Dalībnieku saraksts 2021

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Mārtiņš Bruņenieks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 5 Rīga unpaid
2 Mareks Pučinskis V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 5 Mārupe unpaid
3 Sandis Sokolovs V 45 Rīgas satiksme pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
4 Mārtiņš Adamovics Kļūda maratona tipā
KS sporta klubs nav-distance 4 Riga unpaid
5 Jānis Melderis Vīri 40 Savējie maratons 5 Tukums unpaid
6 Aigars Rudzītis Vīri 30 Savējie maratons 5 Tukums unpaid
7 Leonards Lapiņš Meitenes/Zēni 5 Velo Iecava bernu-velobrauciens 4, 5 Iecava unpaid
8 Redžinalds Šaicāns V 12 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 5 Rīga unpaid
9 Markuss Daniels Jauntirāns Juniori pusmaratons 5 Gulbene unpaid
10 Ilgvars Šmits Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 4, 5 Valka unpaid
11 Ričards Krims Pusmaratona kungi elpo pusmaratons 4 Cēsis unpaid
12 Mārcis Ceijers Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Limbazi unpaid
13 Gustavs Ankravs Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
14 Mārcis Viškints Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Cēsis unpaid
15 Ralfs Leitis Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 4 Valmiera unpaid
16 Rūdolfs Piziks Juniori Valmieras velo vienība pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
17 Valters Vīķis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Valmiera unpaid
18 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Stopini unpaid
19 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Riga unpaid
20 Emīls Dāvis Gelbergs V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 4, 5 Valmiera unpaid
21 Austris Lībeks Zēni 9 HK Ogre Juniors bernu-velobrauciens 4, 5 Ogre unpaid
22 EGILS KAMPUSS Pusmaratona kungi RRC pusmaratons 4 Cēsis unpaid
23 Davide Tilatti Pusmaratona kungi BERERIX pusmaratons 5 Mārupe unpaid
24 Kaspars Kravalis Pusmaratona kungi Mapei pusmaratons 5 Riga unpaid
25 Arvis Neilands V 45 Everun pusmaratons 4 Ozolnieki unpaid
26 Pedro Manuel Fernandes Nunes V 45 BERERIX pusmaratons 4, 5 Mārupe unpaid
27 Dmitrijs Šļaņins V 45 BERERIX pusmaratons 4 Mārupe unpaid
28 Davide Tilatti Pusmaratona kungi BERERIX pusmaratons 4 Mārupe unpaid
29 Jēkabs Jaunslavietis Vīri ZZK maratons 4 KOKŠI unpaid
30 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 4, 5 Rīga unpaid
31 Kaspars Čikste Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 4, 5 Dobele unpaid
32 Martins Braslins Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Riga unpaid
33 Diāna Šika Sievietes 35 3.RNC maratons 4 Ulbroka unpaid
34 Sandris Šika Vīri 40 3.RNC maratons 4, 5 Ulbroka unpaid
35 Eduards Buncis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 VENTSPILS unpaid
36 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 5 Rīga unpaid
37 Uldis Ceske Vīri 40 Belo Cycling Proyect maratons 4 Riga unpaid
38 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 4 Rīga unpaid
39 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 4, 5 Rīga unpaid
40 Regnārs Ukins Zēni 9 BikeBay bernu-velobrauciens 4, 5 Ādažu novads unpaid
41 Raivis Ančs Vīri 40 VeloRīts maratons 5 Gulbene unpaid
42 Reinis Markss Vīri 30 VeloRīts maratons 4, 5 Gulbene unpaid
43 Nauris Zviedris Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga unpaid
44 Valdis Ukins Vīri 40 BikeBay maratons 4, 5 Ādažu novads unpaid
45 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
46 Mārtiņš Bērzājs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus unpaid
47 Matīss Toms Vārna Juniori SK Priekuļi pusmaratons 4, 5 Priekuli unpaid
48 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 4 Vimbukrogs, Kekavas nov. unpaid
49 Guntis Lavrinovičs Pusmaratona kungi Velotreniņi LV pusmaratons 5 Sigulda unpaid
50 Eduards Rens Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 5 Sigulda unpaid
51 Anton Bazõlev Vīri 30 Adduco moving maratons 4 Tallinn unpaid
52 Merilin Metsalu Sievietes Adduco moving maratons 4 Tallinn unpaid
53 Mārtiņš Ulāns Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Smiltene unpaid
54 Atis Paksis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Rīga unpaid
55 Roberts Mālnieks V 60 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 4 Līvāni unpaid
56 Raimonds Bruks V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 4 Līvāni unpaid
57 Roberts Selga Meitenes/Zēni 3 Veloexpress bernu-velobrauciens 5 Riga unpaid
58 Kārlis Ārvalds Mūsiņš Juniori MTB Nīca pusmaratons 4, 5 Nīca unpaid
59 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga unpaid
60 Rodžers Petaks Vīri U23 ZZK maratons 4 Cēsis unpaid
61 Edgars Kalninš Vīri 40 maratons 4, 5 Riga unpaid
62 Aleksandrs Vaganovs Pusmaratona kungi Resnie putni pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
63 Rūdolfs Mūrnieks Jaunieši pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
64 Karlīna Dedumeta Meitenes 7 bernu-velobrauciens 5 Cēsis unpaid
65 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Tukums unpaid
66 Justīne Dedumeta Meitenes 7 bernu-velobrauciens 5 Priekuļi, Cēsu novads unpaid
67 Karlīna Dedumeta Meitenes 7 bernu-velobrauciens 5 Priekuļi, Cēsu novads unpaid
68 Katrīna Amanda Kozlovska Kļūda maratona tipā
Riteņvasara/MTB Nīca nav-distance 4 Rīga unpaid
69 Lauma Čerņevska Sievietes 35 Latvian Cycling Girls maratons 5 Rīga unpaid
70 Artūrs Bautris Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 4 Inčukalns unpaid
71 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 5 Jaunpils unpaid
72 Kaspars Bajārs Pusmaratona kungi - pusmaratons 5 Mārupe unpaid
73 gints jakovels Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 4 Rīga paid
74 Tīna Drauga S 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga unpaid
75 Uldis Selga Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Rīga unpaid
76 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Rīga unpaid
77 Uldis Berners V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
78 Girts Draugs Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4 Rīga unpaid
79 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Rīga unpaid
80 Oskars Pļavnieks Pusmaratona kungi ECENTA pusmaratons 4 Ikšķile unpaid
81 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
82 Emīls Freibergs Zēni 7 bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
83 Gusts Lapiņš Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Kuldīga unpaid
84 Mareks Balodis Vīri U23 ZZK maratons 4, 5 Saulkrasti unpaid
85 Ieva Silvija Tilko Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
86 Gints Tabūns Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ogre unpaid
87 Gatis Bormanis Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Straupe unpaid
88 Sergejs Rodionovs V 45 Ādaživelo pusmaratons 4, 5 Carnikava unpaid
89 Marina Brasliņa Pusmaratona dāmas pusmaratons 4 Riga unpaid
90 Juris Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Augšlīgatne unpaid
91 Marina Brasliņa Pusmaratona dāmas pusmaratons 4, 5 Riga unpaid
92 Dinārs Mihailovs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga unpaid
93 Ieva Kalniņa S 14 VeloRīts pusaudzu-mtb 4, 5 Gulbene unpaid
94 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 4, 5 Baldone unpaid
95 Alexander Sacha Bowen Juniori Dordogne Sud Cyclisme pusmaratons 4, 5 Riga unpaid
96 Amēlija Tīna Zariņa S 14 ĶNSS pusaudzu-mtb 5 Rīga unpaid
97 Oskars Ragozinskis Nevienā PM pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
98 Harijs Skaistkalns Zēni 9 bernu-velobrauciens 4 Alūksne unpaid
99 Edijs Brambats V 45 SILVANOLS pusmaratons 4 Rīga unpaid
100 Olafs Smiltnieks V 45 SILVANOLS pusmaratons 4 Rīga unpaid
101 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 4 Ogre unpaid
102 Pēteris Lauriņš Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži unpaid
103 Edijs Kudiņš V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 4, 5 Ādaži unpaid
104 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4, 5 Ādaži unpaid
105 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4, 5 Ādaži unpaid
106 Monta Pauloviča Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 4, 5 Ādaži unpaid
107 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4, 5 Ādaži unpaid
108 Arvis Eņģelis Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 4, 5 Ādaži unpaid
109 Mārtiņš Nurža Vīri U23 ĀdažiVelo maratons 5 Ādaži unpaid
110 Kaspars Krievs Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 4, 5 Ādaži unpaid
111 Vladislavs Fesenko Pusmaratona kungi Velo+ Bottaribaltic pusmaratons 4, 5 Riga unpaid
112 Uldis Rubenis Pusmaratona kungi HRX pusmaratons 4, 5 Rīga paid
113 Rainers Zviedris Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 4 Valmiera unpaid
114 Alise Poļaka Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4 Alūksne unpaid
115 Kaspars Sirmais V 45 pusmaratons 4 Rīga unpaid
116 Renārs Dakša Zēni 7 bernu-velobrauciens 5 Cēsis unpaid
117 Kaspars Holšteins Vīri 40 BASSO maratons 4, 5 Rīga unpaid
118 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 BASSO maratons 4, 5 Rīga unpaid
119 Andis Miončinskis Vīri 40 BASSO maratons 4, 5 Rīga unpaid
120 Raivo Sarkanābols Vīri 30 BASSO maratons 4, 5 Rīga unpaid
121 Salvis Sarkanābols Vīri 30 BASSO maratons 4, 5 Rīga unpaid
122 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 5 Rīga unpaid
123 Karlīna Keita Šmite S 14 pusaudzu-mtb 4, 5 Cēsis unpaid
124 Amanda Reilija Zariņa S 14 Baldones RN/ĶNSS pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga unpaid
125 RŪDolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus unpaid
126 Ronalds Ungurs Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 4 Sigulda unpaid
127 Aldis Zēģelis Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 4 Sigulda unpaid
128 Māris Lūsis Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 4 Sigulda unpaid
129 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 4 Sigulda unpaid
130 Guntis Krūmiņš Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 4 Sigulda unpaid
131 Teodors Kambala V 12 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 5 Rīga unpaid
132 Elvis Ilgvars Stiprais Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
133 Rihards Bogdanovs Vīri 30 Pļaviņas maratons 4 Pļaviņas unpaid
134 Edvards Mūrnieks Zēni 9 Skulte rullē bernu-velobrauciens 4 Rīga unpaid
135 Henrijs Mūrnieks Zēni 9 Skulte rullē bernu-velobrauciens 4 Rīga unpaid
136 Imants Mūrnieks Vīri 40 Skulte rullē maratons 4 Rīga unpaid
137 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 4 Baldone unpaid
138 Raitis Bēmers Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 4 Baldone unpaid
139 Lāsma Ozola Sievietes Veloprofs.lv maratons 4, 5 Rīga paid
140 Roberts Kalniņš Juniori Velo saldus pusmaratons 4, 5 Saldua unpaid
141 Roberts Kalniņš Juniori Velo saldus pusmaratons 4, 5 Saldua unpaid
142 Gusts Pikša Pusmaratona kungi Moller Auto Krasta pusmaratons 5 Rīga unpaid
143 Elīza Dombrovska Jaunietes KS Sporta klubs pusmaratons 4 Ikšķile unpaid
144 Roberts Krauklis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Koknese unpaid
145 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ķekava unpaid
146 Valdis Eglītis Vīri 30 Flatland Warriors maratons 4, 5 Jaunbērze unpaid
147 Markuss Ločmelis V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga unpaid
148 Māris Ločmelis V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
149 Lība Teiviša Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga paid
150 Tīna Teiviša Meitenes 9 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga paid
151 Ainārs Apsītis V 45 pusmaratons 4, 5 Mālpils novads, Vites ciems unpaid
152 Alise Poļaka Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4 Alūksne unpaid
153 Ivars Poļaks V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 4 Alūksne unpaid
154 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 4, 5 Nīca unpaid
155 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Ogre unpaid
156 Mārtiņš jansons Vīri 30 maratons 4, 5 Rīga unpaid
157 Aigars Krauklis Vīri 30 GROHE TEAM LATVIA maratons 5 Koknese unpaid
158 Evelīna Freiberga V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 4, 5 Talsi unpaid
159 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
160 Emīls Freibergs Zēni 7 bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
161 Evelīna Freiberga S JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 4, 5 Talsi unpaid
162 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Ķekava unpaid
163 Stella Bleidele S 14 Sporta klubs Wendi pusaudzu-mtb 4 Cēsis unpaid
164 Elza Bleidele Jaunietes Sporta klubs Wendi pusmaratons 4, 5 Cēsis unpaid
165 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Valmiera unpaid
166 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus unpaid
167 Gatis Stiba Pusmaratona kungi Rūķīši pusmaratons 4, 5 Skrunda unpaid
168 Gatis Stiba Pusmaratona kungi Rūķīši pusmaratons 4, 5 Skrunda unpaid
169 Gatis Stiba Pusmaratona kungi Rūķīši pusmaratons 4, 5 Skrunda unpaid
170 Olivers Jēkabs Skrapcis Jaunieši MSĢ/Velolifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 4, 5 Smiltene paid
171 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 4, 5 Liepāja unpaid
172 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
173 Emīls Freibergs Zēni 7 bernu-velobrauciens 4, 5 Talsi unpaid
174 Evelīna Freiberga S JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 4, 5 Talsi unpaid
175 Niklāvs Eglītis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Cēsis paid
176 Matiss Berzins Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
177 Māris Lazdiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
178 Renārs Dakša Zēni 7 bernu-velobrauciens 5 Cēsis unpaid
179 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Rīga paid
180 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus unpaid
181 Kristaps Zalupe Vīri 40 SeZa Team maratons 4, 5 Limbazi unpaid
182 Mareks Plētiens V 45 Metālu Pasaule pusmaratons 5 Rauna, Raunas novads unpaid
183 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 4, 5 Rauna, Raunas novads unpaid
184 Marcis Andrejs Terins Juniori Valmieras velo vieniba pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
185 Mārcis Ābelīte Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 4, 5 Mazslaca paid
186 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Valmiera unpaid
187 Agnis Baumanis Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 4, 5 Rīga paid
188 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 4, 5 Rīga paid
189 Bruno Noreiko Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 4 Rīga paid
190 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 5 Rīga paid
191 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 4 Rīga paid
192 Kristaps Vandāns Pusmaratona kungi Kristaps pusmaratons 4 Rīga unpaid
193 Māris Smaļķis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Cēsis paid
194 Ilgvars Šmits Pusmaratona kungi Velogooligans/Ķezari-1 pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
195 Ronalds Rītiņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 4, 5 Saldus unpaid
196 Jēkabs Vītols Vīri U23 Veloprofs.lv maratons 4 Sigulda unpaid
197 Aigars Rudzītis Vīri 30 maratons 4 Tukums paid
198 Inna Juršēviča Sievietes 35 SK Priekuļi maratons 4, 5 Cēsis unpaid
199 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 4, 5 Cēsis unpaid
200 ROLANDS ZARĪTIS Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 4, 5 Alūksne unpaid
201 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 4, 5 Cēsis paid
202 Martins Kronbergs V 12 Engures sportam pusaudzu-mtb 4 Engure unpaid
203 Toms Tramdahs V 12 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
204 Jurģis Freināts V 12 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
205 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Engure unpaid
206 Lote Freināte Sievietes U23 Engures sportam pusmaratons 4 Engure unpaid
207 Gints Freināts V 45 Engures sportam pusmaratons 4 Engure unpaid
208 Mārtiņš Kronbergs Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 4 Engure unpaid
209 Jānis Dābols Freijs Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 4 Engure unpaid
210 Andrejs Pomenko Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 4 Engure unpaid
211 Ainars Jansons V 45 Priekuli MTB pusmaratons 4 Priekuli unpaid
212 Aleksandrs Sukhorukovs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
213 Einārs Pļehņevičs Vīri 30 maratons 4, 5 Rīga paid
214 Una Lagzdiņa S 12 Riteņvasara/ MTB Nīca pusaudzu-mtb 4, 5 Liepaja unpaid
215 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 4, 5 Valka paid
216 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 4, 5 Valka paid
217 Una Lagzdiņa S 12 Riteņvasara/ MTB Nīca pusaudzu-mtb 4, 5 Liepaja unpaid
218 Artjoms Ivanovs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
219 Lauris Celitāns Vīri 40 Garām ejot/nanotev.lv maratons 4, 5 Rīga paid
220 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
221 Kristers Celitāns V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
222 Agris Petersons Vīri 50 BOSCH maratons 4 Salaspils nov paid
223 Mārtiņš Lejiņš Pusmaratona kungi TEAM ZZK pusmaratons 4 Rīga paid
224 Oskars Priedītis Jaunieši VeloRītsGulbene pusmaratons 5 Gulbene paid
225 MIKS GOLDBERGS-BĒRZIŅŠ Zēni 7 bernu-velobrauciens 5 Ulbroka unpaid
226 Rolands Kokins Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 4, 5 Nīca unpaid
227 Rūdis Dāvis Zariņš Zēni 7 Ķekavas NSS bernu-velobrauciens 4, 5 Ķekava unpaid
228 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 4, 5 Kocēni paid
229 Marks Sergijevičs V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 4, 5 Jelgava paid
230 Vladimirs Sergijevičs V 45 Engures sportam pusmaratons 4, 5 Jelgava paid
231 Kurts Karzons Meitenes/Zēni 3 MTB Nīca bernu-velobrauciens 4, 5 Liepāja unpaid
232 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 4, 5 Tukums paid
233 Agris Krievāns Vīri 30 maratons 4, 5 Naukšēni unpaid
234 Everts Meijers V 14 BALTAIS pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga unpaid
235 Ivars Veide Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Saulkrasti paid
236 Daniels Jasinkēvičs Jaunieši pusmaratons 4 Saulkrasti paid
237 Jānis Stepanovs Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 4 Mārupe unpaid
238 Gints Sluckis Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 4 Mārupe unpaid
239 Elina Banga S 45 RERE GRUPA pusmaratons 4 Mārupe unpaid
240 Kristaps Egle Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 4, 5 Sigulda paid
241 Ulvis Krišmanis Juniori Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
242 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Jēkabpils unpaid
243 Edijs Strēlis Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
244 Roberts Andersons Vīri U23 VELOSHOPS maratons 4, 5 Rīga unpaid
245 Kristaps Zviedris Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4 Cēsis unpaid
246 Martins Zviedris Zēni 9 bernu-velobrauciens 4 Cēsis unpaid
247 Edmunds Dārznieks Vīri Lizums maratons 4, 5 Lizums unpaid
248 Uldis Sedliņš Vīri 40 Engures Sportam maratons 4 Engure unpaid
249 Martins Zviedris Zēni 9 bernu-velobrauciens 4, 5 Cēsis unpaid
250 Ervins Freimanis Pusmaratona kungi Tregers.lv pusmaratons 5 Riga unpaid
251 Lauma Lange S 12 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 5 Rīga unpaid
252 Mārcis Dzelmītis V JOHNNY BLOOM’S FREMAX johnny bloom's 4, 5 Rīga unpaid
253 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 4, 5 Lizdēni paid
254 Paula Norite Meitenes 7 bernu-velobrauciens 4 Ogre unpaid
255 Gatis Ļaudams Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 4 Liepāja paid
256 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 4, 5 Riga paid
257 Maris Dubra Pusmaratona kungi DVA KIRILA pusmaratons 4, 5 Riga paid
258 Dana Alksne S JOHNNY BLOOM’S LiVelo / Zelta Zeme johnny bloom's 5 Līvāni paid
259 Lote Lange S 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 5 Līvāni paid
260 Evelīna Ļaudama Meitenes 7 MTB Grobiņas novads bernu-velobrauciens 4 Liepāja paid
261 Viktorija Ļaudama S 12 MTB Grobiņas novads pusaudzu-mtb 4 Liepāja paid
262 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Rīga paid
263 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga unpaid
264 Ansis Nudiens Pusmaratona kungi Džedaiskij Kraj pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
265 Dārta Gabranova Meitenes 9 bernu-velobrauciens 4, 5 Cēsis unpaid
266 Eduards Pundurs V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 4, 5 Smiltene unpaid
267 Mārcis Meiss V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 4 Smiltene unpaid
268 Tomass Broms V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 4 Smiltene unpaid
269 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 4, 5 Smiltene unpaid
270 Roberts Judins V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 4 Smiltene unpaid
271 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 4, 5 Smiltene unpaid
272 Ģirts Harkins Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 4, 5 Smiltene unpaid
273 Dāniels Apse V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 4, 5 Smiltene unpaid
274 Kārlis Brūveris Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4 Ulbroka unpaid
275 Ieva Tolmane S JOHNNY BLOOM’S Apes Draugi johnny bloom's 4, 5 Riga paid
276 Ivars Tolmanis V 45 Apes Draugi pusmaratons 4, 5 Riga paid
277 Jānis Skujiņš V 45 Baltais pusmaratons 4, 5 Babīte unpaid
278 Kate Skujiņa S 12 Baltais pusaudzu-mtb 4, 5 Babīte unpaid
279 Valts Skujiņš V 12 Baltais pusaudzu-mtb 4, 5 Babīte unpaid
280 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
281 Marks Sebastians Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
282 Kārlis Dominiks Krafts-Raitgars Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
283 Kaspars Kravalis Pusmaratona kungi Mapei pusmaratons 4 Riga paid
284 Gustavs Kreilis Zēni 9 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
285 Paula Kreile Meitenes 7 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
286 Gustavs Kreilis Zēni 9 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
287 Justs Jurka V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Ādaži paid
288 Andris Jurka Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Ādaži paid
289 Lauris Sniķers V 60 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 4, 5 Dobele paid
290 Ēriks Piņķis V 45 HRX pusmaratons 4, 5 Rīga paid
291 Edgars Dedumets Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Cēsis paid
292 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 4, 5 Ērgļi unpaid
293 Andris Rozentāls Vīri 40 maratons 4 Rīga unpaid
294 Arons Rozentāls Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4 Rīga unpaid
295 Georgs Borošenko V 14 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
296 Krišs Andrejevs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 4, 5 rīga paid
297 Jānis Bisenieks Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 4, 5 Cēsis paid
298 Māris Kamerads Pusmaratona kungi GROHE TEAM LATVIA pusmaratons 4, 5 Jurmala paid
299 Jānis Ratnieks V 45 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
300 Reinis Kancēvičs Jaunieši Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
301 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
302 Kristaps Velauers Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
303 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
304 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 4 Rīga unpaid
305 Sandis Kalninš Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Sigulda unpaid
306 Dāvis Kalniņš V 14 pusaudzu-mtb 4, 5 Sigulda unpaid
307 Ralfs Rozītis Zēni 7 ZZK bernu-velobrauciens 5 Gauja paid
308 Andris Rozītis Vīri 40 ZZK maratons 5 Gauja paid
309 Jānis Vīlips V 45 pusmaratons 4, 5 Cēsis paid
310 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 4 Rīga unpaid
311 Rihards Lozbers V 12 DTG-MySport pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga unpaid
312 Sandis Ķemers Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
313 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
314 Juris Damškalns Vīri 30 DTG-MySport maratons 4, 5 Rīga unpaid
315 Gints Lūsis Vīri 30 DTG-MySport maratons 4, 5 Rīga unpaid
316 Kārlis Vanags Vīri 30 DTG-MySport maratons 4, 5 Rīga unpaid
317 Uldis Ālītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 4, 5 Rīga unpaid
318 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 4, 5 Rīga unpaid
319 Andžs Flaksis Vīri DTG-MySport maratons 4, 5 Rīga unpaid
320 Oskars Muižnieks Vīri 30 DTG-MySport maratons 4, 5 Rīga unpaid
321 Lauris Purniņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 4, 5 Rīga unpaid
322 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 5 Riga paid
323 Otto Šterns Zēni 7 bernu-velobrauciens 4, 5 Cēsis unpaid
324 Oskars Saulitis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 4, 5 Sigulda unpaid
325 Milena Karlsone Meitenes 9 Kekavas NSS bernu-velobrauciens 4, 5 Ulbroka unpaid
326 Elza Radziņa S 12 pusaudzu-mtb 4, 5 Riga paid
327 Vīgants Radziņš V 45 pusmaratons 4, 5 Riga paid
328 Samanta Luberte Meitenes 9 KRS/NKUP Smiltene bernu-velobrauciens 4, 5 Smiltene unpaid
329 Ārons Šaicāns Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
330 Emīls Lācis Zēni 9 bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
331 Gatis Penka Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 4 Mazsalaca unpaid
332 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 5 Alūksnes novads paid
333 Kārlis Baltacis Vīri Veloprofs.lv maratons 4, 5 Carnikava paid
334 Deniss Podleskis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Riga unpaid
335 Aivars Dārznieks Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 4, 5 Lizums paid
336 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Flatland Warriors maratons 4, 5 Jaunbērze paid
337 Lauris Biezbārdis V JOHNNY BLOOM’S RĪGAS SATIKSME johnny bloom's 5 Rīga unpaid
338 Artūrs Biezbārdis V JOHNNY BLOOM’S ARCHA johnny bloom's 5 Rīga paid
339 Artūrs Hansons Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4 Riga unpaid
340 Katrīna Hansone Meitenes 9 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 4 Riga unpaid
341 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro maratons 4 Jaunzemi unpaid
342 Karolaina Druka-Jaunzeme Meitenes 7 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 4, 5 Rīga unpaid
343 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 4, 5 Salaspils paid
344 Paula Norite Meitenes 7 bernu-velobrauciens 4 Ogre unpaid
345 Andis Gailītis Vīri 30 Bro Bro maratons 4 Cēsis paid
346 Teo Elksnītis Zēni 7 bernu-velobrauciens 4 Cesvaine unpaid
347 Elizabete Millere S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 5 Ķekava paid
348 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 4 Rīga unpaid
349 Ronalds Blumbergs Juniori KS sporta klubs pusmaratons 4, 5 Ikšķile paid
350 Oskars Blumbergs Juniori KS sporta klubs pusmaratons 5 Ikšķile paid
351 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
352 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
353 Mikus Hercs Vīri maratons 4, 5 Jelgava paid
354 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 4 Krasti paid
355 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 5 Ikšķile paid
356 Toms Dinsbergs Vīri 30 Velo Express Scott maratons 4, 5 Talsi paid
357 Mārtiņs Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ogre unpaid
358 Santija Treija Pusmaratona dāmas Iesācēji pusmaratons 4 Jaunpiebalga paid
359 Artis Treijs Pusmaratona kungi Iesācēji pusmaratons 4 Jaunpiebalga paid
360 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 4, 5 Līgatnes pagasts paid
361 Edzus Cabulis Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Cesis unpaid
362 Emīls Vanags V 12 pusaudzu-mtb 4, 5 Sigulda unpaid
363 Andris Pivars V 60 pusmaratons 4 Ogre paid
364 Viktors Jakovlevs Pusmaratona kungi Bro bro pusmaratons 4 Priekuļi unpaid
365 Reinis Reinholds Pusmaratona kungi Bro Bro pusmaratons 4 Cēsis unpaid
366 Igors Vedmeckis Juniori Starlight Movistar Team pusmaratons 4 Rīga paid
367 Ilmārs Birskis Pusmaratona kungi Starlight Movistar Team pusmaratons 4 Rīga paid
368 Ivo Levāns Vīri 40 Engures Sportam maratons 4 Tukums paid
369 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes U23 ZZK pusmaratons 5 Riga unpaid
370 Elēna Selga Jaunietes VELOEXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Ogre unpaid
371 Nauris Selga Pusmaratona kungi VELOEXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Ogre unpaid
372 Rūta Norite S 12 pusaudzu-mtb 4 Ogre paid
373 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Valmiera paid
374 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 4, 5 Ozolnieku novads unpaid
375 Salvis Skaistais V JOHNNY BLOOM’S Riteņvasara johnny bloom's 4, 5 Rīga paid
376 Matiss Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 4, 5 Ventspils unpaid
377 Uldis Sakne V 45 RUMS pusmaratons 4, 5 Ventspils unpaid
378 Rudolfs Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 4, 5 Ventspils unpaid
379 Viesturs Kazainis V 60 Veloprofs.lv pusmaratons 4 Ilzene paid
380 Alise Kazaine Sievietes U23 Veloprofs.lv pusmaratons 4 Ilzene paid
381 Toms Jānis Riba Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Valmiers paid
382 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Valmiera paid
383 Elvis Ilgvars Stiprais Kļūda maratona tipā
nav-distance 4, 5 Valmiera unpaid
384 Matīss Reinšmits Vīri U23 Carnikava maratons 5 Carnikava unpaid
385 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 4, 5 Carnikava unpaid
386 Rauls Ukins V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 4, 5 Carnikava unpaid
387 Ivo Valdmanis V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 4, 5 Carnikava unpaid
388 Krišjānis Lejiņš V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 4, 5 Carnikava unpaid
389 Dāvis Aizpurietis Jaunieši Carnikava pusmaratons 4, 5 Carnikava unpaid
390 Renāte Rodionova Sievietes U23 Carnikava pusmaratons 4, 5 Carnikava unpaid
391 ALDIS SIMSONS Vīri 50 maratons 5 CĒSIS unpaid
392 Artis Liepins Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Riga unpaid
393 Rreinis Avens Vīri 40 ebike maratons 4, 5 Rīga paid
394 Niks Jēkabs Jaunzems V 14 pusaudzu-mtb 5 Cēsis paid
395 Aigars Paegle Vīri 40 HC Bike Tours maratons 4, 5 Kegums paid
396 Artis Kalniņš Pusmaratona kungi Bro bro Team pusmaratons 4 Cēsis paid
397 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Ērgļi unpaid
398 Ilvars Kalniņš Jaunieši pusmaratons 4, 5 Limbaži paid
399 Ilgvars Kalniņš V 45 pusmaratons 4, 5 Limbaži paid
400 Paulis Snipke Vīri 40 Basso maratons 4, 5 Balozi paid
401 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 4 Ērgļi paid
402 Mārtiņš Trautmanis Vīri 30 MSĢ maratons 4, 5 Sigulda paid
403 ingus rigass Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Riga paid
404 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 5 Baldone unpaid
405 Raitis Bēmers Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 5 Baldone unpaid
406 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 5 Baldone unpaid
407 Toms Strēlis V 14 VELOSHOPS pusaudzu-mtb 4 Jaunmārupe paid
408 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 4 Vālodzes paid
409 JANEKS BLAUMANIS Pusmaratona kungi SKPriekuļi pusmaratons 5 Cēsis paid
410 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 4, 5 Cēsis paid
411 Aivis Briedis Vīri 30 ogre maratons 4 ogre unpaid
412 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 4 Daugavpils paid
413 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 4 Daugavpils paid
414 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 4 Daugavpils paid
415 Guntis Strazdiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
416 Ingus Stradiņš Pusmaratona kungi Moller Auto Krasta pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
417 Annika Dilane S 14 VW-Veloprofs.lv pusaudzu-mtb 4 Riga paid
418 Gatis Lange Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 5 Riga unpaid
419 Dzintars Ausmanis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 4, 5 Kuldīga paid
420 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 4, 5 Saulkrasti unpaid
421 Raitis Zalitid Vīri 40 maratons 4, 5 Saulkrasti unpaid
422 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi VelveMST/Mapei pusmaratons 4 Balozi paid
423 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 4 Ikšķile paid
424 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Rīga paid
425 Gustavs Harijs Ābele Juniori pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
426 Kristers-Aleksis Vīgrants V 14 pusaudzu-mtb 5 SŪNUPES, Baldones novads paid
427 Kaspars Serģis Vīri Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 4, 5 Dobele unpaid
428 Reinis Andrijanovs Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 4, 5 Dobele unpaid
429 Artis Fjodorovs Vīri U23 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 4, 5 Dobele unpaid
430 Maris Bogdanovics Vīri Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 4, 5 Dobele unpaid
431 Alekss Krasts Vīri U23 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 4, 5 Dobele unpaid
432 Raivis Ritums Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 4, 5 Dobele unpaid
433 Sergejs Kačanovs Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 4, 5 Liepāja unpaid
434 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK Liepāja pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
435 Aigars Lebedoks Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 4, 5 Sigulda paid
436 Oskars Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Salaspils paid
437 Kristers Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Salaspils paid
438 Martins Paupers Vīri 30 VELOSHOPS maratons 4, 5 Upesciems paid
439 Ģirts Stabrovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Lauki paid
440 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 4, 5 Saldus paid
441 Andis Skaistkalns Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Alūksne paid
442 Rihards Bondars V 12 pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
443 Ēriks Bondars Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
444 Jānis Cīmurs Vīri 30 Ebike maratons 4, 5 Carnikava paid
445 Zane Ķelpe Sievietes MTB Garkalne maratons 4, 5 Garkalne paid
446 Andris Zālītis V 45 MTB Garkalne pusmaratons 4 Garkalne paid
447 Kaspars Kasparsons Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 4, 5 Garkalne paid
448 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 4, 5 Garkalne paid
449 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 4, 5 Garkalne paid
450 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 4, 5 Garkalne paid
451 Aiga Paegle S 45 MTB Garkalne pusmaratons 4, 5 Garkalne paid
452 Ernests Neļķe Juniori MTB Garkalne pusmaratons 4, 5 Garkalne paid
453 Atis Neļķe V 45 MTB Garkalne pusmaratons 4, 5 Garkalne paid
454 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 4 Riga paid
455 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 4 Rīga paid
456 Artūrs Gabaliņš Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 4, 5 LIEPAJA paid
457 Anna Sīle S 14 MTB Nīca pusaudzu-mtb 4, 5 Liepāja paid
458 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 4, 5 Cēsis paid
459 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 4, 5 Cēsis paid
460 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes U23 ZZK pusmaratons 4 Riga unpaid
461 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 4, 5 Riga unpaid
462 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
463 Kārlis Klismets Juniori MSĢ/RRS pusmaratons 4 Rīga paid
464 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
465 Māris Klismets V 45 "VELLAPĒDA" pusmaratons 4 Rīga paid
466 Paula Patrīcija Tilko Jaunietes Riteņvasara pusmaratons 4, 5 Rīga paid
467 Mārcis Tilko Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 4, 5 Rīga paid
468 Rūdolfs Jansons Zēni 9 VELO EXPRESS SCOTT bernu-velobrauciens 5 Ikšķile unpaid
469 Mārtiņš Lejnieks V 45 pusmaratons 5 Rīga paid
470 Alvils Pētersons V 14 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
471 Uldis Lukstiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Cēsis paid
472 Reinis Norītis Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ogre paid
473 Santa Namavīra Pusmaratona dāmas Yuasa pusmaratons 5 Kaltene paid
474 Līga Actiņa Sievietes 35 LiVelo / Zelta Zeme maratons 4, 5 Līvāni paid
475 Kristers Žukas V 14 pusaudzu-mtb 4, 5 Saldus paid
476 Ivars Zvirbulis Vīri 50 maratons 4, 5 Valmiera paid
477 Matīss Kauls Pusmaratona kungi Vecpiebalga pusmaratons 4, 5 Vecpiebalga unpaid
478 Jānis Brūklis V 45 MTB Nīca pusmaratons 4, 5 Aizpute paid
479 Imants Šnitko Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Ikšķiles novads paid
480 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Riga unpaid
481 Viesturs Lejins Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks / Feel Free maratons 4, 5 Carnikava paid
482 Juris Timšans Vīri 40 maratons 4, 5 Jūrmala paid
483 Astra Laugale S 45 pusmaratons 4, 5 Rīga paid
484 Gundars Lazdans Vīri 50 RK Liepāja maratons 4, 5 Liepāja paid
485 Tīna Ratniece Pusmaratona dāmas EVELO TEAM pusmaratons 4 Baloži paid
486 Mārtiņš Lasmanis Vīri 40 maratons 4, 5 Ropaži paid
487 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 4, 5 Rīga unpaid
488 Toms Vandzbergs Vīri FREMAX maratons 5 Rīga unpaid
489 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 4, 5 Rīga unpaid
490 Verners Rinkovičs Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 4, 5 Iecava paid
491 Eduards Krumovics Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 4 Iecava paid
492 Renis Lapins Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 4, 5 Iecava paid
493 Andris Vorons V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Alūksne paid
494 VIKTORS BAUMANIS V 60 pusmaratons 4, 5 Rîga paid
495 Jānis Auziņš Vīri 30 maratons 4 Rīga unpaid
496 Krišjānis Cers Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Saulkrasti paid
497 Artūrs Anckins Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Cēsis paid
498 Dzintars Geste V 45 GESTE pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
499 Valērijs Ivanovs Pusmaratona kungi MollerAutoKrasta pusmaratons 5 Riga paid
500 Artis Gedrovics V 45 Vellapēda pusmaratons 5 Rīga paid
501 Edvards Gedrovics V 12 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 4, 5 Rīga paid
502 JANIS KLIPS V 45 pusmaratons 4 ALDERI unpaid
503 Kristaps Ceriņš Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Cēsis paid
504 Gundars Muižnieks V 45 pusmaratons 4, 5 Saldus paid
505 Māris Zudāns Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 4, 5 Ikšķlie paid
506 Anita Muižniece S 45 pusmaratons 4, 5 Alūksne paid
507 Nauris Birkentāls Vīri RAIMAKS maratons 4, 5 Talsi paid
508 Rūta Brakovska Pusmaratona dāmas pusmaratons 4 Smiltene unpaid
509 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 4, 5 Malpils paid
510 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 4, 5 Malpils paid
511 Mikus Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 4, 5 Malpils paid
512 Ričards Jakobsons Vīri 40 EMU Mālpils sporta klubs maratons 5 Malpils paid
513 Valts Mihelsons Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 4 Malpils paid
514 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 4 Malpils paid
515 Jānis Prindulis Vīri 40 maratons 4 Mārupes novads paid
516 Krists Buncis V 14 pusaudzu-mtb 4, 5 VENTSPILS paid
517 Nils Lībietis Juniori pusmaratons 4, 5 Marupe paid
518 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 4, 5 Talsi paid
519 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Talsi paid
520 Ivars Romancevics Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 4, 5 Jekabpils unpaid
521 Ralfs Ceijers V 14 pusaudzu-mtb 5 Valmiera paid
522 Andris Mašnjuks Pusmaratona kungi Ironwill Stell pusmaratons 4 Ogre paid
523 Gints Krastiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Saldus paid
524 Armands Eglitis Juniori KS Sprota klubs pusmaratons 4, 5 Sauriesi paid
525 Matīss Zērvēns Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 4, 5 Rīga paid
526 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 4, 5 Rīga paid
527 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 4, 5 Rīga paid
528 Jānis Beļēvičs Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 4, 5 Rīga paid
529 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 4, 5 Rīga paid
530 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 4, 5 Rīga paid
531 Raitis Zuļģis V 45 Baltijas Sports pusmaratons 4, 5 Rīga paid
532 Jurģis Eglītis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Jelgava paid
533 Katrīna Jansone S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4, 5 Ikšķile paid
534 Armands Freidenfelds Vīri 50 - maratons 4, 5 Skrunda paid
535 Jānis Bibis Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 4, 5 Grobiņa paid
536 Dzintars Osītis Vīri 50 individuāli maratons 4, 5 Priekuļi unpaid
537 Armands Upenieks Pusmaratona kungi MansRobots/iRobot pusmaratons 4 Rīga unpaid
538 Mārtiņš Eglītis Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 4, 5 Viesīte unpaid
539 Normunds Stanevics Vīri 40 KS Sporta Klubs maratons 4, 5 Riga paid
540 Eduards Rieksts Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Liepāja paid
541 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 4, 5 Ikšķile paid
542 Renārs Zadvinskis Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Ikšķile paid
543 Alberts Smilktens Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 4, 5 Ikšķile paid
544 Sergejs Kuncevičs Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 4, 5 Valka unpaid
545 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 4, 5 Valka unpaid
546 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 4, 5 Valka unpaid
547 Jānis Kolego Vīri 30 SK Priekuļi maratons 4, 5 Cēsis paid
548 Raimonds Pilenieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 5 Ķekava paid
549 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB team pusmaratons 4, 5 Salaspils paid
550 Andrejs Ivanovs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Rīga paid
551 Valters Vīķis Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
552 Mārīte Kājiņa S 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
553 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
554 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
555 Kristaps Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
556 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
557 Uldis Ozoliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
558 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
559 Oskars Jaunbērziņš Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
560 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera paid
561 Dainis Homko Kļūda maratona tipā
DAKO ZIEMEĻVIDZEME 4, 5 Valmiera unpaid
562 Ints Lērme Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
563 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
564 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
565 Uldis Ozoliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
566 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
567 Oskars Jaunbērziņš Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
568 Kristaps Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 4, 5 Valmiera unpaid
569 Kaspars Zuičiks V 14 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusaudzu-mtb 4, 5 Valmiera paid
570 Zigmārs Zučiks Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
571 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
572 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
573 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
574 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 4, 5 Valmiera paid
575 Andis Ansulis Vīri 50 MTB Grobiņas novads maratons 4, 5 Grobiņa paid
576 Uldis Volgemuts V 45 pusmaratons 4, 5 Grobina paid
577 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Dzidriņas unpaid
578 Emīls Ribaks Vīri ZZK maratons 4 Cēsis unpaid
579 Artis Šteinerts Vīri 30 maratons 5 Straupe unpaid
580 Artis Šteinerts Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Straupe paid
581 Janis Bautris V 45 Black Label pusmaratons 4, 5 Rīga paid
582 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Riga unpaid
583 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Riga unpaid
584 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-MySport pusmaratons 4, 5 Riga unpaid
585 Voldemars Kaktins Pusmaratona kungi KOMANDA pusmaratons 4, 5 Ķegums paid
586 Kristaps Kazarevskis Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 4, 5 Ogre unpaid
587 Guntars Arklons Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 4, 5 Ogre unpaid
588 Andris Romanovskis Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 4, 5 Ogre unpaid
589 Armands Pivors Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 4, 5 Ogre unpaid
590 Mārtiņš Romanovskis Vīri U23 Ogre/Nesēdi mājās maratons 4, 5 Ogre unpaid
591 Mārtiņš Gailītis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 4, 5 Ogre unpaid
592 Mārtiņš Bramanis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 4, 5 Ogre unpaid
593 Oskars Mežals Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 4, 5 Ogre unpaid
594 Jānis Gailis Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 4, 5 Ogre unpaid
595 Ričards Austers Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 4, 5 Ventspils nov. paid
596 Zane Ķelpe Sievietes MTB Garkalne maratons 4, 5 Garkalne unpaid
597 Alvis Matīss Zariņš V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 4, 5 Ķekava paid
598 Gints Šķēps V 45 Raimaks pusmaratons 4, 5 Cesis paid
599 Alvis Šķēps Pusmaratona kungi Raimaks pusmaratons 4, 5 Cesis paid
600 Gatis Luberts Pusmaratona kungi KRS/NKUP Smiltene pusmaratons 4, 5 Smiltene paid
601 Kaspars Adams Kļūda maratona tipā
krastu balodis nav-distance 4 Krasti paid
602 Alvis Bringulis Juniori VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Rīga paid
603 Uldis Platnieks Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 4, 5 Valka unpaid
604 Rihards Rieka Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 4, 5 Valka unpaid
605 Oskars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 4, 5 Valka unpaid
606 Agris Podiņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 4, 5 Valka unpaid
607 Kārlis Mazurs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Jūrmala paid
608 Bruno Brēde V 14 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 4, 5 Līvāni paid
609 Kaspars Artamonovs Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Rīga paid
610 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 4, 5 Talsi unpaid
611 Ričards Hansons V 12 Baltais pusaudzu-mtb 4, 5 Riga unpaid
612 Aivars Skridulis Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 4, 5 Rīga unpaid
613 Gaitis Nummurs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Garkalne paid
614 Artūrs Nummurs Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Garkalne paid
615 Jānis Teivišs Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 4, 5 Rīga unpaid
616 Normunds Griestiņš Vīri 30 Erica Synths maratons 4, 5 Madona paid
617 Uldis Veinbergs Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 5 Valmiera paid
618 Henrihs Damroze Vīri 40 maratons 4, 5 RĪGA paid
619 Māris Briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Rīga paid
620 Dainis Jurgens Pusmaratona kungi pusmaratons 4, 5 Cesis paid
621 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 4, 5 Bauska paid
622 Viktors Nerugals Vīri 30 Ebike maratons 4, 5 Rīga paid
623 Raivis Jansons Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 4, 5 Mārupe unpaid
624 Reinis Nartiss Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 4, 5 Sigulda unpaid
625 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Gulbene paid
626 Liene Gaspažiņa S JOHNNY BLOOM’S Velotreniņi.lv johnny bloom's 4, 5 Rīga paid
627 Zintis Gaspažiņš Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 4, 5 Rīga paid
628 Kaspars Garda Vīri 40 Veloprofs.lv maratons 4, 5 Rīga paid
629 Aigars Straubergs Pusmaratona kungi Baltais pusmaratons 4, 5 Mārupe unpaid
630 Roberts Straubergs V 12 Baltais pusaudzu-mtb 4, 5 Mārupe unpaid
631 Zinta Mača Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 4, 5 Augšlīgatne paid
632 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 4, 5 Rīga unpaid
633 Artis Ludboržs Vīri 30 ReVelo maratons 4, 5 Ogre paid
634 Reinis Korsūnovs Vīri maratons 4, 5 Talsi unpaid
635 Janis Rukke Vīri 30 Krauzers MTB maratons 4, 5 Talsi paid
636 Arvis Neilands V 45 Everun pusmaratons 3 Ozolnieki paid
637 Markuss Daniels Jauntirāns Juniori Lizums pusmaratons 3 Lizums paid
638 Sarmīte Vītoliņa S JOHNNY BLOOM’S mammadaba johnny bloom's 3 Latvija paid
639 Nils Vītoliņš V 14 mammadaba pusaudzu-mtb 3 Latvija paid
640 Nadīna Vītoliņa S JOHNNY BLOOM’S mammadaba johnny bloom's 3 Latvija paid
641 Olga Vītoliņa S JOHNNY BLOOM’S mammadaba johnny bloom's 3 Latvija paid
642 Raivis Nīmants Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 3 Latvija paid
643 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ērgļi paid
644 Uģis Strazdiņš Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons 3 Cesis unpaid
645 Emīls Mednis V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Rīga paid
646 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 3 Ērgļi paid
647 Kaspars Čikste Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele unpaid
648 Anton Bazõlev Vīri 30 Adduco moving maratons 3 Tallinn unpaid
649 Merilin Metsalu Sievietes Adduco moving maratons 3 Tallinn unpaid
650 Māris Trepša Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 3 Rīga paid
651 Olivers Šika V 12 3.RNC pusaudzu-mtb 3 Ulbroka paid
652 Diāna Šika Sievietes 35 3.RNC maratons 3 Ulbroka paid
653 Sandris Šika Vīri 40 3.RNC maratons 3 Ulbroka paid
654 Aleksandrs Vaganovs Pusmaratona kungi Resnie putni pusmaratons 3 Lielvarde paid
655 Andrejs Osipovs Juniori Resnie putni pusmaratons 3 Lielvarde paid
656 Justs Jurka V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Ādaži paid
657 Andris Jurka Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Ādaži paid
658 Uldis Ceske Vīri 40 Belo Cycling Proyect maratons 3 Riga paid
659 Almants Kalniņš V 45 MTB TALSI pusmaratons 3 Talsi unpaid
660 Pēteris Frīdenbergs Pusmaratona kungi Veloprofs.lv pusmaratons 3 Rīga paid
661 Jēkabs Vītols Vīri U23 Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
662 Dana Sila S JOHNNY BLOOM’S Jēkabpils johnny bloom's 3 Jēkabpils paid
663 Igors Mihaļevs Pusmaratona kungi Jēkabpils pusmaratons 3 Jēkabpils paid
664 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
665 Mārtiņš Nurža Vīri U23 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
666 Arvis Eņģelis Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
667 Kaspars Krievs Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
668 Edijs Kudiņš V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
669 Pēteris Lauriņš Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
670 Jānis Briedis V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
671 Monta Pauloviča Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
672 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
673 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
674 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
675 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
676 Valters Vīķis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
677 Valters Vīķis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera unpaid
678 Ilgvars Šmits Pusmaratona kungi Velogooligans/Ķezari1 pusmaratons 3 Valmiera paid
679 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
680 Kaspars Bajārs Pusmaratona kungi - pusmaratons 3 Mārupe paid
681 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
682 Bruno Noreiko Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
683 Dinārs Mihailovs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
684 Martin Meltsov Vīri 40 Haanja Rattaklubi maratons 3 Parksepa unpaid
685 kaspars celms Vīri 40 velo express scott maratons 3 rīga paid
686 Mareks Pučinskis V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 3 Mārupe paid
687 Jēkabs Jaunslavietis Vīri ZZK maratons 3 KOKŠI paid
688 Daniels Rēķiis Pusmaratona kungi Rīgas satiksme pusmaratons 3 Rīga paid
689 Vladislavs Hļiboiko Pusmaratona kungi The Last Gentleman! pusmaratons 3 Riga paid
690 Juris Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Līgatne unpaid
691 Girts Draugs Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga unpaid
692 KRISTERS KRŪMIŅŠ V 12 A2 pusaudzu-mtb 3 Sigulda paid
693 INGUS KRŪMIŅŠ Vīri 40 A2 maratons 3 Sigulda paid
694 Jānis Cīmurs Vīri 30 Ebike maratons 3 Carnikava paid
695 Sergejs Rodionovs Vīri 50 Ādaživelo maratons 3 Carnikava paid
696 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
697 Uldis Berners V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
698 Uldis Selga Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
699 Artūrs Gabaliņš Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 3 LIEPAJA paid
700 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valka paid
701 Elza Radziņa S 12 pusaudzu-mtb 3 Riga paid
702 Vigants Radziņš V 45 pusmaratons 3 Riga paid
703 Matiss Berzins Pusmaratona kungi MTB Talsi pusmaratons 3 Talsi paid
704 Arnis Pētersons Vīri DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
705 Edmunds Dreimanis Pusmaratona kungi Dabas vērotāji pusmaratons 3 Rīga unpaid
706 Pierre Aaslund Pusmaratona kungi BERERIX pusmaratons 3 Mārupe paid
707 Pedro Manuel Fernandes Nunes V 45 BERERIX pusmaratons 3 Mārupe paid
708 Dzintars Sarmulis Vīri 50 Apollo Kino maratons 3 Rīga unpaid
709 Antra Zemīte Sievietes 35 Apollo Kino maratons 3 Rīga unpaid
710 Eriks Pinkis V 45 HRX pusmaratons 3 Rīga paid
711 Gustavs Krasts Jaunieši NN Sporta Klubs pusmaratons 3 Riga paid
712 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 3 Riga paid
713 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 3 Saldus paid
714 Redžinalds Šaicāns V 12 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 3 Rīga unpaid
715 Didzis Žīgurs V 45 pusmaratons 3 Alūksnes nov. Ilzenes pag. paid
716 Ivo Skribis Pusmaratona kungi Sava pusmaratons 3 Rīga paid
717 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Gulbene unpaid
718 Kaspars Beitāns Pusmaratona kungi VeloRīts pusmaratons 3 Gulbene paid
719 Raivis Ančs V 45 VeloRīts pusmaratons 3 Gulbene paid
720 Reinis Markss Vīri 30 VeloRīts maratons 3 Gulbene paid
721 Zinta Mača Pusmaratona dāmas SK Priekuļi Dāmas pusmaratons 3 Augšlīgatne paid
722 Matīss Reinšmits Vīri U23 Carnikava maratons 3 Carnikava paid
723 Jānis Siliņš Pusmaratona kungi MINT pusmaratons 3 Inčukalns unpaid
724 Ivans Oļeičenko Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
725 Ģirts Knubis Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
726 Toms Dinsbergs Vīri 30 Velo Express Scott maratons 3 Talsi unpaid
727 Ulvis Rubezis V 45 pusmaratons 3 Priekule paid
728 Ieva Kalniņa S 14 VeloRīts pusaudzu-mtb 3 Gulbene paid
729 Pēteris Misiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jaunpiebalga paid
730 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
731 Eva Šankova S JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Rīga paid
732 Pēteris Mikuss Ģirupnieks Jaunieši pusmaratons 3 Ogre paid
733 Rūdolfs Raudziņš V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 3 Inčukalns paid
734 Kārlis Ārvalds Mūsiņš Juniori MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
735 Inna Juršēviča Sievietes 35 SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
736 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
737 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
738 Rolands Kokins Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
739 Valdis Ukins Vīri 40 BikeBay maratons 3 Ādaži paid
740 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 3 Alūksne unpaid
741 Dāvis Dreimanis Juniori EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Malpils paid
742 Vija Frīda Pusmaratona dāmas TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
743 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
744 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SOCTT pusmaratons 3 Rīga paid
745 GATIS BORMANIS Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Straupe unpaid
746 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
747 Kārlis Klismets Juniori MSĢ/RRS pusmaratons 3 Rīga paid
748 Māris Klismets V 45 "VELLAPĒDA" pusmaratons 3 Rīga paid
749 Aleksandrs Puskins Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
750 Kārlis Livins V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Jaunpiebalga paid
751 Klāvs Livins V 12 pusaudzu-mtb 3 Jaunpiebalga paid
752 Ronalds Rītiņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 3 Saldus unpaid
753 Jānis Skujiņš V 45 Baltais pusmaratons 3 Babīte unpaid
754 Kate Skujiņa S 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Babīte unpaid
755 Valts Skujiņš V 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Babīte unpaid
756 Reinis Nartišs Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Sigulda paid
757 Jānis Siliņš Kļūda maratona tipā
Eži nav-distance 3 Inčukalns unpaid
758 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 3 Baldone paid
759 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ķekava paid
760 Lauma Čerņevska Sievietes 35 Latvian Cycling Girls maratons 3 Rīga paid
761 Kaspars Holšteins Vīri 40 BASSO maratons 3 Rīga paid
762 Andis Miončinskis Vīri 40 BASSO maratons 3 Rīga paid
763 Raivo Sarkanābols Vīri 30 BASSO maratons 3 Rīga paid
764 Salvis Sarkanābols Vīri 30 BASSO maratons 3 Rīga paid
765 Sandis Grīnbergs Pusmaratona kungi Jaunpiebalga pusmaratons 3 Jaunpiebalga paid
766 Amanda Reilija Zariņa S 14 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusaudzu-mtb 3 Baldone unpaid
767 Jānis Ķigurs V 45 pusmaratons 3 Saulkrasti paid
768 Amanda Reilija Zariņa S 14 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusaudzu-mtb 3 Baldone unpaid
769 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 3 Alūksne unpaid
770 Ivars Poļaks V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Alūksne paid
771 Līva Poļaka S JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Alūksne paid
772 Ance Poļaka S 12 pusaudzu-mtb 3 Alūksne paid
773 Ivars Poļaks V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Alūksne unpaid
774 Līva Poļaka S JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Alūksne unpaid
775 Ance Poļaka S 12 pusaudzu-mtb 3 Alūksne unpaid
776 Pēteris Vaganovs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Mārupe paid
777 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 3 Jaunpils paid
778 Ivars Tolmanis V 45 Apes draugi pusmaratons 3 Rīga paid
779 Ieva Tolmane S JOHNNY BLOOM’S Apes draugi johnny bloom's 3 Rīga paid
780 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 3 Rīga paid
781 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 3 Rīga paid
782 Linsija Sila Sievietes U23 MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
783 Sandis Riņķis Vīri 30 maratons 3 Mārupe paid
784 Sofija Šaicāne S 12 pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
785 Edijs Šaicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
786 JANIS KLIPS V 45 ALDERI pusmaratons 3 ALDERI paid
787 Jānis Jansons V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Smiltene unpaid
788 Aigars Straubergs Pusmaratona kungi Baltais pusmaratons 3 Mārupe unpaid
789 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 3 Rīga paid
790 Lauris Sniķers V 60 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 3 Dobele paid
791 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 3 Jaunpils unpaid
792 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Sigulda paid
793 Oskars Blumbergs Juniori KS sporta klubs pusmaratons 3 Ikšķile paid
794 Ronalds Blumbergs Juniori KS sporta klubs pusmaratons 3 Ikšķile paid
795 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-MySport pusmaratons 3 Riga paid
796 Juris Bērziņš Kļūda maratona tipā
nav-distance 3 Līgatne paid
797 Jānis Bisenieks Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 3 Cēsis paid
798 Edgars Mednis Vīri 50 Āgenskalna klīnika maratons 3 Ogre unpaid
799 ANDRIS BALODIS Vīri 40 Virsotne/MARMOT maratons 3 SAULKRASTI paid
800 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 3 Jaunpils unpaid
801 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valmiera paid
802 Deniss Leibenzons Pusmaratona kungi Rigonda pusmaratons 3 Rīga paid
803 Kaspars Kasparsons Pusmaratona kungi Mtb Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
804 Ainārs Ludboržs V 45 Jēkabpils pusmaratons 3 Jēkabpils paid
805 Matīss Toms Vārna Juniori SK Priekuļi pusmaratons 3 Priekuļi paid
806 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 3 Carnikava paid
807 Rauls Ukins V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 3 Carnikava paid
808 Ivo Valdmanis V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 3 Carnikava paid
809 Krišjānis Lejiņš V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 3 Carnikava paid
810 Dāvis Aizpurietis Jaunieši Carnikava pusmaratons 3 Carnikava paid
811 Renāte Rodionova Sievietes U23 Carnikava pusmaratons 3 Carnikava paid
812 Atis Paksis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
813 Nils Lībietis Juniori pusmaratons 3 Mārupe paid
814 Kaspars Štrauhmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Salaspils novads unpaid
815 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi Dva Kirila pusmaratons 3 Riga paid
816 Maris Dubra Pusmaratona kungi Dva Kirila pusmaratons 3 Riga paid
817 Una Lagzdiņa S 12 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 3 Liepāja unpaid
818 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Liepāja paid
819 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 3 Jaunpils unpaid
820 Andis Ansulis Vīri 50 MTB Grobiņas novads maratons 3 Grobiņa paid
821 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 3 Tukums paid
822 Martins Rainers Čeksters V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
823 Amēlija Tīna Zariņa S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
824 Raimonds Pilenieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
825 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
826 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
827 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
828 Alvis Matīss Zariņš V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
829 Oskars Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
830 Kristers Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava unpaid
831 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
832 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
833 Krišs Andrejevs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 3 rīga paid
834 Nauris Birkentāls Vīri RAIMAKS maratons 3 Talsi paid
835 Aldis Kambala V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 3 Rīga paid
836 Raivis Klieders V 45 pusmaratons 3 Lizums paid
837 Martins Skinkis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Pavilosta paid
838 Agris Krievāns Vīri 30 maratons 3 Naukšēni paid
839 Jānis Sproģis Kļūda maratona tipā
nav-distance 3 Katlakalns unpaid
840 Alexander Sacha Bowen Juniori Dordogne Sud Cyclisme pusmaratons 3 Riga paid
841 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
842 Kārlis Baltacis Vīri Veloprofs.lv maratons 3 Carnikava paid
843 Ivars Lazdinš Kļūda maratona tipā
4sekundes/Vudlande nav-distance 3 Alūksne paid
844 Jānis Kolego Vīri 30 SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
845 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 3 Baldone paid
846 Raitis Bēmers Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 3 Baldone paid
847 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 3 Baldone paid
848 Renārs Zadvinskis Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 3 Ikšķile paid
849 Albers Smilktens Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 3 Ikšķile paid
850 Andris Zālītis V 45 MTB Garkalne pusmaratons 3 Rīga unpaid
851 Maksims Zevakins Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Alūksne paid
852 Martins Viksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 3 Līgatnes pagasts paid
853 Raivis Jansons Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 3 Mārupe paid
854 Mārcis Ceijers Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Limbazi paid
855 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
856 Andris Karlsons V 45 pusmaratons 3 Ulbroka paid
857 Aivars Skridulis Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
858 Teodors Kambala V 12 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
859 Armands Priede Vīri DTG-MySport maratons 3 Riga paid
860 Roberts Straubergs V 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Mārupe paid
861 Emīls Vanags V 12 Siguldas Sporta skola pusaudzu-mtb 3 Sigulda paid
862 Markuss Ločmelis V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
863 Māris Ločmelis V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
864 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
865 Juris Nīmants Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Apes novads paid
866 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 3 Allaži paid
867 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK "Sniegpulkstenīte" pusmaratons 3 Daugavpils paid
868 Einārs Pļehņevičs Vīri 30 Komanda maratons 3 Rīga paid
869 Mārtinš Jansons Vīri 30 maratons 3 Rīga paid
870 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Riga paid
871 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes U23 ZZK pusmaratons 3 Riga unpaid
872 Anita Muižniece S 45 pusmaratons 3 Alūksne paid
873 Mārtinš Jansons Vīri 30 maratons 3 Rīga unpaid
874 Jānis Vīlips V 45 pusmaratons 3 Cēsis paid
875 Viesturs Lejins Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks / Feel Free maratons 3 Carnikava paid
876 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
877 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
878 Eduards Pundurs V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
879 Dāniels Apse V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
880 Mārcis Meiss V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 3 Smiltene paid
881 Mārcis Klieders Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 3 Smiltene paid
882 Daniels Jasinkēvičs Jaunieši pusmaratons 3 Saulkrasti paid
883 Ivars Veide Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Saulkrasti paid
884 Aleksandrs Brīvers Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rēzekne paid
885 Uldis Sakne V 45 RUMS pusmaratons 3 Ventspils paid
886 Rudolfs Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 3 Ventspils paid
887 Matiss Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 3 Ventspils paid
888 Gustavs Dosbergs V 14 D4 pusaudzu-mtb 3 Salaspils paid
889 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 3 Salaspils paid
890 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
891 Elvis Ilgvars Stiprais Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
892 Aivars Dārznieks Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 3 Lizums paid
893 Zane Ķelpe Sievietes MTB Garkalne maratons 3 Garkalne unpaid
894 Rodžers Petaks Vīri U23 ZZK maratons 3 Cēsis unpaid
895 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ogre paid
896 Ilvars Dūjiņš Juniori pusmaratons 3 Smiltene, Smiltenes nov. paid
897 Gints Jakovels Vīri 30 veloprofs.lv maratons 3 Riga paid
898 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
899 Valts Zakis Vīri U23 VeloRīts Gulbene maratons 3 Gulbene paid
900 Aiga Paegle S 45 MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
901 Ernests Neļķe Juniori MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
902 Atis Neļķe V 45 MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
903 Deniss Podleskis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Garkalne paid
904 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera unpaid
905 Didzis Prauliņš Pusmaratona kungi NN sporta klubs pusmaratons 3 Riga paid
906 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 3 Garkalne unpaid
907 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 3 Valodzes paid
908 Vladislavs Fesenko Pusmaratona kungi Velo+ Bottaribaltic pusmaratons 3 Riga paid
909 Artis Kalējs Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 3 Iecava paid
910 Eduards Krumovics Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 3 Iecava paid
911 Renis Lapins Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 3 Iecava paid
912 Marks Sergijevics V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 3 Jelgava paid
913 Vladimirs Sergijevics V 45 Engures sportam pusmaratons 3 Jelgava paid
914 Kristaps Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
915 Artjoms Sergijevics Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Jelgava paid
916 Kristaps Kārkliņš Kļūda maratona tipā
DAKO ZIEMEĻVIDZEME 3 Valmiera paid
917 Oskars Jaunbērziņš Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
918 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
919 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
920 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
921 Mārīte Kājiņa S 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
922 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
923 Uldis Ozoliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
924 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
925 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
926 Zigmārs Zučiks Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
927 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
928 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
929 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
930 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
931 Normunds Griestiņš Vīri 30 Erica Synths maratons 3 Madona paid
932 Ingus Stradiņš Pusmaratona kungi Moller Auto Krasta pusmaratons 3 Rīga paid
933 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Gulbene unpaid
934 Jānis Cīmurs Vīri 30 Ebike maratons 3 Carnikava unpaid
935 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 3 Rīga paid
936 Sergejs Apsītis V 45 pusmaratons 3 Saulkrasti paid
937 Līga Actiņa Sievietes 35 LiVelo / Zelta Zeme maratons 3 Līvāni paid
938 Georgs Borošenko V 14 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
939 Jānis Teivišs Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 3 Rīga paid
940 Ivars Zvirbulis Vīri 50 maratons 3 Valmiera paid
941 Ilvars Kalniņš Jaunieši pusmaratons 3 Limbaži paid
942 Ilgvars Kalniņš V 45 pusmaratons 3 Limbaži paid
943 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jēkabpils paid
944 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
945 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 3 Ozolnieku novads paid
946 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 3 Lizdēni paid
947 Imants Nulle Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jelgava paid
948 Eduards Nulle Juniori pusmaratons 3 Jelgava paid
949 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Gulbene unpaid
950 Normunds Stanevics Vīri 40 KS Sporta Klubs maratons 3 Riga paid
951 Artūrs Nummurs Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Makstenieki paid
952 Gaitis Nummurs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Makstenieki paid
953 Andis Skaistkalns Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Alūksne paid
954 Gints Šķēps V 45 Raimaks pusmaratons 3 Cēsis paid
955 Andris Mašnjuks Kļūda maratona tipā
Ironwill Stell nav-distance 3 Ogre paid
956 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 3 RIGA paid
957 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 3 Saldus paid
958 Kārlis Mazurs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jūrmala paid
959 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
960 Oskars Pļavnieks Pusmaratona kungi ECENTA pusmaratons 3 Ikšķile paid
961 Ivars Drulle Vīri 40 maratons 3 druviena paid
962 Uldis Vorons Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 3 Baltezers, Garkalnes novads paid
963 Valdis Vorons Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 3 Baltezers, Garkalnes novads paid
964 Andris Vorons V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 3 Baltezers, Garkalnes novads paid
965 Jānis Ratnieks V 45 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 3 Rīga paid
966 Kristaps Velauers Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 3 Rīga paid
967 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 3 Rīga paid
968 Rihards Lozbers V 12 DTG-MySport pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
969 Sandis Ķemers Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Rīga paid
970 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Rīga paid
971 Juris Damškalns Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
972 Gints Lūsis Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
973 Kārlis Vanags Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
974 Uldis Ālītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
975 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
976 Andžs Flaksis Vīri DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
977 Oskars Muižnieks Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
978 Lauris Purniņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
979 Raimonds Straume V 45 pusmaratons 3 Rīga paid
980 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Talsi paid
981 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 3 Talsi unpaid
982 Pēteris Mikuss Ģirupnieks Jaunieši pusmaratons 3 Ogre unpaid
983 Uldis Platnieks Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valka paid
984 Rihards Rieka Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valka paid
985 Oskars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valka paid
986 Agris Podiņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 3 Valka paid
987 Dzintars Osītis Vīri 50 maratons 3 Priekuļi paid
988 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 3 Cēsis paid
989 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 3 Cēsis paid
990 Astra Laugale S 45 pusmaratons 3 Rīga paid
991 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 3 Ilzene paid
992 Vitalijs Lakins Pusmaratona kungi Yuasa pusmaratons 3 Riga paid
993 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Flatland Warriors maratons 3 Jaunbērze paid
994 Māris Zudāns Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 3 Ikšķile paid
995 Katrīna Jansone S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
996 Andris Sniķeris Vīri 30 FizioAG - Diverse maratons 3 Alūksne paid
997 Māris Koralkevičs Vīri 30 GROHE TEAM LATVIA maratons 3 Rīga paid
998 Jānis Tiltiņš V 45 GROHE TEAM LATVIA pusmaratons 3 Rīga paid
999 Aigars Krauklis Vīri 30 GROHE TEAM LATVIA maratons 3 Rīga paid
1000 Oskars Ozols Vīri 40 GROHE TEAM LATVIA maratons 3 Rīga paid
1001 Māris Kamerads Pusmaratona kungi GROHE TEAM LATVIA pusmaratons 3 Rīga paid
1002 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi GROHE TEAM LATVIA pusmaratons 3 Rīga paid
1003 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
1004 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Gulbene paid
1005 Martins Sulte Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
1006 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 3 Rīga unpaid
1007 Letīcija Ieviņa S 14 FREMAX pusaudzu-mtb 3 Rīga unpaid
1008 Vineta Ieviņa S JOHNNY BLOOM’S FREMAX johnny bloom's 3 Rīga unpaid
1009 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 3 Rīga unpaid
1010 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Gulbene unpaid
1011 Jānis Brūklis V 45 MTB Nīca pusmaratons 3 Aizpute paid
1012 Ričards Austers Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 3 Ventspils nov. paid
1013 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jēkabpils unpaid
1014 Ādolfs Žunna Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 3 Rīga paid
1015 VIKTORS BAUMANIS V 60 pusmaratons 3 Rîga paid
1016 Paulis Snipke Vīri 40 Basso maratons 3 Baloži paid
1017 Andrejs Ivanovs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
1018 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Rīga paid
1019 Alekss Krasts Vīri U23 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele paid
1020 Reinis Andrijanovs Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele paid
1021 Māris Bogdanovičs Vīri Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele paid
1022 Artis Fjodorovs Vīri U23 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele paid
1023 Guntars Arklons Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 3 Ogre unpaid
1024 Kristaps Kazarevskis Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 3 Ogre unpaid
1025 Mārtiņš Romanovskis Vīri U23 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
1026 Oskars Mežals Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
1027 Mārtiņš Gailītis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
1028 Armands Pivors Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
1029 Jānis Rukke Vīri 30 Krauzers MTB maratons 3 Talsi paid
1030 Elīza Dombrovska Jaunietes KS Sporta klubs pusmaratons 3 Ikšķile paid
1031 Jānis Beļevičs Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
1032 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
1033 Matīss Zērvēns Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
1034 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
1035 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
1036 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
1037 Liene Gaspažiņa S JOHNNY BLOOM’S Velotreniņi.lv johnny bloom's 3 Rīga paid
1038 Zintis Gaspažiņš Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 3 Rīga paid
1039 Ivars Romancevics Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 3 Jekabpils paid
1040 Kristers ŽUKAS V 14 pusaudzu-mtb 3 Brocēni paid
1041 Henrihs Damroze Vīri 40 maratons 3 Rīga paid
1042 Elīza Pūce S 12 Saulkrasti pusaudzu-mtb 3 Saulkrasti paid
1043 Eduards Rieksts Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Liepāja paid
1044 Oskars Priedītis Jaunieši VeloRīts Gulbene pusmaratons 3 Gulbene paid
1045 Marks Jakobsons V 14 Riteņvasara/MTBNica pusaudzu-mtb 1 Carnikava paid
1046 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 3 Malpils paid
1047 Mikus Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Malpils paid
1048 Jurijs Kovgers Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Malpils paid
1049 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Malpils paid
1050 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Malpils paid
1051 Gundars Lazdans Vīri 50 RK Liepāja maratons 3 Liepāja paid
1052 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
1053 Krists Buncis V 14 pusaudzu-mtb 3 VENTSPILS paid
1054 Lauris Celitāns Vīri 40 Garām ejot/nanotev.lv maratons 3 Rīga paid
1055 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
1056 Kristers Celitāns V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
1057 Aigars Paegle Vīri 40 HC Bike Tours maratons 3 Kegums paid
1058 Jānis Gailis Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
1059 Sandis Kalniņš Pusmaratona kungi Velotrenini.lv pusmaratons 3 Sigulda paid
1060 Dāvis Kalniņš V 14 Velotrenini.lv pusaudzu-mtb 3 Sigulda paid
1061 Alvis Bringulis Juniori VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
1062 kaspars artamonovs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 rīga paid
1063 Uldis Volgemuts V 45 pusmaratons 3 Grobiņa paid
1064 Mārtiņš Bramanis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
1065 Ralfs Ceijers V 14 pusaudzu-mtb 3 Valmiera paid
1066 Gedimins Lubiņš V JOHNNY BLOOM’S voka.lv johnny bloom's 3 Talsi paid
1067 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 3 Talsi paid
1068 Kaspars Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 3 Talsi paid
1069 Jānis Bautris V 45 Black Label pusmaratons 3 Rīga paid
1070 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 3 Kocēni paid
1071 Dainis Jurgens Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Cesis paid
1072 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 3 Kocēni unpaid
1073 Krišjānis Cers Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Saulkrasti paid
1074 Ričards Hansons V 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Rīga unpaid
1075 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB team pusmaratons 3 Salaspils paid
1076 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 3 Saldus paid
1077 Artis Ludboržs Vīri 30 ReVelo maratons 3 Ogre paid
1078 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
1079 Mārtiņš Lasmanis Vīri 40 maratons 3 Ropaži unpaid
1080 Marcis Andrejs Terins Juniori Valmieras velo vieniba pusmaratons 3 Valmiera paid
1081 Gatis Luberts Pusmaratona kungi KRS/NKUP Smiltene pusmaratons 3 Smiltene paid
1082 Alise Kazaine Sievietes U23 VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 3 Ilzene paid
1083 Viesturs Kazainis V 60 VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 3 Ilzene paid
1084 Kārlis Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
1085 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Riga paid
1086 Kaspars Garda Vīri 40 Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
1087 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-MySport pusmaratons 3 Riga unpaid
1088 Valērijs Ivanovs Pusmaratona kungi MollerAutoKrasta pusmaratons 3 Riga paid
1089 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 3 Bauska paid
1090 Gatis Poltiņņikovs Vīri 30 Fizio AG MTB Team maratons 3 Riga paid
1091 Elizabete Millere S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 3 Ķekava paid
1092 Raivis Ritums Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Sigulda paid
1093 Imants Šnitko Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ogre paid
1094 Marks Jakobsons V 14 Riteņvasara/MTBNica pusaudzu-mtb 3 Carnikava unpaid
1095 Alvis Šķēps Pusmaratona kungi Raimaks pusmaratons 3 Cēsis paid
1096 Emīls Krustiņš Pusmaratona kungi BNI pusmaratons 3 Rīga paid
1097 Mārcis Tilko Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 3 Rīga paid
1098 Paula Patrīcija Tilko Jaunietes Riteņvasara pusmaratons 3 Rīga paid
1099 Alvils Pētersons V 14 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
1100 Artis Gedrovics V JOHNNY BLOOM’S Riteņvasara/MTB Nīca johnny bloom's 3 Rīga paid
1101 Edvards Gedrovics V 12 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
1102 Ričards Hansons V 12 Baltais pusaudzu-mtb 3 Riga unpaid
1103 Rihards Bondars V 12 pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
1104 Ēriks Bondars Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
1105 Edzus Cabulis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Cēsis paid
1106 Edzus Cabulis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Cēsis unpaid
1107 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 3 Talsi paid
1108 Matīss Kauls Pusmaratona kungi Vecpiebalga pusmaratons 3 Vecpiebalga paid
1109 Andris Brokāns V 45 Pēdu nav pusmaratons 3 Mazsalaca paid
1110 Didzis Prauliņš Pusmaratona kungi NN sporta klubs pusmaratons Rīga unpaid
1111 Ricards Reiss V 12 Ķekavas sporta skola pusaudzu-mtb Salaspils unpaid
1112 Aldis Salaks Vīri 40 --> maratons Lone unpaid
1113 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons Rīga unpaid
1114 Karīna Bernāne Jaunietes mammadaba pusmaratons 2 Latvija paid
1115 Andris Bernāns V JOHNNY BLOOM’S mammadaba johnny bloom's 1 Latvija paid
1116 Andris Karlsons Vīri 40 Kekavas MTB cerība maratons Ulbroka unpaid
1117 Matīss Bērziņš Pusmaratona kungi MTB Talsi pusmaratons 1 Talsi paid
1118 Martins Skinkis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Riga paid
1119 Matīss Bērziņš Pusmaratona kungi MTB Talsi pusmaratons 1 Talsi unpaid
1120 Kārlis Ancāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
1121 Dzintars Sarmulis Vīri 50 Apollo Kino maratons Rīga unpaid
1122 Antra Zemīte Sievietes 35 Apollo Kino maratons Rīga unpaid
1123 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga unpaid
1124 Dzintars Sarmulis Vīri 50 Apollo Kino maratons Rīga unpaid
1125 Antra Zemīte Vīri 40 Apollo Kino maratons Rīga unpaid
1126 Uldis Robļevskis Vīri 30 Nesēdi mājās maratons 1 Ogre paid
1127 Redžinalds Šaicāns V 12 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 1 Rīga unpaid
1128 Andris Stalidzāns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons Sigulda paid
1129 Uldis Ceske Vīri 40 Belo Cycling Proyect maratons 1 Riga paid
1130 Aigars Kalnups Vīri 30 4sekundes-Vudlande maratons Ķekavas nov. paid
1131 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1 Rīga unpaid
1132 Aigars Zvingulis Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons Kuldīga paid
1133 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rezekne paid
1134 Katrīna Hansone S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Rīga unpaid
1135 Katrīna Hansone S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Rīga unpaid
1136 Helvijs Sebris Pusmaratona kungi Vegan pusmaratons 1 Talsi paid
1137 Diāna Spiridovska Pusmaratona dāmas ZZK pusmaratons 1 Rīga paid
1138 Edijs Šaicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1139 Sofija Saicane S 12 pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1140 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 1 Tukums paid
1141 Anna Ratniece Pusmaratona dāmas mammadaba pusmaratons 1 Latvija paid
1142 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 2 Rīga paid
1143 Dzintars Pundurs V JOHNNY BLOOM’S Velolifestyle/SBJSS johnny bloom's 1 Smiltene paid
1144 Jānis Fišeris Pusmaratona kungi Elpo pusmaratons 1, 2 Ogre paid
1145 Emīls Geldbergs V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 1 Valmiera paid
1146 Rūdolfs Piziks Juniori Valmieras velo vienība pusmaratons 1 Valmiera paid
1147 Vladislavs Hļiboiko Pusmaratona kungi The Last Gentleman! pusmaratons 1 Rīga paid
1148 Uldis Mors Vīri 30 maratons 2 Liepāja paid
1149 Sergejs Kuncevičs Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 1, 2 Valka paid
1150 Edgars Mednis Vīri 50 Āgenskalna klīnika maratons 1 Ogre unpaid
1151 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi Sniegpulkstenīte pusmaratons 1, 2 Daugavpils unpaid
1152 Mārtiņš Kondrāts Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ainaži paid
1153 Valters Gorkins Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
1154 Ulvis Rubezis V 45 Priekules velo klubs pusmaratons 1, 2 Priekule paid
1155 Rihards Liepa Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Valmiera paid
1156 Armands Liepa V 45 Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Valmiera paid
1157 Gustavs Krasts Jaunieši NN Sporta Klubs pusmaratons 1 Ulbroka unpaid
1158 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 1 Ulbroka unpaid
1159 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1, 2 Baldone paid
1160 Raitis Bēmers Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone paid
1161 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone paid
1162 Anita Antone Sievietes Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone paid
1163 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 1, 2 Riga paid
1164 Amanda Reilija Zariņa S 14 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusaudzu-mtb 1, 2 Baldone paid
1165 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 2 Rīga paid
1166 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 2 Vimbukrogs, Kekavas nov. paid
1167 Andris Vanags Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
1168 Martins Skinkis Pusmaratona kungi DTG MySport pusmaratons 1 Riga paid
1169 Imants ŠNITKO Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Ogre paid
1170 Raivo Vainovskis Vīri 30 Erica Synths maratons 1, 2 Jūrmala paid
1171 Ansis Nudiens Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
1172 Arturs Zalitis Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks / FeelFree maratons 1 Sigulda paid
1173 Mareks Ratnieks Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 1, 2 Latvija paid
1174 Oskars Plavnieks Pusmaratona kungi ECENTA pusmaratons 1 Ikšķile, Ikšķiles nov. paid
1175 Kristaps Velauers Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
1176 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
1177 Andris Mašnjuks Pusmaratona kungi Ironwill Stell pusmaratons 2 Ogre paid
1178 Ansis Zadiņš Kļūda maratona tipā
nav-distance 1 Dundaga unpaid
1179 Ēriks Bondars Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1180 Lote Lange S 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 1 Līvāni paid
1181 Dana Alksne S JOHNNY BLOOM’S LiVelo / Zelta Zeme johnny bloom's 1 Līvāni paid
1182 Edijs Silnieks Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Grobiņa paid
1183 Līva Bērze Jaunietes Velopuikas pusmaratons 1 Jūrmala paid
1184 ILONA LAVRENOVA S 45 Rigas Satiksme pusmaratons 2 Riga paid
1185 Rihards Evele Pusmaratona kungi Grind Fibers pusmaratons 1, 2 Riga paid
1186 Inna Juršēviča Sievietes 35 SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
1187 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
1188 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
1189 Annika Dilane S 14 Balta pusaudzi pusaudzu-mtb 1 Riga paid
1190 Valts Laicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ādaži paid
1191 Kintija Plētiena Sievietes U23 pusmaratons 2 Rauna, Raunas novads paid
1192 Dzintars Ausmanis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1 Kuldīga paid
1193 Mārtiņš Ketners Vīri 40 maratons 1, 2 Rīga paid
1194 Jēkabs Jaunslavietis Vīri ZZK maratons 1, 2 KOKŠI paid
1195 Jānis Kampuss V JOHNNY BLOOM’S VELO EXPRESS SCOTT johnny bloom's 1 Rīga paid
1196 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1197 Kārlis Treijs Pusmaratona kungi Velo Outlets pusmaratons 1 Rīga unpaid
1198 Valdis Ukins Vīri 40 Fans maratons 1, 2 Ādažu novads paid
1199 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 1 Jaunpils paid
1200 Anna Sīle S 14 MTB Nīca pusaudzu-mtb 1, 2 Liepāja paid
1201 Janis Rutkups V 45 LiVelo/ZeltaZeme pusmaratons 1, 2 Talsi paid
1202 Līva Bērze Jaunieši Velopuikas pusmaratons 1 Jūrmala unpaid
1203 Ilga Bāliņa Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1 Rīga paid
1204 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2 Valka paid
1205 Nils Lībietis Juniori pusmaratons 2 Marupe paid
1206 Janis Rutkups V 45 LiVelo/ZeltaZeme pusmaratons 1, 2 Talsi unpaid
1207 Kristers Krūmiņš V 12 A2 pusaudzu-mtb 2 Sigulda paid
1208 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 2 Sigulda paid
1209 Ervins Freimanis Pusmaratona kungi Tregers.lv pusmaratons 1 Riga paid
1210 Mārtiñš Ērglis Ērglis Pusmaratona kungi Krasti piekūns pusmaratons 1 Krasti paid
1211 Arvids Pipirs Pipirs V 45 Krastu piekūni pusmaratons 1 Krasti paid
1212 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe team Latvija maratons 2 Koknese paid
1213 Mareks Kalažs Kļūda maratona tipā
nav-distance 1, 2 Jelgava unpaid
1214 Ivars Brikmanis V 45 pusmaratons 1, 2 Talsi unpaid
1215 Dmitrijs Andrejevs Pusmaratona kungi Sniegpulkstenīte pusmaratons 1, 2 Daugavpils unpaid
1216 Raivis Jansons Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2 Riga paid
1217 Kaspars Adams Pusmaratona kungi Krastu piekūni pusmaratons 1 Krasti unpaid
1218 Kaspars Bajārs Pusmaratona kungi - pusmaratons 2 Mārupe paid
1219 Ivars Nudiens Pusmaratona kungi Veloprofs-DžedaiskijKraj pusmaratons 1, 2 Ventspils paid
1220 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 1, 2 Rīga paid
1221 Kaspars Adams Pusmaratona kungi Krastu piekūni pusmaratons 1 Krasti paid
1222 Gatis Penka Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Mazsalaca paid
1223 Mārtiņš Bruņenieks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 2 Rīga paid
1224 Jānis Bautris V 45 Black Label pusmaratons 2 Rīga paid
1225 Egīls Dude V 45 pusmaratons 1, 2 Kandava paid
1226 ROLANDS ZARĪTIS Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1 ,,, paid
1227 HARIJS PURIS V 45 Rigas Satiksme pusmaratons 1 Riga paid
1228 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1, 2 Rīga paid
1229 Bruno Noreiko Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
1230 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Smiltene paid
1231 Mārcis Meiss V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1, 2 Smiltene paid
1232 Tomass Broms V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1, 2 Smiltene paid
1233 Roberts Judins V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
1234 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
1235 Linda Elizabete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
1236 Renārs Zadvinskis Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Riga paid
1237 Einārs Bērze Vīri 40 Velopuikas maratons 1, 2 Jūrmala paid
1238 Renārs Zadvinskis Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ikšķile paid
1239 Alberts Smilktens Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ikšķile paid
1240 Renāte Rodionova Sievietes U23 Carnikava pusmaratons 2 Carnikava paid
1241 Ilmārs Kranāts Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Ādaži paid
1242 Jānis Briedis V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Ādaži paid
1243 Edijs Kudiņš V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Ādaži paid
1244 Oskars Saulītis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2 Sigulda paid
1245 Kārlis Ārvalds Mūsiņš Juniori MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Nīca paid
1246 Kaspars Štrauhmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Salaspils novads paid
1247 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-MySport pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1248 Emīls Mednis V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 1, 2 Rīga paid
1249 Gatis Lange Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 1 Rīga paid
1250 Rolands Kokins Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Nīca paid
1251 Ricards Reiss V 12 pusaudzu-mtb 1, 2 Salaspils paid
1252 Ricards Reiss V 12 pusaudzu-mtb 1, 2 Salaspils paid
1253 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
1254 Dainis Jurgens Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
1255 Tīna Ratniece Pusmaratona dāmas EVELO TEAM pusmaratons 1 Baloži paid
1256 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK "Sniegpulkstenīte" pusmaratons 1 Daugavpils paid
1257 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK "Sniegpulkstenīte" pusmaratons 1 Daugavpils paid
1258 Jānis Hartmanis V 45 VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
1259 Toms Hartmanis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
1260 Andris Zālītis V 45 MTB Garkalne pusmaratons 1 Rīga unpaid
1261 Viesturs Lejins Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks / Feel Free maratons 1, 2 Carnikava paid
1262 Ivars Žerbis V 45 pusmaratons 1 Mārupe paid
1263 Ervins Freimanis Pusmaratona kungi Tregers.lv pusmaratons 2 Rīga unpaid
1264 Anita Antone Sievietes Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone unpaid
1265 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1, 2 Baldone unpaid
1266 Raitis Bēmers Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone unpaid
1267 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1, 2 Baldone unpaid
1268 Ervīns Freimanis Pusmaratona kungi Tregers.lv pusmaratons 1, 2 Rīga unpaid
1269 Dāvis Dreimanis Juniori EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1, 2 Mālpils paid
1270 Aleksandrs Puskins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
1271 Oskars Mežals Vīri 40 Ogre/Nesēdimājas maratons 2 Ogre paid
1272 Mārtiņš Gailītis Vīri 30 Nesēdi mājās maratons 2 Ogre paid
1273 Jānis Tiltiņš V 45 Grohe Team Latvia pusmaratons 1, 2 Rīga unpaid
1274 Jānis Beļevičs Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1275 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1 Rīga paid
1276 Matīss Zērvēns Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1277 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1278 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1279 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1280 Mārtiņš Bramanis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 2 Ogre paid
1281 Agris Briedis Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 1 Riga paid
1282 Sergejs Lepers Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 2 Riga paid
1283 Edgars Melnalksnis Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 Rīga paid
1284 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 1 Bauska paid
1285 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
1286 Henrihs Damroze Vīri 40 maratons 1, 2 Rīga paid
1287 Roberts Kalniņš Juniori Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus unpaid
1288 Arvis Neilands V 45 Everun pusmaratons 1, 2 Ozolnieki paid
1289 Jānis Bošs Vīri 30 BikeBay maratons 1 Rīga paid
1290 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 1, 2 Jaunpils unpaid
1291 Imants Nulle Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Jelgava paid
1292 Eduards Nulle Juniori pusmaratons 1, 2 Jelgava paid
1293 Artūrs Gabaliņš Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1, 2 Liepāja unpaid
1294 Edgars Riekstiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
1295 Aigars Lebedoks Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2 Sigulda paid
1296 Jānis Vanags Vīri 40 Valmieras Velo Vienība maratons 1 Valmiera paid
1297 Āris Rozentāls Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus paid
1298 Valdis Pelšs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
1299 Lauris Sniķers V 60 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 2 Dobele paid
1300 Maaike Vanhee Pusmaratona dāmas BERERIX pusmaratons 2 Mārupe unpaid
1301 Maaike Vanhee Pusmaratona dāmas BERERIX pusmaratons 2 Mārupe paid
1302 Maris Dubra Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Riga paid
1303 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Riga paid
1304 Kaspars Artamonovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1305 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 2 Lizdēni paid
1306 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
1307 Dzintars Osītis Vīri 50 individuāli maratons 1, 2 Priekuļi unpaid
1308 Kaspars Kravalis Pusmaratona kungi MAPEI pusmaratons 1 Rīga paid
1309 Niklāvs Eglītis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
1310 Ivars Romancevics Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 1, 2 Jēkabpils paid
1311 Reinis Kils Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Liepāja paid
1312 Sergejs Apsītis V 45 pusmaratons 2 Saulkrasti paid
1313 Markuss Ločmelis V 14 Velo Express Scott pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
1314 Māris Ločmelis V 45 Velo Express Scott pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1315 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 2 Baldone paid
1316 AGRIS APSĪTIS V 45 pusmaratons 1 Talsi paid
1317 Sandis Sokolovs V 45 Rīgas satiksme pusmaratons 1, 2 Salaspils paid
1318 Artjoms Sergijevičs Jaunieši Velo express pusmaratons 1, 2 Jelgava paid
1319 Aleksejs Mucenieks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jaunmārupe paid
1320 Mārtiņš Paupers Vīri 30 VELOSHOPS maratons 1, 2 Upesciems paid
1321 Renārs Šarākovs Vīri 40 ebike maratons 1, 2 Saulkrasti unpaid
1322 Elīza Pūce S 12 Saulkrasti pusaudzu-mtb 2 Saulkrasti paid
1323 Sacha Alexander Bowen Juniori Dordogne Sud Cyclisme pusmaratons 1, 2 Riga paid
1324 Gundars Muižnieks V 45 pusmaratons 1, 2 Saldus paid
1325 Juris Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Holter paid
1326 Lauris Celitāns Vīri 40 Garām ejot maratons 1, 2 Rīga unpaid
1327 Emīls Vanags V 12 Siguldas sporta skola pusaudzu-mtb 1, 2 Sigulda paid
1328 Kristaps Vēveris Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Sejas novads paid
1329 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 1 Talsi paid
1330 Mārtiņš Lejiņš Pusmaratona kungi TEAM ZZK pusmaratons 1 Rīga paid
1331 Katrīna Jaunslaviete-Kipure Sievietes ZZK maratons 1, 2 Uģēres paid
1332 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 1, 2 Lielvardes nov. paid
1333 Kārlis Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Riga paid
1334 Mārtiņš Spreslis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Riga paid
1335 Kristers ŽUKAS V 14 pusaudzu-mtb 1, 2 Brocēni paid
1336 Jānis Priževoits Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2 Ķegums paid
1337 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Tukums paid
1338 Mārtiņš Vīksne Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1, 2 Augsligatne paid
1339 Pēteris Birkants Vīri 30 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
1340 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
1341 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 1, 2 Rīga paid
1342 Agris Krievāns Vīri 30 maratons 1, 2 Naukšēni paid
1343 Monta Pauloviča Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 paid
1344 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 paid
1345 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 paid
1346 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 paid
1347 Jānis Gailis Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2 Ogre paid
1348 Dinārs Mihailovs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
1349 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 1, 2 Kocēni paid
1350 Mārtiņš Nurža Vīri U23 ĀdažiVelo maratons 1 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 paid
1351 Arvis Eņģelis Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 paid
1352 Kaspars Krievs Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 1, 2 Jūrkalnes iela 15/25, Rīga, LV-1046 paid
1353 Aldis Kambala V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 1 Rīga paid
1354 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 1 R iga paid
1355 Alens Ermanis-Marčenko V 12 ZZK pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
1356 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes U23 ZZK pusmaratons 1 Rīga paid
1357 Teodors Kambala V 12 pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
1358 Gints Šķēps V 45 Raimaks pusmaratons 1, 2 Cēsis paid
1359 Lauma Čerņevska Sievietes 35 Latvian Cycling Girls maratons 1, 2 Rīga paid
1360 Ronalds Rītiņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2 Saldus paid
1361 Mareks Balodis Vīri U23 ZZK maratons 2 Saulkrasti paid
1362 Alvis Šķēps Pusmaratona kungi Raimaks pusmaratons 1, 2 Cēsis paid
1363 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 1, 2 Cēsis paid
1364 Igors Vedmeckis Juniori Starlight Movistar Team pusmaratons 1 Riga paid
1365 Ilmars Birskis Pusmaratona kungi Starlight Movistar Team pusmaratons 1 Riga paid
1366 Nauris Rags Pusmaratona kungi The Last Gentleman pusmaratons 1 Sigulda paid
1367 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1, 2 Cēsis paid
1368 Agnis Baumanis Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 1 Rīga paid
1369 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1, 2 Ādaži unpaid
1370 Andris Habermanis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
1371 Reinis Norītis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
1372 Lauris Biezbārdis V 45 "Rīgas satiksme" pusmaratons 2 Rīga paid
1373 Alise Kazaine Sievietes U23 VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2 Ilzene paid
1374 Viesturs Kazainis V 60 VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 1, 2 Ilzene paid
1375 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Upeslejas paid
1376 Salvis Skaistais V JOHNNY BLOOM’S Riteņvasara johnny bloom's 1, 2 Rīga paid
1377 Jānis Vīlips V 45 pusmaratons 1, 2 Cēsis paid
1378 Reinis Keiselis V 14 pusaudzu-mtb 1 Baldone paid
1379 Janis Keiselis V 45 pusmaratons 1 Baldone paid
1380 Guntars Arklons Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 1, 2 ogre paid
1381 Anita Muižniece S 45 pusmaratons 1, 2 Alūksne paid
1382 kaspars celms Vīri 40 velo express scott maratons 1, 2 rīga paid
1383 Martins Sulte Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
1384 Rodžers Petaks Vīri U23 ZZK maratons 1 Cēsis paid
1385 Māris Zudāns Vīri 50 KS sporta klubs maratons 1, 2 Ikšķile paid
1386 Sandis Kalniņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Sigulda paid
1387 Dāvis Kalniņš V 14 Velotrenini.lv pusaudzu-mtb 1, 2 Sigulda paid
1388 Artūrs Gabaliņš Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1, 2 Liepāja paid
1389 Mareks Pučinskis V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 2 Mārupe paid
1390 Aigars Lagzdiņš V 45 MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Grobiņa paid
1391 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 1, 2 Gulbene paid
1392 Dzintars Ausmanis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 2 Kuldīga paid
1393 Rihards Lozbers V 12 DTG-MySport pusaudzu-mtb 1, 2 Talsi paid
1394 Olivers Bresme Jaunieši pusmaratons 2 Talsi paid
1395 Valters Bresme Jaunieši pusmaratons 2 Talsi paid
1396 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ķekava paid
1397 Jurģis Eglītis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
1398 Una Lagzdiņa S 12 MTB Nīca pusaudzu-mtb 1, 2 Liepāja paid
1399 Paulis Snipke Vīri 40 BASSO maratons 1, 2 Baloži unpaid
1400 Artis Pulkstenis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Talsi paid
1401 Vitalijs Lakins Vīri 30 Yuasa maratons 1 Rīga paid
1402 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
1403 Sandis Ādamsons Pusmaratona kungi Heisterkamp Transport Latvija pusmaratons 1 Sigulda paid
1404 Ilmars krampe V 45 pusmaratons 1 Rīga paid
1405 Gustavs Dosbergs V 14 D4 pusaudzu-mtb 1, 2 Salaspils paid
1406 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 1, 2 Salaspils paid
1407 Emīls Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
1408 Arvids Šteinbergs V 60 pusmaratons 1, 2 Ozolnieki paid
1409 Davis Gutmanis Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1 Saldus paid
1410 Andris Karlsons V 45 pusmaratons 1, 2 Ulbroka unpaid
1411 Andris Rozītis Vīri 40 ZZK maratons 1 Carnikava paid
1412 Alēns Jukšinskis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
1413 Martins Flaksis Vīri 30 Team ZZK maratons 1, 2 DUNALKA paid
1414 Ģirts Knubis Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Nīca paid
1415 Rudolfs Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons Ventspils paid
1416 Uldis Sakne V 45 RUMS pusmaratons 1, 2 Ventspils paid
1417 Matiss Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 1, 2 Ventspils paid
1418 Astra Laugale S 45 pusmaratons 2 Rīga paid
1419 Ilvars Kalniņš Jaunieši pusmaratons 1, 2 Limbaži paid
1420 Ilgvars Kalniņš V 45 pusmaratons 1, 2 Limbaži paid
1421 Aivars Dārznieks Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 1, 2 Lizums paid
1422 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus paid
1423 Mārtiņš Bērzājs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus paid
1424 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
1425 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus unpaid
1426 EGILS KAMPUSS Vīri RRC maratons 2 Cēsis paid
1427 Renārs Pūcītis Vīri 30 Lizums maratons 1, 2 Rīga paid
1428 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 1, 2 Saldus paid
1429 Elīza Pūce S 12 - pusaudzu-mtb 2 Saulkrasti unpaid
1430 Linsija Sila Sievietes U23 MTB Nīca pusmaratons 1, 2 Nīca paid
1431 Zinta Mača Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1 Augšlīgatne paid
1432 Edmunds Dreimanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga unpaid
1433 Kristers Žukas V 14 pusaudzu-mtb 1, 2 Brocēni paid
1434 Toms Strēlis V 14 RRS/Dzirciems pusaudzu-mtb 1 Mārupe paid
1435 Liga Actina Sievietes 35 Livelo /Zelta Zeme maratons 1, 2 Riga paid
1436 Aleksandrs Sapožņikovs Pusmaratona kungi Rigonda pusmaratons 1 Rīga unpaid
1437 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi MySport-DTG pusmaratons 1 Rīga unpaid
1438 Helmārs Rūmnieks Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
1439 Kaspars Zučiks V 14 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusaudzu-mtb 1, 2 Valmiera paid
1440 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
1441 Oskars Jaunbērziņš Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
1442 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
1443 Mārīte Kājiņa S 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
1444 Uldis Ozoliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
1445 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
1446 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
1447 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1, 2 Valmiera paid
1448 Zigmārs Zučiks Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Valmiera paid
1449 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Valmiera paid
1450 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Valmiera paid
1451 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Valmiera paid
1452 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1, 2 Valmiera paid
1453 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
1454 Viktors Baumanis V 60 Livelo /Zelta Zeme pusmaratons 1, 2 Riga paid
1455 Marks Sergijevičs V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 1, 2 Engure paid
1456 Vladimirs Sergijevičs V 45 Engures sportam pusmaratons 1, 2 Engure paid
1457 Andrejs Pomenko Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Engure paid
1458 Ivo Levāns Vīri 40 Engures sportam maratons 1, 2 Engure paid
1459 Guntis Dukalskis Pusmaratona kungi KS sporta klubs pusmaratons 1 Krustkalni paid
1460 Alvis Zelčs Pusmaratona kungi RaWood pusmaratons 1 Rīga paid
1461 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro maratons 1, 2 Jaunzemi unpaid
1462 Kristaps Ozols Pusmaratona kungi RaWood pusmaratons 1 Saliena paid
1463 Artis Liepiņš Vīri 30 maratons 1, 2 Rīga paid
1464 Kaspars Čikste Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1 Dobele paid
1465 Andris Romanovskis Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 1, 2 Ogre paid
1466 Mārtiņš Romanovskis Vīri U23 Ogre/Nesēdi mājās maratons 1, 2 Ogre paid
1467 Eva Šankova S JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 2 Rīga paid
1468 Matīss Kauls Pusmaratona kungi Vecpiebalga pusmaratons 1, 2 Vecpiebalga paid
1469 Vladislavs Fesenko Pusmaratona kungi Velo+ Bottaribaltic pusmaratons 1, 2 Riga paid
1470 Ivars Drulle Vīri 40 maratons 1, 2 Druviena paid
1471 Jānis Kolego Vīri 30 SK Priekuļi maratons 1, 2 Cēsis paid
1472 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1473 Ligita Flakse Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1474 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1475 Inga Haritonova Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1476 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi elpo pusmaratons 1 Rīga paid
1477 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 1 Saldus paid
1478 Ivans Oļeičenko Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
1479 Arnis Zvirbulis V 45 pusmaratons 2 Durbe paid
1480 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Allaži paid
1481 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jurmala paid
1482 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 1, 2 Rīga unpaid
1483 Letīcija Ieviņa S 14 FREMAX pusaudzu-mtb 1 Rīga unpaid
1484 Vineta Ieviņa S JOHNNY BLOOM’S FREMAX johnny bloom's 1 Rīga unpaid
1485 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 1 Rīga unpaid
1486 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
1487 Mikus Hercs Vīri maratons 2 Jelgava paid
1488 Normunds Griestiņš Vīri 30 Erica Synths maratons 1, 2 Madona paid
1489 Raivo Vainovskis Pusmaratona kungi Erica Synths pusmaratons 1, 2 Jūrmala paid
1490 Edzus Cabulis Pusmaratona kungi pusmaratons 1, 2 Cesis paid
1491 Ulvis Krišmanis Juniori Dobeles dzirnavnieks/feelfree pusmaratons 1, 2 Talsi paid
1492 Kārlis Smildziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Baldone paid
1493 Janis Teiviss Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 1, 2 Rīga paid
1494 Andis Ansulis Vīri 50 MTB Grobiņas novads maratons 1, 2 Grobiņa paid
1495 Ādolfs Žunna Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1496 Toms Dinsbergs Vīri 30 Velo Express Scott maratons 1, 2 Talsi paid
1497 Una Timermane Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1498 Amanda Reilija Zariņa S 14 Baldones RN pusaudzu-mtb 1, 2 Baldone unpaid
1499 Jānis Rukke Vīri 30 KRAUZERS MTB maratons 1, 2 Talsi paid
1500 Reinis Avens Vīri 40 E - bike maratons 1, 2 Rīga paid
1501 Ivo Grinbergs Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 1, 2 Talsi paid
1502 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 2 Saulkrasti paid
1503 Gatis Luberts Pusmaratona kungi KRS/NKUP Smiltene pusmaratons 1, 2 Smiltene paid
1504 Deniss Leibenzons Pusmaratona kungi Rigonda pusmaratons 1 Riga paid
1505 Artis Gedrovics V 45 Vellapēda pusmaratons 1, 2 Rīga paid
1506 Edvards Gedrovics V 12 Vellapēda pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
1507 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 1, 2 Liepāja paid
1508 Elizabete Millere S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
1509 Guntis Mūrēns Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
1510 Marcis Andrejs Terins Juniori Valmieras velo vieniba pusmaratons 1 Valmiera paid
1511 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 1, 2 Ilzene paid
1512 Kristers Auziņš V 14 Velo klubs Sigulda pusaudzu-mtb 1, 2 Sigulda paid
1513 Artūrs Bautris Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1, 2 Sigulda paid
1514 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1, 2 Rīga paid
1515 Amēlija Tīna Zariņa S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
1516 Raimonds Pilenieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
1517 Kristers Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
1518 Oskars Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
1519 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
1520 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
1521 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
1522 Alvis Matīss Zariņš V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 1, 2 Ķekava paid
1523 Paulis Snipke Vīri 40 BASSO maratons 1, 2 Baloži paid
1524 Deniss Podleskis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Garkalne paid
1525 Nauris Birkentāls Vīri RAIMAKS maratons 1, 2 Talsi paid
1526 Kristaps Kazarevskis Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi Mājās pusmaratons 1, 2 Ogrē paid
1527 Artis Fjodorovs Vīri U23 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 2 Dobele paid
1528 Reinis Andrijanovs Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 2 Dobele paid
1529 Alekss Krasts Vīri U23 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 2 Dobele paid
1530 Kaspars Serģis Vīri Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 2 Dobele paid
1531 Māris Bogdanovičs Vīri Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1, 2 Dobele paid
1532 Lauris Celitāns Vīri 40 Garām ejot maratons 1, 2 Rīga paid
1533 Gedimins Lubiņš V JOHNNY BLOOM’S voka.lv johnny bloom's 1, 2 Talsi paid
1534 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi voka.lv pusmaratons 1, 2