7. posms - Ape - rezultāti pa distancēm (labots: 26.09.2019. 22:14:53)

1. posma (VENTSPILS) rezultāti

2. posma (ALŪKSNE) rezultāti

3. posma (PĻAVIŅAS) rezultāti

4. posma (TALSI) rezultāti

5. posma (SMILTENE) rezultāti

6. posma (CĒSIS) rezultāti

  • 100km tiešsaistes rezultāti
  • sprinta rezultāti

    # 100km-100000m
    # Maratons-57000m
    # Pusmaratons-39000m

    100km - 100000m

    pos. (v)  grupāDalībnieks (Nr)            Gads  Laiks   -t dist  kmh PunktiD  Pārstāv                        
     1   (1)  XV   Oskars Muižnieks (4002)    1989  4:06:35          24,3 1500    DTG-MySport                              
     2   (2)  XV   Māris Bogdanovičs (4347)   1991  4:12:06 +0:05:31 23,8 1495    ZZK                                      
     3   (3)  XV   Kārlis Baltacis (4003)     1992  4:26:33 +0:19:58 22,5 1492    Patria Bottecchia                        
     4   (4)  XV   Atis Paksis (4008)         1981  4:29:53 +0:23:18 22,2 1489    FILTER- SCOTT                            
     5   (5)  XV   Jānis Kaupe (4329)         1983  4:29:56 +0:23:21 22,2 1487    ebike Machine                            
     6   (6)  XV   Reinis Nartišs (4115)      1982  4:30:01 +0:23:26 22,2 1485    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     7   (7)  XV   Paulius Natalevičius (4026)      4:30:01 +0:23:26 22,2 1484    Colibri Cycling Team                     
     8   (8)  XV   Artūras Remeika (4325)           4:30:02 +0:23:27 22,2 1483    BIKEXPERT Cycling Team                   
     9   (9)  XV   Konstantīns Smotrovs (4113)1985  4:30:02 +0:23:27 22,2 1482    Ebike Machine                            
     10  (10) XV   Reinis Avens (4009)        1978  4:30:03 +0:23:28 22,2 1481    EBIKE-MACHINE                            
     11  (11) XV   Aivars Dārznieks (4114)    1986  4:30:31 +0:23:56 22,1 1480    Lizums - Avoti SWF                       
     12  (12) XV   Kristers Kovgers (4019)    1992  4:30:49 +0:24:14 22,1 1479    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     13  (13) XV   Uldis Ālītis (4004)        1983  4:31:09 +0:24:34 22,1 1478    DTG-MySport                              
     14  (14) XV   Aigars Paegle (4328)       1981  4:33:15 +0:26:40 21,9 1477    HC Bike Tours                            
     15  (15) XV   Raivis Jansons (4018)      1987  4:33:44 +0:27:09 21,9 1476    VW Komerctransports-Veloprofs.lv
                                                                                                                           
     16  (16) XV   Edgars Krumiņš (4140)      1986  4:35:08 +0:28:33 21,8 1475    Patria Bottecchia                        
     17  (17) XV   Toms Dinsbergs (4005)      1988  4:35:12 +0:28:37 21,8 1474    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     18  (18) XV   Oskars Ārgalis (4355)      1986  4:38:16 +0:31:41 21,5 1473    Velohooligans                            
     19  (19) XV   Roberts Draugs (4007)      1976  4:39:23 +0:32:48 21,4 1472    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     20  (20) XV   Guntis Šeflers (4022)      1982  4:39:28 +0:32:53 21,4 1471    FREMAX                                   
     21  (21) XV   Kaspars Skinčs (4051)      1986  4:39:37 +0:33:02 21,4 1470    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     22  (22) XV   Agris Podiņš (4354)        1988  4:40:59 +0:34:24 21,3 1469    Velohooligans                            
     23  (23) XV   Jānis Kolego (4021)        1988  4:42:30 +0:35:55 21,2 1468    Zaļā Josta                               
     24  (24) XV   Edmunds Dārznieks (4025)   1993  4:43:03 +0:36:28 21,1 1467    Lizums - Avoti SWF                       
     25  (25) XV   Askolds Gludavs (4011)     1980  4:43:23 +0:36:48 21,1 1466    RK Liepāja                               
     26  (26) XV   Andris Balodis (4035)      1972  4:43:55 +0:37:20 21,1 1465    Virsotne/MARMOT                          
     27  (27) XV   Ingus Ozolants (4024)      1976  4:43:56 +0:37:21 21,1 1464                                             
     28  (28) XV   Janis Vanags (4157)        1979  4:43:56 +0:37:21 21,1 1463    Valmieras Velo Vienība                   
     29  (29) XV   Gatis Anerauds (4159)            4:44:24 +0:37:49 21,0 1462                                             
     30  (30) XV   Jānis Teivišs (4029)       1982  4:44:44 +0:38:09 21,0 1461    Virsotne/MARMOT                          
     31  (31) XV   Aivars Skridulis (4167)    1989  4:45:06 +0:38:31 21,0 1460    VW Komerctransports-Veloprofs.lv
                                                                                                                           
     32  (32) XV   Andris Habermanis (4169)   1986  4:46:59 +0:40:24 20,9 1459    Ziedlejas.lv                             
     33  (33) XV   Ģirts Jakuška (4344)       1979  4:48:15 +0:41:40 20,8 1458    Baldones velokomanda                     
     34  (34) XV   Kristaps Egle (4015)       1977  4:48:26 +0:41:51 20,8 1457    4sekundes | Vudlande                     
     35  (35) XV   Laurynas Grigas (4069)           4:48:26 +0:41:51 20,8 1456    Jokers-Santa Monica Networks             
     36  (36) XV   Aigars Kalnups (4327)            4:48:35 +0:42:00 20,7 1455    4sekundes | Vudlande                     
     37  (37) XV   Janis Vanags (4158)        1979  4:48:35 +0:42:00 20,7 1454    ISOSTAR                                  
     38  (38) XV   Haralds Ūdris (4143)       1992  4:49:41 +0:43:06 20,7 1453    Krimuldas velo                           
     39  (39) XV   Rolands Putniņš (4012)     1988  4:49:47 +0:43:12 20,7 1452    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     40  (40) XV   Andris Rozītis (4086)      1978  4:50:54 +0:44:19 20,6 1451    ZZK                                      
     41  (1)  XV50 Jānis Vimba (4093)         1969  4:53:30 +0:46:55 20,4 1450    Valmieras Velo vienība                   
     42  (41) XV   Krists Močs (4110)         1993  4:54:33 +0:47:58 20,3 1449    Velo Saldus                              
     43  (42) XV   Normunds Griestiņš (4052)  1983  4:54:48 +0:48:13 20,3 1448    Velo Cool                                
     44  (43) XV   Roberts Viļums (4023)      1980  4:55:01 +0:48:26 20,3 1447    DTG-MySport                              
     45  (2)  XV50 Rego Strazdiņš (4032)      1966  4:55:23 +0:48:48 20,3 1446    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     46  (44) XV   Kārlis Smilktens (4082)    1972  4:55:32 +0:48:57 20,3 1445    KS Sporta klubs                          
     47  (45) XV   Lauris Celitāns (4166)     1981  4:56:00 +0:49:25 20,2 1444    Garām ejot/Nanotev.lv                    
     48  (3)  XV50 Aimar Pedari (4313)              4:57:15 +0:50:40 20,1 1443    RR Siplased                              
     49  (46) XV   Andris Jurka (4139)        1982  4:58:05 +0:51:30 20,1 1442    FILTER- SCOTT                            
     50  (47) XV   Sandis Sokolovs (4223)     1976  4:58:17 +0:51:42 20,1 1441    Rīgas Satiksme                           
     51  (48) XV   Algimantas Janusauskas (4310)
                                                    4:58:25 +0:51:50 20,1 1440    Jokers - Santa Monica Networks           
     52  (49) XV   Juris Skrebels (4336)      1980  4:58:36 +0:52:01 20,0 1439    Dobeles dzirnavnieks/FeelFree            
     53  (50) XV   Juris Āboliņš (4145)       1983  4:58:36 +0:52:01 20,0 1438    mammadaba                                
     54  (51) XV   Pauls Rubenis (4351)       2001  4:59:22 +0:52:47 20,0 1437    VW Komerctransports-Veloprofs.lv
                                                                                                                           
     55  (52) XV   Kaspars Garda (4039)       1981  4:59:32 +0:52:57 20,0 1436    garda.lv                                 
     56  (53) XV   Toms Hartmanis (4036)      1990  4:59:38 +0:53:03 20,0 1435    VELO SALDUS                              
     57  (54) XV   Kaspars Holšteins (4034)   1978  4:59:39 +0:53:04 20,0 1434    MR Ripo                                  
     58  (55) XV   Aivars Galigins (4049)     1982  5:01:27 +0:54:52 19,9 1433    Bauskas sporta centrs 'Mēmele'           
     59  (56) XV   Ilgvars Šmits (4096)       1986  5:01:27 +0:54:52 19,9 1432    Pēdu nav                                 
     60  (57) XV   Kristaps Vaģelis (4164)    1990  5:01:29 +0:54:54 19,9 1431    Pulsaar                                  
     61  (58) XV   Edijs Strēlis (4112)       1998  5:02:08 +0:55:33 19,8 1430    ELKOR                                    
     62  (59) XV   Nils Kazaks (4081)         1970  5:02:12 +0:55:37 19,8 1429    Baldones velokomanda                     
     63  (60) XV   Andris Ūdris (4097)        1985  5:02:15 +0:55:40 19,8 1428    RR Ragana                                
     64  (61) XV   Edgars Kalniņš (4016)      1975  5:02:30 +0:55:55 19,8 1427    VW Komerctransports - Veloprofs.lv
                                                                                                                           
     65  (62) XV   Madis Sildvee (4077)             5:02:45 +0:56:10 19,8 1426    RR Siplased                              
     66  (63) XV   Andis Mioncinskis (4037)   1978  5:02:52 +0:56:17 19,8 1425    MR Ripo                                  
     67  (64) XV   Raimonds Veinbergs (4168)  1977  5:03:03 +0:56:28 19,7 1424    Virsotne-MARMAOT                         
     68  (65) XV   Salvis Sarkanābols (4047)  1983  5:06:00 +0:59:25 19,6 1423    MR Ripo                                  
     69  (66) XV   Jānis Vējons (4087)        1983  5:06:14 +0:59:39 19,5 1422    ELKOR                                    
     70  (67) XV   Zigmunds Nurža (4041)      1975  5:06:14 +0:59:39 19,5 1421    ĀdažiVelo                                
     71  (4)  XV50 Vilnis Klinovičs (4119)          5:06:42 +1:00:07 19,5 1420    KS Sporta klubs                          
     72  (68) XV   Ādolfs Žunna (4014)        1993  5:07:36 +1:01:01 19,5 1419    Valmieras velo vienība                   
     73  (69) XV   Uldis Platnieks (4155)     1979  5:08:37 +1:02:02 19,4 1418    Velohooligans                            
     74  (70) XV   Reinis Juršēvičs (4030)    1997  5:08:48 +1:02:13 19,4 1417    SK Priekuļi                              
     75  (71) XV   Guntis Dukaļskis (4144)    1978  5:08:54 +1:02:19 19,4 1416    KS sporta klubs                          
     76  (72) XV   Sandris Šika (4099)        1975  5:09:09 +1:02:34 19,4 1415    PAC                                      
     77  (73) XV   Roberts Birkants (4033)    1996  5:09:10 +1:02:35 19,4 1414    NN Sporta klubs                          
     78  (74) XV   Jānis Hartmanis (4043)     1971  5:10:20 +1:03:45 19,3 1413    VELO SALDUS                              
     79  (75) XV   Kristaps Kanašnieks (4331)       5:10:34 +1:03:59 19,3 1412    SezaTeam                                 
     80  (76) XV   Kristaps Zaļupe (4211)     1976  5:10:34 +1:03:59 19,3 1411    SezaTeam                                 
     81  (77) XV   Reinis Rozenbergs (4074)   1991  5:11:56 +1:05:21 19,2 1410    SK Priekuļi                              
     82  (5)  XV50 Aigars Krasts (4038)       1966  5:12:13 +1:05:38 19,2 1409    NN Sporta Klubs                          
     83  (78) XV   Julius Barniskis (4055)          5:12:36 +1:06:01 19,1 1408    Jokers - Santa Monica Networks           
     84  (79) XV   Jānis Vaitkevics (4053)    1987  5:13:21 +1:06:46 19,1 1407    Veloslaisti                              
     85  (6)  XV50 Vladimir Beljajev (4308)         5:13:33 +1:06:58 19,1 1406    Tartu SK Velo                            
     86  (80) XV   Ivars Drulle (4141)        1975  5:13:47 +1:07:12 19,1 1405                                             
     87  (81) XV   Jānis Mičulis (4046)       1978  5:13:57 +1:07:22 19,1 1404    Bauskas sporta centrs Mēmele             
     88  (82) XV   Jānis Bošs (4146)          1989  5:14:46 +1:08:11 19,0 1403    Tregers MTB                              
     89  (83) XV   Artis Veidemanis (4106)    1986  5:14:47 +1:08:12 19,0 1402    Tregers MTB                              
     90  (84) XV   Mindaugas Ziukas (4111)    1979  5:15:31 +1:08:56 19,0 1401    Jokers - Santa Monica Networks           
     91  (85) XV   Lauris Ermansons (4044)    1978  5:15:38 +1:09:03 19,0 1400    KS Sporta klubs                          
     92  (86) XV   Artis Buliņš (4171)        1971  5:15:58 +1:09:23 18,9 1399    Pēdu nav                                 
     93  (87) XV   Egils Lejaskrauklis (4130) 1975  5:16:04 +1:09:29 18,9 1398                                             
     94  (88) XV   Māris Šlapins (4042)       1975  5:16:05 +1:09:30 18,9 1397                                             
     95  (89) XV   Dainis Homko (4282)        1984  5:16:07 +1:09:32 18,9 1396    Dako Ziemeļvidzeme                       
     96  (90) XV   Ivars Lazdiņš (4117)       1986  5:17:30 +1:10:55 18,8 1395    4sekundes | Vudlande                     
     97  (91) XV   Sergejs Kuncevičs (4356)   1987  5:17:30 +1:10:55 18,8 1394    Velohooligans                            
     98  (92) XV   Armands Priede (4020)      1994  5:17:32 +1:10:57 18,8 1393    DTG-MySport                              
     99  (7)  XV50 Andis Ansulis (4048)       1969  5:17:39 +1:11:04 18,8 1392    RK Liepāja                               
     100 (1)  XS   Vija Frīda (4183)          1989  5:18:41 +1:12:06 18,8 1391    TK Sniegpulkstenīte                      
     101 (93) XV   Artūrs Bautris (4221)      1990  5:19:09 +1:12:34 18,7 1390    Graanul Pellets                          
     102 (94) XV   Valdis Eglītis (4062)      1984  5:20:01 +1:13:26 18,7 1389    Veloslaisti                              
     103 (95) XV   Jānis Dansons (4173)       1978  5:20:29 +1:13:54 18,7 1388    BT 1 MTB TEAM                            
     104 (96) XV   Raitis Zālītis (4340)      1977  5:20:55 +1:14:20 18,6 1387    Saulkrasti                               
     105 (8)  XV50 Jānis Rutkups (4177)       1963  5:21:09 +1:14:34 18,6 1386    LiVelo/ZeltaZeme                         
     106 (97) XV   Matīss Zērvēns (4353)      1992  5:21:22 +1:14:47 18,6 1385    Engures sportam                          
     107 (98) XV   Martins Paupers (4314)     1987  5:21:29 +1:14:54 18,6 1384    SK Priekuļi                              
     108 (99) XV   Janar Janno (4031)               5:23:38 +1:17:03 18,5 1383    RR Siplased                              
     109 (100)XV   Bernhards Zaumanis (4330)        5:23:50 +1:17:15 18,5 1382                                             
     110 (9)  XV50 Gundars Lazdāns (4065)     1968  5:24:56 +1:18:21 18,4 1381    RK Liepāja                               
     111 (101)XV   Uldis Veinbergs (4121)     1983  5:25:32 +1:18:57 18,4 1380    Valmieras velo vienība                   
     112 (102)XV   Paulis Snipke (4058)       1979  5:25:34 +1:18:59 18,4 1379                                             
     113 (2)  XS   Zane Ķelpe (4196)          1993  5:25:35 +1:19:00 18,4 1378    MTB Garkalne                             
     114 (103)XV   Māris Klismets (4180)      1976  5:25:49 +1:19:14 18,4 1377    VELLAPĒDA                                
     115 (104)XV   Māris Koraļkevičs (4188)   1990  5:26:44 +1:20:09 18,3 1376                                             
     116 (105)XV   Mārtiņš Bruņenieks (4064)  1983  5:26:54 +1:20:19 18,3 1375    Velapēda                                 
     117 (106)XV   Artis Ludboržs (4128)      1983  5:27:06 +1:20:31 18,3 1374    ReVelo                                   
     118 (107)XV   Aigars Krauklis (4231)     1987  5:27:49 +1:21:14 18,3 1373    Grohe Team Latvia                        
     119 (108)XV   Jānis Auziņš (4176)        1990  5:28:18 +1:21:43 18,2 1372                                             
     120 (109)XV   Oskars Švāgers (4343)      1984  5:28:45 +1:22:10 18,2 1371    VELO IECAVA                              
     121 (10) XV50 Armands Berķis (4118)      1966  5:28:49 +1:22:14 18,2 1370    mammadaba                                
     122 (11) XV50 Juris Stanka (4190)        1966  5:28:56 +1:22:21 18,2 1369    Rīgas Satiksme                           
     123 (110)XV   Ilgvars Kalniņš (4175)     1972  5:29:09 +1:22:34 18,2 1368                                             
     124 (111)XV   Oskars Locis (4203)        1989  5:29:16 +1:22:41 18,2 1367    Elkor 1                                  
     125 (112)XV   Aigars Šics (4154)               5:31:13 +1:24:38 18,1 1366    Krimuldas velo                           
     126 (113)XV   Andris Štrāls (4182)       1987  5:31:21 +1:24:46 18,1 1365    GreenDragonsMTB                          
     127 (114)XV   Ivars Štrāls (4243)        1986  5:31:21 +1:24:46 18,1 1364    GreenDragonsMTB                          
     128 (12) XV50 Ivars Zvirbulis (4151)     1964  5:32:12 +1:25:37 18,0 1363    Pēdu nav                                 
     129 (115)XV   Ansis Peslaks (4098)       1986  5:32:19 +1:25:44 18,0 1362    KS Sporta klubs                          
     130 (116)XV   Marcis Midegs (4324)       1974  5:32:37 +1:26:02 18,0 1361    Virsotne/MARMOT                          
     131 (117)XV   Martin Meltsov (4129)      1980  5:32:43 +1:26:08 18,0 1360    Haanja Rattaklubi                        
     132 (118)XV   Kārlis Krēgers (4191)      1984  5:32:55 +1:26:20 18,0 1359    VELO SALDUS                              
     133 (119)XV   Dāvis Voiceščuks (4134)          5:32:57 +1:26:22 18,0 1358    VIPSPORT Velopaļi                        
     134 (120)XV   Ernests Bjalkovskis (4184) 1989  5:34:11 +1:27:36 17,9 1357    Graanul Pellets                          
     135 (121)XV   Raitis Bēmers (4063)       1980  5:34:11 +1:27:36 17,9 1356    Baldones velokomanda                     
     136 (122)XV   Artemijs Rudens (4147)     1985  5:34:32 +1:27:57 17,9 1355    ReVelo                                   
     137 (3)  XS   Elīna Ķiršakmene (4335)    1997  5:34:34 +1:27:59 17,9 1354    VW komertstransports-Veloprofs           
     138 (123)XV   Jānis Sproģis (4350)       1981  5:34:36 +1:28:01 17,9 1353    Katlakalns                               
     139 (124)XV   Uldis Selga (4056)         1990  5:37:43 +1:31:08 17,7 1352    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     140 (125)XV   Edijs Šaicāns (4189)       1986  5:38:17 +1:31:42 17,7 1351    YUASA                                    
     141 (126)XV   Jānis Muižulis (4258)      1984  5:38:49 +1:32:14 17,7 1350    VW TEAM                                  
     142 (127)XV   Andris Bāliņš (4348)       1978  5:39:05 +1:32:30 17,6 1349    Rīga                                     
     143 (128)XV   Andrejs Šakurovs (4334)          5:39:31 +1:32:56 17,6 1348    Sniegpulkstienite                        
     144 (129)XV   Andris Ribulis (4193)      1970  5:40:31 +1:33:56 17,6 1347    Bosch                                    
     145 (130)XV   Gatis Poltiņņikovs (4250)  1985  5:40:37 +1:34:02 17,6 1346    AUTOEKSPERTS-THULE                       
     146 (131)XV   Andris Sniķeris (4254)     1984  5:40:37 +1:34:02 17,6 1345    AUTOEKSPERTS-THULE                       
     147 (132)XV   Oļegs Frīds (4178)         1981  5:40:57 +1:34:22 17,5 1344    TK Sniegpulkstenīte                      
     148 (133)XV   Raivo Sarkanābols (4054)   1982  5:41:36 +1:35:01 17,5 1343    MR Ripo                                  
     149 (134)XV   Sentis Kārkliņš (4170)     1979  5:41:48 +1:35:13 17,5 1342    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     150 (135)XV   Artūrs Sprudzāns (4268)    1985  5:41:49 +1:35:14 17,5 1341    MY Sports                                
     151 (136)XV   Sandis Ķemers (4349)       1985  5:41:49 +1:35:14 17,5 1340    DTG-MySport                              
     152 (13) XV50 Viesturs Birkants (4059)   1962  5:43:09 +1:36:34 17,4 1339    NN Sporta klubs                          
     153 (137)XV   Janis Rukke (4187)               5:43:40 +1:37:05 17,4 1338    Krauzers MTB                             
     154 (138)XV   Raivis Levans (4279)       1986  5:44:52 +1:38:17 17,3 1337    Motoklubs Ape                            
     155 (139)XV   Raitis Buzijans (4345)     1987  5:44:59 +1:38:24 17,3 1336    Balvi                                    
     156 (14) XV50 Ivars Logins (4136)        1966  5:45:05 +1:38:30 17,3 1335    VeloRīts Gulbene                         
     157 (140)XV   Valdis Gabrāns (4107)      1983  5:45:27 +1:38:52 17,3 1334                                             
     158 (141)XV   Aigars Lebedoks (4238)     1973  5:45:46 +1:39:11 17,3 1333                                             
     159 (15) XV50 Mait Malsroos (4339)             5:45:47 +1:39:12 17,3 1332    Sportlove                                
     160 (142)XV   Kaspars Celms (4357)       1976  5:46:00 +1:39:25 17,3 1331    Celmi                                    
     161 (143)XV   Matīss Liepiņš (4225)      1987  5:46:02 +1:39:27 17,3 1330    ELKOR                                    
     162 (144)XV   Kermo Tsäro (4320)               5:47:13 +1:40:38 17,2 1329                                             
     163 (16) XV50 Agris Pētersons (4075)     1964  5:47:55 +1:41:20 17,2 1328    Bosch                                    
     164 (145)XV   Aleksejs Juvženko (4192)   1984  5:48:22 +1:41:47 17,2 1327    TK Sniegpulkstenīte                      
     165 (146)XV   Kristaps Sondors (4050)    1989  5:48:57 +1:42:22 17,1 1326                                             
     166 (147)XV   Ričards Krims (4288)       1979  5:49:43 +1:43:08 17,1 1325    elpo team                                
     167 (148)XV   Vilnis Meisītis (4120)     1979  5:50:00 +1:43:25 17,1 1324    mammadaba                                
     168 (149)XV   Mareks Ratnieks (4284)           5:50:02 +1:43:27 17,1 1323    mammadaba                                
     169 (4)  XS   Rūta Brakovska (4045)      1997  5:50:10 +1:43:35 17,1 1322                                             
     170 (17) XV50 Pēteris Beķers (4076)      1961  5:50:15 +1:43:40 17,1 1321    Jumprava-Dendrārijs                      
     171 (5)  XS   Anita Muižniece (4197)     1967  5:51:24 +1:44:49 17,0 1320    VeloRīts Gulbene                         
     172 (150)XV   Kristaps Krūmiņš (4222)    1983  5:53:17 +1:46:42 16,9 1319    RERE GRUPA                               
     173 (151)XV   Roberts Eberliņš (4271)    1985  5:53:54 +1:47:19 16,9 1318    VW Komerctransports-Veloprofs.lv
                                                                                                                           
     174 (152)XV   Uldis Ceske (4102)         1980  5:53:58 +1:47:23 16,9 1317    Belo Cycling Project                     
     175 (153)XV   Dzintars Sarmulis (4138)   1970  5:54:04 +1:47:29 16,9 1316    Apollo Kino/ O`Learys                    
     176 (154)XV   Mārtiņš Logins (4133)      1973  5:54:57 +1:48:22 16,9 1315    Latvian Loppet Team                      
     177 (155)XV   Kārlis Dzalbs (4156)             5:55:02 +1:48:27 16,8 1314                                             
     178 (156)XV   Juris Galibeckis (4142)    1975  5:55:29 +1:48:54 16,8 1313    SPARS                                    
     179 (157)XV   Nils Ziemelis (4255)       1997  5:56:01 +1:49:26 16,8 1312    VELO SALDUS                              
     180 (18) XV50 Agris Bokvalds (4236)      1967  5:57:30 +1:50:55 16,7 1311    Stopiņi velo                             
     181 (158)XV   Uģis Lielmanis (4194)      1983  5:58:00 +1:51:25 16,7 1310                                             
     182 (159)XV   Ivo Skribis (4273)         1979  5:58:01 +1:51:26 16,7 1309                                             
     183 (160)XV   Aldis Salaks (4127)        1974  5:58:02 +1:51:27 16,7 1308    --->                                     
     184 (161)XV   Gints Krastiņš (4161)            5:58:11 +1:51:36 16,7 1307                                             
     185 (162)XV   Jānis Ulmanis (4084)       1988  6:00:49 +1:54:14 16,6 1306                                             
     186 (163)XV   Māris Strādnieks (4185)    1979  6:02:05 +1:55:30 16,5 1305    VELLAPĒDA                                
     187 (19) XV50 Aigars Bukovskis (4202)    1969  6:02:10 +1:55:35 16,5 1304    Velotreniņi.lv/Sufferfest                
     188 (164)XV   Arturs Švūksts (4123)      1988  6:02:24 +1:55:49 16,5 1303                                             
     189 (165)XV   Edgars Riekstiņš (4199)    1980  6:02:40 +1:56:05 16,5 1302                                             
     190 (166)XV   Kaspars Artamonovs (4205)        6:03:13 +1:56:38 16,5 1301    elpo team                                
     191 (167)XV   Kaspars Vaisūns (4201)     1976  6:03:33 +1:56:58 16,5 1300    DTG-MySport                              
     192 (168)XV   Kaspars Beitans (4326)           6:05:03 +1:58:28 16,4 1299    dace B kaspars                           
     193 (169)XV   Raimonds Bruks (4270)            6:06:08 +1:59:33 16,3 1298    LiVelo / Zelta Zeme                      
     194 (170)XV   Ansis Tomsons (4212)             6:06:14 +1:59:39 16,3 1297    SEB banka                                
     195 (171)XV   Andris Karlsons (4246)     1975  6:06:19 +1:59:44 16,3 1296                                             
     196 (172)XV   Vladislavs Sokolovs (4241) 1984  6:06:44 +2:00:09 16,3 1295    TK Sniegpulkstenīte                      
     197 (173)XV   Jānis Bunkovskis (4292)          6:07:41 +2:01:06 16,3 1294    Ape                                      
     198 (174)XV   Česlavs Gaidis (4216)            6:08:01 +2:01:26 16,3 1293                                             
     199 (175)XV   Andris Brokāns (4198)      1970  6:09:09 +2:02:34 16,2 1292    Pēdu nav                                 
     200 (6)  XS   Krista Pūcīte (4283)             6:09:48 +2:03:13 16,2 1291    ROADEX                                   
     201 (20) XV50 Ilgonis Leisavnieks (4125)       6:09:49 +2:03:14 16,2 1290                                             
     202 (176)XV   Rūdolfs Peslaks (4323)     1990  6:12:24 +2:05:49 16,1 1289    KS Sporta klubs                          
     203 (177)XV   Uldis Liepiņš (4333)             6:13:25 +2:06:50 16,0 1288    Jumprava                                 
     204 (178)XV   Mārcis Radziņš (4080)      1975  6:13:37 +2:07:02 16,0 1287                                             
     205 (179)XV   Tõnu Eelma (4109)                6:13:46 +2:07:11 16,0 1286    Vigased Vändad                           
     206 (180)XV   Dainis Jostsons (4277)     1965  6:13:49 +2:07:14 16,0 1285    Pēdu nav                                 
     207 (7)  XS   Aiga Strazdiņa (4068)      1978  6:15:19 +2:08:44 15,9 1284    Virsotne/Marmot                          
     208 (21) XV50 Oleg Ignatev (4352)        1967  6:16:26 +2:09:51 15,9 1283                                             
     209 (181)XV   Kristaps Jaunozoliņš (4281)1990  6:16:41 +2:10:06 15,9 1282    S.K.A.N.S                                
     210 (182)XV   Edgars Rumbenieks (4232)   1987  6:17:21 +2:10:46 15,9 1281    VELO IECAVA                              
     211 (183)XV   Vladimir Stupnikovs (4267) 1978  6:18:16 +2:11:41 15,8 1280                                             
     212 (184)XV   Jānis Dābols-Freijs (4298)       6:18:58 +2:12:23 15,8 1279                                             
     213 (185)XV   Vladislavs Peticonoks (4095)
                                              1982  6:19:55 +2:13:20 15,7 1278    VELO+                                    
     214 (186)XV   Māris Zudāns (4346)        1970  6:20:52 +2:14:17 15,7 1277                                             
     215 (187)XV   Artis Kalējs (4342)              6:20:53 +2:14:18 15,7 1276    VELO IECAVA                              
     216 (188)XV   Uģis Strazdiņš (4071)      1970  6:21:26 +2:14:51 15,7 1275    Virsotne/Marmot                          
     217 (189)XV   Mārtiņš Logins (4132)      1973  6:21:52 +2:15:17 15,7 1274    AUTOEKSPERTS-THULE                       
     218 (190)XV   Artūrs Grīnbergs (4249)    1988  6:21:52 +2:15:17 15,7 1273    AUTOEKSPERTS-THULE                       
     219 (191)XV   Andis Jonāns (4263)        1989  6:21:52 +2:15:17 15,7 1272    AUTOEKSPERTS-THULE                       
     220 (22) XV50 Ainars Volts (4070)        1968  6:22:17 +2:15:42 15,6 1271                                             
     221 (192)XV   Ingus Krūmiņš (4079)       1978  6:22:52 +2:16:17 15,6 1270    A2                                       
     222 (23) XV50 Ivo Rohtla (4294)                6:24:47 +2:18:12 15,5 1269    SIGULDIETIS                              
     223 (193)XV   Andris Vorons (4090)       1971  6:25:01 +2:18:26 15,5 1268    KS Sporta klubs                          
     224 (194)XV   Jevgenijs Tarasovs (4278)  1983  6:25:10 +2:18:35 15,5 1267                                             
     225 (195)XV   Sandis Nete (4260)               6:25:13 +2:18:38 15,5 1266    Virsotne/MARMOT                          
     226 (196)XV   Atis Verdenhofs (4108)     1985  6:26:15 +2:19:40 15,5 1265    4finance                                 
     227 (197)XV   Mihails Janins (4209)      1979  6:28:35 +2:22:00 15,4 1264                                             
     228 (198)XV   Ago Kütt (4309)                  6:28:50 +2:22:15 15,4 1263                                             
     229 (199)XV   Andis Gailītis (4067)      1982  6:30:18 +2:23:43 15,3 1262    Bro Bro Team Latvia                      
     230 (24) XV50 Aldis Slaidiņš (4287)      1965  6:30:34 +2:23:59 15,3 1261    ĀdažiVelo                                
     231 (200)XV   Arvis Eņģelis (4247)       1982  6:30:34 +2:23:59 15,3 1260    ĀdažiVelo                                
     232 (201)XV   Egils Mežaks (4072)        1975  6:30:41 +2:24:06 15,3 1259    VeloRīts Gulbene                         
     233 (202)XV   Mārtiņš Lukjanovičs (4337)       6:31:26 +2:24:51 15,3 1258                                             
     234 (203)XV   Raivis Ranks (4237)        1990  6:31:32 +2:24:57 15,3 1257                                             
     235 (25) XV50 Tarmo Tiivoja (4338)             6:32:05 +2:25:30 15,3 1256    Rõuge Racing Team                        
     236 (26) XV50 Arvids Steinbergs (4105)   1961  6:34:47 +2:28:12 15,1 1255                                             
     237 (204)XV   Raivis Klieders (4131)     1972  6:35:40 +2:29:05 15,1 1254                                             
     238 (205)XV   Andrejs Slaikovskis (4274) 1980  6:35:48 +2:29:13 15,1 1253                                             
     239 (206)XV   Hans Teearu (4253)               6:36:07 +2:29:32 15,1 1252    Karupesa Team                            
     240 (27) XV50 Imants Šmits (4060)        1966  6:38:23 +2:31:48 15,0 1251    Rīgas Satiksme                           
     241 (28) XV50 Guntis Lavrinovičs (4286)  1985  6:38:33 +2:31:58 15,0 1250    Gunich                                   
     242 (207)XV   Imants Švarcs (4359)       1985  6:39:23 +2:32:48 15,0 1249    Gramzdas Velosports/ARTIS J.P.           
     243 (208)XV   Aigars Meiers (4103)       1978  6:42:10 +2:35:35 14,9 1248    REACTION                                 
     244 (209)XV   Artūrs Breidaks (4290)     1985  6:43:30 +2:36:55 14,8 1247    ĀdažiVelo                                
     245 (210)XV   Dairis Ruža (4214)         1991  6:44:31 +2:37:56 14,8 1246                                             
     246 (211)XV   Andžijs Račinskis (4259)         6:44:31 +2:37:56 14,8 1245                                             
     247 (212)XV   Artjoms Matvejevs (4208)   1993  6:44:31 +2:37:56 14,8 1244                                             
     248 (213)XV   Gatis Pakalniņš (4272)     1984  6:46:59 +2:40:24 14,7 1243    Ikšķile Velo                             
     249 (214)XV   Pēteris Kreilis (4291)           6:46:59 +2:40:24 14,7 1242    Tieto Latvia                             
     250 (215)XV   Pēteris Birkants (4073)    1989  6:49:10 +2:42:35 14,6 1241    NN Sporta klubs                          
     251 (216)XV   Rolands Rozenfelds (4297)        6:49:18 +2:42:43 14,6 1240                                             
     252 (217)XV   Valdis Bērziņš (4295)            6:49:18 +2:42:43 14,6 1239                                             
     253 (218)XV   Matīss Podkalns-Šikors (4181)
                                              1985  6:49:46 +2:43:11 14,6 1238    VW TEAM                                  
     254 (219)XV   Vitālijs Seržans (4206)    1992  6:50:53 +2:44:18 14,6 1237    MTB Garkalne                             
     255 (220)XV   Uģis Joksts (4401)         1975  6:50:58 +2:44:23 14,5 1236    ĀdažiVelo                                
     256 (221)XV   Jānis Zālītis (4296)             6:51:27 +2:44:52 14,5 1235    FK Priekuļi                              
     257 (222)XV   Kārlis Ducens (4215)       1985  6:52:09 +2:45:34 14,5 1234                                             
     258 (29) XV50 Aivars Saulīts (4341)      1955  6:53:28 +2:46:53 14,5 1233    Sanistal-Hansgrohe                       
     259 (223)XV   Jānis Plakanis (4150)      1986  6:54:50 +2:48:15 14,4 1232    elpo team                                
     260 (30) XV50 Tiit Tiivoja (4319)              6:56:47 +2:50:12 14,3 1231    Rõuge racing team                        
     261 (224)XV   Gvido Sabulis (4293)             6:57:56 +2:51:21 14,3 1230    Virsotne/MARMOT                          
     262 (225)XV   Imants Mūrnieks (4137)     1975  6:58:12 +2:51:37 14,3 1229    Skulte Rullē                             
     263 (226)XV   Paul Teearu (4251)               6:58:35 +2:52:00 14,3 1228    OÜ Valga Puu                             
     264 (227)XV   Tanel Uudeberg (4256)            6:58:35 +2:52:00 14,3 1227                                             
     265 (228)XV   Marvin Pirnipuu (4322)           6:58:35 +2:52:00 14,3 1226                                             
     266 (229)XV   Uldis Bindris (4262)       1980  6:59:19 +2:52:44 14,3 1225    AUTOEKSPERTS-THULE                       
     267 (230)XV   Reinis Lapiņš (4213)       1987  6:59:22 +2:52:47 14,3 1224    VELO IECAVA                              
     268 (231)XV   Konstantīns Mališevs (4303)      6:59:23 +2:52:48 14,3 1223    VELO IECAVA                              
     269 (232)XV   Uldis Taubenbergs (4217)   1987  7:00:31 +2:53:56 14,2 1222                                             
     270 (31) XV50 Artis Gedrovics (4233)     1963  7:02:25 +2:55:50 14,2 1221    Vellapēda                                
     271 (32) XV50 Elmārs Eleksis (4306)            7:05:57 +2:59:22 14,0 1220                                             
     272 (33) XV50 Harijs Pūris (4218)        1968  7:06:26 +2:59:51 14,0 1219    Rīgas Satiksme                           
     273 (233)XV   Kaspars Čipots (4204)      1976  7:10:05 +3:03:30 13,9 1218    Grohe Team Latvia                        
     274 (234)XV   Anrijs Meņģelsons (4299)         7:21:56 +3:15:21 13,5 1217                                             
     275 (235)XV   Deniss Belovs (4301)             7:21:58 +3:15:23 13,5 1216    MS PRIORITY                              
     276 (8)  XS   Laila Štrāla (4226)        1990  7:22:08 +3:15:33 13,5 1215    GreenDragonsMTB                          
     277 (236)XV   Ingus Štrāls (4200)        1990  7:22:08 +3:15:33 13,5 1214    GreenDragonsMTB                          
     278 (237)XV   Guntars Rudzīts (4261)     1980  7:22:35 +3:16:00 13,5 1213                                             
     279 (238)XV   Lauris Biezbārdis (4210)   1976  7:25:26 +3:18:51 13,4 1212    Rīgas Satiksme                           
     280 (239)XV   Ēriks Andersons (4257)     1970  7:30:18 +3:23:43 13,3 1211                                             
     281 (34) XV50 Ainārs Mazurs (4358)       1968  7:37:21 +3:30:46 13,1 1210    VALKA                                    
     282 (240)XV   Mārcis Tilko (4228)        1982  7:37:25 +3:30:50 13,1 1209    Riteņvasara                              
     283 (241)XV   Agris Druvaskalns (4316)         7:37:40 +3:31:05 13,1 1208    Velo Saldus                              
     284 (242)XV   Kristaps Kunrads (4152)          7:38:56 +3:32:21 13,0 1207                                             
     285 (35) XV50 Jānis Brakovskis (4220)    1967  7:42:55 +3:36:20 12,9 1206                                             
     286 (243)XV   Kaspars "Kaspi4" Brazovskis (4321)
                                                    7:42:55 +3:36:20 12,9 1205    Codes Malēji                             
     287 (244)XV   Roberts Sarkanis (4266)    1980  7:52:30 +3:45:55 12,6 1204    AUTOEKSPERTS-THULE                       
     288 (245)XV   Kristaps Šteinbergs (4235) 1983  7:52:30 +3:45:55 12,6 1203    Priekules veloklubs                      
     289 (246)XV   Edmunds Gaidis (4275)            8:05:05 +3:58:30 12,3 1202                                             
     290 (247)XV   Imants Rapa (4304)               8:25:57 +4:19:22 11,8 1201    IENĪSTU MTB                              
     291 (248)XV   Armands Ozoliņš (4224)     1983  8:39:18 +4:32:43 11,5 1200    AUTOEKSPERTS-THULE                       
     292 (249)XV   Mārtiņš Gulbis-Švans (4230)1975  8:46:27 +4:39:52 11,3 1199    Priekules veloklubs                      
     293 (36) XV50 Erik Raitviir (4305)             8:50:48 +4:44:13 11,3 1198    velo clubbers                            
    

    Maratons - 57000m

    pos. (v)  grupāDalībnieks (Nr)            Gads  Laiks   -t dist  kmh PunktiD  Pārstāv                        
     1   (1)  V 30 Lauris Purnins (389)       1986  2:11:43          25,9 1500    DTG-MySport                              
     2   (2)  V 30 Jānis Priževoits (19)      1985  2:11:43          25,9 1495    VW Komerctransports-Veloprofs.lv
                                                                                                                           
     3   (1)  V    Nauris Birkentāls (5)      1993  2:12:21 +0:00:38 25,8 1492    SUBARU AD REM Auto MTB                   
     4   (2)  V    Reinis Markss (10)         1990  2:13:57 +0:02:14 25,5 1489    VeloRīts Gulbene                         
     5   (3)  V    Dāvis Dzenis (35)          1994  2:14:00 +0:02:17 25,5 1487    NN Sporta klubs                          
     6   (3)  V 30 Edgars Brigmanis (11)      1982  2:14:05 +0:02:22 25,5 1485    DTG-MySport                              
     7   (4)  V    Aleksandrs Patrijuks (3)   1993  2:20:07 +0:08:24 24,4 1484    DTG-MySport                              
     8   (1)  V 40 Mārtiņš Puriņš (21)        1978  2:20:54 +0:09:11 24,2 1483    Patria Bottecchia                        
     9   (5)  V    Dzintars Ausmanis (36)     1990  2:20:54 +0:09:11 24,2 1482    Patria Bottecchia                        
     10  (1)  V U23Artūrs Krasts (39)         2000  2:24:04 +0:12:21 23,7 1481    NN Sporta klubs                          
     11  (2)  V 40 Agnis Apse (18)            1971  2:24:14 +0:12:31 23,7 1480    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     12  (4)  V 30 Kristaps Kancers (40)      1981  2:25:05 +0:13:22 23,5 1479    BELO Cycling Project                     
     13  (3)  V 40 Valdis Ukins (293)         1974  2:25:18 +0:13:35 23,5 1478    Synottip.lv                              
     14  (2)  V U23Mikus Herbsts (63)         1998  2:25:26 +0:13:43 23,5 1477    EMU Mālpils sporta klubs                 
     15  (3)  V U23Dāvis Perševics (85)       1997  2:25:49 +0:14:06 23,4 1476    NN Sporta klubs                          
     16  (6)  V    Raivis Sarkans (24)        1995  2:26:48 +0:15:05 23,2 1475    NN Sporta klubs                          
     17  (5)  V 30 Priit Tuisk (399)                2:27:00 +0:15:17 23,2 1474    Hawaii Express                           
     18  (4)  V 40 Rainer Pungar (212)        1978  2:28:32 +0:16:49 23,0 1473    CYCLON                                   
     19  (7)  V    Aleksandrs Gerojevs (239)  1989  2:30:16 +0:18:33 22,7 1472    Ebike Machine                            
     20  (5)  V 40 Renārs Šarakovs (165)      1975  2:30:16 +0:18:33 22,7 1471    Ebike Machine                            
     21  (4)  V U23Rihards Rieka (82)         1997  2:30:16 +0:18:33 22,7 1470    Velohooligans                            
     22  (6)  V 30 Romāns Ježovs (157)        1986  2:32:00 +0:20:17 22,5 1469    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     23  (7)  V 30 Jaan Alvela (433)          1986  2:32:26 +0:20:43 22,4 1468    Veloplus                                 
     24  (5)  V U23Andris Romanovskis (26)    1999  2:32:50 +0:21:07 22,3 1467    KS Sporta klubs                          
     25  (1)  V 50 Dzintars Osītis (211)      1968  2:33:30 +0:21:47 22,2 1466                                             
     26  (6)  V U23Valts Zaķis (167)          2000  2:35:23 +0:23:40 22,0 1465    VeloRīts Gulbene                         
     27  (6)  V 40 Raimonds Brokāns (32)      1973  2:35:32 +0:23:49 21,9 1464    NN Sporta klubs                          
     28  (7)  V 40 Normunds Šuksts (437)      1973  2:36:18 +0:24:35 21,8 1463    Veloprofs.lv                             
     29  (8)  V 30 Ervīns Smoļins (16)        1987  2:39:47 +0:28:04 21,4 1462    NN Sporta klubs                          
     30  (9)  V 30 Romet Niilus (402)               2:39:51 +0:28:08 21,3 1461    Hauka Veloklubi                          
     31  (8)  V 40 Ints Lērme (429)                 2:40:13 +0:28:30 21,3 1460    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     32  (9)  V 40 Helar Kriisa (424)               2:40:24 +0:28:41 21,3 1459    RR Siplased                              
     33  (1)  S    Madara Fūrmane (432)       1992  2:42:48 +0:31:05 21,0 1458    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     34  (10) V 30 Ivars Romancevičs (174)    1985  2:44:20 +0:32:37 20,8 1457    Selonia                                  
     35  (1)  S 35 Ingrīda Šmite (74)         1971  2:46:03 +0:34:20 20,5 1456    Baldones velokomanda                     
     36  (11) V 30 Ülari Alaväli (405)              2:49:10 +0:37:27 20,2 1455                                             
     37  (2)  S    Beate Kovgere (78)         1994  2:49:10 +0:37:27 20,2 1454    Veloprofs - VW Komerctransports          
     38  (2)  V 50 Sergejs Rodionovs (154)    1965  2:49:50 +0:38:07 20,1 1453    ĀdažiVelo                                
     39  (12) V 30 Tiit Lubi (412)                  2:49:53 +0:38:10 20,1 1452    Velomaniakid                             
     40  (3)  S    Anita Antone (148)         1992  2:51:00 +0:39:17 20   1451    Baldones velokomanda                     
     41  (3)  V 50 Meelis Danilas (414)             2:51:02 +0:39:19 19,9 1450    Fixus Otepää                             
     42  (13) V 30 Martin Tunder (407)              2:51:04 +0:39:21 19,9 1449                                             
     43  (4)  V 50 Arunas Zickus (430)        1965  2:51:48 +0:40:05 19,9 1448    Kitas Veikalas                           
     44  (10) V 40 Janek Kutsch (425)               2:52:41 +0:40:58 19,8 1447    Haanja Rattaklubi                        
     45  (11) V 40 Jānis Romanovskis (101)    1970  2:52:56 +0:41:13 19,7 1446    KS Sporta klubs                          
     46  (8)  V    Andrus Račkausks (428)     1989  2:52:57 +0:41:14 19,7 1445    dots.                                    
     47  (12) V 40 Andrejs Galaganovs (434)         2:53:34 +0:41:51 19,7 1444                                             
     48  (5)  V 50 Agris Kalējs (73)          1962  2:54:26 +0:42:43 19,6 1443    Valmieras velo vienība                   
     49  (13) V 40 Intars Gagainis (92)       1976  2:54:50 +0:43:07 19,5 1442    Baldones velokomanda                     
     50  (6)  V 50 Olavi Mots (249)           1968  2:54:55 +0:43:12 19,5 1441    HRK                                      
     51  (14) V 30 Jānis Bērziņš (138)        1986  2:55:29 +0:43:46 19,4 1440    Valmieras velo vienība                   
     52  (7)  V 50 Uldis Berners (200)        1965  2:55:38 +0:43:55 19,4 1439    AVE KURJERS                              
     53  (14) V 40 Jaanus Pruuli (421)              2:55:40 +0:43:57 19,4 1438    Hauka Veloklubi                          
     54  (8)  V 50 Edgars Mednis (215)        1967  2:55:40 +0:43:57 19,4 1437    Āgenskalna klīnika/ Scanmed              
     55  (15) V 30 Gatis Ziemelis (403)             2:56:25 +0:44:42 19,3 1436    LiVelo/Zelta Zeme                        
     56  (7)  V U23Ingars Martinovs (88)      2000  2:56:28 +0:44:45 19,3 1435    Lizums - Avoti SWF                       
     57  (9)  V    Imants Mežciems (66)       1994  2:57:33 +0:45:50 19,2 1434    Bro Bro Team Latvia                      
     58  (9)  V 50 Jaanus Järveoja (418)            2:59:12 +0:47:29 19,0 1433                                             
     59  (15) V 40 Jānis Novikovs (348)             2:59:26 +0:47:43 19,0 1432    LiVelo / Zelta Zeme                      
     60  (16) V 40 Marek Jäeve (406)                3:00:59 +0:49:16 18,8 1431                                             
     61  (10) V 50 Andris Apalups (110)       1965  3:02:00 +0:50:17 18,7 1430    FREMAX                                   
     62  (2)  S 35 Zanda Rutkovska (108)      1980  3:05:06 +0:53:23 18,4 1429    ĀdažiVelo                                
     63  (17) V 40 Timo Undla (419)                 3:05:09 +0:53:26 18,4 1428                                             
     64  (16) V 30 Kalvis Kalniņš (102)       1986  3:05:58 +0:54:15 18,3 1427    Valmieras velo vienība                   
     65  (18) V 40 Igors Juršēvičs (229)      1970  3:08:00 +0:56:17 18,1 1426    SK Priekuļi                              
     66  (19) V 40 Meelis Kogermann (423)           3:08:41 +0:56:58 18,1 1425                                             
     67  (20) V 40 Rainer Jürgenson (404)           3:10:17 +0:58:34 17,9 1424                                             
     68  (11) V 50 Jüri Savitski (417)              3:11:18 +0:59:35 17,8 1423    Spordipartner                            
     69  (17) V 30 Jānis Gailītis (113)       1984  3:12:32 +1:00:49 17,7 1422    Bro Bro Team Latvia                      
     70  (21) V 40 Alari Pilliroog (422)            3:16:08 +1:04:25 17,4 1421    kruvid.ee                                
     71  (22) V 40 Jānis Vilde (152)          1974  3:18:57 +1:07:14 17,1 1420    FREMAX                                   
     72  (23) V 40 Aivis Ieviņš (123)         1974  3:18:57 +1:07:14 17,1 1419    FREMAX                                   
     73  (10) V    Toms Vandzbergs (410)            3:18:57 +1:07:14 17,1 1418    Yuasa                                    
     74  (24) V 40 Oskars Jurgenbergs (120)   1978  3:20:35 +1:08:52 17,0 1417    FREMAX                                   
     75  (3)  S 35 Elīna Banga (431)                3:25:09 +1:13:26 16,6 1416    RERE GRUPA                               
     76  (4)  S 35 Tiina Kriisa (411)               3:30:57 +1:19:14 16,2 1415    RR Siplased                              
     77  (12) V 50 Kari Martikainen (415)           3:40:35 +1:28:52 15,5 1414                                             
     78  (5)  S 35 Antra Zemīte (269)         1972  3:49:41 +1:37:58 14,8 1413    Apollo Kino                              
     79  (13) V 50 Dzintars Geste (396)             3:49:41 +1:37:58 14,8 1412    Geste                                    
     80  (6)  S 35 Lelde Smilktena (400)            3:50:12 +1:38:29 14,8 1411    KS Sporta klubs                          
     81  (14) V 50 Solvita Sika (427)               3:50:12 +1:38:29 14,8 1410    KS sporta klubs                          
     82  (15) V 50 Aldis Simsons (395)              3:52:26 +1:40:43 14,7 1409                                             
     83  (7)  S 35 Kristine Kliedere (397)          4:26:52 +2:15:09 12,8 1408                                             
     84  (4)  S    Lelde Pētersone (398)            5:07:28 +2:55:45 11,1 1407    Riteņvasara                              
     85  (5)  S    Renāte Ieviņa (435)        1987  5:26:38 +3:14:55 10,4 1406    Ogre                                     
    

    Pusmaratons - 39000m

    pos. (v)  grupāDalībnieks (Nr)            Gads  Laiks   -t dist  kmh PunktiD  Pārstāv                        
     1   (1)  V P  Sandijs Kļaviņš (1002)     1993  1:26:02          27,1 1500    Pulsaar                                  
     2   (2)  V P  Ģirts Cirvelis (1081)      1989  1:26:20 +0:00:18 27,1 1495    ROADEX                                   
     3   (1)  V JunRodžers Petaks (1004)      2002  1:27:47 +0:01:45 26,6 1492    ZZK                                      
     4   (2)  V JunArvo Godiņš (1001)         2002  1:27:49 +0:01:47 26,6 1489    ZZK                                      
     5   (3)  V JunMareks Balodis (1061)      2001  1:27:51 +0:01:49 26,6 1487    ZZK                                      
     6   (3)  V P  Zigmārs Zučiks (1005)      1980  1:27:51 +0:01:49 26,6 1485    Pulsaar                                  
     7   (1)  V J  Kārlis Klismets (1031)     2003  1:29:37 +0:03:35 26,1 1484    VELLAPĒDA                                
     8   (4)  V JunBruno-Mārtiņš Binovskis (1243)
                                              2002  1:29:39 +0:03:37 26,1 1483    ELKOR RRS                                
     9   (4)  V P  Jānis Bisenieks (1009)     1995  1:29:39 +0:03:37 26,1 1482    Patria Bottecchia                        
     10  (5)  V P  Gints Lūsis (1010)         1984  1:29:41 +0:03:39 26,0 1481    DTG-MySport                              
     11  (6)  V P  Rolands Zarītis (1036)     1995  1:30:10 +0:04:08 25,9 1480    Patria Bottecchia                        
     12  (7)  V P  Kārlis Vanags (1008)       1984  1:30:11 +0:04:09 25,9 1479    DTG-MySport                              
     13  (8)  V P  Aivis Karzons (1018)       1990  1:30:12 +0:04:10 25,9 1478    Gramzdas velosports/ Artis J.P.          
     14  (9)  V P  Ivo Irbe (1715)            1985  1:30:12 +0:04:10 25,9 1477    Pulsaar                                  
     15  (10) V P  Pēteris Kalniņš (1016)     1997  1:30:14 +0:04:12 25,9 1476    VELO SALDUS                              
     16  (2)  V J  Ronalds Blumbergs (1550)   2003  1:30:15 +0:04:13 25,9 1475    KS Sporta klubs                          
     17  (5)  V JunBruno Noreiko (1079)       2001  1:31:45 +0:05:43 25,5 1474    NN Sporta klubs                          
     18  (11) V P  Armands Pivors (1014)      1980  1:32:37 +0:06:35 25,2 1473    Ogre                                     
     19  (3)  V J  Oskars Blumbergs (1020)    2003  1:32:50 +0:06:48 25,2 1472    KS Sporta klubs                          
     20  (12) V P  Arvīds Zants (1032)        1996  1:32:52 +0:06:50 25,1 1471    Patria Bottecchia                        
     21  (13) V P  Matīss Bērziņš (1015)      1985  1:33:20 +0:07:18 25,0 1470    MTB Talsi                                
     22  (1)  V 45 Guntars Sideļskis (1367)   1974  1:33:39 +0:07:37 24,9 1469    MTB Talsi                                
     23  (6)  V JunMatīss Reinšmits (1017)    2002  1:33:55 +0:07:53 24,9 1468    Carnikava                                
     24  (14) V P  Oskars Saulītis (1083)     1985  1:34:52 +0:08:50 24,6 1467    Patria Bottecchia                        
     25  (15) V P  Kristaps Kārkliņš (1711)   1999  1:35:08 +0:09:06 24,5 1466    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     26  (7)  V JunJēkabs Kļaviņš (1047)      2002  1:35:09 +0:09:07 24,5 1465    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     27  (8)  V JunRinalds Skopāns (1768)     2002  1:35:09 +0:09:07 24,5 1464    Pulsaar                                  
     28  (4)  V J  Kristers Stūris (1510)     2004  1:35:12 +0:09:10 24,5 1463    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
     29  (16) V P  Edžus Cābulis (1666)       1988  1:35:13 +0:09:11 24,5 1462    Intara Ieviņa sporta skola               
     30  (2)  V 45 Jānis Rapa (1791)          1974  1:35:22 +0:09:20 24,5 1461                                             
     31  (17) V P  Markuss Herbsts (1022)     2000  1:35:26 +0:09:24 24,5 1460    EMU Mālpils sporta klubs                 
     32  (18) V P  Markuss Ozols (1311)       2000  1:35:36 +0:09:34 24,4 1459    Gramzdas velosports/ Artis J.P.          
     33  (9)  V JunMārtiņš Romanovskis (1026) 2002  1:35:44 +0:09:42 24,4 1458    KS Sporta klubs                          
     34  (19) V P  Endijs Ramanis (1019)      2000  1:36:37 +0:10:35 24,2 1457    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     35  (5)  V J  Oskars Jaunbērziņš (1103)  2003  1:36:42 +0:10:40 24,1 1456    VeloRīts Gulbene                         
     36  (6)  V J  Rihards Reinfelds (1480)   2004  1:36:52 +0:10:50 24,1 1455    ĶNSS/MSĢ                                 
     37  (20) V P  Guntars Arklons (1024)     1984  1:36:58 +0:10:56 24,1 1454    Ogre                                     
     38  (3)  V 45 Almants Kalniņš (1272)     1973  1:37:42 +0:11:40 23,9 1453    MTB Talsi                                
     39  (21) V P  Edgars Mickevičs (1030)    1983  1:38:30 +0:12:28 23,7 1452                                             
     40  (22) V P  Kristofers Rācenājs (1726) 1985  1:38:47 +0:12:45 23,6 1451    DTG-MySport                              
     41  (10) V JunRonalds Rītiņš (1583)      2002  1:38:58 +0:12:56 23,6 1450    Velo saldus                              
     42  (23) V P  Rūdolfs Grušs (1725)       1997  1:39:02 +0:13:00 23,6 1449    VELO Saldus                              
     43  (24) V P  Reinis Andrijanovs (1649)  1988  1:39:24 +0:13:22 23,5 1448    Dobeles Dzirnavnieks/FEEL FREE           
     44  (25) V P  Kristaps Kazarevskis (1063)1985  1:39:25 +0:13:23 23,5 1447    Ogre                                     
     45  (11) V JunRolands Kokins (1459)      2002  1:39:27 +0:13:25 23,5 1446    MTB Nīca                                 
     46  (1)  S U23Santa Sanija Jurgena (1051)2001  1:39:35 +0:13:33 23,4 1445    Dobeles dzirnavnieks/FeelFree            
     47  (26) V P  Nauris Selga (1027)        1984  1:39:37 +0:13:35 23,4 1444    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     48  (27) V P  Rolands Burcevs (1283)     1989  1:39:39 +0:13:37 23,4 1443                                             
     49  (28) V P  Mārtiņš Savickis (1165)    1993  1:39:41 +0:13:39 23,4 1442    ELKOR                                    
     50  (29) V P  Einārs Šveicers (1069)     1975  1:39:41 +0:13:39 23,4 1441    BS Bicycles cycling team                 
     51  (7)  V J  Gvido Kokle (1458)         2003  1:39:43 +0:13:41 23,4 1440    ELKOR RRS                                
     52  (4)  V 45 Raitis Zuļģis (1554)       1967  1:39:43 +0:13:41 23,4 1439    Baltijas Sports                          
     53  (30) V P  Ronalds Lapinskis (1041)   1984  1:40:08 +0:14:06 23,3 1438                                             
     54  (12) V JunKristers Usārs (1355)      2001  1:41:08 +0:15:06 23,1 1437    Lizums - Avoti SWF                       
     55  (5)  V 45 Andrejs Ziema (1054)       1970  1:41:10 +0:15:08 23,1 1436                                             
     56  (31) V P  Ivars Ērglis (1552)        1985  1:41:47 +0:15:45 22,9 1435                                             
     57  (32) V P  Uldis Leimanis (1049)      1980  1:41:53 +0:15:51 22,9 1434    Grohe Team Latvia                        
     58  (33) V P  Agris Briedis (1080)       1981  1:41:54 +0:15:52 22,9 1433    ELKOR                                    
     59  (8)  V J  Uģis Veidemanis (1505)     2004  1:41:55 +0:15:53 22,9 1432    RRS Vecmīlgrāvis                         
     60  (6)  V 45 Jānis Ankravs (1166)       1970  1:41:57 +0:15:55 22,9 1431    ELKOR                                    
     61  (34) V P  Edgars Melnalksnis (1084)  1991  1:42:00 +0:15:58 22,9 1430    ELKOR                                    
     62  (7)  V 45 Guntis Kozilāns (1058)     1965  1:42:07 +0:16:05 22,9 1429    RK VELO                                  
     63  (13) V JunĢirts Knubis (1294)        2002  1:42:20 +0:16:18 22,8 1428    MTB Nīca                                 
     64  (14) V JunDaniels Dunskis (1416)     2002  1:42:52 +0:16:50 22,7 1427                                             
     65  (35) V P  Mārtiņš Druvkalns (1115)   1988  1:42:58 +0:16:56 22,7 1426    BT 1 MTB TEAM                            
     66  (15) V JunEmīls Briedis (1605)       2001  1:42:59 +0:16:57 22,7 1425    ZZK                                      
     67  (36) V P  Māris Kamerads (1055)      1986  1:43:01 +0:16:59 22,7 1424    Grohe Team Latvia                        
     68  (8)  V 45 Andris Zālītis (1248)      1973  1:43:37 +0:17:35 22,5 1423    ELKOR II                                 
     69  (9)  V 45 Raivis Ančs (1088)         1974  1:43:41 +0:17:39 22,5 1422    VeloRīts Gulbene                         
     70  (2)  S U23Renāte Rodionova (1096)    2002  1:43:43 +0:17:41 22,5 1421    Carnikava                                
     71  (37) V P  Alēns Jukšinskis (1677)    1984  1:43:43 +0:17:41 22,5 1420                                             
     72  (10) V 45 Viesturs Kazainis (1050)   1960  1:43:45 +0:17:43 22,5 1419                                             
     73  (38) V P  Kārlis Skrastiņš (1110)    1987  1:43:47 +0:17:45 22,5 1418    ReVelo                                   
     74  (39) V P  Oskars Ozols (1075)        1980  1:45:06 +0:19:04 22,2 1417    Grohe Team Latvia                        
     75  (40) V P  Kaspars Šteinbergs (1085)  1987  1:45:18 +0:19:16 22,2 1416    Baldones velokomanda                     
     76  (9)  V J  Reinis Libors (1633)       2003  1:45:23 +0:19:21 22,2 1415    Valmieras velo vienība                   
     77  (11) V 45 Jurijs Kovgers (1062)      1970  1:45:23 +0:19:21 22,2 1414    EMU Mālpils sporta klubs                 
     78  (41) V P  Krišs Andrejevs (1037)     1991  1:45:24 +0:19:22 22,2 1413    ELKOR                                    
     79  (42) V P  Arvis Neilands (1660)      1976  1:45:24 +0:19:22 22,2 1412    VW Komerctransports-Veloprofs.lv
                                                                                                                           
     80  (12) V 45 Rihards Prohorovs (1257)   1972  1:45:32 +0:19:30 22,1 1411    Ogre                                     
     81  (10) V J  Valters Mūrnieks (1565)    2003  1:45:41 +0:19:39 22,1 1410    VeloRīts Gulbene                         
     82  (11) V J  Dominiks Timšans (1680)    2004  1:46:22 +0:20:20 21,9 1409    RRS/BELOCP                               
     83  (43) V P  Juris Krātiņš (1060)       1983  1:46:58 +0:20:56 21,8 1408    MTB Garkalne                             
     84  (12) V J  Ulvis Krišmanis (1144)     2003  1:46:58 +0:20:56 21,8 1407                                             
     85  (13) V J  Dāvis Upenieks (1527)      2004  1:47:43 +0:21:41 21,7 1406    ĶNSS                                     
     86  (13) V 45 Sergejs Ļubickis (1172)    1966  1:47:45 +0:21:43 21,7 1405    ELKOR III                                
     87  (14) V J  Oļegs Lukašanecs (1427)    2003  1:47:53 +0:21:51 21,6 1404    ELKOR RRS                                
     88  (44) V P  Ģirts Mūrnieks (1114)      1982  1:47:57 +0:21:55 21,6 1403    FILTER-SCOTT                             
     89  (45) V P  Artis Pujats (1838)        1991  1:48:30 +0:22:28 21,5 1402    Fans Škoda                               
     90  (46) V P  Sandis Goža (1140)         1982  1:48:32 +0:22:30 21,5 1401    BS Bicycles cycling team                 
     91  (47) V P  Voldemars Kaktins (1602)   1981  1:48:33 +0:22:31 21,5 1400    S/K Pienskābe                            
     92  (48) V P  Luka Kleinbergs (1637)     2000  1:48:34 +0:22:32 21,5 1399    VW Komerctransports-Veloprofs.lv
                                                                                                                           
     93  (15) V J  Gustavs Harijs Ābele (1776)2003  1:48:34 +0:22:32 21,5 1398                                             
     94  (1)  V 60 Sergejs Pomarņevskis (1400)1954  1:48:34 +0:22:32 21,5 1397    ELKOR III                                
     95  (49) V P  Uldis Ozoliņš (1783)             1:48:35 +0:22:33 21,5 1396                                             
     96  (1)  S J  Lāsma Elza Vaivode (1131)  2003  1:48:55 +0:22:53 21,4 1395    ELKOR 18                                 
     97  (16) V J  Kārlis Ārvalds Mūsiņš (1204)
                                              2003  1:49:00 +0:22:58 21,4 1394    MTB Nīca                                 
     98  (50) V P  Jānis Braže (1154)         1986  1:49:21 +0:23:19 21,3 1393    Gramzdas velosports/ Artis J.P.          
     99  (17) V J  Hans Markus Danilas (1645)       1:49:31 +0:23:29 21,3 1392    Fixus Otepää                             
     100 (51) V P  Vladislavs Fesenko (1295)  1987  1:49:53 +0:23:51 21,2 1391    VELO+                                    
     101 (52) V P  Ernests Dinka (1668)             1:49:58 +0:23:56 21,2 1390    ĀdažiVelo                                
     102 (53) V P  Uldis Rubenis (1627)       1980  1:50:03 +0:24:01 21,2 1389    VW TEAM                                  
     103 (54) V P  Mārtiņš Matisons (1748)    2000  1:50:15 +0:24:13 21,2 1388    ELKOR II                                 
     104 (55) V P  Mārtiņš Šteins (1306)      1992  1:50:17 +0:24:15 21,2 1387                                             
     105 (14) V 45 Raitis Kājinš (1234)       1971  1:50:21 +0:24:19 21,2 1386                                             
     106 (56) V P  Oskars Purmalis (1120)     1984  1:50:23 +0:24:21 21,1 1385                                             
     107 (57) V P  Krišjānis Cers (1658)      1991  1:50:59 +0:24:57 21,0 1384    ĀdažiVelo                                
     108 (2)  V 60 Gunārs Rozenbergs (1098)   1956  1:51:27 +0:25:25 20,9 1383    Vudlande-4sekundes.lv                    
     109 (58) V P  Kalvis Vērzemnieks (1576)  1995  1:51:28 +0:25:26 20,9 1382    MTB Garkalne                             
     110 (15) V 45 Uģis Ozols (1720)          1974  1:51:41 +0:25:39 20,9 1381    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     111 (3)  V 60 Jānis Vējons (1398)        1952  1:51:45 +0:25:43 20,9 1380    ELKOR II                                 
     112 (1)  S P  Laura Ramane (1133)        1990  1:51:49 +0:25:47 20,9 1379    Bauskas sporta centrs Mēmele             
     113 (59) V P  Dzintars Harkins (1108)    1975  1:52:06 +0:26:04 20,8 1378    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     114 (60) V P  Lauris Grīns (1642)        1984  1:52:16 +0:26:14 20,8 1377                                             
     115 (61) V P  Gatis Zvejsalnieks (1759)        1:52:56 +0:26:54 20,7 1376                                             
     116 (16) V 45 Vīgants Radziņš (1368)     1974  1:54:15 +0:28:13 20,4 1375    LMT                                      
     117 (62) V P  Renārs Zaļeskis (1886)           1:54:19 +0:28:17 20,4 1374                                             
     118 (63) V P  Māris Lazdiņš (1507)       1982  1:54:22 +0:28:20 20,4 1373    DTG-MySport                              
     119 (17) V 45 Guntars Vilciņš (1059)     1971  1:54:36 +0:28:34 20,4 1372    Ogre                                     
     120 (16) V JunRenārs Knēža (1244)        2001  1:55:02 +0:29:00 20,3 1371    Patria Bottecchia                        
     121 (64) V P  Mareks Plētiens (1148)     1976  1:55:10 +0:29:08 20,3 1370                                             
     122 (17) V JunMārtiņš Nurža (1716)       2002  1:55:12 +0:29:10 20,3 1369    ĀdažiVelo                                
     123 (65) V P  Jānis Fišeris (1471)       1991  1:55:14 +0:29:12 20,3 1368                                             
     124 (66) V P  Jānis Tiltiņš (1678)             1:55:18 +0:29:16 20,2 1367    Grohe team Latvia                        
     125 (18) V 45 Raimonds Straume (1562)    1971  1:55:22 +0:29:20 20,2 1366                                             
     126 (19) V 45 Valts Mihelsons (1316)     1966  1:55:27 +0:29:25 20,2 1365    EMU Mālpils sporta klubs                 
     127 (67) V P  Jānis Pētersons (1555)     1988  1:55:31 +0:29:29 20,2 1364    Engures sportam                          
     128 (18) V J  Kārlis Valters Grundulis (1457)
                                              2003  1:55:42 +0:29:40 20,2 1363    ELKOR RRS                                
     129 (68) V P  Dmitrijs Šarovs (1128)     1986  1:55:43 +0:29:41 20,2 1362    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     130 (20) V 45 Uģis Kokenbergs (1109)     1968  1:55:44 +0:29:42 20,2 1361    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     131 (2)  S P  Diāna Šika (1896)          1979  1:55:56 +0:29:54 20,1 1360                                             
     132 (69) V P  Kristaps Zariņš (1650)     1975  1:55:56 +0:29:54 20,1 1359    Auseklis IK                              
     133 (18) V JunViesturs Pēteris Stanke (1401)
                                              2002  1:56:13 +0:30:11 20,1 1358                                             
     134 (4)  V 60 Ilgonis Smildziņš (1160)   1958  1:56:25 +0:30:23 20,1 1357    Graanul Pellets                          
     135 (5)  V 60 Anti Oot (1448)                  1:56:28 +0:30:26 20,0 1356    Team Amps                                
     136 (70) V P  Ingus Stradiņš (1259)      1985  1:56:33 +0:30:31 20,0 1355    VW TEAM                                  
     137 (71) V P  Gints Sluckis (1410)       1983  1:56:34 +0:30:32 20,0 1354    RERE GRUPA                               
     138 (21) V 45 Juris Libers (1156)        1974  1:56:35 +0:30:33 20,0 1353    velocom.lv                               
     139 (19) V J  Emīls Knubis (1460)        2003  1:56:41 +0:30:39 20,0 1352    MTB Nīca                                 
     140 (72) V P  Imants Nulle (1824)        1978  1:56:51 +0:30:49 20,0 1351    Jelgava                                  
     141 (73) V P  Raivis Nīmants (1557)      1990  1:57:12 +0:31:10 19,9 1350    Latvijas valsts meži                     
     142 (22) V 45 Jānis Purniņš (1713)       1966  1:57:13 +0:31:11 19,9 1349    DTG-MySport                              
     143 (23) V 45 Normunds Gustiņš (1612)    1967  1:57:16 +0:31:14 19,9 1348    Baldones velokomanda                     
     144 (24) V 45 Aivars Strauss (1320)      1960  1:57:23 +0:31:21 19,9 1347    EMU Mālpils sporta klubs                 
     145 (3)  S U23Šarlote Elza Medne (1157)  2001  1:57:30 +0:31:28 19,9 1346    KS Sporta klubs                          
     146 (74) V P  Jānis Bautris (1159)       1976  1:57:32 +0:31:30 19,9 1345    Latvijas Finieris                        
     147 (25) V 45 Jānis Ratnieks (1182)      1972  1:57:34 +0:31:32 19,9 1344                                             
     148 (20) V J  Eduards Nulle (1825)       2004  1:57:35 +0:31:33 19,9 1343    Jelgava                                  
     149 (75) V P  Edgars Ziediņš (1638)      1983  1:57:40 +0:31:38 19,8 1342    RERE GRUPA                               
     150 (76) V P  Edgars Runcis (1587)       1993  1:57:59 +0:31:57 19,8 1341    GreenDragonsMTB                          
     151 (77) V P  Arnis Jurgels (1376)       1989  1:58:15 +0:32:13 19,7 1340    LMT                                      
     152 (6)  V 60 Peeter Saarep (1617)             1:58:16 +0:32:14 19,7 1339    Fixus Otepää                             
     153 (78) V P  Kristaps Kancāns (1607)    1981  1:58:16 +0:32:14 19,7 1338    Jaunsardze                               
     154 (26) V 45 Aivars Tirzītis (1751)           1:58:49 +0:32:47 19,6 1337                                             
     155 (79) V P  Oļegs Baško (1216)         1984  1:59:10 +0:33:08 19,6 1336    ENGURES SPORTAM                          
     156 (80) V P  Andrejs Pomenko (1237)     1981  1:59:16 +0:33:14 19,6 1335    ENGURES SPORTAM                          
     157 (81) V P  Jānis Krauklis (1107)      1981  1:59:21 +0:33:19 19,6 1334    Grohe Team Latvia                        
     158 (21) V J  Rūdolfs Piziks (1635)      2004  1:59:53 +0:33:51 19,5 1333    Valmieras velo vienība                   
     159 (27) V 45 Ēriks Piņķis (1174)        1974  1:59:55 +0:33:53 19,5 1332    VW TEAM                                  
     160 (28) V 45 Māris Ešmanis (1136)       1972  2:00:37 +0:34:35 19,4 1331    Geste                                    
     161 (1)  S 45 Mārīte Kājiņa (1486)       1974  2:00:39 +0:34:37 19,3 1330    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     162 (7)  V 60 Andris Perts (1178)        1952  2:00:50 +0:34:48 19,3 1329                                             
     163 (82) V P  Helmuts Ramanis (1856)           2:00:53 +0:34:51 19,3 1328                                             
     164 (83) V P  Guntis Ozols (1445)        1975  2:00:53 +0:34:51 19,3 1327    Smiltene                                 
     165 (84) V P  Lauris Zemvalds (1780)     1979  2:00:57 +0:34:55 19,3 1326                                             
     166 (4)  S U23Karīna Harkina (1219)      2000  2:01:14 +0:35:12 19,3 1325    DAKO ZIEMEĻVIDZEME                       
     167 (22) V J  Bruno Būmanis (1634)       2004  2:01:24 +0:35:22 19,2 1324    Valmieras velo vienība                   
     168 (85) V P  Jānis Dūmiņš (1158)        1987  2:01:34 +0:35:32 19,2 1323    Baldones velokomanda                     
     169 (86) V P  Mārtiņš Vanags (1296)      1981  2:01:45 +0:35:43 19,2 1322    Baldones velokomanda                     
     170 (87) V P  Gusts Pikša (1205)         1990  2:01:49 +0:35:47 19,2 1321    VW TEAM                                  
     171 (88) V P  Dainis Dosbergs (1173)     1979  2:01:53 +0:35:51 19,1 1320    D4                                       
     172 (89) V P  Mārtiņš Jansons (1232)     1977  2:01:54 +0:35:52 19,1 1319    VW TEAM                                  
     173 (90) V P  Kaspars Dzeguze (1370)     1981  2:02:06 +0:36:04 19,1 1318                                             
     174 (29) V 45 Gundars Grinšpons (1194)   1969  2:02:35 +0:36:33 19,0 1317    VELO SALDUS                              
     175 (91) V P  Henriks Apsītis (1844)     1997  2:02:41 +0:36:39 19,0 1316                                             
     176 (30) V 45 Uldis Sakne (1489)         1971  2:03:15 +0:37:13 18,9 1315                                             
     177 (19) V JunEdvards Vinters (1180)     2002  2:03:29 +0:37:27 18,9 1314    Carnikava                                
     178 (2)  S 45 Aive Laidver (1796)              2:03:35 +0:37:33 18,9 1313    Hauka Veloklubi                          
     179 (92) V P  Andrejs Smirnovs (1198)    1980  2:03:48 +0:37:46 18,9 1312                                             
     180 (93) V P  Jānis Fricsons (1378)      1983  2:03:49 +0:37:47 18,8 1311    Baldones velokomanda                     
     181 (31) V 45 Uldis Reitmanis (1373)     1971  2:03:55 +0:37:53 18,8 1310    28Stone                                  
     182 (32) V 45 Armands Liepa (1671)       1969  2:04:17 +0:38:15 18,8 1309                                             
     183 (20) V JunTomass Adamovičš (1102)    2002  2:04:30 +0:38:28 18,7 1308    Ventspils MTB riteņbraukšanas klubs
                                                                                                                           
     184 (33) V 45 Atis Neļķe (1187)          1970  2:04:36 +0:38:34 18,7 1307    MTB Garkalne                             
     185 (23) V J  Ernests Neļķe (1177)       2003  2:04:37 +0:38:35 18,7 1306    MTB Garkalne                             
     186 (94) V P  Ivars Nudiens (1441)       1981  2:04:38 +0:38:36 18,7 1305    Veloprofs-DžedaiskijKraj                 
     187 (95) V P  Ansis Nudiens (1795)             2:04:39 +0:38:37 18,7 1304    Džedaiskij Kraj                          
     188 (24) V J  Valdis Pivars (1836)       2003  2:04:42 +0:38:40 18,7 1303    ĶNSS Ogre                                
     189 (3)  S P  Monta Pauloviča (1574)           2:04:44 +0:38:42 18,7 1302    ĀdažiVelo                                
     190 (8)  V 60 Andris Pivars (1837)       1957  2:05:37 +0:39:35 18,6 1301    Ogre                                     
     191 (96) V P  Andris Pikšens (1568)      1983  2:05:52 +0:39:50 18,5 1300    Zii team                                 
     192 (25) V J  Kārlis Precinieks (1199)   2003  2:05:55 +0:39:53 18,5 1299    Carnikava                                
     193 (97) V P  Gatis Penka (1297)         1982  2:06:28 +0:40:26 18,5 1298    Pēdu nav                                 
     194 (34) V 45 Enno Eilo (1884)           1965  2:06:31 +0:40:29 18,4 1297    Spordiklubi Rakke                        
     195 (98) V P  Kaspars Ādams (1769)       1984  2:06:34 +0:40:32 18,4 1296    Krasti                                   
     196 (4)  S P  Evija Ziediņa (1267)       1990  2:06:39 +0:40:37 18,4 1295    KS Sporta klubs                          
     197 (99) V P  Dmitri Petrov (1359)       1976  2:06:45 +0:40:43 18,4 1294    Folklan Timber                           
     198 (100)V P  Mareks Kļaviņš (1231)      1976  2:07:04 +0:41:02 18,4 1293                                             
     199 (101)V P  Ingmārs Pūķis (1803)       1978  2:07:15 +0:41:13 18,3 1292    LMT                                      
     200 (26) V J  Alvis Bringulis (1895)     2003  2:08:00 +0:41:58 18,2 1291    FILTER-SCOTT                             
     201 (27) V J  Ilvars Dūjiņš (1590)       2003  2:08:36 +0:42:34 18,1 1290                                             
     202 (5)  S P  Agnese Gludava (1224)      1983  2:09:28 +0:43:26 18,0 1289                                             
     203 (102)V P  Rait Koch (1455)           1978  2:09:32 +0:43:30 18,0 1288    Hauka Veloklubi                          
     204 (28) V J  Kārlis Rūdolfs Mednis (1592)
                                              2004  2:09:32 +0:43:30 18,0 1287    Āgenskalna klīnika/ Scanmed              
     205 (6)  S P  Olga Daņīlova (1209)       1987  2:09:38 +0:43:36 18,0 1286    Baldones velokomanda                     
     206 (9)  V 60 Dainis Norītis (1540)      1959  2:09:41 +0:43:39 18,0 1285    VW TEAM                                  
     207 (35) V 45 Imants Kublačovs (1143)    1965  2:09:58 +0:43:56 18,0 1284    VeloRīts Gulbene                         
     208 (7)  S P  Karlīna Skrastiņa (1535)         2:10:08 +0:44:06 17,9 1283    ĀdažiVelo                                
     209 (103)V P  Dainis Eglītis (1226)      1985  2:10:15 +0:44:13 17,9 1282    Veloslaisti                              
     210 (36) V 45 Māris Fūrmanis (1613)      1971  2:10:28 +0:44:26 17,9 1281                                             
     211 (104)V P  Kristers Plētiens (1192)   1998  2:11:25 +0:45:23 17,8 1280                                             
     212 (105)V P  Dmitrijs Dzērve (1582)     1981  2:11:31 +0:45:29 17,7 1279    Sanistal-Hansgrohe                       
     213 (8)  S P  Inga Zavjalova (1411)      1990  2:11:33 +0:45:31 17,7 1278    Valmiera                                 
     214 (106)V P  Mārcis Paulovičs (1575)          2:12:39 +0:46:37 17,6 1277    ĀdažiVelo                                
     215 (107)V P  Gatis Lange (1233)         1978  2:12:48 +0:46:46 17,6 1276    Riteņvasara                              
     216 (108)V P  Mārtiņš Ozols (1303)       1980  2:12:55 +0:46:53 17,6 1275    YUASA                                    
     217 (5)  S U23Adele-Ilga Spigovska (1403)2000  2:13:10 +0:47:08 17,5 1274    ELKOR 18                                 
     218 (3)  S 45 Inna Juršēviča (1305)      1973  2:13:45 +0:47:43 17,4 1273    SK Priekuļi                              
     219 (37) V 45 Jurģis Balodis (1794)            2:13:50 +0:47:48 17,4 1272    Smiltene                                 
     220 (4)  S 45 Linda Tautere (1262)       1973  2:14:59 +0:48:57 17,3 1271    VW Komerctransports-Veloprofs.lv
                                                                                                                           
     221 (109)V P  Mārtiņš Jansons (1800)     1986  2:15:00 +0:48:58 17,3 1270                                             
     222 (110)V P  Kaspars Balodis (1393)     1983  2:15:12 +0:49:10 17,3 1269                                             
     223 (6)  S U23Alise Kazaine (1498)       1999  2:15:25 +0:49:23 17,2 1268                                             
     224 (38) V 45 Arvīds Pipirs (1842)       1963  2:15:45 +0:49:43 17,2 1267                                             
     225 (39) V 45 Vilnis Briedis (1887)      1968  2:15:55 +0:49:53 17,2 1266                                             
     226 (10) V 60 Jānis Ķīsis (1654)         1952  2:16:48 +0:50:46 17,1 1265    Valmiera                                 
     227 (21) V JunKārlis Pūķis (1811)              2:17:25 +0:51:23 17,0 1264                                             
     228 (111)V P  Aivars Ice (1468)          1975  2:17:29 +0:51:27 17,0 1263    Dako                                     
     229 (112)V P  Ivars Veide (1818)               2:17:30 +0:51:28 17,0 1262                                             
     230 (9)  S P  Zinta Mača (1570)          1988  2:17:32 +0:51:30 17,0 1261    SK Priekuļi                              
     231 (40) V 45 Agris Apsītis (1744)             2:17:32 +0:51:30 17,0 1260                                             
     232 (113)V P  Atis Gailis (1469)         1977  2:17:36 +0:51:34 17,0 1259    4finance                                 
     233 (114)V P  Didzis Arbidāns (1626)     1984  2:18:14 +0:52:12 16,9 1258    YUASA                                    
     234 (115)V P  Maksims Revokins (1628)    1991  2:18:29 +0:52:27 16,8 1257    Alūksne                                  
     235 (10) S P  Inga Kancere (1341)              2:19:41 +0:53:39 16,7 1256    BELO Cycling Project                     
     236 (116)V P  Elvis Švecs (1450)         1993  2:20:52 +0:54:50 16,6 1255    Grohe Team Latvia                        
     237 (5)  S 45 Ilvija Ziemele (1898)            2:21:01 +0:54:59 16,5 1254                                             
     238 (6)  S 45 Ilona Vaivode (1271)       1974  2:21:49 +0:55:47 16,5 1253    ELKOR 18                                 
     239 (7)  S 45 Daiga Grinšpona (1266)     1969  2:21:49 +0:55:47 16,5 1252    VELO SALDUS                              
     240 (29) V J  Madars Grenovskis (1285)   2003  2:21:52 +0:55:50 16,4 1251    Gramzdas velosports/ Artis J.P.          
     241 (117)V P  Vadims Peļņa (1211)        1984  2:22:35 +0:56:33 16,4 1250    Verifone                                 
     242 (118)V P  Valērijs Ivanovs (1747)          2:22:56 +0:56:54 16,3 1249    VW TEAM                                  
     243 (11) S P  Laura Ratniece (1743)            2:23:05 +0:57:03 16,3 1248    mammadaba                                
     244 (30) V J  Reinis Salaks (1878)       2003  2:23:07 +0:57:05 16,3 1247                                             
     245 (119)V P  Alvis Reinšmits (1230)     1976  2:23:32 +0:57:30 16,3 1246    Nāksies                                  
     246 (8)  S 45 Anda Broka (1593)          1974  2:23:36 +0:57:34 16,2 1245                                             
     247 (120)V P  Mārtiņš Ekmanis (1222)     1990  2:23:45 +0:57:43 16,2 1244    VW TEAM                                  
     248 (12) S P  Olga Vītoliņa (1567)       1980  2:24:44 +0:58:42 16,1 1243    mammadaba                                
     249 (13) S P  Kristīne Ducena (1496)     1990  2:26:07 +1:00:05 16,0 1242    SK Priekuļi                              
     250 (121)V P  Artis Liepiņš (1335)       1986  2:26:11 +1:00:09 16,0 1241                                             
     251 (41) V 45 Guntis Kazāks (1269)       1967  2:26:29 +1:00:27 15,9 1240                                             
     252 (42) V 45 Ulvis Rubezis (1270)       1970  2:26:45 +1:00:43 15,9 1239    Priekules veloklubs                      
     253 (122)V P  Edgars Lācis (1447)        1984  2:27:11 +1:01:09 15,8 1238                                             
     254 (22) V JunMarģers Žanis Kalniņš (1473)
                                              2002  2:27:18 +1:01:16 15,8 1237    Jaunsardze                               
     255 (2)  S J  Kintija Plētiena (1499)    2004  2:27:27 +1:01:25 15,8 1236                                             
     256 (43) V 45 Dainis Bekers (1556)       1974  2:27:31 +1:01:29 15,8 1235    Metāla alianse                           
     257 (44) V 45 Valdis Ancāns (1302)       1970  2:28:36 +1:02:34 15,7 1234    BHNN                                     
     258 (45) V 45 Ģirts Blumbergs (1277)     1971  2:29:39 +1:03:37 15,6 1233    VW TEAM                                  
     259 (14) S P  Elīna Kokare (1874)              2:29:44 +1:03:42 15,6 1232    Skulte rullē                             
     260 (46) V 45 Oļegs Bogatijs (1307)      1968  2:30:57 +1:04:55 15,5 1231                                             
     261 (7)  S U23Marta Ratniece (1736)            2:31:24 +1:05:22 15,4 1230    mammadaba                                
     262 (15) S P  Ilze Radziņa (1274)        1977  2:31:29 +1:05:27 15,4 1229                                             
     263 (16) S P  Laura Pirtniece (1357)     1983  2:32:08 +1:06:06 15,3 1228    Priekules veloklubs                      
     264 (17) S P  Elīna Medne (1749)               2:33:10 +1:07:08 15,2 1227    LMT                                      
     265 (123)V P  Jānis Kalniņš (1279)       1983  2:33:27 +1:07:25 15,2 1226    VW TEAM                                  
     266 (124)V P  Ēriks Bondars (1598)       1983  2:33:33 +1:07:31 15,2 1225                                             
     267 (47) V 45 Andris Pumpurs (1561)            2:34:48 +1:08:46 15,1 1224    mammadaba                                
     268 (31) V J  Artūrs Jēkabs Pumpurs (1571)
                                              2003  2:35:02 +1:09:00 15,0 1223    Mammadaba                                
     269 (8)  S U23Dagnija Katena (1379)      2000  2:35:14 +1:09:12 15,0 1222    Hawaii Express                           
     270 (125)V P  Emīls Krustiņš (1490)      1992  2:36:13 +1:10:11 14,9 1221    Vivaldi                                  
     271 (9)  S 45 Ilze Lukoševiča (1282)     1972  2:37:28 +1:11:26 14,8 1220                                             
     272 (126)V P  Kaspars Lietiņš (1656)     1980  2:41:48 +1:15:46 14,4 1219    Vartu veikals                            
     273 (18) S P  Sanda Vasiļjeva (1890)           2:43:21 +1:17:19 14,3 1218    ROADEX                                   
     274 (3)  S J  Annija Pauzere (1691)      2004  2:44:04 +1:18:02 14,2 1217    Priekules veloklubs                      
     275 (19) S P  Dzirkstīte Jansone-Bērziņa (1871)
                                                    2:44:46 +1:18:44 14,2 1216    ĀdažiVelo                                
     276 (127)V P  Vitālijs Ļakins (1604)     1984  2:49:11 +1:23:09 13,8 1215    Yuasa                                    
     277 (128)V P  Toivo Kuslapuu (1185)      1979  2:50:45 +1:24:43 13,7 1214                                             
     278 (10) S 45 Helje Järveoja (1891)            2:53:26 +1:27:24 13,4 1213                                             
     279 (129)V P  Aivis Krauklis (1740)            2:54:08 +1:28:06 13,4 1212                                             
     280 (130)V P  Andis Skaistkalns (1655)         2:55:37 +1:29:35 13,3 1211                                             
     281 (11) S 45 Astra Laugale (1281)       1970  2:56:20 +1:30:18 13,2 1210                                             
     282 (32) V J  Ansis Čakars (1493)        2004  2:58:17 +1:32:15 13,1 1209    YUASA                                    
     283 (131)V P  Andrejs Čipričs (1882)           2:58:20 +1:32:18 13,1 1208    0                                        
     284 (20) S P  Sandra Behmane (1888)            2:58:21 +1:32:19 13,1 1207    0                                        
     285 (132)V P  Normunds Skopiņš (1788)    1981  3:01:46 +1:35:44 12,8 1206    Alūksne                                  
     286 (21) S P  Elīza Astra Vectirāne (1828)
                                                    3:05:42 +1:39:40 12,6 1205                                             
     287 (22) S P  Natālija Birka (1354)            3:05:46 +1:39:44 12,5 1204                                             
     288 (4)  S J  Zelma Margarita Krekle (1608)
                                              2004  3:12:46 +1:46:44 12,1 1203    Jaunsardze                               
     289 ()   V J  Ralfs Jansons (1454)       2004  0:50:56          45,9 0       Priekules veloklubs            DNF       
    

    Pusaudžu - 19000m

    pos. (v)  grupāDalībnieks (Nr)            Gads  Laiks   -t dist  kmh PunktiD  Pārstāv                        
     1   (1)  V 14 Artūrs Nummurs (3001)      2005  0:42:59          26,5 1500    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     2   (2)  V 14 Gusts Lapiņš (3045)        2005  0:43:00 +0:00:01 26,5 1495    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     3   (3)  V 14 Rainers Zviedris (3098)    2005  0:43:17 +0:00:18 26,3 1492    Valmieras Velo vienība                   
     4   (4)  V 14 Kārlis Ancāns (3002)       2005  0:43:31 +0:00:32 26,1 1489    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     5   (5)  V 14 Artjoms Sergijevičs (3007) 2005  0:43:59 +0:01:00 25,9 1487    ENGURES SPORTAM                          
     6   (6)  V 14 Dans Krumpāns (3061)       2005  0:46:26 +0:03:27 24,5 1485    ELKOR                                    
     7   (7)  V 14 Krišjānis Justs Ratnieks (3169)
                                                    0:46:59 +0:04:00 24,2 1484    mammadaba                                
     8   (8)  V 14 Tomass Randa (3097)        2005  0:46:59 +0:04:00 24,2 1483                                             
     9   (9)  V 14 Ralfs Eduards Vanags (3136)2005  0:47:14 +0:04:15 24,1 1482                                             
     10  (10) V 14 Ģirts Harkins (3025)       2005  0:47:14 +0:04:15 24,1 1481    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
     11  (11) V 14 Uldis Vorons (3003)        2006  0:47:20 +0:04:21 24,0 1480    RKV team                                 
     12  (12) V 14 Alberts Smilktens (3005)   2005  0:47:24 +0:04:25 24,0 1479    KS Sporta klubs                          
     13  (1)  V 12 Kristers Celitāns (3010)   2007  0:47:35 +0:04:36 23,9 1478    Riteņvasara/WENDI                        
     14  (13) V 14 Gustavs Krasts (3006)      2006  0:47:44 +0:04:45 23,8 1477    RKV team                                 
     15  (2)  V 12 Rihards Lozbers (3075)     2009  0:47:55 +0:04:56 23,7 1476    MTB Talsi                                
     16  (14) V 14 Dāvis Gludavs (3004)       2005  0:51:11 +0:08:12 22,2 1475    RK Liepāja                               
     17  (3)  V 12 Helvijs Kancers (3038)     2008  0:51:14 +0:08:15 22,2 1474    BELO Cycling Project                     
     18  (15) V 14 Olivers Jēkabs Skrapcis (3047)
                                              2006  0:51:18 +0:08:19 22,2 1473    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
     19  (4)  V 12 Rauls Ukins (3128)         2007  0:51:31 +0:08:32 22,1 1472    Carnikava                                
     20  (16) V 14 Ilvars Kalniņš (3065)      2005  0:51:32 +0:08:33 22,1 1471                                             
     21  (1)  S 12 Karolina Kull (3162)             0:51:35 +0:08:36 22,1 1470    Spordiklubi Rakke                        
     22  (1)  S 14 Elza Bleidele (3012)       2005  0:51:39 +0:08:40 22,0 1469    Riteņvasara/WENDI                        
     23  (5)  V 12 Roberts Straubergs (3067)  2009  0:51:44 +0:08:45 22,0 1468    BELO Cycling Project                     
     24  (6)  V 12 Edvards Gedrovics (3076)   2009  0:52:14 +0:09:15 21,8 1467    Riteņvasara/WENDI                        
     25  (2)  S 14 Klinta Zvejniece (3042)    2005  0:52:29 +0:09:30 21,7 1466    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
     26  (7)  V 12 Uvis Zvirbulis (3164)      2007  0:52:34 +0:09:35 21,6 1465    VELO SALDUS                              
     27  (17) V 14 Hans Andre Kiigemägi (3171)      0:52:34 +0:09:35 21,6 1464    Spordiklubi Rakke                        
     28  (18) V 14 Thristan Paju (3168)             0:52:43 +0:09:44 21,6 1463    Spordiklubi Rakke                        
     29  (19) V 14 Reinis Kancēvičs (3021)    2005  0:52:46 +0:09:47 21,6 1462    RRS Dzirciems                            
     30  (8)  V 12 Ričards Hansons (3060)     2009  0:52:58 +0:09:59 21,5 1461    BELO Cycling Project                     
     31  (20) V 14 Rihards Radziņš (3008)     2006  0:53:04 +0:10:05 21,4 1460    RKV team                                 
     32  (2)  S 12 Laura Klismete (3018)      2008  0:53:15 +0:10:16 21,4 1459    BELO Cycling Project                     
     33  (21) V 14 Linards Gusts Gagainis (3039)
                                              2005  0:53:22 +0:10:23 21,3 1458    Baldones riteņbraukšanas nodaļa          
     34  (9)  V 12 Krišjānis Lejiņš (3017)    2007  0:53:24 +0:10:25 21,3 1457    Carnikava                                
     35  (22) V 14 Didzis Lazdiņš (3030)      2006  0:53:24 +0:10:25 21,3 1456    Dobeles sporta skola                     
     36  (23) V 14 Renārs Roberts Balodis (3145)
                                                    0:53:24 +0:10:25 21,3 1455    Smiltene                                 
     37  (3)  S 14 Karīna Bernāne (3013)      2005  0:53:44 +0:10:45 21,2 1454    mammadaba                                
     38  (24) V 14 Valdis Vorons (3015)       2006  0:53:58 +0:10:59 21,1 1453    RKV team                                 
     39  (25) V 14 Alvis Pivors (3160)        2005  0:54:07 +0:11:08 21,0 1452    Ogre                                     
     40  (10) V 12 Bruno Brēde (3019)         2007  0:54:20 +0:11:21 20,9 1451    LiVelo / Zelta Zeme                      
     41  (11) V 12 Alvils Pētersons (3009)    2008  0:54:23 +0:11:24 20,9 1450    Riteņvasara/WENDI                        
     42  (12) V 12 Dāniels Apse (3108)        2007  0:54:26 +0:11:27 20,9 1449    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
     43  (26) V 14 Kristians Erbe (3181)      2006  0:54:32 +0:11:33 20,9 1448    Priekules veloklubs                      
     44  (4)  S 14 Elēna Selga (3020)         2006  0:55:21 +0:12:22 20,5 1447    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     45  (13) V 12 Kristers Zviedris (3099)   2008  0:55:54 +0:12:55 20,3 1446    Valmieras Velo vienība                   
     46  (14) V 12 Krists Buncis (3028)       2008  0:56:13 +0:13:14 20,2 1445    Ventspils MTB riteņbraukšanas klubs
                                                                                                                           
     47  (15) V 12 Gustavs Dosbergs (3023)    2007  0:56:22 +0:13:23 20,2 1444    D4                                       
     48  (16) V 12 Haralds Strādnieks (3011)  2008  0:56:47 +0:13:48 20,0 1443    VELLAPĒDA                                
     49  (5)  S 14 Paula Patrīcija Tilko (3049)
                                              2006  0:56:52 +0:13:53 20,0 1442    Riteņvasara/WENDI                        
     50  (27) V 14 Ulvis Grenovskis (3022)    2005  0:56:54 +0:13:55 20,0 1441    Gramzdas velosports/ Artis J.P.          
     51  (6)  S 14 Līva Drauga (3029)         2005  0:56:55 +0:13:56 20,0 1440    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     52  (17) V 12 Justs Jurka (3174)         2007  0:57:05 +0:14:06 19,9 1439    FILTER                                   
     53  (28) V 14 Dagnis Zariņš (3129)       2005  0:57:19 +0:14:20 19,8 1438                                             
     54  (3)  S 12 Stella Bleidele (3032)     2007  0:57:35 +0:14:36 19,7 1437    Riteņvasara/WENDI                        
     55  (29) V 14 Marcis Klieders (3114)     2006  0:58:36 +0:15:37 19,4 1436    RKV team                                 
     56  (7)  S 14 Agate Dosberga (3063)      2005  0:59:32 +0:16:33 19,1 1435    D4                                       
     57  (18) V 12 Adrians Zaķis (3109)       2007  0:59:55 +0:16:56 19,0 1434    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
     58  (19) V 12 Kaspars Zučiks (3031)      2007  1:00:07 +0:17:08 18,9 1433    Pulsaar                                  
     59  (30) V 14 Andis Rupeiks (3116)       2006  1:00:20 +0:17:21 18,8 1432    Belo Cycling project                     
     60  (20) V 12 Andris Matisons (3147)           1:00:31 +0:17:32 18,8 1431    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
     61  (21) V 12 Markuss Ločmelis (3178)    2007  1:00:40 +0:17:41 18,7 1430    FILTER                                   
     62  (22) V 12 Eduards Pundurs (3148)           1:01:45 +0:18:46 18,4 1429    VeloLifestyle/SmiltenesBJSS              
     63  (8)  S 14 Ernestīne Knēta (3163)           1:03:28 +0:20:29 17,9 1428                                             
     64  (9)  S 14 Māra Voitkāne (3101)       2005  1:03:36 +0:20:37 17,9 1427    Jaunsardze                               
     65  (4)  S 12 Linda Elizabete Brilte (3096)
                                              2008  1:03:48 +0:20:49 17,8 1426    Riteņvasara/WENDI                        
     66  (23) V 12 Artūrs Rumps (3091)        2007  1:05:05 +0:22:06 17,5 1425    KSSK Ikšķile                             
     67  (31) V 14 Daniels Jasinkevičs (3156)       1:05:38 +0:22:39 17,3 1424                                             
     68  (24) V 12 Marks Sergijevičs (3036)   2007  1:07:13 +0:24:14 16,9 1423    ENGURES SPORTAM                          
     69  (25) V 12 Teodors Kambala (3122)     2009  1:07:32 +0:24:33 16,8 1422    RRS Alfa                                 
     70  (32) V 14 Renalds Gulbis Švans (3083)2006  1:07:38 +0:24:39 16,8 1421    Priekules veloklubs                      
     71  (26) V 12 Thristo Paju (3167)              1:09:16 +0:26:17 16,4 1420    Spordiklubi Rakke                        
     72  (27) V 12 Redžinalds Šaicāns (3079)  2009  1:09:35 +0:26:36 16,3 1419    RRS/Alfa                                 
     73  (28) V 12 Emīls Vanags (3146)              1:13:45 +0:30:46 15,4 1418                                             
     74  (29) V 12 Tomass Innus (3165)              1:14:04 +0:31:05 15,3 1417    Saulkrasti                               
     75  (10) S 14 Elīza Baranovska (3037)    2006  1:14:40 +0:31:41 15,2 1416    YUASA                                    
     76  (30) V 12 Otto Dārznieks (3157)            1:15:11 +0:32:12 15,1 1415    Lizums - Avoti SWF                       
     77  (5)  S 12 Loreta Vaisūna (3070)      2008  1:25:36 +0:42:37 13,3 1414    Baldones riteņbraukšanas nodaļa          
     78  (6)  S 12 Tīna Drauga (3074)         2008  1:25:43 +0:42:44 13,2 1413    HAWAII EXPRESS SCOTT                     
     79  (31) V 12 Krišjānis Baranovskis (3069)
                                              2008  1:28:44 +0:45:45 12,8 1412    YUASA