1 posms / Tukums - Milzkalns

Maratons 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 kaspars celms Vīri 40 maratons 1 riga unpaid
2 Jānis PURMALIS Vīri 30 BASSO maratons 1 Sigulda unpaid
3 Kaspars HOLŠTEINS Vīri 40 BASSO maratons 1 Sigulda unpaid
4 Māris VANCEVIČS Vīri 30 BASSO maratons 1 Sigulda unpaid
5 Andis MIONČINSKIS Vīri 40 BASSO maratons 1 Sigulda unpaid
6 Raivo SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 1 Sigulda unpaid
7 Salvis SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 1 Sigulda unpaid
8 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance maratons 1 Salaspils paid
9 Daniels Magerovs Juniori maratons 1 Rīga unpaid
10 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 1 Lizums paid
11 Imants Mežciems Vīri Bro bro Team maratons 1 Smiltene paid
12 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 1 Smiltene paid
13 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 1 Ķekava paid
14 Kalvis Kalnins Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 1 Rencēni paid
15 Andis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 1 Cēsis paid
16 Armands Freidenfelds Vīri 50 --- maratons 1 Kuldīga paid
17 Helmārs Rūmnieks Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
18 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi maratons 1 Limbaži paid
19 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas Velokomanda maratons 1 Bauska paid
20 Renārs Pūcītis Vīri 30 Lizums maratons 1 Lizums paid
21 Monta Pauloviča Sievietes ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
22 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
23 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
24 Armands Macijevskis Juniori LiVelo / Zelta Zeme maratons 1 Līvāni paid
25 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme maratons 1 Līvāni paid
26 Lauma Čerņevska Sievietes VSK Noskrien maratons 1 Rīga paid
27 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība maratons 1 Valmiera paid
28 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 1 Gulbene paid
29 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 1 Rīga paid
30 Andris Jurka Vīri 30 FILTER maratons 1 Rīga paid
31 Atis Paksis Vīri 30 FILTER maratons 1 Rīga paid
32 Igors Juršēvičs Vīri 40 SK Priekuļi maratons 1 Cēsis paid
33 Reinis Juršēvičs Vīri U23 SK Priekuļi maratons 1 Cēsis paid
34 Ainārs Volts Vīri 50 maratons 1 Veclaicene paid
35 Māris Zudāns Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Ikšķile paid
36 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
37 Māris Lazdiņš Vīri 30 maratons 1 Riga paid
38 Kaspars Ādams Vīri 30 krastu lūši maratons 1 nereta paid
39 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 1 Liepāja paid
40 Guntars Losbergs Vīri 50 maratons 1 daugavgrīva paid
41 Uģis Lielmanis Vīri 30 Engures sportam maratons 1 Talsi paid
42 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
43 RAINER PUNGAR Vīri 40 CYCLON maratons 1 RÄPINA paid
44 Māris Koraļkevičs Vīri maratons 1 Rīga paid
45 Vija Frīda Sievietes TK Sniegpulkstenīte maratons 1 Daugavpils paid
46 Pēteris Beķers Vīri 50 Jumprava-Dendrārijs maratons 1 Jumprava paid
47 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs maratons 1 Rīga unpaid
48 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Rīga unpaid
49 Valdis Eglītis Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 1 Jaunbērze paid
50 Normunds Griestiņš Vīri 30 Madona Velo Cool maratons 1 Madona paid
51 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike Machine maratons 1 Rīga unpaid
52 Jānis Romanovskis Vīri 40 Liecies mierā maratons 1 Ogre paid
53 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
54 Pēteris Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
55 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
56 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 1 Saulkrasti paid
57 Gustavs Zatlers Vīri 40 maratons 1 Suži paid
58 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 1 Jaunbērze paid
59 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 Velo+ Bottari Baltic maratons 1 Jurmala paid
60 Uldis Ceske Vīri 30 Belo Cycling Project maratons 1 Riga paid
61 Oskars Ozols Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 1 Rīga paid
62 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 1 Rīga paid
63 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Allaži paid
64 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 1 Liepaja paid
65 Andrejs Galuza Vīri 40 maratons 1 RIGA unpaid
66 Kārlis Skrastiņš Vīri 30 ReVelo maratons 1 Rēzekne paid
67 Mareks Logins Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
68 Arvids Bumburs Vīri 30 maratons 1 Jūrmala unpaid

Pusmaratons 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Daniels Magerovs Juniori pusmaratons 1 Riga unpaid
2 Lelde Elīna Vandane Jaunietes RED BULL pusmaratons 1 Rīga unpaid
3 Markuss Ozols Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1 Liepāja paid
4 Kristīne Kliedere Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Lizums paid
5 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 1 Ogre paid
6 Māris Ešmanis V 45 Geste pusmaratons 1 Ventspils paid
7 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 1 Ķekava paid
8 Ilze Lukoševiča S 45 pusmaratons 1 Ķekava paid
9 Māris Klismets Pusmaratona kungi BELO Cycling Project pusmaratons 1 Rīga paid
10 Arvis Neilands Pusmaratona kungi EVERUN pusmaratons 1 Ozolnieki paid
11 Lita Saliņa Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 1 Riga paid
12 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 1 Riga paid
13 Mārtiņš Druvkalns Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 1 Sigulda paid
14 Ronalds Ungurs Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 1 Sigulda paid
15 Aldis Zēģelis Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 1 Sigulda paid
16 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 1 Sigulda paid
17 Guntis Krūmiņš Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 1 Sigulda paid
18 Andris Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Rīga paid
19 Ivars Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Rīga paid
20 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 1 Dzelmes paid
21 Ingus Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Limbaži paid
22 Kristers Krīgers Jaunieši pusmaratons 1 Zaķumuiža paid
23 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas Velokomanda pusmaratons 1 Bauska paid
24 Kārlis Skirmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
25 Kaspars Skudrēvics Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
26 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
27 Mārtiņš Nurža Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
28 Zigmunds Nurža Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
29 Ilmārs Kranāts Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
30 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
31 Gundars Purviņs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
32 Rinalds Mekšs Jaunieši ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
33 Daniels Dunskis Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
34 Dzirkstīte Jansone-Bērziņa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
35 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
36 Anita Muižniece S 45 pusmaratons 1 Alūksne paid
37 Jānis Rutkups V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
38 Artis Fjodorovs Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
39 Ilona Vaivode S 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
40 Elza Lāsma Vaivode Jaunietes LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
41 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
42 Uldis Volgemuts Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Grobiņa paid
43 Sandis Ādamsons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Sigulda unpaid
44 Sandis Ādamsons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Sigulda unpaid
45 Guntis Kozilāns V 45 RK VELO pusmaratons 1 Alūksne paid
46 Dainis Eglītis Pusmaratona kungi Salaga Pro Cycling Team pusmaratons 1 Jaunbērze paid
47 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ērgļi paid
48 Alvis Bringulis Jaunieši FILTER pusmaratons 1 Rīga paid
49 Inna Juršēviča S 45 SK Priekuļi pusmaratons 1 Cēsis paid
50 Ivo Skribis Pusmaratona kungi KS Sporta klubs pusmaratons 1 Alūksne unpaid
51 Māris Purlaurs Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 1 Rīga paid
52 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga unpaid
53 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 1 Iecava paid
54 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
55 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
56 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 1 Cēsis paid
57 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1 Cēsis paid
58 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 1 Ērgļi paid
59 Roberts Eberliņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Riga unpaid
60 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 1 Alūksne paid
61 Kristiāns Markuss Gunne Nevienā ĶNSS pusmaratons 1 Ķekava paid
62 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
63 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
64 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
65 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
66 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 1 Rīga paid
67 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
68 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
69 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
70 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
71 Mārtiņš Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 1 Ērgļi paid
72 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 1 Riga paid
73 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 1 Vālodzes paid
74 Oskars Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga unpaid
75 Ronalds Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga unpaid
76 Alberts Smilktens Nevienā KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga unpaid
77 Emīls Knubis Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
78 Jānis Vaļko Pusmaratona kungi JV pusmaratons 1 Saldus paid
79 Aigars Krasts V 45 NN Sporta klubs pusmaratons 1 Ulbroka paid
80 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 1 Kocēni paid
81 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala unpaid
82 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi MTB Ērgļi pusmaratons 1 Ērgļi unpaid
83 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 1 Ērgļi paid
84 Vadims Peļņa Pusmaratona kungi Verifone pusmaratons 1 Rīga unpaid
85 Tīna Ratniece Sievietes U23 EVELO TEAM pusmaratons 1 Baloži paid
86 Jānis Ratnieks V 45 EVELO TEAM pusmaratons 1 Baloži paid
87 Andris Mašnjuks Pusmaratona kungi Ironwill Stell pusmaratons 1 Ogre paid
88 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
89 Alvis Reinšmits Pusmaratona kungi #naaksies pusmaratons 1 Carnikava paid
90 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi - pusmaratons 1 Rīga paid
91 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
92 Astra Laugale S 45 pusmaratons 1 Rīga paid
93 Mareks Ķeire Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
94 Artjoms Sergijevičs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
95 Kārlis Ancāns Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
96 Līva Drauga Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
97 Artūrs Nummurs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
98 Viesturs Pēteris Stanke Juniori pusmaratons 1 Jaunmārupe paid
99 Kaspars Čipots Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
100 Jānis Tiltiņš Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
101 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
102 Māris Kamerads Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
103 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
104 Rinalds Skopāns Juniori Pulsaar pusmaratons 1 Gulbene paid
105 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
106 Artūrs Anckiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
107 Andrejs Galuza Pusmaratona kungi pusmaratons 1 RIGA unpaid
108 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
109 Jānis Brūklis V 45 pusmaratons 1 Aizpute paid
110 Kaspars Klūga Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
111 Mārcis Eihenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
112 Ivars Logins V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 1 Gulbene paid
113 Aigars Bukovskis V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 1 Mārupe paid
114 Jānis Grīnvalds Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Stende paid
115 Gatis Šterns Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Auciems paid
116 Guntis Mūrēns Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
117 Rolands Kokins Juniori MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
118 Markuss Dundurs Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
119 Ģirts Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
120 Linsija Sila Jaunietes MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
121 Kārlis Mūsiņš Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
122 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid

Pusaudžu MTB 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Ričards Austers V 14 MTB Talsi pusaudzu-mtb 1 Targale unpaid
2 Mārcis Klieders V 14 pusaudzu-mtb 1 Lizums paid
3 Linda Kalniņa S 12 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 1 Rencēni paid
4 Laura Klismete S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
5 Bruno Brēde V 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 1 Līvāni paid
6 Marks Sergijevics V 12 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 1 Jelgava paid
7 Rihards Radziņš V 14 LMT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
8 una lagzdiņa S 12 pusaudzu-mtb 1 Nīca paid
9 Valdis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
10 Uldis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
11 Gustavs Krasts V 14 RKV TEAM pusaudzu-mtb 1 Rīga unpaid
12 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
13 Georgs Tjumins V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
14 Kristers Celitāns V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
15 Rihards Lozbers V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
16 Tīna Drauga S 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
17 Elēna Selga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid

Bērnu velobrauciens 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Oskars Štrauhmanis Zēni 9 ĶNSS bernu-velobrauciens 1 Salaspils paid
2 Elīna Valdberga Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Olaine paid
3 Jānis Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 1 Limbaži paid
4 Daniels Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 1 Limbaži paid
5 Edžus Klieders Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Lizums paid
6 Alens Ermanis-Marčenko Zēni 9 velonet.lv/ Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
7 Martins Sergijevics Zēni 5 ENGURES SPORTAM bernu-velobrauciens 1 Jelgava paid
8 Gerda Radziņa Meitenes 5 LMT bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
9 Elza Radziņa Meitenes 9 LMT bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
10 Lote Lange Meitenes 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
11 Pēteris Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
12 Ance Andžāne Meitenes 3 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
13 Jēkabs Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
14 Karolaina Druka -Jaunzeme Meitenes 5 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
15 Gustavs Bērziņš Zēni 9 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 1 Amatas novads paid
16 Kārlis Pūce Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Saulkrasti paid
17 Elīza Pūce Meitenes 7 bernu-velobrauciens 1 Saulkrasti paid
18 Artūrs Hansons Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
19 Katrņa Hansone Meitenes 7 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
20 Otto Šterns Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Auciems paid
21 Emīls Lācis Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Jūrmala paid

2 posms / Alūksne - Mežinieki

Maratons 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 kaspars celms Vīri 40 maratons 2 riga unpaid
2 Jānis PURMALIS Vīri 30 BASSO maratons 2 Sigulda unpaid
3 Kaspars HOLŠTEINS Vīri 40 BASSO maratons 2 Sigulda unpaid
4 Māris VANCEVIČS Vīri 30 BASSO maratons 2 Sigulda unpaid
5 Andis MIONČINSKIS Vīri 40 BASSO maratons 2 Sigulda unpaid
6 Raivo SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 2 Sigulda unpaid
7 Salvis SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 2 Sigulda unpaid
8 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance maratons 2 Salaspils paid
9 Daniels Magerovs Juniori maratons 2 Rīga unpaid
10 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 2 Lizums paid
11 Imants Mežciems Vīri Bro bro Team maratons 2 Smiltene paid
12 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 2 Smiltene paid
13 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 2 Ķekava paid
14 Kalvis Kalnins Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 2 Rencēni paid
15 Andis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 2 Cēsis paid
16 Helmārs Rūmnieks Vīri 30 maratons 2 Rīga paid
17 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi maratons 2 Limbaži paid
18 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas Velokomanda maratons 2 Bauska paid
19 Renārs Pūcītis Vīri 30 Lizums maratons 2 Lizums paid
20 Monta Pauloviča Sievietes ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
21 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
22 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
23 Armands Macijevskis Juniori LiVelo / Zelta Zeme maratons 2 Līvāni paid
24 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme maratons 2 Līvāni paid
25 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība maratons 2 Valmiera paid
26 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 2 Gulbene paid
27 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 2 Rīga paid
28 Andris Jurka Vīri 30 FILTER maratons 2 Rīga paid
29 Atis Paksis Vīri 30 FILTER maratons 2 Rīga paid
30 Igors Juršēvičs Vīri 40 SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
31 Reinis Juršēvičs Vīri U23 SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
32 Ainārs Volts Vīri 50 maratons 2 Veclaicene paid
33 Māris Zudāns Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Ikšķile paid
34 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 2 Rīga paid
35 Māris Lazdiņš Vīri 30 maratons 2 Riga paid
36 Kaspars Ādams Vīri 30 krastu lūši maratons 2 nereta paid
37 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 2 Liepāja paid
38 Ivars Lācis Vīri 50 maratons 2 Valka paid
39 Uģis Lielmanis Vīri 30 Engures sportam maratons 2 Talsi paid
40 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
41 RAINER PUNGAR Vīri 40 CYCLON maratons 2 RÄPINA paid
42 Māris Koraļkevičs Vīri maratons 2 Rīga paid
43 Vija Frīda Sievietes TK Sniegpulkstenīte maratons 2 Daugavpils paid
44 Pēteris Beķers Vīri 50 Jumprava-Dendrārijs maratons 2 Jumprava paid
45 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs maratons 2 Rīga unpaid
46 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Rīga unpaid
47 Valdis Eglītis Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 2 Jaunbērze paid
48 Normunds Griestiņš Vīri 30 Madona Velo Cool maratons 2 Madona paid
49 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike Machine maratons 2 Rīga unpaid
50 Jānis Romanovskis Vīri 40 Liecies mierā maratons 2 Ogre paid
51 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
52 Pēteris Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
53 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
54 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 2 Saulkrasti paid
55 Gustavs Zatlers Vīri 40 maratons 2 Suži paid
56 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 2 Jaunbērze paid
57 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 Velo+ Bottari Baltic maratons 2 Jurmala paid
58 Uldis Ceske Vīri 30 Belo Cycling Project maratons 2 Riga paid
59 Oskars Ozols Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 2 Rīga paid
60 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 2 Rīga paid
61 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Allaži paid
62 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 2 Liepaja paid
63 Andrejs Galuza Vīri 40 maratons 2 RIGA unpaid
64 Kārlis Skrastiņš Vīri 30 ReVelo maratons 2 Rēzekne paid
65 Arvids Bumburs Vīri 30 maratons 2 Jūrmala unpaid

Pusmaratons 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Daniels Magerovs Juniori pusmaratons 2 Riga unpaid
2 Lelde Elīna Vandane Jaunietes RED BULL pusmaratons 2 Rīga unpaid
3 Markuss Ozols Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 2 Liepāja paid
4 Kristīne Kliedere Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Lizums paid
5 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 2 Ogre paid
6 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 2 Ķekava paid
7 Ilze Lukoševiča S 45 pusmaratons 2 Ķekava paid
8 Māris Klismets Pusmaratona kungi BELO Cycling Project pusmaratons 2 Rīga paid
9 Arvis Neilands Pusmaratona kungi EVERUN pusmaratons 2 Ozolnieki paid
10 Lita Saliņa Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 2 Riga paid
11 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 2 Riga paid
12 Mārtiņš Druvkalns Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 2 Sigulda paid
13 Ronalds Ungurs Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 2 Sigulda paid
14 Aldis Zēģelis Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 2 Sigulda paid
15 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 2 Sigulda paid
16 Guntis Krūmiņš Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 2 Sigulda paid
17 Andris Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 2 Rīga paid
18 Ivars Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 2 Rīga paid
19 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 2 Dzelmes paid
20 Ingus Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 2 Limbaži paid
21 Kristers Krīgers Jaunieši pusmaratons 2 Zaķumuiža paid
22 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas Velokomanda pusmaratons 2 Bauska paid
23 Kārlis Skirmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
24 Kaspars Skudrēvics Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
25 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
26 Mārtiņš Nurža Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
27 Zigmunds Nurža Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
28 Ilmārs Kranāts Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
29 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
30 Gundars Purviņs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
31 Daniels Dunskis Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
32 Dzirkstīte Jansone-Bērziņa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
33 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
34 Anita Muižniece S 45 pusmaratons 2 Alūksne paid
35 Jānis Rutkups V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
36 Artis Fjodorovs Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
37 Ilona Vaivode S 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
38 Elza Lāsma Vaivode Jaunietes LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
39 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
40 Uldis Volgemuts Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Grobiņa paid
41 Guntis Kozilāns V 45 RK VELO pusmaratons 2 Alūksne paid
42 Dainis Eglītis Pusmaratona kungi Salaga Pro Cycling Team pusmaratons 2 Jaunbērze paid
43 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ērgļi paid
44 Alvis Bringulis Jaunieši FILTER pusmaratons 2 Rīga paid
45 Inna Juršēviča S 45 SK Priekuļi pusmaratons 2 Cēsis paid
46 Ivo Skribis Pusmaratona kungi KS Sporta klubs pusmaratons 2 Alūksne unpaid
47 Māris Purlaurs Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 2 Rīga paid
48 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 2 Rīga unpaid
49 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 2 Iecava paid
50 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
51 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
52 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 2 Cēsis paid
53 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 2 Cēsis paid
54 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 2 Ērgļi paid
55 Roberts Eberliņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Riga unpaid
56 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 2 Alūksne paid
57 Kristiāns Markuss Gunne Nevienā ĶNSS pusmaratons 2 Ķekava paid
58 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
59 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
60 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
61 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
62 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 2 Rīga paid
63 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
64 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2 Daugavpils paid
65 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2 Daugavpils paid
66 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2 Daugavpils paid
67 Mārtiņš Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 2 Ērgļi paid
68 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 2 Riga paid
69 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 2 Vālodzes paid
70 Oskars Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 2 Rīga unpaid
71 Ronalds Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 2 Rīga unpaid
72 Alberts Smilktens Nevienā KS Sporta klubs pusmaratons 2 Rīga unpaid
73 Jānis Vaļko Pusmaratona kungi JV pusmaratons 2 Saldus paid
74 Aigars Krasts V 45 NN Sporta klubs pusmaratons 2 Ulbroka paid
75 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 2 Kocēni paid
76 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala unpaid
77 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi MTB Ērgļi pusmaratons 2 Ērgļi unpaid
78 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 2 Ērgļi paid
79 Vadims Peļņa Pusmaratona kungi Verifone pusmaratons 2 Rīga unpaid
80 Jānis Ratnieks V 45 EVELO TEAM pusmaratons 2 Baloži paid
81 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
82 Alvis Reinšmits Pusmaratona kungi #naaksies pusmaratons 2 Carnikava paid
83 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi - pusmaratons 2 Rīga paid
84 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
85 Astra Laugale S 45 pusmaratons 2 Rīga paid
86 Mareks Ķeire Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
87 Artjoms Sergijevičs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
88 Kārlis Ancāns Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
89 Gusts Lapiņš Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
90 Līva Drauga Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
91 Artūrs Nummurs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
92 Viesturs Pēteris Stanke Juniori pusmaratons 2 Jaunmārupe paid
93 Kaspars Čipots Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
94 Jānis Tiltiņš Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
95 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
96 Māris Kamerads Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
97 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
98 Rinalds Skopāns Juniori Pulsaar pusmaratons 2 Gulbene paid
99 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
100 Artūrs Anckiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cēsis paid
101 Andrejs Galuza Pusmaratona kungi pusmaratons 2 RIGA unpaid
102 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
103 Kaspars Klūga Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
104 Mārcis Eihenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
105 Ivars Logins V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Gulbene paid
106 Aigars Bukovskis V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 2 Mārupe paid
107 Jānis Grīnvalds Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Stende paid
108 Gatis Šterns Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Auciems paid
109 Markuss Dundurs Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
110 Ģirts Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
111 Linsija Sila Jaunietes MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
112 Kārlis Mūsiņš Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
113 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid

Pusaudžu MTB 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Mārcis Klieders V 14 pusaudzu-mtb 2 Lizums paid
2 Linda Kalniņa S 12 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 2 Rencēni paid
3 Laura Klismete S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
4 Bruno Brēde V 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 2 Līvāni paid
5 Marks Sergijevics V 12 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 2 Jelgava paid
6 Rihards Radziņš V 14 LMT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
7 una lagzdiņa S 12 pusaudzu-mtb 2 Nīca paid
8 Valdis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
9 Uldis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
10 Gustavs Krasts V 14 RKV TEAM pusaudzu-mtb 2 Rīga unpaid
11 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
12 Georgs Tjumins V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
13 Kristers Celitāns V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
14 Rihards Lozbers V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
15 Tīna Drauga S 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
16 Elēna Selga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid

Bērnu velobrauciens 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Oskars Štrauhmanis Zēni 9 ĶNSS bernu-velobrauciens 2 Salaspils paid
2 Elīna Valdberga Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2 Olaine paid
3 Jānis Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 2 Limbaži paid
4 Daniels Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 2 Limbaži paid
5 Edžus Klieders Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Lizums paid
6 Alens Ermanis-Marčenko Zēni 9 velonet.lv/ Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
7 Martins Sergijevics Zēni 5 ENGURES SPORTAM bernu-velobrauciens 2 Jelgava paid
8 Gerda Radziņa Meitenes 5 LMT bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
9 Elza Radziņa Meitenes 9 LMT bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
10 Lote Lange Meitenes 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
11 Pēteris Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
12 Ance Andžāne Meitenes 3 bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
13 Jēkabs Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
14 Karolaina Druka -Jaunzeme Meitenes 5 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
15 Gustavs Bērziņš Zēni 9 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 2 Amatas novads paid
16 Kārlis Pūce Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Saulkrasti paid
17 Elīza Pūce Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2 Saulkrasti paid
18 Artūrs Hansons Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
19 Katrņa Hansone Meitenes 7 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
20 Otto Šterns Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Auciems paid
21 Emīls Lācis Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Jūrmala paid

3 posms / Pļaviņas - Mežezers

Maratons 3 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 kaspars celms Vīri 40 maratons 3 riga unpaid
2 Jānis PURMALIS Vīri 30 BASSO maratons 3 Sigulda unpaid
3 Kaspars HOLŠTEINS Vīri 40 BASSO maratons 3 Sigulda unpaid
4 Māris VANCEVIČS Vīri 30 BASSO maratons 3 Sigulda unpaid
5 Andis MIONČINSKIS Vīri 40 BASSO maratons 3 Sigulda unpaid
6 Raivo SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 3 Sigulda unpaid
7 Salvis SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 3 Sigulda unpaid
8 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance maratons 3 Salaspils paid
9 Daniels Magerovs Juniori maratons 3 Rīga unpaid
10 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 3 Lizums paid
11 Imants Mežciems Vīri Bro bro Team maratons 3 Smiltene paid
12 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 3 Smiltene paid
13 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 3 Ķekava paid
14 Kalvis Kalnins Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 3 Rencēni paid
15 Andis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 3 Cēsis paid
16 Armands Freidenfelds Vīri 50 --- maratons 3 Kuldīga paid
17 Helmārs Rūmnieks Vīri 30 maratons 3 Rīga paid
18 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi maratons 3 Limbaži paid
19 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas Velokomanda maratons 3 Bauska paid
20 Renārs Pūcītis Vīri 30 Lizums maratons 3 Lizums paid
21 Monta Pauloviča Sievietes ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
22 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
23 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
24 Armands Macijevskis Juniori LiVelo / Zelta Zeme maratons 3 Līvāni paid
25 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme maratons 3 Līvāni paid
26 Lauma Čerņevska Sievietes VSK Noskrien maratons 3 Rīga paid
27 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība maratons 3 Valmiera paid
28 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 3 Gulbene paid
29 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 3 Rīga paid
30 Andris Jurka Vīri 30 FILTER maratons 3 Rīga paid
31 Atis Paksis Vīri 30 FILTER maratons 3 Rīga paid
32 Igors Juršēvičs Vīri 40 SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
33 Reinis Juršēvičs Vīri U23 SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
34 Ainārs Volts Vīri 50 maratons 3 Veclaicene paid
35 Māris Zudāns Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 3 Ikšķile paid
36 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 3 Rīga paid
37 Māris Lazdiņš Vīri 30 maratons 3 Riga paid
38 Kaspars Ādams Vīri 30 krastu lūši maratons 3 nereta paid
39 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 3 Liepāja paid
40 Guntars Losbergs Vīri 50 maratons 3 daugavgrīva paid
41 Ivars Lācis Vīri 50 maratons 3 Valka paid
42 Uģis Lielmanis Vīri 30 Engures sportam maratons 3 Talsi paid
43 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
44 RAINER PUNGAR Vīri 40 CYCLON maratons 3 RÄPINA paid
45 Māris Koraļkevičs Vīri maratons 3 Rīga paid
46 Vija Frīda Sievietes TK Sniegpulkstenīte maratons 3 Daugavpils paid
47 Pēteris Beķers Vīri 50 Jumprava-Dendrārijs maratons 3 Jumprava paid
48 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs maratons 3 Rīga unpaid
49 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 3 Rīga unpaid
50 Valdis Eglītis Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 3 Jaunbērze paid
51 Normunds Griestiņš Vīri 30 Madona Velo Cool maratons 3 Madona paid
52 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike Machine maratons 3 Rīga unpaid
53 Jānis Romanovskis Vīri 40 Liecies mierā maratons 3 Ogre paid
54 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
55 Pēteris Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
56 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
57 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 3 Saulkrasti paid
58 Gustavs Zatlers Vīri 40 maratons 3 Suži paid
59 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 3 Jaunbērze paid
60 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 Velo+ Bottari Baltic maratons 3 Jurmala paid
61 Uldis Ceske Vīri 30 Belo Cycling Project maratons 3 Riga paid
62 Oskars Ozols Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 3 Rīga paid
63 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 3 Rīga paid
64 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 3 Allaži paid
65 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 3 Liepaja paid
66 Andrejs Galuza Vīri 40 maratons 3 RIGA unpaid
67 Kārlis Skrastiņš Vīri 30 ReVelo maratons 3 Rēzekne paid
68 Arvids Bumburs Vīri 30 maratons 3 Jūrmala unpaid

Pusmaratons 3 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Daniels Magerovs Juniori pusmaratons 3 Riga unpaid
2 Lelde Elīna Vandane Jaunietes RED BULL pusmaratons 3 Rīga unpaid
3 Markuss Ozols Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Liepāja paid
4 Kristīne Kliedere Pusmaratona dāmas pusmaratons 3 Lizums paid
5 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 3 Ogre paid
6 Māris Ešmanis V 45 Geste pusmaratons 3 Ventspils paid
7 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 3 Ķekava paid
8 Ilze Lukoševiča S 45 pusmaratons 3 Ķekava paid
9 Māris Klismets Pusmaratona kungi BELO Cycling Project pusmaratons 3 Rīga paid
10 Arvis Neilands Pusmaratona kungi EVERUN pusmaratons 3 Ozolnieki paid
11 Lita Saliņa Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 3 Riga paid
12 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 3 Riga paid
13 Mārtiņš Druvkalns Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 3 Sigulda paid
14 Ronalds Ungurs Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 3 Sigulda paid
15 Aldis Zēģelis Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 3 Sigulda paid
16 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 3 Sigulda paid
17 Guntis Krūmiņš Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 3 Sigulda paid
18 Andris Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 3 Rīga paid
19 Ivars Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 3 Rīga paid
20 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 3 Dzelmes paid
21 Ingus Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 3 Limbaži paid
22 Kristers Krīgers Jaunieši pusmaratons 3 Zaķumuiža paid
23 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas Velokomanda pusmaratons 3 Bauska paid
24 Kārlis Skirmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
25 Kaspars Skudrēvics Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
26 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
27 Mārtiņš Nurža Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
28 Zigmunds Nurža Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
29 Ilmārs Kranāts Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
30 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
31 Gundars Purviņs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
32 Rinalds Mekšs Jaunieši ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
33 Daniels Dunskis Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
34 Dzirkstīte Jansone-Bērziņa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 3 Ādaži paid
35 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
36 Anita Muižniece S 45 pusmaratons 3 Alūksne paid
37 Jānis Rutkups V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
38 Artis Fjodorovs Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
39 Ilona Vaivode S 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
40 Elza Lāsma Vaivode Jaunietes LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
41 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
42 Uldis Volgemuts Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Grobiņa paid
43 Guntis Kozilāns V 45 RK VELO pusmaratons 3 Alūksne paid
44 Dainis Eglītis Pusmaratona kungi Salaga Pro Cycling Team pusmaratons 3 Jaunbērze paid
45 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ērgļi paid
46 Alvis Bringulis Jaunieši FILTER pusmaratons 3 Rīga paid
47 Inna Juršēviča S 45 SK Priekuļi pusmaratons 3 Cēsis paid
48 Ivo Skribis Pusmaratona kungi KS Sporta klubs pusmaratons 3 Alūksne unpaid
49 Māris Purlaurs Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 3 Rīga paid
50 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 3 Rīga unpaid
51 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 3 Iecava paid
52 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jūrmala paid
53 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jūrmala paid
54 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 3 Cēsis paid
55 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 3 Cēsis paid
56 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 3 Ērgļi paid
57 Roberts Eberliņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 3 Riga unpaid
58 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 3 Alūksne paid
59 Kristiāns Markuss Gunne Nevienā ĶNSS pusmaratons 3 Ķekava paid
60 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 3 Rīga paid
61 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 3 Rīga paid
62 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 3 Rīga paid
63 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
64 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 3 Rīga paid
65 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
66 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
67 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
68 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 3 Daugavpils paid
69 Mārtiņš Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 3 Ērgļi paid
70 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 3 Riga paid
71 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 3 Vālodzes paid
72 Oskars Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 3 Rīga unpaid
73 Ronalds Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 3 Rīga unpaid
74 Alberts Smilktens Nevienā KS Sporta klubs pusmaratons 3 Rīga unpaid
75 Emīls Knubis Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
76 Jānis Vaļko Pusmaratona kungi JV pusmaratons 3 Saldus paid
77 Aigars Krasts V 45 NN Sporta klubs pusmaratons 3 Ulbroka paid
78 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 3 Kocēni paid
79 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jūrmala unpaid
80 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi MTB Ērgļi pusmaratons 3 Ērgļi unpaid
81 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 3 Ērgļi paid
82 Vadims Peļņa Pusmaratona kungi Verifone pusmaratons 3 Rīga unpaid
83 Tīna Ratniece Sievietes U23 EVELO TEAM pusmaratons 3 Baloži paid
84 Jānis Ratnieks V 45 EVELO TEAM pusmaratons 3 Baloži paid
85 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
86 Alvis Reinšmits Pusmaratona kungi #naaksies pusmaratons 3 Carnikava paid
87 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi - pusmaratons 3 Rīga paid
88 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
89 Astra Laugale S 45 pusmaratons 3 Rīga paid
90 Mareks Ķeire Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jūrmala paid
91 Artjoms Sergijevičs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
92 Kārlis Ancāns Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
93 Gusts Lapiņš Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
94 Līva Drauga Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
95 Artūrs Nummurs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 3 Rīga paid
96 Viesturs Pēteris Stanke Juniori pusmaratons 3 Jaunmārupe paid
97 Kaspars Čipots Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 3 Rīga paid
98 Jānis Tiltiņš Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 3 Rīga paid
99 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 3 Rīga paid
100 Māris Kamerads Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 3 Rīga paid
101 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 3 Rīga paid
102 Rinalds Skopāns Juniori Pulsaar pusmaratons 3 Gulbene paid
103 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
104 Artūrs Anckiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Cēsis paid
105 Andrejs Galuza Pusmaratona kungi pusmaratons 3 RIGA unpaid
106 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
107 Kaspars Klūga Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
108 Mārcis Eihenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
109 Ivars Logins V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 3 Gulbene paid
110 Aigars Bukovskis V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 3 Mārupe paid
111 Jānis Grīnvalds Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Stende paid
112 Gatis Šterns Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Auciems paid
113 Guntis Mūrēns Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
114 Rolands Kokins Juniori MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
115 Markuss Dundurs Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
116 Ģirts Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
117 Linsija Sila Jaunietes MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
118 Kārlis Mūsiņš Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid
119 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 3 Nīca paid

Pusaudžu MTB 3 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Mārcis Klieders V 14 pusaudzu-mtb 3 Lizums paid
2 Linda Kalniņa S 12 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 3 Rencēni paid
3 Laura Klismete S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
4 Bruno Brēde V 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 3 Līvāni paid
5 Marks Sergijevics V 12 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 3 Jelgava paid
6 Rihards Radziņš V 14 LMT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
7 una lagzdiņa S 12 pusaudzu-mtb 3 Nīca paid
8 Valdis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
9 Uldis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
10 Gustavs Krasts V 14 RKV TEAM pusaudzu-mtb 3 Rīga unpaid
11 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
12 Georgs Tjumins V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
13 Kristers Celitāns V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
14 Rihards Lozbers V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
15 Tīna Drauga S 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid
16 Elēna Selga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 3 Rīga paid

Bērnu velobrauciens 3 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Oskars Štrauhmanis Zēni 9 ĶNSS bernu-velobrauciens 3 Salaspils paid
2 Elīna Valdberga Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 3 Olaine paid
3 Jānis Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 3 Limbaži paid
4 Daniels Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 3 Limbaži paid
5 Edžus Klieders Zēni 7 bernu-velobrauciens 3 Lizums paid
6 Alens Ermanis-Marčenko Zēni 9 velonet.lv/ Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 3 Rīga paid
7 Martins Sergijevics Zēni 5 ENGURES SPORTAM bernu-velobrauciens 3 Jelgava paid
8 Gerda Radziņa Meitenes 5 LMT bernu-velobrauciens 3 Rīga paid
9 Elza Radziņa Meitenes 9 LMT bernu-velobrauciens 3 Rīga paid
10 Lote Lange Meitenes 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 3 Rīga paid
11 Pēteris Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 3 Ogre paid
12 Ance Andžāne Meitenes 3 bernu-velobrauciens 3 Ogre paid
13 Jēkabs Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 3 Ogre paid
14 Karolaina Druka -Jaunzeme Meitenes 5 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 3 Rīga paid
15 Gustavs Bērziņš Zēni 9 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 3 Amatas novads paid
16 Kārlis Pūce Zēni 5 bernu-velobrauciens 3 Saulkrasti paid
17 Elīza Pūce Meitenes 7 bernu-velobrauciens 3 Saulkrasti paid
18 Artūrs Hansons Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 3 Rīga paid
19 Katrņa Hansone Meitenes 7 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 3 Rīga paid
20 Otto Šterns Zēni 5 bernu-velobrauciens 3 Auciems paid
21 Emīls Lācis Zēni 7 bernu-velobrauciens 3 Jūrmala paid

4 posms / Talsi - Kamparkalns

Maratons 4 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 kaspars celms Vīri 40 maratons 4 riga unpaid
2 Jānis PURMALIS Vīri 30 BASSO maratons 4 Sigulda unpaid
3 Kaspars HOLŠTEINS Vīri 40 BASSO maratons 4 Sigulda unpaid
4 Māris VANCEVIČS Vīri 30 BASSO maratons 4 Sigulda unpaid
5 Andis MIONČINSKIS Vīri 40 BASSO maratons 4 Sigulda unpaid
6 Raivo SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 4 Sigulda unpaid
7 Salvis SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 4 Sigulda unpaid
8 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance maratons 4 Salaspils paid
9 Daniels Magerovs Juniori maratons 4 Rīga unpaid
10 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 4 Lizums paid
11 Imants Mežciems Vīri Bro bro Team maratons 4 Smiltene paid
12 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 4 Smiltene paid
13 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 4 Ķekava paid
14 Kalvis Kalnins Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 4 Rencēni paid
15 Andis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 4 Cēsis paid
16 Armands Freidenfelds Vīri 50 --- maratons 4 Kuldīga paid
17 Helmārs Rūmnieks Vīri 30 maratons 4 Rīga paid
18 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi maratons 4 Limbaži paid
19 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas Velokomanda maratons 4 Bauska paid
20 Monta Pauloviča Sievietes ĀdažiVelo maratons 4 Ādaži paid
21 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 4 Ādaži paid
22 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 4 Ādaži paid
23 Armands Macijevskis Juniori LiVelo / Zelta Zeme maratons 4 Līvāni paid
24 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme maratons 4 Līvāni paid
25 Lauma Čerņevska Sievietes VSK Noskrien maratons 4 Rīga paid
26 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība maratons 4 Valmiera paid
27 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 4 Gulbene paid
28 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 4 Rīga paid
29 Andris Jurka Vīri 30 FILTER maratons 4 Rīga paid
30 Atis Paksis Vīri 30 FILTER maratons 4 Rīga paid
31 Igors Juršēvičs Vīri 40 SK Priekuļi maratons 4 Cēsis paid
32 Reinis Juršēvičs Vīri U23 SK Priekuļi maratons 4 Cēsis paid
33 Māris Zudāns Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 4 Ikšķile paid
34 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 4 Rīga paid
35 Māris Lazdiņš Vīri 30 maratons 4 Riga paid
36 Kaspars Ādams Vīri 30 krastu lūši maratons 4 nereta paid
37 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 4 Liepāja paid
38 Guntars Losbergs Vīri 50 maratons 4 daugavgrīva paid
39 Ivars Lācis Vīri 50 maratons 4 Valka paid
40 Uģis Lielmanis Vīri 30 Engures sportam maratons 4 Talsi paid
41 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 4 Rīga paid
42 RAINER PUNGAR Vīri 40 CYCLON maratons 4 RÄPINA paid
43 Māris Koraļkevičs Vīri maratons 4 Rīga paid
44 Vija Frīda Sievietes TK Sniegpulkstenīte maratons 4 Daugavpils paid
45 Pēteris Beķers Vīri 50 Jumprava-Dendrārijs maratons 4 Jumprava paid
46 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs maratons 4 Rīga unpaid
47 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 4 Rīga unpaid
48 Valdis Eglītis Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 4 Jaunbērze paid
49 Normunds Griestiņš Vīri 30 Madona Velo Cool maratons 4 Madona paid
50 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike Machine maratons 4 Rīga unpaid
51 Jānis Romanovskis Vīri 40 Liecies mierā maratons 4 Ogre paid
52 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 4 Rīga paid
53 Pēteris Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 4 Rīga paid
54 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 4 Rīga paid
55 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 4 Saulkrasti paid
56 Gustavs Zatlers Vīri 40 maratons 4 Suži paid
57 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 4 Jaunbērze paid
58 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 Velo+ Bottari Baltic maratons 4 Jurmala paid
59 Uldis Ceske Vīri 30 Belo Cycling Project maratons 4 Riga paid
60 Oskars Ozols Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 4 Rīga paid
61 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 4 Rīga paid
62 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 4 Allaži paid
63 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 4 Liepaja paid
64 Andrejs Galuza Vīri 40 maratons 4 RIGA unpaid
65 Kārlis Skrastiņš Vīri 30 ReVelo maratons 4 Rēzekne paid
66 Arvids Bumburs Vīri 30 maratons 4 Jūrmala unpaid

Pusmaratons 4 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Daniels Magerovs Juniori pusmaratons 4 Riga unpaid
2 Lelde Elīna Vandane Jaunietes RED BULL pusmaratons 4 Rīga unpaid
3 Markuss Ozols Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 4 Liepāja paid
4 Kristīne Kliedere Pusmaratona dāmas pusmaratons 4 Lizums paid
5 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 4 Ogre paid
6 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 4 Ķekava paid
7 Ilze Lukoševiča S 45 pusmaratons 4 Ķekava paid
8 Māris Klismets Pusmaratona kungi BELO Cycling Project pusmaratons 4 Rīga paid
9 Arvis Neilands Pusmaratona kungi EVERUN pusmaratons 4 Ozolnieki paid
10 Lita Saliņa Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 4 Riga paid
11 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 4 Riga paid
12 Mārtiņš Druvkalns Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 4 Sigulda paid
13 Ronalds Ungurs Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 4 Sigulda paid
14 Aldis Zēģelis Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 4 Sigulda paid
15 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 4 Sigulda paid
16 Guntis Krūmiņš Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 4 Sigulda paid
17 Andris Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 4 Rīga paid
18 Ivars Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 4 Rīga paid
19 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 4 Dzelmes paid
20 Ingus Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 4 Limbaži paid
21 Kristers Krīgers Jaunieši pusmaratons 4 Zaķumuiža paid
22 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas Velokomanda pusmaratons 4 Bauska paid
23 Kārlis Skirmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
24 Kaspars Skudrēvics Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
25 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
26 Mārtiņš Nurža Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
27 Zigmunds Nurža Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
28 Ilmārs Kranāts Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
29 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
30 Gundars Purviņs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
31 Rinalds Mekšs Jaunieši ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
32 Daniels Dunskis Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
33 Dzirkstīte Jansone-Bērziņa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 4 Ādaži paid
34 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
35 Anita Muižniece S 45 pusmaratons 4 Alūksne paid
36 Jānis Rutkups V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 4 Līvāni paid
37 Artis Fjodorovs Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 4 Līvāni paid
38 Ilona Vaivode S 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 4 Līvāni paid
39 Elza Lāsma Vaivode Jaunietes LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 4 Līvāni paid
40 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 4 Līvāni paid
41 Uldis Volgemuts Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Grobiņa paid
42 Guntis Kozilāns V 45 RK VELO pusmaratons 4 Alūksne paid
43 Dainis Eglītis Pusmaratona kungi Salaga Pro Cycling Team pusmaratons 4 Jaunbērze paid
44 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Ērgļi paid
45 Alvis Bringulis Jaunieši FILTER pusmaratons 4 Rīga paid
46 Inna Juršēviča S 45 SK Priekuļi pusmaratons 4 Cēsis paid
47 Ivo Skribis Pusmaratona kungi KS Sporta klubs pusmaratons 4 Alūksne unpaid
48 Māris Purlaurs Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 4 Rīga paid
49 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 4 Rīga unpaid
50 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 4 Iecava paid
51 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Jūrmala paid
52 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Jūrmala paid
53 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 4 Cēsis paid
54 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 4 Cēsis paid
55 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 4 Ērgļi paid
56 Roberts Eberliņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 4 Riga unpaid
57 Kristiāns Markuss Gunne Nevienā ĶNSS pusmaratons 4 Ķekava paid
58 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 4 Rīga paid
59 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 4 Rīga paid
60 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 4 Rīga paid
61 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 4 Nīca paid
62 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 4 Rīga paid
63 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
64 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 4 Daugavpils paid
65 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 4 Daugavpils paid
66 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 4 Daugavpils paid
67 Mārtiņš Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 4 Ērgļi paid
68 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 4 Riga paid
69 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 4 Vālodzes paid
70 Oskars Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 4 Rīga unpaid
71 Ronalds Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 4 Rīga unpaid
72 Alberts Smilktens Nevienā KS Sporta klubs pusmaratons 4 Rīga unpaid
73 Emīls Knubis Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 4 Nīca paid
74 Jānis Vaļko Pusmaratona kungi JV pusmaratons 4 Saldus paid
75 Aigars Krasts V 45 NN Sporta klubs pusmaratons 4 Ulbroka paid
76 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 4 Kocēni paid
77 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Jūrmala unpaid
78 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi MTB Ērgļi pusmaratons 4 Ērgļi unpaid
79 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 4 Ērgļi paid
80 Vadims Peļņa Pusmaratona kungi Verifone pusmaratons 4 Rīga unpaid
81 Tīna Ratniece Sievietes U23 EVELO TEAM pusmaratons 4 Baloži paid
82 Jānis Ratnieks V 45 EVELO TEAM pusmaratons 4 Baloži paid
83 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
84 Alvis Reinšmits Pusmaratona kungi #naaksies pusmaratons 4 Carnikava paid
85 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi - pusmaratons 4 Rīga paid
86 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
87 Astra Laugale S 45 pusmaratons 4 Rīga paid
88 Mareks Ķeire Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Jūrmala paid
89 Artjoms Sergijevičs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 4 Rīga paid
90 Kārlis Ancāns Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 4 Rīga paid
91 Gusts Lapiņš Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 4 Rīga paid
92 Līva Drauga Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 4 Rīga paid
93 Artūrs Nummurs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 4 Rīga paid
94 Viesturs Pēteris Stanke Juniori pusmaratons 4 Jaunmārupe paid
95 Kaspars Čipots Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 4 Rīga paid
96 Jānis Tiltiņš Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 4 Rīga paid
97 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 4 Rīga paid
98 Māris Kamerads Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 4 Rīga paid
99 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 4 Rīga paid
100 Rinalds Skopāns Juniori Pulsaar pusmaratons 4 Gulbene paid
101 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
102 Artūrs Anckiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Cēsis paid
103 Andrejs Galuza Pusmaratona kungi pusmaratons 4 RIGA unpaid
104 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
105 Jānis Brūklis V 45 pusmaratons 4 Aizpute paid
106 Kaspars Klūga Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
107 Mārcis Eihenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Rīga paid
108 Ivars Logins V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 4 Gulbene paid
109 Aigars Bukovskis V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 4 Mārupe paid
110 Jānis Grīnvalds Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Stende paid
111 Gatis Šterns Pusmaratona kungi pusmaratons 4 Auciems paid
112 Guntis Mūrēns Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 4 Nīca paid
113 Rolands Kokins Juniori MTB Nīca pusmaratons 4 Nīca paid
114 Markuss Dundurs Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 4 Nīca paid
115 Ģirts Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 4 Nīca paid
116 Linsija Sila Jaunietes MTB Nīca pusmaratons 4 Nīca paid
117 Kārlis Mūsiņš Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 4 Nīca paid
118 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 4 Nīca paid

Pusaudžu MTB 4 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Mārcis Klieders V 14 pusaudzu-mtb 4 Lizums paid
2 Linda Kalniņa S 12 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 4 Rencēni paid
3 Laura Klismete S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
4 Bruno Brēde V 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 4 Līvāni paid
5 Marks Sergijevics V 12 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 4 Jelgava paid
6 Rihards Radziņš V 14 LMT pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
7 una lagzdiņa S 12 pusaudzu-mtb 4 Nīca paid
8 Valdis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
9 Uldis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
10 Gustavs Krasts V 14 RKV TEAM pusaudzu-mtb 4 Rīga unpaid
11 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
12 Georgs Tjumins V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
13 Kristers Celitāns V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
14 Rihards Lozbers V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
15 Tīna Drauga S 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4 Rīga paid
16 Elēna Selga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 4 Rīga paid

Bērnu velobrauciens 4 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Oskars Štrauhmanis Zēni 9 ĶNSS bernu-velobrauciens 4 Salaspils paid
2 Elīna Valdberga Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4 Olaine paid
3 Jānis Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 4 Limbaži paid
4 Daniels Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 4 Limbaži paid
5 Edžus Klieders Zēni 7 bernu-velobrauciens 4 Lizums paid
6 Alens Ermanis-Marčenko Zēni 9 velonet.lv/ Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 4 Rīga paid
7 Martins Sergijevics Zēni 5 ENGURES SPORTAM bernu-velobrauciens 4 Jelgava paid
8 Gerda Radziņa Meitenes 5 LMT bernu-velobrauciens 4 Rīga paid
9 Elza Radziņa Meitenes 9 LMT bernu-velobrauciens 4 Rīga paid
10 Lote Lange Meitenes 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 4 Rīga paid
11 Pēteris Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 4 Ogre paid
12 Ance Andžāne Meitenes 3 bernu-velobrauciens 4 Ogre paid
13 Jēkabs Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 4 Ogre paid
14 Karolaina Druka -Jaunzeme Meitenes 5 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 4 Rīga paid
15 Gustavs Bērziņš Zēni 9 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 4 Amatas novads paid
16 Kārlis Pūce Zēni 5 bernu-velobrauciens 4 Saulkrasti paid
17 Elīza Pūce Meitenes 7 bernu-velobrauciens 4 Saulkrasti paid
18 Artūrs Hansons Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 4 Rīga paid
19 Katrņa Hansone Meitenes 7 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 4 Rīga paid
20 Otto Šterns Zēni 5 bernu-velobrauciens 4 Auciems paid
21 Emīls Lācis Zēni 7 bernu-velobrauciens 4 Jūrmala paid

5 posms / Baldone - Riekstukalns

Maratons 5 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 kaspars celms Vīri 40 maratons 5 riga unpaid
2 Jānis PURMALIS Vīri 30 BASSO maratons 5 Sigulda unpaid
3 Kaspars HOLŠTEINS Vīri 40 BASSO maratons 5 Sigulda unpaid
4 Māris VANCEVIČS Vīri 30 BASSO maratons 5 Sigulda unpaid
5 Andis MIONČINSKIS Vīri 40 BASSO maratons 5 Sigulda unpaid
6 Raivo SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 5 Sigulda unpaid
7 Salvis SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 5 Sigulda unpaid
8 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance maratons 5 Salaspils paid
9 Daniels Magerovs Juniori maratons 5 Rīga unpaid
10 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 5 Lizums paid
11 Imants Mežciems Vīri Bro bro Team maratons 5 Smiltene paid
12 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 5 Smiltene paid
13 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 5 Ķekava paid
14 Kalvis Kalnins Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 5 Rencēni paid
15 Andis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 5 Cēsis paid
16 Armands Freidenfelds Vīri 50 --- maratons 5 Kuldīga paid
17 Helmārs Rūmnieks Vīri 30 maratons 5 Rīga paid
18 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi maratons 5 Limbaži paid
19 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas Velokomanda maratons 5 Bauska paid
20 Renārs Pūcītis Vīri 30 Lizums maratons 5 Lizums paid
21 Monta Pauloviča Sievietes ĀdažiVelo maratons 5 Ādaži paid
22 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 5 Ādaži paid
23 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 5 Ādaži paid
24 Armands Macijevskis Juniori LiVelo / Zelta Zeme maratons 5 Līvāni paid
25 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme maratons 5 Līvāni paid
26 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība maratons 5 Valmiera paid
27 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 5 Gulbene paid
28 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 5 Rīga paid
29 Andris Jurka Vīri 30 FILTER maratons 5 Rīga paid
30 Atis Paksis Vīri 30 FILTER maratons 5 Rīga paid
31 Igors Juršēvičs Vīri 40 SK Priekuļi maratons 5 Cēsis paid
32 Reinis Juršēvičs Vīri U23 SK Priekuļi maratons 5 Cēsis paid
33 Māris Zudāns Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 5 Ikšķile paid
34 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 5 Rīga paid
35 Māris Lazdiņš Vīri 30 maratons 5 Riga paid
36 Kaspars Ādams Vīri 30 krastu lūši maratons 5 nereta paid
37 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 5 Liepāja paid
38 Guntars Losbergs Vīri 50 maratons 5 daugavgrīva paid
39 Ivars Lācis Vīri 50 maratons 5 Valka paid
40 Uģis Lielmanis Vīri 30 Engures sportam maratons 5 Talsi paid
41 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 5 Rīga paid
42 RAINER PUNGAR Vīri 40 CYCLON maratons 5 RÄPINA paid
43 Māris Koraļkevičs Vīri maratons 5 Rīga paid
44 Vija Frīda Sievietes TK Sniegpulkstenīte maratons 5 Daugavpils paid
45 Pēteris Beķers Vīri 50 Jumprava-Dendrārijs maratons 5 Jumprava paid
46 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs maratons 5 Rīga unpaid
47 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 5 Rīga unpaid
48 Valdis Eglītis Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 5 Jaunbērze paid
49 Normunds Griestiņš Vīri 30 Madona Velo Cool maratons 5 Madona paid
50 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike Machine maratons 5 Rīga unpaid
51 Jānis Romanovskis Vīri 40 Liecies mierā maratons 5 Ogre paid
52 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 5 Rīga paid
53 Pēteris Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 5 Rīga paid
54 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 5 Rīga paid
55 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 5 Saulkrasti paid
56 Gustavs Zatlers Vīri 40 maratons 5 Suži paid
57 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 5 Jaunbērze paid
58 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 Velo+ Bottari Baltic maratons 5 Jurmala paid
59 Uldis Ceske Vīri 30 Belo Cycling Project maratons 5 Riga paid
60 Oskars Ozols Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 5 Rīga paid
61 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 5 Rīga paid
62 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 5 Allaži paid
63 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 5 Liepaja paid
64 Andrejs Galuza Vīri 40 maratons 5 RIGA unpaid
65 Kārlis Skrastiņš Vīri 30 ReVelo maratons 5 Rēzekne paid
66 Arvids Bumburs Vīri 30 maratons 5 Jūrmala unpaid

Pusmaratons 5 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Daniels Magerovs Juniori pusmaratons 5 Riga unpaid
2 Lelde Elīna Vandane Jaunietes RED BULL pusmaratons 5 Rīga unpaid
3 Markuss Ozols Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 5 Liepāja paid
4 Kristīne Kliedere Pusmaratona dāmas pusmaratons 5 Lizums paid
5 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 5 Ogre paid
6 Māris Ešmanis V 45 Geste pusmaratons 5 Ventspils paid
7 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 5 Ķekava paid
8 Ilze Lukoševiča S 45 pusmaratons 5 Ķekava paid
9 Māris Klismets Pusmaratona kungi BELO Cycling Project pusmaratons 5 Rīga paid
10 Arvis Neilands Pusmaratona kungi EVERUN pusmaratons 5 Ozolnieki paid
11 Lita Saliņa Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 5 Riga paid
12 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 5 Riga paid
13 Mārtiņš Druvkalns Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 5 Sigulda paid
14 Ronalds Ungurs Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 5 Sigulda paid
15 Aldis Zēģelis Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 5 Sigulda paid
16 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 5 Sigulda paid
17 Guntis Krūmiņš Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 5 Sigulda paid
18 Andris Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 5 Rīga paid
19 Ivars Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 5 Rīga paid
20 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 5 Dzelmes paid
21 Ingus Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 5 Limbaži paid
22 Kristers Krīgers Jaunieši pusmaratons 5 Zaķumuiža paid
23 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas Velokomanda pusmaratons 5 Bauska paid
24 Kārlis Skirmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
25 Kaspars Skudrēvics Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
26 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 5 Ādaži paid
27 Mārtiņš Nurža Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 5 Ādaži paid
28 Zigmunds Nurža Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 5 Ādaži paid
29 Ilmārs Kranāts Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 5 Ādaži paid
30 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 5 Ādaži paid
31 Gundars Purviņs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 5 Ādaži paid
32 Rinalds Mekšs Jaunieši ĀdažiVelo pusmaratons 5 Ādaži paid
33 Daniels Dunskis Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 5 Ādaži paid
34 Dzirkstīte Jansone-Bērziņa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 5 Ādaži paid
35 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
36 Anita Muižniece S 45 pusmaratons 5 Alūksne paid
37 Jānis Rutkups V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 5 Līvāni paid
38 Artis Fjodorovs Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 5 Līvāni paid
39 Ilona Vaivode S 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 5 Līvāni paid
40 Elza Lāsma Vaivode Jaunietes LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 5 Līvāni paid
41 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 5 Līvāni paid
42 Uldis Volgemuts Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Grobiņa paid
43 Guntis Kozilāns V 45 RK VELO pusmaratons 5 Alūksne paid
44 Dainis Eglītis Pusmaratona kungi Salaga Pro Cycling Team pusmaratons 5 Jaunbērze paid
45 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Ērgļi paid
46 Alvis Bringulis Jaunieši FILTER pusmaratons 5 Rīga paid
47 Inna Juršēviča S 45 SK Priekuļi pusmaratons 5 Cēsis paid
48 Ivo Skribis Pusmaratona kungi KS Sporta klubs pusmaratons 5 Alūksne unpaid
49 Māris Purlaurs Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 5 Rīga paid
50 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 5 Rīga unpaid
51 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 5 Iecava paid
52 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Jūrmala paid
53 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Jūrmala paid
54 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 5 Cēsis paid
55 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 5 Cēsis paid
56 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 5 Ērgļi paid
57 Roberts Eberliņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 5 Riga unpaid
58 Kristiāns Markuss Gunne Nevienā ĶNSS pusmaratons 5 Ķekava paid
59 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 5 Rīga paid
60 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 5 Rīga paid
61 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 5 Rīga paid
62 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 5 Nīca paid
63 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi Tieto pusmaratons 5 Rīga unpaid
64 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 5 Rīga paid
65 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
66 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 5 Daugavpils paid
67 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 5 Daugavpils paid
68 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 5 Daugavpils paid
69 Mārtiņš Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 5 Ērgļi paid
70 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 5 Riga paid
71 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 5 Vālodzes paid
72 Oskars Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 5 Rīga unpaid
73 Ronalds Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 5 Rīga unpaid
74 Alberts Smilktens Nevienā KS Sporta klubs pusmaratons 5 Rīga unpaid
75 Emīls Knubis Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 5 Nīca paid
76 Jānis Vaļko Pusmaratona kungi JV pusmaratons 5 Saldus paid
77 Aigars Krasts V 45 NN Sporta klubs pusmaratons 5 Ulbroka paid
78 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 5 Kocēni paid
79 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Jūrmala unpaid
80 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi MTB Ērgļi pusmaratons 5 Ērgļi unpaid
81 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 5 Ērgļi paid
82 Vadims Peļņa Pusmaratona kungi Verifone pusmaratons 5 Rīga unpaid
83 Tīna Ratniece Sievietes U23 EVELO TEAM pusmaratons 5 Baloži paid
84 Jānis Ratnieks V 45 EVELO TEAM pusmaratons 5 Baloži paid
85 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
86 Alvis Reinšmits Pusmaratona kungi #naaksies pusmaratons 5 Carnikava paid
87 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi - pusmaratons 5 Rīga paid
88 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
89 Astra Laugale S 45 pusmaratons 5 Rīga paid
90 Mareks Ķeire Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Jūrmala paid
91 Artjoms Sergijevičs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 5 Rīga paid
92 Kārlis Ancāns Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 5 Rīga paid
93 Gusts Lapiņš Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 5 Rīga paid
94 Līva Drauga Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 5 Rīga paid
95 Artūrs Nummurs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 5 Rīga paid
96 Viesturs Pēteris Stanke Juniori pusmaratons 5 Jaunmārupe paid
97 Kaspars Čipots Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 5 Rīga paid
98 Jānis Tiltiņš Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 5 Rīga paid
99 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 5 Rīga paid
100 Māris Kamerads Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 5 Rīga paid
101 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 5 Rīga paid
102 Rinalds Skopāns Juniori Pulsaar pusmaratons 5 Gulbene paid
103 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
104 Artūrs Anckiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Cēsis paid
105 Andrejs Galuza Pusmaratona kungi pusmaratons 5 RIGA unpaid
106 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
107 Jānis Brūklis V 45 pusmaratons 5 Aizpute paid
108 Kaspars Klūga Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
109 Mārcis Eihenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Rīga paid
110 Ivars Logins V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 5 Gulbene paid
111 Aigars Bukovskis V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 5 Mārupe paid
112 Jānis Grīnvalds Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Stende paid
113 Gatis Šterns Pusmaratona kungi pusmaratons 5 Auciems paid
114 Guntis Mūrēns Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 5 Nīca paid
115 Rolands Kokins Juniori MTB Nīca pusmaratons 5 Nīca paid
116 Markuss Dundurs Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 5 Nīca paid
117 Ģirts Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 5 Nīca paid
118 Linsija Sila Jaunietes MTB Nīca pusmaratons 5 Nīca paid
119 Kārlis Mūsiņš Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 5 Nīca paid
120 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 5 Nīca paid

Pusaudžu MTB 5 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Mārcis Klieders V 14 pusaudzu-mtb 5 Lizums paid
2 Linda Kalniņa S 12 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 5 Rencēni paid
3 Laura Klismete S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
4 Bruno Brēde V 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 5 Līvāni paid
5 Marks Sergijevics V 12 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 5 Jelgava paid
6 Rihards Radziņš V 14 LMT pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
7 una lagzdiņa S 12 pusaudzu-mtb 5 Nīca paid
8 Valdis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
9 Uldis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
10 Gustavs Krasts V 14 RKV TEAM pusaudzu-mtb 5 Rīga unpaid
11 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
12 Georgs Tjumins V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
13 Kristers Celitāns V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
14 Rihards Lozbers V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
15 Tīna Drauga S 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 5 Rīga paid
16 Elēna Selga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 5 Rīga paid

Bērnu velobrauciens 5 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Oskars Štrauhmanis Zēni 9 ĶNSS bernu-velobrauciens 5 Salaspils paid
2 Elīna Valdberga Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 5 Olaine paid
3 Jānis Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 5 Limbaži paid
4 Daniels Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 5 Limbaži paid
5 Edžus Klieders Zēni 7 bernu-velobrauciens 5 Lizums paid
6 Alens Ermanis-Marčenko Zēni 9 velonet.lv/ Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 5 Rīga paid
7 Martins Sergijevics Zēni 5 ENGURES SPORTAM bernu-velobrauciens 5 Jelgava paid
8 Gerda Radziņa Meitenes 5 LMT bernu-velobrauciens 5 Rīga paid
9 Elza Radziņa Meitenes 9 LMT bernu-velobrauciens 5 Rīga paid
10 Lote Lange Meitenes 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 5 Rīga paid
11 Pēteris Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 5 Ogre paid
12 Ance Andžāne Meitenes 3 bernu-velobrauciens 5 Ogre paid
13 Jēkabs Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 5 Ogre paid
14 Karolaina Druka -Jaunzeme Meitenes 5 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 5 Rīga paid
15 Gustavs Bērziņš Zēni 9 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 5 Amatas novads paid
16 Kārlis Pūce Zēni 5 bernu-velobrauciens 5 Saulkrasti paid
17 Elīza Pūce Meitenes 7 bernu-velobrauciens 5 Saulkrasti paid
18 Artūrs Hansons Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 5 Rīga paid
19 Katrņa Hansone Meitenes 7 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 5 Rīga paid
20 Otto Šterns Zēni 5 bernu-velobrauciens 5 Auciems paid
21 Emīls Lācis Zēni 7 bernu-velobrauciens 5 Jūrmala paid

6 posms / Cēsis - Žagarkalns

Maratons 6 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 kaspars celms Vīri 40 maratons 6 riga unpaid
2 Jānis PURMALIS Vīri 30 BASSO maratons 6 Sigulda unpaid
3 Kaspars HOLŠTEINS Vīri 40 BASSO maratons 6 Sigulda unpaid
4 Māris VANCEVIČS Vīri 30 BASSO maratons 6 Sigulda unpaid
5 Andis MIONČINSKIS Vīri 40 BASSO maratons 6 Sigulda unpaid
6 Raivo SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 6 Sigulda unpaid
7 Salvis SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 6 Sigulda unpaid
8 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance maratons 6 Salaspils paid
9 Daniels Magerovs Juniori maratons 6 Rīga unpaid
10 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 6 Lizums paid
11 Imants Mežciems Vīri Bro bro Team maratons 6 Smiltene paid
12 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 6 Smiltene paid
13 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 6 Ķekava paid
14 Kalvis Kalnins Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 6 Rencēni paid
15 Andis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 6 Cēsis paid
16 Armands Freidenfelds Vīri 50 --- maratons 6 Kuldīga paid
17 Helmārs Rūmnieks Vīri 30 maratons 6 Rīga paid
18 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi maratons 6 Limbaži paid
19 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas Velokomanda maratons 6 Bauska paid
20 Renārs Pūcītis Vīri 30 Lizums maratons 6 Lizums paid
21 Monta Pauloviča Sievietes ĀdažiVelo maratons 6 Ādaži paid
22 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 6 Ādaži paid
23 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 6 Ādaži paid
24 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme maratons 6 Līvāni paid
25 Lauma Čerņevska Sievietes VSK Noskrien maratons 6 Rīga paid
26 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība maratons 6 Valmiera paid
27 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 6 Gulbene paid
28 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 6 Rīga paid
29 Andris Jurka Vīri 30 FILTER maratons 6 Rīga paid
30 Atis Paksis Vīri 30 FILTER maratons 6 Rīga paid
31 Igors Juršēvičs Vīri 40 SK Priekuļi maratons 6 Cēsis paid
32 Reinis Juršēvičs Vīri U23 SK Priekuļi maratons 6 Cēsis paid
33 Ainārs Volts Vīri 50 maratons 6 Veclaicene paid
34 Māris Zudāns Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 6 Ikšķile paid
35 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 6 Rīga paid
36 Kaspars Ādams Vīri 30 krastu lūši maratons 6 nereta paid
37 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 6 Liepāja paid
38 Guntars Losbergs Vīri 50 maratons 6 daugavgrīva paid
39 Ivars Lācis Vīri 50 maratons 6 Valka paid
40 Uģis Lielmanis Vīri 30 Engures sportam maratons 6 Talsi paid
41 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 6 Rīga paid
42 RAINER PUNGAR Vīri 40 CYCLON maratons 6 RÄPINA paid
43 Māris Koraļkevičs Vīri maratons 6 Rīga paid
44 Vija Frīda Sievietes TK Sniegpulkstenīte maratons 6 Daugavpils paid
45 Pēteris Beķers Vīri 50 Jumprava-Dendrārijs maratons 6 Jumprava paid
46 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs maratons 6 Rīga unpaid
47 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 6 Rīga unpaid
48 Valdis Eglītis Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 6 Jaunbērze paid
49 Normunds Griestiņš Vīri 30 Madona Velo Cool maratons 6 Madona paid
50 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike Machine maratons 6 Rīga unpaid
51 Jānis Romanovskis Vīri 40 Liecies mierā maratons 6 Ogre paid
52 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 6 Rīga paid
53 Pēteris Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 6 Rīga paid
54 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 6 Rīga paid
55 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 6 Saulkrasti paid
56 Gustavs Zatlers Vīri 40 maratons 6 Suži paid
57 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 6 Jaunbērze paid
58 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 Velo+ Bottari Baltic maratons 6 Jurmala paid
59 Uldis Ceske Vīri 30 Belo Cycling Project maratons 6 Riga paid
60 Oskars Ozols Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 6 Rīga paid
61 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 6 Rīga paid
62 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 6 Allaži paid
63 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 6 Liepaja paid
64 Andrejs Galuza Vīri 40 maratons 6 RIGA unpaid
65 Kārlis Skrastiņš Vīri 30 ReVelo maratons 6 Rēzekne paid
66 Arvids Bumburs Vīri 30 maratons 6 Jūrmala unpaid

Pusmaratons 6 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Daniels Magerovs Juniori pusmaratons 6 Riga unpaid
2 Lelde Elīna Vandane Jaunietes RED BULL pusmaratons 6 Rīga unpaid
3 Kristīne Kliedere Pusmaratona dāmas pusmaratons 6 Lizums paid
4 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 6 Ogre paid
5 Māris Ešmanis V 45 Geste pusmaratons 6 Ventspils paid
6 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 6 Ķekava paid
7 Ilze Lukoševiča S 45 pusmaratons 6 Ķekava paid
8 Māris Klismets Pusmaratona kungi BELO Cycling Project pusmaratons 6 Rīga paid
9 Arvis Neilands Pusmaratona kungi EVERUN pusmaratons 6 Ozolnieki paid
10 Lita Saliņa Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 6 Riga paid
11 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 6 Riga paid
12 Mārtiņš Druvkalns Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 6 Sigulda paid
13 Ronalds Ungurs Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 6 Sigulda paid
14 Aldis Zēģelis Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 6 Sigulda paid
15 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 6 Sigulda paid
16 Guntis Krūmiņš Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 6 Sigulda paid
17 Andris Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 6 Rīga paid
18 Ivars Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 6 Rīga paid
19 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 6 Dzelmes paid
20 Ingus Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 6 Limbaži paid
21 Kristers Krīgers Jaunieši pusmaratons 6 Zaķumuiža paid
22 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas Velokomanda pusmaratons 6 Bauska paid
23 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
24 Mārtiņš Nurža Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
25 Zigmunds Nurža Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
26 Ilmārs Kranāts Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
27 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
28 Gundars Purviņs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
29 Rinalds Mekšs Jaunieši ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
30 Daniels Dunskis Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
31 Dzirkstīte Jansone-Bērziņa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 6 Ādaži paid
32 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
33 Anita Muižniece S 45 pusmaratons 6 Alūksne paid
34 Jānis Rutkups V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 6 Līvāni paid
35 Artis Fjodorovs Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 6 Līvāni paid
36 Ilona Vaivode S 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 6 Līvāni paid
37 Elza Lāsma Vaivode Jaunietes LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 6 Līvāni paid
38 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 6 Līvāni paid
39 Uldis Volgemuts Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Grobiņa paid
40 Guntis Kozilāns V 45 RK VELO pusmaratons 6 Alūksne paid
41 Dainis Eglītis Pusmaratona kungi Salaga Pro Cycling Team pusmaratons 6 Jaunbērze paid
42 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Ērgļi paid
43 Alvis Bringulis Jaunieši FILTER pusmaratons 6 Rīga paid
44 Inna Juršēviča S 45 SK Priekuļi pusmaratons 6 Cēsis paid
45 Ivo Skribis Pusmaratona kungi KS Sporta klubs pusmaratons 6 Alūksne unpaid
46 Māris Purlaurs Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 6 Rīga paid
47 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 6 Rīga unpaid
48 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 6 Iecava paid
49 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jūrmala paid
50 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jūrmala paid
51 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 6 Cēsis paid
52 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 6 Cēsis paid
53 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 6 Ērgļi paid
54 Roberts Eberliņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 6 Riga unpaid
55 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 6 Alūksne paid
56 Kristiāns Markuss Gunne Nevienā ĶNSS pusmaratons 6 Ķekava paid
57 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 6 Rīga paid
58 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 6 Rīga paid
59 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 6 Rīga paid
60 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 6 Nīca paid
61 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi Tieto pusmaratons 6 Rīga unpaid
62 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 6 Rīga paid
63 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
64 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 6 Daugavpils paid
65 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 6 Daugavpils paid
66 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 6 Daugavpils paid
67 Mārtiņš Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 6 Ērgļi paid
68 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 6 Riga paid
69 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 6 Vālodzes paid
70 Oskars Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 6 Rīga unpaid
71 Ronalds Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 6 Rīga unpaid
72 Alberts Smilktens Nevienā KS Sporta klubs pusmaratons 6 Rīga unpaid
73 Emīls Knubis Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 6 Nīca paid
74 Jānis Vaļko Pusmaratona kungi JV pusmaratons 6 Saldus paid
75 Aigars Krasts V 45 NN Sporta klubs pusmaratons 6 Ulbroka paid
76 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 6 Kocēni paid
77 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jūrmala unpaid
78 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi MTB Ērgļi pusmaratons 6 Ērgļi unpaid
79 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 6 Ērgļi paid
80 Vadims Peļņa Pusmaratona kungi Verifone pusmaratons 6 Rīga unpaid
81 Tīna Ratniece Sievietes U23 EVELO TEAM pusmaratons 6 Baloži paid
82 Jānis Ratnieks V 45 EVELO TEAM pusmaratons 6 Baloži paid
83 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
84 Alvis Reinšmits Pusmaratona kungi #naaksies pusmaratons 6 Carnikava paid
85 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi - pusmaratons 6 Rīga paid
86 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
87 Astra Laugale S 45 pusmaratons 6 Rīga paid
88 Mareks Ķeire Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Jūrmala paid
89 Artjoms Sergijevičs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 6 Rīga paid
90 Kārlis Ancāns Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 6 Rīga paid
91 Gusts Lapiņš Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 6 Rīga paid
92 Līva Drauga Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 6 Rīga paid
93 Artūrs Nummurs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 6 Rīga paid
94 Viesturs Pēteris Stanke Juniori pusmaratons 6 Jaunmārupe paid
95 Kaspars Čipots Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 6 Rīga paid
96 Jānis Tiltiņš Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 6 Rīga paid
97 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 6 Rīga paid
98 Māris Kamerads Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 6 Rīga paid
99 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 6 Rīga paid
100 Rinalds Skopāns Juniori Pulsaar pusmaratons 6 Gulbene paid
101 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
102 Artūrs Anckiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Cēsis paid
103 Andrejs Galuza Pusmaratona kungi pusmaratons 6 RIGA unpaid
104 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
105 Kaspars Klūga Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
106 Mārcis Eihenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Rīga paid
107 Ivars Logins V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 6 Gulbene paid
108 Aigars Bukovskis V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 6 Mārupe paid
109 Jānis Grīnvalds Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Stende paid
110 Gatis Šterns Pusmaratona kungi pusmaratons 6 Auciems paid
111 Guntis Mūrēns Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 6 Nīca paid
112 Rolands Kokins Juniori MTB Nīca pusmaratons 6 Nīca paid
113 Markuss Dundurs Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 6 Nīca paid
114 Ģirts Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 6 Nīca paid
115 Linsija Sila Jaunietes MTB Nīca pusmaratons 6 Nīca paid
116 Kārlis Mūsiņš Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 6 Nīca paid
117 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 6 Nīca paid

Pusaudžu MTB 6 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Mārcis Klieders V 14 pusaudzu-mtb 6 Lizums paid
2 Linda Kalniņa S 12 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 6 Rencēni paid
3 Laura Klismete S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
4 Bruno Brēde V 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 6 Līvāni paid
5 Marks Sergijevics V 12 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 6 Jelgava paid
6 Rihards Radziņš V 14 LMT pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
7 una lagzdiņa S 12 pusaudzu-mtb 6 Nīca paid
8 Valdis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
9 Uldis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
10 Gustavs Krasts V 14 RKV TEAM pusaudzu-mtb 6 Rīga unpaid
11 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
12 Georgs Tjumins V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
13 Kristers Celitāns V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
14 Rihards Lozbers V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
15 Tīna Drauga S 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 6 Rīga paid
16 Elēna Selga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 6 Rīga paid

Bērnu velobrauciens 6 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Oskars Štrauhmanis Zēni 9 ĶNSS bernu-velobrauciens 6 Salaspils paid
2 Elīna Valdberga Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Olaine paid
3 Jānis Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 6 Limbaži paid
4 Daniels Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 6 Limbaži paid
5 Edžus Klieders Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Lizums paid
6 Alens Ermanis-Marčenko Zēni 9 velonet.lv/ Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
7 Martins Sergijevics Zēni 5 ENGURES SPORTAM bernu-velobrauciens 6 Jelgava paid
8 Gerda Radziņa Meitenes 5 LMT bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
9 Elza Radziņa Meitenes 9 LMT bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
10 Lote Lange Meitenes 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
11 Pēteris Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Ogre paid
12 Ance Andžāne Meitenes 3 bernu-velobrauciens 6 Ogre paid
13 Jēkabs Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Ogre paid
14 Karolaina Druka -Jaunzeme Meitenes 5 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
15 Gustavs Bērziņš Zēni 9 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 6 Amatas novads paid
16 Kārlis Pūce Zēni 5 bernu-velobrauciens 6 Saulkrasti paid
17 Elīza Pūce Meitenes 7 bernu-velobrauciens 6 Saulkrasti paid
18 Artūrs Hansons Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
19 Katrņa Hansone Meitenes 7 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 6 Rīga paid
20 Otto Šterns Zēni 5 bernu-velobrauciens 6 Auciems paid
21 Emīls Lācis Zēni 7 bernu-velobrauciens 6 Jūrmala paid

7 posms / Ape - Vastse Roosa (Igaunija)

100km Ape 7 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 kaspars celms Vīri 40 100km Ape 7+ riga unpaid
2 Jānis PURMALIS Vīri 30 BASSO 100km Ape 7+ Sigulda unpaid
3 Kaspars HOLŠTEINS Vīri 40 BASSO 100km Ape 7+ Sigulda unpaid
4 Māris VANCEVIČS Vīri 30 BASSO 100km Ape 7+ Sigulda unpaid
5 Andis MIONČINSKIS Vīri 40 BASSO 100km Ape 7+ Sigulda unpaid
6 Raivo SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO 100km Ape 7+ Sigulda unpaid
7 Salvis SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO 100km Ape 7+ Sigulda unpaid
8 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance 100km Ape 7+ Salaspils paid
9 Imants Mežciems Vīri Bro bro Team 100km Ape 7+ Smiltene paid
10 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team 100km Ape 7+ Smiltene paid
11 Māris Klismets Vīri 40 BELO Cycling Project 100km Ape 7+ Rīga paid
12 Andis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team 100km Ape 7+ Cēsis paid
13 Helmārs Rūmnieks Vīri 30 100km Ape 7+ Rīga paid
14 Andris Štrāls Vīri 30 GreenDragonsMTB 100km Ape 7+ Rīga paid
15 Ivars Štrāls Vīri 30 GreenDragonsMTB 100km Ape 7+ Rīga paid
16 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi 100km Ape 7+ Limbaži paid
17 Andris Ribulis Vīri 40 DREMEL 100km Ape 7+ Dzelmes paid
18 Ingus Štrāls Vīri GreenDragonsMTB 100km Ape 7+ Limbaži paid
19 Laura Ramane Sievietes Bauskas Velokomanda 100km Ape 7+ Bauska paid
20 Zigmunds Nurža Vīri 40 ĀdažiVelo 100km Ape 7+ Ādaži paid
21 Ilmārs Kranāts Vīri 30 ĀdažiVelo 100km Ape 7+ Ādaži paid
22 Artūrs Breidaks Vīri 30 ĀdažiVelo 100km Ape 7+ Ādaži paid
23 Gundars Purviņs Vīri 40 ĀdažiVelo 100km Ape 7+ Ādaži paid
24 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo 100km Ape 7+ Ādaži paid
25 Dzirkstīte Jansone-Bērziņa Sievietes ĀdažiVelo 100km Ape 7+ Ādaži paid
26 Mārtiņš Garais Vīri 100km Ape 7+ Rīga paid
27 Anita Muižniece Sievietes 35 100km Ape 7+ Alūksne paid
28 Jānis Rutkups Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme 100km Ape 7+ Līvāni paid
29 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme 100km Ape 7+ Līvāni paid
30 Matīss Liepiņš Vīri 30 LiVelo / Zelta Zeme 100km Ape 7+ Līvāni paid
31 Guntis Kozilāns Vīri 50 RK VELO 100km Ape 7+ Alūksne paid
32 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība 100km Ape 7+ Valmiera paid
33 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH 100km Ape 7+ Rīga paid
34 Andris Jurka Vīri 30 FILTER 100km Ape 7+ Rīga paid
35 Atis Paksis Vīri 30 FILTER 100km Ape 7+ Rīga paid
36 Ivo Skribis Vīri 40 KS Sporta klubs 100km Ape 7+ Alūksne unpaid
37 Māris Purlaurs Vīri 40 KS Sporta Klubs 100km Ape 7+ Rīga paid
38 Māris Šlapins Vīri 40 100km Ape 7+ Rīga paid
39 Kaspars Ādams Vīri 30 krastu lūši 100km Ape 7+ nereta paid
40 Edgars Rumbenieks Vīri 30 VELO IECAVA 100km Ape 7+ Iecava paid
41 Kārlis Ducens Vīri 30 SK Priekuļi 100km Ape 7+ Cēsis paid
42 Uģis Lielmanis Vīri 30 Engures sportam 100km Ape 7+ Talsi paid
43 Roberts Eberliņš Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv 100km Ape 7+ Riga unpaid
44 Aivars Saulīts Vīri 50 Sanistal-Hansgrohe 100km Ape 7+ Rīga paid
45 Pēteris Kreilis Vīri 30 Tieto 100km Ape 7+ Rīga unpaid
46 Aleksejs Juvženko Vīri 30 TK Sniegpulkstenīte 100km Ape 7+ Daugavpils paid
47 Vladislavs Sokolovs Vīri 30 TK Sniegpulkstenīte 100km Ape 7+ Daugavpils paid
48 Vija Frīda Sievietes TK Sniegpulkstenīte 100km Ape 7+ Daugavpils paid
49 Oļegs Frīds Vīri 30 TK Sniegpulkstenīte 100km Ape 7+ Daugavpils paid
50 Kristaps Jaunozoliņš Vīri Ērgļu MTB klubs 100km Ape 7+ Riga paid
51 Pēteris Beķers Vīri 50 Jumprava-Dendrārijs 100km Ape 7+ Jumprava paid
52 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs 100km Ape 7+ Rīga unpaid
53 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta klubs 100km Ape 7+ Ulbroka paid
54 Normunds Griestiņš Vīri 30 Madona Velo Cool 100km Ape 7+ Madona paid
55 Jurijs Stolbovs Vīri Verifone 100km Ape 7+ Rīga unpaid
56 Raitis Zalitis Vīri 40 100km Ape 7+ Saulkrasti paid
57 Uldis Taubenbergs Vīri 30 100km Ape 7+ Rīga paid
58 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 Velo+ Bottari Baltic 100km Ape 7+ Jurmala paid
59 Uldis Ceske Vīri 30 Belo Cycling Project 100km Ape 7+ Riga paid
60 Kaspars Čipots Vīri 40 Grohe Team Latvia 100km Ape 7+ Rīga paid
61 Jānis Tiltiņš Vīri 40 Grohe Team Latvia 100km Ape 7+ Rīga paid
62 Oskars Ozols Vīri 30 Grohe Team Latvia 100km Ape 7+ Rīga paid
63 Uldis Leimanis Vīri 30 Grohe Team Latvia 100km Ape 7+ Rīga paid
64 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe Team Latvia 100km Ape 7+ Rīga paid
65 Māris Kamerads Vīri 30 Grohe Team Latvia 100km Ape 7+ Rīga paid
66 Jānis Krauklis Vīri 30 Grohe Team Latvia 100km Ape 7+ Rīga paid
67 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs 100km Ape 7+ Allaži paid
68 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja 100km Ape 7+ Liepaja paid
69 Kārlis Skrastiņš Vīri 30 ReVelo 100km Ape 7+ Rēzekne paid
70 Aigars Bukovskis Vīri 50 Velotreniņi.lv 100km Ape 7+ Mārupe paid
71 Otto Šterns Nevienā 100km Ape 7+ Auciems paid
72 Gatis Šterns Vīri 30 100km Ape 7+ Auciems paid

Maratons 7 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Daniels Magerovs Juniori maratons 7 Rīga unpaid
2 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 7 Lizums paid
3 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 7 Ķekava paid
4 Kalvis Kalnins Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 7 Rencēni paid
5 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas Velokomanda maratons 7 Bauska paid
6 Monta Pauloviča Sievietes ĀdažiVelo maratons 7 Ādaži paid
7 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 7 Ādaži paid
8 Lauma Čerņevska Sievietes VSK Noskrien maratons 7 Rīga paid
9 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 7 Gulbene paid
10 Igors Juršēvičs Vīri 40 SK Priekuļi maratons 7 Cēsis paid
11 Reinis Juršēvičs Vīri U23 SK Priekuļi maratons 7 Cēsis paid
12 Ainārs Volts Vīri 50 maratons 7 Veclaicene paid
13 Māris Zudāns Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 7 Ikšķile paid
14 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 7 Liepāja paid
15 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 7 Rīga paid
16 RAINER PUNGAR Vīri 40 CYCLON maratons 7 RÄPINA paid
17 Māris Koraļkevičs Vīri maratons 7 Rīga paid
18 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs maratons 7 Rīga unpaid
19 Valdis Eglītis Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 7 Jaunbērze paid
20 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike Machine maratons 7 Rīga unpaid
21 Jānis Romanovskis Vīri 40 Liecies mierā maratons 7 Ogre paid
22 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 7 Rīga paid
23 Pēteris Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 7 Rīga paid
24 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 7 Rīga paid
25 Gustavs Zatlers Vīri 40 maratons 7 Suži paid
26 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 7 Jaunbērze paid
27 Andrejs Galuza Vīri 40 maratons 7 RIGA unpaid
28 Arvids Bumburs Vīri 30 maratons 7 Jūrmala unpaid

Pusmaratons 7 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Daniels Magerovs Juniori pusmaratons 7 Riga unpaid
2 Lelde Elīna Vandane Jaunietes RED BULL pusmaratons 7 Rīga unpaid
3 Kristīne Kliedere Pusmaratona dāmas pusmaratons 7 Lizums paid
4 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 7 Ogre paid
5 Māris Ešmanis V 45 Geste pusmaratons 7 Ventspils paid
6 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 7 Ķekava paid
7 Ilze Lukoševiča S 45 pusmaratons 7 Ķekava paid
8 Arvis Neilands Pusmaratona kungi EVERUN pusmaratons 7 Ozolnieki paid
9 Lita Saliņa Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 7 Riga paid
10 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 7 Riga paid
11 Mārtiņš Druvkalns Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 7 Sigulda paid
12 Ronalds Ungurs Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 7 Sigulda paid
13 Aldis Zēģelis Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 7 Sigulda paid
14 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 7 Sigulda paid
15 Guntis Krūmiņš Pusmaratona kungi BT1 MTB TEAM pusmaratons 7 Sigulda paid
16 Kristers Krīgers Jaunieši pusmaratons 7 Zaķumuiža paid
17 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 7 Ādaži paid
18 Mārtiņš Nurža Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 7 Ādaži paid
19 Daniels Dunskis Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 7 Ādaži paid
20 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
21 Jānis Rutkups V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 7 Līvāni paid
22 Artis Fjodorovs Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 7 Līvāni paid
23 Ilona Vaivode S 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 7 Līvāni paid
24 Elza Lāsma Vaivode Jaunietes LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 7 Līvāni paid
25 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 7 Līvāni paid
26 Uldis Volgemuts Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Grobiņa paid
27 Dainis Eglītis Pusmaratona kungi Salaga Pro Cycling Team pusmaratons 7 Jaunbērze paid
28 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Ērgļi paid
29 Alvis Bringulis Jaunieši FILTER pusmaratons 7 Rīga paid
30 Inna Juršēviča S 45 SK Priekuļi pusmaratons 7 Cēsis paid
31 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 7 Rīga unpaid
32 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 7 Iecava paid
33 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Jūrmala paid
34 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Jūrmala paid
35 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 7 Cēsis paid
36 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 7 Ērgļi paid
37 Roberts Eberliņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 7 Riga unpaid
38 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 7 Alūksne paid
39 Kristiāns Markuss Gunne Nevienā ĶNSS pusmaratons 7 Ķekava paid
40 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 7 Rīga paid
41 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 7 Rīga paid
42 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 7 Rīga paid
43 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 7 Nīca paid
44 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 7 Rīga paid
45 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
46 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 7 Daugavpils paid
47 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 7 Daugavpils paid
48 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 7 Daugavpils paid
49 Mārtiņš Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 7 Ērgļi paid
50 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 7 Vālodzes paid
51 Oskars Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 7 Rīga unpaid
52 Ronalds Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 7 Rīga unpaid
53 Alberts Smilktens Nevienā KS Sporta klubs pusmaratons 7 Rīga unpaid
54 Jānis Vaļko Pusmaratona kungi JV pusmaratons 7 Saldus paid
55 Aigars Krasts V 45 NN Sporta klubs pusmaratons 7 Ulbroka paid
56 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 7 Kocēni paid
57 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Jūrmala unpaid
58 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi MTB Ērgļi pusmaratons 7 Ērgļi unpaid
59 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 7 Ērgļi paid
60 Vadims Peļņa Pusmaratona kungi Verifone pusmaratons 7 Rīga unpaid
61 Jānis Ratnieks V 45 EVELO TEAM pusmaratons 7 Baloži paid
62 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
63 Alvis Reinšmits Pusmaratona kungi #naaksies pusmaratons 7 Carnikava paid
64 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi - pusmaratons 7 Rīga paid
65 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
66 Astra Laugale S 45 pusmaratons 7 Rīga paid
67 Mareks Ķeire Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Jūrmala paid
68 Artjoms Sergijevičs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Rīga paid
69 Kārlis Ancāns Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Rīga paid
70 Gusts Lapiņš Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Rīga paid
71 Līva Drauga Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Rīga paid
72 Artūrs Nummurs Nevienā HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 7 Rīga paid
73 Viesturs Pēteris Stanke Juniori pusmaratons 7 Jaunmārupe paid
74 Kaspars Čipots Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 7 Rīga paid
75 Jānis Tiltiņš Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 7 Rīga paid
76 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 7 Rīga paid
77 Māris Kamerads Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 7 Rīga paid
78 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 7 Rīga paid
79 Rinalds Skopāns Juniori Pulsaar pusmaratons 7 Gulbene paid
80 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
81 Artūrs Anckiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Cēsis paid
82 Andrejs Galuza Pusmaratona kungi pusmaratons 7 RIGA unpaid
83 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
84 Kaspars Klūga Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
85 Mārcis Eihenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Rīga paid
86 Ivars Logins V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 7 Gulbene paid
87 Aigars Bukovskis V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 7 Mārupe paid
88 Jānis Grīnvalds Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Stende paid
89 Gatis Šterns Pusmaratona kungi pusmaratons 7 Auciems paid
90 Markuss Dundurs Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 7 Nīca paid
91 Ģirts Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 7 Nīca paid
92 Linsija Sila Jaunietes MTB Nīca pusmaratons 7 Nīca paid
93 Kārlis Mūsiņš Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 7 Nīca paid
94 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 7 Nīca paid

Pusaudžu MTB 7 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Mārcis Klieders V 14 pusaudzu-mtb 7 Lizums paid
2 Linda Kalniņa S 12 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 7 Rencēni paid
3 Laura Klismete S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
4 Bruno Brēde V 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 7 Līvāni paid
5 Marks Sergijevics V 12 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 7 Jelgava paid
6 Rihards Radziņš V 14 LMT pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
7 una lagzdiņa S 12 pusaudzu-mtb 7 Nīca paid
8 Valdis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
9 Uldis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
10 Gustavs Krasts V 14 RKV TEAM pusaudzu-mtb 7 Rīga unpaid
11 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
12 Georgs Tjumins V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
13 Kristers Celitāns V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
14 Rihards Lozbers V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
15 Tīna Drauga S 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Rīga paid
16 Elēna Selga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 7 Rīga paid

Bērnu velobrauciens 7 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Oskars Štrauhmanis Zēni 9 ĶNSS bernu-velobrauciens 7 Salaspils paid
2 Elīna Valdberga Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 7 Olaine paid
3 Jānis Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 7 Limbaži paid
4 Daniels Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 7 Limbaži paid
5 Edžus Klieders Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Lizums paid
6 Alens Ermanis-Marčenko Zēni 9 velonet.lv/ Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 7 Rīga paid
7 Martins Sergijevics Zēni 5 ENGURES SPORTAM bernu-velobrauciens 7 Jelgava paid
8 Gerda Radziņa Meitenes 5 LMT bernu-velobrauciens 7 Rīga paid
9 Elza Radziņa Meitenes 9 LMT bernu-velobrauciens 7 Rīga paid
10 Lote Lange Meitenes 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 7 Rīga paid
11 Pēteris Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Ogre paid
12 Ance Andžāne Meitenes 3 bernu-velobrauciens 7 Ogre paid
13 Jēkabs Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Ogre paid
14 Karolaina Druka -Jaunzeme Meitenes 5 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 7 Rīga paid
15 Gustavs Bērziņš Zēni 9 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 7 Amatas novads paid
16 Kārlis Pūce Zēni 5 bernu-velobrauciens 7 Saulkrasti paid
17 Elīza Pūce Meitenes 7 bernu-velobrauciens 7 Saulkrasti paid
18 Artūrs Hansons Zēni 3 Riteņvasara bernu-velobrauciens 7 Rīga paid
19 Katrņa Hansone Meitenes 7 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 7 Rīga paid
20 Otto Šterns Zēni 5 bernu-velobrauciens 7 Auciems paid
21 Emīls Lācis Zēni 7 bernu-velobrauciens 7 Jūrmala paid