7. posms - Baldone - rezultāti pa distancēm (labots: 02.10.2021. 17:08:18)

1. posma rezultāti - Talsi, 10/07/2021

2. posma rezultāti - Talsi, 11/07/2021

3. posma rezultāti - Alūksne, 25/07/2021

4. posma rezultāti - Cēsis, 07/08/2021

5. posma rezultāti - Cēsis, 08/08/2021

6. posma rezultāti - Ape, 11/09/2021

# Maratons-50km
# Pusmaratons-25km
# JohnyGP-12km
# Pusaudžu-12km

Maratons - 50km

pos. (v)  grupāDalībnieks (Nr)            -     Laiks   -t dist  kmh PunktiD  Pārstāv                        
 1   (1)  V    Andžs Flaksis (3)                2:04:48          24,0 1500    DTG-MySport                              
 2   (1)  V U23Alekss Krasts (411)              2:05:51 +0:01:03 23,8 1495    Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree            
 3   (2)  V    Māris Bogdanovičs (397)          2:06:57 +0:02:09 23,6 1492    Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree            
 4   (1)  V 30 Gints Lūsis (52)                 2:11:57 +0:07:09 22,7 1489    DTG-MySport                              
 5   (3)  V    Aleksandrs Patrijuks (155)       2:12:00 +0:07:12 22,7 1487    DTG-MySport                              
 6   (4)  V    Sandijs Kļaviņš (391)            2:12:05 +0:07:17 22,7 1485    VELO EXPRESS SCOTT                       
 7   (2)  V 30 Uldis Ālītis (6)                 2:12:05 +0:07:17 22,7 1484    DTG-MySport                              
 8   (5)  V    Kaspars Serģis (4)               2:16:13 +0:11:25 22,0 1483    Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree            
 9   (3)  V 30 Juris Damškalns (39)             2:16:26 +0:11:38 21,9 1482    DTG-MySport                              
 10  (1)  V 40 Atis Paksis (10)                 2:16:40 +0:11:52 21,9 1481    VELO EXPRESS SCOTT                       
 11  (4)  V 30 Mārcis Ābelīte (16)              2:16:55 +0:12:07 21,9 1480    Veloprofs.lv                             
 12  (5)  V 30 Aivars Dārznieks (9)             2:17:05 +0:12:17 21,8 1479    Veloprofs.lv                             
 13  (2)  V 40 Mārtiņš Puriņš (8)               2:17:16 +0:12:28 21,8 1478    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 14  (3)  V 40 Roberts Draugs (24)              2:18:51 +0:14:03 21,6 1477    VELO EXPRESS SCOTT                       
 15  (6)  V 30 Raivis Ritums (158)              2:20:25 +0:15:37 21,3 1476    Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree            
 16  (7)  V 30 Gatis Svētiņš (13)               2:21:03 +0:16:15 21,2 1475    DTG-MySport                              
 17  (2)  V U23Matīss Kalveršs (407)            2:24:53 +0:20:05 20,7 1474    ISOREX Cycling Team                      
 18  (3)  V U23Mareks Balodis (45)              2:25:02 +0:20:14 20,6 1473    ZZK                                      
 19  (4)  V 40 Valdis Ukins (23)                2:25:20 +0:20:32 20,6 1472    Fans                                     
 20  (8)  V 30 Aivars Skridulis (26)            2:25:49 +0:21:01 20,5 1471    VW Komerctransports - Veloprofs.lv
                                                                                                                       
 21  (1)  V 50 Dzintars Osītis (92)             2:26:34 +0:21:46 20,4 1470                                             
 22  (4)  V U23Jēkabs Vītols (19)               2:26:45 +0:21:57 20,4 1469    Veloprofs.lv                             
 23  (9)  V 30 Mārtiņš Kleinhofs (123)          2:26:51 +0:22:03 20,4 1468    BASSO                                    
 24  (10) V 30 Oskars Saulītis (94)             2:27:12 +0:22:24 20,3 1467    Velo klubs Sigulda                       
 25  (5)  V 40 Reinis Avens (12)                2:28:42 +0:23:54 20,1 1466    Ebike                                    
 26  (11) V 30 Normunds Griestiņš (32)          2:29:22 +0:24:34 20,0 1465    Erica Synths                             
 27  (6)  V 40 Kristaps Egle (90)               2:30:02 +0:25:14 19,9 1464    Velo klubs Sigulda                       
 28  (5)  V U23Aivis Leibmans (401)             2:31:07 +0:26:19 19,8 1463    Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
                                                                                                                       
 29  (7)  V 40 Kaspars Holšteins (31)           2:31:28 +0:26:40 19,8 1462    BASSO                                    
 30  (12) V 30 Andris Habermanis (22)           2:32:41 +0:27:53 19,6 1461    Velo klubs Sigulda                       
 31  (2)  V 50 Agnis Apse (91)                  2:33:01 +0:28:13 19,6 1460    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 32  (8)  V 40 Kaspars Čikste (33)              2:33:14 +0:28:26 19,5 1459    Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree            
 33  (13) V 30 Krišjānis Bite (25)              2:33:14 +0:28:26 19,5 1458    Velo klubs Sigulda                       
 34  (9)  V 40 Kaspars Garda (36)               2:33:36 +0:28:48 19,5 1457    VW Komerctransports - Veloprofs.lv
                                                                                                                       
 35  (14) V 30 Agris Krievāns (28)              2:33:55 +0:29:07 19,4 1456                                             
 36  (15) V 30 Gatis Bormanis (398)             2:34:35 +0:29:47 19,4 1455    VELO EXPRESS SCOTT                       
 37  (16) V 30 Jānis Vaitkevics (61)            2:34:42 +0:29:54 19,3 1454    Flatland Warriors                        
 38  (17) V 30 Guntis Šeflers (306)             2:35:24 +0:30:36 19,3 1453    Ādaži                                    
 39  (18) V 30 Jānis Bošs (115)                 2:36:48 +0:32:00 19,1 1452    BikeBay                                  
 40  (19) V 30 Jānis Rukke (75)                 2:37:03 +0:32:15 19,1 1451    Krauzers MTB                             
 41  (10) V 40 Sandris Šika (166)               2:37:32 +0:32:44 19,0 1450    3.RNC                                    
 42  (6)  V U23Artūrs Krasts (14)               2:37:44 +0:32:56 19,0 1449    NN Sporta klubs                          
 43  (20) V 30 Jānis Cīmurs (58)                2:38:20 +0:33:32 18,9 1448    Ebike                                    
 44  (11) V 40 Andris Balodis (161)             2:38:48 +0:34:00 18,8 1447    Virsotne/MARMOT                          
 45  (12) V 40 Ivars Drulle (66)                2:38:49 +0:34:01 18,8 1446                                             
 46  (13) V 40 Ģirts Jakuška (37)               2:39:07 +0:34:19 18,8 1445    Baldones velokomanda                     
 47  (14) V 40 Normunds Stanevics (394)         2:40:05 +0:35:17 18,7 1444    KS Sporta Klubs                          
 48  (1)  S    Renāte Rodionova (405)           2:40:20 +0:35:32 18,7 1443    Carnikava                                
 49  (21) V 30 Ivars Ganzburgs (404)            2:41:35 +0:36:47 18,5 1442    Veloprofs.lv                             
 50  (22) V 30 Einārs Pļehņevičs (172)          2:41:38 +0:36:50 18,5 1441    Komanda                                  
 51  (23) V 30 Artis Ludboržs (57)              2:41:53 +0:37:05 18,5 1440    ReVelo                                   
 52  (6)  V    Roberts Birkants (54)            2:42:10 +0:37:22 18,4 1439    NN Sporta klubs                          
 53  (2)  S    Lija Laizāne (406)               2:42:32 +0:37:44 18,4 1438    Eneicat RBH Global                       
 54  (3)  S    Beate Kovgere (74)               2:43:36 +0:38:48 18,3 1437    EMU Mālpils sporta klubs                 
 55  (24) V 30 Arvis Eņģelis (114)              2:45:17 +0:40:29 18,1 1436    ĀdažiVelo                                
 56  (15) V 40 Andis Miončinskis (67)           2:45:23 +0:40:35 18,1 1435    BASSO                                    
 57  (16) V 40 Paulis Snipke (111)              2:45:26 +0:40:38 18,1 1434    BASSO                                    
 58  (4)  S    Zane Ķelpe (387)                 2:45:26 +0:40:38 18,1 1433    MTB Garkalne                             
 59  (25) V 30 Kaspars Krievs (105)             2:45:51 +0:41:03 18,0 1432    ĀdažiVelo                                
 60  (17) V 40 Oskars Ozols (76)                2:46:14 +0:41:26 18,0 1431    GROHE TEAM LATVIA                        
 61  (18) V 40 Māris Šlapins (381)              2:46:34 +0:41:46 18,0 1430                                             
 62  (19) V 40 Ivo Levāns (124)                 2:47:34 +0:42:46 17,9 1429    Engures sportam                          
 63  (26) V 30 Aigars Krauklis (68)             2:48:59 +0:44:11 17,7 1428    GROHE TEAM LATVIA                        
 64  (27) V 30 Jānis Vējons (341)               2:49:10 +0:44:22 17,7 1427    Baldones velokomanda                     
 65  (28) V 30 Roberts Eberliņš (63)            2:49:42 +0:44:54 17,6 1426    Veloprofs.lv                             
 66  (29) V 30 Salvis Sarkanābols (59)          2:50:03 +0:45:15 17,6 1425    BASSO                                    
 67  (20) V 40 Martin Meltsov (167)             2:50:13 +0:45:25 17,6 1424    Haanja Rattaklubi                        
 68  (3)  V 50 Armands Freidenfelds (118)       2:50:33 +0:45:45 17,5 1423                                             
 69  (5)  S    Anita Antone (73)                2:51:29 +0:46:41 17,4 1422    Latvian Cycling Girls                    
 70  (21) V 40 Kaspars Celms (112)              2:51:58 +0:47:10 17,4 1421    VELO EXPRESS SCOTT                       
 71  (22) V 40 Raitis Bēmers (127)              2:55:14 +0:50:26 17,1 1420    Baldones velokomanda                     
 72  (23) V 40 Jānis Prindulis (192)            2:55:36 +0:50:48 17,0 1419                                             
 73  (4)  V 50 Dainis Gulbis (144)              2:55:40 +0:50:52 17,0 1418                                             
 74  (5)  V 50 Gundars Lazdāns (70)             2:55:54 +0:51:06 17,0 1417    RK Liepāja                               
 75  (30) V 30 Artis Rozentāls (402)            2:56:47 +0:51:59 16,9 1416    DeskTime.com                             
 76  (31) V 30 Raivo Sarkanābols (65)           2:59:03 +0:54:15 16,7 1415    BASSO                                    
 77  (32) V 30 Romāns Ježovs (102)              3:03:29 +0:58:41 16,3 1414    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 78  (33) V 30 Mārcis Rokjānis (340)            3:08:01 +1:03:13 15,9 1413    Velotreniņi.lv                           
 79  (24) V 40 Henrihs Damroze (129)            3:09:09 +1:04:21 15,8 1412                                             
 80  (25) V 40 Aivis Ieviņš (85)                3:11:39 +1:06:51 15,6 1411    FREMAX                                   
 81  (7)  V    Toms Vandzbergs (84)             3:11:39 +1:06:51 15,6 1410    Yuasa                                    
 82  (6)  V 50 Aldis Simsons (197)              3:17:25 +1:12:37 15,1 1409                                             
 83  (7)  V 50 Uģis Strazdiņš (162)             3:18:24 +1:13:36 15,1 1408    Virsotne/MARMOT                          
 84  (8)  V 50 Agris Pētersons (82)             3:19:05 +1:14:17 15,0 1407    BOSCH                                    
 85  (26) V 40 Ingus Krūmiņš (107)              3:21:13 +1:16:25 14,9 1406    A2                                       
 86  (27) V 40 Uldis Ceske (122)                3:21:53 +1:17:05 14,8 1405    BELO Cycling Project                     
 87  (1)  S 35 Lauma Čerņevska (212)            3:23:52 +1:19:04 14,7 1404    Latvian Cycling Girls                    
 88  (9)  V 50 Igors Juršēvičs (87)             3:24:10 +1:19:22 14,6 1403    SK Priekuļi                              
 89  (10) V 50 Viesturs Birkants (83)           3:24:45 +1:19:57 14,6 1402    NN Sporta klubs                          
 90  (28) V 40 Mārtiņš Dzelmītis (99)           3:24:59 +1:20:11 14,6 1401    FREMAX                                   
 91  (2)  S 35 Inna Juršēviča (119)             3:25:33 +1:20:45 14,5 1400    SK Priekuļi                              
 92  (34) V 30 Jānis Gailītis (86)              3:33:51 +1:29:03 14,0 1399    Bro                                      
 93  (29) V 40 Rolands Rozenfelds (317)         3:41:16 +1:36:28 13,5 1398                                             
 94  (3)  S 35 Liga Actina (128)                3:59:39 +1:54:51 12,5 1397    LiVelo / Zelta Zeme                      
 95  ()   V 50 Armands Berķis (403)             1:32:54          32,2 0       mammadaba                      DNF       

Pusmaratons - 25km

pos. (v)  grupāDalībnieks (Nr)            -     Laiks   -t dist  kmh PunktiD  Pārstāv                        
 1   (1)  V P  Ģirts Cirvelis (1001)            1:05:34          22,8 1500    ROADEX                                   
 2   (2)  V P  Reinis Markss (1521)             1:06:33 +0:00:59 22,5 1495    VeloRīts                                 
 3   (1)  V JunKārlis Klismets (1375)           1:07:31 +0:01:57 22,2 1492    MSĢ/RRS                                  
 4   (3)  V P  Ronalds Rītiņš (1006)            1:07:31 +0:01:57 22,2 1489    VW Komerctransports - Veloprofs.lv
                                                                                                                       
 5   (4)  V P  Mārtiņš Daļeckis (1002)          1:07:49 +0:02:15 22,1 1487    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 6   (5)  V P  Rolands Zarītis (1046)           1:07:58 +0:02:24 22,0 1485    Patria Bottecchia                        
 7   (6)  V P  Oskars Ārgalis (1003)            1:08:21 +0:02:47 21,9 1484    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 8   (7)  V P  Nauris Zviedris (1499)           1:08:21 +0:02:47 21,9 1483                                             
 9   (1)  V J  Gusts Lapiņš (1625)              1:08:25 +0:02:51 21,9 1482    VELO EXPRESS SCOTT                       
 10  (8)  V P  Dzintars Ausmanis (1038)         1:08:51 +0:03:17 21,7 1481    Patria Bottecchia                        
 11  (2)  V JunRonalds Blumbergs (1007)         1:09:07 +0:03:33 21,7 1480    KS Sporta klubs                          
 12  (9)  V P  Agris Podiņš (1005)              1:09:09 +0:03:35 21,6 1479    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 13  (10) V P  Aksels Bresme (1411)             1:09:13 +0:03:39 21,6 1478    DTG-MySport                              
 14  (2)  V J  Alberts Smilktens (1416)         1:09:13 +0:03:39 21,6 1477    KS Sporta klubs                          
 15  (3)  V J  Rainers Zviedris (1432)          1:09:18 +0:03:44 21,6 1476    Valmieras velo vienība                   
 16  (11) V P  Andris Romanovskis (1040)        1:10:48 +0:05:14 21,1 1475    Ogre/Nesēdi mājās                        
 17  (12) V P  Rolands Burcevs (1012)           1:10:51 +0:05:17 21,1 1474    MTB Garkalne                             
 18  (13) V P  Rinalds Skopāns (1041)           1:11:02 +0:05:28 21,1 1473    VELO EXPRESS SCOTT                       
 19  (14) V P  Matīss Bērziņš (1338)            1:11:02 +0:05:28 21,1 1472    MTB Talsi                                
 20  (4)  V J  Artjoms Sergijevičs (1016)       1:12:00 +0:06:26 20,8 1471    VELO EXPRESS SCOTT                       
 21  (15) V P  Gatis Anerauds (1617)            1:12:38 +0:07:04 20,6 1470                                             
 22  (16) V P  Toms Skujiņš (1028)              1:12:55 +0:07:21 20,5 1469    ROADEX                                   
 23  (3)  V JunDominiks Timšans (1584)          1:13:05 +0:07:31 20,5 1468    MSĢ                                      
 24  (5)  V J  Kārlis Ancāns (1084)             1:13:41 +0:08:07 20,3 1467    VELO EXPRESS SCOTT                       
 25  (17) V P  Kristaps Kārkliņš (1350)         1:14:11 +0:08:37 20,2 1466    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 26  (4)  V JunOskars Jaunbērziņš (1086)        1:14:13 +0:08:39 20,2 1465    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 27  (18) V P  Ivars Romancevics (1082)         1:14:18 +0:08:44 20,1 1464    Selonia                                  
 28  (19) V P  Kristaps Kozlovs (1027)          1:14:23 +0:08:49 20,1 1463    VELO EXPRESS SCOTT                       
 29  (1)  V 45 Jānis Rapa (1009)                1:14:23 +0:08:49 20,1 1462    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 30  (6)  V J  Dāvis Gludavs (1583)             1:15:11 +0:09:37 19,9 1461    MSĢ                                      
 31  (5)  V JunMarcis Andrejs Terins (1011)
                                                1:15:15 +0:09:41 19,9 1460    Valmieras velo vienība                   
 32  (20) V P  Matīss Zērvēns (1090)            1:15:24 +0:09:50 19,8 1459    ROADEX                                   
 33  (6)  V JunRenāts Štāls (1582)              1:15:31 +0:09:57 19,8 1458    MSĢ                                      
 34  (21) V P  Juris Žīgurs (1023)              1:15:36 +0:10:02 19,8 1457    Veloshops                                
 35  (22) V P  Nauris Selga (1020)              1:15:38 +0:10:04 19,8 1456    VELO EXPRESS SCOTT                       
 36  (23) V P  Matīss Kauls (1253)              1:15:40 +0:10:06 19,8 1455    Vecpiebalga                              
 37  (1)  E    Gaitis Nummurs (1275)            1:15:41 +0:10:07 19,8 1454    VELO EXPRESS SCOTT                       
 38  (24) V P  Kristaps Kazarevskis (1021)      1:15:45 +0:10:11 19,8 1453    Ogre/Nesēdi mājās                        
 39  (2)  V 45 Jānis Keiselis (1015)            1:16:35 +0:11:01 19,5 1452    Velo Saldus                              
 40  (25) V P  Rihards Rieka (1010)             1:16:58 +0:11:24 19,4 1451    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 41  (7)  V J  Ģirts Harkins (1465)             1:17:00 +0:11:26 19,4 1450    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
 42  (26) V P  Andrejs Ivanovs (1069)           1:17:17 +0:11:43 19,4 1449                                             
 43  (27) V P  Ādolfs Žunna (1039)              1:17:25 +0:11:51 19,3 1448    Valmieras velo vienība                   
 44  (8)  V J  Olivers Jēkabs Skrapcis (1476)
                                                1:17:29 +0:11:55 19,3 1447    MSĢ/Velolifestyle/SmiltenesBJSS          
 45  (28) V P  Edgars Mickevičs (1017)          1:17:37 +0:12:03 19,3 1446                                             
 46  (3)  V 45 Andrejs Ziema (1022)             1:17:50 +0:12:16 19,2 1445                                             
 47  (9)  V J  Renārs Zadvinskis (1519)         1:17:58 +0:12:24 19,2 1444    KS Sporta klubs                          
 48  (29) V P  Dainis Homko (1018)              1:18:11 +0:12:37 19,1 1443    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 49  (7)  V JunRoberts Kalniņš (1217)           1:18:13 +0:12:39 19,1 1442    Velo Saldus                              
 50  (4)  V 45 Ints Lērme (1030)                1:18:13 +0:12:39 19,1 1441    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 51  (8)  V JunUlvis Krišmanis (1094)           1:18:14 +0:12:40 19,1 1440    Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree            
 52  (30) V P  Krišjānis Cers (1277)            1:18:28 +0:12:54 19,1 1439                                             
 53  (31) V P  Rūdolfs Grušs (1151)             1:18:38 +0:13:04 19,0 1438    Velo Saldus                              
 54  (32) V P  Renārs Zaļeskis (1037)           1:18:47 +0:13:13 19,0 1437    ĀdažiVelo                                
 55  (5)  V 45 Uldis Volgemuts (1054)           1:18:55 +0:13:21 19,0 1436                                             
 56  (10) V J  Kristaps Leibuks (1394)          1:19:09 +0:13:35 18,9 1435    Carnikava                                
 57  (33) V P  Uldis Platnieks (1098)           1:19:09 +0:13:35 18,9 1434    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 58  (9)  V JunAlvis Bringulis (1560)           1:19:26 +0:13:52 18,8 1433    VELO EXPRESS SCOTT                       
 59  (34) V P  Oskars Švāgers (1031)            1:20:10 +0:14:36 18,7 1432    Bauskas Velokomanda                      
 60  (11) V J  Jānis Priedoliņš (1585)          1:20:21 +0:14:47 18,6 1431    MSĢ                                      
 61  (35) V P  Martins Sulte (1419)             1:20:22 +0:14:48 18,6 1430                                             
 62  (12) V J  Ričards Austers (1048)           1:20:31 +0:14:57 18,6 1429    MTB Nīca                                 
 63  (36) V P  Āris Rozentāls (1431)            1:20:31 +0:14:57 18,6 1428    Velo Saldus                              
 64  (37) V P  Uldis Leimanis (1024)            1:21:09 +0:15:35 18,4 1427    GROHE TEAM LATVIA                        
 65  (38) V P  Māris Kamerads (1055)            1:21:16 +0:15:42 18,4 1426    GROHE TEAM LATVIA                        
 66  (6)  V 45 Sergejs Rodionovs (1490)         1:21:21 +0:15:47 18,4 1425    ĀdažiVelo                                
 67  (39) V P  Ilgvars Šmits (1363)             1:21:22 +0:15:48 18,4 1424    Velohooligans/Ķezari1                    
 68  (7)  V 45 Raivis Ančs (1370)               1:21:23 +0:15:49 18,4 1423    VeloRīts                                 
 69  (13) V J  Uldis Vorons (1121)              1:21:34 +0:16:00 18,3 1422    KS Sporta klubs                          
 70  (8)  V 45 Sandis Sokolovs (1035)           1:21:36 +0:16:02 18,3 1421    Rigas Satiksme                           
 71  (40) V P  Zigmārs Bērziņš (1335)           1:21:36 +0:16:02 18,3 1420    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 72  (41) V P  Edgars Ārgalis (1196)            1:21:37 +0:16:03 18,3 1419    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 73  (42) V P  Edzus Cabulis (1083)             1:21:40 +0:16:06 18,3 1418                                             
 74  (43) V P  Andris Jurka (1337)              1:21:43 +0:16:09 18,3 1417    VELO EXPRESS SCOTT                       
 75  (44) V P  Artūrs Gabaliņš (1218)           1:21:47 +0:16:13 18,3 1416    MTB Grobiņas novads                      
 76  (45) V P  Gints Krastiņš (1256)            1:21:48 +0:16:14 18,3 1415    Velo Saldus                              
 77  (46) V P  Voldemars Kaktins (1056)         1:21:55 +0:16:21 18,3 1414    Komanda                                  
 78  (47) V P  Raitis Cirvelis (1051)           1:22:02 +0:16:28 18,2 1413    ROADEX                                   
 79  (10) V JunOskars Blumbergs (1045)          1:22:13 +0:16:39 18,2 1412    KS Sporta klubs                          
 80  (48) V P  Uldis Selga (1638)               1:22:18 +0:16:44 18,2 1411    VELO EXPRESS SCOTT                       
 81  (49) V P  Uldis Rubenis (1064)             1:22:21 +0:16:47 18,2 1410    HRX                                      
 82  (50) V P  Kārlis Krūmiņš (1601)            1:22:39 +0:17:05 18,1 1409    VELOEXPRESS SCOTT                        
 83  (9)  V 45 Jānis Skujiņš (1059)             1:22:48 +0:17:14 18,1 1408    Baltais                                  
 84  (51) V P  Jānis Dansons (1033)             1:22:52 +0:17:18 18,1 1407    BT1 MTB TEAM                             
 85  (52) V P  Raitis Cielēns (1634)            1:22:59 +0:17:25 18,0 1406                                             
 86  (10) V 45 Māris Klismets (1376)            1:23:17 +0:17:43 18,0 1405    "VELLAPĒDA"                              
 87  (53) V P  Gatis Luberts (1248)             1:23:30 +0:17:56 17,9 1404    KRS/NKUP Smiltene                        
 88  (14) V J  Kristers Meijers (1414)          1:23:37 +0:18:03 17,9 1403    Baltais                                  
 89  (11) V 45 Arvis Neilands (1061)            1:23:49 +0:18:15 17,8 1402    Everun                                   
 90  (54) V P  Jānis Braže (1072)               1:23:57 +0:18:23 17,8 1401    MTB Nīca                                 
 91  (12) V 45 Māris Ločmelis (1065)            1:24:01 +0:18:27 17,8 1400    VELO EXPRESS SCOTT                       
 92  (55) V P  Ričards Krims (1507)             1:24:06 +0:18:32 17,8 1399    elpo                                     
 93  (56) V P  Jānis Bibis (1199)               1:24:09 +0:18:35 17,8 1398    MTB Grobiņas novads                      
 94  (57) V P  Mārtiņš Šteins (1493)            1:24:13 +0:18:39 17,8 1397                                             
 95  (58) V P  Andrejs Leontjevs (1204)         1:24:14 +0:18:40 17,8 1396                                             
 96  (59) V P  Kaspars Seržans (1201)           1:24:14 +0:18:40 17,8 1395    MTB Garkalne                             
 97  (60) V P  Juris Krātiņš (1384)             1:24:14 +0:18:40 17,8 1394    MTB Garkalne                             
 98  (1)  S P  Krista Pūcīte (1203)             1:24:16 +0:18:42 17,8 1393    ROADEX                                   
 99  (11) V JunKārlis Ārvalds Mūsiņš (1052)
                                                1:24:16 +0:18:42 17,8 1392    MTB Nīca                                 
 100 (61) V P  Jānis Fišeris (1628)             1:24:19 +0:18:45 17,7 1391    Elpo                                     
 101 (62) V P  Oskars Lubavs (1070)             1:24:19 +0:18:45 17,7 1390                                             
 102 (63) V P  Oļegs Meļehs (1605)              1:24:21 +0:18:47 17,7 1389    EMU Mālpils sporta klubs                 
 103 (64) V P  Aigars Matisovs (1347)           1:24:22 +0:18:48 17,7 1388    Elpo                                     
 104 (65) V P  Dainis Jurgens (1079)            1:24:23 +0:18:49 17,7 1387                                             
 105 (13) V 45 Jānis Brūklis (1280)             1:24:34 +0:19:00 17,7 1386    MTB Nīca                                 
 106 (12) V JunKārlis Pedraudzis (1642)         1:24:39 +0:19:05 17,7 1385    Velohooligans Ķeizari-1                  
 107 (66) V P  Sergejs Kuncevičs (1026)         1:24:40 +0:19:06 17,7 1384    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 108 (67) V P  Ronalds Lapinskis (1577)         1:24:55 +0:19:21 17,6 1383                                             
 109 (68) V P  Ēriks Voroņins (1641)            1:25:06 +0:19:32 17,6 1382                                             
 110 (2)  S P  Monta Pauloviča (1558)           1:25:25 +0:19:51 17,5 1381    ĀdažiVelo                                
 111 (15) V J  Didzis Lazdiņš (1595)            1:25:37 +0:20:03 17,5 1380    Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
                                                                                                                       
 112 (69) V P  Verners Rinkovičs (1444)         1:25:48 +0:20:14 17,4 1379    Velo Iecava                              
 113 (70) V P  Jānis Studers (1603)             1:26:13 +0:20:39 17,3 1378                                             
 114 (71) V P  Ilmārs Kranāts (1152)            1:26:17 +0:20:43 17,3 1377    ĀdažiVelo                                
 115 (72) V P  Madars Ozoliņš (1514)            1:26:17 +0:20:43 17,3 1376    ĀdažiVelo                                
 116 (73) V P  Kaspars Artamonovs (1113)        1:26:17 +0:20:43 17,3 1375                                             
 117 (14) V 45 Juris Veldre (1624)              1:26:24 +0:20:50 17,3 1374                                             
 118 (15) V 45 Guntars Sideļskis (1610)         1:26:38 +0:21:04 17,3 1373    MTB TALSI                                
 119 (16) V J  Valters Tams (1594)              1:26:40 +0:21:06 17,3 1372    Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
                                                                                                                       
 120 (74) V P  Edijs Šaicāns (1247)             1:26:47 +0:21:13 17,2 1371                                             
 121 (13) V JunArmands Eglitis (1438)           1:27:03 +0:21:29 17,2 1370    KS Sporta klubs                          
 122 (16) V 45 Jurijs Kovgers (1063)            1:27:29 +0:21:55 17,1 1369    EMU Mālpils sporta klubs                 
 123 (17) V 45 Vīgants Radziņš (1062)           1:27:49 +0:22:15 17,0 1368                                             
 124 (1)  V 60 Lauris Sniķers (1313)            1:27:51 +0:22:17 17,0 1367    Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree            
 125 (75) V P  Maris Dubra (1235)               1:28:01 +0:22:27 17,0 1366                                             
 126 (14) V JunNils Lībietis (1078)             1:28:29 +0:22:55 16,9 1365                                             
 127 (76) V P  Aigars Straubergs (1111)         1:28:29 +0:22:55 16,9 1364    Baltais                                  
 128 (77) V P  Vladislavs Fesenko (1066)        1:28:34 +0:23:00 16,9 1363    Velo+ Bottaribaltic                      
 129 (18) V 45 Andris Zālītis (1034)            1:28:35 +0:23:01 16,9 1362    MTB Garkalne                             
 130 (78) V P  Mareks Ratnieks (1636)           1:28:42 +0:23:08 16,9 1361    mammadaba                                
 131 (1)  S 45 Aiga Paegle (1162)               1:28:42 +0:23:08 16,9 1360    MTB Garkalne                             
 132 (17) V J  Reinis Kancēvičs (1210)          1:28:48 +0:23:14 16,8 1359    Sanistal-Hansgrohe                       
 133 (79) V P  Māris Trepša (1356)              1:28:51 +0:23:17 16,8 1358    MTB Garkalne                             
 134 (80) V P  Gints Sluckis (1467)             1:29:05 +0:23:31 16,8 1357    RERE GRUPA                               
 135 (81) V P  Reinis Norītis (1154)            1:29:23 +0:23:49 16,7 1356                                             
 136 (19) V 45 Uldis Rumpis (1208)              1:30:01 +0:24:27 16,6 1355    Velo Saldus                              
 137 (3)  S P  Evija Ziediņa (1114)             1:30:13 +0:24:39 16,6 1354    KS Sporta klubs                          
 138 (20) V 45 Andris Ribulis (1060)            1:30:19 +0:24:45 16,6 1353    DREMEL                                   
 139 (21) V 45 Jānis Tiltiņš (1071)             1:30:28 +0:24:54 16,5 1352    GROHE TEAM LATVIA                        
 140 (82) V P  Mārtiņš Bruņenieks (1155)        1:30:43 +0:25:09 16,5 1351    Vellapēda                                
 141 (83) V P  Māris Lazdiņš (1475)             1:30:46 +0:25:12 16,5 1350                                             
 142 (84) V P  Māris Briedis (1212)             1:31:03 +0:25:29 16,4 1349                                             
 143 (85) V P  Eduards Rieksts (1138)           1:31:24 +0:25:50 16,4 1348                                             
 144 (2)  V 60 Ilgonis Smildziņš (1165)         1:31:45 +0:26:11 16,3 1347                                             
 145 (3)  V 60 Viesturs Kazainis (1195)         1:31:46 +0:26:12 16,3 1346    VW Komerctransports - Veloprofs.lv
                                                                                                                       
 146 (86) V P  Sergejs Kačanovs (1450)          1:31:50 +0:26:16 16,3 1345    MTB Grobiņas novads                      
 147 (87) V P  Kaspars Kravalis (1169)          1:31:58 +0:26:24 16,3 1344    MAPEI                                    
 148 (88) V P  Andris Vilcāns (1074)            1:31:58 +0:26:24 16,3 1343    #normālakomanda                          
 149 (89) V P  Mikus Herbsts (1639)             1:32:04 +0:26:30 16,2 1342    EMU Mālpils sporta klubs                 
 150 (22) V 45 Dainis Bekers (1163)             1:32:06 +0:26:32 16,2 1341                                             
 151 (90) V P  Gatis Poltiņņikovs (1618)        1:32:22 +0:26:48 16,2 1340                                             
 152 (23) V 45 Jānis Briedis (1258)             1:32:28 +0:26:54 16,2 1339    ĀdažiVelo                                
 153 (91) V P  Valdis Pelšs (1252)              1:32:31 +0:26:57 16,2 1338                                             
 154 (1)  S U23Karīna Harkina (1116)            1:32:57 +0:27:23 16,1 1337    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 155 (4)  S P  Santa Kazaine (1131)             1:32:58 +0:27:24 16,1 1336    LMT                                      
 156 (92) V P  Kārlis Krēgers (1198)            1:32:59 +0:27:25 16,1 1335    Velo Saldus                              
 157 (24) V 45 Normunds Gustiņš (1627)          1:33:00 +0:27:26 16,1 1334    Baldone                                  
 158 (93) V P  Kārlis Spreslis (1225)           1:33:24 +0:27:50 16,0 1333                                             
 159 (94) V P  Elvis Ilgvars Stiprais (1391)
                                                1:33:52 +0:28:18 15,9 1332                                             
 160 (95) V P  Andris Mašnjuks (1081)           1:33:55 +0:28:21 15,9 1331    Ironwill Stell                           
 161 (96) V P  Kristaps Ozoliņš (1602)          1:34:09 +0:28:35 15,9 1330    VELOEXPRESS SCOTT                        
 162 (25) V 45 Māris Priede (1578)              1:34:25 +0:28:51 15,8 1329                                             
 163 (97) V P  Uldis Freibergs (1398)           1:34:52 +0:29:18 15,8 1328                                             
 164 (98) V P  Ilmars Birskis (1166)            1:35:04 +0:29:30 15,7 1327    Starlight Movistar Team                  
 165 (18) V J  Dāvis Aizpurietis (1049)         1:35:08 +0:29:34 15,7 1326    Carnikava                                
 166 (26) V 45 Andris Vorons (1140)             1:35:17 +0:29:43 15,7 1325    KS Sporta klubs                          
 167 (27) V 45 Ēriks Piņķis (1168)              1:35:17 +0:29:43 15,7 1324    HRX                                      
 168 (28) V 45 Gundars Muižnieks (1237)         1:35:25 +0:29:51 15,7 1323                                             
 169 (99) V P  Artūrs Breidaks (1183)           1:35:29 +0:29:55 15,7 1322    ĀdažiVelo                                
 170 (100)V P  Mārcis Paulovičs (1361)          1:35:29 +0:29:55 15,7 1321    ĀdažiVelo                                
 171 (29) V 45 Mareks Pučinskis (1260)          1:35:30 +0:29:56 15,7 1320    KS Sporta klubs                          
 172 (101)V P  Kristaps Jaunozoliņš (1104)      1:35:30 +0:29:56 15,7 1319    #normālakomanda                          
 173 (102)V P  Oskars Sedols (1616)             1:35:43 +0:30:09 15,6 1318                                             
 174 (30) V 45 Intars Gagainis (1614)           1:35:49 +0:30:15 15,6 1317    Baldones velokomanda                     
 175 (103)V P  Pēteris Kreilis (1405)           1:36:00 +0:30:26 15,6 1316                                             
 176 (104)V P  Mārcis Tilko (1119)              1:36:12 +0:30:38 15,5 1315    Riteņvasara                              
 177 (2)  S 45 Anita Muižniece (1108)           1:36:26 +0:30:52 15,5 1314                                             
 178 (31) V 45 Jānis Vīlips (1303)              1:36:35 +0:31:01 15,5 1313                                             
 179 (105)V P  Mārtiņš Spreslis (1226)          1:36:38 +0:31:04 15,5 1312                                             
 180 (106)V P  Jānis Beļevičs (1626)            1:36:48 +0:31:14 15,4 1311    ROADEX                                   
 181 (107)V P  Uģis Zvingulis (1342)            1:36:58 +0:31:24 15,4 1310                                             
 182 (32) V 45 Māris Ozols (1640)               1:37:07 +0:31:33 15,4 1309                                             
 183 (15) V JunIgors Vedmeckis (1305)           1:37:13 +0:31:39 15,4 1308    Starlight Movistar Team                  
 184 (2)  S U23Viktorija Spruģevica (1221)      1:37:25 +0:31:51 15,3 1307    Latvian Cycling Girls                    
 185 (108)V P  Mārtiņš Jansons (1124)           1:37:34 +0:32:00 15,3 1306    HRX / Velo klubs Sigulda                 
 186 (33) V 45 Jānis Gaiķis (1622)              1:37:39 +0:32:05 15,3 1305    Velo Express                             
 187 (109)V P  Jānis Fricsons (1606)            1:37:42 +0:32:08 15,3 1304    Baldones velokomanda                     
 188 (34) V 45 Kārlis Šneps-Šnepe (1513)        1:37:43 +0:32:09 15,3 1303    Riteņvasara                              
 189 (4)  V 60 Aivars Strauss (1107)            1:37:51 +0:32:17 15,3 1302    EMU Mālpils sporta klubs                 
 190 (35) V 45 Raimonds Straume (1397)          1:37:51 +0:32:17 15,3 1301                                             
 191 (110)V P  Andrejs Slaikovskis (1620)       1:38:07 +0:32:33 15,2 1300                                             
 192 (36) V 45 Lauris Biezbārdis (1177)         1:38:10 +0:32:36 15,2 1299    Rigas Satiksme                           
 193 (111)V P  Egīls Pilenieks (1301)           1:38:16 +0:32:42 15,2 1298                                             
 194 (112)V P  Gusts Pikša (1080)               1:38:28 +0:32:54 15,2 1297    Moller Auto Krasta                       
 195 (113)V P  Mārtiņš Leibuks (1586)           1:38:44 +0:33:10 15,1 1296                                             
 196 (37) V 45 Edgars Mednis (1486)             1:38:49 +0:33:15 15,1 1295    Āgenskalna klīnika                       
 197 (1)  S J  Elīza Dombrovska (1413)          1:39:20 +0:33:46 15,1 1294    KS Sporta klubs                          
 198 (38) V 45 Andrejs Ivašins (1167)           1:39:45 +0:34:11 15,0 1293                                             
 199 (39) V 45 Žans Ribaks (1609)               1:39:45 +0:34:11 15,0 1292                                             
 200 (40) V 45 Jānis Ratnieks (1136)            1:40:01 +0:34:27 14,9 1291    Sanistal-Hansgrohe                       
 201 (114)V P  Edgars Ziediņš (1635)            1:40:19 +0:34:45 14,9 1290                                             
 202 (19) V J  Valdis Vorons (1122)             1:40:21 +0:34:47 14,9 1289    KS Sporta klubs                          
 203 (115)V P  Armands Upenieks (1436)          1:40:23 +0:34:49 14,9 1288    MansRobots/iRobot                        
 204 (41) V 45 Jānis Bautris (1141)             1:40:23 +0:34:49 14,9 1287    Black Label                              
 205 (116)V P  Andis Gailītis (1588)            1:40:30 +0:34:56 14,9 1286    Bro bro                                  
 206 (117)V P  Dainis Dosbergs (1110)           1:40:30 +0:34:56 14,9 1285    D4                                       
 207 (42) V 45 Nauris Žukas (1611)              1:40:33 +0:34:59 14,9 1284                                             
 208 (16) V JunRoberts Nīmanis (1590)           1:40:40 +0:35:06 14,9 1283                                             
 209 (5)  V 60 Andris Pivars (1460)             1:40:51 +0:35:17 14,8 1282                                             
 210 (43) V 45 Uldis Sakne (1112)               1:41:16 +0:35:42 14,8 1281    RUMS                                     
 211 (118)V P  Edgars Ozols (1390)              1:41:21 +0:35:47 14,8 1280                                             
 212 (119)V P  Aldis Āboliņš (1598)             1:41:22 +0:35:48 14,7 1279    FREMAX                                   
 213 (120)V P  Matiss Sakne (1134)              1:41:24 +0:35:50 14,7 1278    RUMS                                     
 214 (3)  S 45 Mārīte Kājiņa (1115)             1:41:36 +0:36:02 14,7 1277    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
 215 (121)V P  Gatis Penka (1133)               1:41:37 +0:36:03 14,7 1276    Pēdu nav                                 
 216 (122)V P  Sandis Kalniņš (1128)            1:41:57 +0:36:23 14,7 1275                                             
 217 (123)V P  Jēkabs Bricis (1531)             1:42:42 +0:37:08 14,6 1274                                             
 218 (124)V P  Gints Tabūns (1491)              1:42:42 +0:37:08 14,6 1273                                             
 219 (125)V P  Kaspars Adams (1123)             1:43:04 +0:37:30 14,5 1272    Krastu piekūni                           
 220 (126)V P  Jurģis Eglītis (1268)            1:44:12 +0:38:38 14,3 1271                                             
 221 (44) V 45 Uldis Reitmanis (1538)           1:44:13 +0:38:39 14,3 1270    28Stone                                  
 222 (3)  S U23Alise Kazaine (1132)             1:44:38 +0:39:04 14,3 1269    VW Komerctransports - Veloprofs.lv
                                                                                                                       
 223 (6)  V 60 Arvids Šteinbergs (1142)         1:44:46 +0:39:12 14,3 1268                                             
 224 (45) V 45 Ainārs Apsītis (1479)            1:45:02 +0:39:28 14,2 1267                                             
 225 (7)  V 60 Dainis Norītis (1463)            1:45:03 +0:39:29 14,2 1266                                             
 226 (127)V P  Gatis Vītols (1542)              1:45:41 +0:40:07 14,1 1265                                             
 227 (128)V P  Kaspars Bajārs (1320)            1:45:50 +0:40:16 14,1 1264                                             
 228 (129)V P  Aleksandrs Puškins (1646)        1:46:09 +0:40:35 14,1 1263    Starlight Movistar Team                  
 229 (130)V P  Mārtiņš Riņķis (1576)            1:46:29 +0:40:55 14,0 1262                                             
 230 (131)V P  Dmitrijs Dzērve (1190)           1:46:43 +0:41:09 14,0 1261    Sanistal-Hansgrohe                       
 231 (2)  S J  Paula Patrīcija Tilko (1102)
                                                1:47:29 +0:41:55 13,9 1260    Riteņvasara                              
 232 (46) V 45 Artis Gedrovics (1286)           1:47:29 +0:41:55 13,9 1259    Vellapēda                                
 233 (20) V J  Linards Gusts Gagainis (1615)
                                                1:48:39 +0:43:05 13,8 1258    Baldones velokomanda                     
 234 (132)V P  Kaspars Balodis (1572)           1:48:53 +0:43:19 13,7 1257    #normālakomanda                          
 235 (3)  S J  Elēna Selga (1120)               1:49:08 +0:43:34 13,7 1256    VELO EXPRESS SCOTT                       
 236 (133)V P  Sergejs Jakovels (1238)          1:50:40 +0:45:06 13,5 1255                                             
 237 (47) V 45 Arvids Pipirs Pipirs (1322)      1:50:46 +0:45:12 13,5 1254    Krastu piekūni                           
 238 (48) V 45 Ivars Tolmanis (1379)            1:51:41 +0:46:07 13,4 1253    Apes draugi                              
 239 (134)V P  Jānis Dūmiņš (1591)              1:51:49 +0:46:15 13,4 1252    Baldones velokomanda                     
 240 (49) V 45 Ulvis Rubezis (1329)             1:51:50 +0:46:16 13,4 1251    Priekules velo klubs                     
 241 (4)  S U23Kintija Plētiena (1149)          1:51:58 +0:46:24 13,3 1250                                             
 242 (5)  S P  Karīna Rokjāne (1539)            1:52:27 +0:46:53 13,3 1249    Latvian Cycling Girls                    
 243 (4)  S 45 Linda Tautere (1240)             1:52:27 +0:46:53 13,3 1248    Latvian Cycling Girls                    
 244 (50) V 45 Sergejs Apsītis (1214)           1:52:41 +0:47:07 13,3 1247                                             
 245 (135)V P  Alvis Podiņš (1623)              1:52:46 +0:47:12 13,3 1246    Velohooligans/Ķeizari-1                  
 246 (51) V 45 Zintis Skopāns (1613)            1:53:06 +0:47:32 13,2 1245    Gulbene                                  
 247 (21) V J  Miks Pepa (1600)                 1:53:20 +0:47:46 13,2 1244    MB SPORT - Ķekavas NSS                   
 248 (136)V P  Ivars Veide (1278)               1:53:28 +0:47:54 13,2 1243                                             
 249 (137)V P  Jānis Cīrulis (1147)             1:53:30 +0:47:56 13,2 1242    Sanistal-Hansgrohe                       
 250 (22) V J  Ingus Šterns (1633)              1:54:25 +0:48:51 13,1 1241    KS sports klubs                          
 251 (138)V P  Ģirts Stabrovskis (1448)         1:55:41 +0:50:07 12,9 1240                                             
 252 (17) V JunValdis Pivars (1612)             1:56:04 +0:50:30 12,9 1239    Ķekavas NSS                              
 253 (139)V P  Emīls Krustiņš (1403)            1:56:08 +0:50:34 12,9 1238    BNI                                      
 254 (52) V 45 Dzintars Geste (1441)            1:56:37 +0:51:03 12,8 1237    GESTE                                    
 255 (140)V P  Edgars Lācis (1139)              1:56:42 +0:51:08 12,8 1236                                             
 256 (53) V 45 Harijs Puris (1144)              1:56:53 +0:51:19 12,8 1235    Rigas Satiksme                           
 257 (6)  S P  Olga Daņilova (1592)             1:57:33 +0:51:59 12,7 1234    Baldones velokomanda                     
 258 (7)  S P  Laura Pirtniece (1449)           1:57:33 +0:51:59 12,7 1233    RK Liepāja                               
 259 (141)V P  Oskars Buls (1551)               1:57:55 +0:52:21 12,7 1232                                             
 260 (5)  S 45 Ilze Kazāka (1145)               1:58:50 +0:53:16 12,6 1231    Latvian Cycling Girls                    
 261 (142)V P  Artis Kalniņš (1456)             1:58:52 +0:53:18 12,6 1230    Bro bro Team                             
 262 (143)V P  Rūdolfs Egle (1604)              1:59:30 +0:53:56 12,5 1229                                             
 263 (144)V P  Aivis Vanaģelis (1643)           2:00:03 +0:54:29 12,4 1228                                             
 264 (54) V 45 Reinis Nīmanis (1589)            2:05:19 +0:59:45 11,9 1227                                             
 265 (55) V 45 Vitalijs Kanders (1599)          2:07:02 +1:01:28 11,8 1226                                             
 266 (56) V 45 Egils Mežats (1632)              2:07:04 +1:01:30 11,8 1225    VeloRīts                                 
 267 (23) V J  Daniels Jasinkēvičs (1279)       2:15:39 +1:10:05 11,0 1224                                             
 268 (145)V P  Kaspars Gervis (1579)            2:17:46 +1:12:12 10,8 1223    HRX                                      
 269 ()   V P  Dinārs Mihailovs (1307)          1:53:15          13,2 0                                      DNF       

JohnyGP - 12km

pos. (v)  grupāDalībnieks (Nr)            -     Laiks   -t dist  kmh PunktiD  Pārstāv                        
 1   (1)  JBV  Otto Puhtajevics (6050)          0:42:05          17,1 1500                                             
 2   (2)  JBV  Didzis Tramdahs (6053)           0:45:19 +0:03:14 15,8 1495    Engures sportam                          
 3   (1)  JBS  Arnita Freināte (6046)           0:46:19 +0:04:14 15,5 1492    Engures sportam                          
 4   (3)  JBV  Mārtiņš Kronbergs (6049)         0:47:32 +0:05:27 15,1 1489    Engures sportam                          
 5   (4)  JBV  Aldis Kambala (6009)             0:48:34 +0:06:29 14,8 1487                                             
 6   (5)  JBV  Aivars Buliņš (6045)             0:50:06 +0:08:01 14,3 1485    Riteņvasara                              
 7   (6)  JBV  Kārlis Livins (6019)             0:50:32 +0:08:27 14,2 1484                                             
 8   (7)  JBV  Salvis Skaistais (6008)          0:50:57 +0:08:52 14,1 1483    Riteņvasara                              
 9   (2)  JBS  Ilze Freimane (6034)             0:51:25 +0:09:20 14,0 1482    Riteņvasara                              
 10  (3)  JBS  Ieva Tolmane (6022)              0:54:20 +0:12:15 13,2 1481    Apes draugi                              
 11  (8)  JBV  Dmitrijs Gavrilovs (6048)        0:54:42 +0:12:37 13,1 1480    TurboVāvere                              
 12  (4)  JBS  Olga Vītoliņa (6017)             0:58:57 +0:16:52 12,2 1479    mammadaba                                
 13  (5)  JBS  Lote Freināte (6047)             1:02:54 +0:20:49 11,4 1478    Engures sportam                          
 14  (6)  JBS  Inga Tramdaha (6052)             1:03:23 +0:21:18 11,3 1477    Engures sportam                          

Pusaudžu - 12km

pos. (v)  grupāDalībnieks (Nr)            -     Laiks   -t dist  kmh PunktiD  Pārstāv                        
 1   (1)  V 12 Rihards Lozbers (3001)           0:30:36          23,5 1500    DTG-MySport                              
 2   (1)  V 14 Kristers Celitāns (3002)         0:30:59 +0:00:23 23,2 1495    VELO EXPRESS SCOTT                       
 3   (2)  V 14 Bruno Brēde (3064)               0:31:12 +0:00:36 23,0 1492    LiVelo/ZeltaZeme                         
 4   (3)  V 14 Justs Jurka (3011)               0:31:54 +0:01:18 22,5 1489    VELO EXPRESS SCOTT                       
 5   (4)  V 14 Alvils Pētersons (3078)          0:31:55 +0:01:19 22,5 1487    Riteņvasara/MTB Nīca                     
 6   (5)  V 14 Kristers Žukas (3027)            0:32:21 +0:01:45 22,2 1485                                             
 7   (6)  V 14 Krists Buncis (3005)             0:33:04 +0:02:28 21,7 1484                                             
 8   (7)  V 14 Dāvis Kalniņš (3008)             0:33:05 +0:02:29 21,7 1483    Velotrenini.lv                           
 9   (8)  V 14 Krišjānis Lejiņš (3099)          0:33:21 +0:02:45 21,5 1482    Carnikava                                
 10  (2)  V 12 Kristers Štrauhmanis (3006)      0:33:40 +0:03:04 21,3 1481    Ķekavas NSS                              
 11  (3)  V 12 Jurģis Freināts (3043)           0:34:11 +0:03:35 21,0 1480    Engures sportam                          
 12  (4)  V 12 Roberts Straubergs (3028)        0:34:27 +0:03:51 20,8 1479    Baltais                                  
 13  (9)  V 14 Toms Strēlis (3035)              0:34:28 +0:03:52 20,8 1478    RRS/Dzirciems                            
 14  (1)  S 12 Kate Skujiņa (3007)              0:34:48 +0:04:12 20,6 1477    Baltais                                  
 15  (5)  V 12 Alvis Matīss Zariņš (3021)       0:34:48 +0:04:12 20,6 1476    Ķekavas NSS                              
 16  (10) V 14 Eduards Pundurs (3073)           0:35:02 +0:04:26 20,5 1475    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
 17  (11) V 14 Everts Meijers (3084)            0:35:02 +0:04:26 20,5 1474    Baltais                                  
 18  (6)  V 12 Valts Skujiņš (3004)             0:35:16 +0:04:40 20,4 1473    Baltais                                  
 19  (7)  V 12 Toms Tramdahs (3045)             0:35:37 +0:05:01 20,2 1472    Engures sportam                          
 20  (1)  S 14 Amanda Reilija Zariņa (3010)
                                                0:35:40 +0:05:04 20,1 1471    Baldones RN/ĶNSS                         
 21  (12) V 14 Jānis Stucers (3116)             0:36:09 +0:05:33 19,9 1470    MSĢ                                      
 22  (13) V 14 Emīls Dāvis Gelbergs (3061)      0:36:13 +0:05:37 19,8 1469    Valmieras velo vienība                   
 23  (8)  V 12 Oskars Štrauhmanis (3052)        0:36:27 +0:05:51 19,7 1468    Ķekavas NSS                              
 24  (14) V 14 Dāniels Apse (3074)              0:36:29 +0:05:53 19,7 1467    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
 25  (15) V 14 Reinis Keiselis (3014)           0:37:17 +0:06:41 19,3 1466                                             
 26  (16) V 14 Armands Petkus (3115)            0:37:22 +0:06:46 19,2 1465    MSĢ                                      
 27  (9)  V 12 Ričards Hansons (3012)           0:37:24 +0:06:48 19,2 1464    Baltais                                  
 28  (17) V 14 Gustavs Dosbergs (3009)          0:37:28 +0:06:52 19,2 1463    D4                                       
 29  (2)  S 14 Laura Klismete (3069)            0:37:30 +0:06:54 19,2 1462    Baltais                                  
 30  (18) V 14 Marks Sergijevičs (3015)         0:37:47 +0:07:11 19,0 1461    Engures sportam                          
 31  (19) V 14 Kristers Raginskis (3082)        0:37:47 +0:07:11 19,0 1460    Engures sportam                          
 32  (20) V 14 Mārtiņš Purbērziņš (3117)        0:37:48 +0:07:12 19,0 1459    MSĢ                                      
 33  (3)  S 14 Ieva Kalniņa (3067)              0:37:50 +0:07:14 19,0 1458    VeloRīts/Carnikava                       
 34  (10) V 12 Olivers Šika (3066)              0:38:54 +0:08:18 18,5 1457    3.RNC                                    
 35  (11) V 12 Kristers Karlsons (3020)         0:39:05 +0:08:29 18,4 1456    Ķekavas NSS                              
 36  (12) V 12 Olivers Vaisūns (3051)           0:39:09 +0:08:33 18,3 1455    Ķekavas NSS                              
 37  (13) V 12 Raimonds Pilenieks (3041)        0:39:26 +0:08:50 18,2 1454    Ķekavas NSS                              
 38  (14) V 12 Edvards Gedrovics (3013)         0:39:48 +0:09:12 18,0 1453    Riteņvasara/MTB Nīca                     
 39  (21) V 14 Fjodors Spicins (3113)           0:40:04 +0:09:28 17,9 1452                                             
 40  (4)  S 14 Loreta Vaisūna (3018)            0:40:37 +0:10:01 17,7 1451    Ķekavas NSS                              
 41  (15) V 12 Redžinalds Šaicāns (3032)        0:41:02 +0:10:26 17,5 1450    RRS/Alfa                                 
 42  (22) V 14 Everts Biters (3029)             0:41:08 +0:10:32 17,5 1449                                             
 43  (5)  S 14 Elizabete Millere (3019)         0:41:13 +0:10:37 17,4 1448    Ķekavas NSS                              
 44  (2)  S 12 Una Lagzdiņa (3022)              0:41:15 +0:10:39 17,4 1447    Riteņvasara/MTB Nīca                     
 45  (6)  S 14 Linda Elizabete Brilte (3016)
                                                0:41:26 +0:10:50 17,3 1446    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
 46  (3)  S 12 Katrīna Jansone (3033)           0:41:26 +0:10:50 17,3 1445    Velo Express Scott                       
 47  (16) V 12 Rihards Bondars (3079)           0:41:59 +0:11:23 17,1 1444                                             
 48  (23) V 14 Markuss Andrecs (3125)           0:41:59 +0:11:23 17,1 1443    Engures sportam                          
 49  (24) V 14 Kristers-Aleksis Vīgrants (3095)
                                                0:42:03 +0:11:27 17,1 1442                                             
 50  (4)  S 12 Samanta Celitāne (3050)          0:42:17 +0:11:41 17,0 1441    VELO EXPRESS SCOTT                       
 51  (17) V 12 Teodors Kambala (3024)           0:43:31 +0:12:55 16,5 1440                                             
 52  (25) V 14 Markuss Ločmelis (3023)          0:43:45 +0:13:09 16,4 1439    VELO EXPRESS SCOTT                       
 53  (18) V 12 Mārtiņš Ice (3031)               0:44:12 +0:13:36 16,2 1438    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
 54  (19) V 12 Mārcis Meiss (3039)              0:44:32 +0:13:56 16,1 1437    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
 55  (26) V 14 Ivo Valdmanis (3017)             0:44:34 +0:13:58 16,1 1436    Carnikava                                
 56  (20) V 12 Klāvs Livins (3070)              0:44:39 +0:14:03 16,1 1435                                             
 57  (7)  S 14 Tīna Drauga (3026)               0:45:44 +0:15:08 15,7 1434    VELO EXPRESS SCOTT                       
 58  (8)  S 14 Amēlija Tīna Zariņa (3025)       0:46:57 +0:16:21 15,3 1433    Ķekavas NSS                              
 59  (21) V 12 Henrijs Ganzburgs (3121)         0:47:06 +0:16:30 15,2 1432    Ķekavas NSS                              
 60  (22) V 12 Kristers Krūmiņš (3042)          0:49:21 +0:18:45 14,5 1431    A2                                       
 61  (23) V 12 Artjoms Soročins (3119)          0:49:22 +0:18:46 14,5 1430    Ķekavas NSS                              
 62  (24) V 12 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars (3054)
                                                0:50:14 +0:19:38 14,3 1429    Riteņvasara/MTB Nīca                     
 63  (9)  S 14 Patrīcija Priede (3120)          0:50:26 +0:19:50 14,2 1428    Ķekavas NSS                              
 64  (5)  S 12 Grieta Kreita (3129)             0:51:24 +0:20:48 14,0 1427    ĶNSS                                     
 65  (27) V 14 Mārtiņš Fricsons (3127)          0:54:55 +0:24:19 13,1 1426    Baldones velokomanda                     
 66  (25) V 12 Everts Buliņš (3114)             0:55:06 +0:24:30 13,0 1425    Riteņvasara                              
 67  (10) S 14 Anna Sīle (3058)                 0:55:06 +0:24:30 13,0 1424    MTB Nīca                                 
 68  (26) V 12 Adrians Lintiņš (3122)           0:55:36 +0:25:00 12,9 1423    Ķekavas NSS                              
 69  (27) V 12 Martins Rainers Čeksters (3128)
                                                0:56:29 +0:25:53 12,7 1422    Ķekavas NSS                              
 70  (28) V 14 Nils Vītoliņš (3065)             0:57:07 +0:26:31 12,6 1421    mammadaba                                
 71  (6)  S 12 Elza Radziņa (3049)              1:05:29 +0:34:53 10,9 1420                                             
 72  (28) V 12 Viljams Gervis (3126)            1:16:27 +0:45:51 9,41 1419