1 posms / Ventspils

Maratons 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Krišjānis Cielēns Vīri 30 maratons 1 Baltezers paid
2 Kaspars Čikste Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 1 Dobele paid
3 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 1 Marupe unpaid
4 Jānis Ozols Vīri 40 ZZK maratons 1 Rīga paid
5 Andris Rozītis Vīri 40 ZZK maratons 1 Rīga paid
6 Aivars Skutelis Vīri 50 ZZK maratons 1 Rīga paid
7 Dmitrijs Sorokins Vīri 30 ZZK maratons 1 Rīga paid
8 Beate Kovgere Sievietes Veloprofs-VW Komerctransports maratons 1 Alūksne paid
9 Imants Mūrnieks Vīri 40 Skulte Rullē maratons 1 Rīga paid
10 Ilvars Bisenieks Vīri U23 maratons 1 Madona unpaid
11 Einars Berze Vīri 30 maratons 1 Jurmala paid
12 Lelde Ardava Sievietes Veloprofs - VW Komerctransports maratons 1 Rīga paid
13 Jānis Vimba Vīri 50 Valmieras Velo vienība maratons 1 Valmiera paid
14 Edgars Brigmanis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Baldone paid
15 Viesturs Lejiņš Vīri 40 Dobeles Dzirnavnieks/Feel Free maratons 1 Carnikava paid
16 Ints Celmaraugs Vīri 50 AVE KURJERS maratons 1 Baloži paid
17 Ingus Bunkovskis Vīri 40 - maratons 1 Ogre unpaid
18 Kristaps Kancers Vīri 30 BELO Cycling Project maratons 1 Rīga paid
19 Jānis Teivišs Vīri 30 Volkswagen Team maratons 1 Rīga unpaid
20 Imants Vēliņš Vīri 30 Volkswagen Team maratons 1 Rīga unpaid
21 Mārtiņš Pētersons Vīri 30 Volkswagen Team maratons 1 Rīga unpaid
22 Uldis Selga Vīri HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
23 Artis Žugs Vīri 30 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
24 Kaspars Skinčs Vīri 30 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
25 Rego Strazdiņš Vīri 50 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
26 Toms Dinsbergs Vīri 30 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
27 Roberts Draugs Vīri 40 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga paid
28 Mārtiņš Lasmanis Vīri 40 maratons 1 Ropaži paid
29 Gundars Reidzans Vīri Garām ejot maratons 1 Skrīveri unpaid
30 Matīss Preimanis Vīri Patria Bottecchia maratons 1 Rīga paid
31 Dzintars Ausmanis Vīri Patria Bottecchia maratons 1 Rīga paid
32 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 Patria Bottecchia maratons 1 Rīga paid
33 Jēkabs Jaunslavietis Vīri Patria Bottecchia maratons 1 Rīga paid
34 Kārlis Baltacis Vīri Patria Bottecchia maratons 1 Rīga paid
35 Kristaps Sondors Vīri maratons 1 Saulkrasti paid
36 Edmunds Dārznieks Vīri Lizums - Avoti SWF maratons 1 Lizums paid
37 Valts Zaķis Vīri U23 VeloRīts Gulbene maratons 1 Gulbene paid
38 Reinis Markss Vīri VeloRīts Gulbene maratons 1 Gulbene paid
39 Miks Jencītis Vīri U23 VeloRīts Gulbene maratons 1 Gulbene paid
40 Janis Zemeskalns Vīri U23 DobelesDzirnavnieks/FeelFree maratons 1 Rīga paid
41 Kārlis Ozols Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
42 Raimonds Brokāns Vīri 40 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
43 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
44 Dāvis Dzenis Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
45 Dāvis Perševics Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
46 Raivis Sarkans Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
47 Ervīns Smoļins Vīri 30 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
48 Paulis Snipke Vīri 40 TriGo maratons 1 Baloži paid
49 Ivo Levāns Vīri 40 Engures sportam maratons 1 Engure paid
50 Jānis Pētersons Vīri 30 Engures sportam maratons 1 Engure paid
51 Renārs Pūcītis Vīri 30 Lizums - Avoti SWF maratons 1 Rīga paid
52 Lauris Rodionovs Vīri U23 Carnikava maratons 1 Carnikava paid
53 Madis Mägi Vīri 50 maratons 1 Juuliku paid
54 Gints Jakovels Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
55 Pieter Willemse Vīri 40 maratons 1 Saldus unpaid
56 Guntis Šeflers Vīri 30 FREMAX maratons 1 Rīga paid
57 Ivars Zvirbulis Vīri 50 Pēdu nav maratons 1 Valmiera paid
58 Mikus Herbsts Vīri U23 EMU Mālpils sporta klubs maratons 1 Mālpils paid
59 Sandris Šika Vīri 40 PAC maratons 1 Ulbroka paid
60 arvids steinbergs Vīri 50 maratons 1 Ozolnieki paid
61 Gatis Kronbergs Vīri 40 FREMAX maratons 1 Rīga paid
62 Jānis Vilde Vīri 40 FREMAX maratons 1 Rīga paid
63 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 1 Rīga paid
64 Oskars Jurgenbergs Vīri 40 FREMAX maratons 1 Rīga paid
65 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 1 Rīga paid
66 REINIS AVENS Vīri 40 EBIKE-MACHINE maratons 1 RĪGA paid
67 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Alūksne unpaid
68 Andris Jurka Vīri 30 FILTER- SCOTT maratons 1 Rīga paid
69 Atis Paksis Vīri 30 FILTER- SCOTT maratons 1 Rīga paid
70 Arvis Dude Vīri 4sekundes | Vudlande maratons 1 Smiltene paid
71 Kristaps Egle Vīri 40 4sekundes | Vudlande maratons 1 Smiltene paid
72 Kaspars Kipurs Vīri 30 ebikeMachine maratons 1 Rīga paid
73 Andris Balodis Vīri 40 Virsotne/MARMOT maratons 1 Rīga paid
74 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 1 Sigulda paid
75 Kaspars Siņicins Vīri 40 maratons 1 Ventspils unpaid
76 Jānis Mičulis Vīri 40 Bauskas sporta centrs Mēmele maratons 1 Rīga paid
77 Mārcis Ābelīte Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 1 Mazsalaca paid
78 Jānis Priževoits Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 1 Ķegums paid
79 Didzis Slaidiņš Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
80 Raivis Jansons Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 1 Mārupe paid
81 Kristofers Rācenājs Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Rīga paid
82 Armands Priede Vīri DTG-MySport maratons 1 Rīga paid
83 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 1 Rīga paid
84 Uldis Ālītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Rīga paid
85 Oskars Muižnieks Vīri DTG-MySport maratons 1 Rīga paid
86 Aleksandrs Filipovs Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Rīga paid
87 Roberts Viļums Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Rīga paid
88 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Rīga paid
89 Lauris Purnins Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Rīga paid
90 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
91 Rolands Putniņš Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
92 Matīss Birzgalis Vīri U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
93 Agnis Apse Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
94 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
95 Rūta Brakovska Sievietes U23 maratons 1 Smiltene paid
96 Arvīds Pipirs Vīri 50 maratons 1 Krasti paid
97 Rihards Rieka Vīri U23 Velohooligans maratons 1 Rīga paid
98 Renārs Bērziņš Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
99 Agris Pētersons Vīri 50 Bosch maratons 1 Rīga paid
100 Ingars Martinovs Vīri U23 Lizums - Avoti SWF maratons 1 Lizums paid
101 Sandis Riņķis Vīri 30 KS Sporta Klubs maratons 1 Mārupe paid
102 Mindaugas Ziukas Vīri 40 Jokers - Santa Monica Networks maratons 1 Vilnius paid
103 Jānis Kolego Vīri 30 Zaļā Josta maratons 1 Cēsis unpaid
104 Reinis Jasliņš Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
105 Andris Apalups Vīri 50 FREMAX maratons 1 Carnikava paid
106 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike Machine maratons 1 Rīga paid
107 Aleksandrs Kalniņš Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 1 Rīga paid
108 guntars losbergs Vīri 50 maratons 1 riga paid
109 Normunds Griestiņš Vīri 30 Velo Cool maratons 1 Madona paid
110 Tautvydas Luksas Vīri 40 MTBCC team maratons 1 Vilnius unpaid
111 Aivis Ceplītis Vīri maratons 1 Rīga unpaid
112 Ivars Romancevičs Vīri 30 Selonia maratons 1 Jekabpils paid
113 Ģirts Petrovics Vīri Fremax maratons 1 Kalngale paid
114 Krists Močs Vīri VELO SALDUS maratons 1 Saldus paid
115 Toms Hartmanis Vīri VELO SALDUS maratons 1 Saldus paid
116 Jānis Hartmanis Vīri 40 VELO SALDUS maratons 1 Saldus paid
117 Artis Krievāns Vīri 40 Pēdu nav maratons 1 Valmiera paid
118 Agris Krievāns Vīri 30 Pēdu nav maratons 1 Valmiera paid
119 Ilgvars Šmits Vīri 30 Pēdu nav maratons 1 Valmiera paid
120 Aiga Strazdiņa Sievietes 35 Virsotne/Marmot maratons 1 CĒSIS paid
121 Uģis Strazdiņš Vīri 40 Virsotne/Marmot maratons 1 CĒSIS paid
122 Andris Bulavs Vīri 30 4finance maratons 1 Rīga paid
123 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 1 Ulbroka paid
124 Mārcis Radziņš Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
125 Artūrs Kreišmanis Vīri 30 maratons 1 Lielvārde unpaid
126 Egīls Dude Vīri 50 maratons 1 Kandava paid
127 Aigars Meiers Vīri 40 REACTION maratons 1 Rīga paid
128 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
129 Anastasija Krumina Sievietes maratons 1 Riga unpaid
130 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 VELO+ maratons 1 Jurmala paid
131 Anita Antone Sievietes Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
132 Ingrīda Šmite Sievietes 35 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
133 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
134 Nils Kazaks Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
135 Raitis Bēmers Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
136 Intars Gagainis Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
137 Nauris Birkentāls Vīri SUBARU AD REM Auto MTB maratons 1 Sigulda paid
138 Ansis Peslaks Vīri 30 KS Sporta klubs maratons 1 Ikšķile paid
139 Imants Mežciems Vīri Bro Bro Team Latvia maratons 1 Smiltene paid
140 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro Bro Team Latvia maratons 1 Smiltene paid
141 Andris Ūdris Vīri 30 RR Ragana maratons 1 Krimuldas novads paid
142 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas sporta centrs 'Mēmele' maratons 1 Bauska paid
143 Henrihs Damroze Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
144 Askolds Gludavs Vīri 30 RK Liepāja maratons 1 Liepāja paid
145 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
146 Aleksandrs Kapralovs Vīri 50 VELO+ maratons 1 Riga paid
147 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance maratons 1 Salaspils paid
148 Uldis Ceske Vīri 30 Belo Cycling Project maratons 1 Riga paid
149 Valdis Gabrāns Vīri 50 maratons 1 Rīga paid
150 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi maratons 1 Limbaži paid
151 Andris Pētersons Vīri 50 maratons 1 Rīga paid
152 Kalvis Kalniņš Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 1 Rīga paid
153 Jānis Bērziņš Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 1 Rīga paid
154 Artūrs Bērziņš Vīri Valmieras velo vienība maratons 1 Rīga paid
155 Sandis Griķis Vīri 40 Valmieras velo vienība maratons 1 Rīga paid
156 Agris Kalējs Vīri 50 Valmieras velo vienība maratons 1 Rīga paid
157 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība maratons 1 Rīga paid
158 Mārtiņš Bruņenieks Vīri 30 Velapēda maratons 1 Rīga paid
159 Andis Gailītis Vīri 30 Bro Bro Team Latvia maratons 1 Cēsis paid
160 Edijs Jurgensons Vīri 30 maratons 1 Ogre paid
161 Andris Romanovskis Vīri U23 KS Sporta klubs maratons 1 Ogre paid
162 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 1 Liepāja paid
163 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 1 Lizums paid
164 Andis Mioncinskis Vīri 40 MR Ripo maratons 1 Rīga paid
165 Raivo Sarkanābols Vīri 30 MR Ripo maratons 1 Rīga paid
166 Salvis Sarkanābols Vīri 30 MR Ripo maratons 1 Rīga paid
167 Kaspars Holšteins Vīri 40 MR Ripo maratons 1 Rīga paid
168 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 1 Liepāja paid
169 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts Gulbene maratons 1 Gulbene paid
170 Pēteris Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
171 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
172 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
173 Ivars Lācis Vīri 50 maratons 1 Valka paid
174 Jānis Vējons Vīri 30 ELKOR maratons 1 Rīga paid
175 Edijs Strēlis Vīri U23 ELKOR maratons 1 Rīga paid
176 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
177 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
178 Aleksis Merga Vīri ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
179 Zigmunds Nurža Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
180 Einārs Pļehņevičs Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
181 Jānis Romanovskis Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Ogre paid
182 Pēteris Beķers Vīri 50 Jumprava-Dendrārijs maratons 1 Jumprava paid
183 Imants Šmits Vīri 50 Rīgas Satiksme maratons 1 Rīga paid
184 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 1 Ķekavas novads paid
185 Normunds Stanevics Vīri 40 KS Sporta Klubs maratons 1 Riga paid
186 Rolands Putnins Vīri 30 maratons 1 Trikata unpaid
187 Edgars Kalniņš Vīri 40 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
188 Ģirts Riekstiņš Vīri 40 NATO maratons 1 Rīga paid
189 Reinis Juršēvičs Vīri U23 SK Priekuļi maratons 1 Cēsis paid
190 Uldis Siņicins Vīri 30 maratons 1 Ventspils paid
191 Janis ozols Vīri 30 maratons 1 Cesis unpaid
192 Maksims Ozerovs Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
193 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Veloslaisti maratons 1 Jaunbērze paid
194 Valdis Eglītis Vīri 30 Veloslaisti maratons 1 Jaunbērze paid
195 Kaspars Garda Vīri 30 garda.lv maratons 1 Rīga paid
196 Raivo Zils Vīri 30 LMT maratons 1 Ogre paid
197 Ainars Volts Vīri 50 maratons 1 Veclaicene paid
198 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Rīga paid

Pusmaratons 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Helēna Mūrniece Sievietes U23 VW komerctransports- Veloprofs.Lv pusmaratons 1 Rīga paid
2 Ivars Nudiens Pusmaratona kungi Veloprofs-DžedaiskijKraj pusmaratons 1 Ventspils unpaid
3 Jānis Novikovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
4 Rodžers Petaks Juniori ZZK pusmaratons 1 Rīga paid
5 Mareks Balodis Juniori ZZK pusmaratons 1 Rīga paid
6 Arvo Godiņš Juniori ZZK pusmaratons 1 Rīga paid
7 Anna Mūrniece Pusmaratona dāmas Skulte Rullē pusmaratons 1 Rīga paid
8 Raivis Puņeiko Pusmaratona kungi Picture Happy MTB pusmaratons 1 Rīga paid
9 Andris Turciņš Pusmaratona kungi Picture Happy MTB pusmaratons 1 Rīga paid
10 Zintis Šaicāns Pusmaratona kungi Reģionālā pašvaldības policija pusmaratons 1 Rīga paid
11 Matīss Kaļveršs Jaunieši pusmaratons 1 Salaspils paid
12 Mārtiņš Maslovs Jaunieši RRS Purvciems pusmaratons 1 Rīga paid
13 Kristers Krīgers Jaunieši pusmaratons 1 Zaķumuiža paid
14 Jānis Vaļko Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Ozolnieki paid
15 Arvis Neilands Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Ozolnieki paid
16 Linda Tautere S 45 VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Ozolnieki paid
17 Lāsma Grenovska Pusmaratona dāmas Gramzdas velosports/Artis J.P. pusmaratons 1 Gramzda unpaid
18 Evelīna Ermane Marčenko Jaunietes Dobeles dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1 Dobele paid
19 Madara Āboma Sievietes U23 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1 Dobele paid
20 Santa Sanija Jurgena Sievietes U23 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1 Dobele paid
21 Oskars Dankbars Juniori Dobeles dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1 Dobele paid
22 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
23 Toms Dzenis Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 1 Mārupe paid
24 Kristaps Miškuns Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Carnikava paid
25 Viesturs Geršauskis Jaunieši pusmaratons 1 Ventspils paid
26 Kristers Stūris Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 1 Smiltene paid
27 Kaspars Kukainis Jaunieši pusmaratons 1 Ventspils paid
28 Vladislavs Hļiboiko Pusmaratona kungi TheLastGentlemen pusmaratons 1 Rīga paid
29 Dāvis Dreimanis Jaunieši pusmaratons 1 Mālpils paid
30 Mikus Podnieks Juniori pusmaratons 1 Ventspils paid
31 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Rīga paid
32 Almants Kalniņš V 45 MTB TALSI pusmaratons 1 Talsi paid
33 Māris Lazdiņš Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Rīga unpaid
34 Tomas Šmitas Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Klapeda paid
35 Monta Brigmane Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Baldone paid
36 Raivis Ranks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
37 Uģis Veidemanis Jaunieši RRS Vecmīlgrāvis pusmaratons 1 Rīga paid
38 Kaspars Siņicins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
39 Annija Krūma Pusmaratona dāmas Velotreniņi.lv /Sufferfest pusmaratons 1 Rīga paid
40 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rēzekne paid
41 Kaspars Vaisūns Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Baldone paid
42 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Baloži paid
43 Tomass Adamovičš Juniori Ventspils MTB riteņbraukšanas klubs pusmaratons 1 Ventspils paid
44 Gatis Luberts Pusmaratona kungi KRS/NKUP Smiltene pusmaratons 1 Smiltene paid
45 Artis Pujats Pusmaratona kungi Fans Škoda pusmaratons 1 Ventspils paid
46 Arnis Jurgels Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 1 Rīga paid
47 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ikšķile paid
48 Oskars Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ikšķile paid
49 Alvis Tribockis Pusmaratona kungi X99 pusmaratons 1 Ogre paid
50 Māris Vancevičs Pusmaratona kungi IronWill Steel pusmaratons 1 Ogre paid
51 Uvis Dambergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
52 Uldis Reinicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
53 Daniels Kārkliņš Pusmaratona kungi SIA SPORTLAND pusmaratons 1 Rīga paid
54 Viesturs Pēteris Stanke Juniori pusmaratons 1 Jaunmārupe paid
55 Valters Rokjānis Juniori pusmaratons 1 Jelgava paid
56 Māris Naļivaiko V 45 Velotreniņi.lv/Sufferfest pusmaratons 1 Liepāja paid
57 Mārtiņš Feifers Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
58 Modris Jēkabsons V 45 pusmaratons 1 Rīga paid
59 Nauris Selga Pusmaratona kungi HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
60 Dmitrijs Šarovs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
61 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySports pusmaratons 1 Rīga paid
62 Jānis Bisenieks Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1 Rīga paid
63 Renārs Knēža Juniori Patria Bottecchia pusmaratons 1 Rīga paid
64 Arvīds Zants Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1 Rīga paid
65 Oskars Saulītis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1 Rīga paid
66 Rolands Zarītis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 1 Rīga paid
67 Dairis Romanovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Gulbene paid
68 Uģis Gurtiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Gulbene paid
69 Mārtiņš Kļaviņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
70 Artūrs Zālītis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Sigulda paid
71 Andris Sniķeris Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Alūksne paid
72 Krists Legzdiņš Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 1 Rīga paid
73 Patriks Kļaviņš Jaunieši KS sporta klubs pusmaratons 1 Ikšķile paid
74 Krista Svīķe Pusmaratona dāmas VeloRīts Gulbene pusmaratons 1 Gulbene paid
75 Imants Kublačovs V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 1 Gulbene paid
76 Oskars Jaunbērziņš Jaunieši VeloRīts Gulbene pusmaratons 1 Gulbene paid
77 Artis Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Limbaži paid
78 Bruno Noreiko Juniori NN Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
79 Marcis Andrejs Terins Jaunieši Valmieras Velo vieniba pusmaratons 1 valmiera paid
80 Gints Rozenbergs Pusmaratona kungi Dobeles Dzirnavnieks/Feelfree pusmaratons 1 Rīga paid
81 Andrejs Pomenko Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 1 Engure paid
82 Oļegs Baško Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 1 Engure paid
83 Aiga Paegle S 45 Engures sportam pusmaratons 1 Engure paid
84 Kaspars Bušmanis Pusmaratona kungi elpo team pusmaratons 1 Rīga paid
85 Vladimirs Sergijevics V 45 pusmaratons 1 Jelgava paid
86 Mareks Plētiens Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rauna paid
87 Kristers Plētiens Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rauna paid
88 Kintija Plētiena Jaunietes pusmaratons 1 Rauna paid
89 Uģis Kokenbergs V 45 Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Valmiera paid
90 Verners Rinkovičs Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 1 Iecava paid
91 Edvards Vinters Juniori Carnikava pusmaratons 1 Carnikava paid
92 Kārlis Precinieks Jaunieši Carnikava pusmaratons 1 Carnikava paid
93 Renāte Rodionova Sievietes U23 Carnikava pusmaratons 1 Carnikava paid
94 Matīss Reinšmits Juniori Carnikava pusmaratons 1 Carnikava paid
95 Uldis Jirgensons V 45 RK Liepāja pusmaratons 1 Liepāja paid
96 Armands Eglītis Jaunieši KS Sporta Klubs pusmaratons 1 RIGA paid
97 Matīss Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
98 Martiņš Zalonskis Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Liepāja paid
99 Viesturs Kazainis V 45 pusmaratons 1 Ilzene paid
100 Alise Kazaine Sievietes U23 pusmaratons 1 Ilzene paid
101 Māris Purlaurs Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 1 Rīga paid
102 Māris Pētersons Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Vecate paid
103 Salvis Skaistais V 45 RFL pusmaratons 1 Rīga paid
104 Rūdolfs Baltais Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Valmiera paid
105 Krišjānis Vīksna Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Tukums paid
106 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Cēsis paid
107 Eva Elīza Leikarte Sievietes U23 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 1 Smiltene paid
108 Edgars Ivans V 45 pusmaratons 1 Ventspils paid
109 Raivis Ančs V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 1 Gulbene paid
110 Aleksandrs Natarovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
111 Kristaps Pumpurs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
112 Markuss Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Mālpils paid
113 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Mālpils paid
114 Aivars Strauss V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Mālpils paid
115 Artjoms Matvejevs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rēzekne paid
116 Uģis Ozols V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Brenguļi paid
117 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
118 Sacha Alexander Bowen Jaunieši Team Cycliste Dordogne Sud pusmaratons 1 Riga paid
119 Sergejs Kačanovs Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Liepāja paid
120 Alvis Bringulis Jaunieši FILTER-SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
121 Lelde Pētersone Pusmaratona dāmas Riteņvasara pusmaratons 1 Rīga paid
122 Ansis Čakars Jaunieši YUASA pusmaratons 1 Rīga paid
123 Arnis Zvirbulis V 45 pusmaratons 1 Durbe paid
124 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils Sporta Klubs pusmaratons 1 Alūksne unpaid
125 Jānis Bazēvičs V 45 Pulsaar pusmaratons 1 Rīga paid
126 Sandijs Kļaviņš Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 1 Rīga paid
127 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 1 Rīga paid
128 Zigmārs Zučiks Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 1 Rīga paid
129 Artis Roze Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 1 Rīga paid
130 Kristaps Vaģelis Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 1 Rīga paid
131 Jānis Keiselis V 45 Pulsaar pusmaratons 1 Rīga paid
132 Mārcis Dedzis Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 1 Rīga paid
133 Ivo Irbe Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 1 Rīga paid
134 Raimonds Blumbergs Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 1 Talsi paid
135 Ģirts Mūrnieks Pusmaratona kungi FILTER- SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
136 Māris Ločmelis V 45 FILTER- SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
137 Iveta Rožkalne Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Rīga paid
138 Emīls Šulcs Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1 Rīga paid
139 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1 Rīga paid
140 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1 Rīga paid
141 Gatis Vaitovskis Pusmaratona kungi MK Stende pusmaratons 1 Talsi paid
142 Emīls Krustiņš Pusmaratona kungi Vivaldi pusmaratons 1 Rīga unpaid
143 Ivo Grinbergs Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 1 Talsi paid
144 Ilgvars Kalniņš V 45 pusmaratons 1 Limbaži paid
145 Gatis Lange Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 1 Rīga paid
146 Armands Pivors Pusmaratona kungi Ogre pusmaratons 1 Ogre unpaid
147 Guntars Arklons Pusmaratona kungi Ogre pusmaratons 1 Ogre unpaid
148 Kristaps Kazarevskis Pusmaratona kungi Ogre pusmaratons 1 Ogre unpaid
149 Mārtiņš Bramanis Pusmaratona kungi Ogre pusmaratons 1 Ogre unpaid
150 Rihards Prohorovs V 45 Ogre pusmaratons 1 Ogre unpaid
151 Guntars Vilciņš V 45 Ogre pusmaratons 1 Ogre unpaid
152 Oskars Urbanovičs Pusmaratona kungi Ogre pusmaratons 1 Ogre unpaid
153 Andžijs Račinsķis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
154 Daniels Dunskis Juniori pusmaratons 1 Rīga paid
155 Daniels Dunskis Juniori pusmaratons 1 Rīga unpaid
156 Jānis Rukke Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 1 Talsi paid
157 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Rīga paid
158 Aigars Lagzdiņš V 45 MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Grobiņa paid
159 Uldis Sakne V 45 pusmaratons 1 Ventspils paid
160 Matīss Sakne Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
161 Ginters Ozols Pusmaratona kungi DAKO Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Valmiera paid
162 Kristaps Skapsts Pusmaratona kungi Priekules veloklubs pusmaratons 1 Liepāja paid
163 Krišs Zvirbulis Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Vecate paid
164 Guntars Zīberts Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
165 Viesturs Lēvalds Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Grobiņa paid
166 Roberts Belovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
167 Mintauts Buks V 60 Kaķīškalns pusmaratons 1 Sigulda paid
168 Jānis Auziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
169 Uldis Reitmanis V 45 28Stone pusmaratons 1 Riga paid
170 Ainars Bergs V 45 RK Liepāja pusmaratons 1 Liepāja paid
171 AIVARS SKRIDULIS Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Rīga paid
172 Dzintars Harkins Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Gaujiena paid
173 Karīna Harkina Sievietes U23 Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Gaujiena paid
174 Sandis Ķemers Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Rīga paid
175 Juris Damškalns Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Rīga paid
176 Gints Lūsis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Rīga paid
177 Kārlis Vanags Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Rīga paid
178 Igors Zvirbulis Pusmaratona kungi VELO Liepāja pusmaratons 1 Liepāja paid
179 Jēkabs Vītols Juniori VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Sigulda paid
180 Sentis Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
181 Ints Lērme Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
182 Henrijs Vimba Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
183 Kristaps Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
184 Toms Kokenbergs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
185 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
186 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
187 Mārīte Kājiņa S 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
188 Gatis Vītoliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Kuldīga paid
189 Valdis Čeksters V 45 Velkonis pusmaratons 1 Ventspils paid
190 Jānis Brakovskis V 45 pusmaratons 1 Smiltene paid
191 Jānis Gaiķis V 45 Hawaii Express pusmaratons 1 Lielvārde paid
192 Krista Svīķe Pusmaratona dāmas VeloRīts Dāmas pusmaratons 1 Rīga unpaid
193 Ēriks Andersons V 45 pusmaratons 1 Rīga paid
194 Vladimirs Misāns V 45 pusmaratons 1 Ādaži paid
195 Edgars Mednis V 45 pusmaratons 1 Ikšķile unpaid
196 Uldis Mors Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Liepāja paid
197 Vjaceslavs Jarosenko Pusmaratona kungi Velo Liepaja pusmaratons 1 Liepaja paid
198 Arturs Birznieks Pusmaratona kungi Velo Liepaja pusmaratons 1 Liepaja paid
199 Lauris Celitāns Pusmaratona kungi Garām ejot pusmaratons 1 Riga paid
200 VIKTORS BAUMANIS V 45 LATVELLO pusmaratons 1 RIGA paid
201 Ulvis Krišmanis Jaunieši pusmaratons 1 Talsi paid
202 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas Priekules Veloklubs pusmaratons 1 Liepāja paid
203 Dairis Ruža Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
204 Mārtiņš Ozols Pusmaratona kungi YUASA pusmaratons 1 Dreiliņi paid
205 Edgars Riekstiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Bēne paid
206 Artūrs Vecvagars Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Liepaja paid
207 Guntars Sideļskis V 45 MTB Talsi pusmaratons 1 Talsi paid
208 Lita Saliņa Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 1 Rīga paid
209 Elza Martinova Jaunietes Lizums - Avoti SWF pusmaratons 1 Lizums paid
210 Kārlis Klismets Jaunieši "VELLAPĒDA" pusmaratons 1 Rīga paid
211 Matīss Gibolis Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
212 Sandis Kalniņš Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
213 Mārtiņš Ekmanis Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
214 Aleksandrs Jeršovs Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
215 Jānis Muižulis Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
216 Kristaps Pļaviņš V 45 VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
217 Valērijs Ivanovs Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
218 Ģirts Blumbergs V 45 VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
219 Rolands Siliņš Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
220 Ingus Stradiņš Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
221 Gusts Pikša Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
222 Matīss Podkalns-Šikors Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
223 Jānis Kalniņš Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
224 Uldis Rubenis Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
225 Artis Piņķis V 45 VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
226 Ēriks Piņķis V 45 VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
227 Mārtiņš Jansons Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
228 Dainis Norītis V 60 VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
229 Agnese Fogele Pusmaratona dāmas VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
230 Ernests Neļķe Jaunieši MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
231 Atis Neļķe V 45 MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
232 Artis Neļķe Juniori MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
233 Vitālijs Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
234 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
235 Mārtiņš Ozols Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
236 Jānis Purmalis Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
237 Zane Ķelpe Pusmaratona dāmas MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
238 Jānis Pētersons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
239 Rihards Reinfelds Jaunieši ĶNSS/MSĢ pusmaratons 1 Ķekava paid
240 Valdis Dravnieks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
241 Markus Krauklis Jaunieši Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Jūrmala paid
242 Rihards Rubults Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
243 Artis Kalniņš Pusmaratona kungi Bro Bro Team pusmaratons 1 Cēsis paid
244 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
245 Kārlis Mazurs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
246 Dainis Orinskis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Liepāja paid
247 Jānis Orinskis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Liepāja paid
248 Gints Reinolds Pusmaratona kungi Ventspils Riteņbraukšanas klubs pusmaratons 1 Ventspils paid
249 Vadims Peļņa Pusmaratona kungi Verifone pusmaratons 1 Rīga paid
250 Kaspars Ābelītis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
251 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 1 Talsi paid
252 Ritvars Bušs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ķegums unpaid
253 Jānis Plakanis Pusmaratona kungi elpo team pusmaratons 1 Daugmale paid
254 Andris Ribulis V 45 Bosch pusmaratons 1 Dzelmes paid
255 Raivis Komeļevs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
256 Mareks Kļaviņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
257 Jēkabs Kļaviņš Juniori HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
258 Kārlis Kukainis Pusmaratona kungi Bcl services pusmaratons 1 Tārgale paid
259 Aldis Berkis Pusmaratona kungi Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
260 Jānis Fišeris Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
261 Renārs Arājs V 45 DTG-MySport pusmaratons 1 Valmiera paid
262 Edgars Runcis Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Limbaži paid
263 Artūrs Gudzs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga unpaid
264 Oskars Ozoliņš Pusmaratona kungi MRC pusmaratons 1 Ventspils paid
265 Daniels Dunskis Juniori pusmaratons 1 Rīga unpaid
266 Edgars Bērziņš Pusmaratona kungi MTB Talsi pusmaratons 1 Talsi paid
267 Jānis Baumanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jāņupe paid
268 Luka Kleinbergs Pusmaratona kungi VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 1 Rīga unpaid
269 Mārtiņš Nurža Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
270 Artūrs Kārkliņš-Probuks Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
271 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
272 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 1 Salaspils paid
273 Ģirts Brucis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
274 Kārlis Švēde-Grīnbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Stende paid
275 Jānis Grīnvalds Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Stende paid
276 Aleksandrs Pridorožnijs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
277 Jānis Purviņš V 45 Latvijas Finieris pusmaratons 1 Rīga paid
278 Sandris Līdums V 45 Latvijas Finieris pusmaratons 1 Rīga paid
279 Imants Lorencs Pusmaratona kungi Latvijas Finieris pusmaratons 1 Rīga paid
280 Jānis Bautris Pusmaratona kungi Latvijas Finieris pusmaratons 1 Rīga paid
281 Jānis Stepanovs Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 1 Mārupe paid
282 Gatis Birznieks Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 1 Mārupe paid
283 Kristaps Krūmiņš Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 1 Mārupe paid
284 Toms Muzikants Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 1 Mārupe paid
285 Gints Sluckis Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 1 Mārupe paid
286 Edgars Ziediņš Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 1 Mārupe paid
287 Elīna Banga Pusmaratona dāmas RERE GRUPA pusmaratons 1 Mārupe paid
288 Artūrs Grīnbergs Pusmaratona kungi Autoeksperts-THULE pusmaratons 1 Alūksne paid
289 AIGARS POPSUJEVICS Pusmaratona kungi Corrado pusmaratons 1 Ventspils paid
290 Roberts Vēbersts Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Dobele paid
291 Andris Mašnjuks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
292 Viktorija Spruģevica Jaunietes MTB Talsi pusmaratons 1 Talsi paid
293 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 1 Rīga paid
294 Andris Karlsons Pusmaratona kungi RRS Alfa pusmaratons 1 Ulbroka unpaid
295 Daiga Grinšpona S 45 VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
296 Gundars Grinšpons V 45 VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
297 Gatis Grinšpons Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
298 Aivars Buls Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
299 Nils Ziemelis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
300 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
301 Jānis Kalniņš V 45 VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
302 Pēteris Kalniņš Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
303 Lelde Hartmane Pusmaratona dāmas VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
304 Oskars Frolovs Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
305 Vladislavs Fesenko Pusmaratona kungi Velo+ pusmaratons 1 Riga paid
306 sergej miljaevs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 riga unpaid
307 Karlis Levitass Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1 Priekuļi paid
308 Kristaps Ceriņš Pusmaratona kungi RECRO / Labimeistari.lv pusmaratons 1 Cēsis paid
309 Gatis Penka Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Valmiera paid
310 Artis Buliņš V 45 Pēdu nav pusmaratons 1 Valmiera paid
311 Andris Brokāns V 45 Pēdu nav pusmaratons 1 Valmiera paid
312 Mārcis Strazdiņš Pusmaratona kungi Virsotne/Marmot pusmaratons 1 CĒSIS paid
313 Artis Strazdiņš Juniori Virsotne/Marmot pusmaratons 1 CĒSIS paid
314 Normunds Ērmanis V 45 pusmaratons 1 Ķekava paid
315 Kristers Usārs Juniori Lizums - Avoti SWF pusmaratons 1 Lejasciems paid
316 Emīls Briedis Juniori ZZK pusmaratons 1 Cēsis unpaid
317 Aigars Lebedoks V 45 pusmaratons 1 Sigulda paid
318 Orlando Šelengovs V 45 pusmaratons 1 Rīga paid
319 Andris Leja Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 1 Rīga paid
320 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 1 Bauska paid
321 Reinis Ralfs Muktupauls Pusmaratona kungi Elpo team pusmaratons 1 Rīga paid
322 Normunds Avotiņš V 45 pusmaratons 1 Rīga paid
323 Jānis Bibis Pusmaratona kungi Regbija Klubs "VIKINGI" pusmaratons 1 Liepāja paid
324 Vladimir Stupnikovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
325 Ilze Radziņa Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Rīga paid
326 Jevgenijs Bakuzis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
327 Mihails Janins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
328 Ilgonis Smildziņš V 60 Graanul Pellets pusmaratons 1 Inčukalns paid
329 Ernests Bjalkovskis Pusmaratona kungi Graanul Pellets pusmaratons 1 Inčukalns paid
330 Artūrs Bautris Pusmaratona kungi Graanul Pellets pusmaratons 1 Inčukalns paid
331 Kārlis Smildziņš Pusmaratona kungi Graanul Pellets pusmaratons 1 Inčukalns paid
332 Edžus Cābulis Pusmaratona kungi Intara Ieviņa sporta skola pusmaratons 1 Cēsis paid
333 Pauls Rubenis Juniori VW komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 1 Riga paid
334 Madars Grenovskis Jaunieši Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusmaratons 1 Gramzda paid
335 Reinis Kils Pusmaratona kungi Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusmaratons 1 Gramzda paid
336 Markuss Ozols Pusmaratona kungi Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusmaratons 1 Gramzda paid
337 Jānis Braže Pusmaratona kungi Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusmaratons 1 Gramzda paid
338 Imants Švarcs Pusmaratona kungi Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusmaratons 1 Gramzda paid
339 Edgars Kļaviņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Liepāja paid
340 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 1 Rīga paid
341 Kaspars Šteinbergs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
342 Žanis Gauja V 45 Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
343 Jānis Dūmiņš Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
344 Olga Daņīlova Pusmaratona dāmas Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
345 Mārtiņš Vanags Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
346 Jānis Fricsons Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
347 Lauris Požarnovs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
348 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
349 Normunds Gustiņš V 45 Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
350 Renārs Birkentāls Juniori SUBARU AD REM Auto MTB pusmaratons 1 Sigulda paid
351 Daniels Dunskis Juniori pusmaratons 1 Rīga unpaid
352 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 1 Jaunpils paid
353 Ivo Puže V 45 Individuāli pusmaratons 1 Liepāja paid
354 Justs Blumbergs Pusmaratona kungi Geste pusmaratons 1 Rīga paid
355 Dzintars Geste V 45 Geste pusmaratons 1 Rīga paid
356 Andris Perts V 60 pusmaratons 1 Rīga paid
357 Māris Ešmanis V 45 Geste pusmaratons 1 Ventspils paid
358 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas sporta centrs 'Mēmele' pusmaratons 1 Bauska paid
359 Aigars Matisovs Pusmaratona kungi elpo team pusmaratons 1 riga paid
360 Agnese Gludava Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Liepāja paid
361 Tīna Ratniece Sievietes U23 EVELO TEAM pusmaratons 1 Baloži paid
362 Mārcis Rokjānis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Vālodzes, Stopiņu novads paid
363 Kārlis Skrastiņš Pusmaratona kungi ReVelo pusmaratons 1 Rēzekne paid
364 Roberts Sarkanis Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 1 Rīga paid
365 Andris Bogomols Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 1 Rīga paid
366 Armands Ozoliņš Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 1 Rīga paid
367 Mārtiņš Logins Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 1 Rīga paid
368 Edgars Kaupe Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 1 Rīga paid
369 Andis Jonāns Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 1 Rīga paid
370 Uldis Bindris Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 1 Rīga paid
371 Gatis Poltiņņikovs Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 1 Rīga paid
372 Ģirts Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
373 Emīls Knubis Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
374 Guntis Mūrēns Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
375 Kārlis Ārvalds Mūsiņš Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
376 Rolands Kokins Juniori MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
377 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 1 Dzelmes unpaid
378 Ronalds Ungurs Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 1 Sigulda paid
379 Aldis Zēģelis Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 1 Sigulda paid
380 Andrejs Galaganovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ikšķile paid
381 Maris Zudans V 45 pusmaratons 1 Ikskile paid
382 Ingars Grimza V 45 pusmaratons 1 Rīga paid
383 Kārlis Smilktens V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ikšķile/Rīga/Ventspils paid
384 Jānis Kalniņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ķekava unpaid
385 Girts Marots Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jurmala unpaid
386 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 1 Iecava paid
387 Edijs Šaicāns Pusmaratona kungi YUASA pusmaratons 1 Rīga paid
388 Māris Strādnieks Pusmaratona kungi "VELLAPĒDA" pusmaratons 1 Rīga paid
389 Valdis Ancāns V 45 BHNN pusmaratons 1 Rīga paid
390 Mārcis Tilko Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 1 Rīga paid
391 Reinis Lapiņš Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 1 Iecava paid
392 Kaspars Artamonovs Pusmaratona kungi elpo team pusmaratons 1 Rīga paid
393 Dainis Homko Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Limbaži paid
394 Andrejs Smirnovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
395 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
396 Dmitri Petrov Pusmaratona kungi Folklan Timber pusmaratons 1 Valka paid
397 Sergejs Kuncevičs Pusmaratona kungi Folklan Timber pusmaratons 1 Valka paid
398 Anita Muižniece S 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 1 Alūksne paid
399 Ivars Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Rīga paid
400 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ķekava paid
401 Antra Dobele Pusmaratona dāmas Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
402 Ulvis Rubezis V 45 Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
403 Dainis Eglītis Pusmaratona kungi Veloslaisti pusmaratons 1 Olaine paid
404 Kristine Kliedere Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Lizums paid
405 Andris Habermanis Pusmaratona kungi Ziedlejas.lv pusmaratons 1 Sigulda paid
406 Raitis Kājinš V 45 pusmaratons 1 Cēsis paid
407 Artis Fjodorovs Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
408 Armands Macijevskis Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
409 Jānis Īle Pusmaratona kungi BS Bicycles cycling team pusmaratons 1 Dobele paid
410 Atis Andersons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga unpaid
411 Rinalds Skopāns Juniori VeloRīts Gulbene pusmaratons 1 Gulbene paid
412 Zintis Skopāns V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 1 Gulbene paid
413 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
414 Mārtiņš Druvkalns Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
415 Matīss Ērmanis Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
416 Guntis Krūmiņš Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
417 Einārs Šveicers Pusmaratona kungi BS Bicycles cycling team pusmaratons 1 Dobele paid
418 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
419 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
420 Vija Frīda Pusmaratona dāmas TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
421 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
422 Sandis Goža Pusmaratona kungi BS Bicycles cycling team pusmaratons 1 Dobele paid
423 Andris Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Limbaži paid
424 Ingus Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Limbaži paid
425 Laila Štrāla Pusmaratona dāmas GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Limbaži paid
426 Kārlis Skirmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
427 Kaspars Skudrēvics Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
428 Kristaps Malnačs Jaunieši ELKOR RRS pusmaratons 1 Rīga paid
429 Oļegs Lukašanecs Jaunieši ELKOR RRS pusmaratons 1 Rīga paid
430 Gvido Kokle Jaunieši ELKOR RRS pusmaratons 1 Rīga paid
431 Kārlis Valters Grundulis Jaunieši ELKOR RRS pusmaratons 1 Rīga paid
432 Bruno-Mārtiņš Binovskis Juniori ELKOR RRS pusmaratons 1 Rīga paid
433 Roberts Andersons Juniori ELKOR RRS pusmaratons 1 Rīga paid
434 Mārtiņš Savickis Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 1 Rīga paid
435 Edgars Melnalksnis Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 1 Rīga paid
436 Oskars Locis Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 1 Rīga paid
437 Sergejs Lepers Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 1 Rīga paid
438 Agris Briedis Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 1 Rīga paid
439 Oskars Argalis Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 1 Rīga paid
440 Krišs Andrejevs Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 1 Rīga paid
441 Jānis Ankravs V 45 ELKOR pusmaratons 1 Rīga paid
442 Kristaps Hermanis Pusmaratona kungi ELKOR III pusmaratons 1 Rīga paid
443 Sergejs Pomarņevskis V 60 ELKOR III pusmaratons 1 Rīga paid
444 Sergejs Ļubickis V 45 ELKOR III pusmaratons 1 Rīga paid
445 Andris Zālītis V 45 ELKOR II pusmaratons 1 Rīga paid
446 Jānis Vējons V 60 ELKOR II pusmaratons 1 Rīga paid
447 Mečislavs Bartušēvičs V 60 ELKOR II pusmaratons 1 Rīga paid
448 Mārtiņš Matisons Pusmaratona kungi ELKOR II pusmaratons 1 Rīga paid
449 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi ELKOR II pusmaratons 1 Rīga paid
450 Renārs Fedosjonoks Pusmaratona kungi ELKOR II pusmaratons 1 Rīga paid
451 Agnis Ekšteins Pusmaratona kungi ELKOR II pusmaratons 1 Rīga paid
452 Artjoms Daškins Pusmaratona kungi ELKOR II pusmaratons 1 Rīga paid
453 Inese Liepiņa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
454 Karlīna Skrastiņa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
455 Mārtiņš Balodis V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
456 Sandra Balode Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
457 Krišjānis Cers Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
458 Arvis Eņģelis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
459 Ilmārs Kranāts Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
460 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
461 Ilona Vaivode S 45 ELKOR 18 pusmaratons 1 Rīga paid
462 Lāsma Elza Vaivode Jaunietes ELKOR 18 pusmaratons 1 Rīga paid
463 Adele-Ilga Spigovska Sievietes U23 ELKOR 18 pusmaratons 1 Rīga paid
464 Māris Trepša Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga unpaid
465 Guntis Kozilāns V 45 RK VELO pusmaratons 1 Alūksne paid
466 Mārtiņš Romanovskis Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 1 Ogre paid
467 Renārs Seiksts Pusmaratona kungi Rīgas Satiksme pusmaratons 1 Rīga paid
468 Harijs Pūris V 45 Rīgas Satiksme pusmaratons 1 Rīga paid
469 Juris Stanka V 45 Rīgas Satiksme pusmaratons 1 Rīga paid
470 Lauris Biezbārdis Pusmaratona kungi Rīgas Satiksme pusmaratons 1 Rīga paid
471 Sandis Sokolovs Pusmaratona kungi Rīgas Satiksme pusmaratons 1 Rīga paid
472 Rihards Dziedātājs Pusmaratona kungi Rīgas Satiksme pusmaratons 1 Rīga paid
473 Modris Ozoliņš V 45 Rīgas Satiksme pusmaratons 1 Rīga paid
474 Kristaps Šteinbergs Pusmaratona kungi Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
475 Mārtiņš Pauzers Pusmaratona kungi Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
476 Mārtiņš Gulbis-Švans Pusmaratona kungi Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
477 Ralfs Jansons Jaunieši Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
478 Ralfs Spēks Jaunieši Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
479 Daniels Rašmanis Jaunieši Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
480 Annija Pauzere Jaunietes Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
481 Aļģirts Valužis V 45 Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
482 Māris Koraļkevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
483 Aivis Karzons Pusmaratona kungi Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusmaratons 1 Gramzda paid
484 Māris Klismets Pusmaratona kungi "VELLAPĒDA" pusmaratons 1 Rīga paid
485 Juris Libers V 45 velocom.lv pusmaratons 1 Rīga paid
486 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
487 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
488 Uģis Znatnajs V 45 pusmaratons 1 Buļļuciems unpaid
489 peteris ekmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Saulkrasti unpaid
490 Inna Juršēviča S 45 SK Priekuļi pusmaratons 1 Cēsis paid
491 Artūrs Anckiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
492 Henriks Apsītis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
493 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
494 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
495 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
496 Astra Laugale S 45 pusmaratons 1 Rīga paid
497 Elvis Švecs Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
498 Aigars Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
499 Kaspars Čipots Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
500 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
501 Oskars Ozols Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
502 Māris Kamerads Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
503 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
504 Uģis Lielmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
505 Artis Gedrovics V 45 Vellapēda pusmaratons 1 Rīga paid
506 Guntars Rudzīts Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
507 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 1 Vālodzes paid
508 RONALDS LAPINSKIS Pusmaratona kungi pusmaratons 1 RĪGA paid
509 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 1 Kocēni paid
510 Gunārs Rozenbergs V 60 Vudlande-4sekundes.lv pusmaratons 1 Alūksne paid
511 Jānis Rutkups V 45 LiVelo/ZeltaZeme pusmaratons 1 Talsu novads paid
512 Jānis Ratnieks V 45 pusmaratons 1 Baloži paid
513 Aigars Bukovskis V 45 Velotreniņi.lv/Sufferfest pusmaratons 1 Mārupe paid
514 Gatis Šterns Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Auciems paid
515 Alvis Reinšmits Pusmaratona kungi Nāksies pusmaratons 1 Carnikava paid
516 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 1 Rīga paid
517 Ilze Lukoševiča S 45 pusmaratons 1 Rīga paid
518 Mareks Ķeire Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
519 Gints Grinbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Viesite unpaid
520 Julija Fedotova Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Riga paid
521 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid

Pusaudžu MTB 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Gusts Baltaisbrencis V 14 VW komerctransports- Veloprofs.Lv pusaudzu-mtb 1 Riga paid
2 Sabīne Kātiņa V 14 Priekules Veloklubs pusaudzu-mtb 1 Priekule paid
3 Kristians Erbe V 14 Priekules Veloklubs pusaudzu-mtb 1 Priekule paid
4 Renalds Gulbis Švans V 14 Priekules Veloklubs pusaudzu-mtb 1 Priekule paid
5 Ernests Artihovičs V 14 Priekules Veloklubs pusaudzu-mtb 1 Priekule paid
6 Eduards Egle V 14 Priekules Veloklubs pusaudzu-mtb 1 Priekule paid
7 Felīsija Oknere S 14 Priekules Veloklubs pusaudzu-mtb 1 Priekule paid
8 Nikija Mikāle S 12 Priekules Veloklubs pusaudzu-mtb 1 Priekule paid
9 Artūrs Biezbārdis V 14 pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
10 Luka Doniņš V 12 Ventspils MTB riteņbraukšanas klubs pusaudzu-mtb 1 Ventspils paid
11 Redžinalds Šaicāns V 12 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
12 Karīna Bernāne V 14 mammadaba pusaudzu-mtb 1 Latvija paid
13 Amanda Reilija Zariņa S 12 Baldones riteņbraukšanas nodaļa pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
14 Reinis Zaļkalns V 12 pusaudzu-mtb 1 Pāvilosta unpaid
15 Kaspars Zučiks V 12 Pulsaar pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
16 Olivers Bresme V 14 pusaudzu-mtb 1 Talsi paid
17 Valters Bresme V 14 pusaudzu-mtb 1 Talsi paid
18 Ričards Austers V 14 Ventspils MTB riteņbraukšanas klubs pusaudzu-mtb 1 Ventspils paid
19 Reinis Kancēvičs V 14 RRS Dzirciems pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
20 Eldars Brensons V 14 Ventspils MTB riteņbraukšanas klubs pusaudzu-mtb 1 Ventspils paid
21 Aksels Prols V 14 Ventspils MTB riteņbraukšanas klubs pusaudzu-mtb 1 Ventspils paid
22 Mārcis Grauds V 14 Ventspils MTB riteņbraukšanas klubs pusaudzu-mtb 1 Ventspils paid
23 Kārlis Timošenko V 14 Ventspils MTB riteņbraukšanas klubs pusaudzu-mtb 1 Ventspils paid
24 Alberts Smilktens V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 1 Ikšķile paid
25 Paula Patrīcija Tilko S 14 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
26 Alvils Pētersons V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
27 Edvards Gedrovics V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
28 Rihards Lozbers V 12 MTB Talsi pusaudzu-mtb 1 Talsi paid
29 Helvijs Kancers V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
30 Tīna Drauga S 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
31 Līva Drauga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
32 Markuss Lagzdiņš V 14 MTB Grobiņas novads pusaudzu-mtb 1 Grobiņa paid
33 Dāvis Gludavs V 14 RK Liepāja pusaudzu-mtb 1 Liepāja paid
34 Markuss Rozenbergs V 14 Dobeles Dzirnavnieks/Feelfree pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
35 toms Strēlis V 12 pusaudzu-mtb 1 jaunmārupe paid
36 Tomass Zutis V 12 Carnikava pusaudzu-mtb 1 Carnikava paid
37 Krišjānis Zutis V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 1 Carnikava paid
38 Krišjānis Lejiņš V 12 Carnikava pusaudzu-mtb 1 Carnikava paid
39 Kārlis Jirgensons V 14 RK Liepāja pusaudzu-mtb 1 Liepāja paid
40 Regnārs Skaistais V 12 RFL pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
41 Klinta Zvejniece S 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
42 Ģirts Harkins V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
43 Loreta Vaisūna S 12 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusaudzu-mtb 1 Baldone paid
44 Elīza Baranovska S 14 YUASA pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
45 Krišjānis Baranovskis V 12 YUASA pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
46 Letīcija Ieviņa S 12 YUASA pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
47 Roberts Straubergs V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Mārupe paid
48 Reinis Keiselis V 14 Pulsaar pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
49 ILVARS Kalniņš V 14 pusaudzu-mtb 1 Limbaži paid
50 Krists Buncis V 12 Ventspils Riteņbraukšanas klubs pusaudzu-mtb 1 Ventspils paid
51 Kristers Celitāns V 12 MTB Vidzeme pusaudzu-mtb 1 Riga paid
52 Daniels Stalmanis V 12 pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
53 Jānis Priedoliņš V 14 KNSS pusaudzu-mtb 1 Kuldīga paid
54 Stella Bleidele S 12 MTB Vidzeme pusaudzu-mtb 1 Cēsis paid
55 Elza Bleidele S 14 MTB Vidzeme pusaudzu-mtb 1 Cēsis paid
56 Ance Vorona S 12 pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
57 Gusts Lapiņš V 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Garkalne paid
58 Didzis Lazdiņš V 14 Dobeles sporta skola pusaudzu-mtb 1 Dobele paid
59 Elēna Selga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Garkalne paid
60 Kārlis Ancāns V 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Garkalne paid
61 Artūrs Nummurs V 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Garkalne paid
62 Pēteris Mikuss Ģirupnieks S 14 pusaudzu-mtb 1 Ogre unpaid
63 Daniels Stalmanis V 12 pusaudzu-mtb 1 Rīga unpaid
64 Gustavs Dosbergs V 12 D4 pusaudzu-mtb 1 Salaspils paid
65 Agate Dosberga S 14 D4 pusaudzu-mtb 1 Salaspils paid
66 Linards Gusts Gagainis V 14 Baldones velokomanda pusaudzu-mtb 1 Baldone paid
67 Toms Daniels Baumerts V 12 Baldones velokomanda pusaudzu-mtb 1 Baldone paid
68 Uvis Zvirbulis V 12 VELO SALDUS pusaudzu-mtb 1 Saldus paid
69 Gustavs Krasts V 14 pusaudzu-mtb 1 Riga paid
70 Uldis Vorons V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
71 Valdis Vorons V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
72 Ivo Staigvils V 14 Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusaudzu-mtb 1 Gramzda paid
73 Ulvis Grenovskis V 14 Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusaudzu-mtb 1 Gramzda paid
74 Olivers Jēkabs Skrapcis V 14 VeloLifestyle/Smiltenes BJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
75 Kristers Štrauhmanis V 12 Baldones riteņbraukšanas nodaļa pusaudzu-mtb 1 Salaspils paid
76 Toms Daniels Baumerts V 12 Baldones riteņbraukšanas nodaļa pusaudzu-mtb 1 Baldone paid
77 Rihards Radziņš V 14 LMT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
78 Bruno Brēde V 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 1 Līvāni paid
79 Marks Sergijevičs V 12 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 1 Jelgava paid
80 Artjoms Sergijevičs V 14 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 1 Jelgava paid
81 Ivo Grasis V 12 pusaudzu-mtb 1 Valmiera paid
82 Haralds Strādnieks V 12 "VELLAPĒDA" pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
83 Laura Klismete S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
84 Marcis Klieders V 14 pusaudzu-mtb 1 Lizums paid
85 Dans Krumpāns V 14 ELKOR pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
86 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Riga paid

Bērnu velobrauciens 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Miķelis Baltaisbrencis Zēni 9 VW komerctransports- Veloprofs.Lv bernu-velobrauciens 1 Riga paid
2 Kate Lejiņa Meitenes 7 Dobeles Dzirnavnieks/Focus bikes bernu-velobrauciens 1 Carnikava paid
3 Edvards Mūrnieks Zēni 7 Skulte Rullē bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
4 Henrijs Mūrnieks Zēni 7 Skulte Rullē bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
5 Ārons Šaicāns Zēni 3 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
6 Ernests Zalonskis Zēni 7 MTB Grobiņas novads bernu-velobrauciens 1 Liepāja paid
7 Reinis Zaļkalns Zēni 11 bernu-velobrauciens 1 Pāvilosta paid
8 Olafs Zaļkalns Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Pāvilosta paid
9 Lauris Pielēns-Pelēns Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
10 Ava Senna Marskella Meitenes 5 Cēsu golfa klubs bernu-velobrauciens 1 Cēsis paid
11 Oskars Viljams Marskells Zēni 7 Cēsu golfa klubs bernu-velobrauciens 1 Cēsis paid
12 Samanta Luberte Zēni 7 KRS/NKUP Smiltene bernu-velobrauciens 1 Smiltene paid
13 Oto Rubenis Zēni 3 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
14 Nelli Bakuze Meitenes 9 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
15 Kate Lejiņa Zēni 7 Dobeles Dzirnavnieks/Feel Free bernu-velobrauciens 1 Carnikava paid
16 Markuss Kalniņš Zēni 11 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
17 Valters Petrevics Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Ventspils paid
18 Daniils Homenko Zēni 7 ZZK bernu-velobrauciens 1 Jūrmala paid
19 Jēkabs Pošivs Bunkovskis Zēni 5 - bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
20 Roberts Eglītis Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Liepāja paid
21 Jānis Eglītis Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Liepāja paid
22 Līva Gludava Meitenes 9 bernu-velobrauciens 1 Liepāja paid
23 Marta Zālīte Meitenes 3 bernu-velobrauciens 1 Sigulda paid
24 Anna Zālīte Meitenes 3 bernu-velobrauciens 1 Sigulda paid
25 Margarita Goža Meitenes 7 BS Bicycles cycling team bernu-velobrauciens 1 Dobele paid
26 Roberts Rozenbergs Zēni 7 Dobeles Dzirnavnieks/Feelfree bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
27 Artis Harkins Zēni 9 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS bernu-velobrauciens 1 Smiltene paid
28 Enriko Šika Zēni 5 PAC bernu-velobrauciens 1 Ulbroka paid
29 Olivers Šika Zēni 9 PAC bernu-velobrauciens 1 Ulbroka paid
30 Sofija Šaicāne Meitenes 7 YUASA bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
31 Reinis Balodis Zēni 11 Virsotne/MARMOT bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
32 Eduards Buncis Zēni 3 bernu-velobrauciens 1 Ventspils paid
33 Matīss Buncis Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Ventspils paid
34 Adrians Drāka Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
35 Gustavs Vītoliņš Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Kuldīga paid
36 Samanta Celitāne Meitenes 9 Garām ejot bernu-velobrauciens 1 Riga paid
37 Ralfs Riekstiņš Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Bēne paid
38 Paula Norīte Meitenes 5 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
39 Rūta Norīte Meitenes 9 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
40 Rinalds Riņķis Zēni 7 KS Sporta Klubs bernu-velobrauciens 1 Mārupe paid
41 Gustavs Bērziņš Zēni 9 Sporta Klubs WENDI bernu-velobrauciens 1 Cēsis paid
42 Artūrs Teiss Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Talsi paid
43 Kristaps Ābelītis Zēni 3 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
44 Artis Ābelītis Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
45 Sindija Mārtiņa Meitenes 7 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
46 Ennija Slucka Meitenes 7 bernu-velobrauciens 1 Ikšķile paid
47 Alberts Saliņš Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
48 Jēkabs Dosbergs Zēni 7 D4 bernu-velobrauciens 1 Salaspils paid
49 Ričards Kranāts Zēni 11 ĀdažiVelo bernu-velobrauciens 1 Ādaži paid
50 Oskars Kranāts Zēni 9 ĀdažiVelo bernu-velobrauciens 1 Ādaži paid
51 Milena Karlsone Meitenes 7 RRS Alfa bernu-velobrauciens 1 Ulbroka paid
52 Kriasters Karlsons Zēni 9 RRS Alfa bernu-velobrauciens 1 Ulbroka paid
53 Olivers Vaisūns Zēni 9 Baldones velo nodaļa bernu-velobrauciens 1 Baldone paid
54 Loreta Vaisūna Meitenes 11 Baldones velo nodaļa bernu-velobrauciens 1 Baldone paid
55 Nikola Anna Skrapce Meitenes 9 VeloLifestyle/Smiltenes BJSS bernu-velobrauciens 1 Smiltene paid
56 Marats Zils Zēni 9 LMT bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
57 Elza Radziņa Meitenes 9 LMT bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
58 Kristers Ģiedris Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
59 Beatrise Fokrota Meitenes 9 ASI bernu-velobrauciens 1 Ikšķile paid
60 Oskars Štrauhmanis Zēni 9 Baldones riteņbraukšanas nodaļa bernu-velobrauciens 1 Salaspils paid
61 Alīna Ūdre Meitenes 3 RR Ragana bernu-velobrauciens 1 Krimuldas novads paid
62 Artis Ūdris Zēni 5 RR Ragana bernu-velobrauciens 1 Krimuldas novads paid
63 Alens Ermanis-Marčenko Zēni 9 Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
64 Martins Sergijevičs Zēni 5 ENGURES SPORTAM bernu-velobrauciens 1 Jelgava paid
65 Linda Kalniņa Meitenes 9 Valmieras velo vienība bernu-velobrauciens 1 Valmiera paid
66 Artūrs Hansons Zēni 3 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
67 Katrīna Hansone Meitenes 7 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
68 Elīna Valdberga Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Olaine paid
69 Sofija Šaicāne Meitenes 7 YUASA bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
70 Ernests Strādnieks Zēni 5 "VELLAPĒDA" bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
71 Karolaina Druka-Jaunzeme Meitenes 5 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
72 Ieva Silvija Tilko Meitenes 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
73 Daniels Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 1 Limbaži paid
74 Jānis Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 1 Limbaži paid
75 Edzus Klieders Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Lizums paid
76 Oskars Frīds Zēni 5 TK Sniegpulkstenīte bernu-velobrauciens 1 Daugavpils paid
77 Rūdolfs Jansons Zēni 7 Morici bernu-velobrauciens 1 Ikšķile paid
78 Katrīna Jansone Meitenes 11 Morici bernu-velobrauciens 1 Ikšķile paid
79 Adriāna Krūmiņa Meitenes 7 bernu-velobrauciens 1 Alūksne paid
80 Estere Krūmiņa Meitenes 9 bernu-velobrauciens 1 Alūksne paid
81 Lote Lange Meitenes 9 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
82 Lauma Lange Meitenes 11 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
83 Laura Lāce Meitenes 5 bernu-velobrauciens 1 Priedaine paid
84 Emīls Lācis Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Priedaine paid

2 posms / Alūksne

Maratons 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Vilnis Meisītis Vīri 40 mammadaba maratons 2 Latvija paid
2 Viktors Vasiłenko Vīri 30 VW komerctransports -Veloprofs.lv maratons 2 Baloži paid
3 Ivars Ganzburgs Vīri 30 VW komerctransports -Veloprofs.lv maratons 2 Baloži paid
4 Utinans Maris Vīri 40 maratons 2 Pikalne paid
5 Aivars Skutelis Vīri 50 ZZK maratons 2 Rīga paid
6 Miks Jencītis Vīri U23 VeloRīts Gulbene maratons 2 Gulbene unpaid
7 Miks Jencītis Vīri U23 VeloRīts Gulbene maratons 2 Gulbene unpaid
8 Jānis Ozols Vīri 40 ZZK maratons 2 Rīga paid
9 Andris Rozītis Vīri 40 ZZK maratons 2 Rīga paid
10 Dmitrijs Sorokins Vīri 30 ZZK maratons 2 Rīga paid
11 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 2 Sigulda paid
12 Ģirts Spilbergs Vīri 30 Signs-print.eu maratons 2 Ādaži unpaid
13 Guntars Vasiljevs Vīri 30 maratons 2 Madonas novads paid
14 Ivars Romancevičs Vīri 30 Selonia maratons 2 Viesīte paid
15 Krišjānis Cielēns Vīri 30 maratons 2 Baltezers paid
16 llgonis Leišavnieks Vīri 50 maratons 2 Ķekavas novads paid
17 Martin Meltsov Vīri 30 Haanja Rattaklubi maratons 2 Tartu paid
18 Arvis Dude Vīri 4sekundes | Vudlande maratons 2 Smiltene paid
19 Ivars Lazdiņš Vīri 30 4sekundes | Vudlande maratons 2 Smiltene paid
20 Kristaps Egle Vīri 40 4sekundes | Vudlande maratons 2 Smiltene paid
21 RAINER PUNGAR Vīri 40 CYCLON maratons 2 RÄPINA paid
22 Greete Steinburg Vīri Spordiklubi Rakke maratons 2 Rakke unpaid
23 Rolands Putniņš Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2 Valmiera paid
24 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2 Valmiera paid
25 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2 Valmiera paid
26 Agnis Apse Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2 Valmiera paid
27 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2 Valmiera paid
28 Mārtiņš Garais Vīri maratons 2 Rīga paid
29 Juris Timšans Vīri 40 maratons 2 Jūrmala paid
30 Edmunds Dārznieks Vīri Lizums - Avoti SWF maratons 2 Lizums paid
31 Sandis Riņķis Vīri 30 KS Sporta Klubs maratons 2 Mārupe paid
32 Reinis Markss Vīri VeloRīts Gulbene maratons 2 Rīga paid
33 Valts Zaķis Vīri U23 VeloRīts Gulbene maratons 2 Rīga paid
34 Konstantīns Smotrovs Vīri 30 Ebike Machine maratons 2 rīga paid
35 Armands Berķis Vīri 50 mammadaba maratons 2 Latvija paid
36 Juris Jakovičs Vīri 40 maratons 2 Cēsis paid
37 Helmārs Rūmnieks Vīri 30 maratons 2 Rīga paid
38 Egīls Dude Vīri 50 maratons 2 Kandava paid
39 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2 Aluksne unpaid
40 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 2 Marupe paid
41 Jevgenij Bobrovič Vīri 30 DVIRAČIŲ SALONAS maratons 2 Vilnius paid
42 Paulis Snipke Vīri 40 maratons 2 Baloži paid
43 Aleksandrs Gerojevs Vīri 50 Ebike Machine maratons 2 Rīga paid
44 Arvids Steinbergs Vīri 50 maratons 2 Ozolnieki unpaid
45 Uldis Berners Vīri 50 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 2 Rīga paid
46 Artis Ludboržs Vīri 30 ReVelo maratons 2 Ogre paid
47 Jānis Zemeskalns Vīri U23 DobelesDzirnavnieks/FeelFree maratons 2 Kuldīga paid
48 Mikus Herbsts Vīri U23 EMU Mālpils sporta klubs maratons 2 Mālpils paid
49 Elīza Tipuka Sievietes U23 velo24.lv maratons 2 Ogre paid
50 Sanita Bitko Sievietes 35 velo24.lv maratons 2 Ogre paid
51 Raitis Ludboržs Vīri 30 ReVelo maratons 2 Rēzeknes novads unpaid
52 Matīss Sniegs Vīri Valmieras velo vienība maratons 2 Valmiera unpaid
53 Aldis Salaks Vīri 40 ---> maratons 2 Ape paid
54 Rihards Rieka Vīri U23 Velohooligans maratons 2 Rīga paid
55 REINIS AVENS Vīri 40 EBIKE-MACHINE maratons 2 RĪGA paid
56 Kalvis Penka Vīri Akcents.lv maratons 2 Valmiera paid
57 Edgars Mednis Vīri 50 Āgenskalna klīnika/ Scanmed maratons 2 Ikšķile unpaid
58 Reinis Jasliņš Vīri 40 maratons 2 Rīga paid
59 RŪDolfs Grušs Vīri U23 VELO SALDUS maratons 2 Saldus unpaid
60 Aivars Dārznieks Vīri 30 Lizums - Avoti SWF maratons 2 Lizums paid
61 Dzintars Osītis Vīri 50 maratons 2 Priekuļi paid
62 Lāsma Ozola Sievietes Veloprofs - VW Komerctransports maratons 2 Rīga paid
63 Beate Kovgere Sievietes Veloprofs-VW Komerctransports maratons 2 Alūksne paid
64 Imants Mūrnieks Vīri 40 Skulte Rullē maratons 2 Rīga paid
65 Lelde Ardava Sievietes Veloprofs - VW Komerctransports maratons 2 Rīga paid
66 Edgars Brigmanis Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Baldone paid
67 Ints Celmaraugs Vīri 50 AVE KURJERS maratons 2 Baloži paid
68 Ingus Bunkovskis Vīri 40 - maratons 2 Ogre unpaid
69 Uldis Selga Vīri HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 2 Rīga paid
70 Artis Žugs Vīri 30 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 2 Rīga paid
71 Kaspars Skinčs Vīri 30 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 2 Rīga paid
72 Rego Strazdiņš Vīri 50 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 2 Rīga paid
73 Reinis Nartišs Vīri 30 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 2 Rīga paid
74 Toms Dinsbergs Vīri 30 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 2 Rīga paid
75 Roberts Draugs Vīri 40 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 2 Rīga paid
76 Mārtiņš Lasmanis Vīri 40 maratons 2 Ropaži paid
77 Matīss Preimanis Vīri Patria Bottecchia maratons 2 Rīga paid
78 Dzintars Ausmanis Vīri Patria Bottecchia maratons 2 Rīga paid
79 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 Patria Bottecchia maratons 2 Rīga paid
80 Jēkabs Jaunslavietis Vīri Patria Bottecchia maratons 2 Rīga paid
81 Kārlis Baltacis Vīri Patria Bottecchia maratons 2 Rīga paid
82 Kārlis Ozols Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
83 Raimonds Brokāns Vīri 40 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
84 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
85 Dāvis Dzenis Vīri NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
86 Dāvis Perševics Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
87 Raivis Sarkans Vīri NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
88 Ervīns Smoļins Vīri 30 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
89 Gints Jakovels Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
90 Guntis Šeflers Vīri 30 FREMAX maratons 2 Rīga paid
91 Gatis Kronbergs Vīri 40 FREMAX maratons 2 Rīga paid
92 Jānis Vilde Vīri 40 FREMAX maratons 2 Rīga paid
93 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 2 Rīga paid
94 Oskars Jurgenbergs Vīri 40 FREMAX maratons 2 Rīga paid
95 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 2 Rīga paid
96 Andris Jurka Vīri 30 FILTER- SCOTT maratons 2 Rīga paid
97 Atis Paksis Vīri 30 FILTER- SCOTT maratons 2 Rīga paid
98 Jānis Mičulis Vīri 40 Bauskas sporta centrs Mēmele maratons 2 Rīga paid
99 Mārcis Ābelīte Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 2 Mazsalaca paid
100 Jānis Priževoits Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 2 Ķegums paid
101 Didzis Slaidiņš Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
102 Raivis Jansons Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 2 Mārupe paid
103 Kristofers Rācenājs Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Rīga paid
104 Armands Priede Vīri DTG-MySport maratons 2 Rīga paid
105 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 2 Rīga paid
106 Uldis Ālītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Rīga paid
107 Oskars Muižnieks Vīri DTG-MySport maratons 2 Rīga paid
108 Aleksandrs Filipovs Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Rīga paid
109 Roberts Viļums Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Rīga paid
110 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Rīga paid
111 Lauris Purnins Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Rīga paid
112 Rūta Brakovska Sievietes U23 maratons 2 Smiltene paid
113 Agris Pētersons Vīri 50 Bosch maratons 2 Rīga paid
114 Ingars Martinovs Vīri U23 Lizums - Avoti SWF maratons 2 Lizums paid
115 Mindaugas Ziukas Vīri 40 Jokers - Santa Monica Networks maratons 2 Vilnius paid
116 Jānis Kolego Vīri 30 Zaļā Josta maratons 2 Cēsis unpaid
117 Andris Apalups Vīri 50 FREMAX maratons 2 Carnikava paid
118 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike Machine maratons 2 Rīga paid
119 Normunds Griestiņš Vīri 30 Velo Cool maratons 2 Madona paid
120 Ģirts Petrovics Vīri Fremax maratons 2 Kalngale paid
121 Krists Močs Vīri VELO SALDUS maratons 2 Saldus paid
122 Toms Hartmanis Vīri VELO SALDUS maratons 2 Saldus paid
123 Jānis Hartmanis Vīri 40 VELO SALDUS maratons 2 Saldus paid
124 Artis Krievāns Vīri 40 Pēdu nav maratons 2 Valmiera paid
125 Agris Krievāns Vīri 30 Pēdu nav maratons 2 Valmiera paid
126 Ilgvars Šmits Vīri 30 Pēdu nav maratons 2 Valmiera paid
127 Aiga Strazdiņa Sievietes 35 Virsotne/Marmot maratons 2 CĒSIS paid
128 Uģis Strazdiņš Vīri 40 Virsotne/Marmot maratons 2 CĒSIS paid
129 Andris Bulavs Vīri 30 4finance maratons 2 Rīga paid
130 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta Klubs maratons 2 Ulbroka paid
131 Mārcis Radziņš Vīri 40 maratons 2 Rīga paid
132 Aigars Meiers Vīri 40 REACTION maratons 2 Rīga paid
133 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
134 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 VELO+ maratons 2 Jurmala paid
135 Anita Antone Sievietes Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
136 Ingrīda Šmite Sievietes 35 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
137 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
138 Nils Kazaks Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
139 Raitis Bēmers Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
140 Intars Gagainis Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
141 Nauris Birkentāls Vīri SUBARU AD REM Auto MTB maratons 2 Sigulda paid
142 Ansis Peslaks Vīri 30 KS Sporta klubs maratons 2 Ikšķile paid
143 Imants Mežciems Vīri Bro Bro Team Latvia maratons 2 Smiltene paid
144 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro Bro Team Latvia maratons 2 Smiltene paid
145 Andris Ūdris Vīri 30 RR Ragana maratons 2 Krimuldas novads paid
146 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas sporta centrs 'Mēmele' maratons 2 Bauska paid
147 Henrihs Damroze Vīri 40 maratons 2 Rīga paid
148 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 2 Rīga paid
149 Aleksandrs Kapralovs Vīri 50 VELO+ maratons 2 Riga paid
150 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance maratons 2 Salaspils paid
151 Uldis Ceske Vīri 30 Belo Cycling Project maratons 2 Riga paid
152 Valdis Gabrāns Vīri 50 maratons 2 Rīga paid
153 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi maratons 2 Limbaži paid
154 Kalvis Kalniņš Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 2 Rīga paid
155 Jānis Bērziņš Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 2 Rīga paid
156 Artūrs Bērziņš Vīri Valmieras velo vienība maratons 2 Rīga paid
157 Sandis Griķis Vīri 40 Valmieras velo vienība maratons 2 Rīga paid
158 Agris Kalējs Vīri 50 Valmieras velo vienība maratons 2 Rīga paid
159 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība maratons 2 Rīga paid
160 Mārtiņš Bruņenieks Vīri 30 Velapēda maratons 2 Rīga paid
161 Andis Gailītis Vīri 30 Bro Bro Team Latvia maratons 2 Cēsis paid
162 Edijs Jurgensons Vīri 30 maratons 2 Ogre paid
163 Andris Romanovskis Vīri U23 KS Sporta klubs maratons 2 Ogre paid
164 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 2 Liepāja paid
165 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 2 Lizums paid
166 Andis Mioncinskis Vīri 40 MR Ripo maratons 2 Rīga paid
167 Raivo Sarkanābols Vīri 30 MR Ripo maratons 2 Rīga paid
168 Salvis Sarkanābols Vīri 30 MR Ripo maratons 2 Rīga paid
169 Kaspars Holšteins Vīri 40 MR Ripo maratons 2 Rīga paid
170 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 2 Liepāja paid
171 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts Gulbene maratons 2 Gulbene paid
172 Pēteris Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
173 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
174 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
175 Ivars Lācis Vīri 50 maratons 2 Valka paid
176 Jānis Vējons Vīri 30 ELKOR maratons 2 Rīga paid
177 Edijs Strēlis Vīri U23 ELKOR maratons 2 Rīga paid
178 Sergejs Rodionovs Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
179 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
180 Aleksis Merga Vīri ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
181 Zigmunds Nurža Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
182 Uldis Veinbergs Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 2 Valmiera paid
183 Einārs Pļehņevičs Vīri 30 maratons 2 Rīga paid
184 Jānis Romanovskis Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Ogre paid
185 Pēteris Beķers Vīri 50 Jumprava-Dendrārijs maratons 2 Jumprava paid
186 Imants Šmits Vīri 50 Rīgas Satiksme maratons 2 Rīga paid
187 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 2 Ķekavas novads paid
188 Normunds Stanevics Vīri 40 KS Sporta Klubs maratons 2 Riga paid
189 Rolands Putnins Vīri 30 maratons 2 Trikata unpaid
190 Edgars Kalniņš Vīri 40 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
191 Ģirts Riekstiņš Vīri 40 NATO maratons 2 Rīga paid
192 Igors Juršēvičs Vīri 40 SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
193 Reinis Juršēvičs Vīri U23 SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
194 Kaspars Zīverts Vīri 40 maratons 2 Rīga paid
195 Uldis Siņicins Vīri 30 maratons 2 Ventspils paid
196 Janis ozols Vīri 30 maratons 2 Cesis unpaid
197 Maksims Ozerovs Vīri 30 maratons 2 Rīga paid
198 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Veloslaisti maratons 2 Jaunbērze paid
199 Valdis Eglītis Vīri 30 Veloslaisti maratons 2 Jaunbērze paid
200 Kaspars Garda Vīri 30 garda.lv maratons 2 Rīga paid
201 Raivo Zils Vīri 30 LMT maratons 2 Ogre paid
202 Ainars Volts Vīri 50 maratons 2 Veclaicene paid
203 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Rīga paid

Pusmaratons 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Gints Rozenbergs Pusmaratona kungi Dobeles dzirnavnieks/Feelfree pusmaratons 2 Rīga paid
2 Artūrs Zirnis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Carnikava paid
3 Andrejs Pomenko Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
4 Oļegs Baško Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
5 Aiga Paegle S 45 Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
6 Normunds Skopiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Alūksne paid
7 Raivis Ančs V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Gulbene paid
8 Arnis Lisovskis Pusmaratona kungi EGS sporta klubs pusmaratons 2 Ropaži paid
9 Gvido Sabulis V 45 Virsotne/MARMOT pusmaratons 2 Priekuļi paid
10 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Talsi unpaid
11 Kristiāns Baranovskis Pusmaratona kungi Yuasa pusmaratons 2 Ādaži unpaid
12 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
13 Janis Krūmiņš-Zvaigzne Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cēsis unpaid
14 Dzintars Breške V 45 pusmaratons 2 Limbaži paid
15 Kristers Stūris Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 2 Smiltene paid
16 Didzis Žīgurs V 45 pusmaratons 2 Ilzene paid
17 Ivo Skribis Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 2 Rīga paid
18 Santa Sanija Jurgena Sievietes U23 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/ pusmaratons 2 Dobele paid
19 Evelīna Ermane Marčenko Jaunietes Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/ pusmaratons 2 Dobele paid
20 Viktors Jakovļevs Pusmaratona kungi Bro Bro Team Latvia pusmaratons 2 Cēsis paid
21 Artis Kalniņš Pusmaratona kungi Bro Bro Team Latvia pusmaratons 2 Cēsis paid
22 Annija Krūma Pusmaratona dāmas Velotreniņi.lv/Sufferfest pusmaratons 2 Rīga paid
23 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas Priekules Veloklubs pusmaratons 2 Liepāja paid
24 Marcis Andrejs Terins Jaunieši valmieras velo vieniba/MSG pusmaratons 2 Valmiera unpaid
25 Kārlis Klismets Jaunieši "VELLAPĒDA" pusmaratons 2 Rīga paid
26 Ingus Cīrulis Pusmaratona kungi Veloprieks Valmiera pusmaratons 2 Valmiera paid
27 Dainis Bekers V 45 Metāla alianse pusmaratons 2 Lizdēni paid
28 Ērika Alksne S 45 pusmaratons 2 Beverīnas novads paid
29 Māris Fūrmanis V 45 pusmaratons 2 Beverīnas novads paid
30 Kārlis Precinieks Jaunieši Carnikava pusmaratons 2 Carnikava paid
31 Edvards Vinters Juniori Carnikava pusmaratons 2 Carnikava paid
32 Renāte Rodionova Sievietes U23 Carnikava pusmaratons 2 Carnikava paid
33 Matīss Reinšmits Juniori Carnikava pusmaratons 2 Carnikava paid
34 Zintis Šaicāns Pusmaratona kungi Reģionālā pašvaldības policija pusmaratons 2 Rīga paid
35 Jānis Pētersons Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Rīga paid
36 Dmitrijs Šarovs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
37 Enno Eilo V 45 Spordiklubi Rakke pusmaratons 2 Rakke unpaid
38 Raivis Levans Pusmaratona kungi Motoklubs Ape pusmaratons 2 Ape paid
39 Ginters Ozols Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
40 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils Sporta Klubs pusmaratons 2 Alūksne unpaid
41 Žanis Kalniņš Juniori Jaunsardze pusmaratons 2 Rīga paid
42 Ivo Bombāns Juniori Jaunsardze pusmaratons 2 Rīga paid
43 Zelma Margarita Krekle Jaunietes Jaunsardze pusmaratons 2 Rīga paid
44 Kristaps Kancāns Pusmaratona kungi Jaunsardze pusmaratons 2 Rīga paid
45 Ints Lērme Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
46 Sentis Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
47 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
48 Kristaps Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
49 Daniels Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
50 Henrijs Vimba Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
51 Toms Kokenbergs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
52 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
53 Madara Fūrmane Pusmaratona dāmas DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
54 Mārīte Kājiņa S 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
55 Raitis Zuļģis V 45 Baltijas Sports pusmaratons 2 Rīga unpaid
56 Mareks Plētiens Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rauna paid
57 Kintija Plētiena Jaunieši pusmaratons 2 Rauna paid
58 Jānis Rukke Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 2 Talsi paid
59 Dace Moroza Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Riga paid
60 Edgars Bērziņš Pusmaratona kungi MTB Talsi pusmaratons 2 Talsi unpaid
61 Ingus Grintals Pusmaratona kungi Latvijas Valsts Meži pusmaratons 2 Rīga paid
62 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
63 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 2 Bauska paid
64 Dominiks Timsans Jaunieši pusmaratons 2 Jūrmala paid
65 Jānis Fišeris Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ogre paid
66 Lauris Morovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Kadaga unpaid
67 Andris Sniķeris Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 2 Alūksne paid
68 Vitālijs Ļakins Pusmaratona kungi Yuasa pusmaratons 2 Rīga unpaid
69 Imants Kublačovs V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Rīga paid
70 Krista Svīķe Pusmaratona dāmas VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Rīga paid
71 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 2 Krasti paid
72 Olga Vītoliņa Pusmaratona dāmas mammadaba pusmaratons 2 Latvija paid
73 Aldonis Utināns Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 2 Latvija paid
74 Kārlis Švēde-Grīnbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Stende paid
75 Jānis Grīnvalds Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Stende paid
76 Artis Žagatiņs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
77 Kristaps Kipurs Pusmaratona kungi Ebike Machine pusmaratons 2 Uģēres paid
78 Emīls Krustiņš Pusmaratona kungi Skauti un gaidas pusmaratons 2 Rīga unpaid
79 Patriks Kļaviņš Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 2 Ikšķile paid
80 Ulvis Krišmanis Jaunieši MTB Talsi pusmaratons 2 Talsi paid
81 Uģis Kokenbergs V 45 Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Valmiera paid
82 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Baloži paid
83 Dāvis Dreimanis Jaunieši pusmaratons 2 Mālpils paid
84 Voldemars Kaktins Pusmaratona kungi S/K Pienskābe pusmaratons 2 Ķegums paid
85 Agris Podiņš Pusmaratona kungi Velohooligans pusmaratons 2 Valka paid
86 Renārs Arājs V 45 DTG-MySport pusmaratons 2 Valmiera paid
87 Markuss Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2 Mālpils paid
88 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2 Mālpils paid
89 Aivars Strauss V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2 Mālpils paid
90 Lauris Celitāns Pusmaratona kungi Garām ejot pusmaratons 2 Rīga paid
91 Kristaps Kancers Pusmaratona kungi BELO Cycling Project pusmaratons 2 Rīga paid
92 Aldis Slaidiņš V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 2 Rīga paid
93 Vladislavs Fesenko Pusmaratona kungi Velo+ pusmaratons 2 Riga paid
94 Viktorija Spruģevica Jaunietes MTB Talsi pusmaratons 2 Talsi paid
95 Kaspars Kasparsons Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Rīga paid
96 Uģis Veidemanis Jaunieši RRS Vecmīlgrāvis pusmaratons 2 Rīga paid
97 Kaspars Dubavs Pusmaratona kungi Garām ejot/Nanotev.lv pusmaratons 2 Inčukalns paid
98 Kaspars Kasparsons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga unpaid
99 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 2 Rīga paid
100 Emīls Šulcs Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 2 Rīga paid
101 Diāna Šika Pusmaratona dāmas PAC pusmaratons 2 Ulbroka paid
102 Gustavs Harijs ĀBELE Jaunieši pusmaratons 2 Rīga unpaid
103 Ivars Ērglis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ādaži paid
104 Jānis Ogorodņikovs Pusmaratona kungi Baudalus pusmaratons 2 Madona unpaid
105 Mintauts Buks V 60 Kaķīškalns pusmaratons 2 Sigulda paid
106 Gatis Lange Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 2 Rīga paid
107 Ēriks Bondars Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
108 Janis Zagorskis V 45 pusmaratons 2 Riga paid
109 Jānis Novikovs Pusmaratona kungi NP 3.RNC pusmaratons 2 Rīga paid
110 Ilgvars Kalniņš V 45 pusmaratons 2 Limbaži paid
111 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rēzekne paid
112 Arnis Jurgels Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 2 Rīga paid
113 Normunds Skrebelis Pusmaratona kungi Ogre pusmaratons 2 Ogre paid
114 Edmunds Dreimanis Pusmaratona kungi Dabas vērotāji pusmaratons 2 Rīga unpaid
115 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
116 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
117 Andžijs Račinsķis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
118 Jānis Gaiķis V 45 HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Lielvārde paid
119 Juris Krupinskis V 60 Strabag pusmaratons 2 Tukums paid
120 Mārtiņš Ranka Pusmaratona kungi NP 3.RNC pusmaratons 2 Limbaži paid
121 Artis Lācis Pusmaratona kungi NP 3.RNC pusmaratons 2 Limbaži paid
122 Valters Mūrnieks Jaunieši VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Gulbene paid
123 Artjoms Matvejevs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rēzekne paid
124 Maris Purlaurs Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 2 Ķekavas nov. paid
125 Dairis Ruža Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
126 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Rīga unpaid
127 VIKTORS BAUMANIS V 45 LATVELLO pusmaratons 2 RIGA paid
128 Aleksandrs Brīvers Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rēzekne paid
129 Vladimirs Sergijevics V 45 pusmaratons 2 Jelgava paid
130 Jānis Supe Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Alūksne paid
131 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 2 Salaspils paid
132 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Rīga paid
133 Monta Brigmane Pusmaratona dāmas Brig-Plast pusmaratons 2 Baldone paid
134 Normunds Ērmanis V 45 pusmaratons 2 Ķekava paid
135 Jānis Plakanis Pusmaratona kungi elpo team pusmaratons 2 Daugmale paid
136 Uldis Reitmanis V 45 28Stone pusmaratons 2 Riga paid
137 Anda Broka S 45 pusmaratons 2 Rīga paid
138 Atis Andersons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
139 Raimonds Straume V 45 pusmaratons 2 Rīga paid
140 Kārlis Rūdolfs Mednis Jaunieši Āgenskalna klīnika/ Scanmed pusmaratons 2 Ikšķile unpaid
141 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
142 Daniels Dunskis Juniori pusmaratons 2 Rīga paid
143 Jevgenijs Tarasovs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rezekne unpaid
144 Jevgenijs Tarasovs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rezekne paid
145 Ilvars Dūjiņš Jaunieši pusmaratons 2 Smiltene paid
146 Artūrs Grīnbergs Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 2 Alūksne unpaid
147 Arita Krūmiņa Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Alūksne paid
148 Laura Lāce Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Sigulda paid
149 Vladimir sfr V 45 pusmaratons 2 jelgava unpaid
150 Lūkass Svensons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Valmiera paid
151 Jānis Baumanis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jāņupe paid
152 Gatis Luberts Pusmaratona kungi KRS/NKUP Smiltene pusmaratons 2 Smiltene paid
153 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 2 Ilzene/Alūksne paid
154 Jānis Stepanovs Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 2 Mārupe paid
155 Toms Dzenis Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 2 Mārupe paid
156 Gatis Birznieks Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 2 Mārupe paid
157 Kristaps Krūmiņš Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 2 Mārupe paid
158 Toms Muzikants Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 2 Mārupe paid
159 Gints Sluckis Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 2 Mārupe paid
160 Edgars Ziediņš Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 2 Mārupe paid
161 Elīna Banga Pusmaratona dāmas RERE GRUPA pusmaratons 2 Mārupe paid
162 Aigars Lebedoks V 45 pusmaratons 2 Sigulda paid
163 Edgars Saukums Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Adazi paid
164 Guntars Sideļskis V 45 MTB Talsi pusmaratons 2 Talsi paid
165 Ingus Bunkovskis Pusmaratona kungi - pusmaratons 2 Ogre unpaid
166 Andris Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ulbroka paid
167 Andris Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ulbroka unpaid
168 Dāvis Upenieks Jaunieši ĶNSS pusmaratons 2 Ķekava unpaid
169 Helēna Mūrniece Sievietes U23 VW komerctransports- Veloprofs.Lv pusmaratons 2 Rīga paid
170 Artūrs Sprudzāns Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
171 Roberts Eberliņš Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Riga paid
172 Anna Mūrniece Pusmaratona dāmas Skulte Rullē pusmaratons 2 Rīga paid
173 Kristers Krīgers Jaunieši pusmaratons 2 Zaķumuiža paid
174 Jānis Vaļko Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Ozolnieki paid
175 Arvis Neilands Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Ozolnieki paid
176 Linda Tautere S 45 VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Ozolnieki paid
177 Lāsma Grenovska Pusmaratona dāmas Gramzdas velosports/Artis J.P. pusmaratons 2 Gramzda unpaid
178 Andrejs Galuza Pusmaratona kungi pusmaratons 2 RIGA unpaid
179 Kaspars Ābelītis Pusmaratona kungi Kikboksa un Boksa skola "Rīga" pusmaratons 2 Rīga paid
180 Almants Kalniņš V 45 MTB TALSI pusmaratons 2 Talsi paid
181 Māris Lazdiņš Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Rīga unpaid
182 Kaspars Vaisūns Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Baldone paid
183 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs pusmaratons 2 Ikšķile paid
184 Ronalds Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 2 Ikšķile paid
185 Oskars Blumbergs Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 2 Ikšķile paid
186 Viesturs Pēteris Stanke Juniori pusmaratons 2 Jaunmārupe paid
187 Māris Naļivaiko V 45 Velotreniņi.lv/Sufferfest pusmaratons 2 Liepāja paid
188 Modris Jēkabsons V 45 pusmaratons 2 Rīga paid
189 Nauris Selga Pusmaratona kungi HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
190 Jānis Bisenieks Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 2 Rīga paid
191 Renārs Knēža Juniori Patria Bottecchia pusmaratons 2 Rīga paid
192 Arvīds Zants Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 2 Rīga paid
193 Oskars Saulītis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 2 Rīga paid
194 Rolands Zarītis Pusmaratona kungi Patria Bottecchia pusmaratons 2 Rīga paid
195 Bruno Noreiko Juniori NN Sporta klubs pusmaratons 2 Rīga paid
196 Verners Rinkovičs Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 2 Iecava paid
197 Matīss Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Talsi paid
198 Viesturs Kazainis V 45 pusmaratons 2 Ilzene paid
199 Alise Kazaine Sievietes U23 pusmaratons 2 Ilzene paid
200 Artūrs Miezītis Pusmaratona kungi elpo team pusmaratons 2 Jaunolaine unpaid
201 Alvis Bringulis Jaunieši FILTER-SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
202 Ansis Čakars Jaunieši YUASA pusmaratons 2 Rīga paid
203 Jānis Bazēvičs V 45 Pulsaar pusmaratons 2 Rīga paid
204 Sandijs Kļaviņš Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 2 Rīga paid
205 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 2 Rīga paid
206 Zigmārs Zučiks Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 2 Rīga paid
207 Artis Roze Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 2 Rīga paid
208 Kristaps Vaģelis Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 2 Rīga paid
209 Jānis Keiselis V 45 Pulsaar pusmaratons 2 Rīga paid
210 Mārcis Dedzis Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 2 Rīga paid
211 Ivo Irbe Pusmaratona kungi Pulsaar pusmaratons 2 Rīga paid
212 Ģirts Mūrnieks Pusmaratona kungi FILTER- SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
213 Jevgēnijs Mihailovskis Pusmaratona kungi FILTER- SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
214 Māris Ločmelis V 45 FILTER- SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
215 Iveta Rožkalne Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Rīga paid
216 Armands Pivors Pusmaratona kungi Ogre pusmaratons 2 Ogre unpaid
217 Guntars Arklons Pusmaratona kungi Ogre pusmaratons 2 Ogre unpaid
218 Kristaps Kazarevskis Pusmaratona kungi Ogre pusmaratons 2 Ogre unpaid
219 Mārtiņš Bramanis Pusmaratona kungi Ogre pusmaratons 2 Ogre unpaid
220 Rihards Prohorovs V 45 Ogre pusmaratons 2 Ogre unpaid
221 Guntars Vilciņš V 45 Ogre pusmaratons 2 Ogre unpaid
222 Oskars Urbanovičs Pusmaratona kungi Ogre pusmaratons 2 Ogre unpaid
223 Daniels Dunskis Juniori pusmaratons 2 Rīga unpaid
224 Krišs Zvirbulis Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 2 Vecate paid
225 Dainis Jostsons Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 2 Vecate paid
226 Māris Pētersons V 45 Pēdu nav pusmaratons 2 Vecate paid
227 Jānis Auziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
228 AIVARS SKRIDULIS Pusmaratona kungi VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Rīga paid
229 Dzintars Harkins Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Gaujiena paid
230 Karīna Harkina Sievietes U23 Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Gaujiena paid
231 Sandis Ķemers Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Rīga paid
232 Juris Damškalns Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Rīga paid
233 Gints Lūsis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Rīga paid
234 Kārlis Vanags Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Rīga paid
235 Jēkabs Vītols Juniori VW Komerctransports-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Sigulda paid
236 Jānis Brakovskis V 45 pusmaratons 2 Smiltene paid
237 Mārtiņš Ozols Pusmaratona kungi YUASA pusmaratons 2 Dreiliņi paid
238 Lita Saliņa Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 2 Rīga paid
239 Elza Martinova Jaunietes Lizums - Avoti SWF pusmaratons 2 Lizums paid
240 Reinis Noritis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ogre paid
241 Andris Rancāns Pusmaratona kungi rparts.lv pusmaratons 2 Rīga paid
242 Matīss Gibolis Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
243 Sandis Kalniņš Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
244 Mārtiņš Ekmanis Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
245 Aleksandrs Jeršovs Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
246 Jānis Muižulis Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
247 Kristaps Pļaviņš V 45 VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
248 Valērijs Ivanovs Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
249 Ģirts Blumbergs V 45 VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
250 Rolands Siliņš Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
251 Ingus Stradiņš Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
252 Gusts Pikša Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
253 Matīss Podkalns-Šikors Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
254 Jānis Kalniņš Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
255 Uldis Rubenis Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
256 Artis Piņķis V 45 VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
257 Ēriks Piņķis V 45 VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
258 Mārtiņš Jansons Pusmaratona kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
259 Dainis Norītis V 60 VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
260 Agnese Fogele Pusmaratona dāmas VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
261 Ernests Neļķe Jaunieši MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
262 Atis Neļķe V 45 MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
263 Artis Neļķe Juniori MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
264 Vitālijs Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
265 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
266 Kalvis Vērzemnieks Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
267 Mārtiņš Ozols Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
268 Jānis Purmalis Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
269 Zane Ķelpe Pusmaratona dāmas MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
270 Vadims Peļņa Pusmaratona kungi Verifone pusmaratons 2 Rīga paid
271 Andris Ribulis V 45 Bosch pusmaratons 2 Dzelmes paid
272 Mareks Kļaviņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
273 Jēkabs Kļaviņš Juniori HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
274 Daniels Dunskis Juniori pusmaratons 2 Rīga unpaid
275 Luka Kleinbergs Pusmaratona kungi VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 2 Rīga unpaid
276 Mārtiņš Nurža Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
277 Artūrs Kārkliņš-Probuks Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
278 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
279 Kaspars Zemļickis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
280 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
281 Jānis Purviņš V 45 Latvijas Finieris pusmaratons 2 Rīga paid
282 Sandris Līdums V 45 Latvijas Finieris pusmaratons 2 Rīga paid
283 Imants Lorencs Pusmaratona kungi Latvijas Finieris pusmaratons 2 Rīga paid
284 Jānis Bautris Pusmaratona kungi Latvijas Finieris pusmaratons 2 Rīga paid
285 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 2 Rīga paid
286 Daiga Grinšpona S 45 VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
287 Gundars Grinšpons V 45 VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
288 Gatis Grinšpons Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
289 Nils Ziemelis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
290 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
291 Jānis Kalniņš V 45 VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
292 Pēteris Kalniņš Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
293 Lelde Hartmane Pusmaratona dāmas VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
294 Oskars Frolovs Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
295 Jelena Kopasova Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 2 Riga paid
296 sergej miljaevs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 riga unpaid
297 Karlis Levitass Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 2 Priekuļi paid
298 Kristaps Ceriņš Pusmaratona kungi RECRO / Labimeistari.lv pusmaratons 2 Cēsis paid
299 Gatis Penka Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 2 Valmiera paid
300 Artis Buliņš V 45 Pēdu nav pusmaratons 2 Valmiera paid
301 Andris Brokāns V 45 Pēdu nav pusmaratons 2 Valmiera paid
302 Mārcis Strazdiņš Pusmaratona kungi Virsotne/Marmot pusmaratons 2 CĒSIS paid
303 Artis Strazdiņš Juniori Virsotne/Marmot pusmaratons 2 CĒSIS paid
304 Kristers Usārs Juniori Lizums - Avoti SWF pusmaratons 2 Lejasciems paid
305 Emīls Briedis Juniori ZZK pusmaratons 2 Cēsis unpaid
306 Andris Leja Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 2 Rīga paid
307 Reinis Ralfs Muktupauls Pusmaratona kungi Elpo team pusmaratons 2 Rīga paid
308 Normunds Avotiņš V 45 pusmaratons 2 Rīga paid
309 Vladimir Stupnikovs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga paid
310 Ilze Radziņa Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Rīga paid
311 Jevgenijs Bakuzis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga paid
312 Mihails Janins Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga paid
313 Ilgonis Smildziņš V 60 Graanul Pellets pusmaratons 2 Inčukalns paid
314 Ernests Bjalkovskis Pusmaratona kungi Graanul Pellets pusmaratons 2 Inčukalns paid
315 Artūrs Bautris Pusmaratona kungi Graanul Pellets pusmaratons 2 Inčukalns paid
316 Kārlis Smildziņš Pusmaratona kungi Graanul Pellets pusmaratons 2 Inčukalns paid
317 Edžus Cābulis Pusmaratona kungi Intara Ieviņa sporta skola pusmaratons 2 Cēsis paid
318 Pauls Rubenis Juniori VW komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 2 Riga paid
319 Madars Grenovskis Jaunieši Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusmaratons 2 Gramzda paid
320 Markuss Ozols Pusmaratona kungi Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusmaratons 2 Gramzda paid
321 Jānis Braže Pusmaratona kungi Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusmaratons 2 Gramzda paid
322 Imants Švarcs Pusmaratona kungi Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusmaratons 2 Gramzda paid
323 Edgars Kļaviņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Liepāja paid
324 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 2 Rīga paid
325 Kaspars Šteinbergs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
326 Žanis Gauja V 45 Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
327 Jānis Dūmiņš Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
328 Olga Daņīlova Pusmaratona dāmas Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
329 Mārtiņš Vanags Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
330 Jānis Fricsons Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
331 Lauris Požarnovs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
332 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
333 Normunds Gustiņš V 45 Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
334 Renārs Birkentāls Juniori SUBARU AD REM Auto MTB pusmaratons 2 Sigulda paid
335 Daniels Dunskis Juniori pusmaratons 2 Rīga unpaid
336 Justs Blumbergs Pusmaratona kungi Geste pusmaratons 2 Rīga paid
337 Dzintars Geste V 45 Geste pusmaratons 2 Rīga paid
338 Andris Perts V 60 pusmaratons 2 Rīga paid
339 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas sporta centrs 'Mēmele' pusmaratons 2 Bauska paid
340 Aigars Matisovs Pusmaratona kungi elpo team pusmaratons 2 riga paid
341 Mārcis Rokjānis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Vālodzes, Stopiņu novads paid
342 Kārlis Skrastiņš Pusmaratona kungi ReVelo pusmaratons 2 Rēzekne paid
343 Roberts Sarkanis Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 2 Rīga paid
344 Andris Bogomols Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 2 Rīga paid
345 Armands Ozoliņš Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 2 Rīga paid
346 Mārtiņš Logins Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 2 Rīga paid
347 Edgars Kaupe Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 2 Rīga paid
348 Andis Jonāns Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 2 Rīga paid
349 Uldis Bindris Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 2 Rīga paid
350 Gatis Poltiņņikovs Pusmaratona kungi AUTOEKSPERTS-THULE pusmaratons 2 Rīga paid
351 Ģirts Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
352 Emīls Knubis Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
353 Guntis Mūrēns Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
354 Kārlis Ārvalds Mūsiņš Jaunieši MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
355 Andris Ribulis V 45 DREMEL pusmaratons 2 Dzelmes unpaid
356 Ronalds Ungurs Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 2 Sigulda paid
357 Aldis Zēģelis Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 2 Sigulda paid
358 Andrejs Galaganovs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ikšķile paid
359 Maris Zudans V 45 pusmaratons 2 Ikskile paid
360 Ingars Grimza V 45 pusmaratons 2 Rīga paid
361 Kārlis Smilktens V 45 KS Sporta klubs pusmaratons 2 Ikšķile/Rīga/Ventspils paid
362 Jānis Kalniņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ķekava unpaid
363 Girts Marots Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jurmala unpaid
364 Andris Pikšens Pusmaratona kungi Zii team pusmaratons 2 Limbaži paid
365 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 2 Iecava paid
366 Edijs Šaicāns Pusmaratona kungi YUASA pusmaratons 2 Rīga paid
367 Māris Strādnieks Pusmaratona kungi "VELLAPĒDA" pusmaratons 2 Rīga paid
368 Valdis Ancāns V 45 BHNN pusmaratons 2 Rīga paid
369 Mārcis Tilko Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 2 Rīga paid
370 Reinis Lapiņš Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 2 Iecava paid
371 Kaspars Artamonovs Pusmaratona kungi elpo team pusmaratons 2 Rīga paid
372 Dainis Homko Pusmaratona kungi Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Limbaži paid
373 Andrejs Smirnovs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga paid
374 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cēsis paid
375 Dmitri Petrov Pusmaratona kungi Folklan Timber pusmaratons 2 Valka paid
376 Sergejs Kuncevičs Pusmaratona kungi Folklan Timber pusmaratons 2 Valka paid
377 Anita Muižniece S 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Alūksne paid
378 Ivars Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 2 Rīga paid
379 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ķekava paid
380 Antra Dobele Pusmaratona dāmas Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
381 Ulvis Rubezis V 45 Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
382 Dainis Eglītis Pusmaratona kungi Veloslaisti pusmaratons 2 Olaine paid
383 Kristine Kliedere Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Lizums paid
384 Andris Habermanis Pusmaratona kungi Ziedlejas.lv pusmaratons 2 Sigulda paid
385 Raitis Kājinš V 45 pusmaratons 2 Cēsis paid
386 Artis Fjodorovs Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
387 Armands Macijevskis Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
388 Jānis Īle Pusmaratona kungi BS Bicycles cycling team pusmaratons 2 Dobele paid
389 Atis Andersons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
390 Rinalds Skopāns Juniori VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Gulbene paid
391 Zintis Skopāns V 45 VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Gulbene paid
392 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
393 Mārtiņš Druvkalns Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
394 Matīss Ērmanis Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
395 Guntis Krūmiņš Pusmaratona kungi BT 1 MTB TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
396 Einārs Šveicers Pusmaratona kungi BS Bicycles cycling team pusmaratons 2 Dobele paid
397 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
398 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2 Daugavpils paid
399 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2 Daugavpils paid
400 Vija Frīda Pusmaratona dāmas TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2 Daugavpils paid
401 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2 Daugavpils paid
402 Sandis Goža Pusmaratona kungi BS Bicycles cycling team pusmaratons 2 Dobele paid
403 Andris Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 2 Limbaži paid
404 Ingus Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 2 Limbaži paid
405 Laila Štrāla Pusmaratona dāmas GreenDragonsMTB pusmaratons 2 Limbaži paid
406 Kaspars Skudrēvics Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
407 Kristaps Malnačs Jaunieši ELKOR RRS pusmaratons 2 Rīga paid
408 Oļegs Lukašanecs Jaunieši ELKOR RRS pusmaratons 2 Rīga paid
409 Gvido Kokle Jaunieši ELKOR RRS pusmaratons 2 Rīga paid
410 Kārlis Valters Grundulis Jaunieši ELKOR RRS pusmaratons 2 Rīga paid
411 Bruno-Mārtiņš Binovskis Juniori ELKOR RRS pusmaratons 2 Rīga paid
412 Roberts Andersons Juniori ELKOR RRS pusmaratons 2 Rīga paid
413 Mārtiņš Savickis Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 2 Rīga paid
414 Edgars Melnalksnis Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 2 Rīga paid
415 Oskars Locis Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 2 Rīga paid
416 Sergejs Lepers Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 2 Rīga paid
417 Agris Briedis Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 2 Rīga paid
418 Oskars Argalis Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 2 Rīga paid
419 Krišs Andrejevs Pusmaratona kungi ELKOR pusmaratons 2 Rīga paid
420 Jānis Ankravs V 45 ELKOR pusmaratons 2 Rīga paid
421 Kristaps Hermanis Pusmaratona kungi ELKOR III pusmaratons 2 Rīga paid
422 Sergejs Pomarņevskis V 60 ELKOR III pusmaratons 2 Rīga paid
423 Andris Zālītis V 45 ELKOR II pusmaratons 2 Rīga paid
424 Jānis Vējons V 60 ELKOR II pusmaratons 2 Rīga paid
425 Mečislavs Bartušēvičs V 60 ELKOR II pusmaratons 2 Rīga paid
426 Mārtiņš Matisons Pusmaratona kungi ELKOR II pusmaratons 2 Rīga paid
427 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi ELKOR II pusmaratons 2 Rīga paid
428 Renārs Fedosjonoks Pusmaratona kungi ELKOR II pusmaratons 2 Rīga paid
429 Agnis Ekšteins Pusmaratona kungi ELKOR II pusmaratons 2 Rīga paid
430 Artjoms Daškins Pusmaratona kungi ELKOR II pusmaratons 2 Rīga paid
431 Inese Liepiņa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
432 Karlīna Skrastiņa Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
433 Mārtiņš Balodis V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
434 Sandra Balode Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
435 Krišjānis Cers Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
436 Arvis Eņģelis Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
437 Ilmārs Kranāts Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
438 Artūrs Breidaks Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
439 Ilona Vaivode S 45 ELKOR 18 pusmaratons 2 Rīga paid
440 Lāsma Elza Vaivode Jaunietes ELKOR 18 pusmaratons 2 Rīga paid
441 Adele-Ilga Spigovska Sievietes U23 ELKOR 18 pusmaratons 2 Rīga paid
442 Māris Trepša Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
443 Guntis Kozilāns V 45 RK VELO pusmaratons 2 Alūksne paid
444 Mārtiņš Romanovskis Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 2 Ogre paid
445 Renārs Seiksts Pusmaratona kungi Rīgas Satiksme pusmaratons 2 Rīga paid
446 Harijs Pūris V 45 Rīgas Satiksme pusmaratons 2 Rīga paid
447 Juris Stanka V 45 Rīgas Satiksme pusmaratons 2 Rīga paid
448 Lauris Biezbārdis Pusmaratona kungi Rīgas Satiksme pusmaratons 2 Rīga paid
449 Sandis Sokolovs Pusmaratona kungi Rīgas Satiksme pusmaratons 2 Rīga paid
450 Rihards Dziedātājs Pusmaratona kungi Rīgas Satiksme pusmaratons 2 Rīga paid
451 Modris Ozoliņš V 45 Rīgas Satiksme pusmaratons 2 Rīga paid
452 Kristaps Šteinbergs Pusmaratona kungi Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
453 Mārtiņš Pauzers Pusmaratona kungi Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
454 Mārtiņš Gulbis-Švans Pusmaratona kungi Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
455 Ralfs Jansons Jaunieši Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
456 Ralfs Spēks Jaunieši Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
457 Daniels Rašmanis Jaunieši Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
458 Annija Pauzere Jaunietes Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
459 Aļģirts Valužis V 45 Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
460 Māris Koraļkevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
461 Aivis Karzons Pusmaratona kungi Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusmaratons 2 Gramzda paid
462 Māris Klismets Pusmaratona kungi "VELLAPĒDA" pusmaratons 2 Rīga paid
463 Juris Libers V 45 velocom.lv pusmaratons 2 Rīga paid
464 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
465 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
466 Uģis Znatnajs V 45 pusmaratons 2 Buļļuciems unpaid
467 peteris ekmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Saulkrasti unpaid
468 Inna Juršēviča S 45 SK Priekuļi pusmaratons 2 Cēsis paid
469 Artūrs Anckiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cēsis paid
470 Henriks Apsītis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Talsi paid
471 Ilona Lavrenova S 45 pusmaratons 2 Rīga paid
472 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
473 Zinta Mača Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 2 Cēsis paid
474 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
475 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
476 Astra Laugale S 45 pusmaratons 2 Rīga paid
477 Elvis Švecs Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
478 Aigars Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
479 Kaspars Čipots Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
480 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
481 Oskars Ozols Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
482 Māris Kamerads Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
483 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
484 Uģis Lielmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Talsi paid
485 Artis Gedrovics V 45 Vellapēda pusmaratons 2 Rīga paid
486 Guntars Rudzīts Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
487 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 2 Vālodzes paid
488 RONALDS LAPINSKIS Pusmaratona kungi pusmaratons 2 RĪGA paid
489 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 2 Kocēni paid
490 Gunārs Rozenbergs V 60 Vudlande-4sekundes.lv pusmaratons 2 Alūksne paid
491 Jānis Rutkups V 45 LiVelo/ZeltaZeme pusmaratons 2 Talsu novads paid
492 Jānis Ratnieks V 45 pusmaratons 2 Baloži paid
493 Aigars Bukovskis V 45 Velotreniņi.lv/Sufferfest pusmaratons 2 Mārupe paid
494 Gatis Šterns Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Auciems paid
495 Alvis Reinšmits Pusmaratona kungi Nāksies pusmaratons 2 Carnikava paid
496 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 2 Rīga paid
497 Ilze Lukoševiča S 45 pusmaratons 2 Rīga paid
498 Mareks Ķeire Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga paid
499 Gints Grinbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Viesite unpaid
500 Julija Fedotova Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Riga paid

Pusaudžu MTB 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Karīna Bernāne S 14 mammadaba pusaudzu-mtb 2 Latvija paid
2 Maigurs Utināna V 12 mammadaba pusaudzu-mtb 2 Latvija paid
3 Markuss Rozenbergs V 14 Dobeles dzirnavnieks/Feelfree pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
4 Kārlis Spilbergs V 12 Signs-print.eu pusaudzu-mtb 2 Ādaži unpaid
5 Klinta Zvejniece V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
6 Adrians Zaķis V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
7 Ģirts Harkins V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
8 Dāniels Apse V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
9 Elizabete Millere S 12 Nīcas VSK pusaudzu-mtb 2 Nīca paid
10 Kaspars Zučiks V 12 Pulsaar pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
11 Daniels Stalmanis V 12 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
12 Tomass Zutis V 12 Carnikava pusaudzu-mtb 2 Carnikava paid
13 Krišjānis Zutis V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 2 Carnikava paid
14 Krišjānis Lejiņš V 12 Carnikava pusaudzu-mtb 2 Carnikava paid
15 Redžinalds Šaicāns V 12 RRS/Alfa pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
16 Amanda Reilija Zariņa S 12 Baldones riteņbraukšanas nodaļa pusaudzu-mtb 2 Baldone unpaid
17 Kristers Štrauhmanis V 12 Baldones riteņbraukšanas nodaļa pusaudzu-mtb 2 Baldone unpaid
18 Rūdolfs Raudziņš V 12 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 2 Inčukalna novads paid
19 Bruno Bombāns V 12 Jaunsardze pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
20 Beāte Šterna S 14 Jaunsardze pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
21 Austra Krone S 14 Jaunsardze pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
22 Emīls Kancāns V 12 Jaunsardze pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
23 Māra Voitkāne S 14 Jaunsardze pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
24 Sandija Gunta Edvardsone S 14 Jaunsardze pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
25 Kārlis Ancāns V 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Garkalne paid
26 Artūrs Nummurs V 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Garkalne paid
27 Stella Bleidele S 12 MTB Vidzeme pusaudzu-mtb 2 Cēsis paid
28 Elza Bleidele S 14 MTB Vidzeme pusaudzu-mtb 2 Cēsis paid
29 Kristers Zviedris V 12 Valmieras Velo vienība pusaudzu-mtb 2 Valmiera paid
30 Rainers Zviedris V 14 Valmieras Velo vienība pusaudzu-mtb 2 Valmiera paid
31 Kristers Celitāns V 12 MTB Vidzeme pusaudzu-mtb 2 Riga paid
32 Didzis Lazdiņš V 14 Dobeles SS pusaudzu-mtb 2 Dobele paid
33 Krists Buncis V 12 Ventspils riteņbraukšanas klubs pusaudzu-mtb 2 Ventspils paid
34 Ilvars Kalniņš V 14 pusaudzu-mtb 2 Limbaži paid
35 Roberts Straubergs V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 2 Mārupe paid
36 Rihards Losbers V 12 MTB TALSI pusaudzu-mtb 2 Talsi paid
37 Gustavs Dosbergs V 12 D4 pusaudzu-mtb 2 Salaspils paid
38 Agate Dosberga S 14 D4 pusaudzu-mtb 2 Salaspils paid
39 toms Strēlis V 12 pusaudzu-mtb 2 jaunmārupe paid
40 Tomass Randa V 14 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
41 Ance Vorona S 12 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
42 Alekss Kristofers Rudzītis V 14 pusaudzu-mtb 2 Jūrmala paid
43 Gusts Baltaisbrencis V 14 VW komerctransports- Veloprofs.Lv pusaudzu-mtb 2 Riga paid
44 Alberts Smilktens V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 2 Ikšķile paid
45 Paula Patrīcija Tilko S 14 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
46 Alvils Pētersons V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
47 Edvards Gedrovics V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
48 Tīna Drauga S 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
49 Līva Drauga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
50 Loreta Vaisūna S 12 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusaudzu-mtb 2 Baldone paid
51 Elīza Baranovska S 14 YUASA pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
52 Krišjānis Baranovskis V 12 YUASA pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
53 Letīcija Ieviņa S 12 YUASA pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
54 Reinis Keiselis V 14 Pulsaar pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
55 Daniels Stalmanis V 12 pusaudzu-mtb 2 Rīga unpaid
56 Linards Gusts Gagainis V 14 Baldones velokomanda pusaudzu-mtb 2 Baldone paid
57 Toms Daniels Baumerts V 12 Baldones velokomanda pusaudzu-mtb 2 Baldone paid
58 Uvis Zvirbulis V 12 VELO SALDUS pusaudzu-mtb 2 Saldus paid
59 Gustavs Krasts V 14 pusaudzu-mtb 2 Riga paid
60 Uldis Vorons V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
61 Valdis Vorons V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
62 Ivo Staigvils V 14 Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusaudzu-mtb 2 Gramzda paid
63 Ulvis Grenovskis V 14 Gramzdas velosports/ Artis J.P. pusaudzu-mtb 2 Gramzda paid
64 Olivers Jēkabs Skrapcis V 14 VeloLifestyle/Smiltenes BJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
65 Rihards Radziņš V 14 LMT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
66 Bruno Brēde V 12 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 2 Līvāni paid
67 Marks Sergijevičs V 12 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 2 Jelgava paid
68 Artjoms Sergijevičs V 14 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 2 Jelgava paid
69 Ivo Grasis V 12 pusaudzu-mtb 2 Valmiera paid
70 Linda Elizabete Brilte S 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2 Alūksne paid
71 Haralds Strādnieks V 12 "VELLAPĒDA" pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
72 Laura Klismete S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
73 Marcis Klieders V 14 pusaudzu-mtb 2 Lizums paid
74 Dans Krumpāns V 14 ELKOR pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
75 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 2 Riga paid

Bērnu velobrauciens 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Roberts Rozenbergs Zēni 7 Dobeles dzirnavnieks/Feelfree bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
2 Diāna Spruģevica Meitenes 11 MTB Talsi bernu-velobrauciens 2 Talsi paid
3 Vanesa Patrīcija Skopiņa Meitenes 9 bernu-velobrauciens 2 Alūksne paid
4 Adrians Skopiņš Zēni 9 bernu-velobrauciens 2 Alūksne paid
5 Nelli Bakuze Meitenes 9 bernu-velobrauciens 2 Riga paid
6 Tomass Dambis Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Alūksne paid
7 Ernests Dambis Zēni 9 bernu-velobrauciens 2 Alūksne paid
8 Valters Spilbergs Zēni 7 Signs-print.eu bernu-velobrauciens 2 Ādaži paid
9 Artis Harkins Zēni 9 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS bernu-velobrauciens 2 Smiltene paid
10 Alise Poļaka Meitenes 3 bernu-velobrauciens 2 Alūksne paid
11 Ance Poļaka Meitenes 11 bernu-velobrauciens 2 Alūksne paid
12 Mattias Meltsov Zēni 5 Haanja Rattaklubi bernu-velobrauciens 2 Tartu paid
13 Karlīna Rukke Meitenes 7 Krauzers MTB bernu-velobrauciens 2 Talsi paid
14 Annija Lazdiņa Meitenes 5 4sekundes/ Vudlande bernu-velobrauciens 2 Alūksne paid
15 Rinalds Riņķis Zēni 7 KS Sporta Klubs bernu-velobrauciens 2 Mārupe paid
16 Elza Dzeguze Meitenes 9 bernu-velobrauciens 2 Baloži paid
17 Samanta Celitāne Meitenes 9 Garām ejot bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
18 Enriko Šika Zēni 5 PAC bernu-velobrauciens 2 Ulbroka paid
19 Olivers Šika Zēni 9 PAC bernu-velobrauciens 2 Ulbroka paid
20 Rihards Tomsons Zēni 11 bernu-velobrauciens 2 Alūksne paid
21 Paula Madara Mika Meitenes 5 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
22 Oskars Bondars Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
23 Rihards Bondars Zēni 9 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
24 Jēkabs Dosbergs Zēni 7 D4 bernu-velobrauciens 2 Salaspils paid
25 Merisa Akmentiņa Meitenes 9 bernu-velobrauciens 2 Alūksne paid
26 Samanta Luberte Meitenes 7 KRS/NKUP Smiltene bernu-velobrauciens 2 Smiltene paid
27 Milena Karlsone Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2 Ulbroka paid
28 Kristers Karlsons Zēni 9 bernu-velobrauciens 2 Ulbroka paid
29 Milena Karlsone Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Ulbroka paid
30 Kristers Karlsons Zēni 9 bernu-velobrauciens 2 Ulbroka paid
31 Elīza Pūce Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2 Saulkrasti paid
32 Miķelis Baltaisbrencis Zēni 9 VW komerctransports- Veloprofs.Lv bernu-velobrauciens 2 Riga paid
33 Edvards Mūrnieks Zēni 7 Skulte Rullē bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
34 Henrijs Mūrnieks Zēni 7 Skulte Rullē bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
35 Ārons Šaicāns Zēni 3 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
36 Reinis Zaļkalns Zēni 11 bernu-velobrauciens 2 Pāvilosta paid
37 Aleksandrs Galuza Zēni 9 bernu-velobrauciens 2 RIGA paid
38 Lauris Pielēns-Pelēns Zēni 9 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
39 Kristaps Ābelītis Zēni 3 Kikboksa un Boksa skola "Rīga" bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
40 Artis Ābelītis Zēni 7 Kikboksa un Boksa skola "Rīga" bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
41 Ava Senna Marskella Meitenes 5 Cēsu golfa klubs bernu-velobrauciens 2 Cēsis paid
42 Oskars Viljams Marskells Zēni 7 Cēsu golfa klubs bernu-velobrauciens 2 Cēsis paid
43 Oto Rubenis Zēni 3 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
44 Kate Lejiņa Zēni 7 Dobeles Dzirnavnieks/Feel Free bernu-velobrauciens 2 Carnikava paid
45 Markuss Kalniņš Zēni 11 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
46 Jēkabs Pošivs Bunkovskis Zēni 5 - bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
47 Margarita Goža Meitenes 7 BS Bicycles cycling team bernu-velobrauciens 2 Dobele paid
48 Sofija Šaicāne Meitenes 7 YUASA bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
49 Eduards Buncis Zēni 3 bernu-velobrauciens 2 Ventspils paid
50 Matīss Buncis Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Ventspils paid
51 Adrians Drāka Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
52 Oskars Blūzmanis Zēni 7 VELLAPĒDA bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
53 Kārlis Blūzmanis Zēni 11 VELLAPĒDA bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
54 Samanta Celitāne Meitenes 9 Garām ejot bernu-velobrauciens 2 Riga paid
55 Paula Norīte Meitenes 5 bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
56 Rūta Norīte Meitenes 9 bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
57 Gustavs Bērziņš Zēni 9 Sporta Klubs WENDI bernu-velobrauciens 2 Cēsis paid
58 Ralfs Krūze Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Vālodzes paid
59 Sindija Mārtiņa Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
60 Ennija Slucka Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2 Ikšķile paid
61 Alberts Saliņš Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
62 Ričards Kranāts Zēni 11 ĀdažiVelo bernu-velobrauciens 2 Ādaži paid
63 Oskars Kranāts Zēni 9 ĀdažiVelo bernu-velobrauciens 2 Ādaži paid
64 Olivers Vaisūns Zēni 9 Baldones velo nodaļa bernu-velobrauciens 2 Baldone paid
65 Loreta Vaisūna Meitenes 11 Baldones velo nodaļa bernu-velobrauciens 2 Baldone paid
66 Nikola Anna Skrapce Meitenes 9 VeloLifestyle/Smiltenes BJSS bernu-velobrauciens 2 Smiltene paid
67 Marats Zils Zēni 9 LMT bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
68 Elza Radziņa Meitenes 9 LMT bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
69 Kristers Ģiedris Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
70 Beatrise Fokrota Meitenes 9 ASI bernu-velobrauciens 2 Ikšķile paid
71 Oskars Štrauhmanis Zēni 9 Baldones riteņbraukšanas nodaļa bernu-velobrauciens 2 Salaspils paid
72 Alīna Ūdre Meitenes 3 RR Ragana bernu-velobrauciens 2 Krimuldas novads paid
73 Artis Ūdris Zēni 5 RR Ragana bernu-velobrauciens 2 Krimuldas novads paid
74 Alens Ermanis-Marčenko Zēni 9 Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
75 Martins Sergijevičs Zēni 5 ENGURES SPORTAM bernu-velobrauciens 2 Jelgava paid
76 Linda Kalniņa Meitenes 9 Valmieras velo vienība bernu-velobrauciens 2 Valmiera paid
77 Artūrs Hansons Zēni 3 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
78 Katrīna Hansone Meitenes 7 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
79 Elīna Valdberga Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2 Olaine paid
80 Sofija Šaicāne Meitenes 7 YUASA bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
81 Ernests Strādnieks Zēni 5 "VELLAPĒDA" bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
82 Karolaina Druka-Jaunzeme Meitenes 5 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
83 Ieva Silvija Tilko Meitenes 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
84 Daniels Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 2 Limbaži paid
85 Jānis Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 2 Limbaži paid
86 Edzus Klieders Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Lizums paid
87 Oskars Frīds Zēni 5 TK Sniegpulkstenīte bernu-velobrauciens 2 Daugavpils paid
88 Mārtiņš Ice Zēni 9 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS bernu-velobrauciens 2 Smiltene paid
89 Rūdolfs Jansons Zēni 7 Morici bernu-velobrauciens 2 Ikšķile paid
90 Katrīna Jansone Meitenes 11 Morici bernu-velobrauciens 2 Ikšķile paid
91 Adriāna Krūmiņa Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2 Alūksne paid
92 Estere Krūmiņa Meitenes 9 bernu-velobrauciens 2 Alūksne paid
93 Lote Lange Meitenes 9 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
94 Lauma Lange Meitenes 11 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
95 Laura Lāce Meitenes 5 bernu-velobrauciens 2 Priedaine paid
96 Emīls Lācis Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Priedaine paid

3 posms / Pļaviņas

Maratons 3 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Jānis Teivišs Vīri 30 Fans Škoda maratons 3 Rīga paid
2 kaspars celms Vīri 40 celmi maratons 3 riga paid
3 Kaspars Čikste Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele paid
4 Arvis Dude Vīri 4sekundes | Vudlande maratons 3 Smiltene paid
5 Kristaps Egle Vīri 40 4sekundes | Vudlande maratons 3 Smiltene paid
6 Arnis Lisovskis Vīri maratons 3 Ropaži paid
7 Lauris Sniķers Vīri 50 Dobeles Dzirnavnieks/ Feel Free maratons 3 Dobele paid
8 Aivars Skutelis Vīri 50 ZZK maratons 3 Rīga paid
9 Dmitrijs Sorokins Vīri 30 ZZK maratons 3 Rīga paid
10 Jānis Ozols Vīri 40 ZZK maratons 3 Rīga paid
11 Andris Rozītis Vīri 40 ZZK maratons 3 Rīga paid
12 Ivo Levāns Vīri 40 Engures sportam maratons 3 Engure unpaid
13 ivars drulle Vīri 40 maratons 3 Druviena paid
14 Juris Āboliņš Vīri 30 mammadaba maratons 3 Latvija paid
15 Armands Berķis Vīri 50 mammadaba maratons 3 Latvija paid
16 Vilnis Meisītis Vīri 40 mammadaba maratons 3 Latvija paid
17 haralds ūdris Vīri Krimuldas velo maratons 3 Ragana paid
18 REINIS AVENS Vīri 40 EBIKE-MACHINE maratons 3 RĪGA paid
19 Gints Bukovskis Vīri 40 Zzk maratons 3 Riga paid
20 Ints Celmaraugs Vīri 50 AVE KURJERS maratons 3 Baloži unpaid
21 Janis Bošs Vīri Tregers mtb maratons 3 Rīga paid
22 Kārlis Kalējs Vīri 30 Baltais maratons 3 Rīga paid
23 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 3 Sigulda paid
24 Raimonds Brics Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
25 Guntis Dukaļskis Vīri 40 KS sporta klubs maratons 3 Krustkalni paid
26 Valts Zaķis Vīri U23 VeloRīts Gulbene maratons 3 Gulbene paid
27 Reinis Markss Vīri VeloRīts Gulbene maratons 3 Gulbene paid
28 Arvids Steinbergs Vīri 50 maratons 3 Ozolnieki unpaid
29 Kristaps Kancers Vīri 30 BELO Cycling Project maratons 3 Rīga paid
30 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
31 Rolands Putniņš Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
32 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
33 Andris Laganovskis Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
34 Valdis Ukins Vīri 40 Synottip.lv maratons 3 Rīga paid
35 Aleksandrs Gerojevs Vīri Ebike Machine maratons 3 Rīga paid
36 Aldis Salaks Vīri 40 ---> maratons 3 Ape paid
37 Ervins Freimanis Vīri 30 Tregers.lv MTB maratons 3 Rīga paid
38 Kaspars Kasparsons Vīri 40 MTB Garkalne maratons 3 Rīga paid
39 Reinis Jasliņš Vīri 40 maratons 3 Rīga paid
40 Mikus Herbsts Vīri U23 EMU Mālpils sporta klubs maratons 3 Mālpils paid
41 Rihards Rieka Vīri U23 Velohooligans maratons 3 Rīga paid
42 Artis Ludboržs Vīri 30 ReVelo maratons 3 Ogre paid
43 Raitis Ludboržs Vīri 30 Revelo maratons 3 Rēzeknes novads unpaid
44 Kaspars Balodis Vīri 30 maratons 3 Ērgļi paid
45 Ivars Zvirbulis Vīri 50 Pēdu nav maratons 3 Valmiera paid
46 Aivis Briedis Vīri 30 maratons 3 Ogre unpaid
47 Raivis Nīmants Vīri mammadaba maratons 3 Latvija unpaid
48 Viktors Vasiłenko Vīri 30 VW komerctransports -Veloprofs.lv maratons 3 Baloži paid
49 Ivars Ganzburgs Vīri 30 VW komerctransports -Veloprofs.lv maratons 3 Baloži paid
50 Guntars Vasiljevs Vīri 30 maratons 3 Madonas novads paid
51 Artemijs Rudens Vīri 30 ReVelo maratons 3 Rēzekne paid
52 Konstantīns Smotrovs Vīri 30 Ebike Machine maratons 3 rīga paid
53 Uldis Berners Vīri 50 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
54 Sandris Šika Vīri 40 PAC maratons 3 Ulbroka paid
55 RŪDolfs Grušs Vīri U23 VELO SALDUS maratons 3 Saldus unpaid
56 Aigars Kalniņš Vīri maratons 3 Cēsis unpaid
57 Dzintars Osītis Vīri 50 maratons 3 Priekuļi paid
58 Lāsma Ozola Sievietes Veloprofs - VW Komerctransports maratons 3 Rīga paid
59 Beate Kovgere Sievietes Veloprofs-VW Komerctransports maratons 3 Alūksne paid
60 Imants Mūrnieks Vīri 40 Skulte Rullē maratons 3 Rīga paid
61 Lelde Ardava Sievietes Veloprofs - VW Komerctransports maratons 3 Rīga paid
62 Dace Moroza Sievietes 35 maratons 3 Riga unpaid
63 Edgars Brigmanis Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Baldone paid
64 Ints Celmaraugs Vīri 50 AVE KURJERS maratons 3 Baloži paid
65 Ingus Bunkovskis Vīri 40 - maratons 3 Ogre unpaid
66 Uldis Selga Vīri HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
67 Artis Žugs Vīri 30 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
68 Kaspars Skinčs Vīri 30 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
69 Rego Strazdiņš Vīri 50 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
70 Reinis Nartišs Vīri 30 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
71 Toms Dinsbergs Vīri 30 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
72 Roberts Draugs Vīri 40 HAWAII EXPRESS SCOTT maratons 3 Rīga paid
73 Mārtiņš Lasmanis Vīri 40 maratons 3 Ropaži paid
74 Dzintars Ausmanis Vīri Patria Bottecchia maratons 3 Rīga paid
75 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 Patria Bottecchia maratons 3 Rīga paid
76 Jēkabs Jaunslavietis Vīri Patria Bottecchia maratons 3 Rīga paid
77 Kārlis Baltacis Vīri Patria Bottecchia maratons 3 Rīga paid
78 Kārlis Ozols Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
79 Raimonds Brokāns Vīri 40 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
80 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
81 Dāvis Dzenis Vīri NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
82 Dāvis Perševics Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
83 Raivis Sarkans Vīri NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
84 Ervīns Smoļins Vīri 30 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
85 Gints Jakovels Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
86 Guntis Šeflers Vīri 30 FREMAX maratons 3 Rīga paid
87 Gatis Kronbergs Vīri 40 FREMAX maratons 3 Rīga paid
88 Jānis Vilde Vīri 40 FREMAX maratons 3 Rīga paid
89 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 3 Rīga paid
90 Oskars Jurgenbergs Vīri 40 FREMAX maratons 3 Rīga paid
91 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 3 Rīga paid
92 Andris Jurka Vīri 30 FILTER- SCOTT maratons 3 Rīga paid
93 Atis Paksis Vīri 30 FILTER- SCOTT maratons 3 Rīga paid
94 Jānis Mičulis Vīri 40 Bauskas sporta centrs Mēmele maratons 3 Rīga paid
95 Mārcis Ābelīte Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 3 Mazsalaca paid
96 Jānis Priževoits Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 3 Ķegums paid
97 Didzis Slaidiņš Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid