1 posms / Ventspils

Maratons 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dzimš.d. Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Rūdolfs Peslaks 1990-8-13 Vīri KS sporta kluba komanda maratons 1 Ikskile paid
2 Austris Kokins 1986-12-23 Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
3 Kaspars Šķilts 1971-7-2 Vīri 40 maratons 1 Auces novads paid
4 Normunds Skrebelis 1992-4-4 Vīri Ogre/ Nesēdi mājās maratons 1 Ogre paid
5 Katrīna Jaunslaviete 1991-10-7 Sievietes ZZK maratons 1 Rīga unpaid
6 Kārlis Tone 1996-6-30 Vīri U23 ZZK maratons 1 Rīga unpaid
7 Mārtiņš Blūms 1995-10-17 Vīri U23 ZZK maratons 1 Rīga unpaid
8 Arnis Pētersons 1994-3-29 Vīri ZZK maratons 1 Rīga unpaid
9 Jānis Baumanis 1988-5-12 Vīri maratons 1 Jāņupe unpaid
10 Renārs Šarākovs 1975-3-20 Vīri 40 ebike/machine maratons 1 Saulkrasti paid
11 Ingus Ozolants 1976-2-19 Vīri 40 Bike Challenge Latvia maratons 1 Dzērbene unpaid
12 Gints Jakovels 1982-11-23 Vīri 30 KS Sporta kluba komanda maratons 1 Ikšķile paid
13 Uģis Voiceščuks 1971-1-1 Vīri 40 Vipsport RTO maratons 1 Rīga paid
14 Niklāvs Boļšis 1998-1-1 Vīri U23 Vipsport RTO maratons 1 Rīga paid
15 Jānis Ozoliņš 1972-1-1 Vīri 40 Vipsport RTO maratons 1 Rīga paid
16 Matīss Gibolis 1985-1-1 Vīri 30 Vipsport RTO maratons 1 Rīga paid
17 Māris Stjade 1975-1-1 Vīri 40 Vipsport RTO maratons 1 Rīga paid
18 Jānis Svārpstons 1976-1-1 Vīri 40 Vipsport RTO maratons 1 Rīga paid
19 Artis Kalveits 1983-5-3 Vīri 30 Ikšķile Velo maratons 1 Ikšķile unpaid
20 Aldis Bībers 1978-3-21 Vīri 30 maratons 1 Liepāja paid
21 Uldis Ķikurs 1974-9-26 Vīri 40 maratons 1 Kuldīga paid
22 Jānis Cīmurs 1989-1-30 Vīri Courland.club maratons 1 Rīga paid
23 Jānis Gulbis 1984-3-4 Vīri 30 Ventspils maratons 1 Ventspils paid
24 Ansis Peslaks 1986-5-21 Vīri 30 KS Sporta kluba komanda maratons 1 Ikšķile paid
25 Vladislavs Osmolovskis 1978-6-7 Vīri 30 YUASA maratons 1 Jelgava paid
26 Aleksandrs Filipovs 1984-1-1 Vīri 30 MySport Veikals maratons 1 Rīga paid
27 Raivis Zīmelis 1976-8-18 Vīri 40 MySport Veikals maratons 1 Rīga paid
28 Lauris Purniņš 1986-9-1 Vīri 30 MySport Veikals maratons 1 Rīga paid
29 Viktors Vasilenko 1975-1-1 Vīri 40 Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 1 Riga paid
30 Ints Celmaraugs 1965-2-19 Vīri 50 Gandrs-Merida maratons 1 Baloži paid
31 Imants Mūrnieks 1975-7-24 Vīri 40 Skulte Rullē maratons 1 Skulte paid
32 Edgars Jankevičs 1978-5-25 Vīri 30 Bike Challenge Latvia maratons 1 Sigulda unpaid
33 Intars Gagainis 1976-7-18 Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
34 Verners Rinkovičs 1981-4-23 Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
35 Raitis Bēmers 1980-7-9 Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
36 Ģirts Jakuška 1979-11-24 Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
37 Nils Kazaks 1970-12-21 Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
38 Kaspars Šteinbergs 1987-3-13 Vīri Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
39 Edgars Brigmanis 1982-2-4 Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
40 Reinis Andrijanovs 1988-4-9 Vīri Ikšķile velo maratons 1 Ikšķile paid
41 Mikus Herbsts 1998-5-7 Vīri U23 gaismas maģija Stividors LP maratons 1 cēsis unpaid
42 Raivis Terinks 1973-12-6 Vīri 40 Ikšķile Velo maratons 1 Ikšķile paid
43 Viesturs Kazainis 1960-1-1 Vīri 50 Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
44 Normunds Šuksts 1973-5-25 Vīri 40 Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
45 Aleksandrs Partijuks 1993-12-30 Vīri Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
46 Mārcis Ābelīte 1988-7-24 Vīri Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
47 Jānis Priževoits 1985-12-24 Vīri 30 Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
48 Raivis Dambergs 1976-4-19 Vīri 40 maratons 1 Ozolnieki unpaid
49 Kārlis Kalējs 1980-8-24 Vīri 30 Baltais maratons 1 Rīga paid
50 Guntis Dukaļskis 1978-7-11 Vīri 30 KS Sporta klubs maratons 1 Krustkalni paid
51 Andris Rozītis 1978-10-16 Vīri 30 ZZK maratons 1 Rīga paid
52 Edgars Piksons 1983-7-17 Vīri 30 ZZK maratons 1 Rīga paid
53 Ivars Prokofjevs 1991-2-7 Vīri ZZK maratons 1 Rīga paid
54 Jānis Ozols 1978-4-27 Vīri 30 ZZK maratons 1 Rīga paid
55 Raimonds Brokāns 1973-6-23 Vīri 40 NN Sporta Klubs maratons 1 Rīga paid
56 Paulis Snipke 1979-5-13 Vīri 30 maratons 1 Baloži paid
57 Ivo Levāns 1978-8-11 Vīri 30 Engures sportam maratons 1 Engure paid
58 Askolds Gludavs 1980-5-4 Vīri 30 Gramzdas velosports maratons 1 Liepāja paid
59 Jānis Slaidiņš 1989-6-6 Vīri Valmieras velo vienība maratons 1 Cēsis paid
60 Rihards Rieka 1997-6-25 Vīri U23 Charged Up maratons 1 Rīga paid
61 Einars Plehnevics 1985-3-25 Vīri 30 maratons 1 Riga paid
62 Līga Actiņa 1982-12-31 Sievietes 35 elkor maratons 1 Rīga paid
63 Kristaps Egle 1977-12-7 Vīri 40 4sekundes/Vudlande maratons 1 Sigulda paid
64 Reinis Jasliņš 1975-1-1 Vīri 40 Burusports Ridley team maratons 1 Rīga paid
65 Jānis Roskošs 1973-9-13 Vīri 40 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
66 Agnis Apse 1971-3-4 Vīri 40 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
67 Jānis Rezins 1962-10-4 Vīri 50 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
68 Beāte Kovgere 1994-3-8 Sievietes Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
69 Kristers Kovgers 1992-11-24 Vīri Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
70 Ģirts Prieduls 1983-1-12 Vīri 30 ikšķile velo maratons 1 ikšķile paid
71 Aldis Kotlers 1985-11-10 Vīri 30 maratons 1 Baloži paid
72 Sanita Bitko 1983-1-6 Sievietes maratons 1 Salaspils unpaid
73 Sanita Bitko 1983-1-6 Sievietes Briedis Bedrē Brikšķināja maratons 1 Ogre unpaid
74 Viesturs Ozoliņš 1981-5-31 Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
75 Roberts Staune 1979-4-19 Vīri 30 KS Sporta Klubs maratons 1 Ikšķile paid
76 Andris Sniķeris 1984-3-3 Vīri 30 Autoeksperts -THULE maratons 1 Alūksne paid
77 Mareks Kalažs 1975-3-6 Vīri 40 maratons 1 Jelgava paid
78 Ilgvars Šmits 1986-11-10 Vīri 30 Pēdu nav maratons 1 Burtnieku novads paid
79 Ivars Zvirbulis 1964-2-9 Vīri 50 Pēdu nav maratons 1 Burtnieku novads paid
80 Dainis Jostsons 1965-8-21 Vīri 50 Pēdu nav maratons 1 Mazsalaca paid
81 Centis Zitāns 1965-1-29 Vīri 50 Pēdu nav maratons 1 Mazsalaca paid
82 Artis Krievāns 1973-5-28 Vīri 40 Pēdu nav maratons 1 Mazsalaca paid
83 Agris Krievāns 1986-6-14 Vīri 30 Pēdu nav maratons 1 Mazsalaca paid
84 Ģirts Petrovics 1994-10-23 Vīri YUASA maratons 1 Kalngale paid
85 Kārlis Kampāns 1995-8-28 Vīri U23 Ogre/ Nesēdi mājās maratons 1 Ogre paid
86 Artūrs Pivors 1985-4-14 Vīri 30 Ogre/ Nesēdi mājās maratons 1 Ogre paid
87 Mārtiņš Gailītis 1984-3-16 Vīri 30 Ogre/ Nesēdi mājās maratons 1 Ogre paid
88 Mārtiņš Bramanis 1986-11-23 Vīri 30 Ogre/ Nesēdi mājās maratons 1 Ogre paid
89 Valters LIEPIŅŠ 1994-7-26 Vīri MR RIPO maratons 1 Rīga paid
90 Arturs LIEPIŅŠ 1991-10-8 Vīri MR RIPO maratons 1 Rīga paid
91 Andis MIONČINSKIS 1978-6-8 Vīri 30 MR RIPO maratons 1 Rīga paid
92 Raivo SARKANĀBOLS 1982-6-29 Vīri 30 MR RIPO maratons 1 Rīga paid
93 Salvis SARKANĀBOLS 1983-11-20 Vīri 30 MR RIPO maratons 1 Rīga paid
94 Toms Hartmanis 1990-5-14 Vīri Pulsar maratons 1 Rīga paid
95 Jānis Hartmanis 1971-6-23 Vīri 40 Pulsar maratons 1 Rīga paid
96 Rūdolfs Ziemelis 1998-3-3 Vīri U23 maratons 1 Mālpils unpaid
97 Jānis Vilde 1974-5-6 Vīri 40 YUASA maratons 1 Jaunciems paid
98 Kārlis Briedis 1979-9-9 Vīri 30 Burusports Ridley Team maratons 1 Olaine paid
99 Andris Apalups 1965-2-7 Vīri 50 YUASA maratons 1 Carnikava paid
100 Oskars Jurgenbergs 1978-2-14 Vīri 30 YUASA maratons 1 Kaltene paid
101 Aivis Ieviņš 1974-10-11 Vīri 40 YUASA maratons 1 Rīga paid
102 Jānis Platacis 1980-9-18 Vīri 30 Ikšķile Velo maratons 1 Ikšķile paid
103 Gunars Slaide 1975-8-29 Vīri 40 GG MEŽS maratons 1 Baldone unpaid
104 Jānis Romanovskis 1970-3-20 Vīri 40 Liecies mierā maratons 1 Ogre paid
105 Mārcis Radziņš 1975-6-4 Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
106 Kārlis Baltacis 1992-5-16 Vīri PATRIA BOTTECCHIA maratons 1 Rīga paid
107 Aivis Zetmanis 1979-11-9 Vīri 30 PATRIA BOTTECCHIA maratons 1 Rīga paid
108 Lāsma Ozola 1989-6-26 Sievietes PATRIA BOTTECCHIA maratons 1 Rīga paid
109 Rihards Skrastiņš 1987-11-25 Vīri PATRIA BOTTECCHIA maratons 1 Rīga paid
110 Edgars Krūmiņš 1986-5-12 Vīri 30 PATRIA BOTTECCHIA maratons 1 Rīga paid
111 Rolands Zarītis 1995-11-3 Vīri U23 PATRIA BOTTECCHIA maratons 1 Rīga paid
112 Mārtiņš Puriņš 1978-5-16 Vīri 30 PATRIA BOTTECCHIA maratons 1 Rīga paid
113 Arnis Taukačs 1985-3-23 Vīri 30 SUBARU AD REM Auto MTB maratons 1 Rīga paid
114 Nauris Birkentāls 1993-1-20 Vīri SUBARU AD REM Auto MTB maratons 1 Rīga paid
115 Ģirts Cirvelis 1989-3-22 Vīri SUBARU AD REM Auto MTB maratons 1 Rīga paid
116 Oskars Saulītis 1985-2-11 Vīri 30 SUBARU AD REM Auto MTB maratons 1 Rīga paid
117 Kristaps Sondors 1989-1-14 Vīri maratons 1 Saulkrasti paid
118 Reinis Juršēvics 1997-1-22 Vīri U23 MTB Priekuļi maratons 1 Cēsis paid
119 Aigars Meiers 1978-4-24 Vīri 30 Weekend Warrior maratons 1 Rīga paid
120 Kaspars Dzintars 1970-11-29 Vīri 40 Priekules veloklubs maratons 1 Priekule paid
121 Egils Boitmanis 1982-2-19 Vīri 30 Ikšķiles velo maratons 1 Ikskile paid
122 Janis Bisenieks 1995-3-3 Vīri U23 MTB Priekuļi maratons 1 Cēsis paid
123 Agris Bērziņš 1986-9-8 Vīri 30 LU ĶF maratons 1 Rīga paid
124 Kaspars Skinčs 1986-7-6 Vīri 30 HAWAII EXPRESS FILTER maratons 1 Rīga paid
125 Roberts Draugs 1976-7-19 Vīri 40 HAWAII EXPRESS FILTER maratons 1 Rīga paid
126 Reinis Nartišs 1982-1-1 Vīri 30 HAWAII EXPRESS FILTER maratons 1 Rīga paid
127 Rego Strazdiņš 1966-1-1 Vīri 50 HAWAII EXPRESS FILTER maratons 1 Rīga paid
128 Toms Dinsbergs 1988-1-1 Vīri HAWAII EXPRESS FILTER maratons 1 Rīga paid
129 Gunārs Dzalbs 1971-1-1 Vīri 40 HAWAII EXPRESS FILTER maratons 1 Rīga paid
130 Mihails Kudrjaševs 1977-10-27 Vīri 40 Fizmati maratons 1 Rīga paid
131 Kristaps Kunrads 1989-12-9 Vīri maratons 1 Rīga paid
132 Andis Ansulis 1969-4-21 Vīri 40 RK Liepāja maratons 1 Grobiņa paid
133 Raivis Klieders 1972-2-18 Vīri 40 Lizums maratons 1 Lizums paid
134 Agris Kalējs 1962-9-2 Vīri 50 Valmieras velo vienība maratons 1 Valmiera paid
135 Jānis Vanags 1979-2-17 Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 1 Valmiera paid
136 Henrijs Vimba 1992-9-25 Vīri Valmieras velo vienība maratons 1 Valmiera paid
137 Ādolfs Žunna 1993-4-7 Vīri Valmieras velo vienība maratons 1 Valmiera paid
138 Oskars Laivenieks 1981-10-17 Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 1 Valmiera paid
139 Sergejs Rodionovs 1965-5-9 Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 1 ĀDAŽI paid
140 Mārtiņš Bruņenieks 1983-11-14 Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
141 Mārtiņš Circenis 1984-3-23 Vīri 30 Ebike Machine maratons 1 Riga paid
142 Konstantīns Smotrovs 1985-2-21 Vīri 30 Ebike Machine maratons 1 Riga paid
143 Kaspars Kipurs 1982-5-13 Vīri 30 Ebike Machine maratons 1 Riga paid
144 Kristaps Kipurs 1983-5-14 Vīri 30 Ebike Machine maratons 1 Riga paid
145 Jēkabs Jaunslavietis 1996-5-12 Vīri U23 Ebike Machine maratons 1 Riga paid
146 Andris Pētersons 1966-7-9 Vīri 50 maratons 1 Rīga paid
147 Jānis Zālītis 1989-2-16 Vīri Vidzemes mēbeles maratons 1 Cēsis paid
148 Imants Mežciems 1991-10-20 Vīri Vidzemes mēbeles maratons 1 Cēsis paid
149 Jānis Gailītis 1984-5-31 Vīri 30 Vidzemes mēbeles maratons 1 Cēsis paid
150 Inārs Siņicins 1958-11-30 Vīri 50 maratons 1 Ventspils paid
151 Toms Līdumnieks 1988-11-27 Vīri Babite maratons 1 Babīte paid
152 Mārcis Beķers 1987-12-4 Vīri Jumprava-Dendrārijs maratons 1 Jumprava paid
153 Māris Šlapins 1975-5-1 Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
154 Uldis Berners 1965-9-23 Vīri 50 Hawaii Express maratons 1 Rīga paid
155 Raitis Kājiņš 1971-4-17 Vīri 40 Soli pa solim maratons 1 Cēsis paid
156 Kaspars Celms 1976-2-19 Vīri 40 Celmi maratons 1 Rīga paid
157 Aivars Bogdanovs 1965-2-27 Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons 1 Priekuļi paid
158 Uldis Siņicins 1984-5-18 Vīri 30 maratons 1 Ventspils paid
159 Vladislavs Peticonoks 1982-12-13 Vīri 30 Velo+ maratons 1 Jurmala paid
160 Kaspars Holšteins 1978-10-27 Vīri 30 maratons 1 Lielvārde paid
161 Aigars Krasts 1966-8-24 Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 1 Ulbroka paid
162 Mārīte Knēta 1974-11-13 Sievietes 35 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
163 Iveta Kazaine 1980-2-14 Sievietes 35 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
164 Andris Laganovskis 1978-6-14 Vīri 30 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
165 Helmuts Ramanis 1977-4-4 Vīri 40 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
166 Endijs Ramanis 2000-9-1 Juniori Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
167 Ints Lērme 1975-7-16 Vīri 40 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
168 Jēkabs Stankevičš 1998-10-3 Vīri U23 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
169 Sarmis Stankevičš 1972-9-8 Vīri 40 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 1 Smiltene paid
170 Kaspars Garda 1981-10-15 Vīri 30 garda.lv maratons 1 Rīga paid
171 Pēteris Beķers 1961-9-3 Vīri 50 Jumprava-Dendrārijs maratons 1 Lielvārde paid
172 Edgars Lukjanovičs 1980-9-22 Vīri 30 BELO CYCLING PROJECT maratons 1 Rīga paid
173 Marina Barzilova 1980-11-10 Sievietes 35 BELO CYCLING PROJECT maratons 1 Rīga paid
174 Madara Fūrmane 1992-10-31 Sievietes BELO CYCLING PROJECT maratons 1 Rīga paid
175 Ņikita Čugunovs 2000-5-4 Juniori BELO CYCLING PROJECT maratons 1 Rīga paid
176 Jānis Beseris 1979-4-10 Vīri 30 BELO CYCLING PROJECT maratons 1 Rīga paid
177 Uldis Ceske 1980-3-3 Vīri 30 BELO CYCLING PROJECT maratons 1 Rīga paid
178 Arturs Sisoļatins 1983-11-28 Vīri 30 BELO CYCLING PROJECT maratons 1 Rīga paid
179 Elmārs Olšteins 1963-10-14 Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
180 Zigmunds Nurža 1975-11-30 Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
181 Zanda Rutkovska 1980-1-20 Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
182 Raivo Zils 1980-8-21 Vīri 30 LMT maratons 1 Ogre paid
183 Helēna Ērgle 1999-8-1 Sievietes U23 maratons 1 RĪGA paid
184 Sergejs Rubins 1987-7-25 Vīri maratons 1 Salaspils paid
185 Mārtiņš Logins 1973-12-9 Vīri 40 Latvian Loppet Team maratons 1 Ikšķile paid
186 Edgars Kronbergs 2000-12-27 Juniori RK Liepāja maratons 1 Liepāja paid
187 Gundars Lazdāns 1968-4-18 Vīri 40 RK Liepāja maratons 1 Liepāja paid
188 Juris Vilmanis 1975-1-1 Vīri 40 RK Liepāja maratons 1 Liepāja paid
189 Edgars Kalniņš 1975-10-24 Vīri 40 KS Sporta kluba komanda maratons 1 Rīga paid
190 Roberts Birkants 1996-6-30 Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
191 Pēteris Birkants 1989-11-19 Vīri Visma maratons 1 Rīga paid
192 Viesturs Birkants 1962-11-10 Vīri 50 Visma maratons 1 Rīga paid
193 Arvīds Germovs 1974-1-1 Vīri 40 maratons 1 Mārupe paid
194 Reinis Rozenbergs 1991-5-27 Vīri MTB Priekuļi maratons 1 Limbaži paid
195 Uldis Līdumnieks 1960-9-2 Vīri 50 maratons 1 Babīte paid
196 Nikolajs Verhovskis 1989-11-23 Vīri maratons 1 Rīga paid
197 Mārcis Jaunkamps 1999-10-20 Juniori maratons 1 Alūksne paid
198 Matīss Birzgalis 1999-2-19 Juniori Sia Privātbūve maratons 1 Valmiera paid
199 Jānis Vaitkevics 1987-8-4 Vīri Bērzu Street maratons 1 Jaunbērze paid
200 Mārtiņš Bitenieks 1984-8-31 Vīri 30 maratons 1 Līgatne paid
201 Ivars Lācis 1963-2-13 Vīri 50 maratons 1 Valka paid
202 Kaspars Zīverts 1979-1-28 Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
203 Rolands Putniņš 1988-5-11 Vīri maratons 1 Ādaži paid
204 Nauris Kozlovs 1982-4-28 Vīri 30 maratons 1 Ventspils paid
205 Jānis Kļumels 1983-1-27 Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
206 Aivars Galigins 1982-11-10 Vīri 30 maratons 1 Bauska paid
207 Egīls Vidžps 1981-3-17 Vīri 30 ebike Machine maratons 1 Rīga paid
208 Edgars Utāns 1961-3-22 Vīri 50 maratons 1 Lapenieki paid
209 Vīgants Radziņš 1974-1-25 Vīri 40 LMT maratons 1 Riga paid
210 Henrihs Damroze 1976-8-24 Vīri 40 ZAB Rode&Partneri maratons 1 Rīga paid
211 Lauris Ermansons 1978-8-24 Vīri 30 KS Sporta kluba komanda maratons 1 Rīga unpaid
212 Raimonds Veinbergs 1977-12-27 Vīri 40 Raganas Reindžers maratons 1 Ragana paid
213 Valdis Eglītis 1984-1-1 Vīri 30 Bērzu Street maratons 1 Jaunbērze paid

Pusmaratons 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dzimš.d. Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Renāte Rodionova 2002-5-22 Jaunietes ĀdažiVelo pusmaratons 1 Carnikava paid
2 Ingus Grintals 1979-11-9 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Riga unpaid
3 Normunds Priede 1976-8-15 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
4 Toms Duboviks 1989-10-18 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
5 Andrejs Arājs 1982-6-27 Tautas klase kungi ASK PATRIA MTB pusmaratons 1 Rīga paid
6 Aksels Bresme 2000-3-13 Tautas klase kungi Talsu Pakalnu Sporta Klubs pusmaratons 1 Talsi paid
7 Ilgonis Leišavnieks 1962-2-25 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ķekava paid
8 Pēteris Caune 1983-9-4 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Valmiera paid
9 Artis Rudovskis 1986-4-21 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 1 Ventspils paid
10 Jānis Novikovs 1985-3-12 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
11 Dāvis Korsītis 2000-9-29 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Alūksne paid
12 Lelde Smilktena 1976-4-29 Tautas klase dāmas KS Sporta kluba komanda pusmaratons 1 Ikšķile paid
13 Helēna Mūrniece 2001-10-14 Jaunietes KS Sporta kluba komanda pusmaratons 1 Ikšķile paid
14 Šarlote Elza Medne 2001-1-10 Jaunietes KS Sporta kluba komanda pusmaratons 1 Ikšķile paid
15 Rūta Brakovska 1997-3-14 Tautas klase dāmas KS Sporta kluba komanda pusmaratons 1 Ikšķile paid
16 Andris Romanovskis 1999-5-4 Tautas klase kungi KS Sporta kluba komanda pusmaratons 1 Ikšķile paid
17 Arvo Godiņš 2002-1-1 Jaunieši VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 1 Rīga unpaid
18 Reinis Korsūnovs 1992-1-1 Tautas klase kungi VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 1 Rīga unpaid
19 Gints Rozenbergs 1983-1-1 Tautas klase kungi VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 1 Rīga unpaid
20 Mārtiņš Melāns 1981-1-1 Tautas klase kungi VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 1 Rīga unpaid
21 Viesturs Lejiņš 1978-1-1 Tautas klase kungi VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 1 Rīga unpaid
22 Dāvis Voicesčuks 1993-1-1 Tautas klase kungi VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 1 Rīga unpaid
23 Janis Rukke 1982-7-28 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Talsi paid
24 Uldis Antons 1983-3-8 Tautas klase kungi Sporta Klubs WENDI pusmaratons 1 Cēsis paid
25 Viktorija Loiko 2000-1-21 Tautas klase dāmas Pulsar pusmaratons 1 Rīga paid
26 Raivis Ritums 1986-2-18 Tautas klase kungi VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 1 Dobele unpaid
27 Aivars Griķis 1977-6-10 Tautas klase kungi Pirtslietu darbnīca pusmaratons 1 Gulbenes novads unpaid
28 Edvards Daniels Šūtelis 2001-9-28 Jaunieši RK Liepāja pusmaratons 1 Grobiņa paid
29 Guntis Trams 1948-6-14 V 60 pusmaratons 1 Ventspils paid
30 Andris Bodnieks 1976-5-8 Tautas klase kungi Lattelecom pusmaratons 1 Talsi paid
31 Uldis Reitmanis 1971-8-20 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
32 Rinalds Skopāns 2002-4-9 Jaunieši Gulbene pusmaratons 1 Gulbene paid
33 Ģirts Brucis 2000-3-6 Tautas klase kungi JFX sports pusmaratons 1 Salduds paid
34 Mārtiņš Klints 1983-9-4 Tautas klase kungi Sabile pusmaratons 1 Talsi paid
35 Uldis Bindris 1980-12-2 Tautas klase kungi Autoeksperts-THULE pusmaratons 1 Rīga paid
36 Neils Sniedziņš 1969-11-26 Tautas klase kungi Courland.club pusmaratons 1 Talsi paid
37 Edvards Vinters 2002-9-7 Jaunieši pusmaratons 1 Carnikava unpaid
38 Ansis Zadiņš 1992-3-1 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Dundaga paid
39 Edgars Riekstiņš 1980-6-28 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
40 Aivars Buls 1984-5-26 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Saldus paid
41 Juris Damškalns 1983-1-4 Tautas klase kungi MySport Veikals pusmaratons 1 Rīga paid
42 Gints Lūsis 1984-7-31 Tautas klase kungi MySport Veikals pusmaratons 1 Rīga paid
43 Kārlis Vanags 1984-6-14 Tautas klase kungi MySport Veikals pusmaratons 1 Rīga paid
44 Gatis Svētiņš 1984-2-12 Tautas klase kungi MySport Veikals pusmaratons 1 Rīga paid
45 Dmitrijs Kampans 1985-7-22 Tautas klase kungi 4finance pusmaratons 1 Riga paid
46 Olegs Macaks 1985-10-14 Tautas klase kungi 4finance pusmaratons 1 Riga paid
47 Kārlis Berlands 1988-8-11 Tautas klase kungi 4Cyclists pusmaratons 1 Rīga paid
48 Liene Mudrova 1989-1-8 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Auce paid
49 Gatis Līvs 2001-12-27 Jaunieši RK Liepāja pusmaratons 1 Liepāja paid
50 Andrejs Pisarenko 1964-10-7 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
51 VLADIMIRS BOGDANOVS 1986-1-24 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga unpaid
52 Raimonds Pērkons 1988-10-10 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
53 Inga Brauča 1985-5-27 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
54 Anna Tauča 1997-10-10 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
55 Sergejs Ruzanovs 1974-10-25 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
56 Filips Ļesnovs 1985-2-25 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
57 Oskars Ūdris 1996-2-19 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
58 Diāna Spiridovska 1987-2-16 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
59 Jānis Tomašs 1984-5-30 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
60 Sandra Balode 1979-10-25 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
61 Mārtiņš Balodis 1984-4-21 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
62 Madara Macuka 1990-3-5 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
63 Madara Kukaine 1991-10-11 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
64 Rolands Krieviņš 1985-1-15 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
65 Ainārs Cakuls 1983-9-9 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
66 Māris Jurēvičs 1980-6-11 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 1 Rīga paid
67 Mārtinš Pauzers 1994-4-15 Tautas klase kungi Priekules Veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
68 Edžus Cābulis 1988-2-23 Tautas klase kungi Sporta klubs WENDi pusmaratons 1 Cēsis paid
69 Ansis Nudiens 1984-5-29 Tautas klase kungi Džedaiskij Kraj pusmaratons 1 Ventspils unpaid
70 Rūdolfs Sakne 1992-12-17 Tautas klase kungi Velkonis pusmaratons 1 Ventspils paid
71 Kārlis Balgalvis 1983-3-6 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
72 Jānis Spruģevics 1981-6-25 Tautas klase kungi MTB Talsi pusmaratons 1 Talsi unpaid
73 Jurijs Panferovs 1983-12-27 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
74 Jānis Ankravs 1970-6-21 Tautas klase kungi ANKRAVS pusmaratons 1 Rīga paid
75 Jevgēnijs Mihailovskis 1976-11-7 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 1 Rīga paid
76 Artemijs Rudens 1985-9-20 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rezekne paid
77 Ivo Logins 1975-4-25 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 1 Rīga paid
78 Gaitis Nummurs 1976-10-25 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 1 Rīga paid
79 Uldis Selga 1990-8-28 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 1 Rīga paid
80 Nauris Selga 1984-7-31 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 1 Rīga paid
81 Māris Ločmelis 1967-11-26 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 1 Rīga paid
82 Andris Jurka 1982-4-2 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 1 Rīga paid
83 Artis Žugs 1981-10-1 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 1 Rīga paid
84 Atis Paksis 1981-8-5 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 1 Rīga paid
85 Jānis Vējons 1952-1-23 V 60 Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
86 Jānis Fricsons 1983-6-17 Tautas klase kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
87 Žanis Gauja 1974-11-21 Tautas klase kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
88 Anita Antone 1992-8-14 Tautas klase dāmas Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
89 Elīna Brigmane 1984-5-16 Tautas klase dāmas Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
90 Aļģis Strelčs 1978-3-10 Tautas klase kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
91 Edgars Mežals 1985-1-4 Tautas klase kungi skardnieciba.lv pusmaratons 1 Priekuļi paid
92 Edvards Vinters 2002-9-7 Jaunieši pusmaratons 1 Carnikava paid
93 Markuss Herbsts 2000-4-2 Tautas klase kungi gaismas maģija Stividors LP pusmaratons 1 cēsis unpaid
94 Laila Pūkaine 1994-4-1 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Sabile paid
95 Gints Lasmanis 1982-7-19 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Sabile paid
96 Olga Mikulova 1986-7-14 Tautas klase dāmas VSK Noskrien pusmaratons 1 Valmiera paid
97 Jānis Pētersons 1983-1-26 Tautas klase kungi Sporta centrs Mēmele Bauska pusmaratons 1 Ventspils paid
98 Lauris Morovskis 1981-7-12 Tautas klase kungi ASK PATRIA MTB pusmaratons 1 Kadaga paid
99 Jānis Krastiņš 1981-8-25 Tautas klase kungi VĀRPAS N pusmaratons 1 Ropaži unpaid
100 Mārtiņš Jākobsons 1982-11-25 Tautas klase kungi Sporta klubs AJ Racing pusmaratons 1 Liepāja paid
101 Guntars Vilcins 1971-5-31 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ogre paid
102 Arvīds Šteinbergs 1961-1-25 Tautas klase kungi CEC.I.S.Racing pusmaratons 1 Ozolnieki unpaid
103 Emīls Bergs 1990-4-23 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Rīga paid
104 Ivars Ganzburgs 1982-2-26 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Rīga paid
105 Aivars Skridulis 1989-6-8 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Rīga paid
106 Roberts Eberliņš 1985-5-10 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Rīga paid
107 Raivis Jansons 1987-9-6 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Rīga paid
108 Didzis Slaidiņš 1988-11-20 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Rīga paid
109 Oskars Tobiass 1982-5-3 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 1 Rīga paid
110 Antons Liseckis 1985-8-28 Tautas klase kungi LMT pusmaratons 1 Rīga paid
111 Mārtiņš Jansons 1988-11-6 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
112 Ivars Jansons 1966-2-13 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
113 Jānis Auziņš 1990-3-17 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
114 Ivars Ērglis 1985-4-27 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
115 Olga Rabočaja 1979-10-22 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Rīga paid
116 Jānis Daugste-Sproģis 1985-6-12 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
117 Rodžers Petaks 2001-3-2 Jaunieši ZZK pusmaratons 1 Jūrmala paid
118 Rēzija Vēvere 1995-3-28 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Kuldīga paid
119 Ričards Vēvers 1999-3-22 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Kuldīga paid
120 Juris Jaunciems 1977-6-13 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
121 Alvis Graudiņš 1973-4-20 Tautas klase kungi BMX Ventspils pusmaratons 1 Ventspils paid
122 Jurijs Zunde-Zakevics 1983-1-23 Tautas klase kungi MCity Sport pusmaratons 1 Riga paid
123 Andrejs Kameneckis 1978-11-16 Tautas klase kungi MCity Sport pusmaratons 1 Riga paid
124 Peteris Antonovs 1978-12-1 Tautas klase kungi MCity Sport pusmaratons 1 Riga paid
125 Artūrs Šits 1983-7-4 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
126 Māris Bormanis 1983-11-30 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
127 Mareks Plētiens 1976-10-9 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rauna paid
128 Kristers Plētiens 1998-12-2 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rauna paid
129 Normunds Avotiņš 1973-5-3 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
130 Matīss Kūla 1985-4-29 Tautas klase kungi BMX Ventspils pusmaratons 1 Ventspils paid
131 Inguss Salmiņš 1983-12-31 Tautas klase kungi Velkonis pusmaratons 1 Ventspils paid
132 Ainars Andersons 1962-1-6 Tautas klase kungi Velkonis pusmaratons 1 Ventspils paid
133 Valdis Čeksters 1960-7-26 Tautas klase kungi Velkonis pusmaratons 1 Ventspils paid
134 Normunds Čaklis 1975-6-12 Tautas klase kungi Velkonis pusmaratons 1 Ventspils paid
135 Māris Bože 1973-10-1 Tautas klase kungi Velkonis pusmaratons 1 Ventspils paid
136 Eva Elīza Leikarte 2002-7-15 Jaunietes VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 1 Smiltene paid
137 Jānis Leikarts 1982-5-14 Tautas klase kungi GARĀM EJOT pusmaratons 1 SIGULDA paid
138 Arvīds Zants 1996-12-17 Tautas klase kungi GARĀM EJOT pusmaratons 1 SIGULDA paid
139 Kaspars Dubavs 1984-7-7 Tautas klase kungi GARĀM EJOT pusmaratons 1 SIGULDA paid
140 Lauris Celitāns 1981-9-15 Tautas klase kungi GARĀM EJOT pusmaratons 1 SIGULDA paid
141 Kaspars Veismanis 1981-9-15 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
142 Jānis Mičulis 1978-6-12 Tautas klase kungi Sporta centrs Mēmele Bauska pusmaratons 1 Bauska paid
143 Edgars Mednis 1967-4-1 Tautas klase kungi Āgenskalna klīnika / Scanmed pusmaratons 1 Ikšķile unpaid
144 Aija Medne 1971-1-17 S 45 Āgenskalna klīnika / Scanmed pusmaratons 1 Ikšķile unpaid
145 Aiva Asiķe 1982-7-27 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Rīga paid
146 Reinis Norītis 1984-2-29 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 1 Ogre paid
147 Jānis Šēlis 2001-7-12 Jaunieši Priekules Veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
148 Oskars Dankbārs 2001-6-2 Jaunieši Kuldīgas novada sporta skola pusmaratons 1 Ventspils paid
149 Alģimants Kantāns 1981-12-3 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
150 Osvalds Zaļkalns 2002-4-24 Jaunieši Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
151 Rūta Laģe 2000-10-24 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
152 Džeina Dombrava 2000-7-6 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
153 Tomass Sīmansons 2000-5-14 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
154 Una Ābele 2000-9-8 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
155 Irbe Krekle 2001-6-19 Jaunietes Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
156 Etjens Tērs 2000-4-10 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
157 Gustavs Bērziņš 2000-1-4 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
158 Linda Vasiļevska 2001-3-2 Jaunietes Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
159 Viktorija Šoldre 2000-4-14 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
160 Anželika Trušele 1999-9-12 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
161 Egija Graudiņa 2001-1-9 Jaunietes Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
162 Edmunds Miķelsons 1984-5-18 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
163 Guna Eglāja 1978-5-8 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un Informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
164 Kristaps Kancāns 1981-6-10 Tautas klase kungi Jaunsardzes un Informācijas centrs pusmaratons 1 Rīga paid
165 Kristaps Šteinbergs 1983-3-24 Tautas klase kungi Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
166 Tomass Adamovičs 2002-8-13 Jaunieši Geste pusmaratons 1 Ventspils paid
167 Vladimirs Misāns 1972-4-17 Tautas klase kungi ASK PATRIA MTB pusmaratons 1 Ādaži paid
168 Alberts Sproģis 1992-6-28 Tautas klase kungi Ventspils Riteņbraukšanas klubs pusmaratons 1 Ventspils paid
169 Kristaps Sproģis 1986-1-4 Tautas klase kungi Ventspils Riteņbraukšanas klubs pusmaratons 1 Ventspils paid
170 Aleksejs Ivanovs 1979-6-18 Tautas klase kungi Ventspils Riteņbraukšanas klubs pusmaratons 1 Ventspils paid
171 Jānis Belorags 1992-5-22 Tautas klase kungi Ventspils Riteņbraukšanas klubs pusmaratons 1 Ventspils paid
172 Andris Grīnbergs 1977-12-26 Tautas klase kungi Ventspils Riteņbraukšanas klubs pusmaratons 1 Ventspils paid
173 Jānis Krauze 1981-3-20 Tautas klase kungi Ventspils Riteņbraukšanas klubs pusmaratons 1 Ventspils paid
174 Guntars Māls 1986-3-27 Tautas klase kungi Ventspils Riteņbraukšanas klubs pusmaratons 1 Ventspils paid
175 Gints Reinolds 1987-4-17 Tautas klase kungi Ventspils Riteņbraukšanas klubs pusmaratons 1 Ventspils paid
176 Guntars Zīberts 1985-2-20 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
177 Mārtiņš Šteins 1992-4-23 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
178 Normunds Krūmiņš 1976-9-12 Tautas klase kungi Engures sportam pusmaratons 1 Engure paid
179 Uģis Zaļkalns 1977-12-27 Tautas klase kungi Engures sportam pusmaratons 1 Engure paid
180 Gints Freināts 1976-12-2 Tautas klase kungi Engures sportam pusmaratons 1 Engure paid
181 Uldis Sedliņš 1976-1-20 Tautas klase kungi Engures sportam pusmaratons 1 Engure paid
182 Aiga Paegle 1970-3-28 S 45 Engures sportam pusmaratons 1 Engure paid
183 Pēteris Ekmanis 1993-6-3 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Skultes pagasts paid
184 Pieter Willemse 1973-1-8 Tautas klase kungi pusmaratons 1 London unpaid
185 Kristaps Vēveris 1985-5-31 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Sējas novads paid
186 Krisjanis Ratiniks 1984-10-15 Tautas klase kungi Gandrs-Merida pusmaratons 1 Riga paid
187 Arnis Jurgels 1989-11-21 Tautas klase kungi LMT pusmaratons 1 Rīga paid
188 Rihards Henelis 1998-3-24 Tautas klase kungi charged up pusmaratons 1 Riga paid
189 Egīls Dude 1968-2-14 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Kandava paid
190 Kristaps Amoliņš 1996-2-11 Tautas klase kungi LMT pusmaratons 1 Rīga paid
191 Arnis Zvirbulis 1971-5-24 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Durbe paid
192 Mārtiņš Dravnieks 1990-2-9 Tautas klase kungi Velotreniņi.lv / Sufferfest pusmaratons 1 Iecava paid
193 Oskars Ozoliņš 1984-5-29 Tautas klase kungi MARATONA KLUBS pusmaratons 1 Ventspils paid
194 Arvis Dude 1994-4-1 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Kandava paid
195 Gatis Kronbergs 1979-3-3 Tautas klase kungi Priekules veloklubs pusmaratons 1 Liepaja paid
196 Pieter Willemse 1973-1-8 Tautas klase kungi pusmaratons 1 London unpaid
197 Edmonds Labanovskis 1977-11-24 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 1 Rīga paid
198 Aldis Dzirkalis 1964-11-2 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Valmiera paid
199 Vladimirs Diduks 1980-6-15 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
200 Andrejs Sepirjovs 1962-11-2 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Liepaja paid
201 Vjaceslavs Jarosenko 1980-6-21 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Liepaja paid
202 Hayden Vermeulen 1976-4-11 Tautas klase kungi Skandinaviska Team pusmaratons 1 Rīga paid
203 Arnis Zālītis 1991-5-9 Tautas klase kungi Skandinaviska Team pusmaratons 1 Rīga paid
204 Mikus Geidāns 1990-12-21 Tautas klase kungi Skandinaviska Team pusmaratons 1 Rīga paid
205 Aleksandrs Natarovs 1978-11-4 Tautas klase kungi Skandinaviska Team pusmaratons 1 Rīga paid
206 Gatis Vītoliņš 1978-11-26 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Kuldīga paid
207 Mareks Kļaviņš 1976-9-30 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
208 Jēkabs Kļaviņš 2002-4-22 Jaunieši pusmaratons 1 Rīga paid
209 Vairis Aļeksējevs 1993-2-28 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Smiltene paid
210 Jurijs Kovgers 1970-11-22 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Smiltene paid
211 Gatis Lange 1978-2-2 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
212 Guntis Dravnieks 1955-4-26 V 60 Velotreniņi.lv / Sufferfest pusmaratons 1 Iecava paid
213 Māris Rozenšteins 1985-10-2 Tautas klase kungi PIcture Happy MTB pusmaratons 1 Rīga paid
214 Andris Turciņš 1983-8-22 Tautas klase kungi PIcture Happy MTB pusmaratons 1 Rīga paid
215 Māris Āķītis 1975-12-23 Tautas klase kungi PIcture Happy MTB pusmaratons 1 Rīga paid
216 KASPARS DERGAČS 1979-1-25 Tautas klase kungi pusmaratons 1 RIGA unpaid
217 Anastasija Krūmiņa 1996-12-10 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Rīga paid
218 Ralfs Šantars 1993-7-7 Tautas klase kungi Crossfit Rīdzene pusmaratons 1 Rīga paid
219 Mārtiņš Poltiņņikovs 1986-12-18 Tautas klase kungi Autoeksperts -THULE pusmaratons 1 Alūksne paid
220 Leo Liepājnieks 1998-10-15 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
221 Igors Krilovs 1978-12-30 Tautas klase kungi nav pusmaratons 1 Riga unpaid
222 Kaspars Kuļikovs 1987-4-13 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Sigulda paid
223 Aigars Žukovskis 1985-2-22 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
224 Egils Melderis 2002-12-26 Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 1 Smiltene unpaid
225 Vinita Soldāne 1970-11-2 S 45 pusmaratons 1 Rīga paid
226 Jānis Leinerts 1974-2-13 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
227 Mārtiņš Ļipatovs 1998-12-24 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Cēsis unpaid
228 Roberts Iļjušenko 1985-1-11 Tautas klase kungi Autoeksperts -THULE pusmaratons 1 Alūksne paid
229 Dāvis Grantiņš 2000-5-9 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Vecumnieki paid
230 Artis Piņķis 1970-6-2 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
231 Artis Pujats 1991-9-22 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
232 Mairis Andersiņš 1987-3-22 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
233 Edgars Ilgažs 1986-1-10 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
234 Mārtiņš Ekmanis 1990-3-3 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
235 Sandis Kalniņš 1988-5-10 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
236 Aleksandrs Jeršovs 1979-6-8 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
237 Andris Bogomols 1982-8-23 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
238 Dainis Norītis 1959-12-15 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
239 Kaspars Svēte 1987-6-26 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
240 Aivis Runis 1977-12-30 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
241 Rolands Siliņš 1981-12-29 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
242 Sandris Tīsiņš 1985-9-20 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
243 Kristaps Pļaviņš 1981-7-13 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
244 Ingus Stradiņš 1985-5-8 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
245 Aigars Gusts 1983-11-10 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
246 Pēteris Kuršs 1992-1-19 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
247 Matīss Podkalns-Šikors 1985-6-30 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
248 Ilgvars Ļubka 1966-4-26 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
249 Ēriks Piņķis 1974-6-3 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
250 Andis Sabulis 1980-1-1 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
251 Matīss Zemītis 1987-2-3 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 1 Rīga paid
252 Gatis Poltiņņikovs 1985-6-5 Tautas klase kungi Autoeksperts -THULE pusmaratons 1 Alūksne paid
253 Renārs Pūcītis 1987-9-19 Tautas klase kungi Lizums pusmaratons 1 Lizums paid
254 Aivars Dārznieks 1986-5-24 Tautas klase kungi Lizums pusmaratons 1 Lizums paid
255 Vilnis Ulnicāns 1954-9-23 V 60 pusmaratons 1 Cēsis paid
256 Ieva Katrīna Apalupa 1995-10-28 Tautas klase dāmas YUASA pusmaratons 1 Kalngale paid
257 Kaspars Siņicins 1977-11-5 Tautas klase kungi Bauskas sporta centrs pusmaratons 1 Ventspils paid
258 Renārs Straupe 1986-3-30 Tautas klase kungi Mindgame pusmaratons 1 Rīga paid
259 Ingus Stabulnieks 1981-1-24 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
260 Oskars Apinis 1985-12-2 Tautas klase kungi ASK PATRIA MTB pusmaratons 1 Rīga paid
261 Ģirts Muižnieks 1985-12-26 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
262 Asnāte Muceniece 2000-4-7 Tautas klase dāmas LMT pusmaratons 1 Jūrmala paid
263 Alise Gaiķe 2001-2-6 Jaunietes Hawaii Express Scott pusmaratons 1 Lielvārde unpaid
264 Jānis Gaiķis 1970-4-5 Tautas klase kungi Hawaii Express Scott pusmaratons 1 Lielvārde unpaid
265 Matīss Liepiņš 1987-4-22 Tautas klase kungi ELKOR pusmaratons 1 Ventspils paid
266 Ginters Ozols 1991-8-17 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Valmiera paid
267 Raimonds Reinis 1983-8-9 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Grobiņa paid
268 Kristaps Vēveris 1975-1-1 Tautas klase kungi - pusmaratons 1 Sējas novads unpaid
269 Ģirts Perševics 1986-1-18 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Kuldīga paid
270 Pēteris Jurgelāns 1968-6-28 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Salaspils unpaid
271 Kristaps Aksenoks 2002-8-28 Jaunieši pusmaratons 1 Riga paid
272 Uvis Dambergs 1986-6-27 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Vandzene paid
273 Kristaps Brokāns 1996-9-19 Tautas klase kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Burtnieku novads paid
274 Emīls Kalniņš 1993-4-4 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
275 Reinis Znatnajs 1973-1-1 Tautas klase kungi Volvo Truck Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
276 Guntars Andrijanovs 1970-2-25 Tautas klase kungi Volvo Truck Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
277 Ainars Blaškovskis 1989-9-22 Tautas klase kungi Volvo Truck Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
278 Gundars Neļķe 1991-10-21 Tautas klase kungi Volvo Truck Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
279 Gatis Penka 1982-11-14 Tautas klase kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Mazsalaca paid
280 Māris Pētersons 1983-11-20 Tautas klase kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Mazsalaca paid
281 Artis Buliņš 1971-2-9 Tautas klase kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Mazsalaca paid
282 Mārtiņš Ozols 1980-12-29 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 1 Rīga paid
283 Toms Vandzbergs 1992-12-1 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 1 Kaltene paid
284 Andris Dzērvītis 1978-7-21 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 1 Ogre paid
285 Dāvis Grantiņš 2000-5-9 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Vecumnieki unpaid
286 Kaspars Aksenoks 1972-5-29 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Riga paid
287 Kaspars Beitāns 1990-12-15 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 1 Ogre paid
288 Edgars Erts 1976-9-26 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 1 Ogre paid
289 Guntars Arklons 1984-1-12 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 1 Ogre paid
290 Oskars Urbanovičš 1992-1-29 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 1 Ogre paid
291 Kristaps Kazarevskis 1985-7-27 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 1 Ogre paid
292 Armands Pivors 1980-11-5 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 1 Ogre paid
293 Jānis Keiselis 1972-7-23 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 1 Rīga paid
294 Oskars Frolovs 1992-2-1 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 1 Rīga paid
295 Kristaps Vaģelis 1990-4-15 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 1 Rīga paid
296 Jurģis Žukas 1984-12-10 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 1 Rīga paid
297 Toms Lagzdiņš 1989-9-12 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 1 Rīga paid
298 Kristaps Lībietis 1982-5-28 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 1 Rīga paid
299 Guntis Šeflers 1982-10-29 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 1 Rīga paid
300 Ivo Irbe 1985-6-5 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 1 Rīga paid
301 Martiņš Zalonskis 1982-1-1 Tautas klase kungi Sporta klubs AJ Racing pusmaratons 1 Liepāja paid
302 Mārtiņš Feifers 1994-9-13 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
303 Jānis Krastiņš 1981-8-25 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ropaži paid
304 Mārtiņš Logins 1982-4-10 Tautas klase kungi Autoeksperts -THULE pusmaratons 1 Olaine paid
305 Andris Jurgenbergs 1985-4-9 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 1 Kaltene paid
306 Aigars Popsujevics 1986-3-16 Tautas klase kungi Corrado pusmaratons 1 Ventspils paid
307 Jānis Krauze 1981-3-20 Tautas klase kungi Velkonis pusmaratons 1 Ventspils unpaid
308 Agnis Ekšteins 1985-5-6 Tautas klase kungi ELKOR pusmaratons 1 Rīga paid
309 Andis Berzs 1982-9-20 Tautas klase kungi sia pusmaratons 1 Ventspils paid
310 Monta Slaide 2003-2-11 Jaunietes GG MEŽS pusmaratons 1 Baldone unpaid
311 Ilze Slaide 1977-9-17 Tautas klase dāmas GG MEŽS pusmaratons 1 Baldone unpaid
312 Gatis Gusevs 1985-4-24 Tautas klase kungi Priekules Veloklubs pusmaratons 1 Grobiņa paid
313 sandis sokolovs 1976-7-21 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
314 raivo snore 1976-7-17 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
315 modris ozolins 1962-10-30 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
316 lauris biezbardis 1976-7-14 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
317 juris prizavoits 1965-5-16 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
318 juris stanka 1966-3-1 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
319 imants vaivads 1966-3-23 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
320 Ilona Lavrenova 1972-6-6 S 45 rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
321 harijs puris 1968-3-23 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
322 oskars apsitis 1977-10-25 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
323 renars seiksts 1980-3-13 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
324 valters pozarnovs 1986-9-5 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
325 lauris pozarnovs 1988-12-4 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 1 riga paid
326 Raivis Ellins 1972-5-19 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
327 Andris Ribulis 1970-10-17 Tautas klase kungi DREMEL pusmaratons 1 Dzelmes paid
328 Ilze Radziņa 1977-2-11 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Rīga paid
329 Kārlis Skrastiņš 1987-12-18 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rēzekne paid
330 Dzintars Ausmanis 1990-10-2 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 1 Rīga paid
331 Sandijs Kļaviņš 1993-11-27 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 1 Rīga paid
332 Kristaps Kancers 1981-9-15 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 1 Rīga paid
333 Jānis Avotiņš 1981-1-2 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 1 Rīga paid
334 Mārtiņš Deļeckis 1986-3-16 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 1 Rīga paid
335 Kaspars Stupelis 1982-7-7 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 1 Rīga paid
336 Kristaps Murmanis 1988-5-19 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Madona paid
337 Andrejs Savčenko 1977-3-21 Tautas klase kungi SUBARU AD REM Auto MTB pusmaratons 1 Rīga paid
338 Voldemārs Pitkēvičs 1977-9-25 Tautas klase kungi SUBARU AD REM Auto MTB pusmaratons 1 Rīga paid
339 Gundars Diške 1980-9-27 Tautas klase kungi SUBARU AD REM Auto MTB pusmaratons 1 Rīga paid
340 Oskars Mellers 1990-8-30 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
341 Ilja Semenenko 1983-2-4 Tautas klase kungi GO! Team Riga pusmaratons 1 Riga paid
342 Andrejs Smirnovs 1980-1-1 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
343 Evija Pauzere 1977-4-27 Tautas klase dāmas Gramzdas Velosports pusmaratons 1 Gramzda paid
344 Kitija Sinda Pauzere 2001-7-22 Jaunietes Gramzdas Velosports pusmaratons 1 Gramzda paid
345 Reinis Kils 1979-9-26 Tautas klase kungi Gramzdas Velosports pusmaratons 1 Gramzda paid
346 Elita Medne 1989-3-20 Tautas klase dāmas Gramzdas Velosports pusmaratons 1 Gramzda paid
347 Jānis Braže 1986-6-29 Tautas klase kungi Gramzdas Velosports pusmaratons 1 Gramzda paid
348 Aivis Karzons 1990-10-28 Tautas klase kungi Gramzdas Velosports pusmaratons 1 Gramzda paid
349 Sergey Spitsyn 1965-8-6 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
350 Kristers Usārs 2001-2-1 Jaunieši Lizums pusmaratons 1 Gulbene paid
351 Ingars Martinovs 2000-2-19 Tautas klase kungi Lizums pusmaratons 1 Gulbene paid
352 Aleksandrs Pridorožnijs 1991-12-2 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
353 Alvis Tribockis 1980-5-7 Tautas klase kungi OgreVar pusmaratons 1 Ogre paid
354 Raivis Bunkovskis 1976-3-29 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Sauriesi paid
355 Rima Kalniete 1966-1-14 S 45 pusmaratons 1 Rīga unpaid
356 Markuss Rihards Dzintars 2001-9-11 Jaunieši Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
357 Līga Saulīte 1991-4-24 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Rīga paid
358 Jānis Kolego 1988-2-3 Tautas klase kungi Sporta Klubs WENDI pusmaratons 1 Cēsis paid
359 Ilze Sudraba-Kārkliņa 1974-3-30 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Ikšķile paid
360 Alvis Zelčs 1985-7-4 Tautas klase kungi RaWood pusmaratons 1 VAIDAVA paid
361 Dainis Kivlenieks 1974-7-7 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
362 Sandis Goža 1982-6-24 Tautas klase kungi Velo Bode - Fa Nutrition pusmaratons 1 paid
363 Egils Ozols 1985-5-16 Tautas klase kungi Velo Bode - Fa Nutrition pusmaratons 1 paid
364 Kaspars Dubavs 1984-7-7 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Inčukalns paid
365 Viktors Bankavs 1987-1-23 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
366 Oskars Kunrads 1991-5-26 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Riga paid
367 Māra Vītola 1990-7-31 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Riga paid
368 Jānis Teivišs 1982-1-15 Tautas klase kungi Fans AP-print pusmaratons 1 Rīga paid
369 Jānis Krauklis 1981-9-3 Tautas klase kungi Jūrmalas MTB pusmaratons 1 Jūrmala paid
370 Lauma Čerņevska 1985-2-27 Tautas klase dāmas VSK Noskrien pusmaratons 1 Rīga paid
371 Mārtiņš Grīnvalds 1975-4-4 Tautas klase kungi MEG pusmaratons 1 Ventspils unpaid
372 Edgars Bērziņš 1980-4-30 Tautas klase kungi MTB Talsi pusmaratons 1 Talsi paid
373 Janis Ratnieks 1972-1-12 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Baloži paid
374 Māris Kamerads 1986-1-16 Tautas klase kungi Jūrmalas MTB pusmaratons 1 Jūrmala paid
375 Ģirts Zvirgzdiņš 1988-11-18 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ventspils unpaid
376 Jurijs Nikolajevs 1986-11-30 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ogre paid
377 Laura Kairiša 1983-2-13 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Valmiera paid
378 Mārtiņš Roberts Matisons 1999-5-21 Tautas klase kungi ELKOR pusmaratons 1 Rīga paid
379 Vilnis Brauns 1977-3-23 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Valmiera paid
380 Solvita Sika 1966-12-13 S 45 Ikšķile Velo pusmaratons 1 Ikskile paid
381 Inese Šukeviča 1979-3-16 Tautas klase dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
382 Jolanta Šuma 1975-7-23 Tautas klase dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
383 Jānis Novikovs 1976-10-8 Tautas klase kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
384 Jānis Rutkups 1963-6-21 Tautas klase kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
385 Mikus Ančevs 1992-8-30 Tautas klase kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
386 Dainis Eglītis 1985-10-5 Tautas klase kungi Bērzu street pusmaratons 1 Olaine paid
387 Kristīne Kliedere 1976-11-7 Tautas klase dāmas Lizums pusmaratons 1 Lizums paid
388 Jānis Bautris 1976-8-12 Tautas klase kungi Black Label pusmaratons 1 Rīga paid
389 Ingars Grimza 1972-12-31 Tautas klase kungi YIT Team pusmaratons 1 Rīga paid
390 Andris Perts 1952-6-11 V 60 pusmaratons 1 Rīga paid
391 Gatis Varustiņš 1985-4-7 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
392 Līga Grāvele 1968-6-6 S 45 SK Wenden pusmaratons 1 Cēsis paid
393 Andis Bērzs 1982-9-20 Tautas klase kungi Ventspils Naftas Termināls pusmaratons 1 Ventspils unpaid
394 Lauris Rags 1999-6-10 Tautas klase kungi VeloRīts Gulbene pusmaratons 1 Gulbene paid
395 Martins Grinvalds 1975-4-4 Tautas klase kungi Geste pusmaratons 1 Ventspils paid
396 Oskars Locis 1989-3-6 Tautas klase kungi FaNutrition-Velobode pusmaratons 1 Dobele paid
397 Gatis Grinšpons 1978-11-1 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Saldus paid
398 Gints Rudzītis 1980-1-11 Tautas klase kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 1 Valmiera paid
399 Māris Naļivaiko 1962-8-29 Tautas klase kungi Velotreniņi.lv / Sufferfest pusmaratons 1 Liepāja paid
400 Henriks Apsītis 1997-1-30 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Talsi paid
401 Gatis Ribaks 1977-10-15 Tautas klase kungi BHNN pusmaratons 1 Rīga paid
402 Valdis Ancāns 1970-2-8 Tautas klase kungi BHNN pusmaratons 1 Rīga paid
403 Edijs Šaicāns 1986-10-16 Tautas klase kungi GO! pusmaratons 1 Rīga paid
404 Dāvis Znatnajs 1993-11-27 Tautas klase kungi veloART-69 pusmaratons 1 Buļļuciems unpaid
405 Uģis Znatnajs 1965-3-2 Tautas klase kungi veloART-69 pusmaratons 1 Buļļuciems unpaid
406 Anita Muižniece 1967-11-27 S 45 Sportlife.lv pusmaratons 1 Alūksne paid
407 Normunds Ērmanis 1973-7-13 Tautas klase kungi Vidzemes mēbeles pusmaratons 1 Cēsis paid
408 Andis Gailītis 1982-12-3 Tautas klase kungi Vidzemes mēbeles pusmaratons 1 Cēsis paid
409 Artis Kalniņš 1984-2-14 Tautas klase kungi Vidzemes mēbeles pusmaratons 1 Cēsis paid
410 Lilita Meldere 1967-6-18 S 45 pusmaratons 1 Riga paid
411 Bruno Binovskis 2002-9-9 Jaunieši Teikas vsk. / RRS Alfa pusmaratons 1 Rīga paid
412 Edgars Binovskis 1970-5-17 Tautas klase kungi TEIKA NEMIRST pusmaratons 1 Rīga paid
413 Armands Binovskis 1972-5-5 Tautas klase kungi TEIKA NEMIRST pusmaratons 1 Rīga paid
414 Kārlis Ducens 1985-11-8 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
415 Uldis Veinbergs 1983-5-25 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Valmiera paid
416 Aivars Kauliņš 1966-11-28 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Baloži paid
417 Solvita Kauliņa 1967-10-14 S 45 pusmaratons 1 Baloži paid
418 Andris Habermanis 1986-6-6 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Sigulda paid
419 Andrejs Galaganovs 1976-12-22 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ikšķile paid
420 Egils Mežaks 1975-12-3 Tautas klase kungi Gulbene pusmaratons 1 GULBENE paid
421 Artūrs Krasts 2000-1-7 Tautas klase kungi NN Sporta klubs pusmaratons 1 Ulbroka paid
422 Aigars Vītoliņš 1983-5-18 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
423 Atis Neļķe 1970-6-5 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
424 Artis Neļķe 2001-10-17 Jaunieši MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
425 Reinis Ozoliņš 1999-6-2 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
426 Oskars Fiļipovs 1992-7-31 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
427 Kaspars Kasparsons 1978-7-4 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
428 Mārtiņš Ozols 1990-2-9 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
429 Aigars Janaitis 1978-5-28 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
430 Jānis Purmalis 1980-2-28 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
431 Edgars Šmits 1979-7-17 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
432 Juris Krātiņš 1983-4-5 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
433 Kalvis Vērzemnieks 1995-1-6 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
434 Vitālijs Seržans 1992-8-8 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne paid
435 Matīss Ērmanis 1989-4-2 Tautas klase kungi ApsarA pusmaratons 1 Rīga paid
436 Jānis Dansons 1978-10-8 Tautas klase kungi ApsarA pusmaratons 1 Rīga paid
437 Guntis Krūmiņš 1977-11-14 Tautas klase kungi ApsarA pusmaratons 1 Rīga paid
438 Renārs Arājs 1974-8-3 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Smiltene paid
439 Andis Pirktiņš 1958-11-29 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 1 Rīga paid
440 Arnis Homka 1980-5-25 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 1 Rīga paid
441 Agris Pētersons 1964-5-14 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 1 Rīga paid
442 Justs Blumbergs 1994-2-3 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 1 Rīga paid
443 Māris Ešmanis 1972-5-14 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 1 Rīga paid
444 Didzis Zariņš 1970-12-13 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 1 Rīga paid
445 Dzintars Geste 1969-2-16 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 1 Rīga paid
446 Elvijs Liepiņš 1992-1-5 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Smiltene paid
447 Uģis Kokenbergs 1968-10-21 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Smiltene paid
448 Uģis Ozols 1974-8-10 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Smiltene paid
449 Sentis Kārkliņš 1979-2-25 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Smiltene paid
450 Vairis Aļeksējevs 1993-2-28 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Smiltene paid
451 Dainis Aļeksējevs 1968-9-22 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Smiltene paid
452 Toms Kokenbergs 1998-6-17 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Smiltene paid
453 Ivars Štrāls 1986-2-17 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Rīga paid
454 Gatis Kivrins 1975-9-2 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Talsi paid
455 Roberts Jekabsons 1998-5-12 Tautas klase kungi MTB Banda pusmaratons 1 Jelgava paid
456 Vladimirs Sergijevics 1974-12-16 Tautas klase kungi MTB Banda pusmaratons 1 Jelgava paid
457 Oļegs Baško 1984-12-27 Tautas klase kungi MTB Banda pusmaratons 1 Jelgava paid
458 Andrejs Pomenko 1981-5-9 Tautas klase kungi MTB Banda pusmaratons 1 Jelgava paid
459 Kristaps Ceriņš 1989-8-7 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
460 Endija Rutule 1997-8-2 Tautas klase dāmas Kreiss Racing Team pusmaratons 1 Riga paid
461 Anna Šeflere 1985-6-7 Tautas klase dāmas Kreiss Racing Team pusmaratons 1 Riga paid
462 Ainars Mazurs 1968-7-29 Tautas klase kungi Kreiss Racing Team pusmaratons 1 Riga paid
463 Jurijs Leontjevs 1964-2-23 Tautas klase kungi Kreiss Racing Team pusmaratons 1 Riga paid
464 Andrejs Kuznecovs 1962-6-3 Tautas klase kungi Kreiss Racing Team pusmaratons 1 Riga paid
465 Dmitrijs Taukulis 1986-7-30 Tautas klase kungi Kreiss Racing Team pusmaratons 1 Riga paid
466 Aldis Berķis 1981-8-12 Tautas klase kungi Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
467 Baiba Besere 1979-11-26 Tautas klase dāmas BELO CYCLING PROJECT pusmaratons 1 Rīga paid
468 Juris Timšāns 1975-4-21 Tautas klase kungi BELO CYCLING PROJECT pusmaratons 1 Rīga paid
469 Ingus Bunkovskis 1976-3-29 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ogre paid
470 Ainārs Judeiks 1966-5-11 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
471 Arvis Neilands 1976-4-8 Tautas klase kungi HMAgro pusmaratons 1 Ozolnieki paid
472 Linda Tautere 1973-6-3 Tautas klase dāmas HMAgro pusmaratons 1 Ozolnieki paid
473 Aldis Slaidiņš 1965-6-14 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
474 Solvita Šteinbauma 1967-11-1 S 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
475 Jānis Večens 1975-3-27 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
476 Artūrs Breidaks 1985-5-3 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
477 Inese Liepiņa 1978-6-21 Tautas klase dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
478 Pēteris Lauriņš 1981-3-31 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
479 Karlīna Skrastiņa 1980-5-15 Tautas klase dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
480 Krišs Andrejevs 1991-11-3 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Cesvaine paid
481 Jānis Tiltiņš 1976-8-28 Tautas klase kungi Jūrmalas MTB pusmaratons 1 Rīga paid
482 Māris Strādnieks 1979-8-8 Tautas klase kungi Vellapēda pusmaratons 1 Rīga paid
483 Guntis Šeflers 1982-10-29 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ādaži paid
484 Didzis Karlovskis 1987-10-23 Tautas klase kungi SANISTAL pusmaratons 1 Rīga paid
485 Kaspars Zemļickis 1977-12-7 Tautas klase kungi SANISTAL pusmaratons 1 Rīga paid
486 Aivars Saulīts 1955-7-25 V 60 SANISTAL pusmaratons 1 Rīga paid
487 Valdis Bērziņs 1973-10-15 Tautas klase kungi SANISTAL pusmaratons 1 Rīga paid
488 Andrejs Ivasins 1972-6-3 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Valodzes paid
489 Katrīna Ērgle 2001-5-8 Jaunietes pusmaratons 1 RĪGA paid
490 Didzis Ērglis 1972-3-1 Tautas klase kungi pusmaratons 1 RĪGA paid
491 Ingus Egle 1994-3-24 Tautas klase kungi Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
492 Mārtiņš Roops 1975-7-22 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
493 Aleksandrs Kondratjevs 1982-12-28 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Ramava paid
494 Aļģirts Valužis 1970-3-16 Tautas klase kungi Priekules veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
495 Ģirts Riekstiņš 1974-3-11 Tautas klase kungi NATO pusmaratons 1 Rīga paid
496 Mārtiņš Gulbis-Švans 1975-2-18 Tautas klase kungi Priekules Veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
497 Roberts Vilums 1980-3-13 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Pārogre paid
498 Daiga Grinšpona 1969-8-28 S 45 pusmaratons 1 Saldus paid
499 Kaspars Ābelītis 1984-5-12 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
500 Gundars Ķīlis 1975-4-10 Tautas klase kungi SK Wenden pusmaratons 1 Cēsis paid
501 Andrejs Ķīlis 2001-10-10 Jaunieši SK Wenden pusmaratons 1 Cēsis paid
502 Karīna Harkina 2000-7-18 Tautas klase dāmas Vidzemes Mērnieks/Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Gaujiena paid
503 Dzintars Harkins 1975-4-14 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks/Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 1 Gaujiena paid
504 Rigonda Germova 1976-8-21 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Mārupe paid
505 Rihards Dziedātājs 1993-1-13 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
506 Mārtiņš Nurža 2002-8-28 Jaunieši RRS Alfa pusmaratons 1 Ādaži paid
507 Juris Ceimers 1999-5-28 Tautas klase kungi JFX sports pusmaratons 1 Saldus paid
508 Andrejs Galuza 1978-2-3 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Riga paid
509 Oskars Purmalis 1984-5-9 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
510 Romans Judins 1988-2-15 Tautas klase kungi Hangover Cats pusmaratons 1 Riga paid
511 Alēns Jukšinskis 1984-4-30 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Mārupe paid
512 Ronalds Ploriņš 1997-12-22 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Riga paid
513 Airisa Freimane 1970-6-15 S 45 pusmaratons 1 Riga paid
514 Uldis Taubenbergs 1987-5-26 Tautas klase kungi Selonija pusmaratons 1 Rīga paid
515 Gatis Šterns 1983-11-16 Tautas klase kungi Velotreniņi.lv / Sufferfest pusmaratons 1 Auciems paid
516 Artūrs Anckiņš 1983-9-8 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
517 Guntis Jansons 1957-11-3 V 60 Talsu novads pusmaratons 1 Talsu novads paid
518 Uldis Jirgensons 1973-9-3 Tautas klase kungi RK Liepāja pusmaratons 1 Liepāja paid
519 Zintis Skopāns 1968-8-5 Tautas klase kungi Gulbene pusmaratons 1 Gulbene paid
520 Uvis Igalis 1977-6-28 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
521 Mareks Ķeire 1990-5-7 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Riga paid
522 Kaspars Bušmanis 1983-11-23 Tautas klase kungi Baltic Pumps pusmaratons 1 Rīga paid
523 Antra Dobele 1985-8-11 Tautas klase dāmas Priekules Veloklubs pusmaratons 1 Priekule paid
524 Modris Jēkabsons 1974-5-28 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
525 Matīss Reinšmits 2002-4-22 Jaunieši pusmaratons 1 Carnikava paid
526 Laura Ramane 1990-3-29 Tautas klase dāmas pusmaratons 1 Bauska paid
527 Māris Antoņevičs 1976-3-14 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
528 Uldis Leimanis 1980-3-4 Tautas klase kungi Jūrmalas MTB pusmaratons 1 Jūrmala paid
529 Guntis Kazāks 1967-4-17 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
530 Aigars Bukovskis 1969-12-25 Tautas klase kungi Velotreniņi.lv / Sufferfest pusmaratons 1 Jaunmārupe paid
531 Astra Laugale 1970-5-29 S 45 pusmaratons 1 Rīga paid
532 Ulams Mazulis 1988-12-27 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
533 Gunārs Zonbergs 1972-12-5 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Kuldīga paid
534 Kaspars Artamonovs 1987-2-27 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
535 Gundars Grinšpons 1969-1-31 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Saldus paid
536 Alvis Reinšmits 1976-1-20 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Carnikava paid
537 Juris l Libers 1974-5-3 Tautas klase kungi velocom.lv pusmaratons 1 Rīga paid
538 Armands Priede 1994-4-7 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Rīga paid
539 Māris Klīve 1974-7-15 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
540 Guntars Rudzītis 1980-2-8 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
541 Edgars Mickevičs 1983-7-28 Tautas klase kungi ANKRAVS pusmaratons 1 Rīga paid
542 Andris Vorons 1971-1-1 Tautas klase kungi KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
543 Renārs Bērziņš 1982-2-17 Tautas klase kungi Velotreniņi.lv / Sufferfest pusmaratons 1 Rīga paid
544 Ilmārs Kranāts 1985-1-2 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
545 Mārcis Tilko 1982-7-26 Tautas klase kungi RRS/Iļguciems-Riteņvasara pusmaratons 1 Rīga paid
546 Kalvis Jansons 1992-6-11 Tautas klase kungi MTB Talsi pusmaratons 1 Talsi paid
547 Ainars Priedeslaipa 1972-9-26 Tautas klase kungi Sealine Agency Sia pusmaratons 1 Riga paid
548 Viesturs Mirks 1980-10-4 Tautas klase kungi TENAPORS pusmaratons 1 Raiskuma pagasts paid
549 Gints Krastiņš 1983-10-7 Tautas klase kungi Vellapēda pusmaratons 1 Rīga paid
550 Ilze Lukoševiča 1972-11-22 S 45 pusmaratons 1 Rīga paid
551 Māris Klismets 1976-4-26 Tautas klase kungi VELLAPĒDA pusmaratons 1 Rīga paid
552 Andrejs Ziema 1970-1-17 Tautas klase kungi pusmaratons 1 Kocēni paid

Pusaudžu MTB 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dzimš.d. Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Gusts Baltaisbrencis 2005-11-16 V 12 Volkswagen-Veloprofs.lv pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
2 Ivo Staigvils 2005-1-11 V 12 Gramzdas velosports pusaudzu-mtb 1 Gramzda paid
3 Elīna Kārkliņa 2006-11-26 S 12 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 1 Ikšķile paid
4 Rūdolfs Kārkliņš 2003-1-8 V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 1 Ikšķile paid
5 Alberts Smilktens 2005-3-27 V 12 KS Sporta kluba komanda pusaudzu-mtb 1 Ikšķile paid
6 Mārtiņš Griķis 2007-8-26 V 12 Pirtslietu darbnīca pusaudzu-mtb 1 Gulbenes novads unpaid
7 Dāvis Ende 2004-12-19 V 14 Pirtslietu darbnīca pusaudzu-mtb 1 Gulbenes novads unpaid
8 Gusts Lapiņš 2005-9-17 V 12 Kuldīgas novada sporta skola pusaudzu-mtb 1 Kuldīga paid
9 Dāvis Berķis 2005-11-24 V 12 Priekules veloklubs pusaudzu-mtb 1 Priekule paid
10 Aleksandrs Bouens 2003-4-27 V 14 Rietumu Banka Rīga pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
11 Ernestīne Knēta 2005-4-16 S 12 Soli pa solim pusaudzu-mtb 1 Cēsis paid
12 Rauls Gūtmanis 2003-11-28 V 14 RKLiepāja pusaudzu-mtb 1 Liepāja unpaid
13 Ronalds Blumbergs 2003-5-27 V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 1 Ikšķile paid
14 Oskars Blumbergs 2003-5-27 V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 1 Ikšķile paid
15 Krišjānis Lejiņš 2007-3-10 V 12 Dobeles Dzirnavnieks/Focus bikes pusaudzu-mtb 1 Carnikava paid
16 Artūrs Nummurs 2005-12-10 V 12 RRS Purvciems/Filter pusaudzu-mtb 1 Garkalne paid
17 Reilijs Emīls Zālītis 2004-4-14 V 14 RRS Iļģuciems pusaudzu-mtb 1 Riga paid
18 Patriks Kļavins 2003-3-29 V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 1 Ikšķile paid
19 Markuss Rozenbergs 2005-2-13 V 12 Dobeles dzirnavnieks/Focus Bikes pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
20 Kristers Doniņš 2007-11-1 V 12 - pusaudzu-mtb 1 Roja paid
21 Reinis Kancēvičs 2005-5-3 V 12 N.Y.P.D. pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
22 Kintija Plētiena 2004-2-29 S 14 pusaudzu-mtb 1 Rauna paid
23 Kārlis Rūdolfs Mednis 2004-12-18 V 14 Āgenskalna klīnika / Scanmed pusaudzu-mtb 1 Ikšķile unpaid
24 Pauls Nejs 2003-12-23 V 14 Jaunsardzes un informācijas centrs pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
25 Emīls Kancāns 2007-10-11 V 12 Jaunsardzes un informācijas centrs pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
26 Sandris Krauze 2003-5-17 V 14 Ventspils Riteņbraukšanas klubs pusaudzu-mtb 1 Ventspils paid
27 Dāvis Gludavs 2005-10-28 V 12 Gramzdas velosports pusaudzu-mtb 1 Liepāja paid
28 Olivers Jēkabs Skrapcis 2006-8-29 V 12 VeloLifestyle/Smiltenes BJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
29 Kristers Celitāns 2007-2-24 V 12 Garām ejot/Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
30 Viktorija Ziediņa 2004-2-6 S 14 Briedis Bedrē Brikšķināja pusaudzu-mtb 1 Ogre unpaid
31 Viktorija Ziediņa 2004-2-6 S 14 pusaudzu-mtb 1 Salaspils unpaid
32 Pēteris Mikuss Ģirupnieks 2005-2-14 V 12 pusaudzu-mtb 1 Ogre paid
33 Viktorija Spruģevica 2003-9-3 S 14 Talsu MTB pusaudzu-mtb 1 Talsi paid
34 Elza Bleidele 2005-1-24 S 12 Sporta klubs WENDI pusaudzu-mtb 1 Cēsis unpaid
35 Gustavs Tolmanis 2003-3-15 V 14 pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
36 KASPARS GABRANOVS 2003-11-5 V 14 pusaudzu-mtb 1 RĪGA paid
37 Kristaps Aksenoks 2002-8-22 Nevienā pusaudzu-mtb 1 Riga paid
38 Gustavs Krasts 2006-7-12 V 12 RRS/Vecmilgrāvis pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
39 Reinis Keiselis 2005-1-19 V 12 Pulsar pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
40 Armands Eglītis 2003-11-10 V 14 pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
41 Emīlija Slaide 2007-3-17 S 12 GG MEŽS pusaudzu-mtb 1 Baldone unpaid
42 Laila Slaide 2005-4-3 S 12 GG MEŽS pusaudzu-mtb 1 Baldone unpaid
43 Evelīna Ermane-Marčenko 2003-2-18 S 14 Dobeles Sporta Skola pusaudzu-mtb 1 Dobele paid
44 Markuss Jauntirāns 2003-9-3 V 14 Lizums pusaudzu-mtb 1 Gulbene paid
45 Elza Martinova 2003-1-22 S 14 Lizums pusaudzu-mtb 1 Gulbene paid
46 Mārcis Klieders 2006-9-21 V 12 Lizums pusaudzu-mtb 1 Lizums paid
47 Kārlis Ancāns 2005-12-14 V 12 BHNN pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
48 Rūta Binovska 2005-10-11 S 12 Teikas vsk. / RRS Alfa pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
49 Krišjānis Binovskis 2005-10-11 V 12 Teikas vsk. / RRS Alfa pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
50 Ernests Neļķe 2003-7-12 V 14 MTB Garkalne pusaudzu-mtb 1 Garkalne paid
51 Alise-Sendija Arāja 2004-6-29 S 14 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
52 Ģirts Harkins 2005-10-5 V 12 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
53 Artjoms Sergijevics 2005-3-13 V 12 MTB Banda pusaudzu-mtb 1 Jelgava paid
54 Diāna Sauša 2004-12-30 S 14 BELO CYCLING PROJECT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
55 Edgars Ceske 2005-12-21 V 12 BELO CYCLING PROJECT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
56 Andis Rupeiks 2006-2-4 V 12 BELO CYCLING PROJECT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
57 Beatrise Besere 2003-12-9 S 14 BELO CYCLING PROJECT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
58 Dominiks Timšāns 2004-8-23 V 14 BELO CYCLING PROJECT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
59 Francis Roops 2006-1-11 V 12 LMT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
60 Alvils Pētersons 2008-1-1 V 12 RRS/Iļguciems-Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
61 Paula Patrīcija Tilko 2006-3-17 S 12 RRS/Iļguciems-Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
62 Elēna Selga 2006-4-3 S 12 HAWAII EXPRESS pusaudzu-mtb 1 Ogre paid
63 Lāsma Elza Vaivode 2003-8-16 S 14 RRS Vecmīlgrāvis pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
64 Kārlis Jirgensons 2005-8-18 V 12 RK Liepāja pusaudzu-mtb 1 Liepāja paid
65 Valdis Vorons 2006-1-1 V 12 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
66 Uldis Vorons 2006-1-1 V 12 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
67 Luīze Reinšmite 2006-8-6 S 12 pusaudzu-mtb 1 Carnikava paid
68 Kārlis Klismets 2003-7-17 V 14 VELLAPĒDA / RRS Grīva pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
69 Rihards Radziņš 2006-5-3 V 12 LMT pusaudzu-mtb 1 Riga paid

Bērnu velobrauciens 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dzimš.d. Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Miķelis Baltaisbrencis 2010-12-21 Zēni 7 Volkswagen-Veloprofs.lv bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
2 Kristofers Aksenoks 2013-1-1 Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
3 Ernests Kārkliņš 2010-3-9 Zēni 7 KS Sporta klubs bernu-velobrauciens 1 Ikšķile paid
4 Ieva Griķe 2013-6-12 Meitenes 5 Pirtslietu darbnīca bernu-velobrauciens 1 Gulbenes novads paid
5 Mārtiņš Griķis 2007-8-26 Zēni 11 Pirtslietu darbnīca bernu-velobrauciens 1 Gulbenes novads paid
6 Mārtiņš Zauers 2009-6-18 Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Tukums paid
7 Roberts Zauers 2012-8-2 Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Tukums paid
8 Roberts Paulovskis 2010-5-2 Zēni 7 Balex metal bernu-velobrauciens 1 Brocēni paid
9 Edvards Mūrnieks 2012-1-17 Zēni 5 Skulte Rullē bernu-velobrauciens 1 Skulte paid
10 Henrijs Mūrnieks 2012-1-17 Zēni 5 Skulte Rullē bernu-velobrauciens 1 Skulte paid
11 Emīls Drēviņš 2010-4-9 Zēni 7 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 1 Cēsis paid
12 Ieva Jurēviča 2009-11-12 Meitenes 9 Rīgas Pašvaldības Policija bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
13 Kate Lejiņa 2012-3-10 Meitenes 5 Dobeles Dzirnavnieks/Focus bikes bernu-velobrauciens 1 Carnikava paid
14 Elza Kozlova 2008-10-21 Meitenes 9 bernu-velobrauciens 1 Ventspils paid
15 Rūdolfs Kozlovs 2009-12-15 Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Ventspils paid
16 Gustavs Vītoliņš 2013-2-12 Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Kuldiga paid
17 Mārtiņš Irbe 2012-7-24 Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Ventspils paid
18 Elīza Veinberga 2010-8-15 Meitenes 7 bernu-velobrauciens 1 Valmiera paid
19 Jānis Gūtmanis 2012-11-16 Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Liepāja paid
20 Roberts Rozenbergs 2013-5-28 Zēni 5 Dobeles dzirnavnieks/Focus Bikes bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
21 Edvards Vēvers 2010-8-25 Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Kuldīga paid
22 Kārlis Kalējs 2010-3-27 Zēni 7 Baltais bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
23 Dāvis Grīnvalds 2010-9-16 Zēni 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
24 Mia Willemse 2012-2-29 Meitenes 5 bernu-velobrauciens 1 London paid
25 Līva Gludava 2011-9-25 Meitenes 7 Gramzdas velosports bernu-velobrauciens 1 Liepāja paid
26 Kaspars Zučiks 2007-2-20 Zēni 11 SPORTLIFE bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
27 Kitija Kronberga 2007-12-18 Meitenes 11 Priekules veloklubs bernu-velobrauciens 1 Liepaja paid
28 Rūta Norīte 2010-3-28 Meitenes 7 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
29 Mariss Roops 2012-4-16 Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
30 Mia Willemse 2012-2-29 Meitenes 5 bernu-velobrauciens 1 London paid
31 Samanta Celitāne 2011-1-11 Meitenes 7 Garām ejot/Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
32 KEITA ĀLĪTE 2009-9-23 Meitenes 9 RIETUMU BANKA- RIGA bernu-velobrauciens 1 Ventspils paid
33 Alberts Priedeslaipa 2009-1-12 Zēni 9 Sealine Agency Sia bernu-velobrauciens 1 Riga paid
34 Ance Šere 2007-8-14 Meitenes 11 ĀdažiVelo bernu-velobrauciens 1 Ādaži paid
35 Tīna Teiviša 2013-2-6 Meitenes 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
36 Markuss Kalenda 2008-4-1 Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Mārupe paid
37 Artūrs Teiss 2010-3-21 Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Talsi paid
38 Roberts Zvaigzne 2009-8-21 Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Riga paid
39 Sindija Mārtiņa 2012-9-6 Meitenes 5 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
40 Alise Žeibe 2012-5-8 Meitenes 5 bernu-velobrauciens 1 Ventspils paid
41 Valters Žeibe 2009-8-2 Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Ventspils paid
42 Stella Bleidele 2007-11-14 Meitenes 11 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 1 Cēsis paid
43 Gustavs Bērziņš 2011-3-2 Zēni 7 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 1 Cēsis paid
44 Katrīna Hansone 2012-5-31 Meitenes 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Riga paid
45 Ričards Hansone 2009-3-7 Zēni 9 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 1 Riga paid
46 Linda Grasmane 2008-11-1 Meitenes 9 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
47 Armands Grasmanis 2013-3-20 Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
48 Diāna Lote Valdberga 2008-10-13 Meitenes 9 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Olaine paid
49 Lauris Pielēns-Pelēns 2010-1-25 Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
50 Madara Pivore 2012-2-4 Meitenes 5 Ogre/ Nesēdi mājās bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
51 Alvis Pivors 2009-7-15 Zēni 9 Ogre/ Nesēdi mājās bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
52 Ralfs Bernāts 2012-12-21 Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
53 Gustavs Volkovs 2009-10-16 Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
54 Adrians Volkovs 2012-1-1 Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
55 Ralfs Slaide 2013-9-6 Zēni 5 GG MEŽS bernu-velobrauciens 1 Baldone paid
56 Sandris Salna 2011-4-17 Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Aizpute paid
57 Kristers Salna 2011-4-17 Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Aizpute paid
58 Valdemārs Pitkēvičs 2006-9-14 Zēni 11 SUBARU AD REM Auto MTB bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
59 Alens Ermanis-Marčenko 2011-5-13 Zēni 7 Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
60 Sofija Šaicāne 2013-6-22 Meitenes 5 GO! bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
61 Lauris Šterns 2009-3-31 Zēni 9 MAGMA bernu-velobrauciens 1 Auciems paid
62 Evelīna Misāne 2008-6-26 Meitenes 9 PATRIA bernu-velobrauciens 1 Ādaži paid
63 Valerija Semenenko 2014-10-18 Meitenes 3 GO! Team Riga bernu-velobrauciens 1 Riga paid
64 Deniss Semenenko 2012-1-12 Zēni 5 GO! Team Riga bernu-velobrauciens 1 Riga paid
65 Oskars Štrauhmanis 2011-5-27 Zēni 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Salaspils paid
66 Kristers Štrauhmanis 2009-2-9 Zēni 9 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Salaspils paid
67 Rihards Celms 2011-6-1 Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
68 Lote Lange 2011-9-1 Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
69 Lauma Lange 2009-12-4 Meitenes 9 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
70 Tīna Pīrāga 2008-8-29 Meitenes 9 SK Concombres bernu-velobrauciens 1 Mārupes novads paid
71 Annija Jundze 2007-2-14 Meitenes 11 bernu-velobrauciens 1 Valmiera paid
72 Edžus Klieders 2013-1-15 Zēni 5 Lizums bernu-velobrauciens 1 Lizums paid
73 Metjū Filips Mirks 2012-3-22 Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Raiskuma pagasts paid
74 Marija Pomenko 2011-12-25 Meitenes 7 MTB Banda bernu-velobrauciens 1 Jelgava paid
75 Marks Sergijevics 2007-11-18 Zēni 11 MTB Banda bernu-velobrauciens 1 Jelgava paid
76 Roberts Ceske 2009-8-3 Zēni 9 BELO CYCLING PROJECT bernu-velobrauciens 1 Riga paid
77 Lelde Gredzena 2010-5-28 Meitenes 7 VELLAPĒDA bernu-velobrauciens 1 Kazdanga paid
78 Šarlote Gredzena 2008-3-14 Meitenes 9 VELLAPĒDA bernu-velobrauciens 1 Kazdanga paid
79 Ernests Strādnieks 2013-10-29 Zēni 5 Vellapēda bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
80 Edvards Gedrovics 2009-8-7 Zēni 9 VELLAPĒDA bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
81 Haralds Strādnieks 2008-9-24 Zēni 9 Vellapēda bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
82 Marats Zils 2010-4-7 Zēni 7 LMT bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
83 Markuss Krīgers 2011-12-19 Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
84 Ričards Kranāts 2009-6-10 Zēni 9 ĀdažiVelo bernu-velobrauciens 1 Ādaži paid
85 Oskars Kranāts 2011-12-22 Zēni 7 ĀdažiVelo bernu-velobrauciens 1 Ādaži paid
86 Rūdolfs Jansons 2013-4-11 Zēni 5 Morici bernu-velobrauciens 1 Ikšķile paid
87 Rūdolfs Jansons 2013-4-11 Zēni 5 Morici bernu-velobrauciens 1 Ikšķile paid
88 Oskars Blūzmanis 2012-4-23 Zēni 5 VELLAPĒDA/Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
89 Kārlis Blūzmanis 2009-5-20 Zēni 9 VELLAPĒDA/Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
90 Toms Ceimers 2011-1-18 Zēni 7 JFX sports bernu-velobrauciens 1 Saldus paid
91 Kate Lielmane 2011-3-31 Meitenes 7 bernu-velobrauciens 1 Stende paid
92 Ance Vorona 2008-1-1 Meitenes 9 KS Sporta klubs bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
93 Katrīna Hansone 2012-5-31 Meitenes 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Riga paid
94 Ričards Hansons 2009-5-7 Zēni 9 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 1 Riga paid
95 Ēriks Jānis Raitgars 2010-4-12 Zēni 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
96 Elza Radziņa 2011-1-10 Meitenes 7 LMT bernu-velobrauciens 1 Riga paid
97 Krišjānis Brūveris 2012-3-22 Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Valmiermuiža paid
98 Lāsma Brūvere 2008-7-13 Meitenes 9 bernu-velobrauciens 1 Valmiermuiža paid
99 Laura Klismete 2008-9-7 Meitenes 9 VELLAPĒDA/Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
100 Binnija Blūzmane 2013-8-9 Meitenes 5 VELLAPĒDA bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
101 Otto Neilands 2010-6-1 Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
102 Katrīna Jansone 2009-2-6 Meitenes 9 Morici bernu-velobrauciens 1 Ikšķile paid
103 Bruno Blūzmanis 2009-12-2 Zēni 9 VELLAPĒDA bernu-velobrauciens 1 Rīga paid

2 posms / Baldone

Maratons 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dzimš.d. Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Gatis Kronbergs 1979-11-14 Vīri 30 maratons 2 Ķekava unpaid
2 Ivars MInčonoks 1981-7-20 Vīri 30 Rīgas Pašvaldības Policija maratons 2 Rīga paid
3 Jānis Vimba 1969-6-24 Vīri 40 VALMIERAS VELO VIENĪBA maratons 2 Valmiera unpaid
4 Armands Petaks 1967-1-31 Vīri 50 ZZK maratons 2 CĒSIS unpaid
5 Artis Rozentals 1984-2-25 Vīri 30 DeskTime.com maratons 2 Marupe unpaid
6 Askolds Gludavs 1980-5-4 Vīri 30 Gramzdas velosports maratons 2 Liepāja unpaid
7 Vilnis Klinovičs 1962-9-27 Vīri 50 KS Sporta kluba komanda maratons 2 Ikšķile unpaid
8 Aldis Bībers 1978-3-21 Vīri 30 maratons 2 Liepāja unpaid
9 ģirts prieduls 1983-1-12 Vīri 30 ikšķile velo maratons 2 ikšķile unpaid
10 Raitis Muiznieks 1968-8-7 Vīri 40 Auseklis IK maratons 2 Rīga unpaid
11 Aldis Kotlers 1985-11-10 Vīri 30 maratons 2 Baloži paid
12 Dainis Jostsons 1965-8-21 Vīri 50 Pēdu navigation maratons 2 Sēļu pagasts paid
13 Raitis Zuļģis 1967-3-4 Vīri 50 Baltijas Sports maratons 2 Rīga paid
14 Frank Ferstl 1969-2-28 Vīri 40 maratons 2 Mārupe paid
15 Liga Actina 1982-12-31 Sievietes 35 ELKOR maratons 2 riga paid
16 Agnis Apse 1971-3-4 Vīri 40 Vidzemes Mērnieks/ DAKO Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
17 Austris Kokins 1986-12-23 Vīri 30 maratons 2 Rīga paid
18 Jānis Bošs 1989-8-8 Vīri Burusport Ridley Team maratons 2 Rīga paid
19 Kristaps Šteinbergs 1983-3-24 Vīri 30 Priekules veloklubs maratons 2 Priekule paid
20 Āris Kundziņš 1975-4-8 Vīri 40 Courland.Club maratons 2 Talsi paid
21 Kristaps Egle 1977-12-7 Vīri 40 4sekundes/Vudlande maratons 2 Sigulda paid
22 Jānis Stirna 1994-3-7 Vīri maratons 2 Cēsis paid
23 Reinis Jasliņš 1973-6-12 Vīri 40 Burusports Ridley team maratons 2 Rīga paid
24 Renārs Šarakovs 1975-3-20 Vīri 40 Ebike Machine maratons 2 Rīga paid
25 Jānis Baumanis 1988-5-12 Vīri maratons 2 Jāņupe unpaid
26 Ingus Ozolants 1976-2-19 Vīri 40 Bike Challenge Latvia maratons 2 Dzērbene unpaid
27 Gints Jakovels 1982-11-23 Vīri 30 KS Sporta kluba komanda maratons 2 Ikšķile paid
28 Uģis Voiceščuks 1971-1-1 Vīri 40 Vipsport RTO maratons 2 Rīga paid
29 Niklāvs Boļšis 1998-1-1 Vīri U23 Vipsport RTO maratons 2 Rīga paid
30 Jānis Ozoliņš 1972-1-1 Vīri 40 Vipsport RTO maratons 2 Rīga paid
31 Matīss Gibolis 1985-1-1 Vīri 30 Vipsport RTO maratons 2 Rīga paid
32 Māris Stjade 1975-1-1 Vīri 40 Vipsport RTO maratons 2 Rīga paid
33 Jānis Svārpstons 1976-1-1 Vīri 40 Vipsport RTO maratons 2 Rīga paid
34 Jānis Cīmurs 1989-1-30 Vīri Courland.club maratons 2 Rīga paid
35 Vladislavs Osmolovskis 1978-6-7 Vīri 30 YUASA maratons 2 Jelgava paid
36 Viktors Vasilenko 1975-1-1 Vīri 40 Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 2 Riga paid
37 Imants Mūrnieks 1975-7-24 Vīri 40 Skulte Rullē maratons 2 Skulte paid
38 Edgars Jankevičs 1978-5-25 Vīri 30 Bike Challenge Latvia maratons 2 Sigulda unpaid
39 Intars Gagainis 1976-7-18 Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
40 Verners Rinkovičs 1981-4-23 Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
41 Raitis Bēmers 1980-7-9 Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
42 Ģirts Jakuška 1979-11-24 Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
43 Nils Kazaks 1970-12-21 Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
44 Kaspars Šteinbergs 1987-3-13 Vīri Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
45 Edgars Brigmanis 1982-2-4 Vīri 30 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
46 Mikus Herbsts 1998-5-7 Vīri U23 Gaismas maģija Stividors LP maratons 2 Cēsis unpaid
47 Viesturs Kazainis 1960-1-1 Vīri 50 Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
48 Normunds Šuksts 1973-5-25 Vīri 40 Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
49 Aleksandrs Partijuks 1993-12-30 Vīri Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
50 Mārcis Ābelīte 1988-7-24 Vīri Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
51 Jānis Priževoits 1985-12-24 Vīri 30 Volkswagen-Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
52 Raivis Dambergs 1976-4-19 Vīri 40 maratons 2 Ozolnieki unpaid
53 Kārlis Kalējs 1980-8-24 Vīri 30 Baltais maratons 2 Rīga paid
54 Guntis Dukaļskis 1978-7-11 Vīri 30 KS Sporta klubs maratons 2 Krustkalni paid
55 Jānis Roskošs 1973-9-13 Vīri 40 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
56 Jānis Rezins 1962-10-4 Vīri 50 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
57 Beāte Kovgere 1994-3-8 Sievietes Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
58 Kristers Kovgers 1992-11-24 Vīri Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
59 Roberts Staune 1979-4-19 Vīri 30 KS Sporta Klubs maratons 2 Ikšķile paid
60 Ilgvars Šmits 1986-11-10 Vīri 30 Pēdu nav maratons 2 Burtnieku novads paid
61 Ivars Zvirbulis 1964-2-9 Vīri 50 Pēdu nav maratons 2 Burtnieku novads paid
62 Centis Zitāns 1965-1-29 Vīri 50 Pēdu nav maratons 2 Mazsalaca paid
63 Artis Krievāns 1973-5-28 Vīri 40 Pēdu nav maratons 2 Mazsalaca paid
64 Agris Krievāns 1986-6-14 Vīri 30 Pēdu nav maratons 2 Mazsalaca paid
65 Ģirts Petrovics 1994-10-23 Vīri YUASA maratons 2 Kalngale paid
66 Davis Grantins 2000-5-9 Juniori maratons 2 Vecumnieki unpaid
67 Kārlis Kampāns 1995-8-28 Vīri U23 Ogre/ Nesēdi mājās maratons 2 Ogre paid
68 Artūrs Pivors 1985-4-14 Vīri 30 Ogre/ Nesēdi mājās maratons 2 Ogre paid
69 Mārtiņš Gailītis 1984-3-16 Vīri 30 Ogre/ Nesēdi mājās maratons 2 Ogre paid
70 Mārtiņš Bramanis 1986-11-23 Vīri 30 Ogre/ Nesēdi mājās maratons 2 Ogre paid
71 Valters LIEPIŅŠ 1994-7-26 Vīri MR RIPO maratons 2 Rīga paid
72 Arturs LIEPIŅŠ 1991-10-8 Vīri MR RIPO maratons 2 Rīga paid
73 Andis MIONČINSKIS 1978-6-8 Vīri 30 MR RIPO maratons 2 Rīga paid
74 Raivo SARKANĀBOLS 1982-6-29 Vīri 30 MR RIPO maratons 2 Rīga paid
75 Salvis SARKANĀBOLS 1983-11-20 Vīri 30 MR RIPO maratons 2 Rīga paid
76 Toms Hartmanis 1990-5-14 Vīri Pulsar maratons 2 Rīga paid
77 Jānis Hartmanis 1971-6-23 Vīri 40 Pulsar maratons 2 Rīga paid
78 Rūdolfs Ziemelis 1998-3-3 Vīri U23 maratons 2 Mālpils unpaid
79 Jānis Vilde 1974-5-6 Vīri 40 YUASA maratons 2 Jaunciems paid
80 Andris Apalups 1965-2-7 Vīri 50 YUASA maratons 2 Carnikava paid
81 Oskars Jurgenbergs 1978-2-14 Vīri 30 YUASA maratons 2 Kaltene paid
82 Aivis Ieviņš 1974-10-11 Vīri 40 YUASA maratons 2 Rīga paid
83 Jānis Platacis 1980-9-18 Vīri 30 Ikšķile Velo maratons 2 Ikšķile paid
84 Gunars Slaide 1975-8-29 Vīri 40 GG MEŽS maratons 2 Baldone unpaid
85 Jānis Romanovskis 1970-3-20 Vīri 40 Liecies mierā maratons 2 Ogre paid
86 Mārcis Radziņš 1975-6-4 Vīri 40 maratons 2 Rīga paid
87 Kārlis Baltacis 1992-5-16 Vīri PATRIA BOTTECCHIA maratons 2 Rīga paid
88 Aivis Zetmanis 1979-11-9 Vīri 30 PATRIA BOTTECCHIA maratons 2 Rīga paid
89 Lāsma Ozola 1989-6-26 Sievietes PATRIA BOTTECCHIA maratons 2 Rīga paid
90 Rihards Skrastiņš 1987-11-25 Vīri PATRIA BOTTECCHIA maratons 2 Rīga paid
91 Edgars Krūmiņš 1986-5-12 Vīri 30 PATRIA BOTTECCHIA maratons 2 Rīga paid
92 Rolands Zarītis 1995-11-3 Vīri U23 PATRIA BOTTECCHIA maratons 2 Rīga paid
93 Mārtiņš Puriņš 1978-5-16 Vīri 30 PATRIA BOTTECCHIA maratons 2 Rīga paid
94 Arnis Taukačs 1985-3-23 Vīri 30 SUBARU AD REM Auto MTB maratons 2 Rīga paid
95 Nauris Birkentāls 1993-1-20 Vīri SUBARU AD REM Auto MTB maratons 2 Rīga paid
96 Ģirts Cirvelis 1989-3-22 Vīri SUBARU AD REM Auto MTB maratons 2 Rīga paid
97 Oskars Saulītis 1985-2-11 Vīri 30 SUBARU AD REM Auto MTB maratons 2 Rīga paid
98 Kristaps Sondors 1989-1-14 Vīri maratons 2 Saulkrasti paid
99 Reinis Juršēvics 1997-1-22 Vīri U23 MTB Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
100 Māris Andersons 1986-1-27 Vīri 30 maratons 2 Baldone paid
101 Aigars Meiers 1978-4-24 Vīri 30 Weekend Warrior maratons 2 Rīga paid
102 Kaspars Dzintars 1970-11-29 Vīri 40 Priekules veloklubs maratons 2 Priekule paid
103 Egils Boitmanis 1982-2-19 Vīri 30 Ikšķiles velo maratons 2 Ikskile paid
104 Janis Bisenieks 1995-3-3 Vīri U23 MTB Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
105 Agris Bērziņš 1986-9-8 Vīri 30 LU ĶF maratons 2 Rīga paid
106 Kaspars Skinčs 1986-7-6 Vīri 30 HAWAII EXPRESS FILTER maratons 2 Rīga paid
107 Roberts Draugs 1976-7-19 Vīri 40 HAWAII EXPRESS FILTER maratons 2 Rīga paid
108 Reinis Nartišs 1982-1-1 Vīri 30 HAWAII EXPRESS FILTER maratons 2 Rīga paid
109 Rego Strazdiņš 1966-1-1 Vīri 50 HAWAII EXPRESS FILTER maratons 2 Rīga paid
110 Toms Dinsbergs 1988-1-1 Vīri HAWAII EXPRESS FILTER maratons 2 Rīga paid
111 Gunārs Dzalbs 1971-1-1 Vīri 40 HAWAII EXPRESS FILTER maratons 2 Rīga paid
112 Mihails Kudrjaševs 1977-10-27 Vīri 40 Fizmati maratons 2 Rīga paid
113 Kristaps Kunrads 1989-12-9 Vīri maratons 2 Rīga paid
114 Andis Ansulis 1969-4-21 Vīri 40 RK Liepāja maratons 2 Grobiņa paid
115 Raivis Klieders 1972-2-18 Vīri 40 Lizums maratons 2 Lizums paid
116 Agris Kalējs 1962-9-2 Vīri 50 Valmieras velo vienība maratons 2 Valmiera paid
117 Jānis Vanags 1979-2-17 Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 2 Valmiera paid
118 Henrijs Vimba 1992-9-25 Vīri Valmieras velo vienība maratons 2 Valmiera paid
119 Ādolfs Žunna 1993-4-7 Vīri Valmieras velo vienība maratons 2 Valmiera paid
120 Oskars Laivenieks 1981-10-17 Vīri 30 Valmieras velo vienība maratons 2 Valmiera paid
121 Sergejs Rodionovs 1965-5-9 Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 2 ĀDAŽI paid
122 Mārtiņš Bruņenieks 1983-11-14 Vīri 30 maratons 2 Rīga paid
123 Mārtiņš Circenis 1984-3-23 Vīri 30 Ebike Machine maratons 2 Riga paid
124 Konstantīns Smotrovs 1985-2-21 Vīri 30 Ebike Machine maratons 2 Riga paid
125 Kaspars Kipurs 1982-5-13 Vīri 30 Ebike Machine maratons 2 Riga paid
126 Kristaps Kipurs 1983-5-14 Vīri 30 Ebike Machine maratons 2 Riga paid
127 Jēkabs Jaunslavietis 1996-5-12 Vīri U23 Ebike Machine maratons 2 Riga paid
128 Andris Pētersons 1966-7-9 Vīri 50 maratons 2 Rīga paid
129 Jānis Zālītis 1989-2-16 Vīri Vidzemes mēbeles maratons 2 Cēsis paid
130 Imants Mežciems 1991-10-20 Vīri Vidzemes mēbeles maratons 2 Cēsis paid
131 Jānis Gailītis 1984-5-31 Vīri 30 Vidzemes mēbeles maratons 2 Cēsis paid
132 Inārs Siņicins 1958-11-30 Vīri 50 maratons 2 Ventspils paid
133 Toms Līdumnieks 1988-11-27 Vīri Babite maratons 2 Babīte paid
134 Mārcis Beķers 1987-12-4 Vīri Jumprava-Dendrārijs maratons 2 Jumprava paid
135 Māris Šlapins 1975-5-1 Vīri 40 maratons 2 Rīga paid
136 Uldis Berners 1965-9-23 Vīri 50 Hawaii Express maratons 2 Rīga paid
137 Raitis Kājiņš 1971-4-17 Vīri 40 Soli pa solim maratons 2 Cēsis paid
138 Kaspars Celms 1976-2-19 Vīri 40 Celmi maratons 2 Rīga paid
139 Aivars Bogdanovs 1965-2-27 Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons 2 Priekuļi paid
140 Uldis Siņicins 1984-5-18 Vīri 30 maratons 2 Ventspils paid
141 Vladislavs Peticonoks 1982-12-13 Vīri 30 Velo+ maratons 2 Jurmala paid
142 Kaspars Holšteins 1978-10-27 Vīri 30 maratons 2 Lielvārde paid
143 Aigars Krasts 1966-8-24 Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 2 Ulbroka paid
144 Mārīte Knēta 1974-11-13 Sievietes 35 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
145 Iveta Kazaine 1980-2-14 Sievietes 35 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
146 Andris Laganovskis 1978-6-14 Vīri 30 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
147 Helmuts Ramanis 1977-4-4 Vīri 40 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
148 Endijs Ramanis 2000-9-1 Juniori Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
149 Ints Lērme 1975-7-16 Vīri 40 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
150 Jēkabs Stankevičš 1998-10-3 Vīri U23 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
151 Sarmis Stankevičš 1972-9-8 Vīri 40 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Smiltene paid
152 Kaspars Garda 1981-10-15 Vīri 30 garda.lv maratons 2 Rīga paid
153 Pēteris Beķers 1961-9-3 Vīri 50 Jumprava-Dendrārijs maratons 2 Lielvārde paid
154 Edgars Lukjanovičs 1980-9-22 Vīri 30 BELO CYCLING PROJECT maratons 2 Rīga paid
155 Marina Barzilova 1980-11-10 Sievietes 35 BELO CYCLING PROJECT maratons 2 Rīga paid
156 Madara Fūrmane 1992-10-31 Sievietes BELO CYCLING PROJECT maratons 2 Rīga paid
157 Ņikita Čugunovs 2000-5-4 Juniori BELO CYCLING PROJECT maratons 2 Rīga paid
158 Jānis Beseris 1979-4-10 Vīri 30 BELO CYCLING PROJECT maratons 2 Rīga paid
159 Uldis Ceske 1980-3-3 Vīri 30 BELO CYCLING PROJECT maratons 2 Rīga paid
160 Arturs Sisoļatins 1983-11-28 Vīri 30 BELO CYCLING PROJECT maratons 2 Rīga paid
161 Elmārs Olšteins 1963-10-14 Vīri 50 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
162 Zigmunds Nurža 1975-11-30 Vīri 40 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
163 Zanda Rutkovska 1980-1-20 Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
164 Ainārs Volts 1968-4-7 Vīri 40 maratons 2 Veclaicene paid
165 Raivo Zils 1980-8-21 Vīri 30 LMT maratons 2 Ogre paid
166 Helēna Ērgle 1999-8-1 Sievietes U23 maratons 2 RĪGA paid
167 Sergejs Rubins 1987-7-25 Vīri maratons 2 Salaspils paid
168 Mārtiņš Logins 1973-12-9 Vīri 40 Latvian Loppet Team maratons 2 Ikšķile paid
169 Edgars Kronbergs 2000-12-27 Juniori RK Liepāja maratons 2 Liepāja paid
170 Gundars Lazdāns 1968-4-18 Vīri 40 RK Liepāja maratons 2 Liepāja paid
171 Juris Vilmanis 1975-1-1 Vīri 40 RK Liepāja maratons 2 Liepāja paid
172 Edgars Kalniņš 1975-10-24 Vīri 40 KS Sporta kluba komanda maratons 2 Rīga paid
173 Roberts Birkants 1996-6-30 Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
174 Pēteris Birkants 1989-11-19 Vīri Visma maratons 2 Rīga paid
175 Viesturs Birkants 1962-11-10 Vīri 50 Visma maratons 2 Rīga paid
176 Arvīds Germovs 1974-1-1 Vīri 40 maratons 2 Mārupe paid
177 Reinis Rozenbergs 1991-5-27 Vīri MTB Priekuļi maratons 2 Limbaži paid
178 Uldis Līdumnieks 1960-9-2 Vīri 50 maratons 2 Babīte paid
179 Nikolajs Verhovskis 1989-11-23 Vīri maratons 2 Rīga paid
180 Mārcis Jaunkamps 1999-10-20 Juniori maratons 2 Alūksne paid
181 Matīss Birzgalis 1999-2-19 Juniori Sia Privātbūve maratons 2 Valmiera paid
182 Jānis Vaitkevics 1987-8-4 Vīri Bērzu Street maratons 2 Jaunbērze paid
183 Mārtiņš Bitenieks 1984-8-31 Vīri 30 maratons 2 Līgatne paid
184 Ivars Lācis 1963-2-13 Vīri 50 maratons 2 Valka paid
185 Kaspars Zīverts 1979-1-28 Vīri 30 maratons 2 Rīga paid
186 Rolands Putniņš 1988-5-11 Vīri maratons 2 Ādaži paid
187 Nauris Kozlovs 1982-4-28 Vīri 30 maratons 2 Ventspils paid
188 Jānis Kļumels 1983-1-27 Vīri 30 maratons 2 Rīga paid
189 Aivars Galigins 1982-11-10 Vīri 30 maratons 2 Bauska paid
190 Egīls Vidžps 1981-3-17 Vīri 30 ebike Machine maratons 2 Rīga paid
191 Jānis Putniņš 1988-3-27 Vīri Car4rent.lv maratons 2 Rīga unpaid
192 Edgars Utāns 1961-3-22 Vīri 50 maratons 2 Lapenieki paid
193 Vīgants Radziņš 1974-1-25 Vīri 40 LMT maratons 2 Riga paid
194 Henrihs Damroze 1976-8-24 Vīri 40 ZAB Rode&Partneri maratons 2 Rīga paid
195 Lauris Ermansons 1978-8-24 Vīri 30 KS Sporta kluba komanda maratons 2 Rīga unpaid
196 Raimonds Veinbergs 1977-12-27 Vīri 40 Raganas Reindžers maratons 2 Ragana paid
197 Valdis Eglītis 1984-1-1 Vīri 30 Bērzu Street maratons 2 Jaunbērze paid

Pusmaratons 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dzimš.d. Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Arvīds Šteinbergs 1961-2-25 Tautas klase kungi I.SRacing pusmaratons 2 Ozolnieki unpaid
2 Andris Bulavs 1984-4-10 Tautas klase kungi 4finance pusmaratons 2 Rīga unpaid
3 Rustams Kotello 1999-8-22 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
4 Kristaps Makovskis 1985-12-9 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
5 Jānis Šēlis 2001-7-12 Jaunieši Priekules Veloklubs pusmaratons 2 Priekule unpaid
6 Rūdolfs Matīss Vimba 2000-11-20 Tautas klase kungi VALMIERAS VELO VIENĪBA pusmaratons 2 Valmiera unpaid
7 Alise Gaiķe 1900-1-6 Nevienā FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Lielvārde unpaid
8 Jānis Gaiķis 2001-2-5 Jaunieši FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Lielvārde unpaid
9 Artūrs Šits 1983-7-4 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
10 Alise Gaiķe 1900-1-6 Nevienā FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Lielvārde unpaid
11 Jānis Gaiķis 2001-2-5 Jaunieši FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Lielvārde unpaid
12 Edmonds Labanovskis 1977-11-24 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Rīga unpaid
13 Māris Bormanis 1983-11-30 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
14 Rodžers Petaks 1975-3-2 Tautas klase kungi ZZK pusmaratons 2 Cēsis unpaid
15 Rodžers Petaks 1900-1-1 Nevienā ZZK pusmaratons 2 CĒSIS unpaid
16 Agnese Baumerte 1975-10-7 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Baldone unpaid
17 Ervīns Freimanis 1986-6-27 Tautas klase kungi liecuzjumta.lv pusmaratons 2 Rīga unpaid
18 Vladimirs Bogdanovs 1986-1-24 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Riga unpaid
19 Kalvis Blūms 1990-3-23 Tautas klase kungi MetāluPasaule.lv pusmaratons 2 Cēsis unpaid
20 Edžus Cābulis 1988-2-23 Tautas klase kungi Sporta klubs WENDi pusmaratons 2 Cēsis unpaid
21 Uldis Bindris 1980-12-2 Tautas klase kungi Autoeksperts-THULE pusmaratons 2 Rīga unpaid
22 Linda Vēvere 1976-11-21 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Sigulda unpaid
23 Gatis Matuko 1984-8-18 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Valmiera unpaid
24 Mārtiņš Feifers 1994-9-1 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Ventspils unpaid
25 Ansis Nudiens 1984-5-29 Tautas klase kungi Džedaiskij Kraj pusmaratons 2 Ventspilsd unpaid
26 Ģirts Brucis 2000-3-6 Tautas klase kungi JFX sports pusmaratons 2 Saldus unpaid
27 Madara Cekuliņa 1988-8-27 Tautas klase dāmas AS 4Finance pusmaratons 2 Jūrmala unpaid
28 Gatis Poltiņņikovs 1985-6-5 Tautas klase kungi Autoeksperts-Thule pusmaratons 2 Rīga unpaid
29 Normunds Dārznieks 1978-1-24 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
30 Inna Juršēviča 1973-11-16 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Cēsis paid
31 Igors Juršēvičs 1970-12-16 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Cēsis paid
32 Oskars Švāvers 1984-4-2 Tautas klase kungi Iecava pusmaratons 2 Bauska unpaid
33 Zigmars Ezerietis 1977-7-26 Tautas klase kungi Fans pusmaratons 2 Riga unpaid
34 Aigars Žukovskis 1985-2-22 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
35 Reinis Lapiņš 1987-4-13 Tautas klase kungi MTB Iecava pusmaratons 2 Iecava unpaid
36 Mārtiņš Pauzers 1994-4-15 Tautas klase kungi Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule unpaid
37 Aleksejs Mucenieks 1977-7-28 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Jaunmārupe paid
38 Ivars Ērglis 1985-4-27 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
39 Tomass Adamovičs 2002-8-13 Jaunieši Ventspils riteņbraukšanas klubs pusmaratons 2 Ventspils paid
40 Krisjanis Jansons-Ratiniks 1984-10-15 Tautas klase kungi Gandrs-Merida pusmaratons 2 Riga paid
41 Kaspars Siņicins 1977-11-5 Tautas klase kungi Sporta centrs Mēmele Bauska pusmaratons 2 Ventspils unpaid
42 Asnāte Muceniece 2000-4-7 Tautas klase dāmas LMT pusmaratons 2 Jūrmala paid
43 Jānis Kalniņš 1982-8-9 Tautas klase kungi LiVelo/ Zelta Zeme pusmaratons 2 Baloži paid
44 Eduards Kondratovičs 1982-4-3 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
45 Jānis Leončiks 1984-5-1 Tautas klase kungi - pusmaratons 2 Rīga paid
46 Toms Duboviks 1989-10-18 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
47 Raimonds Sergejevs 1980-7-23 Tautas klase kungi Rīgas satiksme pusmaratons 2 Rīga paid
48 Ģirts Celms 1974-9-20 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Kuldīga paid
49 Abreks Ibragimovs 1950-11-11 V 60 pusmaratons 2 Bauska paid
50 Gatis Lange 1978-2-2 Tautas klase kungi Riteņvasara pusmaratons 2 Rīga paid
51 Mārtiņš Zeipe 1984-5-7 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
52 Uldis Germans 1980-9-7 Tautas klase kungi MTB Talsi pusmaratons 2 Talsi paid
53 Edgars Riekstiņš 1980-6-28 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
54 Gatis Anerauds 1980-7-2 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Ape paid
55 Inese Vanaga 1980-8-1 Tautas klase dāmas ADgett pusmaratons 2 Rīga paid
56 Armands Matisons 1976-5-12 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Ropažu nov. paid
57 Agija Krūmiņa-Zariņa 1984-5-12 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Rīga paid
58 Jānis Leinerts 1975-1-1 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
59 EDGARS RUMBENIEKS 1987-4-13 Tautas klase kungi 4CYCLISTS pusmaratons 2 Iecava unpaid
60 Ginters Ozols 1991-8-17 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Valmiera paid
61 Matīss Liepiņš 1987-4-22 Tautas klase kungi ELKOR pusmaratons 2 Riga paid
62 Annija Krūma 1995-11-28 Tautas klase dāmas ASK PATRIA MTB KOMANDA pusmaratons 2 Ventspils paid
63 Liene Mudrova 1989-1-8 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Auce paid
64 Uvis Dambergs 1986-6-27 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Vandzene paid
65 Mārtiņš Šteins 1992-4-23 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
66 Uldis Reitmanis 1971-8-20 Tautas klase kungi 28Stone pusmaratons 2 Rīga paid
67 Aigars Gedroics 1984-1-19 Tautas klase kungi 28Stone pusmaratons 2 Rīga paid
68 Egils Lejaskrauklis 1975-1-1 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga unpaid
69 Neils Sniedziņš 1969-11-26 Tautas klase kungi Courland.club pusmaratons 2 Talsi paid
70 Guntis Dravnieks 1955-4-26 V 60 Velotrenini.lv/Sufferfest pusmaratons 2 Iecava paid
71 Oskars Apinis 1985-12-2 Tautas klase kungi ASK PATRIA MTB pusmaratons 2 Rīga paid
72 Rūdolfs Sakne 1992-12-17 Tautas klase kungi Velkonis pusmaratons 2 Ventspils paid
73 Māris Vancevičs 1987-5-8 Tautas klase kungi Kukaburra.lv pusmaratons 2 Ogre paid
74 Janis Ogorodņikovs 1988-5-13 Tautas klase kungi Vestiena pusmaratons 2 Madonas novads unpaid
75 Rinalds Skopāns 2002-4-9 Jaunieši Gulbene pusmaratons 2 Gulbene paid
76 Anastasija Krūmiņa 1996-12-10 Tautas klase dāmas Belo Cycling Project pusmaratons 2 Rīga paid
77 Alise Kazaine 1999-1-18 Tautas klase dāmas Volkswagen - Veloprofs.lv pusmaratons 2 Ilzene paid
78 Elīna Banga 1975-10-24 Tautas klase dāmas RERE GRUPA pusmaratons 2 Baldone paid
79 Dainis Dosbergs 1979-4-27 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Salaspils paid
80 Gints Golmeisters 1973-12-3 Tautas klase kungi Ikšķile Velo pusmaratons 2 Ikšķile paid
81 Didzis Kalējs 1982-12-1 Tautas klase kungi Charged Up pusmaratons 2 Rīga paid
82 Rūdolfs Ziemelis 1998-3-10 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Sigulda unpaid
83 Mārtiņš Romanovskis 2002-12-12 Jaunieši KS sporta klubs pusmaratons 2 Ogre paid
84 Vadims Peļņa 1984-8-1 Tautas klase kungi Verifone pusmaratons 2 Rīga paid
85 Santa-Sanija Jurgena 2001-6-23 Jaunietes ĶNSS pusmaratons 2 Baloži paid
86 Rihards Reinfelds 2004-6-9 V 14 ĶNSS pusmaratons 2 Baloži paid
87 Vilnis Ulnicāns 1954-9-23 V 60 pusmaratons 2 Cēsis paid
88 Mārtiņš Lauriņš 1987-6-15 Tautas klase kungi J.F.X Sports pusmaratons 2 Brocēni paid
89 Guntars Vilciņš 1971-5-31 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Ogresgals paid
90 Edgars Zālītis 1982-5-22 Tautas klase kungi Volkswagen - Veloprofs.lv pusmaratons 2 Rīga paid
91 Jānis Īle 1981-6-6 Tautas klase kungi CIDO pusmaratons 2 Rīga paid
92 Gints Golmeisters 1973-12-3 Tautas klase kungi Ikšķile Velo pusmaratons 2 Ikšķile unpaid
93 Jānis Novikovs 1985-3-12 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
94 Lelde Smilktena 1976-4-29 Tautas klase dāmas KS Sporta kluba komanda pusmaratons 2 Ikšķile paid
95 Helēna Mūrniece 2001-10-14 Jaunietes KS Sporta kluba komanda pusmaratons 2 Ikšķile paid
96 Šarlote Elza Medne 2001-1-10 Jaunietes KS Sporta kluba komanda pusmaratons 2 Ikšķile paid
97 Rūta Brakovska 1997-3-14 Tautas klase dāmas KS Sporta kluba komanda pusmaratons 2 Ikšķile paid
98 Andris Romanovskis 1999-5-4 Tautas klase kungi KS Sporta kluba komanda pusmaratons 2 Ikšķile paid
99 Arvo Godiņš 2002-1-1 Jaunieši VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 2 Rīga unpaid
100 Reinis Korsūnovs 1992-1-1 Tautas klase kungi VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 2 Rīga unpaid
101 Gints Rozenbergs 1983-1-1 Tautas klase kungi VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 2 Rīga unpaid
102 Mārtiņš Melāns 1981-1-1 Tautas klase kungi VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 2 Rīga unpaid
103 Viesturs Lejiņš 1978-1-1 Tautas klase kungi VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 2 Rīga unpaid
104 Dāvis Voicesčuks 1993-1-1 Tautas klase kungi VIPSPORT/Dobeles dzirnavnieks pusmaratons 2 Rīga unpaid
105 Uldis Antons 1983-3-8 Tautas klase kungi Sporta Klubs WENDI pusmaratons 2 Cēsis paid
106 Andris Leja 1983-12-22 Tautas klase kungi 4finance pusmaratons 2 Riga paid
107 Dmitrijs Kampans 1985-7-22 Tautas klase kungi 4finance pusmaratons 2 Riga paid
108 Olegs Macaks 1985-10-14 Tautas klase kungi 4finance pusmaratons 2 Riga paid
109 Kārlis Berlands 1988-8-11 Tautas klase kungi 4Cyclists pusmaratons 2 Rīga paid
110 Anna Mūrniece 1981-11-9 Tautas klase dāmas Skulte Rullē pusmaratons 2 Skulte paid
111 Raimonds Pērkons 1988-10-10 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
112 Inga Brauča 1985-5-27 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
113 Anna Tauča 1997-10-10 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
114 Sergejs Ruzanovs 1974-10-25 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
115 Filips Ļesnovs 1985-2-25 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
116 Oskars Ūdris 1996-2-19 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
117 Diāna Spiridovska 1987-2-16 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
118 Jānis Tomašs 1984-5-30 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
119 Sandra Balode 1979-10-25 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
120 Mārtiņš Balodis 1984-4-21 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
121 Madara Macuka 1990-3-5 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
122 Madara Kukaine 1991-10-11 Tautas klase dāmas Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
123 Rolands Krieviņš 1985-1-15 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
124 Ainārs Cakuls 1983-9-9 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
125 Māris Jurēvičs 1980-6-11 Tautas klase kungi Rīgas Pašvaldības Policija pusmaratons 2 Rīga paid
126 Jevgēnijs Mihailovskis 1976-11-7 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Rīga paid
127 Uldis Selga 1990-8-28 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Rīga paid
128 Nauris Selga 1984-7-31 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Rīga paid
129 Māris Ločmelis 1967-11-26 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Rīga paid
130 Andris Jurka 1982-4-2 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Rīga paid
131 Artis Žugs 1981-10-1 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Rīga paid
132 Atis Paksis 1981-8-5 Tautas klase kungi FILTER HAWAII EXPRESS pusmaratons 2 Rīga paid
133 Jānis Vējons 1952-1-23 V 60 Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
134 Jānis Fricsons 1983-6-17 Tautas klase kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
135 Žanis Gauja 1974-11-21 Tautas klase kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
136 Anita Antone 1992-8-14 Tautas klase dāmas Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
137 Elīna Brigmane 1984-5-16 Tautas klase dāmas Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
138 Aļģis Strelčs 1978-3-10 Tautas klase kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
139 Markuss Herbsts 2000-4-2 Tautas klase kungi Gaismas maģija Stividors LP pusmaratons 2 Cēsis unpaid
140 Jānis Krastiņš 1981-8-25 Tautas klase kungi VĀRPAS N pusmaratons 2 Ropaži unpaid
141 Emīls Bergs 1990-4-23 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Rīga paid
142 Ivars Ganzburgs 1982-2-26 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Rīga paid
143 Aivars Skridulis 1989-6-8 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Rīga paid
144 Roberts Eberliņš 1985-5-10 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Rīga paid
145 Raivis Jansons 1987-9-6 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Rīga paid
146 Didzis Slaidiņš 1988-11-20 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Rīga paid
147 Oskars Tobiass 1982-5-3 Tautas klase kungi Volkswagen-Veloprofs.lv pusmaratons 2 Rīga paid
148 Mārtiņš Jansons 1988-11-6 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
149 Ivars Jansons 1966-2-13 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
150 Jānis Auziņš 1990-3-17 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
151 Andris Ribulis 1970-10-17 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Dzelmes paid
152 Normunds Avotiņš 1973-5-3 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
153 Jānis Leikarts 1982-5-14 Tautas klase kungi GARĀM EJOT pusmaratons 2 SIGULDA paid
154 Arvīds Zants 1996-12-17 Tautas klase kungi GARĀM EJOT pusmaratons 2 SIGULDA paid
155 Kaspars Dubavs 1984-7-7 Tautas klase kungi GARĀM EJOT pusmaratons 2 SIGULDA paid
156 Lauris Celitāns 1981-9-15 Tautas klase kungi GARĀM EJOT pusmaratons 2 SIGULDA paid
157 Jānis Mičulis 1978-6-12 Tautas klase kungi Sporta centrs Mēmele Bauska pusmaratons 2 Bauska paid
158 Reinis Norītis 1984-2-29 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 2 Ogre paid
159 Alģimants Kantāns 1981-12-3 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
160 Osvalds Zaļkalns 2002-4-24 Jaunieši Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
161 Rūta Laģe 2000-10-24 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
162 Džeina Dombrava 2000-7-6 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
163 Tomass Sīmansons 2000-5-14 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
164 Una Ābele 2000-9-8 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
165 Irbe Krekle 2001-6-19 Jaunietes Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
166 Etjens Tērs 2000-4-10 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
167 Gustavs Bērziņš 2000-1-4 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
168 Linda Vasiļevska 2001-3-2 Jaunietes Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
169 Viktorija Šoldre 2000-4-14 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
170 Anželika Trušele 1999-9-12 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
171 Egija Graudiņa 2001-1-9 Jaunietes Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
172 Edmunds Miķelsons 1984-5-18 Tautas klase kungi Jaunsardzes un informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
173 Guna Eglāja 1978-5-8 Tautas klase dāmas Jaunsardzes un Informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
174 Kristaps Kancāns 1981-6-10 Tautas klase kungi Jaunsardzes un Informācijas centrs pusmaratons 2 Rīga paid
175 Pēteris Ekmanis 1993-6-3 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Skultes pagasts paid
176 Jānis Puls 1975-10-6 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 2 Ogre paid
177 Hayden Vermeulen 1976-4-11 Tautas klase kungi Skandinaviska Team pusmaratons 2 Rīga paid
178 Arnis Zālītis 1991-5-9 Tautas klase kungi Skandinaviska Team pusmaratons 2 Rīga paid
179 Mikus Geidāns 1990-12-21 Tautas klase kungi Skandinaviska Team pusmaratons 2 Rīga paid
180 Aleksandrs Natarovs 1978-11-4 Tautas klase kungi Skandinaviska Team pusmaratons 2 Rīga paid
181 Mareks Kļaviņš 1976-9-30 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
182 Jēkabs Kļaviņš 2002-4-22 Jaunieši pusmaratons 2 Rīga paid
183 Vairis Aļeksējevs 1993-2-28 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Smiltene paid
184 Jurijs Kovgers 1970-11-22 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Smiltene paid
185 Māris Rozenšteins 1985-10-2 Tautas klase kungi PIcture Happy MTB pusmaratons 2 Rīga paid
186 Andris Turciņš 1983-8-22 Tautas klase kungi PIcture Happy MTB pusmaratons 2 Rīga paid
187 Māris Āķītis 1975-12-23 Tautas klase kungi PIcture Happy MTB pusmaratons 2 Rīga paid
188 Igors Krilovs 1978-12-30 Tautas klase kungi nav pusmaratons 2 Riga unpaid
189 Inesis Malvess 1943-1-13 V 60 pusmaratons 2 Birzgales pagasts unpaid
190 Egils Melderis 2002-12-26 Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 2 Smiltene unpaid
191 Dāvis Grantiņš 2000-5-9 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Vecumnieki paid
192 Artis Piņķis 1970-6-2 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
193 Artis Pujats 1991-9-22 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
194 Mairis Andersiņš 1987-3-22 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
195 Edgars Ilgažs 1986-1-10 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
196 Mārtiņš Ekmanis 1990-3-3 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
197 Sandis Kalniņš 1988-5-10 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
198 Aleksandrs Jeršovs 1979-6-8 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
199 Andris Bogomols 1982-8-23 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
200 Dainis Norītis 1959-12-15 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
201 Kaspars Svēte 1987-6-26 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
202 Aivis Runis 1977-12-30 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
203 Rolands Siliņš 1981-12-29 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
204 Sandris Tīsiņš 1985-9-20 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
205 Kristaps Pļaviņš 1981-7-13 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
206 Ingus Stradiņš 1985-5-8 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
207 Aigars Gusts 1983-11-10 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
208 Pēteris Kuršs 1992-1-19 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
209 Matīss Podkalns-Šikors 1985-6-30 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
210 Ilgvars Ļubka 1966-4-26 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
211 Ēriks Piņķis 1974-6-3 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
212 Andis Sabulis 1980-1-1 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
213 Matīss Zemītis 1987-2-3 Tautas klase kungi VW TEAM pusmaratons 2 Rīga paid
214 Renārs Pūcītis 1987-9-19 Tautas klase kungi Lizums pusmaratons 2 Lizums paid
215 Aivars Dārznieks 1986-5-24 Tautas klase kungi Lizums pusmaratons 2 Lizums paid
216 Didzis Avotiņš 1999-8-21 Tautas klase kungi Lizums pusmaratons 2 Lizums paid
217 Ieva Katrīna Apalupa 1995-10-28 Tautas klase dāmas YUASA pusmaratons 2 Kalngale paid
218 Ingus Stabulnieks 1981-1-24 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
219 Vadims Peļņa 1984-8-1 Tautas klase kungi Verifone pusmaratons 2 Rīga unpaid
220 Kristaps Brokāns 1996-9-19 Tautas klase kungi Pēdu nav pusmaratons 2 Burtnieku novads paid
221 Emīls Kalniņš 1993-4-4 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
222 Reinis Znatnajs 1973-1-1 Tautas klase kungi Volvo Truck Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
223 Guntars Andrijanovs 1970-2-25 Tautas klase kungi Volvo Truck Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
224 Ainars Blaškovskis 1989-9-22 Tautas klase kungi Volvo Truck Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
225 Gundars Neļķe 1991-10-21 Tautas klase kungi Volvo Truck Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
226 Gatis Penka 1982-11-14 Tautas klase kungi Pēdu nav pusmaratons 2 Mazsalaca paid
227 Māris Pētersons 1983-11-20 Tautas klase kungi Pēdu nav pusmaratons 2 Mazsalaca paid
228 Artis Buliņš 1971-2-9 Tautas klase kungi Pēdu nav pusmaratons 2 Mazsalaca paid
229 Ieva Katrīna Apalupa 1995-10-28 Tautas klase dāmas YUASA pusmaratons 2 Kalngale paid
230 Mārtiņš Ozols 1980-12-29 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 2 Rīga paid
231 Katrīna Pavlovska 1991-11-3 Tautas klase dāmas YUASA pusmaratons 2 Jaunciems paid
232 Aldis Āboliņš 1984-7-24 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 2 Rīga paid
233 Toms Vandzbergs 1992-12-1 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 2 Kaltene paid
234 Andris Dzērvītis 1978-7-21 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 2 Ogre paid
235 Dāvis Grantiņš 2000-5-9 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Vecumnieki unpaid
236 Kaspars Beitāns 1990-12-15 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre paid
237 Edgars Erts 1976-9-26 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre paid
238 Guntars Arklons 1984-1-12 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre paid
239 Oskars Urbanovičš 1992-1-29 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre paid
240 Kristaps Kazarevskis 1985-7-27 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre paid
241 Armands Pivors 1980-11-5 Tautas klase kungi Ogre/ Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre paid
242 Jānis Keiselis 1972-7-23 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 2 Rīga paid
243 Oskars Frolovs 1992-2-1 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 2 Rīga paid
244 Kristaps Vaģelis 1990-4-15 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 2 Rīga paid
245 Jurģis Žukas 1984-12-10 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 2 Rīga paid
246 Toms Lagzdiņš 1989-9-12 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 2 Rīga paid
247 Kristaps Lībietis 1982-5-28 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 2 Rīga paid
248 Guntis Šeflers 1982-10-29 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 2 Rīga paid
249 Ivo Irbe 1985-6-5 Tautas klase kungi Pulsar pusmaratons 2 Rīga paid
250 Jānis Krastiņš 1981-8-25 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Ropaži paid
251 Andris Jurgenbergs 1985-4-9 Tautas klase kungi YUASA pusmaratons 2 Kaltene paid
252 Pēteris Strautmanis 1959-4-27 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Mārupes novads unpaid
253 Monta Slaide 2003-2-11 Jaunietes GG MEŽS pusmaratons 2 Baldone unpaid
254 Ilze Slaide 1977-9-17 Tautas klase dāmas GG MEŽS pusmaratons 2 Baldone unpaid
255 Aleksandrs Vaščilo 1974-1-20 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Riga paid
256 Gatis Gusevs 1985-4-24 Tautas klase kungi Priekules Veloklubs pusmaratons 2 Grobiņa paid
257 sandis sokolovs 1976-7-21 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
258 raivo snore 1976-7-17 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
259 modris ozolins 1962-10-30 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
260 lauris biezbardis 1976-7-14 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
261 juris prizavoits 1965-5-16 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
262 juris stanka 1966-3-1 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
263 imants vaivads 1966-3-23 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
264 Ilona Lavrenova 1972-6-6 S 45 rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
265 harijs puris 1968-3-23 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
266 oskars apsitis 1977-10-25 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
267 renars seiksts 1980-3-13 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
268 valters pozarnovs 1986-9-5 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
269 lauris pozarnovs 1988-12-4 Tautas klase kungi rigas satiksme pusmaratons 2 riga paid
270 Austris Armans 1985-7-9 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Sigulda unpaid
271 Raivis Ellins 1972-5-19 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
272 Andris Ribulis 1970-10-17 Tautas klase kungi DREMEL pusmaratons 2 Dzelmes paid
273 Ilze Radziņa 1977-2-11 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Rīga paid
274 Kārlis Skrastiņš 1987-12-18 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rēzekne paid
275 Dzintars Ausmanis 1990-10-2 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 2 Rīga paid
276 Sandijs Kļaviņš 1993-11-27 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 2 Rīga paid
277 Kristaps Kancers 1981-9-15 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 2 Rīga paid
278 Jānis Avotiņš 1981-1-2 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 2 Rīga paid
279 Mārtiņš Deļeckis 1986-3-16 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 2 Rīga paid
280 Kaspars Stupelis 1982-7-7 Tautas klase kungi SPORTLAND BOTTECCHIA pusmaratons 2 Rīga paid
281 Kristaps Murmanis 1988-5-19 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Madona paid
282 Andrejs Savčenko 1977-3-21 Tautas klase kungi SUBARU AD REM Auto MTB pusmaratons 2 Rīga paid
283 Voldemārs Pitkēvičs 1977-9-25 Tautas klase kungi SUBARU AD REM Auto MTB pusmaratons 2 Rīga paid
284 Gundars Diške 1980-9-27 Tautas klase kungi SUBARU AD REM Auto MTB pusmaratons 2 Rīga paid
285 Oskars Mellers 1990-8-30 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
286 Ilja Semenenko 1983-2-4 Tautas klase kungi GO! Team Riga pusmaratons 2 Riga paid
287 Andrejs Smirnovs 1980-1-1 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
288 Evija Pauzere 1977-4-27 Tautas klase dāmas Gramzdas Velosports pusmaratons 2 Gramzda paid
289 Kitija Sinda Pauzere 2001-7-22 Jaunietes Gramzdas Velosports pusmaratons 2 Gramzda paid
290 Reinis Kils 1979-9-26 Tautas klase kungi Gramzdas Velosports pusmaratons 2 Gramzda paid
291 Elita Medne 1989-3-20 Tautas klase dāmas Gramzdas Velosports pusmaratons 2 Gramzda paid
292 Jānis Braže 1986-6-29 Tautas klase kungi Gramzdas Velosports pusmaratons 2 Gramzda paid
293 Aivis Karzons 1990-10-28 Tautas klase kungi Gramzdas Velosports pusmaratons 2 Gramzda paid
294 Sergey Spitsyn 1965-8-6 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
295 Kristers Usārs 2001-2-1 Jaunieši Lizums pusmaratons 2 Gulbene paid
296 Ingars Martinovs 2000-2-19 Tautas klase kungi Lizums pusmaratons 2 Gulbene paid
297 Aleksandrs Pridorožnijs 1991-12-2 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
298 Alvis Tribockis 1980-5-7 Tautas klase kungi OgreVar pusmaratons 2 Ogre paid
299 Raivis Bunkovskis 1976-3-29 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Sauriesi paid
300 Ervīns Freimanis 1986-6-27 Tautas klase kungi Liecuzjumta.lv pusmaratons 2 Rīga unpaid
301 Rima Kalniete 1966-1-14 S 45 pusmaratons 2 Rīga unpaid
302 Markuss Rihards Dzintars 2001-9-11 Jaunieši Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
303 Līga Saulīte 1991-4-24 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Rīga paid
304 Jānis Kolego 1988-2-3 Tautas klase kungi Sporta Klubs WENDI pusmaratons 2 Cēsis paid
305 Ilze Sudraba-Kārkliņa 1974-3-30 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Ikšķile paid
306 Alvis Zelčs 1985-7-4 Tautas klase kungi RaWood pusmaratons 2 VAIDAVA paid
307 Jānis Kalnbunde 1986-5-2 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
308 Madars Langenfelds 1987-6-12 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
309 Dainis Kivlenieks 1974-7-7 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
310 Sandis Goža 1982-6-24 Tautas klase kungi Velo Bode - Fa Nutrition pusmaratons 2 paid
311 Egils Ozols 1985-5-16 Tautas klase kungi Velo Bode - Fa Nutrition pusmaratons 2 paid
312 Kaspars Dubavs 1984-7-7 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Inčukalns paid
313 Viktors Bankavs 1987-1-23 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
314 Oskars Kunrads 1991-5-26 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Riga paid
315 Māra Vītola 1990-7-31 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Riga paid
316 Jānis Teivišs 1982-1-15 Tautas klase kungi Fans AP-print pusmaratons 2 Rīga paid
317 Ilgvars Grinbergs 1947-1-28 V 60 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Valmiera paid
318 Jānis Krauklis 1981-9-3 Tautas klase kungi Jūrmalas MTB pusmaratons 2 Jūrmala paid
319 Lauma Čerņevska 1985-2-27 Tautas klase dāmas VSK Noskrien pusmaratons 2 Rīga paid
320 Mārtiņš Grīnvalds 1975-4-4 Tautas klase kungi MEG pusmaratons 2 Ventspils unpaid
321 Edgars Bērziņš 1980-4-30 Tautas klase kungi MTB Talsi pusmaratons 2 Talsi paid
322 Janis Ratnieks 1972-1-12 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Baloži paid
323 Arnis Jurgels 1989-1-1 Tautas klase kungi LMT pusmaratons 2 Rīga paid
324 Māris Kamerads 1986-1-16 Tautas klase kungi Jūrmalas MTB pusmaratons 2 Jūrmala paid
325 Arturs Hacatrjans 1990-11-5 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Riga unpaid
326 Ģirts Zvirgzdiņš 1988-11-18 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Ventspils unpaid
327 Jurijs Nikolajevs 1986-11-30 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Ogre paid
328 Laura Kairiša 1983-2-13 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Valmiera paid
329 Mārtiņš Roberts Matisons 1999-5-21 Tautas klase kungi ELKOR pusmaratons 2 Rīga paid
330 Vilnis Brauns 1977-3-23 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Valmiera paid
331 Solvita Sika 1966-12-13 S 45 Ikšķile Velo pusmaratons 2 Ikskile paid
332 Inese Šukeviča 1979-3-16 Tautas klase dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
333 Jolanta Šuma 1975-7-23 Tautas klase dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
334 Jānis Novikovs 1976-10-8 Tautas klase kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
335 Jānis Rutkups 1963-6-21 Tautas klase kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
336 Mikus Ančevs 1992-8-30 Tautas klase kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
337 Dainis Eglītis 1985-10-5 Tautas klase kungi Bērzu street pusmaratons 2 Olaine paid
338 Kristīne Kliedere 1976-11-7 Tautas klase dāmas Lizums pusmaratons 2 Lizums paid
339 Jānis Bautris 1976-8-12 Tautas klase kungi Black Label pusmaratons 2 Rīga paid
340 Ingars Grimza 1972-12-31 Tautas klase kungi YIT Team pusmaratons 2 Rīga paid
341 Andris Perts 1952-6-11 V 60 pusmaratons 2 Rīga paid
342 Gatis Varustiņš 1985-4-7 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
343 Līga Grāvele 1968-6-6 S 45 SK Wenden pusmaratons 2 Cēsis paid
344 Andis Bērzs 1982-9-20 Tautas klase kungi Ventspils Naftas Termināls pusmaratons 2 Ventspils unpaid
345 Lauris Rags 1999-6-10 Tautas klase kungi VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Gulbene paid
346 Martins Grinvalds 1975-4-4 Tautas klase kungi Geste pusmaratons 2 Ventspils paid
347 Oskars Locis 1989-3-6 Tautas klase kungi FaNutrition-Velobode pusmaratons 2 Dobele paid
348 Gatis Grinšpons 1978-11-1 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Saldus paid
349 Gints Rudzītis 1980-1-11 Tautas klase kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 2 Valmiera paid
350 Māris Naļivaiko 1962-8-29 Tautas klase kungi Velotreniņi.lv / Sufferfest pusmaratons 2 Liepāja paid
351 Henriks Apsītis 1997-1-30 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Talsi paid
352 Gatis Ribaks 1977-10-15 Tautas klase kungi BHNN pusmaratons 2 Rīga paid
353 Valdis Ancāns 1970-2-8 Tautas klase kungi BHNN pusmaratons 2 Rīga paid
354 Edijs Šaicāns 1986-10-16 Tautas klase kungi GO! pusmaratons 2 Rīga paid
355 Dāvis Znatnajs 1993-11-27 Tautas klase kungi veloART-69 pusmaratons 2 Buļļuciems unpaid
356 Uģis Znatnajs 1965-3-2 Tautas klase kungi veloART-69 pusmaratons 2 Buļļuciems unpaid
357 Anita Muižniece 1967-11-27 S 45 Sportlife.lv pusmaratons 2 Alūksne paid
358 Normunds Ērmanis 1973-7-13 Tautas klase kungi Vidzemes mēbeles pusmaratons 2 Cēsis paid
359 Andis Gailītis 1982-12-3 Tautas klase kungi Vidzemes mēbeles pusmaratons 2 Cēsis paid
360 Artis Kalniņš 1984-2-14 Tautas klase kungi Vidzemes mēbeles pusmaratons 2 Cēsis paid
361 Arturs Švūksts 1988-4-19 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Alūksne paid
362 Lilita Meldere 1967-6-18 S 45 pusmaratons 2 Riga paid
363 Bruno Binovskis 2002-9-9 Jaunieši Teikas vsk. / RRS Alfa pusmaratons 2 Rīga paid
364 Edgars Binovskis 1970-5-17 Tautas klase kungi TEIKA NEMIRST pusmaratons 2 Rīga paid
365 Armands Binovskis 1972-5-5 Tautas klase kungi TEIKA NEMIRST pusmaratons 2 Rīga paid
366 Kārlis Ducens 1985-11-8 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Cēsis paid
367 Uldis Veinbergs 1983-5-25 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Valmiera paid
368 Aivars Kauliņš 1966-11-28 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Baloži paid
369 Solvita Kauliņa 1967-10-14 S 45 pusmaratons 2 Baloži paid
370 Andris Habermanis 1986-6-6 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Sigulda paid
371 Andrejs Galaganovs 1976-12-22 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Ikšķile paid
372 Egils Mežaks 1975-12-3 Tautas klase kungi Gulbene pusmaratons 2 GULBENE paid
373 Artūrs Krasts 2000-1-7 Tautas klase kungi NN Sporta klubs pusmaratons 2 Ulbroka paid
374 Aigars Vītoliņš 1983-5-18 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
375 Andris Štrāls 1975-1-1 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
376 Atis Neļķe 1970-6-5 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
377 Artis Neļķe 2001-10-17 Jaunieši MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
378 Reinis Ozoliņš 1999-6-2 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
379 Oskars Fiļipovs 1992-7-31 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
380 Kaspars Kasparsons 1978-7-4 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
381 Mārtiņš Ozols 1990-2-9 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
382 Aigars Janaitis 1978-5-28 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
383 Jānis Purmalis 1980-2-28 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
384 Edgars Šmits 1979-7-17 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
385 Juris Krātiņš 1983-4-5 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
386 Kalvis Vērzemnieks 1995-1-6 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
387 Vitālijs Seržans 1992-8-8 Tautas klase kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne paid
388 Matīss Ērmanis 1989-4-2 Tautas klase kungi ApsarA pusmaratons 2 Rīga paid
389 Jānis Dansons 1978-10-8 Tautas klase kungi ApsarA pusmaratons 2 Rīga paid
390 Guntis Krūmiņš 1977-11-14 Tautas klase kungi ApsarA pusmaratons 2 Rīga paid
391 Renārs Arājs 1974-8-3 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Smiltene paid
392 Andis Pirktiņš 1958-11-29 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 2 Rīga paid
393 Arnis Homka 1980-5-25 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 2 Rīga paid
394 Agris Pētersons 1964-5-14 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 2 Rīga paid
395 Justs Blumbergs 1994-2-3 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 2 Rīga paid
396 Māris Ešmanis 1972-5-14 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 2 Rīga paid
397 Didzis Zariņš 1970-12-13 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 2 Rīga paid
398 Dzintars Geste 1969-2-16 Tautas klase kungi GESTE pusmaratons 2 Rīga paid
399 Elvijs Liepiņš 1992-1-5 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Smiltene paid
400 Uģis Kokenbergs 1968-10-21 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Smiltene paid
401 Uģis Ozols 1974-8-10 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Smiltene paid
402 Sentis Kārkliņš 1979-2-25 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Smiltene paid
403 Vairis Aļeksējevs 1993-2-28 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Smiltene paid
404 Dainis Aļeksējevs 1968-9-22 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Smiltene paid
405 Toms Kokenbergs 1998-6-17 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Smiltene paid
406 Ingus Štrāls 1990-2-22 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Limbaži paid
407 Ivars Štrāls 1986-2-17 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Rīga paid
408 Gatis Kivrins 1975-9-2 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Talsi paid
409 Roberts Jekabsons 1998-5-12 Tautas klase kungi MTB Banda pusmaratons 2 Jelgava paid
410 Vladimirs Sergijevics 1974-12-16 Tautas klase kungi MTB Banda pusmaratons 2 Jelgava paid
411 Oļegs Baško 1984-12-27 Tautas klase kungi MTB Banda pusmaratons 2 Jelgava paid
412 Andrejs Pomenko 1981-5-9 Tautas klase kungi MTB Banda pusmaratons 2 Jelgava paid
413 Kristaps Ceriņš 1989-8-7 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Cēsis paid
414 Endija Rutule 1997-8-2 Tautas klase dāmas Kreiss Racing Team pusmaratons 2 Riga paid
415 Anna Šeflere 1985-6-7 Tautas klase dāmas Kreiss Racing Team pusmaratons 2 Riga paid
416 Ainars Mazurs 1968-7-29 Tautas klase kungi Kreiss Racing Team pusmaratons 2 Riga paid
417 Jurijs Leontjevs 1964-2-23 Tautas klase kungi Kreiss Racing Team pusmaratons 2 Riga paid
418 Andrejs Kuznecovs 1962-6-3 Tautas klase kungi Kreiss Racing Team pusmaratons 2 Riga paid
419 Dmitrijs Taukulis 1986-7-30 Tautas klase kungi Kreiss Racing Team pusmaratons 2 Riga paid
420 Aldis Berķis 1981-8-12 Tautas klase kungi Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
421 Baiba Besere 1979-11-26 Tautas klase dāmas BELO CYCLING PROJECT pusmaratons 2 Rīga paid
422 Juris Timšāns 1975-4-21 Tautas klase kungi BELO CYCLING PROJECT pusmaratons 2 Rīga paid
423 Ingus Bunkovskis 1976-3-29 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Ogre paid
424 Ainārs Judeiks 1966-5-11 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
425 Arvis Neilands 1976-4-8 Tautas klase kungi HMAgro pusmaratons 2 Ozolnieki paid
426 Linda Tautere 1973-6-3 Tautas klase dāmas HMAgro pusmaratons 2 Ozolnieki paid
427 Aldis Slaidiņš 1965-6-14 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
428 Solvita Šteinbauma 1967-11-1 S 45 ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
429 Jānis Večens 1975-3-27 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
430 Artūrs Breidaks 1985-5-3 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
431 Inese Liepiņa 1978-6-21 Tautas klase dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
432 Pēteris Lauriņš 1981-3-31 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
433 Karlīna Skrastiņa 1980-5-15 Tautas klase dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
434 Krišs Andrejevs 1991-11-3 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Cesvaine paid
435 Jānis Tiltiņš 1976-8-28 Tautas klase kungi Jūrmalas MTB pusmaratons 2 Rīga paid
436 Māris Strādnieks 1979-8-8 Tautas klase kungi Vellapēda pusmaratons 2 Rīga paid
437 Gunārs Rozenbergs 1956-9-27 V 60 Vudlande-4sekundes.lv pusmaratons 2 Alūksne paid
438 Guntis Šeflers 1982-10-29 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Ādaži paid
439 Zanis Vasiljevs 1972-11-21 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Smiltene unpaid
440 Rihards Bērziņš 1985-6-6 Tautas klase kungi SANISTAL pusmaratons 2 Rīga paid
441 Didzis Karlovskis 1987-10-23 Tautas klase kungi SANISTAL pusmaratons 2 Rīga paid
442 Kaspars Zemļickis 1977-12-7 Tautas klase kungi SANISTAL pusmaratons 2 Rīga paid
443 Aivars Saulīts 1955-7-25 V 60 SANISTAL pusmaratons 2 Rīga paid
444 Valdis Bērziņs 1973-10-15 Tautas klase kungi SANISTAL pusmaratons 2 Rīga paid
445 Andrejs Ivasins 1972-6-3 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Valodzes paid
446 Katrīna Ērgle 2001-5-8 Jaunietes pusmaratons 2 RĪGA paid
447 Didzis Ērglis 1972-3-1 Tautas klase kungi pusmaratons 2 RĪGA paid
448 Ingus Egle 1994-3-24 Tautas klase kungi Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
449 Mārtiņš Roops 1975-7-22 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
450 Aleksandrs Kondratjevs 1982-12-28 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Ramava paid
451 Aļģirts Valužis 1970-3-16 Tautas klase kungi Priekules veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
452 Ģirts Riekstiņš 1974-3-11 Tautas klase kungi NATO pusmaratons 2 Rīga paid
453 Mārtiņš Gulbis-Švans 1975-2-18 Tautas klase kungi Priekules Veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
454 Roberts Vilums 1980-3-13 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Pārogre paid
455 Daiga Grinšpona 1969-8-28 S 45 pusmaratons 2 Saldus paid
456 Kaspars Ābelītis 1984-5-12 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
457 Gundars Ķīlis 1975-4-10 Tautas klase kungi SK Wenden pusmaratons 2 Cēsis paid
458 Andrejs Ķīlis 2001-10-10 Jaunieši SK Wenden pusmaratons 2 Cēsis paid
459 Karīna Harkina 2000-7-18 Tautas klase dāmas Vidzemes Mērnieks/Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Gaujiena paid
460 Dzintars Harkins 1975-4-14 Tautas klase kungi Vidzemes Mērnieks/Dako Ziemeļvidzeme pusmaratons 2 Gaujiena paid
461 Rigonda Germova 1976-8-21 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Mārupe paid
462 Rihards Dziedātājs 1993-1-13 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
463 Mārtiņš Nurža 2002-8-28 Jaunieši RRS Alfa pusmaratons 2 Ādaži paid
464 Juris Ceimers 1999-5-28 Tautas klase kungi JFX sports pusmaratons 2 Saldus paid
465 Andrejs Galuza 1978-2-3 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Riga paid
466 Oskars Purmalis 1984-5-9 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
467 Romans Judins 1988-2-15 Tautas klase kungi Hangover Cats pusmaratons 2 Riga paid
468 Alēns Jukšinskis 1984-4-30 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Mārupe paid
469 Zinta Mača 1988-2-14 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Cēsis paid
470 Ronalds Ploriņš 1997-12-22 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Riga paid
471 Airisa Freimane 1970-6-15 S 45 pusmaratons 2 Riga paid
472 Ervīns Freimanis 1986-6-27 Tautas klase kungi liecuzjumta.lv pusmaratons 2 Riga unpaid
473 Uldis Taubenbergs 1987-5-26 Tautas klase kungi Selonija pusmaratons 2 Rīga paid
474 Gatis Šterns 1983-11-16 Tautas klase kungi Velotreniņi.lv / Sufferfest pusmaratons 2 Auciems paid
475 Artūrs Anckiņš 1983-9-8 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Cēsis paid
476 Guntis Jansons 1957-11-3 V 60 Talsu novads pusmaratons 2 Talsu novads paid
477 Uldis Jirgensons 1973-9-3 Tautas klase kungi RK Liepāja pusmaratons 2 Liepāja paid
478 Zintis Skopāns 1968-8-5 Tautas klase kungi Gulbene pusmaratons 2 Gulbene paid
479 Uvis Igalis 1977-6-28 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Cēsis paid
480 Mareks Ķeire 1990-5-7 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Riga paid
481 Kaspars Bušmanis 1983-11-23 Tautas klase kungi Baltic Pumps pusmaratons 2 Rīga paid
482 Antra Dobele 1985-8-11 Tautas klase dāmas Priekules Veloklubs pusmaratons 2 Priekule paid
483 Modris Jēkabsons 1974-5-28 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
484 Matīss Reinšmits 2002-4-22 Jaunieši pusmaratons 2 Carnikava paid
485 Laura Ramane 1990-3-29 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Bauska paid
486 Māris Antoņevičs 1976-3-14 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
487 Uldis Leimanis 1980-3-4 Tautas klase kungi Jūrmalas MTB pusmaratons 2 Jūrmala paid
488 Guntis Kazāks 1967-4-17 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
489 Aigars Bukovskis 1969-12-25 Tautas klase kungi Velotreniņi.lv / Sufferfest pusmaratons 2 Jaunmārupe paid
490 Astra Laugale 1970-5-29 S 45 pusmaratons 2 Rīga paid
491 Ulams Mazulis 1988-12-27 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
492 Gunārs Zonbergs 1972-12-5 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Kuldīga paid
493 Kaspars Artamonovs 1987-2-27 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
494 Gundars Grinšpons 1969-1-31 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Saldus paid
495 Alvis Reinšmits 1976-1-20 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Carnikava paid
496 Juris l Libers 1974-5-3 Tautas klase kungi velocom.lv pusmaratons 2 Rīga paid
497 Armands Priede 1994-4-7 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Rīga paid
498 Māris Klīve 1974-7-15 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
499 Guntars Rudzītis 1980-2-8 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
500 Edgars Mickevičs 1983-7-28 Tautas klase kungi ANKRAVS pusmaratons 2 Rīga paid
501 Andris Vorons 1971-1-1 Tautas klase kungi KS Sporta klubs pusmaratons 2 Rīga paid
502 Renārs Bērziņš 1982-2-17 Tautas klase kungi Velotreniņi.lv / Sufferfest pusmaratons 2 Rīga paid
503 Ilmārs Kranāts 1985-1-2 Tautas klase kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
504 Mārcis Tilko 1982-7-26 Tautas klase kungi RRS/Iļguciems-Riteņvasara pusmaratons 2 Rīga paid
505 Kalvis Jansons 1992-6-11 Tautas klase kungi MTB Talsi pusmaratons 2 Talsi paid
506 Ainars Priedeslaipa 1972-9-26 Tautas klase kungi Sealine Agency Sia pusmaratons 2 Riga paid
507 Zinta Mača 1988-2-14 Tautas klase dāmas pusmaratons 2 Cēsis unpaid
508 Viesturs Mirks 1980-10-4 Tautas klase kungi TENAPORS pusmaratons 2 Raiskuma pagasts paid
509 Gints Krastiņš 1983-10-7 Tautas klase kungi Vellapēda pusmaratons 2 Rīga paid
510 Ilze Lukoševiča 1972-11-22 S 45 pusmaratons 2 Rīga paid
511 Māris Klismets 1976-4-26 Tautas klase kungi VELLAPĒDA pusmaratons 2 Rīga paid
512 Andrejs Ziema 1970-1-17 Tautas klase kungi pusmaratons 2 Kocēni paid

Pusaudžu MTB 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dzimš.d. Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Ernestīne Knēta 2005-4-16 S 12 Soli pa solim pusaudzu-mtb 2 Cēsis unpaid
2 Viesturs Lejiņš 2007-3-12 V 12 Dobeles Dzirnavnieks/Focus bikes pusaudzu-mtb 2 Carnikava unpaid
3 Dāvis Gludavs 2005-10-28 V 12 RK Liepāja/Gramzdas velosports pusaudzu-mtb 2 Liepāja unpaid
4 Reinis Kancēvičs 2005-5-3 V 12 RSS Iļģuciems pusaudzu-mtb 2 Rīga unpaid
5 Artūrs Nummurs 2005-12-10 V 12 RRS Purvciems/Filter pusaudzu-mtb 2 Garkalne paid
6 Elza Bleidele 2005-1-24 S 12 Sporta Klubs Wendi pusaudzu-mtb 2 Cēsis unpaid
7 Viktorija Spruģevica 2003-9-3 S 14 MTB Talsi pusaudzu-mtb 2 Talsi unpaid
8 Viktorija Ziediņa 2004-2-6 S 14 pusaudzu-mtb 2 Salaspils unpaid
9 Kārlis Jānis Dāboliņš 2006-2-11 V 12 RK Liepāja pusaudzu-mtb 2 Liepāja unpaid
10 Amanda Reilija Zariņa 2007-2-17 S 12 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
11 Kristers Celitāns 2007-2-24 V 12 Garām ejot/Riteņvasara pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
12 Amanda Kundziņa 2004-11-7 S 14 Courland.Club pusaudzu-mtb 2 Talsi paid
13 Pēteris Mikuss Ğirupnieks 2005-2-14 V 12 pusaudzu-mtb 2 Ogre unpaid
14 Agate Dosberga 2005-4-15 S 12 pusaudzu-mtb 2 Salaspils paid
15 Gustavs Harijs Ābele 2003-11-26 V 14 ASI pusaudzu-mtb 2 Rīga unpaid
16 Daniels Rašmanis 2004-6-7 V 14 Priekules veloklubs pusaudzu-mtb 2 Priekule unpaid
17 Rihards Reinfelds 2004-6-9 V 14 ĶNSS pusaudzu-mtb 2 Ķekava paid
18 Olivers Jēkabs Skrapcis 2006-8-29 V 12 VeloLifestyle/Smiltenes BJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
19 Gusts Baltaisbrencis 2005-11-16 V 12 Volkswagen-Veloprofs.lv pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
20 Alberts Smilktens 2005-3-27 V 12 KS Sporta kluba komanda pusaudzu-mtb 2 Ikšķile paid
21 Ronalds Blumbergs 2003-5-27 V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 2 Ikšķile paid
22 Oskars Blumbergs 2003-5-27 V 14 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 2 Ikšķile paid
23 Pauls Nejs 2003-12-23 V 14 Jaunsardzes un informācijas centrs pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
24 Emīls Kancāns 2007-10-11 V 12 Jaunsardzes un informācijas centrs pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
25 Gustavs Tolmanis 2003-3-15 V 14 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
26 Gustavs Krasts 2006-7-12 V 12 RRS/Vecmilgrāvis pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
27 Reinis Keiselis 2005-1-19 V 12 Pulsar pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
28 Armands Eglītis 2003-11-10 V 14 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
29 Emīlija Slaide 2007-3-17 S 12 GG MEŽS pusaudzu-mtb 2 Baldone unpaid
30 Laila Slaide 2005-4-3 S 12 GG MEŽS pusaudzu-mtb 2 Baldone unpaid
31 Evelīna Ermane-Marčenko 2003-2-18 S 14 Dobeles Sporta Skola pusaudzu-mtb 2 Dobele paid
32 Artūrs Kukurs 2005-9-26 V 12 asimet pusaudzu-mtb 2 valmiera paid
33 Markuss Jauntirāns 2003-9-3 V 14 Lizums pusaudzu-mtb 2 Gulbene paid
34 Elza Martinova 2003-1-22 S 14 Lizums pusaudzu-mtb 2 Gulbene paid
35 Artūrs Kukurs 2005-9-26 V 12 asimet pusaudzu-mtb 2 valmiera paid
36 Mārcis Klieders 2006-9-21 V 12 Lizums pusaudzu-mtb 2 Lizums paid
37 Kārlis Ancāns 2005-12-14 V 12 BHNN pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
38 Rūta Binovska 2005-10-11 S 12 Teikas vsk. / RRS Alfa pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
39 Krišjānis Binovskis 2005-10-11 V 12 Teikas vsk. / RRS Alfa pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
40 Ernests Neļķe 2003-7-12 V 14 MTB Garkalne pusaudzu-mtb 2 Garkalne paid
41 Alise-Sendija Arāja 2004-6-29 S 14 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
42 Ģirts Harkins 2005-10-5 V 12 Vidzemes Mērnieks-Dako Ziemeļvidzeme pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
43 Artjoms Sergijevics 2005-3-13 V 12 MTB Banda pusaudzu-mtb 2 Jelgava paid
44 Diāna Sauša 2004-12-30 S 14 BELO CYCLING PROJECT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
45 Edgars Ceske 2005-12-21 V 12 BELO CYCLING PROJECT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
46 Andis Rupeiks 2006-2-4 V 12 BELO CYCLING PROJECT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
47 Beatrise Besere 2003-12-9 S 14 BELO CYCLING PROJECT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
48 Dominiks Timšāns 2004-8-23 V 14 BELO CYCLING PROJECT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
49 Francis Roops 2006-1-11 V 12 LMT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
50 Alvils Pētersons 2008-1-1 V 12 RRS/Iļguciems-Riteņvasara pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
51 Paula Patrīcija Tilko 2006-3-17 S 12 RRS/Iļguciems-Riteņvasara pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
52 Krišjānis Nurža 2005-5-4 V 12 ĀdažiVelo pusaudzu-mtb 2 Ādaži paid
53 Elēna Selga 2006-4-3 S 12 HAWAII EXPRESS pusaudzu-mtb 2 Ogre paid
54 Lāsma Elza Vaivode 2003-8-16 S 14 RRS Vecmīlgrāvis pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
55 Kārlis Jirgensons 2005-8-18 V 12 RK Liepāja pusaudzu-mtb 2 Liepāja paid
56 Valdis Vorons 2006-1-1 V 12 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
57 Uldis Vorons 2006-1-1 V 12 KS Sporta klubs pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
58 Luīze Reinšmite 2006-8-6 S 12 pusaudzu-mtb 2 Carnikava paid
59 Kārlis Klismets 2003-7-17 V 14 VELLAPĒDA / RRS Grīva pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
60 Rihards Radziņš 2006-5-3 V 12 LMT pusaudzu-mtb 2 Riga paid

Bērnu velobrauciens 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Dzimš.d. Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Elīza Veinberga 2010-8-15 Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2 Valmiera paid
2 Adrians Lapiņš 2010-10-22 Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Sigulda paid
3 Kate Lejiņa 2012-3-10 Meitenes 5 Dobeles Dzirnavnieks/Focus bikes bernu-velobrauciens 2 Carnikava