons (338)            6:42:40 +2:29:28 14,9 1290    BOSCH                                    
 202 (65) V 40 Edgars Saukāns (240)             6:43:11 +2:29:59 14,8 1289    ĀdažiVelo                                
 203 (66) V 40 Tarmo Kärdi (465)                6:44:04 +2:30:52 14,8 1288    SuusaAkadeemia                           
 204 (82) V 30 Hans Teearu (371)                6:44:11 +2:30:59 14,8 1287    Otepää Vändad                            
 205 (83) V 30 Paul Teearu (426)                6:44:11 +2:30:59 14,8 1286    Otepää Vändad                            
 206 (5)  S 35 Inna Juršēviča (94)              6:44:33 +2:31:21 14,8 1285    SK Priekuļi                              
 207 (25) V 50 Igors Juršēvičs (88)             6:44:34 +2:31:22 14,8 1284    SK Priekuļi                              
 208 (67) V 40 Māris Šlapins (86)               6:45:38 +2:32:26 14,7 1283                                             
 209 (84) V 30 Māris Lazdiņš (433)              6:45:39 +2:32:27 14,7 1282                                             
 210 (68) V 40 Jānis Novikovs (480)             6:46:12 +2:33:00 14,7 1281    LiVelo / Zelta Zeme                      
 211 (69) V 40 Gints Grinbergs (451)            6:46:12 +2:33:00 14,7 1280    Selonia                                  
 212 (26) V 50 Māris Ločmelis (375)             6:47:18 +2:34:06 14,7 1279    VELO EXPRESS SCOTT                       
 213 (70) V 40 Gatis Muižnieks (446)            6:47:41 +2:34:29 14,7 1278    Stopiņi velo                             
 214 (85) V 30 Mārcis Rokjānis (128)            6:47:44 +2:34:32 14,7 1277    Velotreniņi.lv                           
 215 (86) V 30 Guntis Lavrinovičs (341)         6:47:44 +2:34:32 14,7 1276    Velotreniņi.lv                           
 216 (71) V 40 Aivis Ieviņš (93)                6:48:21 +2:35:09 14,6 1275    FREMAX                                   
 217 (27) V 50 Andris Ribulis (380)             6:49:32 +2:36:20 14,6 1274    DREMEL                                   
 218 (87) V 30 Jānis Gailītis (127)             6:49:52 +2:36:40 14,6 1273    Bro Bro                                  
 219 (72) V 40 Aleksandrs Brīvers (2)           6:51:05 +2:37:53 14,5 1272                                             
 220 (73) V 40 Ingus Krūmiņš (216)              6:51:24 +2:38:12 14,5 1271    A2                                       
 221 (28) V 50 Uģis Strazdiņš (277)             6:55:31 +2:42:19 14,4 1270    Virsotne/MARMOT                          
 222 (88) V 30 Artūrs Breidaks (497)            6:57:05 +2:43:53 14,3 1269    ĀdažiVelo                                
 223 (74) V 40 Lauris Ermansons (195)           6:58:22 +2:45:10 14,3 1268    KS Sporta klubs                          
 224 (29) V 50 Gunārs Rozenbergs (325)          6:58:51 +2:45:39 14,3 1267    4sekundes-Vudlande                       
 225 (30) V 50 Ainars Volts (404)               6:58:51 +2:45:39 14,3 1266                                             
 226 (75) V 40 Aivars Gaidlazda (457)           6:59:02 +2:45:50 14,3 1265    Riteņvasara                              
 227 (76) V 40 Aldis Salaks (406)               6:59:26 +2:46:14 14,3 1264    -->                                      
 228 (77) V 40 Dmitrijs Dzērve (339)            6:59:48 +2:46:36 14,2 1263    Sanistal-Hansgrohe                       
 229 (89) V 30 Janis Brikmanis (470)            7:01:14 +2:48:02 14,2 1262    Autodiagnostika                          
 230 (90) V 30 Pēteris Kreilis (412)            7:01:59 +2:48:47 14,2 1261                                             
 231 (91) V 30 Kārlis Ducens (402)              7:01:59 +2:48:47 14,2 1260    SK Priekuļi                              
 232 (78) V 40 Andris Karlsons (355)            7:05:05 +2:51:53 14,1 1259                                             
 233 (79) V 40 Jānis Bautris (403)              7:05:17 +2:52:05 14,1 1258    Black Label                              
 234 (92) V 30 Oskars Pļavnieks (326)           7:06:58 +2:53:46 14,0 1257    ECENTA                                   
 235 (93) V 30 Uldis Kalviškis (445)            7:07:12 +2:54:00 14,0 1256    ECENTA                                   
 236 (80) V 40 Imants Mūrnieks (183)            7:07:55 +2:54:43 14,0 1255    SK Apex                                  
 237 (81) V 40 Ivars Vertuls (467)              7:08:43 +2:55:31 13,9 1254                                             
 238 (82) V 40 Rolands Rozenfelds (356)         7:09:03 +2:55:51 13,9 1253                                             
 239 (94) V 30 Uldis Taubenbergs (418)          7:09:50 +2:56:38 13,9 1252                                             
 240 (83) V 40 Mārtiņš Jansons (336)            7:15:45 +3:02:33 13,7 1251    Velo klubs Sigulda                       
 241 (31) V 50 Ivo Rohtla (478)                 7:16:46 +3:03:34 13,7 1250    SIGULDIETIS                              
 242 (84) V 40 Mārtiņš Dzelmītis (90)           7:17:17 +3:04:05 13,7 1249    FREMAX                                   
 243 (85) V 40 Jaanis Merila (473)              7:19:00 +3:05:48 13,6 1248    BSS/ Profloors                           
 244 (19) V    Kārlis Švēde-Grīnbergs (450)
                                                7:19:35 +3:06:23 13,6 1247    Riteņbraukšanas pulciņš                  
 245 (95) V 30 Raivo Reigass (414)              7:19:49 +3:06:37 13,6 1246    Āgenskalna Šmuļi                         
 246 (96) V 30 Jānis Grīnvalds (449)            7:22:31 +3:09:19 13,5 1245    Riteņbraukšanas pulciņš                  
 247 (20) V    Henrihs Taurins (456)            7:22:31 +3:09:19 13,5 1244    Riteņbraucēju pūlciņš                    
 248 (97) V 30 Artemijs Rudens (409)            7:24:48 +3:11:36 13,4 1243                                             
 249 (32) V 50 Māris Naļivaiko (340)            7:25:43 +3:12:31 13,4 1242                                             
 250 (33) V 50 Zintis Skopāns (345)             7:28:44 +3:15:32 13,3 1241    GULBENE                                  
 251 (34) V 50 Karl Teearu (499)                7:29:00 +3:15:48 13,3 1240    Otepää Vändad                            
 252 (98) V 30 Tanel Uudeberg (265)             7:29:00 +3:15:48 13,3 1239    SuusaAkadeemia                           
 253 (35) V 50 Tiit Tiivoja (421)               7:29:18 +3:16:06 13,3 1238    Röuge racing team                        
 254 (36) V 50 Sandis Nete (1)                  7:32:26 +3:19:14 13,2 1237    VIRSOTNE Marmot                          
 255 (37) V 50 Aldis Slaidiņš (415)             7:32:26 +3:19:14 13,2 1236    VeloDepo                                 
 256 (99) V 30 Konstantīns Mališevs (427)       7:33:09 +3:19:57 13,2 1235    Velo Iecava                              
 257 (100)V 30 Agnis Ekšteins (203)             7:33:13 +3:20:01 13,2 1234                                             
 258 (86) V 40 Andis Gailitis (280)             7:33:22 +3:20:10 13,2 1233                                             
 259 (101)V 30 Guntis Slaidiņš (475)            7:33:43 +3:20:31 13,2 1232    Metālu Pasaule                           
 260 (87) V 40 Intars Ieviņš (476)              7:36:21 +3:23:09 13,1 1231    Metālu Pasaule                           
 261 (102)V 30 Jurģis Meisters (477)            7:36:21 +3:23:09 13,1 1230    Metālu Pasaule                           
 262 (88) V 40 Gatis Pētersons (488)            7:36:35 +3:23:23 13,1 1229    Ogre                                     
 263 (89) V 40 Ainārs Apsītis (348)             7:36:54 +3:23:42 13,1 1228                                             
 264 (38) V 50 Aigars Umblejs (346)             7:42:09 +3:28:57 12,9 1227    Velotreniņi.lv                           
 265 (103)V 30 Jānis Jansons (483)              7:44:39 +3:31:27 12,9 1226    Morisson.LV                              
 266 (104)V 30 Jevgenijs Tarasovs (167)         7:47:20 +3:34:08 12,8 1225                                             
 267 (39) V 50 Aivars Saulīts (364)             7:49:39 +3:36:27 12,7 1224    Sanistal-Hansgrohe                       
 268 (90) V 40 Andis Berzins (212)              7:50:16 +3:37:04 12,7 1223    SK Priekuļi                              
 269 (91) V 40 Lauris Miķelsons (282)           7:51:05 +3:37:53 12,7 1222    ROADEX                                   
 270 (21) V    Vitālijs Seržans (342)           7:55:47 +3:42:35 12,6 1221    MTB Garkalne                             
 271 (92) V 40 Vilnis Meisītis (407)            7:55:56 +3:42:44 12,6 1220    mammadaba                                
 272 (93) V 40 Egils Mežaks (349)               7:55:57 +3:42:45 12,6 1219    VeloRīts                                 
 273 (94) V 40 Aleksandrs Nadejevs (213)        7:55:59 +3:42:47 12,6 1218    WESS Motors TOYOTA                       
 274 (105)V 30 Pēteris Birkants (129)           7:56:43 +3:43:31 12,5 1217    NN Sporta klubs                          
 275 (6)  S 35 Ingrīda Šmite (460)              8:01:27 +3:48:15 12,4 1216    Latvian Cycling Girls                    
 276 (40) V 50 Nils Kazaks (461)                8:01:27 +3:48:15 12,4 1215                                             
 277 (7)  S 35 Zanda Rutkovska (161)            8:12:26 +3:59:14 12,1 1214    ĀdažiVelo                                
 278 (106)V 30 Juris Dzērve (443)               8:13:06 +3:59:54 12,1 1213    Sanistal-Hansgrohe                       
 279 ()   V 30 Edgars Ābols (243)               3:39:36          27,3 0                                      DNF       
 280 ()   V 40 Uldis Leimanis (131)             4:01:12          24,8 0       #GroheTeamLatvia               DNF       
 281 ()   V 40 Oskars Ozols (83)                4:01:19          24,8 0       #GroheTeamLatvia               DNF       
 282 ()   V 30 Artūrs Gabaliņš (138)            NFL              -    0       MTB Grobiņa                    DNF       
 283 ()   V 50 Viesturs Birkants (89)           NFL              -    0       NN Sporta klubs                DNF       

Pusmaratons - 50km

pos. (v)  grupāDalībnieks (Nr)            -     Laiks   -t dist  kmh PunktiD  Pārstāv                        
 1   (1)  V P  Nauris Zviedris (1601)           2:08:55          23,2 1500    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 2   (1)  V JunRainers Zviedris (1032)          2:08:55          23,2 1495    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 3   (2)  V P  Ģirts Cirvelis (1001)            2:10:23 +0:01:28 23,0 1492    ROADEX                                   
 4   (3)  V P  Rolands Burcevs (1011)           2:11:03 +0:02:08 22,8 1489    VELO EXPRESS SCOTT                       
 5   (4)  V P  Dzintars Ausmanis (1009)         2:12:28 +0:03:33 22,6 1487    Patria Bottecchia                        
 6   (5)  V P  Rolands Zarītis (1005)           2:12:28 +0:03:33 22,6 1485    Patria Bottecchia                        
 7   (6)  V P  Aivis Karzons (1003)             2:13:52 +0:04:57 22,4 1484    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 8   (7)  V P  Oskars Ārgalis (1006)            2:13:53 +0:04:58 22,4 1483    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 9   (8)  V P  Martins Viksne (1014)            2:17:47 +0:08:52 21,7 1482    Patria Bottecchia                        
 10  (9)  V P  Kristaps Kozlovs (1302)          2:17:50 +0:08:55 21,7 1481    VELO EXPRESS SCOTT                       
 11  (10) V P  Agris Podiņš (1007)              2:18:25 +0:09:30 21,6 1480    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 12  (1)  V J  Kristers Celitāns (1249)         2:20:04 +0:11:09 21,4 1479    VELO EXPRESS SCOTT                       
 13  (11) V P  Matīss Kauls (1045)              2:20:07 +0:11:12 21,4 1478    SK Piebalga                              
 14  (12) V P  Zigmārs Zučiks (1502)            2:22:03 +0:13:08 21,1 1477    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 15  (13) V P  Juris Žīgurs (1017)              2:23:19 +0:14:24 20,9 1476    VELOSHOPS                                
 16  (1)  V 45 Andrejs Ziema (1026)             2:23:25 +0:14:30 20,9 1475    SK Piebalga                              
 17  (14) V P  Rihards Rieka (1016)             2:23:30 +0:14:35 20,9 1474    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 18  (2)  V J  Kristaps Leibuks (1021)          2:25:27 +0:16:32 20,6 1473    Carnikava                                
 19  (15) V P  Āris Rozentāls (1040)            2:27:15 +0:18:20 20,3 1472    Velo Saldus                              
 20  (2)  V 45 Jānis Rapa (1012)                2:27:17 +0:18:22 20,3 1471    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 21  (16) V P  Jānis Bisenieks (1035)           2:27:58 +0:19:03 20,2 1470    Patria Bottecchia                        
 22  (2)  V JunRenārs Zadvinskis (1047)         2:29:47 +0:20:52 20,0 1469    KS Sporta klubs                          
 23  (17) V P  Voldemārs Kaktiņš (1036)         2:30:13 +0:21:18 19,9 1468                                             
 24  (18) V P  Mārcis Andrejs Teriņš (1497)
                                                2:30:13 +0:21:18 19,9 1467    Valmieras velo vienība                   
 25  (19) V P  Andrejs Ivanovs (1027)           2:30:40 +0:21:45 19,9 1466                                             
 26  (20) V P  Raitis Cirvelis (1054)           2:30:42 +0:21:47 19,9 1465    ROADEX                                   
 27  (21) V P  Pēteris Dzedulis (1440)          2:30:43 +0:21:48 19,9 1464                                             
 28  (3)  V 45 Uldis Volgemuts (1043)           2:30:45 +0:21:50 19,9 1463    MTB Nīca                                 
 29  (22) V P  Oskars Švāgers (1039)            2:30:45 +0:21:50 19,9 1462    Bauskas velokomanda                      
 30  (4)  V 45 Sandis Sokolovs (1075)           2:31:06 +0:22:11 19,8 1461    RĪGAS SATIKSME                           
 31  (23) V P  Renārs Zaļeskis (1022)           2:33:32 +0:24:37 19,5 1460    ĀdažiVelo                                
 32  (24) V P  Krišs Andrejevs (1314)           2:34:58 +0:26:03 19,3 1459    Veloshops                                
 33  (5)  V 45 Aigars Lebedoks (1123)           2:34:59 +0:26:04 19,3 1458    Velo klubs Sigulda                       
 34  (25) V P  Armands Eglītis (1124)           2:35:03 +0:26:08 19,3 1457    KS Sporta klubs                          
 35  (3)  V J  Didzis Lazdiņš (1409)            2:35:08 +0:26:13 19,3 1456    Dobeles sporta skola                     
 36  (1)  E    Kaspars Zučiks (1227)            2:36:07 +0:27:12 19,2 1455    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 37  (26) V P  Sandis Suseklis (1270)           2:36:10 +0:27:15 19,2 1454    MTB Grobiņa                              
 38  (27) V P  Mikus Herbsts (1602)             2:36:10 +0:27:15 19,2 1453    EMU Mālpils sporta klubs                 
 39  (6)  V 45 Einārs Šveicers (1163)           2:36:16 +0:27:21 19,1 1452    Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree            
 40  (1)  S P  Laura Ramane (1211)              2:36:51 +0:27:56 19,1 1451    Bauskas velokomanda                      
 41  (28) V P  Jānis Dansons (1037)             2:36:53 +0:27:58 19,1 1450                                             
 42  (4)  V J  Uldis Vorons (1122)              2:37:12 +0:28:17 19,0 1449                                             
 43  (7)  V 45 Jānis Gaiķis (1345)              2:38:13 +0:29:18 18,9 1448    Velo Express Scott                       
 44  (29) V P  Pēteris Misiņš (1185)            2:38:33 +0:29:38 18,9 1447    SK Piebalga                              
 45  (8)  V 45 Arvis Neilands (1049)            2:38:52 +0:29:57 18,8 1446    Everun                                   
 46  (1)  S J  Amanda Reilija Zariņa (1243)
                                                2:39:17 +0:30:22 18,8 1445    Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa          
 47  (30) V P  Mikus Sarma (1612)               2:39:17 +0:30:22 18,8 1444    EMU Mālpils sporta klubs                 
 48  (1)  V 60 Lauris Sniķers (1571)            2:40:51 +0:31:56 18,6 1443    Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree            
 49  (2)  S J  Ieva Kalniņa (1371)              2:40:53 +0:31:58 18,6 1442    VeloRīts                                 
 50  (9)  V 45 Uldis Čukurs (1614)              2:40:58 +0:32:03 18,6 1441    MTB Grobiņa                              
 51  (31) V P  Sandis Sīlītis (1348)            2:41:55 +0:33:00 18,5 1440    SK Piebalga                              
 52  (2)  E    Kaspars Dalbiņš (1298)           2:41:58 +0:33:03 18,5 1439    RERO Serviss                             
 53  (2)  V 60 Juris Kuzņecovs (1162)           2:42:42 +0:33:47 18,4 1438    Selonia                                  
 54  (32) V P  Eduards Rieksts (1079)           2:43:56 +0:35:01 18,3 1437    MTB Nīca                                 
 55  (33) V P  Uldis Platnieks (1038)           2:44:17 +0:35:22 18,2 1436    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 56  (34) V P  Juris Nīmants (1338)             2:44:25 +0:35:30 18,2 1435                                             
 57  (5)  V J  Ingus Šterns (1285)              2:44:26 +0:35:31 18,2 1434    KS Sporta klubs                          
 58  (35) V P  Andrejs Leontjevs (1125)         2:44:34 +0:35:39 18,2 1433                                             
 59  (10) V 45 Jānis Brūklis (1063)             2:44:48 +0:35:53 18,2 1432    MTB Nīca                                 
 60  (36) V P  Juris Krātiņš (1050)             2:45:00 +0:36:05 18,1 1431    MTB Garkalne                             
 61  (37) V P  Kaspars Seržans (1041)           2:45:00 +0:36:05 18,1 1430    MTB Garkalne                             
 62  (38) V P  Andris Stalidzāns (1076)         2:46:31 +0:37:36 18,0 1429    Krimuldas velo                           
 63  (39) V P  Guntis Šverns (1210)             2:46:31 +0:37:36 18,0 1428    Krimuldas velo                           
 64  (40) V P  Reinis Noritis (1127)            2:46:41 +0:37:46 17,9 1427                                             
 65  (41) V P  Dainis Jurgens (1052)            2:46:55 +0:38:00 17,9 1426                                             
 66  (3)  V JunKristers Meijers (1468)          2:47:08 +0:38:13 17,9 1425    Baltais                                  
 67  (11) V 45 Edmunds Dreimanis (1281)         2:47:29 +0:38:34 17,9 1424    LMT                                      
 68  (42) V P  Sergejs Kačanovs (1149)          2:49:01 +0:40:06 17,7 1423    MTB Grobiņa                              
 69  (43) V P  Maris Dubra (1599)               2:49:04 +0:40:09 17,7 1422    DVA KIRILA                               
 70  (3)  V 60 Viesturs Kazainis (1067)         2:49:07 +0:40:12 17,7 1421    Veloprofs.lv                             
 71  (12) V 45 Ivars Lācis (1218)               2:49:52 +0:40:57 17,6 1420    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 72  (4)  V JunIgors Vedmeckis (1130)           2:50:36 +0:41:41 17,5 1419    Scarlight Movistar Team                  
 73  (6)  V J  Gustavs Gidrēvičs (1292)         2:51:05 +0:42:10 17,5 1418    Velo Saldus                              
 74  (44) V P  Mārcis Bogdānovs (1627)          2:52:10 +0:43:15 17,4 1417    Smiltenes vanagi                         
 75  (45) V P  Kaspars Kravalis (1085)          2:52:29 +0:43:34 17,3 1416    MAPEI                                    
 76  (7)  V J  Mārcis Klieders (1333)           2:52:30 +0:43:35 17,3 1415    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
 77  (46) V P  Artis Treijs (1353)              2:52:31 +0:43:36 17,3 1414                                             
 78  (13) V 45 Jurijs Kovgers (1061)            2:53:11 +0:44:16 17,3 1413    EMU Mālpils sporta klubs                 
 79  (47) V P  Kalvis Vērzemnieks (1615)        2:53:26 +0:44:31 17,2 1412    Smiltene                                 
 80  (8)  V J  Dāvis Aizpurietis (1425)         2:54:15 +0:45:20 17,2 1411    Carnikava                                
 81  (9)  V J  Rihards Radziņš (1629)           2:56:17 +0:47:22 17,0 1410    LMT                                      
 82  (10) V J  Valdis Vorons (1104)             2:56:17 +0:47:22 17,0 1409                                             
 83  (2)  S P  Evita Bauska (1370)              2:56:40 +0:47:45 16,9 1408    Selonia                                  
 84  (48) V P  Rihards Skuja (1433)             2:57:08 +0:48:13 16,9 1407                                             
 85  (49) V P  Maksims Zevakins (1344)          2:57:52 +0:48:57 16,8 1406                                             
 86  (50) V P  Oskars Purmalis (1173)           2:57:58 +0:49:03 16,8 1405                                             
 87  (11) V J  Gustavs Krasts (1392)            2:58:36 +0:49:41 16,7 1404    NN Sporta klubs                          
 88  (51) V P  Nikolajs Verhovskis (1604)       2:58:41 +0:49:46 16,7 1403                                             
 89  (14) V 45 Kārlis Šneps-Šnepe (1134)        2:59:20 +0:50:25 16,7 1402    Riteņvasara                              
 90  (52) V P  Sergejs Kuncevičs (1626)         2:59:24 +0:50:29 16,7 1401    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 91  (53) V P  Uldis Freibergs (1102)           3:00:13 +0:51:18 16,6 1400                                             
 92  (54) V P  Kalvis Kalniņš (1167)            3:00:27 +0:51:32 16,6 1399    Valmieras Velo vienība                   
 93  (15) V 45 Mareks Plētiens (1165)           3:00:50 +0:51:55 16,5 1398                                             
 94  (55) V P  Ilmars Birskis (1128)            3:01:50 +0:52:55 16,4 1397    Scarlight Movistar Team                  
 95  (3)  S P  Evija Ziediņa (1068)             3:01:57 +0:53:02 16,4 1396    KS Sporta klubs                          
 96  (16) V 45 Edgars Mednis (1151)             3:03:38 +0:54:43 16,3 1395    Āgenskalna klīnika                       
 97  (56) V P  Andris Vilcāns (1507)            3:04:18 +0:55:23 16,2 1394    #normālakomanda                          
 98  (57) V P  Aldis Āboliņš (1521)             3:04:30 +0:55:35 16,2 1393    YUASA                                    
 99  (5)  V JunReinis Kancēvičs (1080)          3:05:07 +0:56:12 16,2 1392    Sanistal-Hansgrohe                       
 100 (4)  V 60 Aivars Strauss (1105)            3:05:23 +0:56:28 16,1 1391    EMU Mālpils sporta klubs                 
 101 (1)  S 45 Aiga Paegle (1066)               3:05:59 +0:57:04 16,1 1390    MTB Garkalne                             
 102 (17) V 45 Lauris Biezbārdis (1172)         3:06:28 +0:57:33 16,0 1389    RĪGAS SATIKSME                           
 103 (12) V J  Gustavs Dosbergs (1245)          3:07:09 +0:58:14 16,0 1388    D4                                       
 104 (58) V P  Eduards Krumovics (1156)         3:08:41 +0:59:46 15,8 1387    Velo Iecava                              
 105 (13) V J  Artūrs Rumps (1469)              3:08:43 +0:59:48 15,8 1386    KSSK/Ikšķile                             
 106 (59) V P  Arnis Veismanis (1384)           3:09:10 +1:00:15 15,8 1385    Engures sportam                          
 107 (18) V 45 Gints Freināts (1622)            3:09:10 +1:00:15 15,8 1384    Engures sportam                          
 108 (60) V P  Aldis Raginskis (1341)           3:09:10 +1:00:15 15,8 1383    Engures sportam                          
 109 (2)  S 45 Ilvija Ziemele (1187)            3:09:45 +1:00:50 15,8 1382    Velo klubs Sigulda                       
 110 (61) V P  Aigars Pekšs (1280)              3:09:56 +1:01:01 15,7 1381    Baldones velokomanda                     
 111 (19) V 45 Ēriks Piņķis (1093)              3:10:16 +1:01:21 15,7 1380                                             
 112 (62) V P  Ēriks Bondars (1132)             3:10:37 +1:01:42 15,7 1379                                             
 113 (14) V J  Rauls Ukins (1208)               3:11:37 +1:02:42 15,6 1378    Carnikava                                
 114 (5)  V 60 Andris Perts (1628)              3:11:53 +1:02:58 15,6 1377                                             
 115 (20) V 45 Ivars Tobiass (1544)             3:12:28 +1:03:33 15,5 1376                                             
 116 (63) V P  Viktors Borisovskis (1182)       3:13:36 +1:04:41 15,4 1375    Skonto                                   
 117 (6)  V 60 Dainis Norītis (1135)            3:14:30 +1:05:35 15,4 1374                                             
 118 (21) V 45 Jānis Ratnieks (1650)            3:14:45 +1:05:50 15,4 1373    Sanistal-Hansgrohe                       
 119 (64) V P  Reinis Reinholds (1607)          3:15:53 +1:06:58 15,3 1372    Bro bro                                  
 120 (7)  V 60 Ilgonis Leišavnieks (1605)       3:15:58 +1:07:03 15,3 1371                                             
 121 (65) V P  Aigars Straubergs (1308)         3:17:36 +1:08:41 15,1 1370    Baltais                                  
 122 (66) V P  Jānis Beļēvičs (1633)            3:18:21 +1:09:26 15,1 1369    ROADEX                                   
 123 (67) V P  Dainis Dosbergs (1108)           3:18:41 +1:09:46 15,0 1368    D4                                       
 124 (4)  S P  Līga Actiņa (1271)               3:19:21 +1:10:26 15,0 1367    Live/Zelta Zeme                          
 125 (68) V P  Ivars Sedliņš (1561)             3:19:40 +1:10:45 15,0 1366                                             
 126 (8)  V 60 Viktors Baumanis (1110)          3:20:02 +1:11:07 14,9 1365                                             
 127 (69) V P  Gatis Vītols (1294)              3:20:46 +1:11:51 14,9 1364                                             
 128 (70) V P  Raivis Riežnieks (1214)          3:20:51 +1:11:56 14,9 1363    MTB Grobiņa                              
 129 (1)  S U23Karīna Harkina (1084)            3:21:06 +1:12:11 14,9 1362    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 130 (71) V P  Oskars Mareks Ragozinskis (1635)
                                                3:21:24 +1:12:29 14,8 1361                                             
 131 (5)  S P  Ilga Bāliņa (1197)               3:22:50 +1:13:55 14,7 1360    Bauskas velokomanda                      
 132 (6)  S P  Santija Treija (1574)            3:23:41 +1:14:46 14,7 1359                                             
 133 (7)  S P  Laura Pirtniece (1159)           3:24:22 +1:15:27 14,6 1358    RK LIEPĀJA                               
 134 (72) V P  Jānis Cīrulis (1119)             3:27:58 +1:19:03 14,4 1357    Sanistal-Hansgrohe                       
 135 (22) V 45 Uldis Reitmanis (1514)           3:28:27 +1:19:32 14,3 1356    28Stone                                  
 136 (6)  V JunGusts Baltaisbrencis (1619)      3:28:51 +1:19:56 14,3 1355    veloprofs.lv                             
 137 (23) V 45 Jurģis Balodis (1539)            3:29:12 +1:20:17 14,3 1354                                             
 138 (24) V 45 Gints Žeigurs (1386)             3:31:14 +1:22:19 14,2 1353    mammadaba                                
 139 (73) V P  Andris Siliņš (1325)             3:31:46 +1:22:51 14,1 1352                                             
 140 (74) V P  Leons Pavlovskis (1623)          3:33:48 +1:24:53 14,0 1351                                             
 141 (75) V P  Sergejs Jakovels (1115)          3:35:16 +1:26:21 13,9 1350    DVA KIRILA                               
 142 (76) V P  Gatis Birznieks (1414)           3:36:09 +1:27:14 13,8 1349                                             
 143 (8)  S P  Alise Kazaine (1098)             3:36:25 +1:27:30 13,8 1348    Veloprofs.lv                             
 144 (3)  S 45 Linda Tautere (1137)             3:36:27 +1:27:32 13,8 1347    Latvian Cycling Girls                    
 145 (77) V P  Kaspars Balodis (1506)           3:37:19 +1:28:24 13,8 1346    Normāla komanda                          
 146 (78) V P  Jēkabs Bricis (1171)             3:37:44 +1:28:49 13,7 1345                                             
 147 (9)  S P  Kristīne Ducena (1117)           3:40:18 +1:31:23 13,6 1344    SK Priekuļi                              
 148 (79) V P  Oskars Buls (1596)               3:41:12 +1:32:17 13,5 1343    Rīga                                     
 149 (4)  S 45 Ilze Kazāka (1174)               3:41:38 +1:32:43 13,5 1342    Latvian Cycling Girls                    
 150 (3)  E    Oskars Āboliņš (1306)            3:42:50 +1:33:55 13,4 1341                                             
 151 (25) V 45 Ivars Tolmanis (1389)            3:43:40 +1:34:45 13,4 1340    Apes Draugi                              
 152 (26) V 45 Romāns Semjonovs (1346)          3:43:43 +1:34:48 13,4 1339                                             
 153 (27) V 45 Arvīds Pipirs (1454)             3:43:59 +1:35:04 13,3 1338                                             
 154 (28) V 45 Edgars Pičs (1259)               3:44:09 +1:35:14 13,3 1337    Ford Performance                         
 155 (80) V P  Renāts Ņikitins (1618)           3:44:44 +1:35:49 13,3 1336    Rīgas satiksme                           
 156 (81) V P  Kaspars Bērziņš (1541)           3:46:01 +1:37:06 13,2 1335                                             
 157 (29) V 45 Enno Eilo (1625)                 3:48:23 +1:39:28 13,1 1334    Spordiklubi Rakke                        
 158 (2)  S U23Kintija Plētiena (1118)          3:49:05 +1:40:10 13,0 1333                                             
 159 (7)  V JunKārlis Rūdolfs Mednis (1634)
                                                3:50:18 +1:41:23 13,0 1332    Āgenskalna klīnika                       
 160 (82) V P  Roberts Garančs (1562)           3:55:35 +1:46:40 12,7 1331    Ford Performance                         
 161 (10) S P  Viktorija Nadejeva (1606)        4:00:05 +1:51:10 12,4 1330    WESS Motors TOYOTA                       
 162 (83) V P  Aigars Gūtšmits (1624)           4:05:48 +1:56:53 12,2 1329                                             
 163 (84) V P  Jānis Kalniņš (1387)             4:08:45 +1:59:50 12,0 1328                                             
 164 (30) V 45 Jānis Brakovskis (1621)          4:10:05 +2:01:10 11,9 1327    Smiltene                                 
 165 (31) V 45 Mareks Kalažs (1611)             4:10:46 +2:01:51 11,9 1326                                             
 166 (85) V P  Ulams Mazulis (1205)             4:40:37 +2:31:42 10,6 1325                                             
 167 (32) V 45 Ģirts Blumbergs (1609)           4:46:36 +2:37:41 10,4 1324    Lejaskalni                               

Pusaudžu - 22km

pos. (v)  grupāDalībnieks (Nr)            -     Laiks   -t dist  kmh PunktiD  Pārstāv                        
 1   (1)  V 14 Rihards Lozbers (3001)           0:38:55          33,9 1500    DTG-MySport                              
 2   (2)  V 14 Alvils Pētersons (3004)          0:42:07 +0:03:12 31,3 1495    Riteņvasara                              
 3   (3)  V 14 Krists Buncis (3003)             0:42:47 +0:03:52 30,8 1492                                             
 4   (4)  V 14 Everts Meijers (3091)            0:43:25 +0:04:30 30,4 1489    Baltais                                  
 5   (5)  V 14 Kristers Štrauhmanis (3044)      0:43:48 +0:04:53 30,1 1487    Ķekavas NSS                              
 6   (6)  V 14 Kristers Raginskis (3010)        0:43:49 +0:04:54 30,1 1485    Engures sportam                          
 7   (7)  V 14 Alvis Matiss Zariņš (3072)       0:45:52 +0:06:57 28,7 1484    ĶEKAVAS NSS                              
 8   (1)  V 12 Oskars Pauls Štrauhmanis (3009)
                                                0:46:40 +0:07:45 28,2 1483    ĶEKAVAS NSS                              
 9   (2)  V 12 Olivers Vaisūns (3011)           0:46:40 +0:07:45 28,2 1482    ĶEKAVAS NSS                              
 10  (8)  V 14 Mareks Ozoliņš (3073)            0:46:42 +0:07:47 28,2 1481    Engures sportam                          
 11  (9)  V 14 Emīls Lorencs (3060)             0:46:43 +0:07:48 28,2 1480    Ķekavas NSS                              
 12  (10) V 14 Ričards Hansons (3014)           0:47:09 +0:08:14 27,9 1479    Baltais                                  
 13  (1)  S 14 Laura Klismete (3061)            0:47:13 +0:08:18 27,9 1478    Baltais                                  
 14  (2)  S 14 Linda Elizabete Brilte (3064)
                                                0:47:59 +0:09:04 27,5 1477    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
 15  (11) V 14 Miķelis Lūža (3081)              0:48:31 +0:09:36 27,2 1476    Ķekavas NSS                              
 16  (12) V 14 Jurģis Freināts (3008)           0:48:38 +0:09:43 27,1 1475    Engures sportam                          
 17  (3)  V 12 Olivers Šika (3093)              0:48:40 +0:09:45 27,1 1474                                             
 18  (4)  V 12 Ralfs Zaļeskis (3095)            0:48:46 +0:09:51 27,0 1473    ĀdažiVelo                                
 19  (5)  V 12 Kristers Karlsons (3012)         0:48:49 +0:09:54 27,0 1472    ĶEKAVAS NSS                              
 20  (6)  V 12 Raimonds Pilinieks (3042)        0:48:53 +0:09:58 27,0 1471    ĶEKAVAS NSS                              
 21  (3)  S 14 Loreta Vaisūna (3013)            0:48:54 +0:09:59 26,9 1470    ĶEKAVAS NSS                              
 22  (7)  V 12 Rihards Bondars (3025)           0:49:00 +0:10:05 26,9 1469                                             
 23  (13) V 14 Everts Biters (3020)             0:49:04 +0:10:09 26,9 1468                                             
 24  (1)  S 12 Samanta Celitāne (3019)          0:49:04 +0:10:09 26,9 1467    VELO EXPRESS SCOTT                       
 25  (8)  V 12 Mārtiņš Ice (3021)               0:52:32 +0:13:37 25,1 1466    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
 26  (14) V 14 Edijs Veismanis (3029)           0:53:55 +0:15:00 24,4 1465    Engures sportam                          
 27  (2)  S 12 Katrīna Hansone (3031)           0:54:12 +0:15:17 24,3 1464    Baltais                                  
 28  (4)  S 14 Patricīja Priede (3034)          0:54:22 +0:15:27 24,2 1463                                             
 29  (15) V 14 Gustavs Akmens (3090)            0:55:13 +0:16:18 23,9 1462    Ķekavas NSS                              
 30  (5)  S 14 Amēlija Tīna Zariņa (3070)       0:56:27 +0:17:32 23,3 1461    ĶEKAVAS NSS                              
 31  (9)  V 12 Matīss Buncis (3040)             0:58:50 +0:19:55 22,4 1460                                             
 32  (16) V 14 Kristers Krūmiņš (3078)          0:58:52 +0:19:57 22,4 1459    A2                                       
 33  (3)  S 12 Linda Kalniņa (3045)             1:02:57 +0:24:02 20,9 1458    Valmieras Velo vienība                   
 34  (6)  S 14 Tīna Drauga (3022)               1:05:37 +0:26:42 20,1 1457    VELO EXPRESS SCOTT                       
 35  (7)  S 14 Letīcija Ieviņa (3114)           1:05:40 +0:26:45 20,1 1456    YUASSA                                   
 36  (10) V 12 Renārs Vaitkevics (3038)         1:08:03 +0:29:08 19,3 1455    Flatland Warriors                        
 37  (4)  S 12 Elīza Pūce (3103)                1:09:20 +0:30:25 19,0 1454    Saulkrasti                               
 38  (11) V 12 Miķelis Baltaisbrencis (3113)
                                                1:12:27 +0:33:32 18,2 1453    Veloprofs.lv                             
 39  (12) V 12 Jānis Homko (3041)               1:15:10 +0:36:15 17,5 1452    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 40  (13) V 12 Henrijs Mūrnieks (3047)          1:15:11 +0:36:16 17,5 1451    SK Apex                                  
 41  (14) V 12 Edvards Mūrnieks (3046)          1:15:39 +0:36:44 17,4 1450    SK Apex