Dalībnieku saraksts 2021

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Ričards Krims Pusmaratona kungi elpo pusmaratons 7 Cēsis unpaid
2 kaspars celms Vīri 40 velo express scott maratons 7 rīga unpaid
3 Paulis Snipke Vīri 40 BASSO maratons 7 Baloži unpaid
4 Oskars Sedols Kļūda maratona tipā
nav-distance 7 Rīga unpaid
5 Gatis Vītols Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Bukulti unpaid
6 Valdis Ukins Vīri 40 BikeBay maratons 7 Ādaži unpaid
7 Uldis Ceske Vīri 40 Belo Cycling Proyect maratons 7 Riga unpaid
8 Andris Balodis Vīri 40 Virsotne/MARMOT maratons 7 Rīga unpaid
9 Mareks Balodis Vīri U23 ZZK maratons 7 Rīga unpaid
10 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi DTG-Mysport pusmaratons 7 Rīga unpaid
11 Linards Gusts Gagainis Jaunieši Baldones velokomanda pusmaratons 7 Baldone unpaid
12 Intars Gagainis V 45 Baldones velokomanda pusmaratons 7 Baldone unpaid
13 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 7 Tukums unpaid
14 ZINTIS SKOPĀNS V 45 Gulbene pusmaratons 7 Gulbene unpaid
15 Maris Kamerads Kļūda maratona tipā
GroheTeamLatvia nav-distance 7 Jūrmala unpaid
16 Agris Krievāns Vīri 30 maratons 7 Naukšēni unpaid
17 Kintija Plētiena Sievietes U23 Metālu Pasaule pusmaratons 7 Rauna, Raunas novads unpaid
18 Raivis Jansons Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 7 Mārupe unpaid
19 Rainers Zviedris Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 7 Valmiera unpaid
20 Mārcis Andrejs Teriņš Juniori Valmieras velo vienība pusmaratons 7 Valmiera unpaid
21 Edijs Šaicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga unpaid
22 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Normāla komanda pusmaratons 7 Ērgļi unpaid
23 Otto Puhtajevics V JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 7 Rīga unpaid
24 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 7 Rīga unpaid
25 Dmitrijs Gavrilovs V JOHNNY BLOOM’S TurboVāvere johnny bloom's 7 Rīga unpaid
26 Gatis Bormanis Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 7 Straupe unpaid
27 Valdis Pivars Juniori Ķekavas NSS pusmaratons 7 Ogre unpaid
28 Ronalds Rītiņš Pusmaratona kungi Veloprofs.lv pusmaratons 7 Saldus paid
29 Nauris Žukas V 45 pusmaratons 7 Rīga unpaid
30 Olivers Šika V 12 3.RNC pusaudzu-mtb 7 Ulbroka unpaid
31 Diāna Šika Sievietes 35 3.RNC maratons 7 Ulbroka unpaid
32 Sandris Šika Vīri 40 3.RNC maratons 7 Ulbroka unpaid
33 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB team pusmaratons 7 Salaspils unpaid
34 Oskars Buls Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga unpaid
35 Emīls Dāvis Gelbergs V 14 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 7 Valmiera unpaid
36 Mairis Fricsons Zēni 7 Baldones riteņbraukšanas nodaļa bernu-velobrauciens 7 Baldone unpaid
37 Guntars Sideļskis V 45 MTB TALSI pusmaratons 7 Talsi unpaid
38 Juris Timsans Vīri 40 maratons 7 Rīga unpaid
39 Arvis Neilands V 45 Everun pusmaratons 7 Ozolnieki unpaid
40 Žans Ribaks V 45 pusmaratons 7 Baldone unpaid
41 Una Lagzdina V 12 Rinevasara/mtb nīca pusaudzu-mtb 7 Liepaja unpaid
42 Andris Pivars V 60 pusmaratons 7 Ogre unpaid
43 Gusts Lapiņš Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Kuldiga unpaid
44 Astra Laugale V 45 pusmaratons 7 Rīga unpaid
45 Kristers Krūmiņš V 12 A2 pusaudzu-mtb 7 Sigulda unpaid
46 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 7 Sigulda unpaid
47 Markuss Ločmelis V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
48 Māris Ločmelis V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Rīga unpaid
49 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
50 Guntis Šeflers Vīri 30 maratons 7 Ādaži unpaid
51 Ritvars Priede Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 7 Latvija paid
52 Sarmīte Vītoliņa S JOHNNY BLOOM’S mammadaba johnny bloom's 7 Latvija paid
53 Nils Vītoliņš V 14 mammadaba pusaudzu-mtb 7 Latvija paid
54 Nadīna Vītoliņa S JOHNNY BLOOM’S mammadaba johnny bloom's 7 Latvija paid
55 Ritvars Priede Kļūda maratona tipā
mammadaba 7 Latvija paid
56 Normunds Priede V 45 mammadaba pusmaratons 7 Latvija paid
57 Mareks Ratnieks Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 7 Latvija paid
58 Armands Berķis Vīri 50 mammadaba maratons 7 Latvija paid
59 Olga Vītoliņa S JOHNNY BLOOM’S mammadaba johnny bloom's 7 Latvija paid
60 Māris Dubra Pusmaratona kungi Dva Kirilla pusmaratons 7 Riga unpaid
61 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi Dva Kirilla pusmaratons 7 Riga unpaid
62 Emīls Krustiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga unpaid
63 Jānis Fricsons Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 7 Baldone unpaid
64 Inna Juršēviča Sievietes 35 SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
65 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 7 Cēsis unpaid
66 Matiss Berzins Pusmaratona kungi MTB Talsi pusmaratons 7 Talsi unpaid
67 Viljams Gervis V 12 pusaudzu-mtb 7 Baldone unpaid
68 Oļeg Meļehs Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 7 Malpils unpaid
69 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 7 Rīga unpaid
70 Tīna Drauga S 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
71 SANDIJS KLAVINS Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 7 Rīga unpaid
72 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Rīga unpaid
73 Uldis Selga Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 7 Rīga unpaid
74 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 7 Rīga unpaid
75 Dinārs Mihailovs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga unpaid
76 Rihards Bondars V 12 pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
77 Rūdolfs Egle Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga unpaid
78 Elvis Ilgvars Stiprais Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Valmiera unpaid
79 Reinis Norītis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Ogre unpaid
80 Gatis Penka Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 7 Mazsalaca unpaid
81 Dainis Gulbis Vīri 50 maratons 7 Rīga unpaid
82 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 7 Kocēni unpaid
83 Gusts Pikša Pusmaratona kungi Moller Auto Krasta pusmaratons 7 Rīga unpaid
84 Mārtiņš Bruņenieks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 7 Rīga unpaid
85 Jānis Studers Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Mārupe unpaid
86 Paulis Snipke Vīri 40 BASSO maratons 7 Baloži unpaid
87 Lauma Čerņevska Sievietes 35 Latvian Cycling Girls maratons 7 Rīga unpaid
88 Pēteris Frīdenbergs Pusmaratona kungi Veloprofs.lv pusmaratons 7 Sigulda paid
89 Jēkabs Vītols Vīri U23 Veloprofs.lv maratons 7 Sigulda paid
90 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 7 Rīga unpaid
91 Juris Damškalns Vīri 30 DTG-MySport maratons 7 Rīga unpaid
92 Gints Lūsis Vīri 30 DTG-MySport maratons 7 Rīga unpaid
93 Sandis Ķemers Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 7 Rīga unpaid
94 Uldis Ālītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 7 Rīga unpaid
95 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 7 Rīga unpaid
96 Andžs Flaksis Vīri DTG-MySport maratons 7 Rīga unpaid
97 Rihards Lozbers V 12 DTG-MySport pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
98 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 7 Rīga unpaid
99 Kristaps Egle Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 7 Sigulda unpaid
100 Everts Meijers V 14 Baltais pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
101 Kristers Meijers Jaunieši Baltais pusmaratons 7 Rīga unpaid
102 Kārlis Pūce Zēni 7 Saulkrasti bernu-velobrauciens 7 Riga unpaid
103 Elīza Pūce Meitenes 9 Saulkrasti bernu-velobrauciens 7 Riga unpaid
104 Uģis Strazdiņš Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons 7 CĒSIS unpaid
105 Voldemars Kaktiņš Pusmaratona kungi KOMANDA pusmaratons 7 Ķegums unpaid
106 Mārcis Ābelīte Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 7 Mazsalaca paid
107 Einārs Pļehņevičs Vīri 30 Viens pats maratons 7 Rīga unpaid
108 Artis Rozentāls Vīri 30 DeskTime.com maratons 7 Mārupe unpaid
109 Mattias Meltsov Zēni 7 Haanja Rattaklubi bernu-velobrauciens 7 Parksepa unpaid
110 Maritn Meltsov Vīri 40 Haanja Rattaklubi maratons 7 Parksepa unpaid
111 Daniels Jasinkēvičs Jaunieši pusmaratons 7 Saulkrasti unpaid
112 Ivars Veide Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Saulkrasti unpaid
113 Kristaps Ozoliņš Pusmaratona kungi VELOEXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Riga unpaid
114 Kārlis Krūmiņš Pusmaratona kungi VELOEXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Riga unpaid
115 Elēna Selga Jaunietes VELOEXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Riga unpaid
116 Nauris Selga Pusmaratona kungi VELOEXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Riga unpaid
117 Aiga Paegle S 45 MTB Garkalne pusmaratons 7 Garkalne unpaid
118 Zane Ķelpe Sievietes MTB Garkalne maratons 7 Garkalne unpaid
119 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 7 Garkalne unpaid
120 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 7 Garkalne unpaid
121 Andris Zālītis V 45 MTB Garkalne pusmaratons 7 Garkalne unpaid
122 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 7 Garkalne unpaid
123 Māris Trepša Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 7 Garkalne unpaid
124 Ēriks Voroņins Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Baldone unpaid
125 Jānis Auziņš Vīri 30 maratons 7 Rīga unpaid
126 MIKS PEPA Jaunieši MB SPORT - Ķekavas NSS pusmaratons 7 Rīga unpaid
127 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 7 Ogre unpaid
128 Martins Sulte Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Riga unpaid
129 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 7 Dzelmes unpaid
130 Milena Karlsone Meitenes 9 Ķekavas NSS bernu-velobrauciens 7 Dzidriņas unpaid
131 Ģirts Stabrovskis Pusmaratona kungi Old boys pusmaratons 7 Lielpilsēta unpaid
132 Vitalijs Kanders V 45 pusmaratons 7 Rīga unpaid
133 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 7 Valodzes unpaid
134 Laura Lāce Meitenes 7 bernu-velobrauciens 7 Jūrmala unpaid
135 Austra Lāce Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 7 Jūrmala unpaid
136 Jānis Vīlips V 45 pusmaratons 7 Alūksne unpaid
137 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 7 Baldone unpaid
138 Oskars Saulītis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 7 Sigulda unpaid
139 Aldis Āboliņš Pusmaratona kungi FREMAX pusmaratons 7 Rīga unpaid
140 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 7 Rīga unpaid
141 Toms Vandzbergs Vīri FREMAX maratons 7 Rīga unpaid
142 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 7 Rīga unpaid
143 Anita Muižniece S 45 Dtg-mysport pusmaratons 7 Alūksne unpaid
144 Ivo Levāns Vīri 40 Lidojošais Ezītis maratons 7 Tukums unpaid
145 Nils Libietis Juniori pusmaratons 7 Marupe unpaid
146 Egīls Pilenieks Pusmaratona kungi Ķekavas MTB cerība pusmaratons 7 Ķekava unpaid
147 Kristaps Kazarevskis Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 7 Ogre unpaid
148 Ulvis Rubezis V 45 pusmaratons 7 Priekule unpaid
149 Samanta Celitāne S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
150 Kristers Celitāns V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
151 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 7 Ērgļi unpaid
152 Rolands Rozenfelds Kļūda maratona tipā
nav-distance 7 Babīte unpaid
153 Martins Kronbergs V 12 Engures sportam pusaudzu-mtb 7 Engure unpaid
154 Edijs Veismanis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 7 Engure unpaid
155 Markuss Andrecs V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 7 Engure unpaid
156 Kristers Raginskis V 14 Engures sportam pusaudzu-mtb 7 Engure unpaid
157 Jurģis Freināts V 12 Engures sportam pusaudzu-mtb 7 Engure unpaid
158 Toms Tramdahs V 12 Engures sportam pusaudzu-mtb 7 Engure unpaid
159 Mārtiņš Kronbergs V JOHNNY BLOOM’S Engures sportam johnny bloom's 7 Engure unpaid
160 Lote Freināte S JOHNNY BLOOM’S Engures sportam johnny bloom's 7 Engure unpaid
161 Arnita Freināte S JOHNNY BLOOM’S Engures sportam johnny bloom's 7 Engure unpaid
162 Inga Tramdaha S JOHNNY BLOOM’S Engures sportam johnny bloom's 7 Engure unpaid
163 Didzis Tramdahs V JOHNNY BLOOM’S Engures sportam johnny bloom's 7 Engure unpaid
164 Juris Bērziņš V JOHNNY BLOOM’S Engures sportam johnny bloom's 7 Engure unpaid
165 Jānis Cīmurs Vīri 30 Ebike maratons 7 Carnikava unpaid
166 Matiss Sakne Pusmaratona kungi RUMS pusmaratons 7 Ventspils unpaid
167 Uldis Sakne V 45 RUMS pusmaratons 7 Ventspils unpaid
168 Jurģis Eglītis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Jelgava unpaid
169 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 7 Rīga paid
170 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 7 Rīga paid
171 Ilmārs Kranāts Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 7 Ādaži unpaid
172 Jānis Briedis V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 7 Ādaži unpaid
173 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 7 Ādaži unpaid
174 Monta Pauloviča Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 7 Ādaži unpaid
175 Madars Ozoliņš Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 7 Ādaži unpaid
176 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 7 Ādaži unpaid
177 Kaspars Krievs Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 7 Ādaži unpaid
178 Arvis Eņģelis Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 7 Ādaži unpaid
179 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Jurmala unpaid
180 Andris Habermanis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 7 Sigulda unpaid
181 Roberts Eberliņš Vīri 30 Veloprofs maratons 7 Rīga paid
182 Jānis Tiltiņš V 45 Grohe team Latvia pusmaratons 7 Riga unpaid
183 Ronalds Blumbergs Juniori pusmaratons 7 Ikšķile paid
184 Oskars Blumbergs Juniori pusmaratons 7 Ikšķile paid
185 Justs Jurka V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Ape unpaid
186 Andris Jurka Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Ape unpaid
187 Gatis Pētersons Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Ogre paid
188 Olafs Milčs V 45 pusmaratons 7 Rīga unpaid
189 Gints Tabūns Pusmaratona kungi deco mēbeles pusmaratons 7 Ogre paid
190 Dainis Jurgens Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Cesis unpaid
191 Roberts Kalniņš Kļūda maratona tipā
Velo Saldus nav-distance 7 Saldus unpaid
192 Andris Romanovskis Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 7 Ogre unpaid
193 Mārtiņš Romanovskis Vīri U23 Ogre/Nesēdi mājās maratons 7 Ogre unpaid
194 Lauris Sniķers V 60 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 7 Dobele paid
195 Kaspars Zučiks V 14 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusaudzu-mtb 7 Valmiera unpaid
196 Sergejs Kuncēvičs Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 7 Valka paid
197 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 7 Valka paid
198 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 7 Valka paid
199 Kaspars Bajārs Pusmaratona kungi - pusmaratons 7 Mārupe paid
200 Aldis Kambala V JOHNNY BLOOM’S RRS/Alfa johnny bloom's 7 Rīga paid
201 Teodors Kambala V 12 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
202 Juris Stanka V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 7 Rīga unpaid
203 Harijs Pūris V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 7 Rīga unpaid
204 Sandis Sokolovs V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 7 Rīga unpaid
205 Lauris Biezbārdis V 45 RĪGAS SATIKSME pusmaratons 7 Rīga unpaid
206 Oskars Jaunbērziņš Juniori DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera unpaid
207 Jānis Rapa V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera unpaid
208 Mārīte Kājiņa S 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera unpaid
209 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera unpaid
210 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera unpaid
211 Martiņš Daļeckis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera unpaid
212 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 7 Valmiera unpaid
213 Agnis Apse Vīri 50 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 7 Valmiera unpaid
214 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 7 Valmiera unpaid
215 Zigmārs Zučiks Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 7 Valmiera unpaid
216 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 7 Valmiera unpaid
217 Nils Libietis Juniori pusmaratons 7 Marupe unpaid
218 Eriks Pinkis V 45 HRX pusmaratons 7 Rīga paid
219 Reinis Keiselis V 14 pusaudzu-mtb 7 Baldone unpaid
220 Jānis Keiselis V 45 pusmaratons 7 Baldone unpaid
221 Aivars Tirzītis V 45 pusmaratons 7 rīga unpaid
222 Anna Sīle S 14 MTB Nīca pusaudzu-mtb 7 Liepāja paid
223 Edvards Gedrovics V 12 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
224 Artis Gedrovics V 45 Vellapēda pusmaratons 7 Rīga unpaid
225 Jānis Tiltiņš V 45 Grohe team Latvia pusmaratons 7 Riga unpaid
226 Didzis Lazdiņš Jaunieši Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 7 Dobele unpaid
227 Valters Tams Jaunieši Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 7 Dobele unpaid
228 Kitija Siltumēna Sievietes U23 Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 7 Dobele unpaid
229 Aivis Leibmans Vīri U23 Dobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree maratons 7 Dobele unpaid
230 Uldis Rumpis V 45 Velo Saldus pusmaratons 7 Saldus paid
231 Aigars Krauklis Vīri 30 GROHE TEAM LATVIA maratons 7 Koknese paid
232 Deniss Leibenzons Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
233 Māris Bogdanovičs Vīri Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 7 Dobele unpaid
234 Alekss Krasts Vīri U23 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 7 Dobele unpaid
235 Kaspars Serģis Vīri Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 7 Dobele unpaid
236 Kaspars Čikste Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 7 Dobele unpaid
237 Madara Āboma Sievietes Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 7 Dobele unpaid
238 Raivis Ritums Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 7 Dobele unpaid
239 Jānis Ratnieks V 45 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 7 Ozolnieki unpaid
240 Reinis Kancevičs Jaunieši Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 7 Ozolnieki unpaid
241 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 7 Ozolnieki unpaid
242 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 7 Ozolnieki unpaid
243 Ilze Kazāka S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 7 Rīga paid
244 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 Latvian Cycling Girls pusmaratons 7 Rīga paid
245 Karīna Rokjāne Pusmaratona dāmas Latvian Cycling Girls pusmaratons 7 Rīga paid
246 Linda Tautere S 45 Latvian Cycling Girls pusmaratons 7 Rīga paid
247 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 7 Lizdēni paid
248 Kristaps Leibuks Jaunieši Carnikava pusmaratons 7 Carnikava unpaid
249 Ivo Valdmanis V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 7 Carnikava unpaid
250 Krišjānis Lejiņš V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 7 Carnikava unpaid
251 Dāvis Aizpurietis Jaunieši Carnikava pusmaratons 7 Carnikava unpaid
252 Renāte Rodionova Sievietes Carnikava maratons 7 Carnikava unpaid
253 Ieva Tolmane S JOHNNY BLOOM’S Apes Draugi johnny bloom's 7 Rīga paid
254 Ivars Tolmanis V 45 Apes Draugi pusmaratons 7 Rīga paid
255 Valdis Pelšs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
256 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Riga unpaid
257 Olga Daņilova Pusmaratona dāmas Baldones velokomanda pusmaratons 7 Baldone unpaid
258 Jānis Dūmiņš Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 7 Baldone unpaid
259 Roberts Selga Meitenes/Zēni 3 VELO EXPRESS SCOTT bernu-velobrauciens 7 Rīga unpaid
260 Kaspars Kravalis Pusmaratona kungi Mapei pusmaratons 7 Riga paid
261 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Ķekava paid
262 Normunds Griestiņš Vīri 30 Erica Synths maratons 7 Madona paid
263 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
264 Ģirts Harkins Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 7 Smiltene unpaid
265 Dāniels Apse V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 7 Smiltene unpaid
266 Linda Elizaete Brilte S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 7 Smiltene unpaid
267 Eduards Pundurs V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 7 Smiltene unpaid
268 Mārtiņš Ice V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 7 Smiltene unpaid
269 Mārcis Meiss V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 7 Smiltene unpaid
270 Jānis Skujiņš V 45 Baltais pusmaratons 7 Babīte unpaid
271 Kate Skujiņa S 12 Baltais pusaudzu-mtb 7 Babīte unpaid
272 Valts Skujiņš V 12 Baltais pusaudzu-mtb 7 Babīte unpaid
273 Elīza Dombrovska Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 7 Ikšķile unpaid
274 Elīza Dombrovska Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 7 Ikšķile unpaid
275 Bruno Brēde V 14 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 7 Līvāni paid
276 Gundars Lazdans Vīri 50 RK Liepāja maratons 7 Liepāja paid
277 Arvīds Šteinbergs V 60 pusmaratons 7 Ozolnieku novads paid
278 Jānis Vējons Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 7 Baldone unpaid
279 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 7 Baldone unpaid
280 Anita Antone Sievietes Baldones velokomanda maratons 7 Baldone unpaid
281 Raitis Bēmers Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 7 Baldone unpaid
282 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 7 Nīca paid
283 Roberts Nīmanis Juniori pusmaratons 7 Ogre paid
284 Ernests Nīmanis V 14 pusaudzu-mtb 7 Ogre paid
285 Reinis Nīmanis V 45 pusmaratons 7 Ogre paid
286 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 7 Riga paid
287 Normunds Stanevics Vīri 40 KS Sporta Klubs maratons 7 Riga paid
288 Armands Upenieks Pusmaratona kungi MansRobots/iRobot pusmaratons 7 Riga paid
289 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 7 Ikšķile paid
290 Jānis Kalniņš Pusmaratona kungi HRX pusmaratons 7 Rīga paid
291 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 7 Rīga paid
292 Kristers Žukas V 14 pusaudzu-mtb 7 Brocēni paid
293 Jānis Brūklis V 45 MTB Nīca pusmaratons 7 Aizpute paid
294 Gundars Muižnieks V 45 pusmaratons 7 Saldus paid
295 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 7 Saldus unpaid
296 Verners Rinkovičs Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 7 Iecava unpaid
297 Jānis Tiltiņš V 45 Grohe team Latvia pusmaratons 7 Riga paid
298 Diāna Spiridovska Pusmaratona dāmas ZZK pusmaratons 7 Rīga unpaid
299 Mihails Janins Vīri 40 maratons 7 Riga unpaid
300 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 Velo+Bottari Baltic maratons 7 Jurmala paid
301 Māris Lazdiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
302 Ieva Kalniņa S 14 VeloRīts pusaudzu-mtb 7 Riga unpaid
303 Alise Kazaine Sievietes U23 Veloprofs pusmaratons 7 Ilzene paid
304 Viesturs Kazainis V 60 Veloprofs pusmaratons 7 Ilzene paid
305 Andis Gailītis Pusmaratona kungi Bro bro pusmaratons 7 Cēsis unpaid
306 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 7 Talsi unpaid
307 Edgars Ozols Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Valmiera paid
308 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi grohe team Latvija pusmaratons 7 Jūrmala paid
309 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Riga paid
310 Amanda Reilija Zariņa S 14 Baldones RN pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
311 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 7 Ērgļi paid
312 Oskars Ozols Vīri 40 GROHE TEAM LATVIA maratons 7 Rīga paid
313 Vladislavs Fesenko Pusmaratona kungi Velo+ Bottaribaltic pusmaratons 7 Riga paid
314 Artis Kalniņš Pusmaratona kungi Bro bro Team pusmaratons 7 Cēsis paid
315 Rolands Zarītis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 7 Alūksne paid
316 Igors Vedmeckis Juniori Scarlight Movistar Team pusmaratons 7 Rīga paid
317 Ilmārs Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 7 Rīga paid
318 Dzintars Ausmanis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 7 Kuldiga paid
319 Toms Strēlis V 14 VELOSHOPS pusaudzu-mtb 7 Mārupe paid
320 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Riga paid
321 Jēkabs Bricis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
322 Artjoms Ivanovs Kļūda maratona tipā
7 Rīga paid
323 Andrejs Ivanovs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
324 Gints Krastiņš Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 7 Saldus paid
325 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Riga paid
326 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 7 Malpils unpaid
327 Markuss Tauta Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 7 Malpils unpaid
328 Mikus Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 7 Malpils unpaid
329 Beate Kovgere Sievietes EMU Mālpils sporta klubs maratons 7 Malpils unpaid
330 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 7 Malpils unpaid
331 Ulvis Krišmanis Juniori Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 7 Talsi paid
332 Ilgvars Šmits Pusmaratona kungi Velogooligans/Ķezari-1 pusmaratons 7 Valmiera paid
333 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Jēkabpils unpaid
334 Kristers-Aleksis Vīgrants V 14 pusaudzu-mtb 7 SŪNUPES, Baldones novads paid
335 Toms Baumerts V 14 ĶNSS pusaudzu-mtb 7 Baldone paid
336 Rihards Radziņš V JOHNNY BLOOM’S lmt johnny bloom's 7 Riga paid
337 Elza Radziņa S 12 lmt pusaudzu-mtb 7 Riga paid
338 Vīgants Radziņš V 45 lmt pusmaratons 7 Riga paid
339 Elizabete Millere S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava paid
340 Marta Šnepa-Šnepe Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 7 Riga paid
341 Ilze Freimane S JOHNNY BLOOM’S Riteņvasara johnny bloom's 7 Riga paid
342 Kārlis Šneps-Šnepe V 45 Riteņvasara pusmaratons 7 Riga paid
343 Valdis Vorons Jaunieši KS Sporta Klubs pusmaratons 7 Alūksne paid
344 Uldis Vorons Jaunieši KS Sporta Klubs pusmaratons 7 Alūksne paid
345 Andris Vorons V 45 KS Sporta Klubs pusmaratons 7 Alūksne paid
346 Artūrs Hansons Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 7 Riga unpaid
347 Katrīna Hansone Meitenes 9 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 7 Riga unpaid
348 Ričards Hansons V 12 Baltais pusaudzu-mtb 7 Riga unpaid
349 Ieva Silvija Tilko Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 7 Rīga paid
350 Paula Patrīcija Tilko Jaunietes Riteņvasara pusmaratons 7 Rīga paid
351 Mārcis Tilko Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 7 Rīga paid
352 Alvils Pētersons V 14 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
353 Ēriks Jānis Krafts-Raitgars V 12 Riteņvasara/MTB Nīca pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
354 Mārtiņš Leibuks Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Saulkrasti paid
355 Nauris Zviedris Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Riga paid
356 Kaspars Vaisūns V 45 DTG-Mysport pusmaratons 7 Riga unpaid
357 Kārlis Ancāns Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Rīga paid
358 Sergejs Apsītis V 45 pusmaratons 7 Saulkrasti paid
359 Valts Freibergs Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 7 Talsi unpaid
360 Emīls Freibergs Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Talsi unpaid
361 Evelīna Freiberga S JOHNNY BLOOM’S johnny bloom's 7 Talsi unpaid
362 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Talsi unpaid
363 Līga Actiņa Sievietes 35 LiVelo / Zelta Zeme maratons 7 Līvāni paid
364 -Aldis -Simsons Vīri 50 maratons 7 Jāņmuiža paid
365 Adrians Lintiņš V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
366 Henrijs Ganzburgs V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
367 Patrīcija Priede S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
368 Artjoms Soročins V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
369 Martins Rainers Čeksters V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
370 Amēlija Tīna Zariņa S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
371 Raimonds Pilenieks V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
372 Loreta Vaisūna S 14 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
373 Olivers Vaisūns V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
374 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
375 Alvis Matīss Zariņš V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
376 Oskars Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
377 Kristers Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
378 Rinalds Skopāns Pusmaratona kungi VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Gulbene unpaid
379 Janis Bošs Vīri 30 BikeBay maratons 7 Rīga paid
380 Mārtiņš Kleinhofs Vīri 30 BASSO maratons 7 Rīga unpaid
381 Kaspars Holšteins Vīri 40 BASSO maratons 7 Rīga unpaid
382 Andis Miončinskis Vīri 40 BASSO maratons 7 Rīga unpaid
383 Raivo Sarkanābols Vīri 30 BASSO maratons 7 Rīga unpaid
384 Salvis Sarkanābols Vīri 30 BASSO maratons 7 Rīga unpaid
385 Gatis Poltiņņikovs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 ALŪKSNE unpaid
386 Mārtiņš Jansons Pusmaratona kungi HRX / Velo klubs Sigulda pusmaratons 7 Sigulda paid
387 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 7 Tukums unpaid
388 Raimonds Straume V 45 pusmaratons 7 Alūksne paid
389 Uldis Reitmanis V 45 28Stone pusmaratons 7 Riga paid
390 Ādolfs Žunna Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 7 Valmiera unpaid
391 Aigars Straubergs Pusmaratona kungi Baltais pusmaratons 7 Mārupe unpaid
392 Roberts Straubergs V 12 Baltais pusaudzu-mtb 7 Mārupe unpaid
393 Kristers Àbelîte V 12 pusaudzu-mtb 7 Ķekava unpaid
394 Māris Zudāns Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 7 Ikšķile paid
395 Armands Freidenfelds Vīri 50 - maratons 7 Skrunda paid
396 Artūrs Nummurs Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Garkalne unpaid
397 Gaitis Nummurs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Garkalne paid
398 Jānis Rutkups Kļūda maratona tipā
LiVelo/ZeltaZeme nav-distance 7 Talsu novads unpaid
399 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 7 Ikšķile paid
400 Renārs Zadvinskis Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 7 Ikšķile paid
401 Alberts Smilktens Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 7 Ikšķile paid
402 Gatis Anerauds Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Ape unpaid
403 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes U23 ZZK pusmaratons 7 Rīga unpaid
404 Krišjānis Cers Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Saulkrasti paid
405 Krišs Andrejevs Pusmaratona kungi Veloshops pusmaratons 7 rīga paid
406 Jānis Priedoliņš Jaunieši MSĢ pusmaratons 7 Murjāņi paid
407 Dominiks Timšans Juniori MSĢ pusmaratons 7 Murjāņi paid
408 Dāvis Gludavs Jaunieši MSĢ pusmaratons 7 Murjāņi paid
409 Renāts Štāls Juniori MSĢ pusmaratons 7 Murjāņi paid
410 Kārlis Klismets Juniori MSĢ pusmaratons 7 Murjāņi paid
411 Mārtiņš Purbērziņš V 14 MSĢ pusaudzu-mtb 7 Murjāņi paid
412 Kārlis Jānis Dāboliņš Jaunieši MSĢ pusmaratons 7 Murjāņi paid
413 Jānis Stucers V 14 MSĢ pusaudzu-mtb 7 Murjāņi paid
414 Markuss Lagzdiņš Jaunieši MSĢ pusmaratons 7 Murjāņi paid
415 Armands Petkus V 14 MSĢ pusaudzu-mtb 7 Murjāņi paid
416 Sandis Kalniņš Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Sigulda unpaid
417 Dāvis Kalniņš V 14 pusaudzu-mtb 7 Sigulda unpaid
418 Dzintars Osītis Vīri 50 maratons 7 Priekuļi unpaid
419 Lība Teiviša Meitenes/Zēni 5 Virsotne/MARMOT bernu-velobrauciens 7 Rīga unpaid
420 Tīna Teiviša Meitenes 9 Virsotne/MARMOT bernu-velobrauciens 7 Rīga unpaid
421 Jānis Teivišs Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 7 Rīga unpaid
422 Kaspars Gervis Pusmaratona kungi HRX pusmaratons 7 Ogre paid
423 Uldis Rubenis Pusmaratona kungi HRX pusmaratons 7 Ogre paid
424 Aivars Dārznieks Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 7 Lizums paid
425 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi #normālakomanda pusmaratons 7 Ērgļi paid
426 Mārcis Rokjānis Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 7 Valodzes, Stopiņu pagasts paid
427 Ainārs Apsītis V 45 pusmaratons 7 Rīga unpaid
428 Jānis Beļevičs Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 7 Rīga paid
429 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 7 Rīga paid
430 Matīss Zērvēns Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 7 Rīga paid
431 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 7 Rīga paid
432 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 7 Rīga paid
433 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 7 Rīga paid
434 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas Rk Liepāja pusmaratons 7 Liepāja paid
435 Aigars Matisovs Pusmaratona kungi elpo pusmaratons 7 rīga paid
436 Olivers Jēkabs Skrapcis Jaunieši MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 7 Smiltene paid
437 Janis Rukke Vīri 30 maratons 7 Talsi paid
438 Jānis Bautris V 45 Black Label pusmaratons 7 Rīga paid
439 Emīls Lācis Zēni 9 bernu-velobrauciens 7 Jūrmala unpaid
440 Ivars Romancevics Pusmaratona kungi Selonia pusmaratons 7 Viesīte unpaid
441 Armands Eglītis Juniori KS Sporta Klubs pusmaratons 7 Stopiņu novads paid
442 Marks Sergijevičs V 14 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Jelgava paid
443 Artjoms Sergijevičs Jaunieši VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Jelgava paid
444 Vladimirs Sergijevičs V 45 VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Jelgava paid
445 Māris Priede V 45 pusmaratons 7 Ķekava paid
446 Aleksandrs Gavrilovs Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 7 Rīga unpaid
447 Zintis Gaspažiņš Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 7 Rīga unpaid
448 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 7 Ilzene unpaid
449 Everts Buliņš V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
450 Aivars Buliņš V JOHNNY BLOOM’S Riteņvasara johnny bloom's 7 Rīga paid
451 Rūdolfs Jansons Zēni 9 VELO EXPRESS SCOTT bernu-velobrauciens 7 Ikšķile paid
452 Katrīna Jansone S 12 VELO EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Ikšķile paid
453 Ričards Austers Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 7 Ventspils nov. unpaid
454 Māris Briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
455 Kaspars Artamonovs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
456 Artis Ludboržs Vīri 30 ReVelo maratons 7 Ogre paid
457 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi Velo Saldus pusmaratons 7 Saldus unpaid
458 Mareks Pučinskis V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 7 Mārupe paid
459 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 7 Bauska paid
460 Samanta Luberte Meitenes 9 KRS/NKUP Smiltene bernu-velobrauciens 7 Smiltene paid
461 Gatis Luberts Pusmaratona kungi KRS/NKUP Smiltene pusmaratons 7 Smiltene paid
462 Uldis Volgemuts V 45 pusmaratons 7 Grobiņa paid
463 Aivars Skridulis Vīri 30 Veloprofs.lv maratons 7 Rīga paid
464 Fjodors Spicins V 14 pusaudzu-mtb 7 Drabesu pagasts paid
465 RONALDS LAPINSKIS Pusmaratona kungi pusmaratons 7 RIGA paid
466 Atis Paksis Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 7 Rīga paid
467 Karolaina Druka-Jaunzeme Meitenes 7 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 7 Rīga unpaid
468 Everts Biters V 14 pusaudzu-mtb 7 Tukums paid
469 Rihards Rieka Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 7 Valka paid
470 Uldis Platnieks Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 7 Valka paid
471 Oskars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 7 Valka paid
472 Agris Podiņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari-1 pusmaratons 7 Valka paid
473 Kārlis Ārvalds Mūsiņš Juniori MTB Nīca pusmaratons 7 Nīca unpaid
474 Gustavs Dosbergs V 14 D4 pusaudzu-mtb 7 Salaspils paid
475 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 7 Salaspils paid
476 Alens Ermanis-Marčenko V 12 Baltais pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
477 Artūrs Gabaliņš Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 7 Liepāja paid
478 Jānis Bibis Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 7 Grobiņa paid
479 Krists Buncis V 14 pusaudzu-mtb 7 VENTSPILS paid
480 Henrihs Damroze Vīri 40 maratons 7 RĪGA paid
481 Ivars Drulle Vīri 40 maratons 7 druviena unpaid
482 Kaspars Garda Vīri 40 Veloprofs maratons 7 Riga paid
483 Sergejs Kačanovs Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 7 Liepāja paid
484 Mārtiņš Riņķis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Sigulda paid
485 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Priedaine unpaid
486 Alvis Bringulis Juniori VELO EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Rīga paid
487 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Flatland Warriors maratons 7 Jaunbērze paid
488 Rūdis Dāvis Zariņš Zēni 7 Ķekavas NSS bernu-velobrauciens 7 Ķekava unpaid
489 Matīss Kauls Pusmaratona kungi Vecpiebalga pusmaratons 7 Vecpiebalga paid
490 Andris Mašnjuks Pusmaratona kungi Ironwill Stell pusmaratons 7 Ogre paid
491 Salvis Skaistais V JOHNNY BLOOM’S Riteņvasara johnny bloom's 7 Rīga paid
492 Kārlis Klismets Juniori MSĢ/RRS pusmaratons 7 Rīga paid
493 Laura Klismete S 14 Baltais pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
494 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 7 Talsi unpaid
495 Eduards Rieksts Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Liepāja paid
496 Māris Klismets V 45 "VELLAPĒDA" pusmaratons 7 Rīga paid
497 Martins Skinkis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 7 Rīga unpaid
498 Jānis Gaiķis V 45 Velo Express pusmaratons 7 Lielvarde unpaid