Dalībnieku saraksts 2022

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Rūta Norīte S 12 pusaudzu-mtb 7 OGRE unpaid
2 REINIS NORITIS Pusmaratona kungi pusmaratons 7 OGRE unpaid
3 Martin Meltsov Vīri 40 Haanja Rattaklubi maratons 7 Parksepa unpaid
4 Martin Meltsov Kļūda maratona tipā
Haanja Rattaklubi nav-distance 7 Parksepa unpaid
5 Zigmārs Bērziņš Vīri 30 Velohooligans/Ķeizari-1 maratons 7 Valmiera unpaid
6 Edgars Kursītis Vīri 30 maratons 7 Valmiera unpaid
7 Artis Kalniņš Kļūda maratona tipā
SK Piebalga nav-distance 7 Cēsis unpaid
8 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 7 Viesīte unpaid
9 Dana Sila Sievietes 35 Selonia maratons 7 Viesīte unpaid
10 Gatis Loditis Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 7 Ādāži unpaid
11 Linards Veips Vīri Velo Outlets maratons 7 Riga unpaid
12 Uldis Ceske Vīri 40 Velo Outlets maratons 7 Riga unpaid
13 Renārs Kupčs Vīri 40 Velo Outlets maratons 7 Riga unpaid
14 Ivars Štrāls Vīri 30 GreenDragonsMTB maratons 7 Rīga unpaid
15 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 7 Viesīte unpaid
16 Juris Zlobins Vīri 40 Selonia maratons 7 Viesīte unpaid
17 Gints Grinbergs Vīri 40 Selonia maratons 7 Viesīte unpaid
18 Lauris Miķelsons Vīri 40 ROADEX maratons 7 Rīga unpaid
19 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 7 Gulbene unpaid
20 Kārlis Švēde-Grīnbergs Vīri Riteņbraukšanas pulciņš maratons 7 Stende unpaid
21 Jānis Grīnvalds Vīri 30 Riteņbraukšanas pulciņš maratons 7 Stende unpaid
22 uldis Jegurs Vīri 30 elpo maratons 7 sigulda unpaid
23 Aigars Umblejs Vīri 50 Velotreniņi.lv maratons 7 Sigulda unpaid
24 EGILS KAMPUSS Vīri 30 Adven maratons 7 Cēsis unpaid
25 Edmunds Gaidis Vīri 30 maratons 7 Rēzekne unpaid
26 Česlavs Gaidis Vīri 30 maratons 7 Rēzekne unpaid
27 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 7 Rīga unpaid
28 Andris Ribulis Vīri 50 DREMEL maratons 7 Dzelmes unpaid
29 Gatis Muižnieks Vīri 40 Stopiņi velo maratons 7 Dreiliņi unpaid
30 Oskars Pļavnieks Vīri 30 ECENTA maratons 7 Ikšķile unpaid
31 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 7 Saulkrasti unpaid
32 Uldis Kalviškis Vīri 30 ECENTA maratons 7 Ogre unpaid
33 Janis Bošs Vīri 30 Ko te notiek? maratons 7 Rīga unpaid
34 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 7 Rīga unpaid
35 Aleksandrs Sukhorukovs Vīri maratons 7 Rīga unpaid
36 Einārs Pļehņevics Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
37 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 7 Ērgļi unpaid
38 Andrejs Slaikovskis Vīri 40 maratons 7 Rīga unpaid
39 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 7 Vecpiebalga unpaid
40 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 7 Mārupe unpaid
41 Edgars Ārgalis Vīri 30 Velohooligans/Keizari-1 maratons 7 Valka unpaid
42 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 7 Ogre unpaid
43 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 7 Vecpiebalga unpaid
44 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
45 Madara Kukaine Sievietes maratons 7 Rīga unpaid
46 Juris Dzērve Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
47 Māris Klismets Vīri 40 Vellapēda maratons 7 Rīga unpaid
48 Madara Kukaine Sievietes maratons 7 Rīga unpaid
49 Juris Dzērve Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
50 Artemijs Rudens Vīri 30 maratons 7 Rēzekne unpaid
51 Aleksandrs Brīvers Vīri 40 maratons 7 Rēzekne unpaid
52 Jānis Vējons Vīri 30 Tet maratons 7 Rīga unpaid
53 Henrihs Damroze Vīri 40 EfTEN Capital maratons 7 Rīga unpaid
54 Jevgenijs Tarasovs Vīri 30 maratons 7 Rezekne unpaid
55 Jānis Auziņš Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
56 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 7 Salaspils paid
57 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
58 Inna Juršēviča Sievietes 35 SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
59 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
60 Ainārs Apsītis Vīri 40 maratons 7 Rīga unpaid
61 Kristaps Jaunozoliņš Vīri 30 #normālakomanda maratons 7 Ērgļi unpaid
62 Deniss Podļeskis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Garkalne unpaid
63 Aigars Kalnups Vīri 30 maratons 7 Ķekava unpaid
64 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 7 Rīga paid
65 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 7 Vecpiebalga paid
66 Kārlis Rūdolfs Mednis Kļūda maratona tipā
Āgenskalna klīnika 7 Ogre unpaid
67 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 7 Ogre unpaid
68 Aleksandrs Brīvers Kļūda maratona tipā
nav-distance 7 Rēzekne unpaid
69 Mārtiņš Zalonskis Vīri 40 MTB Grobiņa maratons 7 Grobiņa paid
70 Alvis Zelčs Vīri 30 Valmieras Velo Vienība maratons 7 Valmiera paid
71 Uldis Taubenbergs Vīri 30 maratons 7 Rīga paid
72 ZINTIS SKOPĀNS Vīri 50 GULBENE maratons 7 Gulbene paid
73 Evita Bauska Sievietes 35 Selonia maratons 7 Viesīte unpaid
74 Andris Karlsons Vīri 40 maratons 7 Dzidriņas unpaid
75 Gatis Pētersons Vīri 40 maratons 7 Ogre paid
76 Arturs Švūksts Vīri 30 Labākā maratons 7 Alūksne, Ciemupe paid
77 Guntis Šeflers Vīri 40 maratons 7 Ādaži paid
78 Pēteris Kreilis Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
79 Andris Mašnjuks Vīri 40 Ironwill Stell maratons 7 Ogre unpaid
80 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6, 7 Ādaži unpaid
81 Kārlis Mazurs Vīri 30 maratons 7 Jūrmala paid
82 Regnārs Ukins Zēni 9 bernu-velobrauciens Ādažu novads unpaid
83 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 7 Ventspils nov. unpaid
84 Kārlis Rūdolfs Mednis Juniori Āgenskalna klīnika pusmaratons 6 Ogre unpaid
85 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 6 Ogre unpaid
86 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
87 Ainārs Apsītis V 45 pusmaratons 6 Mālpils pag. paid
88 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 6 Riga unpaid
89 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Tukums paid
90 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus paid
91 Jānis Vanags Vīri 40 Valmieras Velo Vienība maratons 6, 7 Valmiera paid
92 Marta Šnepa-Šnepe Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Riga paid
93 Kārlis Šneps-Šnepe V 45 Riteņvasara pusmaratons 6 Riga paid
94 Pēteris Frīdenbergs Pusmaratona kungi Veloprofs.lv pusmaratons 6 Rīga unpaid
95 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 6 Straupe paid
96 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6, 7 Ādaži paid
97 Aigars Umblejs V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 6 Sigulda paid
98 Dmitrijs Kurlovics Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Marupe paid
99 Ketrīna Mihejeva Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 6 Ādaži unpaid
100 Keita Mihejeva Meitenes 7 bernu-velobrauciens 6 Ādaži unpaid
101 Dmitrijs Kurlovics Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Marupe unpaid
102 Edijs Brambats V 45 pusmaratons 6 Mārupes novads paid
103 Aigars Kalnups Vīri 30 maratons 6 Ķekava paid
104 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6 Rīga paid
105 Jānis Hartmanis V 45 VELO SALDUS pusmaratons 6 Brocēni unpaid
106 Toms Hartmanis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 6 Brocēni unpaid
107 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
108 Kārlis Barančans Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus unpaid
109 Roberts Jumiķis Vīri 30 maratons 6 Cēsis paid
110 Oskars Buls Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
111 Martins Rainers Čeksters V 14 ĶNSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava unpaid
112 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Valmiera unpaid
113 Andis Gailitis Vīri 40 maratons 6 Cēsis paid
114 Emīls Bergs Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 6 Rīga paid
115 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
116 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
117 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
118 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 6 Engure unpaid
119 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusmaratons 6 Baldone unpaid
120 Ralfs Luberts V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 6 Smiltene paid
121 Monta Vikštrema Pusmaratona dāmas pusmaratons 6 Jūrmala paid
122 Edžus Klieders Zēni 9 bernu-velobrauciens 6, 7 Lizums unpaid
123 Jānis Kuršs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Ikšķile paid
124 Salvis Skaistais V 45 Riteņvasara pusmaratons 6 Rīga paid
125 Martins Rainers Čeksters V 14 ĶNSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
126 Viktors Jakovlevs Pusmaratona kungi Bez komandas pusmaratons 6 Cesis unpaid
127 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 6 Rīga unpaid
128 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 6 Alūksne paid
129 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
130 Kristers Celitāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 6 Rīga paid
131 Andris Apalups V 45 pusmaratons 6 Carnikava paid
132 Tīna Drauga Kļūda maratona tipā
VELO EXPRESS SCOTT 6 Rīga paid
133 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 6 Rīga paid
134 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 6 Rīga paid
135 Gustavs Gidrevics Jaunieši Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus paid
136 Ilvija Ziemele S 45 Patria Bottecchia pusmaratons 6 Līgatnes pagasts paid
137 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 6 Līgatnes pagasts paid
138 Kārlis Krievāns Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Riga paid
139 Agris Krievāns Vīri 30 maratons 6 Riga paid
140 Edgars Ābols Vīri 30 maratons 6 Ogre unpaid
141 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 6 Riga paid
142 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
143 Uģis Strazdiņš Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons 6, 7 Cesis unpaid
144 Jānis Šteinbergs V 45 pusmaratons 6 Priekuļi paid
145 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 6 Dobele paid
146 Rūdolfs Mūrnieks Jaunieši pusmaratons 6 Rīga paid
147 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 6, 7 Riga paid
148 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 6, 7 Riga unpaid
149 Uldis Reinicāns V 45 pusmaratons 6 Jelgava unpaid
150 Roberts Vonda Jaunieši Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS pusmaratons 6 Dobele paid
151 Valters Tams Jaunieši Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS pusmaratons 6 Dobele paid
152 Linda Eihmane Sievietes U23 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS pusmaratons 6 Dobele paid
153 Henrijs Smildziņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Baldone unpaid
154 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Baldone unpaid
155 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 6 Baldone paid
156 Rodrigo Jurciņš V 12 Smiltene pusaudzu-mtb 6, 7 Smiltene unpaid
157 Henrijs Smildziņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
158 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
159 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 7 Baldone unpaid
160 Mihails Makijenko Pusmaratona kungi nav pusmaratons 6 nav paid
161 Henrijs Smildziņš Kļūda maratona tipā
6 Baldone unpaid
162 Olivers Sīlis Kļūda dzimumā 4
bernu-velobrauciens 6, 7 Baldone unpaid
163 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 6, 7 Baldone unpaid
164 Gints Sluckis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Ikšķile paid
165 Henrijs Smildziņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
166 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
167 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 7 Baldone unpaid
168 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
169 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
170 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
171 Jurģis Pētersons Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Stopiņu novads unpaid
172 Jurģis Pētersons Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Stopiņu novads unpaid
173 Agris Pētersons V 45 BOSCH pusmaratons 6 Rīga paid
174 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 6 Rīga paid
175 Karlīna Knopa Meitenes 9 EVELO TEAM bernu-velobrauciens 6 Carnikava unpaid
176 Kārlis Knops Zēni 7 EVELO TEAM bernu-velobrauciens 6 Carnikava unpaid
177 Mareks Plētiens V 45 Metālu Pasaule pusmaratons 6 Rauna, Smiltenes novads paid
178 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 6 Rauna, Smiltenes novads paid
179 Kristaps Kanašnieks Vīri 40 maratons 6 Valmiera unpaid
180 Santa Sanija Andrijanova Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
181 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
182 Madara Āboma Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
183 Zane Priede Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
184 Artis Fjodorovs Kļūda maratona tipā
Giant & Liv Team Latvia 6 Dobele unpaid
185 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 6 Dobele unpaid
186 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Normāla komanda pusmaratons 6 Ērgļi paid
187 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Valmiera unpaid
188 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 6 SAldus paid
189 Kristers Zviedris V 14 Valmieras Velo vienība pusaudzu-mtb 6 Valmiera unpaid
190 Uldis Rumpis Kļūda maratona tipā
Velo Saldus nav-distance 6 SAldus unpaid
191 Ervins Freimanis Vīri 30 Tregers.lv maratons 6 Riga paid
192 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 6 Rīga paid
193 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/ Feel Free pusmaratons 6 Dobele paid
194 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Valmiera paid
195 Andris Siliņš Kļūda maratona tipā
nav-distance 6 Valmiera unpaid
196 Rihards Liepa Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 6 Valmiera paid
197 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 6 Talsi paid
198 Gints Krastiņš Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus unpaid
199 Daniels Homko Zēni 9 DAKO ZIEMEĻVIDZEME bernu-velobrauciens 6 Limbaži paid
200 Jānis Homko V 12 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusaudzu-mtb 6 Limbaži paid
201 ivars drulle Vīri 40 maratons 6, 7 Druviena paid
202 Oskars Sedols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
203 Kārlis Ceriņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Priekuļi unpaid
204 Matīss Toms Vārna Juniori Sk Priekuļi pusmaratons 6 Priekuļi paid
205 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 6 Ērgļi paid
206 Ivars Tobiass V 45 pusmaratons 6 Ķeipene paid
207 Alexander Sacha Bowen Vīri U23 maratons 6 Rīga unpaid
208 Aldis Āboliņš Pusmaratona kungi YUASA pusmaratons 6, 7 Ogre paid
209 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 6 Liepāja paid
210 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
211 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 6 Lizdēni paid
212 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 6 Rīga paid
213 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jēkabpils unpaid
214 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 6 Krasti paid
215 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 6 Cēsis paid
216 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 6 Cēsis paid
217 Zintis Skopāns V 45 pusmaratons 6 Rīga paid
218 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
219 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 6 Rīga paid
220 Pēteris Dzedulis Pusmaratona kungi pusmaratons 6, 7 Rīga paid
221 Juris Bērziņš Pusmaratona kungi Velo klubs Sigulda pusmaratons 6 Līgatne paid
222 Egīls Dude Vīri 50 maratons 6, 7 Kandava paid
223 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 6 Saldus paid
224 ALDIS SIMSONS Vīri 50 MTJāņmuiža maratons 6 Jāņmuiža unpaid
225 Metjū Filips Mirks V 12 pusaudzu-mtb 6 Ces paid
226 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 6 Bauska paid
227 Edijs Cirītis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jelgava paid
228 Ivo Laktiņš Vīri 30 EMU Mālpils sporta klubs maratons 6 Malpils paid
229 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 6 Malpils paid
230 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 6 Malpils paid
231 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 6 Malpils paid
232 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 6 Ikšķile unpaid
233 Patrīcija Priede S 14 ĶEVAVAS NSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
234 Aivars Vītols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
235 Ģirts Harkins Juniori MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 6 Smiltene paid
236 Mārcis Klieders Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 6 Smiltene paid
237 Gatis Luberts Vīri 30 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS maratons 6 Smiltene paid
238 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Jaunpiebalga paid
239 Zigmārs Zučiks Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
240 Oskars Jaunbērziņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
241 Jānis Rubiks Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
242 Rainers Zviedris Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
243 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
244 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
245 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 6 Valmiera paid
246 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
247 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
248 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
249 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
250 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 6 Valmiera paid
251 KRISTAPS LEIBUKS Jaunieši Carnikava pusmaratons 6 Saulkrasti paid
252 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 6 Rīga paid
253 Māris Pūce Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Saulkrasti paid
254 Elīza Pūce S 12 pusaudzu-mtb 6 Saulkrasti paid
255 Roberts Bērziņš Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Augšlīgatne paid
256 Kaspars Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Augšlīgatne paid
257 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 6 Rīga paid
258 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 6 Ķekava paid
259 Raimonds Pilenieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
260 Edmunds Dreimanis V 45 LMT pusmaratons 6 Rīga unpaid
261 Gustavs Krasts Jaunieši NN Sporta Klubs pusmaratons 6 Ulbroka unpaid
262 Aigars Krasts V 45 NN Sporta Klubs pusmaratons 6 Ulbroka unpaid
263 Egils Mežaks V 45 VeloRīts pusmaratons 6 Gulbene paid
264 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 6 Rīga paid
265 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 6 Rīga paid
266 Juris Zlobins Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 6 Sēlija paid
267 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 6 Sēlija paid
268 Nikola Galigina S 12 Bauskas velokomanda pusaudzu-mtb 6 Bauska paid
269 Igors Eitminovičs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 6 Rīga paid
270 Jurģis Balodis V 45 pusmaratons 6 Smiltene paid
271 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga unpaid
272 Uldis Veinbergs Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 6 Valmiera paid
273 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
274 Igors Vedmeckis Juniori Scarlight Movistar Team pusmaratons 6 Riga paid
275 Kārlis Kaktiņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Ķegums unpaid
276 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 6 Gulbene paid
277 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jūrmala paid
278 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulstenīte pusmaratons 6 Daugavpils paid
279 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulstenīte pusmaratons 6 Daugavpils paid
280 Edgars Kursitis Vīri 30 maratons 6 Valmiera paid
281 Reinis Balmaks Vīri 30 BKUS/BSF maratons 6 Rīga paid
282 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 6 Rīga paid
283 Andris Rozītis Vīri 40 ZZK maratons 7 Carnikava paid
284 Santija Treija Sievietes Iesācēji maratons 6 Jaunpiebalga paid
285 Artis Treijs Pusmaratona kungi Iesācēji pusmaratons 6 Jaunpiebalga paid
286 Enriko Šika Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Stopiņu pag., Ropažu nov. paid
287 Olivers Šika V 12 pusaudzu-mtb 6 Stopiņu pag., Ropažu nov. paid
288 Diāna Šika Sievietes 35 maratons 6 Stopiņu pag., Ropažu nov. paid
289 Jēkabs Kaktiņš Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 6 Ķegums unpaid
290 Ingus Šterns Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 6, 7 Rīga paid
291 Mārcis Rokjānis Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 6 Valodzes paid
292 Gatis Vītols Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Bukulti paid
293 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 6 Riga paid
294 Juris Nīmants Pusmaratona kungi pusmaratons 6, 7 Smiltene paid
295 Aigars Matisovs Pusmaratona kungi elpo pusmaratons 6 Rīga paid
296 Māris Klismets V 45 VELLAPĒDA pusmaratons 6 Rīga paid
297 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
298 Jānis Kolego Vīri 30 SK Priekuļi maratons 6, 7 Cēsis paid
299 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 6 Rīga paid
300 Mareks Brokans V 45 4finance pusmaratons 6 Riga paid
301 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Rumpi pumpi vīrs pusmaratons 6 Ērgļi paid
302 Jānis Gaiķis V 45 Velo Express pusmaratons 6 Lielvārde paid
303 Edgars Kaupe Pusmaratona kungi KGK pusmaratons 6 Carnikava paid
304 Jurgis Eglitis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Kuldīga paid
305 Madars Frīdmanis Vīri 30 maratons 6 Mārupe unpaid
306 Gustavs Venters Pusmaratona kungi Swisscom pusmaratons 6 Vālodzes paid
307 Dāvis Odziņš Pusmaratona kungi Gorilla pusmaratons 6, 7 Riga paid
308 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Salaspils paid
309 Kristers Bruno Štrauhmanis V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Salaspils paid
310 Zintis Gaspažiņš Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 6 Rīga paid
311 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Riga paid
312 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Riga paid
313 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 6 Dzelmes paid
314 Madars Frīdmanis Vīri 30 maratons 6 Mārupe paid
315 Šarlote Briede Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Riga unpaid
316 maris briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga unpaid
317 Kārlis Krūklītis Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Cēsis unpaid
318 VIKTORS BAUMANIS V 60 pusmaratons 6 Rîga paid
319 Voldemārs Kaktiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Ķegums paid
320 Edgars Adijāns Vīri 40 DREMEL maratons 6 Rīga paid
321 Roberts Krauklis Vīri 30 maratons 6 koknese paid
322 Andris Vorons Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 7 Alūksne unpaid
323 Krists Močs Pusmaratona kungi VeloSaldus pusmaratons 6 Saldus paid
324 Artis Kalniņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Cēsis paid
325 Uldis Reitmanis V 45 28Stone pusmaratons 6 Rīga paid
326 Sandris Kovaļonoks Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
327 Līga Actiņa Pusmaratona dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 6 Līvāni paid
328 Vīgants Radziņš Vīri 40 LMT maratons 7 Rīga paid
329 Ivans Spicins Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Cēsu novads paid
330 Uldis Lukstiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Cēsis paid
331 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 6 Ogre paid
332 Vladimirs Bogdanovs Vīri 30 Velopark.lv maratons 7 Mezares, Babites Pagasts unpaid
333 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 6 Līvāni unpaid
334 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 6, 7 Tukums paid
335 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga paid
336 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga unpaid
337 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga unpaid
338 Dominiks Timšans Juniori pusmaratons 6 Rīga paid
339 Juris Timšans Vīri 40 maratons 6 Rīga paid
340 Kārlis Treijs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
341 Uldis Ceske Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
342 Linards Veips Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
343 Renārs Kupčs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 6 Rīga paid
344 Jānis Bošs Vīri 30 BikeBay maratons 6 rīga unpaid
345 Maksims Usakovs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Riga unpaid
346 Mārtiņš Zalonskis Vīri 40 MTB Grobiņa maratons 7 Grobiņa unpaid
347 Mārtiņš Ļipatovs Pusmaratona kungi Elpo pusmaratons 6 Cēsis paid
348 Janis Prindulis Vīri 40 maratons 6, 7 Mārupes novads paid
349 Mārtiņš Eglītis Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 6 Viesīte paid
350 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga paid
351 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 6 Vecpiebalga paid
352 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 6 Salaspils paid
353 Andis Ansulis Vīri 50 MTB Grobiņa maratons 6 Grobiņa paid
354 Mārtiņš Riņķis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Sigulda paid
355 Alvis Matīss Zariņš V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6 Ķekava paid
356 Mārtiņš Gūža Pusmaratona kungi Kīts pusmaratons 6 Rīga unpaid
357 Jānis Goža Pusmaratona kungi Kīts pusmaratons 6 Rīga unpaid
358 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 6 Ventspils nov. paid
359 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 6 Liepāja paid
360 Martins Spreslis Kļūda maratona tipā
nav-distance 6 Riga unpaid
361 Toms Skujiņš Vīri 30 TREK-Segafredo maratons 6 Carnikava paid
362 Henrihs Damroze Vīri 40 EfTEN maratons 6 RĪGA paid
363 ALDIS SLAIDIŅŠ Vīri 50 VeloDepo maratons 7 Rīga paid
364 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 6 Viesīte paid
365 Gundars Muižnieks V 45 pusmaratons 6 Saldus paid
366 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 6 Baloži paid
367 Šarlote Briede Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
368 Māris Briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
369 Rolands Rozenfelds Vīri 40 maratons 7 Babīte paid
370 Mārtiņš Šķiņķis Vīri 40 DTG-MySport maratons 7 Riga paid
371 Mārtiņš Šķiņķis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 6 Riga paid
372 Imants Vadzis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Lēdmane unpaid
373 Aigars Girvičs Pusmaratona kungi Lidl pusmaratons 6 Rīga paid
374 Ernests Ļeonovs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 6 Rīga unpaid
375 Matīss Buncis V 12 Ventspils pusaudzu-mtb 6, 7 VENTSPILS paid
376 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 Ventspils bernu-velobrauciens 6, 7 VENTSPILS paid
377 Krists Buncis V 14 Ventspils pusaudzu-mtb 6, 7 VENTSPILS paid
378 Toms Viļķins Pusmaratona kungi Lidl pusmaratons 6, 7 Rīga paid
379 Valdis Pluksis Pusmaratona kungi Lidl pusmaratons 6 Salaspils novads paid
380 Kristers Eduards Usārs Pusmaratona kungi DAKO Ziemeļvidzeme pusmaratons 6 Lejasciems paid
381 Karlis Baumanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Valmiera unpaid
382 Karlis Baumanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Valmiera unpaid
383 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 5 Rīga paid
384 Oskars Pļavnieks Pusmaratona kungi ECENTA pusmaratons 5 Ikšķile, Ikšķiles nov. paid
385 Roberts Krauklis Vīri 30 maratons 5 Koknese paid
386 Alise Pomenko Kļūda maratona tipā
Flying Hedgehog 5 Jelgava unpaid
387 Andrejs Pomenko Kļūda maratona tipā
Flying Hedgehog nav-distance 5 Jelgava unpaid
388 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi Velve MST/ MAPEI pusmaratons 5 Baloži paid
389 Eduards Butāns Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Ķekava paid
390 Dmitrijs Gavrilovs Pusmaratona kungi TurboVāvere pusmaratons 5, 6 Rīga paid
391 Dmitrijs Gavrilovs Kļūda maratona tipā
TurboVāvere nav-distance 4, 5, 6 Rīga unpaid
392 Marks Jakobsons V 14 Riteņ vasara pusaudzu-mtb 5, 6, 7 Carnikava paid
393 Raitis Zuļģis V 45 Baltijas Sports pusmaratons 5, 6, 7 Rīga unpaid
394 Arnis Zvirbulis V 45 pusmaratons 5 Durbe paid
395 Arnis Zvirbulis Kļūda maratona tipā
nav-distance 5 Durbe unpaid
396 Raivo Reigass Pusmaratona kungi Āgenskalna Šmuļi pusmaratons 5 Riga paid
397 Everts Meijers V 14 Baltais pusaudzu-mtb 5 Rīga unpaid
398 Kristers Meijers Juniori Baltais pusmaratons 5 Rīga unpaid
399 Rūdolfs Raudziņš V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 5 Inčukalns paid
400 Ervins Freimanis Pusmaratona kungi Tregers.lv pusmaratons 5 Riga unpaid
401 Maksims Zevakins Pusmaratona kungi CUCITS pusmaratons 6, 7 Alūksne paid
402 Milena Karlsone Meitenes 9 bernu-velobrauciens 4, 5, 6, 7 Dzidriņas unpaid
403 Didzis Lazdiņš Jaunieši Dobeles sporta skola pusmaratons 5 Dobele unpaid
404 Jānis Vaivars Pusmaratona kungi Klusais centrs pusmaratons 4, 5 Rīga paid
405 Atis Vidovskis Vīri maratons 6, 7 Ogre unpaid
406 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Tukums paid
407 Kārlis Pūce Zēni 7 Saulkrasti bernu-velobrauciens 4, 5 Saulkrasti paid
408 Elīza Pūce S 12 Saulkrasti pusaudzu-mtb 4, 5 Saulkrasti paid
409 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
410 Kristers Krūmiņš V 14 A2 pusaudzu-mtb 5 Sigulda paid
411 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 5 Sigulda paid
412 Elīza Lejiņa Jaunietes Elīza Racing Team pusmaratons 4 Rīga paid
413 Andis Lejiņš V 60 Elīza Racing Team pusmaratons 4 Rīga paid
414 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Ādaži paid
415 Matīss Ķeķers Vīri 30 maratons 4 Riga paid
416 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 4, 5 Riga paid
417 Roberts lūsi Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 5 Talai unpaid
418 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Rīga paid
419 Roberts Lūsis Kļūda maratona tipā
TNSS nav-distance 5 Talai unpaid
420 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones RN pusmaratons 4, 5 Rīga paid
421 Ģirts Muižnieks Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Ventspils paid
422 Helmārs Rūmnieks Vīri 40 maratons 4 Rīga paid
423 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 5 Rīga paid
424 Edmunds Dreimanis V 45 LMT pusmaratons 5 Rīga unpaid
425 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 5 Cēsis paid
426 Karīna Bernāne Sievietes U23 mammadaba pusmaratons 4 Latvija paid
427 Karīna Bernāne Kļūda maratona tipā
mammadaba 4 Latvija paid
428 Ansis Čuba Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 4 Latvija paid
429 Mareks Ratnieks V 45 mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
430 Raivis Nīmants Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
431 Marta Ratniece Sievietes U23 mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
432 Krišjānis Justs Ratnieks Juniori mammadaba pusmaratons 4, 5 Latvija paid
433 Ivars Tolmanis V 45 Apes Draugi pusmaratons 4 RIGA paid
434 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 4 Rīga unpaid
435 Toms Hartmanis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 4, 5 Saldus paid
436 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
437 Kristers Bruno Štrauhmanis V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
438 Amēlija Tīna Zariņa S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
439 Raimonds Pilinieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
440 Patrīcija Priede S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
441 Alvis Matiss Zariņš V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
442 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
443 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
444 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
445 Atis Vidovskis Vīri maratons 6, 7 Ogre unpaid
446 Tīna Drauga S 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
447 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Rīga paid
448 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
449 Kristers Celitāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Rīga paid
450 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Rīga paid
451 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Rīga paid
452 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Jūrmala paid
453 Markuss Ozols Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
454 Ansis Nudiens Pusmaratona kungi Džedaiskij Kraj pusmaratons 5 Rīga paid
455 Annika Dillon Jaunietes Delco pusmaratons 4 Bukulti unpaid
456 Jurgis Eglitis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Kuldīga paid
457 Ivo Grinbergs Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 4, 5 Talsi paid
458 Teodors Kambala V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
459 Luka Kleinbergs Pusmaratona kungi VW Veloprofs pusmaratons 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
460 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 4 Baldone paid
461 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 4 Baldone paid
462 Ingus Šterns Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Rīga paid
463 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Straupe paid
464 Karlis Baumanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Valmiera paid
465 Lelde Ardava Sievietes 35 Veloprofs.lv maratons 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
466 Tomas Bumbulevicius Vīri 30 After Stats maratons 4, 5, 7 Kulautuva paid
467 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 4, 5 Ērgļi paid
468 Alexander Sacha Bowen Vīri U23 maratons 4 Rīga paid
469 Annika Dillon Jaunietes Delco pusmaratons 4 Bukulti paid
470 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 4, 5 Rīga paid
471 Ervīns Eihmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Dobele paid
472 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 4 Dobele paid
473 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 4 Krasti paid
474 Imants SNITKO Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ogre unpaid
475 Imants SNITKO Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ogre paid
476 Linda Eihmane Sievietes U23 Giant & Liv Team Latvia pusmaratons 4, 5 Dobele paid
477 Liene Galigina Meitenes 7 Bauskas velokomanda bernu-velobrauciens 4, 5 Bauska paid
478 Nikola Galigina S 12 Bauskas velokomanda pusaudzu-mtb 4, 5 Bauska paid
479 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
480 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Rumpi pumpi vīrs pusmaratons 5 Riga paid
481 Anna Sīle Jaunietes - pusmaratons 5 Liepāja paid
482 Jānis Cakuls Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Saldus paid
483 Gustavs Krasts Jaunieši NN Sporta Klubs pusmaratons 5 Ulbroka unpaid
484 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 5 Ulbroka unpaid
485 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens Baldone unpaid
486 Ilgonis Smildziņš Kļūda maratona tipā
nav-distance Baldone unpaid
487 Olivers Sīlis Zēni 7 bernu-velobrauciens 5, 6, 7 Baldone unpaid
488 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 5, 6, 7 Baldone unpaid
489 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga unpaid
490 Ervīns Eihmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Dobele paid
491 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 5 Dobele paid
492 Alexander Sacha Bowen Vīri U23 maratons 5 Rīga paid
493 Raivo Vainovskis Vīri 30 Erica Synths maratons 5 Jūrmala paid
494 Redžinalds Šaicāns V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
495 Redžinalds Šaicāns V 14 RRS Alfa pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga unpaid
496 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
497 Māris Klismets V 45 VELLAPĒDA pusmaratons 4 Rīga paid
498 Emīls Dāvis Gelbergs Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 4 Valmiera paid
499 Mārcis Andrejs Teriņš Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
500 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Riga paid
501 Mareks Plētiens V 45 Metālu Pasaule pusmaratons 4, 5 Rauna, Raunas novads paid
502 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 4, 5 Rauna, Raunas novads paid
503 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
504 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 4, 5 Ikšķile paid
505 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas MTB cerība pusmaratons 4, 5 Ķekava paid
506 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 4, 5 SAldus paid
507 Giedrius Skupeika Vīri 30 S-Sportas maratons 5 Šiaulių rajonas paid
508 Aldis Raginskis Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 4 Engure unpaid
509 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
510 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
511 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
512 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
513 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 4, 5 Tukums paid
514 Kārlis Smilktens Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 7 Ikšķile unpaid
515 Kārlis Smilktens V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 4 Ikšķile paid
516 Ģirts Muižnieks Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ventspils unpaid
517 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga paid
518 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga paid
519 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
520 RIHARDS LIEPA Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 5 Rīga paid
521 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 4, 5 Līgatnes pagasts paid
522 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
523 Vjačeslavs Jarošenko Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 5 Liepaja paid
524 Milena Karlsone Meitenes 9 Ķekavas NSS bernu-velobrauciens 6, 7 Ulbroka paid
525 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 6, 7 Ulbroka paid
526 Romāns Ježovs Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 4 Riga unpaid
527 Nauris Birkentāls Vīri RAIMAKS maratons 4, 5 Talsi paid
528 REINIS NORITIS Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 OGRE paid
529 Aldis Simsons Vīri 50 MTB Jāņmuiža maratons 5 Jāņmuiža unpaid
530 Aldis Simsons Vīri 50 MTB Jāņmuiža maratons 4, 5 Jāņmuiža unpaid
531 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 4, 5, 6 Sigulda paid
532 Andris Pivars V 60 pusmaratons 4 Ogre paid
533 Kaspars Ramiņš Kļūda maratona tipā
SEB Global Services team nav-distance 4 Rīga unpaid
534 Juris Stanka V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 4 Rīga paid
535 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 5 Rīga paid
536 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 4, 5 Cēsis paid
537 Linda Miscenko Pusmaratona dāmas pusmaratons 4 Jelgava paid
538 Jurijs Miscenko Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Jelgava paid
539 Edgars Ābols Vīri 30 Rigabicycle.com cycling team maratons 4, 5 ogre unpaid
540 Dominiks Timšans Juniori pusmaratons 4, 5 Riga paid
541 Juris Timsans Vīri 40 maratons 4, 5 Riga paid
542 Raitis Zelmenis Meitenes/Zēni 5 Baltijas Sports bernu-velobrauciens 4 Jūrmala unpaid
543 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 4, 5 Ozolnieku novads unpaid
544 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/ FeelFree pusmaratons 4, 5 Dobele paid
545 Romāns Ježovs Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 4 Riga paid
546 Kristīne Estere Lūse Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 4 Rīga paid
547 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 4 Rīga paid
548 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 4, 5 Rīga paid
549 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 5 Rīga paid
550 Santa Sanija Andrijanova Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 4 Dobele paid
551 Madara Āboma Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
552 Artis Fjodorovs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
553 Oskars Dankbārs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
554 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
555 Māris Bogdanovičs Vīri 30 Giant & Liv Team Latvia maratons 4, 5 Dobele paid
556 Raivis Ančs V 45 VeloRīts pusmaratons 4 Gulbene paid
557 Mikus Herbsts Vīri EMU Mālpils sporta klubs maratons 4, 5 Malpils paid
558 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 4, 5 Malpils paid
559 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 4, 5 Malpils paid
560 Ričards Jakobsons Vīri 40 EMU Mālpils sporta klubs maratons 4 Malpils paid
561 Ivo Laktiņš Vīri 30 EMU Mālpils sporta klubs maratons 5 Malpils paid
562 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 5 Malpils paid
563 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 5 Malpils paid
564 Aivis Zetmanis Vīri 40 Kandava maratons 5 Kandava unpaid
565 Agris Zelmenis Jaunieši Baltijas Sports pusmaratons 4 Jūrmala paid
566 Mārtiņš Zelmenis Pusmaratona kungi Baltijas Sports pusmaratons 4 Jūrmala paid
567 Ilmars Birskis Kļūda maratona tipā
Scarlight Movistar Team nav-distance 5 Riga paid
568 Kārlis Krievāns Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
569 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 4, 5 Smiltene paid
570 Rainers Zviedrs Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
571 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
572 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
573 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
574 Oskars Jaunbērziņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
575 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
576 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
577 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
578 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
579 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 4, 5 Viesīte paid
580 Andrejs Leontjevs Kļūda maratona tipā
nav-distance 5 Riga unpaid
581 Rudolfs Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 4, 5 Ventspils paid
582 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 4 Valodzes paid
583 Arvis Neilands V 45 EVERUN pusmaratons 5 Ozolnieki paid
584 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 5 Dzelmes paid
585 Salvis Skaistais V 45 Riteņvasara pusmaratons 4 Rīga paid
586 Kārlis Rūdolfs Mednis Juniori Āgenskalna klīnika pusmaratons 5 Ogre unpaid
587 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 5 Ogre unpaid
588 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 4, 5 Gulbene paid
589 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
590 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
591 Laimonas Skabeikis Pusmaratona kungi SK Liga pusmaratons 4, 5 Akmene paid
592 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 4, 5 Rīga paid
593 Jēkabs Kaktiņš Meitenes/Zēni 5 Līvānu Stikls. bernu-velobrauciens 4, 5 Ķegums unpaid
594 Ilvija Ziemele S 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 4, 5 Sigulda paid
595 Namejs Mednis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Kabiles pagasts unpaid
596 Juris Nīmants Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Smiltene paid
597 Matīss Saklaurs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
598 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 4, 5 SAldus unpaid
599 Ivo Irbe Pusmaratona kungi Aerify pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
600 Voldemars Kaktiņš Pusmaratona kungi Komanda pusmaratons 4, 5 Ķegums paid
601 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 4, 5 Rīga paid
602 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 4, 5 Baldone paid
603 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 4, 5 Bauska paid
604 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Jaunpiebalga paid
605 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 4, 5 Saulkrasti paid
606 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 4 Allaži paid
607 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 4, 5 Baloži paid
608 Gatis Vītols Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Bukulti paid
609 Pēteris Dzedulis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga unpaid
610 Uvis Dambergs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Talsi paid
611 Gustavs Gidrēvičs Jaunieši Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus unpaid
612 Egīls Dude Vīri 50 maratons 4 Kandava paid
613 Rūdolfz Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus paid
614 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Ventspils nov. paid
615 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
616 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 4, 5 Riga unpaid
617 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 4, 5 Rīga paid
618 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
619 Ēriks Andersons V 45 pusmaratons 4, 5 Rīga paid
620 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 4, 5 Talsi paid
621 Uldis Mors Vīri 30 maratons 4, 5, 6 Liepāja paid
622 Gatis Birznieks Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Liepāja paid
623 Dāvids Noa Kavruss V 14 TNSS pusaudzu-mtb 4 Talsi unpaid
624 Rainers Rēders V 12 TNSS pusaudzu-mtb 4, 5 Talsi unpaid
625 Kate Balode S 12 TNSS pusaudzu-mtb 4, 5 Talsi unpaid
626 Guntis Sverns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 5 Ragana paid
627 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Tukums unpaid
628 Klaids Fridrihsons Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Saldus paid
629 Matiss Sirics Pusmaratona kungi Saldus Actionsports pusmaratons 5 Saldus paid
630 Kārlis Barančans Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4 Saldus paid
631 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
632 Mārtiņš Lejiņš Vīri 30 maratons 7 Rīga paid
633 Agris Apsitis V 45 pusmaratons 4 Talsi paid
634 Oskars Āboliņš V 45 pusmaratons 4, 5 Talsi paid
635 Nauris Lūks Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
636 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Jaunpieblaga paid
637 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 4, 5 Rīga paid
638 Nauris Ķiepe Vīri 40 maratons 4 Talsi paid
639 ARMANDS LIEPA V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 5 Valmiera paid
640 Salvis Ļūļaks Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
641 Andris Perts V 60 pusmaratons 4 Rīga paid
642 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus paid
643 Aigars Popsujevičs Pusmaratona kungi Corrado pusmaratons 5 Ventspils paid
644 Kristers Apars Kļūda maratona tipā
nav-distance 4, 5, 6, 7 Sigulda unpaid
645 Rihards Skuja Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5, 6, 7 Rīga paid
646 Aigars Popsujevičs Kļūda maratona tipā
Corrado nav-distance 5 Ventspils unpaid
647 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 4, 7 Cēsis unpaid
648 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Vecpiebalga unpaid
649 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Vecpiebalga paid
650 Alberts Grants Vīri 30 Stopiņi Velo maratons 4, 5 Ulbroka paid
651 Jēkabs Dosbergs V 12 D4 pusaudzu-mtb 4, 5 Salaspils paid
652 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 4, 5 Salaspils paid
653 Juris Kalnins Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Rīga paid
654 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Riga paid
655 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 5 SALDUS unpaid
656 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
657 Rainers Rēders Zēni 9 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
658 Lūsis Roberts Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 4 Talai unpaid
659 Kārlis Simanovičs Zēni 9 TNSS bernu-velobrauciens 4 Talai unpaid
660 Rainers Rēders Kļūda maratona tipā
TNSS 4, 5 Talai unpaid
661 Pauls Rancāns Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talai unpaid
662 Emīls Freibergs Zēni 7 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talai unpaid
663 Toms Bitmanis Zēni 9 TNSS bernu-velobrauciens 4, 5 Talai unpaid
664 Matīss Buncis V 12 Ventspils pusaudzu-mtb 4, 5 VENTSPILS paid
665 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 Ventspils bernu-velobrauciens 4, 5 VENTSPILS paid
666 Krists Buncis V 14 Ventspils pusaudzu-mtb 4, 5 VENTSPILS paid
667 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 4, 5 Viesīte paid
668 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 4, 5 Vecpiebalga paid
669 Oskars Sedols Kļūda maratona tipā
nav-distance 4, 5 Rīga paid
670 Madara Lezdiņa Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 6 Priekuļi unpaid
671 Digna Lezdiņa Meitenes 7 bernu-velobrauciens 6 Priekuļi unpaid
672 Gabriels Brokāns V 14 pusaudzu-mtb 4 Rembate, Ķeguma nov., Ogres rajons unpaid
673 Aleksandrs Gavrilovs Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5, 6 Rīga unpaid
674 Tīna Ratniece Pusmaratona dāmas EVELO TEAM pusmaratons 4 Baloži paid
675 Tadas Zubrickis Pusmaratona kungi S-sportas pusmaratons 4, 5 Kuršėnai paid
676 Deividas Martišauskas Pusmaratona kungi S-sportas pusmaratons 4, 5 Kuršėnai paid
677 Jānis Bošs Vīri 30 Ko te notiek? maratons 4, 5 Rīga paid
678 Emīls Vēveris Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Sejas novads unpaid
679 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 4, 5 Ogre paid
680 Uldis Ceske Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
681 Linards Veips Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
682 Kārlis Treijs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
683 Renārs Kupčs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 4, 5 Rīga paid
684 Kaspars Dalbiņš V 45 Rero Serviss pusmaratons 7 Dobele paid
685 Ralfs Luters Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Cēsis unpaid
686 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 4, 5 Talsi paid
687 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 4, 5 Talsi paid
688 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
689 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
690 Oskars Kumskis Vīri 30 maratons 7 Sigulda unpaid
691 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
692 Renārs Zadvinskis Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5, 6, 7 Rīga paid
693 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
694 Paula Madara Mika Meitenes 7 bernu-velobrauciens 3 Alūksne unpaid
695 Sergej Jakovels Pusmaratona kungi Dva kirila pusmaratons 2, 3 Riga paid
696 Gints Žeigurs V 45 mammadaba pusmaratons 3 Latvija paid
697 Vilnis Meisītis Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 3 Latvija paid
698 Alvis Zelčs Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 2 Rīga unpaid
699 Ainārs Apsītis Kļūda maratona tipā
nav-distance 3 Mālpils pag. unpaid
700 ARMANDS LIEPA V 45 Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 6 Valmiera paid
701 Gustavs Gidrēvičs Jaunieši Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus paid
702 Ivars Drulle Vīri 40 maratons 2, 3 Druviena paid
703 Roberts Veismanis Pusmaratona kungi Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
704 Edgars Pīčs Pusmaratona kungi Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
705 Pauls Gereišs Pusmaratona kungi Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
706 Ints Marcinkevičs V 45 Ford Performance pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
707 Elvis Ilgvars Stiprais Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
708 Raivis Nīmants Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 2, 3 Latvija paid
709 Kārlis Smildziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ādaži paid
710 Mārcis Andrejs Teriņš Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
711 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 3, 4 Rauna, Raunas novads paid
712 Artis Treijs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Valmiera paid
713 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 2, 3 Valka paid
714 Oļegs Meļehs Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2 Rīga unpaid
715 Oskars Pļavnieks Pusmaratona kungi ECENTA pusmaratons 3 Ikšķile paid
716 Artis Gedrovics V 45 Riteņvasara pusmaratons 2, 3 Rīga paid
717 Edvards Gedrovics V 14 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
718 Alvis Zelčs Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 2 Rīga paid
719 Emīls Dāvis Gelbergs Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
720 Daniels Homko Zēni 9 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 3 Limbaži paid
721 Jānis Homko V 12 Dako Ziemeļvidzeme pusaudzu-mtb 2, 3 Limbaži paid
722 Ainārs Volts V 45 pusmaratons 3 Aluksne paid
723 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi Velve MST/ MAPEI pusmaratons 2, 3 Baloži paid
724 Edgars Abols Vīri 30 Rigabicycle.com team maratons 2, 3 Ogre unpaid
725 Ainars Jansons V 45 Priekuli mtb pusmaratons 2 Cesis paid
726 Jānis Kalniņš Kļūda maratona tipā
nav-distance 2 Rīga paid
727 Dmitrijs Kurlovics Vīri 30 maratons 2, 3 Marupe unpaid
728 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas MTB cerība pusmaratons 2, 3 Ķekava paid
729 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
730 Lote Freināte Sievietes U23 Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
731 Arnis Veismanis Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
732 Aldis Raginskis Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
733 Mareks Ozoliņš Kļūda maratona tipā
Engures sportam 2, 3 Engure unpaid
734 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
735 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
736 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 2, 3 Engure unpaid
737 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 2, 3 Rīga unpaid
738 Justinas Pavlovas Jaunieši DSK Minu pusmaratons 2, 3 Kaunas paid
739 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 2, 3 Straupe paid
740 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
741 Kristers Celitāns Kļūda dzimumā 2
VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga paid
742 Uldis Selga Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga paid
743 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga paid
744 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 2, 3 Rīga paid
745 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Riga paid
746 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 3 Līgatnes pagasts paid
747 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 2 Lizdēni paid
748 Edmunds Dreimanis V 45 LMT pusmaratons 2 Rīga unpaid
749 Arturs Bautris Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 2, 3 Siguldas Nov, Krimuldas Pag paid
750 Egīls Dude Vīri 50 maratons 2 Kandava paid
751 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusmaratons 2, 3 Rīga paid
752 Egīls Dude Vīri 50 maratons 3 Kandava paid
753 Elīza Pūce S 12 pusaudzu-mtb 2 Riga paid
754 Kārlis Pūce Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Riga paid
755 Māris Pūce Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga paid
756 Kristers Bruno Štrauhmanis V 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
757 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
758 Olivers Vaisūns V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
759 Loreta Vaisūna S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
760 Patrīcija Priede S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
761 Amēlija Tīna Zariņā S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
762 Raimonds Pilinieks V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
763 Alvis Matiss Zariņš V 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
764 Maris Dubra Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
765 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 2 Baldone paid
766 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baldone unpaid
767 Mārtiņš Jansons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
768 Nils Jansons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
769 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 2, 3 Rīga paid
770 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene unpaid
771 Linards Lukss Juniori Skanste/Virši-A pusmaratons 3 Pļaviņas paid
772 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 3 Ulbroka paid
773 Uldis Ceske Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
774 Juris Tarasovs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
775 Markuss Ločmelis Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
776 RIHARDS LIEPA Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
777 ARMANDS LIEPA V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
778 Markuss Ločmelis Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga unpaid
779 Juris Tarasovs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
780 Markuss Ločmelis Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
781 Teodors Kambala V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
782 KATE Livina S 12 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga paid
783 Klāvs Livins V 14 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga paid
784 KATE Livins S 12 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga unpaid
785 klāvs Livins V 14 pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Jaunpiebalga unpaid
786 Zintis Skopāns V 45 Gulbene pusmaratons 4 Gulbene paid
787 Kaspars Čikste Vīri 40 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
788 Ivars Nudiens Pusmaratona kungi Veloprofs-DžedaiskijKraj pusmaratons 3 Ventspils paid
789 Ansis Nudiens Pusmaratona kungi Džedaiskij Kraj pusmaratons 3 Vārve paid
790 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Smiltene paid
791 Edžus Klieders Zēni 9 bernu-velobrauciens 2, 3 Lizums unpaid
792 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 2, 3 Taksi unpaid
793 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 3 Rīga paid
794 Imants Laizāns V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
795 Aivars Jakāns V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
796 Kārlis Baltacis Vīri Veloprofs.lv maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava paid
797 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 2, 3 Ozolnieku novads unpaid
798 Māris Naļivaiko V 60 pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
799 Oskars Sedols Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Rīga paid
800 Agris Pētersons V 45 BOSCH pusmaratons 3 Doles sala, Salaspils nov. paid
801 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
802 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 3 Ērgļi paid
803 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 2, 3 Saulkrasti paid
804 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 4, 5, 6, 7 Saulkrasti unpaid
805 Elīza Dombrovska Sievietes U23 KS Sporta klubs pusmaratons 2 Ikšķile unpaid
806 Ieva Štikāne Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 3 Rēzekne unpaid
807 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 3 Ogre unpaid
808 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 2, 3 Dobele paid
809 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2, 3 VENTSPILS paid
810 Matīss Buncis V 12 pusaudzu-mtb 2, 3 VENTSPILS paid
811 Krists Buncis V 14 pusaudzu-mtb 2, 3 VENTSPILS paid
812 Jānis Siliņš Vīri 30 EŽI maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Inčukalns paid
813 Jānis Siliņš Vīri 30 Eži maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Inčukalns unpaid
814 Andis Berzins Vīri 40 SK Priekuļi maratons 7 Priekuļi paid
815 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 2, 3 Rīga paid
816 Gints Šķēps V 45 Raimaks pusmaratons 2 Cesis paid
817 Juris Stanka V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 2, 3 Rīga paid
818 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 2, 3 Rīga paid
819 Neringa Valuckyte Pusmaratona dāmas pusmaratons 3 Kulautuva paid
820 Gatis Šleiņus Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ogre paid
821 Justs Blumbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Riga unpaid
822 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene unpaid
823 Mihails Janins Vīri 40 maratons 3 Riga paid
824 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 2, 3 Cēsis paid
825 Juris Nīmants Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Smiltene paid
826 Ieva Kalniņa Jaunietes VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene paid
827 Raivis Ančs V 45 VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene paid
828 Reinis Markss Pusmaratona kungi VeloRīts pusmaratons 2, 3 Gulbene paid
829 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 2, 3 Viesīte paid
830 Evita Bauska Pusmaratona dāmas Selonia pusmaratons 2, 3 Viesīte paid
831 Agnis Baumanis Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 3 Rīga paid
832 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Jaunpiebalga paid
833 Arvis Neilands V 45 EVERUN pusmaratons 3 Ozolnieki paid
834 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 2 Rīga paid
835 Inga Haritonova Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 2, 3 Rīga paid
836 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 2 Rīga paid
837 Igors Eitminovičs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
838 Rainers Zviedris Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
839 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
840 Oskars Jaunbērziņs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
841 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
842 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
843 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
844 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
845 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
846 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
847 Andris Laganovska Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
848 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2, 3 Valmiera paid
849 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2, 3 Rīga paid
850 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2, 3 Rīga paid
851 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
852 Igors Vedmeckis Juniori Scarlight Movistar Team pusmaratons 2 Riga paid
853 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 2 Riga paid
854 Mikus Herbsts Vīri EMU Mālpils sporta klubs maratons 2, 3 Malpils paid
855 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 2, 3 Malpils paid
856 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2, 3 Malpils paid
857 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2, 3 Malpils paid
858 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2, 3 Malpils paid
859 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
860 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 2 Valodzes paid
861 Aigars Umblejs V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 3 Sigulda paid
862 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Jēkabpils paid
863 Imants Nulle Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jelgava paid
864 Adrians Nulle Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Jelgava paid
865 Eduards Nulle Juniori pusmaratons 2 Jelgava paid
866 edijs Strelis Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 3 Rīga paid
867 Regnārs Ukins Zēni 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 2, 3 Ādaži unpaid
868 Ilze Freimane S 45 Riteņvasara pusmaratons 2, 3 Riga paid
869 Marta Šnepa-Šnepe Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2, 3 Riga paid
870 Kārlis Šneps-Šnepe V 45 Riteņvasara pusmaratons 2, 3 Riga paid
871 Jānis Skujiņš V 45 Baltais pusmaratons 2, 3 Babīte unpaid
872 Kate Skujiņa S 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Babīte unpaid
873 Valts Skujiņš V 12 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Babīte unpaid
874 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 2 Bauska paid
875 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
876 Toms Strēlis V 14 VELOSHOPS pusaudzu-mtb 3 Jaunmārupe unpaid
877 Aleksandrs Filipovs Vīri 30 DTG MySport maratons 3 Riga paid
878 Didzis Žīgurs V 45 pusmaratons 2, 3, 4, 6, 7 Ilzene paid
879 Astra Laugale S 45 pusmaratons 3 Rīga paid
880 Mārcis Klieders Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 2, 3 Smiltene paid
881 Eduards Pundurs V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2, 3 Smiltene paid
882 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
883 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2, 3 Smiltene paid
884 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 2, 3 Tukums paid
885 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene unpaid
886 Gatis Luberts Vīri 30 VeloLifestyle maratons 2, 3 Smiltene paid
887 Gatis Mauriņš V 45 pusmaratons 2, 3 Tukums paid
888 Martin Meltsov Vīri 40 Haanja Rattaklubi maratons 3 Parksepa paid
889 Ilvija Ziemele S 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda paid
890 Deividas Valiūnas Vīri Kaunas Cycling Team maratons 2, 3 Vilnius paid
891 Gvido Sabulis V 45 Virsotne/MARMOT pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Priekuļi unpaid
892 Sandis Griķis V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda unpaid
893 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 3 Dzelmes paid
894 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus unpaid
895 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Rīga unpaid
896 Voldemars Kaktiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ķegums paid
897 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ogre unpaid
898 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2, 3 Talsi paid
899 Emīls Freibergs Zēni 7 bernu-velobrauciens 2, 3 Talsi paid
900 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Talsi paid
901 Zane Ķelpe Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
902 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
903 Santa Sanija Andrijanova Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
904 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
905 Kārlis Klismets Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
906 Oskars Dankbārs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
907 Artis Fjodorovs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
908 Māris Bogdanovičs Vīri 30 Giant & Liv Team Latvia maratons 2, 3 Dobele paid
909 Jānis Gaiķis V 45 Velo Express Scott pusmaratons 2 Lielvārdes paid
910 Jānis Gaiķis V 45 Velo Express Scott pusmaratons 2, 6 Lielvarde unpaid
911 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Jaunpieblaga paid
912 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 2, 3 Ilzene unpaid
913 Edgars Utāns V 60 pusmaratons 3 Lapenieki paid
914 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 2, 3 Liepāja paid
915 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus unpaid
916 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 2, 3 Rīga paid
917 Mārcis Rokjānis Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 2, 3 Sigulda paid
918 Paula Norīte Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2 OGRE paid
919 Rūta Norīte S 12 pusaudzu-mtb 2 OGRE paid
920 REINIS NORITIS Pusmaratona kungi pusmaratons 2 OGRE paid
921 Sandis Griķis V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda unpaid
922 Sandis Griķis V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 2, 3 Sigulda paid
923 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
924 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 2, 3 Rīga paid
925 Sandis Sīlītis Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Vecpiebalga paid
926 Krista Putniņa Kļūda maratona tipā
nav-distance 6 Rīga unpaid
927 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Riga paid
928 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 2, 3 Dobele paid
929 Romāns Semjonovs V 45 pusmaratons 3 Cesvaine paid
930 Aleksandrs Gerojevs Vīri 30 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
931 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 2, 3 Ape paid
932 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 2, 3 Vecpiebalga paid
933 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
934 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
935 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
936 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2, 3 Daugavpils paid
937 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
938 Jēkabs Dosbergs V 12 D4 pusaudzu-mtb 2, 3 Salaspils paid
939 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 2, 3 Salaspils paid
940 Uldis Zimants Vīri 40 maratons 2 Riga unpaid
941 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 2, 3 Rīga paid
942 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
943 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 2, 3 Saldus paid
944 Patrīcija Penka Meitenes/Zēni 3 AK bernu-velobrauciens 2, 3 Valmiera paid
945 Kalvis Penka Pusmaratona kungi AK pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
946 Andis Penka Pusmaratona kungi AK pusmaratons 2, 3 Valmiera paid
947 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 2, 3 Saulkrasti paid
948 Janis Prindulis Vīri 40 maratons 2 Jaunmārupe paid
949 Māris Klismets V 45 VELLAPĒDA pusmaratons 2, 3 Rīga paid
950 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Rīga paid
951 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo /Zelta Zeme maratons 4, 5 Rīga unpaid
952 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo /Zelta Zeme maratons 4, 5 Rīga unpaid
953 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo /Zelta Zeme maratons 4, 5 Rīga unpaid
954 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 2, 3 Riga paid
955 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 2, 3 Riga unpaid
956 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
957 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 2 Liepāja paid
958 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 2, 3 Riga unpaid
959 Maksims Zevakins Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Alūksne paid
960 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
961 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
962 Romans Jezovs Pusmaratona kungi DAKO Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Riga paid
963 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
964 Deividas Martišauskas Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 2, 3 Kuršėnai paid
965 Tadas Zubrickis Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 2, 3 Kuršėnai paid
966 Matt Ozo Vīri 30 maratons 7 Riga unpaid
967 Jānis Kuršs Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ikšķile paid
968 krišs andrejevs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 rīga paid
969 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 2, 3 Rīga unpaid
970 Tomas Bumbulevičius Vīri 30 After Stats maratons 2, 3 Kulautuva paid
971 Oskars Švāgera Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 2, 3 Bauska unpaid
972 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 2, 3 Ogre paid
973 Rudolfs Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 2, 3 Ventspils paid
974 Gints Sluckis Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3 Ikškile paid
975 Agnis Ekšteins Vīri 30 maratons 7 Mārupe paid
976 Matīss Liepiņš Vīri 30 maratons 7 Mārupe paid
977 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 2, 3 Talsi paid
978 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 2, 3 Talsi paid
979 Emīls Krustiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
980 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 2, 3 Rīga paid
981 Nauris Lūks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 2 Liepāja paid
982 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga unpaid
983 Linda Daniela Ķestere Sievietes U23 pusmaratons 2 Gulbene unpaid
984 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2 Baloži paid
985 Kristians Markuss Gunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 2 Baloži paid
986 Emīls Lorencs Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3 Baloži unpaid
987 Kristians markuss puzaksGunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3 Baloži unpaid
988 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Baloži unpaid
989 Kristians Markuss Gunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3 Baloži unpaid
990 Šarlote Briede Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga paid
991 Māris Briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Rīga paid
992 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2, 3 Baloži unpaid
993 Kristiāns Markuss Gunne Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 2, 3 Baloži unpaid
994 Valdis Pivars Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 4, 5 Baloži unpaid
995 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Baloži unpaid
996 Miķelis Lūža V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Baloži paid
997 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Baloži paid
998 Valdis Pivars Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baloži paid
999 Kristians Markuss Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baloži unpaid
1000 Valdis Pivars Pusmaratona kungi Ķekavas NSS pusmaratons 3, 4, 5, 6, 7 Baloži unpaid
1001 Emīls Lorencs V 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3, 4, 5, 6, 7 Baloži unpaid
1002 Mareks Pučinskis V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 2, 3 Mārupe paid
1003 Ādolfs Žunna Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1004 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 2, 3 Riga paid
1005 Gvido Kalnins Vīri 30 Es maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jekabpils unpaid
1006 Daiga Rutka S 45 pusmaratons 3, 5, 6, 7 Rīga paid
1007 Hugo Melngailis Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Cēsis unpaid
1008 Katrīna Hansone S 12 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga unpaid
1009 Ričards Hansons V 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga unpaid
1010 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 2, 3 Talsi paid
1011 Aldis Simsons Vīri 50 MTB Jāņmuiža maratons 3 Jāņmuiža paid
1012 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3 Riga unpaid
1013 Ava Senna Marskella Meitenes 7 Cēsu golfa klubs bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cēsis unpaid
1014 Oskars Viljams Marskells V 12 Cēsu golfa klubs pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cēsis unpaid
1015 Aigars Straubergs Pusmaratona kungi Baltais pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Mārupe unpaid
1016 Roberts Straubergs V 14 Baltais pusaudzu-mtb 2, 3, 4, 5, 6, 7 Mārupe unpaid
1017 Kermo Tsäro Vīri 40 maratons 2 TARTUMAA paid
1018 Edgars Riekstiņš Vīri 40 maratons 3 Rīga paid
1019 AINARS PRIEDESLAIPA V 45 pusmaratons 2, 4, 6 Roja paid
1020 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi VELLAPĒDA pusmaratons 2 Liepājā unpaid
1021 Sandis Suseklis Pusmaratona kungi VELLAPĒDA pusmaratons 2 Liepājā unpaid
1022 Bruno Lazdiņš Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ķekavas Novads unpaid
1023 Annija Lazdina Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ķekavas Novads unpaid
1024 Carl Fredrick Heine Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cesis unpaid
1025 Vita Heine Sievietes 35 maratons 2 Cesis unpaid
1026 Gundars Reidzāns Pusmaratona kungi Garām ejot/Nanotev.lv pusmaratons Rīga unpaid
1027 Janis Bošs Vīri 30 Ko te notiek? maratons 2, 3 Rīga paid
1028 Anna ARESA Meitenes/Zēni 3 Baldones RN bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1029 Artūrs ARESS Zēni 7 Baldones RN bernu-velobrauciens 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1030 Gundars Neļķe Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1031 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Baldone unpaid
1032 Gustavs Gidrevics Jaunieši Velo Saldus pusmaratons Saldus unpaid
1033 Edvards Mūrnieks V 12 SK APEX pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1034 Henrijs Mūrnieks V 12 SK APEX pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1035 Imants Mūrnieks Vīri 40 SK APEX maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7+ Riga paid
1036 Reinis Reinholds Pusmaratona kungi Bro Bro pusmaratons 1 Jaunzemi unpaid
1037 Ronalds Blumbergs Vīri U23 KS sporta klubs maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ikšķile unpaid
1038 kaspars dalbins V 45 rerro serviss pusmaratons 2, 3, 6 dobele paid
1039 Edgars Utrāns V 60 pusmaratons 2, 4, 5, 6, 7 Lapenieki paid
1040 Mārcis Ābelīte Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Mazsalaca unpaid
1041 Emīls Blūms Pusmaratona kungi Metālu Pasaule/Lemeši pusmaratons 2 Rauna unpaid
1042 Emīls Blūms Pusmaratona kungi Metālu Pasaule/Lemeši pusmaratons Rauna unpaid
1043 Māris Zudāns Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ikskile paid
1044 Arvis Neilands V 45 EVERUN pusmaratons 2, 4, 6, 7 Ozolnieki paid
1045 Sigma Astoņi V 12 pusaudzu-mtb 2 Riga unpaid
1046 Ričards Leo Baumanis Meitenes/Zēni 3 LiVelo / Zelta Zeme bernu-velobrauciens 2 Līvāni paid
1047 Imants Laizāns V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
1048 Lauma Lange S 14 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 2 Līvāni paid
1049 Lote Lange S 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 2 Līvāni paid
1050 Dana Alksne Pusmaratona dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
1051 Edmunds Dreimanis V 45 BedRull pusmaratons 1 Rīga paid
1052 Ivars Veide Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ainaži paid
1053 Daniels Jasinkēvičs Jaunieši pusmaratons 1 Ainaži paid
1054 Gatis Šleiņus Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
1055 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
1056 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi unpaid
1057 Reinis Markss Pusmaratona kungi VeloRīts pusmaratons 1 Gulbene paid
1058 Rūdolfs Raudziņš V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 1 Inčukalns paid
1059 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro Bro maratons 1 Jaunzemi paid
1060 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1 Saldus unpaid
1061 Justs Jurka Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Ape paid
1062 Uldis Sedliņš V 45 Engures Sportam pusmaratons 1 Engure paid
1063 Toms Sedliņš Meitenes/Zēni 3 Engures Sportam bernu-velobrauciens 1 Engure unpaid
1064 Toms Sedliņš Kļūda maratona tipā
Engures Sportam 1 Engure unpaid
1065 Ieva Sedliņa Meitenes/Zēni 5 Engures Sportam bernu-velobrauciens 1 Engure unpaid
1066 Ainārs Apsītis V 45 pusmaratons 1 Mālpils pag. paid
1067 Kaspars Čikste Vīri 40 Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1068 Miks Oskerko Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
1069 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
1070 Reinis Rozenbergs Vīri 30 SK Priekuļi maratons 7 Limbaži paid
1071 Jānis Priževoits Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ķegums unpaid
1072 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre paid
1073 Reinis Rozenbergs Vīri 30 SK Priekuļi maratons 7 Limbaži unpaid
1074 Gatis Grīnšpons Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1 Saldus paid
1075 Kate Skujins S 14 Baltais pusaudzu-mtb 1 Babīte unpaid
1076 Valts Skujins V 12 Baltais pusaudzu-mtb 1 Babīte unpaid
1077 Janis Skujins V 45 Baltais pusmaratons 1 Babīte unpaid
1078 Lauris Celitāns Vīri 40 Garām ejot maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1079 Eduards Eihmanis V 12 pusaudzu-mtb 1 Dobele paid
1080 Marta Šnepa-Šnepe Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Riga paid
1081 Kārlis Šneps-Šnepe V 45 Riteņvasara pusmaratons 1 Riga paid
1082 Oskars Mellers Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 3, 5, 6, 7 Jūrmala unpaid
1083 Oskars Mellers Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 3, 5, 6, 7 Jūrmala paid
1084 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas MTB cerība pusmaratons 1 Ķekava paid
1085 Artūrs Oščepkovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Tukums paid
1086 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 1 Riga paid
1087 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 Ērgļi paid
1088 Maris Dubra Kļūda maratona tipā
nav-distance 1 Riga unpaid
1089 Kristaps Kreceris Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Tukums paid
1090 Tīna Drauga S 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1091 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1092 Kristers Celitāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
1093 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
1094 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
1095 Gatis Bormanis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Straupe paid
1096 Elīza Dombrovska Sievietes U23 KS Sporta klubs pusmaratons 1 Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads paid
1097 Oskars Sedols Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1098 Ronalds Blumbergs Vīri U23 KS sporta klubs maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ikšķile paid
1099 Renārs Zadvinskis Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
1100 Vjačeslavs Jarošenko Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 1 Liepaja paid
1101 Māris Ločmelis V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1102 Kristaps Egle Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1103 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1104 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1 Dobele paid
1105 Arturs bautris Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
1106 Janis Balodis V 45 pusmaratons 1 Riga unpaid
1107 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Dobele unpaid
1108 Edijs Brambats V 45 PAR BRĪVU LV pusmaratons 1 Rīga paid
1109 Smiltnieks Olafs V 45 PAR BRĪVU LV pusmaratons 1 Rīga paid
1110 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1111 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1112 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1113 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1114 Gints Jakovels Vīri 40 VELOPROFS.LV maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1115 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1 Riga paid
1116 REINIS NORITIS Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 OGRE unpaid
1117 Roberts Straubergs V 14 Baltais pusaudzu-mtb 1 Mārupe paid
1118 Agris Pētersons V 45 BOSCH pusmaratons 1 Rīga paid
1119 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1120 Ingus Reinholds Vīri 40 Jūrmalnieki maratons 1 Jūrmala paid
1121 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 1 Dzelmes paid
1122 Amēlija Žimante Meitenes 9 MTB GROBIŅA bernu-velobrauciens 1 Grobiņa unpaid
1123 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 1 Baldone paid
1124 Krišjānis Vīksna Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Tukums paid
1125 Ēriks Piņķis V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1126 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
1127 Justinas Bieksa Vīri U23 Colibri cycling maratons 1 Vilnius unpaid
1128 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1 Tukums unpaid
1129 Teodors Kambala V 14 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1130 Dominiks Timšans Juniori pusmaratons 1 Rīga paid
1131 Juris Timšans Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
1132 Gustavs Dosbergs Jaunieši D4 pusmaratons 1 Salaspils paid
1133 Mārtiņš Paupers Vīri 30 VELOSHOPS maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Upesciems paid
1134 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
1135 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
1136 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1137 Marks Lipsbergs Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 1 Kegums unpaid
1138 Jurijs Mozins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Salaspils unpaid
1139 Martins Viksne Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Līgatnes pagasts paid
1140 Annija Purniņa Meitenes/Zēni 3 DTG-MySport bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1141 Luīze Purniņa Meitenes 7 DTG-MySport bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1142 Rihards Lozbers V 14 DTG-MySport pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1143 Sandis Ķemers Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1144 Andžs Flaksis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1145 Juris Damškalns Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1146 Gints Lūsis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1147 Kārlis Vanags Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1148 Uldis Ālītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1149 Oskars Muižnieks Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1150 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1151 Lauris Purniņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1152 Jurijs Mozins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Salaspils unpaid
1153 Māris Klismets V 45 "VELLAPĒDA" pusmaratons 1 Rīga paid
1154 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1155 Kristaps Zalupe Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Limbazi paid
1156 Patricīja Priede S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1157 Henrijs Ganzburgs V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1158 Pilinieks Raimonds V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1159 Kristers Karlsons V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1160 Milena Karlsone Meitenes 9 ĶEKAVAS NSS bernu-velobrauciens 1, 2 ĶEKAVA paid
1161 Oskars Pauls Štrauhmanis V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1162 Loreta Vaisūna S 14 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1163 Olivers Vaisūns V 12 ĶEKAVAS NSS pusaudzu-mtb 1, 2 ĶEKAVA paid
1164 Uldis Robļevskis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1165 Mārtiņš Bramanis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1166 Mārtiņš Gailītis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1167 Oskars Mežals Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1168 Mārtiņš Romanovskis Vīri U23 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1169 Kristaps Kazarevskis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1170 Andris Romanovskis Vīri Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1171 Armands Pivors Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre unpaid
1172 Lauma Čerņevska Sievietes 35 maratons 1 Rīga paid
1173 Mareks Plētiens V 45 pusmaratons 1 Rauna, Smiltenes nov. paid
1174 Kintija Plētiena Sievietes U23 pusmaratons 1 Rauna, Smiltenes nov. paid
1175 Regnārs Ukins Zēni 9 Livelo bernu-velobrauciens 1 Ādažu novads unpaid
1176 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi Velve MST/ MAPEI pusmaratons 1 Baloži, Ķekavas nov. paid
1177 Amanda Reilija Zariņa Jaunietes Baldones RN pusmaratons 1 Rīga paid
1178 Sergejs Rodionovs V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži unpaid
1179 Renāte Rodionova Vīri U23 ĀdažiVelo maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži unpaid
1180 Lauris Sniķers V 60 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Dobele paid
1181 Aivis Karzons Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1182 Uldis Platnieks Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1183 Oskars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1184 Agris Podiņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1185 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1186 Mareks Ozoliņš V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1187 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1188 Jurģis Freināts V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1 Engure unpaid
1189 Elza Radziņa S 12 LMT pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1190 Rihards Radziņš Jaunieši LMT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1191 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1192 Artis Pulkstenis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
1193 Igors Vedmeckis Juniori Scarlight Movistar Team pusmaratons 1 Riga paid
1194 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 1 Riga paid
1195 Artis Pulkstenis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 4 talsi unpaid
1196 RAIMO SOLDĀNS Zēni 9 Mītavas Kumeļi bernu-velobrauciens 1 Jelgava unpaid
1197 Rihards Rieka Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valka paid
1198 Inga Haritonova Sievietes Latvian Cycling Girls maratons 7 Rīga unpaid
1199 Artis Bisnieks Pusmaratona kungi Nav pusmaratons 1 Rīga unpaid
1200 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jēkabpils paid
1201 DAINIS GULBIS Vīri 50 maratons 1 Rīga paid
1202 Tadas Zubrickis Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 1 Kuršėnai paid
1203 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ventspils nov. paid
1204 Deividas Martišauskas Pusmaratona kungi S-Sportas pusmaratons 1 Kuršėnai paid
1205 Viesturs Kazainis V 60 Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ilzene unpaid
1206 Alise Kazaine Pusmaratona dāmas Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ilzene unpaid
1207 Sandris Kovaļonoks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1208 Daniels Homko Zēni 9 DAKO ZIEMEĻVIDZEME bernu-velobrauciens 1 Limbaži paid
1209 Jānis Homko V 12 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusaudzu-mtb 1 Limbaži paid
1210 Raitis Cielēns Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1211 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 1 Rīga paid
1212 Lauris Biezbārdis V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 1 Rīga paid
1213 Edgars Lacis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga unpaid
1214 Voldemārs Kaktiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ķegums paid
1215 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1 Cēsis paid
1216 Ilvija Ziemele S 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 1 Sigulda paid
1217 Lūkass Svensons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Valmiera unpaid
1218 Kārlis Baltacis Vīri Veloprofs.lv maratons 1 Carnikava paid
1219 Dāvis Kalniņš Jaunieši Velotreniņi.lv pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Sigulda paid
1220 Viktors Nerugals Vīri 30 eBIKE maratons 1 Rīga paid
1221 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 1 Jaunpieblaga paid
1222 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 1 Jaunpiebalga paid
1223 Jānis Kubliņš Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
1224 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 1 Mārupe unpaid
1225 Andrejs Demjanenko Vīri 40 maratons 1 Jūrmala paid
1226 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 1 Ozolnieku novads paid
1227 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valmiera paid
1228 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 1 Mārupe paid
1229 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Talsi paid
1230 Emīls Freibergs Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Talsi paid
1231 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
1232 Roberts Garda Zēni 9 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1233 AGNIS APSE Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Smiltene unpaid
1234 Andis Ansulis Vīri 50 MTB Grobiņa maratons 1 Grobiņa paid
1235 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
1236 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 1 Saulkrasti paid
1237 Andrius Jurkus Vīri 40 maratons 1 Vilnius paid
1238 Lūkass Svensons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Valmiera paid
1239 Juris Zlobins Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 1 Aknīste paid
1240 Juris Kuzņecovs V 60 Selonia pusmaratons 1 Viesīte paid
1241 Svajūnas Ambrazas Vīri 50 SK S-Sportas maratons 1 Šiauliai paid
1242 Ignas Ambrazas Vīri SK S-Sportas maratons 1 Šiauliai paid
1243 Aleksejs Kovaļonoks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1244 Bruno Noreiko Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
1245 Vladislavs Fesenko Kļūda maratona tipā
Velo+ Bottaribaltic nav-distance 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1246 Almants Kalniņš V 45 MTB Talsi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi unpaid
1247 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK LIEPĀJA pusmaratons 1 Liepāja paid
1248 Egīls Vidžups Vīri 40 eBIKE maratons 1 Spilve paid
1249 Kristers Žukas V 14 pusaudzu-mtb 1 Brocēni paid
1250 Dāvis Aizpurietis Aizpurietis Jaunieši Carnikava pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava paid
1251 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 1 SAldus paid
1252 Kaspars Bajārs Vīri 30 maratons 1 Mārupe unpaid
1253 Ilga Bāliņa Pusmaratona dāmas Bauskas velokomanda pusmaratons 1, 6, 7 Bauska paid
1254 Mindaugas Beržanskis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Klaipėda unpaid
1255 Māris Ešmanis V 45 Geste pusmaratons 1 Ventspils paid
1256 Egīls Dude Vīri 50 maratons 1, 5 Kandava paid
1257 Arvis Eņģelis Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1258 Kaspars Krievs Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1259 Lauris Morovskis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1260 Karīna Krūmiņliepa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1261 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1262 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1263 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1264 Monta Pauloviča Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1265 Jānis Briedis V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1266 Evelīna Emane-Marčenko Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1267 Madara Āboma Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1268 Zane Ķelpe Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1269 Santa Sanija Andrijanova Sievietes Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1270 Kārlis Klismets Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1271 Oskars Dankbārs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1272 Kaspars Serģis Vīri Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1273 Artis Fjodorovs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1274 Māris Bogdanovičs Vīri 30 Giant & Liv Team Latvia maratons 1 Dobele paid
1275 Ivo Laktiņš Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Malpils paid
1276 Mikus Herbsts Vīri EMU Mālpils sporta klubs maratons 1 Malpils paid
1277 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Malpils paid
1278 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Malpils paid
1279 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Malpils paid
1280 Mārtins Klints Pusmaratona kungi Krauzers pusmaratons 1 Talsi paid
1281 Ilga Bāliņa Pusmaratona dāmas Bauskas velokomanda pusmaratons 1 Bauska unpaid
1282 Jānis Rubiks Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1283 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1284 Oskars Jaunbērziņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1285 Rainers Zviedris Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1286 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1287 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1288 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1289 Kaspars Zuičiks Jaunieši DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1290 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
1291 Kristaps Kārkliņš Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
1292 Zigmārs Zučiks Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
1293 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
1294 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
1295 Matīss Buncis V 12 pusaudzu-mtb 1 VENTSPILS paid
1296 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 VENTSPILS paid
1297 Krists Buncis V 14 pusaudzu-mtb 1 VENTSPILS paid
1298 Rodžers Petaks Vīri U23 ZZK maratons 1 Cēsis paid
1299 Jacek Hermann Vīri 40 maratons 1 Riga paid
1300 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 1 Ogre unpaid
1301 Ārons Šaicāns Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1302 Juris Bērziņš Vīri 40 maratons 1, 2, 3, 4, 5 Līgatne paid
1303 Konstantins Smotrovs Vīri 30 eBIKE maratons 1 Rīga paid
1304 Gaitis Nummurs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Makstenieki, Garkalnes pagasts paid
1305 Mareks Pučinskis V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 1 Mārupe paid
1306 Mārcis Rokjānis Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 1 Sigulda paid
1307 Kaspars Holšteins Vīri 40 mezaterapija.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Lielvārde paid
1308 Aleksandrs Sukhorukovs Vīri maratons 1 Rīga paid
1309 Einārs Pļehņevics Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
1310 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jurmala paid
1311 Ričards Austers Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1, 4, 5, 6, 7 Ventspils nov. unpaid
1312 Uldis Rubenis Pusmaratona kungi Ledusskapis pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre paid
1313 Toms Hartmanis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Brocēni paid
1314 Ernests Nīmanis Jaunieši pusmaratons 1 Ogre paid
1315 Ernests Nīmanis Kļūda maratona tipā
1 Ogre paid
1316 Roberts Nīmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
1317 Reinis Nīmanis V 45 pusmaratons 1 Ogre paid
1318 Rolands Rozenfelds Kļūda maratona tipā
nav-distance 1 Babīte unpaid
1319 Rolands Rozenfelds V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Babīte unpaid
1320 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
1321 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1322 Matīss Toms Vārna Juniori SK Priekuļi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1323 Jānis Levitass Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1324 Inna Juršēviča Sievietes 35 SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 5, 6 Cēsis unpaid
1325 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 5, 6 Cēsis unpaid
1326 Mārcis Ceijers Vīri 30 SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1327 Ulvis Bērziņš Vīri SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1328 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 5, 6 Cēsis unpaid
1329 Reinis Rozenbergs Vīri 30 SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1330 Jānis Kolego Vīri 30 SK Priekuļi maratons 1, 2, 3, 4, 5 Cēsis unpaid
1331 Andris Mašnjuks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
1332 Gediminas Mukas Vīri 40 Velloccino maratons 1 Vilnius unpaid
1333 Andris Habermanis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1334 Māris Lūsis Pusmaratona kungi Baltais pusmaratons 1 Tukums unpaid
1335 Matīss Kauls Pusmaratona kungi SK Piebalga pusmaratons 1 Vecpiebalga paid
1336 Gatis Luberts Vīri 30 KRS/NKUP Smiltene maratons 1 Smiltene paid
1337 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 1 Ikšķile paid
1338 Toms Strēlis Kļūda maratona tipā
VELOSHOPS nav-distance 1 Jaunmārupe paid
1339 Gediminas Mukas Vīri 40 Velloccino maratons 1 Vilnius paid
1340 Evija Vate Pusmaratona dāmas pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Tukums unpaid
1341 MARIS DUBRA Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 1 Riga paid
1342 SERGEJS JAKOVELS Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 1 Riga paid
1343 Test Maksa Vīri 30 nav maratons 1 Sigulda unpaid
1344 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 1 Bauska paid
1345 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 1 Ulbroka paid
1346 Salvis Sarkanābols Vīri 30 mezaterapija.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Baloži paid
1347 Raivo Sarkanābols Vīri 40 mezaterapija.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1348 Andis Miončinskis Vīri 40 mezaterapija.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1349 Katrīna Hansone S 12 Baltais pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1350 Ričards Hansons V 14 Baltais pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1351 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 1 Riga unpaid
1352 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 1 Tukums paid
1353 Nauris Rags Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Sigulda unpaid
1354 Artis Ludboržs Vīri 30 DTG-Mysport maratons 1 Ogre paid
1355 Edgars Riekstiņš Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
1356 Ādolfs Žunna Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 1 Rīga paid
1357 Vladislavs Peticonoks Vīri 40 Velo+ Bottari Baltic maratons 1, 3, 5, 6, 7 Jurmala paid
1358 Sergejs Kačanovs Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 1, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
1359 Ivo Valdmanis V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 2, 4, 5, 6, 7 Ādaži paid
1360 Edijs Silnieks Vīri MTB GROBIŅA maratons 1, 7 Grobiņa unpaid
1361 Andris Jurka Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ape paid
1362 Krišjanis Lejiņš Jaunieši CARNIKAVA pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava unpaid
1363 Krišjanis Lejiņš Jaunieši CARNIKAVA pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava unpaid
1364 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Baldone paid
1365 Raitis Bēmers Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 2, 3, 4, 5, 6, 7 Baldone paid
1366 Mārtins Klints Pusmaratona kungi Krauzers pusmaratons 1 Talsi unpaid
1367 Janis Bošs Vīri 30 BikeBay maratons 1 Rīga paid
1368 Edijs Silnieks Vīri MTB GROBIŅA maratons 1, 7 Grobiņa paid
1369 Justinas Bieksa Kļūda maratona tipā
Colibri cycling nav-distance 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Vilnius unpaid
1370 Jānis Cīmurs Vīri 30 eBIKE maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Carnikava paid
1371 Alberts Smilktens Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ikšķile paid
1372 Oskars Saulītis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1373 Ulvis Krišmanis Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 1, 2, 3, 4, 5 Talsi paid
1374 Armands Priede Vīri DTG-Mysport maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1375 Igors Mihaļevs Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Viesīte paid
1376 Toms Dinsbergs Vīri 30 Velo Express Scott maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi paid
1377 Atis Paksis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1378 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2, 3, 4, 6 Cēsis paid
1379 Herberts Pudans Pusmaratona kungi Decathlon pusmaratons 1, 3, 4, 5, 6 Riga paid
1380 Jānis Roberts Kalniņš Meitenes/Zēni 5 Valmieras Velo vienība bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 6, 7 Rencēni paid
1381 Kalvis Kalniņš Pusmaratona kungi Valmieras Velo vienība pusmaratons 1, 2, 3, 6, 7 Rencēni paid
1382 Agris Krievāns Vīri 30 maratons 1, 2, 3, 4, 5 Naukšēni paid
1383 Helvijs Sebris Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1384 Jānis Pētersons Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi paid
1385 Tomass Kalniņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valmiera unpaid
1386 Lācis Ivars V 45 Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 VALKA paid
1387 Jānis Vīlips V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1388 Anita Muižniece S 45 DTG-Mysport pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1389 Alvis Bringulis Vīri U23 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1390 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1391 Jānis Ratnieks V 45 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1392 Reinis Kancēvičs Juniori Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1393 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1394 Līga Actiņa Sievietes 35 LiVelo / Zelta Zeme maratons 1, 2, 3, 4, 5 Līvāni paid
1395 Jānis Bautris Vīri 40 Black Label maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7+ Riga paid
1396 Jānis Bibis Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Grobiņa paid
1397 Mārtiņš Adamovics Vīri 40 KS sporta klubs maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1398 Sandris Liepins Vīri nav maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Salaspils unpaid
1399 Henrihs Damroze Vīri 40 maratons 1, 2, 3, 4, 5 RĪGA paid
1400 Valdis Ukins Vīri 40 maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādažu novads paid
1401 Kaspars Zučiks Jaunieši pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga unpaid
1402 Jānis Roberts Kalniņš Meitenes/Zēni 5 Valmieras Velo vienība bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 6, 7 Rencēni unpaid
1403 Kalvis Kalniņš Pusmaratona kungi Valmieras Velo vienība pusmaratons 1, 2, 3, 6, 7 Rencēni unpaid
1404 Artis Fjodorovs Vīri U23 Giant & Liv Team Latvia maratons 1, 2, 3, 4, 7 Ilūkste, Ilūkstes nov. unpaid
1405 NATALIJA PROFJEVA Kļūda maratona tipā
nav-distance 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jelgava unpaid
1406 Jānis Bisenieks Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 2, 3, 4, 6, 7 Rīga paid
1407 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1408 Jānis Bērziņš Vīri 40 Giant & Liv Team Latvia maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cēsis paid
1409 MARTA RADOMIŠĶE S 12 MTB Nīca pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5 Nīca paid
1410 INDRA RADOMIŠĶE Pusmaratona dāmas MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Nīca paid
1411 Viktors Baumanis V 60 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Riga paid
1412 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi Stopiņi Velo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Stopiņi paid
1413 Raivis Riežnieks Pusmaratona kungi MTB Grobiņa pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
1414 Armands Freidenfelds Vīri 50 maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Skrundas nov. Nīkrāces pag. paid
1415 Anita Antone Sievietes Latvian Cycling Girls maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Baldone paid
1416 Mārtiņš Bērzājs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2, 4, 5, 6 Saldus paid
1417 Ivars Jurbergs Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Iecava, Latvia unpaid
1418 Eduards Krumovics Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Iecava, Latvia unpaid
1419 Reinis Lapiņš Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Iecava, Latvia unpaid
1420 Verners Rinkovičs Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Iecava, Latvia unpaid
1421 Janis Rukke Vīri 40 Krauzers MTB maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi paid
1422 Juris Bērziņš Vīri 40 maratons 1, 2, 3, 4, 5 Līgatne unpaid
1423 Matīss Reinšmits Vīri U23 Carnikava/Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 3, 4, 6, 7 Carnikava paid
1424 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1425 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1426 Eduards Rieksts Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
1427 Pēteris Birkants Vīri 30 NN Sporta klubs maratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1428 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1429 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1430 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Salaspils paid
1431 Rolands Zarītis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1432 Matiss Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ventspils paid
1433 Uldis Sakne V 45 RUMS pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ventspils paid
1434 Oskars Bondars Zēni 7 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1435 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 4, 5, 6 Ķekava paid
1436 Armands Eglītis Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Saurieši paid
1437 Edzus Cabulis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cesis paid
1438 Mārtiņš Āboliņš Zēni 7 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi unpaid
1439 Renārs Vaitkevics V 12 Flatland Warriors pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jaunbērze paid
1440 Samanta Luberte Meitenes 9 KRS/NKUP Smiltene bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Smiltene unpaid
1441 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2, 3, 4, 6 SALDUS paid
1442 Martins Sergijevics Zēni 7 Velo Express Scott bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jelgava paid
1443 Marks Sergijevics Jaunieši Velo Express Scott pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jelgava paid
1444 Artjoms Sergijevics Juniori Velo Express Scott pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jelgava paid
1445 Kārlis Mazurs Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6 Jūrmala paid
1446 Uldis Volgemuts V 45 MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Grobina, Grobinas nov. paid
1447 Kaspars Kravalis Pusmaratona kungi MAPEI pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Riga paid
1448 Normunds Griestiņš Vīri 30 Erica Synths maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Madona paid
1449 Aivars Dārznieks Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Lizums paid
1450 Raimonds Straume V 45 FizioAG_MTB team pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1451 Gatis Poltiņņikovs Pusmaratona kungi FizioAG_MTB team pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1452 Andris Sniķeris Pusmaratona kungi FizioAG_MTB team pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1453 Andis Jonāns Pusmaratona kungi FizioAG_MTB team pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1454 Artūrs Grīnbergs Pusmaratona kungi FizioAG_MTB team pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Alūksne paid
1455 Alvils Pētersons V 14 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1456 Māris Priede V 45 pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ķekava paid
1457 Gundars Lazdans Vīri 50 RK Liepāja maratons 1, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
1458 Andris Rancāns Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1459 Reinis Avens Vīri 40 eBIKE maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1460 Rihards Bondars V 12 pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1461 Ēriks Bondars Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Rīga paid
1462 Aigars Lebedoks V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1463 Jurijs Mozins Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Salaspils unpaid
1464 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Ķekava paid
1465 Andrejs Ziema V 45 SK Piebalga pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Kocēni paid
1466 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 1, 3, 5, 6, 7 Jaunpils paid
1467 Viktors Borisovskis Pusmaratona kungi Skonto pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1468 Ādolfs Žunna Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1469 Dzintars Ausmanis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Kuldiga paid
1470 Jānis Pētersons Pusmaratona kungi Nav pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Talsi unpaid
1471 Katrīna Jaunslaviete-Kipure Sievietes ZZK maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ugeres paid
1472 Reinis Nartišs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1473 Ivars Romancevics Vīri 30 KS SPORTAKLUBS maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Jekabpils paid
1474 Pēteris Caune Vīri 30 Valmieras Velo Vienība maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Valmiera paid
1475 Deniss Galiņš Vīri 40 Trakās bites maratons 1, 2, 5, 6, 7 Dreilini paid
1476 Jānis Dansons Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Blāzma paid
1477 Jēkabs Vītols Vīri U23 Veloprofs.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1478 Mārtiņš Jansons V 45 Velo klubs Sigulda pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sigulda paid
1479 Jānis Beļēvičs Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1480 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1481 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1482 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1483 Una Lagzdiņā S 14 MTB Nīca pusaudzu-mtb 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Nīca paid
1484 Kārlis Ārvalds Mūsiņš Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Nīca paid
1485 Jānis Brūklis V 45 MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Nīca paid
1486 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Nīca paid
1487 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas velokomanda pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Bauska paid
1488 Aivars Galigins Vīri 40 Bauskas velokomanda maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Bauska paid
1489 Aivars Skridulis Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1490 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-MySport pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6 Riga paid
1491 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-MySport pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6 Riga unpaid
1492 Dzintars Osītis Vīri 50 individuāli maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Preikuļi unpaid
1493 Guntis Šverns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Sunīši paid
1494 Valērija Semeņenko Meitenes 7 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1495 Deniss Semeņenko V 12 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
1496 Karolaina Druka-Jaunzeme Meitenes 7 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1497 Aiga Paegle S 45 MTB Garkalne pusmaratons 1, 3, 4, 5, 6 Garkalne paid
1498 Imants Šnitko Vīri 40 O2 Team maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ogre paid
1499 Vitālijs Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 3, 5, 6, 7 Garkalne paid
1500 Māris Trepša V 45 MTB Garkalne pusmaratons 1, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1501 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1502 Ernests Neļķe Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1503 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne unpaid
1504 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne unpaid
1505 Ernests Neļķe Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne unpaid
1506 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1507 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1508 Atis Neļķe V 45 MTB Garkalne pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Garkalne paid
1509 Kristaps Vēveris Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Sejas novads paid
1510 Rauls Ukins Jaunieši pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Ādažu novads paid
1511 Guntis Šverns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Sunīši unpaid
1512 Guntis Šverns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Sunīši paid
1513 Guntis Šverns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sunīši unpaid
1514 Andris Stalidzāns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sunīši unpaid
1515 Gatis Pētersons Pusmaratona kungi pusmaratons 2, 3, 4, 5, 6 Ogre paid
1516 Mārcis Viškints Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Cēsis paid
1517 Artūrs Gabaliņš Vīri 30 MTB Grobiņa maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Liepāja paid
1518 Jānis Plakanis Pusmaratona kungi elpo pusmaratons 1, 2, 4, 6, 7 Ķekavas nov. unpaid
1519 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Valmiera unpaid
1520 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5 Valmiera unpaid
1521 Aigars Žukovskis Pusmaratona kungi Elpo pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1522 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1523 Tīna Teiviša Meitenes 9 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1524 Lība Teiviša Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1525 Janis Teiviss Vīri 40 Virsotne/MARMOT maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1526 Dinārs Mihailovs Vīri maratons 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga unpaid
1527 Alens Šaicāns Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid
1528 Sofija Šaicāne Meitenes 9 bernu-velobrauciens 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Rīga paid